D13 80 m Vind: -3.8 Finale A Finale | Vind: -3.8 | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | August Herring JensenAugust Herring Jensen ('09) | 09 | Frederiksberg IF | 11.50 | |||||
2 | Carl Philip GlastrupCarl Philip Glastrup ('10) | 10 | Frederiksberg IF | 12.56 | PB | ||||
3 | Balthazar LeegaardBalthazar Leegaard ('09) | 09 | Frederiksberg IF | 12.84 | PB | ||||
D13 600 m Finale A Finale | |||||||||
1 | August Herring JensenAugust Herring Jensen ('09) | 09 | Frederiksberg IF | 1:52.44 | PB | ||||
2 | Carl Philip GlastrupCarl Philip Glastrup ('10) | 10 | Frederiksberg IF | 2:11.70 | PB | ||||
P13 80 m Vind: -0.9 Finale A Finale | Vind: -0.9 | ||||||||
1 | Ella Kristine Meyer JørgensenElla Kristine Meyer Jørgensen ('10) | 10 | Frederiksberg IF | 12.49 | |||||
2 | Elisabeth Gaarde HøgsbroElisabeth Gaarde Høgsbro ('10) | 10 | Frederiksberg IF | 12.53 | PB | ||||
3 | Vigga Breum Helweg-LarsenVigga Breum Helweg-Larsen ('10) | 10 | Frederiksberg IF | 12.69 | PB | ||||
5 | Vera Siert-VadmandVera Siert-Vadmand ('08) | 08 | Frederiksberg IF | 13.87 | PB | ||||
Finale B Vind: -2.1 | Vind: -2.1 | ||||||||
1 | Karla Kathrine Viggers FabildKarla Kathrine Viggers Fabild ('10) | 10 | Frederiksberg IF | 11.42 | PB | ||||
2 | Eleanor E KlosterborgEleanor E Klosterborg ('09) | 09 | Frederiksberg IF | 13.03 | PB | ||||
3 | Stella Ida Bille DeverilStella Ida Bille Deveril ('10) | 10 | Frederiksberg IF | 13.27 | PB | ||||
4 | Adda Crone Köser ChristensenAdda Crone Köser Christensen ('09) | 09 | Frederiksberg IF | 13.30 | PB | ||||
P13 600 m Finale A Finale | |||||||||
1 | Karla Kathrine Viggers FabildKarla Kathrine Viggers Fabild ('10) | 10 | Frederiksberg IF | 1:54.87 | PB | ||||
2 | Vigga Breum Helweg-LarsenVigga Breum Helweg-Larsen ('10) | 10 | Frederiksberg IF | 2:04.82 | PB | ||||
3 | Elisabeth Gaarde HøgsbroElisabeth Gaarde Høgsbro ('10) | 10 | Frederiksberg IF | 2:11.22 | PB | ||||
4 | Ella Kristine Meyer JørgensenElla Kristine Meyer Jørgensen ('10) | 10 | Frederiksberg IF | 2:16.18 | PB | ||||
Stella Ida Bille DeverilStella Ida Bille Deveril ('10) | 10 | Frederiksberg IF | DNF | ||||||
D11 60 m Vind: -2.8 Finale A Finale | Vind: -2.8 | ||||||||
1 | August HviidAugust Hviid ('11) | 11 | Frederiksberg IF | 9.73 | PB | ||||
2 | Ville Rørbeck NørrebyVille Rørbeck Nørreby ('12) | 12 | Frederiksberg IF | 10.24 | |||||
3 | Elliot EllegaardElliot Ellegaard ('11) | 11 | Frederiksberg IF | 10.34 | PB | ||||
4 | Bertram Koudal SchmidtBertram Koudal Schmidt ('11) | 11 | Frederiksberg IF | 10.42 | SB | ||||
5 | Storm HolstStorm Holst ('11) | 11 | Frederiksberg IF | 11.05 | PB | ||||
D11 400 m Finale A Finale | |||||||||
1 | August HviidAugust Hviid ('11) | 11 | Frederiksberg IF | 1:20.07 | PB | ||||
2 | Storm HolstStorm Holst ('11) | 11 | Frederiksberg IF | 1:22.70 | PB | ||||
3 | Elliot EllegaardElliot Ellegaard ('11) | 11 | Frederiksberg IF | 1:24.26 | PB | ||||
P11 60 m Vind: -1.6 Finale A Finale | Vind: -1.6 | ||||||||
