M 100 m Vind: -2.7 Finale A Finale | Vind: -2.7 | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sibusiso Matsenjwa Sibusiso Matsenjwa ('88) | 88 | SWZ | 10.53 | SB | ||||
2 | Olivier Mwimba Olivier Mwimba ('94) | 94 | COD | 10.66 | SB | ||||
Finale B Vind: -1.3 | Vind: -1.3 | ||||||||
1 | Dwayne Smith Dwayne Smith ('03) | 03 | RSA | 10.58 | SB | ||||
1 | Tshepo Tyntini Tshepo Tyntini ('05) | 05 | RSA | 10.73 | |||||
2 | Zander De Beer Zander De Beer ('03) | 03 | RSA | 11.00 | SB | ||||
Finale C Vind: +2.0 | Vind: +2.0 | ||||||||
1 | Malesela Senona Malesela Senona ('99) | 99 | RSA | 10.63 | SB | ||||
1 | Sibusiso McOsana Sibusiso McOsana ('04) | 04 | RSA | 10.78 | SB | ||||
2 | Lerato Matjila Lerato Matjila ('04) | 04 | RSA | 10.76 | SB | ||||
2 | Cj Kapilikisha Cj Kapilikisha ('05) | 05 | RSA | 10.90 | PB | ||||
Finale F Vind: -0.5 | Vind: -0.5 | ||||||||
1 | Steven Sabino Steven Sabino ('06) | 06 | MOZ | 10.95 | |||||
M 200 m Vind: +0.6 Finale A Finale | Vind: +0.6 | ||||||||
1 | Tumisang Shezi Tumisang Shezi | 00 | RSA | 21.04 | PB | ||||
1 | Tshepo Tyntini Tshepo Tyntini ('05) | 05 | RSA | 21.88 | |||||
1 | Zattu Hlongwane Zattu Hlongwane ('07) | 07 | RSA | 22.29 | PB | ||||
2 | Dwayne Smith Dwayne Smith ('03) | 03 | RSA | 21.26 | SB | ||||
2 | Cj Kapilikisha Cj Kapilikisha ('05) | 05 | RSA | 22.40 | PB | ||||
3 | Malesela Senona Malesela Senona ('99) | 99 | RSA | 21.84 | SB | ||||
4 | Thato Matlala Thato Matlala ('04) | 04 | RSA | 21.98 | SB | ||||
Finale B Vind: +0.1 | Vind: +0.1 | ||||||||
1 | Cheswill Johnson Cheswill Johnson ('97) | 97 | RSA | 21.10 | SB | ||||
2 | Leon Pienaar Leon Pienaar ('98) | 98 | RSA | 21.81 | PB | ||||
Finale C Vind: -0.9 | Vind: -0.9 | ||||||||
1 | Duke Kuali Duke Kuali ('98) | 98 | RSA | 21.14 | SB | ||||
2 | Andre Erasmus Andre Erasmus ('02) | 02 | RSA | 21.89 | SB | ||||
3 | Zander De Beer Zander De Beer ('03) | 03 | RSA | 21.98 | SB | ||||
4 | Eric Van Der Walt Eric Van Der Walt ('99) | 99 | RSA | 22.36 | SB | ||||
Finale D Vind: +0.7 | Vind: +0.7 | ||||||||
1 | Bulali Mnyamana Bulali Mnyamana ('01) | 01 | RSA | 21.44 | SB | ||||
2 | Loyiso Mantanga Loyiso Mantanga ('92) | 92 | RSA | 22.34 | SB | ||||
Finale F Vind: -0.2 | Vind: -0.2 | ||||||||
1 | Thembo Monareng Thembo Monareng ('99) | 99 | RSA | 21.96 | SB | ||||
2 | Le Roux Hamman Le Roux Hamman ('92) | 92 | RSA | 22.13 | SB | ||||
Finale G Vind: +1.0 | Vind: +1.0 | ||||||||
1 | Nkosinathi Nhlapo Nkosinathi Nhlapo ('06) | 06 | RSA | 22.07 | PB | ||||
M 400 m Finale A Finale | |||||||||
1 | Ukona Khuzwayo Ukona Khuzwayo ('97) | 97 | RSA | 46.85 | SB | ||||
2 | Marthinus Du Preez Marthinus Du Preez ('01) | 01 | RSA | 47.54 | PB | ||||
