M 100 m Vind: +2.9 Finale A Finale | Vind: +2.9 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tobias Gorgone LarsenTobias Gorgone Larsen | 00 | DEN | 10.69 | w | ||||||||||
2 | Kasper AnderssonKasper Andersson ('97) | 97 | DEN | 10.70 | w | ||||||||||
3 | Jonas Kriesamer Jonas Kriesamer ('95) | 95 | GER | 10.79 | w | ||||||||||
4 | Raphael Müller Raphael Müller ('94) | 94 | GER | 10.85 | w | ||||||||||
5 | Jens Martini Jens Martini ('89) | 89 | GER | 11.09 | w | ||||||||||
Finale B Vind: +2.0 | Vind: +2.0 | ||||||||||||||
1 | Jonas Schär Jonas Schär ('98) | 98 | GER | 10.98 | SB | ||||||||||
Felix Klecker Felix Klecker ('01) | 01 | GER | DNF | ||||||||||||
Indledende heats | |||||||||||||||
Indledende 2 Vind: +2.8 | Vind: +2.8 | ||||||||||||||
1 | Lionel Salakiaku Lionel Salakiaku ('01) | 01 | GER | 10.86 | w | ||||||||||
2 | Jens Martini Jens Martini ('89) | 89 | GER | 10.93 | w | ||||||||||
3 | Jonas Schär Jonas Schär ('98) | 98 | GER | 10.96 | w | ||||||||||
Indledende 3 Vind: +2.2 | Vind: +2.2 | ||||||||||||||
1 | Tobias Gorgone LarsenTobias Gorgone Larsen | 00 | DEN | 10.66 | w | ||||||||||
2 | Kasper AnderssonKasper Andersson ('97) | 97 | DEN | 10.68 | w | ||||||||||
3 | Raphael Müller Raphael Müller ('94) | 94 | GER | 10.77 | w | ||||||||||
4 | Timo Lange Timo Lange ('96) | 96 | GER | 10.78 | w | ||||||||||
5 | Jonas Kriesamer Jonas Kriesamer ('95) | 95 | GER | 10.82 | w | ||||||||||
M 200 m Vind: +0.6 Finale A Finale | Vind: +0.6 | ||||||||||||||
1 | Kasper AnderssonKasper Andersson ('97) | 97 | DEN | 21.55 | =PB | ||||||||||
2 | Jonas Kriesamer Jonas Kriesamer ('95) | 95 | GER | 22.22 | |||||||||||
3 | Tim Alexander Kolbe Tim Alexander Kolbe | 00 | GER | 22.34 | SB | ||||||||||
Finale B Vind: 0.0 | Vind: 0.0 | ||||||||||||||
1 | Jonas Hennig Jonas Hennig ('99) | 99 | GER | 22.26 | PB | ||||||||||
M 400 m Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Henning Schiel Henning Schiel ('01) | 01 | GER | 49.47 | PB | ||||||||||
M 800 m Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Alexander Kessler Alexander Kessler ('99) | 99 | GER | 1:53.52 | |||||||||||
2 | Erik Barzen Erik Barzen ('96) | 96 | GER | 1:55.61 | SB | ||||||||||
3 | Florian Zittel Florian Zittel ('02) | 02 | GER | 1:55.82 | SB | ||||||||||
Johannes Hein Johannes Hein | 00 | GER | DNF | ||||||||||||
M 110 m hæk Vind: +2.6 Finale A Finale | Vind: +2.6 | ||||||||||||||
1 | Mui Ching Yeung Mui Ching Yeung ('93) | 93 | HKG | 14.08 | w | ||||||||||
2 | Felix Klecker Felix Klecker ('01) | 01 | GER | 14.83 | w | ||||||||||
Indledende heats | |||||||||||||||
Indledende 1 Vind: +1.6 | Vind: +1.6 | ||||||||||||||
1 | Mui Ching Yeung Mui Ching Yeung ('93) | 93 | HKG | 14.20 | |||||||||||
M Længdespring Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Noah Fischer Noah Fischer ('04) | 04 | GER | 7.11 | +0.6 | ||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Julian Schlepütz Julian Schlepütz ('03) | 03 | GER | 7.08 | +1.2 | PB | |||||||||
| |||||||||||||||
K 100 m | |||||||||||||||
Finale B Vind: +0.4 | Vind: +0.4 | ||||||||||||||
1 | Svenja Jakobs Svenja Jakobs ('98) | 98 | GER | 12.10 | |||||||||||
2 | Malin Stavenow Malin Stavenow ('01) | 01 | GER | 12.25 | PB | ||||||||||
Finale 1 Vind: +3.0 | Vind: +3.0 | ||||||||||||||
1 | Jessica-Bianca Wessolly Jessica-Bianca Wessolly ('96) | 96 | GER | 11.61 | w | ||||||||||
2 | Kathleen Reinhardt Kathleen Reinhardt | 00 | GER | 11.76 | w | ||||||||||
3 | Viktoria Koletzko Viktoria Koletzko | 00 | GER | 11.83 | w | ||||||||||