1 | Sophia Dreyer-StapputSophia Dreyer-Stapput ('11) | 11 | Frederiksberg IF | 9.67 | PB | ||||
2 | Marie RoelsgaardMarie Roelsgaard ('12) | 12 | Frederiksberg IF | 9.98 | PB | ||||
3 | Amanda Bilgrav Bach AndersenAmanda Bilgrav Bach Andersen ('11) | 11 | Frederiksberg IF | 10.16 | PB | ||||
4 | Frida Kjeldsen-KraghFrida Kjeldsen-Kragh ('11) | 11 | Frederiksberg IF | 10.92 | PB | ||||
Finale B Vind: -2.2 | Vind: -2.2 | ||||||||
1 | Nola Sofia Rahbek Keseler Nola Sofia Rahbek Keseler ('13) | 13 | Frederiksberg IF | 10.41 | |||||
2 | Kajsa Kyster HvelplundKajsa Kyster Hvelplund ('12) | 12 | Frederiksberg IF | 10.99 | PB | ||||
3 | Emily JørgensenEmily Jørgensen ('12) | 12 | Frederiksberg IF | 11.61 | PB | ||||
4 | Johanne Juhl FrostholmJohanne Juhl Frostholm ('12) | 12 | Frederiksberg IF | 11.88 | PB | ||||
5 | Laura RiisLaura Riis ('12) | 12 | Frederiksberg IF | 12.10 | PB | ||||
P11 400 m Finale A Finale | |||||||||
2 | Amanda Bilgrav Bach AndersenAmanda Bilgrav Bach Andersen ('11) | 11 | Frederiksberg IF | 1:19.88 | PB | ||||
3 | Marie RoelsgaardMarie Roelsgaard ('12) | 12 | Frederiksberg IF | 1:20.86 | PB | ||||
4 | Nola Sofia Rahbek Keseler Nola Sofia Rahbek Keseler ('13) | 13 | Frederiksberg IF | 1:28.25 | |||||
5 | Kajsa Kyster HvelplundKajsa Kyster Hvelplund ('12) | 12 | Frederiksberg IF | 1:32.05 | SB | ||||
6 | Emily JørgensenEmily Jørgensen ('12) | 12 | Frederiksberg IF | 1:38.89 | PB | ||||
D9 40 m Vind: -2.0 Finale A Finale | Vind: -2.0 | ||||||||
1 | Daniel Hedley Bertelsen Daniel Hedley Bertelsen ('13) | 13 | Frederiksberg IF | 7.39 | PB | ||||
2 | Rémy Staton Rémy Staton ('14) | 14 | Sparta | 7.82 | PB | ||||
3 | Elmar Grønborg Elmar Grønborg ('14) | 14 | Frederiksberg IF | 8.90 | PB | ||||
D9 400 m Finale A Finale | |||||||||
1 | Daniel Hedley Bertelsen Daniel Hedley Bertelsen ('13) | 13 | Frederiksberg IF | 1:22.73 | PB | ||||
2 | Elmar Grønborg Elmar Grønborg ('14) | 14 | Frederiksberg IF | 1:45.52 | SB | ||||
P9 40 m Vind: -0.8 Finale A Finale | Vind: -0.8 | ||||||||
1 | Mila Ehrhart Mila Ehrhart ('14) | 14 | Frederiksberg IF | 8.30 | PB | ||||
2 | Lea Kobberø Lea Kobberø ('13) | 13 | Frederiksberg IF | 8.34 | PB | ||||
3 | Olga Dømgaard Olga Dømgaard ('13) | 13 | Frederiksberg IF | 8.49 | PB | ||||
P9 400 m Finale A Finale | |||||||||
1 | Mila Ehrhart Mila Ehrhart ('14) | 14 | Frederiksberg IF | 1:39.40 | PB | ||||
2 | Lea Kobberø Lea Kobberø ('13) | 13 | Frederiksberg IF | 2:05.02 | PB | ||||
3 | Olga Dømgaard Olga Dømgaard ('13) | 13 | Frederiksberg IF | 2:05.24 | PB | ||||
D7 40 m Vind: -1.3 Finale A Finale | Vind: -1.3 | ||||||||
1 | Elnathan Dawit Elnathan Dawit ('15) | 15 | Frederiksberg IF | 8.82 | PB | ||||
2 | Xavier Staton Xavier Staton ('16) | 16 | Frederiksberg IF | 9.04 | PB | ||||
3 | Jacob V. Enevoldsen Jacob V. Enevoldsen ('16) | 16 | Frederiksberg IF | 11.63 | PB | ||||
D7 400 m Finale A Finale | |||||||||
1 | Elnathan Dawit Elnathan Dawit ('15) | 15 | Frederiksberg IF | 2:29.42 | PB |