Finale B | |||||||||
1 | Phumzile Mqolo Phumzile Mqolo ('01) | 01 | RSA | 48.18 | SB | ||||
2 | Thato Matlala Thato Matlala ('04) | 04 | RSA | 48.58 | SB | ||||
3 | Anele Nzwanzwa Anele Nzwanzwa ('96) | 96 | RSA | 48.65 | SB | ||||
Finale C | |||||||||
1 | Andre Erasmus Andre Erasmus ('02) | 02 | RSA | 49.90 | SB | ||||
M 800 m Finale A Finale | |||||||||
1 | James Seeliger James Seeliger ('99) | 99 | RSA | 1:50.10 | SB | ||||
1 | Garrick Rees Garrick Rees ('04) | 04 | RSA | 1:51.53 | SB | ||||
2 | James Ncube James Ncube ('04) | 04 | RSA | 1:51.98 | SB | ||||
2 | Marvin Mathaba Marvin Mathaba ('01) | 01 | RSA | 1:53.72 | PB | ||||
3 | Jonathan Bredenkamp Jonathan Bredenkamp ('93) | 93 | RSA | 1:53.89 | SB | ||||
4 | Chris Du Plessis Chris Du Plessis | 00 | RSA | 1:54.20 | |||||
Finale B | |||||||||
1 | Karabelo Motlhabedi Karabelo Motlhabedi ('05) | 05 | RSA | 1:51.96 | SB | ||||
1 | Keotshepile Maleho Keotshepile Maleho ('07) | 07 | RSA | 1:54.85 | PB | ||||
2 | Mihlali Posile Mihlali Posile ('04) | 04 | RSA | 1:52.86 | PB | ||||
3 | Jaden De Wet Jaden De Wet ('05) | 05 | RSA | 1:54.08 | SB | ||||
M 110 m hæk Vind: -0.1 Finale A Finale | Vind: -0.1 | ||||||||
1 | Schalk Willem Nel Schalk Willem Nel ('02) | 02 | RSA | 14.08 | PB | ||||
2 | Vutivi Shibodze Vutivi Shibodze ('98) | 98 | RSA | 14.89 | SB | ||||
M 400 m hæk 84.0 cm Finale A Finale | |||||||||
1 | Delano Maritz Delano Maritz ('06) | 06 | RSA | 55.74 | SB | ||||
M 400 m hæk Finale A Finale | |||||||||
1 | Kgotso Ramathe Kgotso Ramathe ('03) | 03 | RSA | 52.64 | PB | ||||
2 | Katlego Nkoana Katlego Nkoana ('93) | 93 | RSA | 52.82 | SB | ||||
3 | Rofhiwa Sitelele Rofhiwa Sitelele ('96) | 96 | RSA | 53.76 | PB | ||||
M Højdespring Finale A Finale | |||||||||
1 | Mpho Links Mpho Links ('96) | 96 | RSA | 2.20 | SB | ||||
M Længdespring Finale A Finale | |||||||||
1 | Asande Mthembu Asande Mthembu ('04) | 04 | RSA | 7.88 | +0.4 | PB | |||
2 | Karabo Satekge Karabo Satekge | 00 | RSA | 7.66 | +0.3 | SB | |||
3 | Fulufhelo Nemarude Fulufhelo Nemarude ('02) | 02 | RSA | 6.93 | -1.1 | ||||
K 100 m Vind: +0.5 Finale A Finale | Vind: +0.5 | ||||||||
1 | Astrid Glenner-FrandsenAstrid Glenner-Frandsen ('93) | 93 | DEN | 11.74 | SB | ||||
2 | Raissa Kyembo Raissa Kyembo ('99) | 99 | COD | 11.88 | PB | ||||
3 | Joviale Mbisha Joviale Mbisha | 00 | RSA | 12.03 | SB | ||||
4 | Charlize Eilerd Charlize Eilerd ('02) | 02 | RSA | 12.08 | SB | ||||
Finale B Vind: +0.2 | Vind: +0.2 | ||||||||
1 | Kayla La Grange Kayla La Grange ('04) | 04 | RSA | 11.86 | SB | ||||
2 | Wanita Lefifi Wanita Lefifi ('03) | 03 | RSA | 12.18 | SB | ||||
Finale C Vind: -0.3 | Vind: -0.3 | ||||||||