4 | Emilie Meier Emilie Meier ('02) | 02 | GER | 12.12 | w | ||||||||||
5 | Nicole Krämer Nicole Krämer ('96) | 96 | GER | 12.27 | w | ||||||||||
Finale 2 Vind: +1.2 | Vind: +1.2 | ||||||||||||||
1 | Jessica-Bianca Wessolly Jessica-Bianca Wessolly ('96) | 96 | GER | 11.76 | |||||||||||
2 | Kathleen Reinhardt Kathleen Reinhardt | 00 | GER | 11.84 | |||||||||||
3 | Viktoria Koletzko Viktoria Koletzko | 00 | GER | 11.94 | SB | ||||||||||
4 | Svenja Jakobs Svenja Jakobs ('98) | 98 | GER | 11.99 | PB | ||||||||||
Finale 3 Vind: +2.7 | Vind: +2.7 | ||||||||||||||
1 | Lena Spindler Lena Spindler | 00 | GER | 12.28 | w | ||||||||||
K 200 m Vind: +1.0 Finale A Finale | Vind: +1.0 | ||||||||||||||
1 | Jessica-Bianca Wessolly Jessica-Bianca Wessolly ('96) | 96 | GER | 23.72 | SB | ||||||||||
2 | Lorina Hertlein Lorina Hertlein ('04) | 04 | GER | 24.80 | SB | ||||||||||
K 400 m Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Antonia Giesche Antonia Giesche | 00 | GER | 56.02 | |||||||||||
K 800 m Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Sophia Seiter Sophia Seiter ('03) | 03 | GER | 2:11.61 | |||||||||||
2 | Sina Moira Wiedmann Sina Moira Wiedmann ('97) | 97 | GER | 2:11.91 | |||||||||||
K 100 m hæk 84.0 cm | |||||||||||||||
Finale 1 Vind: +1.3 | Vind: +1.3 | ||||||||||||||
1 | Sharleen Klein Sharleen Klein ('03) | 03 | GER | 14.72 | PB | ||||||||||
Finale 2 Vind: +1.6 | Vind: +1.6 | ||||||||||||||
1 | Lui Lai Yiu Lui Lai Yiu ('94) | 94 | HKG | 13.86 | |||||||||||
2 | Lisa-Maria Oechsle Lisa-Maria Oechsle ('99) | 99 | GER | 14.20 | PB | ||||||||||
3 | Nele Zwirner Nele Zwirner ('03) | 03 | GER | 14.35 | PB | ||||||||||
4 | Jule Tiltscher Jule Tiltscher ('01) | 01 | GER | 14.40 | SB | ||||||||||
Finale 3 Vind: +1.3 | Vind: +1.3 | ||||||||||||||
1 | Lui Lai Yiu Lui Lai Yiu ('94) | 94 | HKG | 13.98 | |||||||||||
2 | Lisa-Maria Oechsle Lisa-Maria Oechsle ('99) | 99 | GER | 13.99 | PB | ||||||||||
3 | Nele Zwirner Nele Zwirner ('03) | 03 | GER | 14.54 | |||||||||||
4 | Sharleen Klein Sharleen Klein ('03) | 03 | GER | 14.80 | |||||||||||
K Længdespring Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Malin Stavenow Malin Stavenow ('01) | 01 | GER | 6.29 | +2.0 | PB | |||||||||
| |||||||||||||||
2 | Josephine Otto Josephine Otto ('05) | 05 | GER | 5.54 | +0.5 | ||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Charlotte Comtesse Charlotte Comtesse ('06) | 06 | GER | 5.53 | w | +2.4 | |||||||||
| |||||||||||||||
4 | Elena Stohner Elena Stohner ('03) | 03 | GER | 5.50 | +1.2 | PB | |||||||||
| |||||||||||||||
D19 110 m hæk 99.1 cm Vind: +1.6 Finale A Finale | Vind: +1.6 | ||||||||||||||
1 | Daniel Siegel Daniel Siegel ('86) | 86 | GER | 14.99 | PB | ||||||||||
Björn Maier Björn Maier ('73) | 73 | GER | DNF | ||||||||||||
Indledende heats | |||||||||||||||
Indledende 1 Vind: +3.0 | Vind: +3.0 | ||||||||||||||
1 | Dillon Harris Dillon Harris ('04) | 04 | GER | 14.99 | w | ||||||||||
P19 100 m Vind: +2.5 Finale A Finale | Vind: +2.5 | ||||||||||||||
1 | Lorina Hertlein Lorina Hertlein ('04) | 04 | GER | 12.04 | w | ||||||||||
D17 110 m hæk 91.4 cm Vind: +2.3 Finale A Finale | Vind: +2.3 | ||||||||||||||
1 | Samuel Thiele Samuel Thiele ('06) | 06 | GER | 14.94 | w | ||||||||||
P17 100 m Vind: +1.7 Finale A Finale | Vind: +1.7 | ||||||||||||||
1 | Laura Kuhn Laura Kuhn ('05) | 05 | GER | 12.26 | PB | ||||||||||
P17 100 m hæk 76.2 cm Vind: +2.2 Finale A Finale | Vind: +2.2 | ||||||||||||||
1 | Lea Wagner Lea Wagner ('06) | 06 | GER | 14.57 | w |