1 | Rorisang Radi Rorisang Radi ('99) | 99 | RSA | 12.30 | PB | ||||
K 200 m Vind: +1.0 Finale A Finale | Vind: +1.0 | ||||||||
1 | Kayla La Grange Kayla La Grange ('04) | 04 | RSA | 24.13 | SB | ||||
1 | Kaili Botje Kaili Botje ('06) | 06 | RSA | 24.82 | |||||
1 | Jenna Van Dyk Jenna Van Dyk ('07) | 07 | RSA | 25.37 | w | ||||
2 | Mpontsheng Sekese Mpontsheng Sekese ('99) | 99 | RSA | 24.48 | SB | ||||
2 | Vené Esterhuyse Vené Esterhuyse ('07) | 07 | RSA | 25.49 | w | ||||
Finale B Vind: +0.8 | Vind: +0.8 | ||||||||
1 | Chane Vermeulen Chane Vermeulen ('06) | 06 | RSA | 24.61 | SB | ||||
Finale C Vind: +0.3 | Vind: +0.3 | ||||||||
1 | Lene Van Heerden Lene Van Heerden ('02) | 02 | RSA | 24.64 | PB | ||||
2 | Joviale Mbisha Joviale Mbisha | 00 | RSA | 24.95 | SB | ||||
3 | Simone De Wet Simone De Wet ('03) | 03 | RSA | 25.19 | PB | ||||
Finale D Vind: -0.4 | Vind: -0.4 | ||||||||
1 | Simoné Breedt Simoné Breedt ('96) | 96 | RSA | 24.79 | |||||
1 | Michaela Thomsen Michaela Thomsen ('05) | 05 | RSA | 25.21 | PB | ||||
1 | Diana Eze Diana Eze ('06) | 06 | RSA | 25.47 | =PB | ||||
2 | Raissa Kyembo Raissa Kyembo ('99) | 99 | COD | 24.92 | SB | ||||
K 400 m Finale A Finale | |||||||||
1 | Prudence Sekgodisa Prudence Sekgodisa ('02) | 02 | RSA | 54.44 | PB | ||||
2 | Simone De Wet Simone De Wet ('03) | 03 | RSA | 56.19 | SB | ||||
3 | Marietjie Reitz Marietjie Reitz ('97) | 97 | RSA | 56.49 | SB | ||||
4 | Khoza Nondumiso Khoza Nondumiso ('97) | 97 | RSA | 58.69 | SB | ||||
Finale B | |||||||||
1 | Keletso Senosi Keletso Senosi ('01) | 01 | RSA | 58.95 | |||||
K 800 m Finale A Finale | |||||||||
1 | Marlie Viljoen Marlie Viljoen | 00 | RSA | 2:11.91 | |||||
2 | Michaela Oosthuizen Michaela Oosthuizen ('99) | 99 | RSA | 2:12.69 | SB | ||||
K 400 m hæk Finale A Finale | |||||||||
1 | Mila Compaan Mila Compaan ('03) | 03 | RSA | 1:02.62 | PB | ||||
K Længdespring Finale A Finale | |||||||||
1 | Danni Nolte Danni Nolte ('01) | 01 | RSA | 6.31 | +0.3 | SB | |||
2 | Bophelo Seoe Bophelo Seoe ('99) | 99 | RSA | 5.89 | +0.3 | PB | |||
3 | Nolwazi Mashaba Nolwazi Mashaba ('02) | 02 | RSA | 5.84 | +0.8 | SB | |||
4 | Matsidiso Makgato Matsidiso Makgato ('07) | 07 | RSA | 5.59 | +0.5 | PB | |||
D19 Kuglestød 6.0 kg Finale A Finale | |||||||||
1 | Aiden Smith Aiden Smith ('04) | 04 | RSA | 20.75 | PB | ||||
2 | Nantus Joubert Nantus Joubert ('04) | 04 | RSA | 16.26 | PB | ||||
D19 Diskoskast 1.75 kg Finale A Finale | |||||||||
1 | Nantus Joubert Nantus Joubert ('04) | 04 | RSA | 48.83 | PB | ||||
P19 Diskoskast 1.0 kg Finale A Finale | |||||||||
1 | Lesedi Khunou Lesedi Khunou ('04) | 04 | RSA | 45.21 | SB | ||||
2 | Riandre Botha Riandre Botha ('04) | 04 | RSA | 42.73 | PB | ||||
P19 Spydkast 600 gram Finale A Finale | |||||||||
1 | Chaliz Welgemoed Chaliz Welgemoed ('05) | 05 | RSA | 40.18 | PB | ||||
D17 110 m hæk 91.4 cm Vind: -1.3 Finale A Finale | Vind: -1.3 | ||||||||
1 | Matodzi Ndo Matodzi Ndo ('07) | 07 | RSA | 14.09 | PB | ||||
Finale B Vind: -0.1 | Vind: -0.1 | ||||||||
1 | Delano Maritz Delano Maritz ('06) | 06 | RSA | 14.17 | PB | ||||
D17 Længdespring Finale A Finale | |||||||||
1 | Steven Sabino Steven Sabino ('06) | 06 | MOZ | 7.32 | -0.4 | NU20R | PB | ||
D17 Trespring Finale A Finale | |||||||||
1 | Sandiso Jekem Sandiso Jekem ('06) | 06 | RSA | 13.80 | +0.7 | PB | |||
D17 Kuglestød 5.0 kg Finale A Finale | |||||||||
1 | Willie Lindique Willie Lindique ('06) | 06 | RSA | 17.50 | PB | ||||
2 | Thinus Oosthuizen Thinus Oosthuizen ('06) | 06 | RSA | 16.52 | SB | ||||
3 | Tercius Bezuidenhout Tercius Bezuidenhout ('06) | 06 | RSA | 15.92 | PB | ||||
4 | Ulrich Van Der Merwe Ulrich Van Der Merwe ('06) | 06 | RSA | 15.03 | SB | ||||
D17 Diskoskast 1.5 kg Finale A Finale | |||||||||
1 | Willie Lindique Willie Lindique ('06) | 06 | RSA | 49.59 | |||||
2 | Ronald Khunou Ronald Khunou ('06) | 06 | RSA | 49.53 | PB | ||||
3 | Thinus Oosthuizen Thinus Oosthuizen ('06) | 06 | RSA | 49.09 | |||||
P17 Højdespring Finale A Finale | |||||||||
1 | Mia Janse Van Rensburg Mia Janse Van Rensburg ('06) | 06 | RSA | 1.70 | =SB | ||||
P17 Kuglestød 3.0 kg Finale A Finale | |||||||||
1 | Alicia Khunou Alicia Khunou ('06) | 06 | RSA | 16.48 | PB | ||||
2 | Mignon La Grange Mignon La Grange ('06) | 06 | RSA | 15.28 | |||||
3 | Christé Loedolff Christé Loedolff ('07) | 07 | RSA | 13.31 | PB | ||||
4 | Nicole Alberts Nicole Alberts ('06) | 06 | RSA | 13.09 | SB | ||||
5 | Catelyne Nelson Catelyne Nelson | RSA | 12.50 | SB | |||||
6 | Renscha Van Wyk Renscha Van Wyk | RSA | 12.11 | PB | |||||
P17 Diskoskast 1.0 kg Finale A Finale | |||||||||
1 | Alicia Khunou Alicia Khunou ('06) | 06 | RSA | 46.73 | |||||
2 | Mignon La Grange Mignon La Grange ('06) | 06 | RSA | 43.37 | |||||
3 | Cellonika Van Den Berg Cellonika Van Den Berg ('06) | 06 | RSA | 41.49 | SB | ||||
D16 Kuglestød 5.0 kg Finale A Finale | |||||||||
1 | Amadi Chinedu Amadi Chinedu | RSA | 15.95 | PB | |||||
2 | Hanro Nel Hanro Nel ('07) | 07 | RSA | 15.79 | |||||
P16 Kuglestød 3.0 kg Finale A Finale | |||||||||
1 | Jeandre Jacobs Jeandre Jacobs ('07) | 07 | RSA | 12.72 | PB | ||||
2 | Keira Pienaar Keira Pienaar ('07) | 07 | RSA | 12.25 | |||||
3 | Krize Joubert Krize Joubert ('07) | 07 | RSA | 12.02 | |||||
P16 Diskoskast 1.0 kg Finale A Finale | |||||||||
1 | Keira Pienaar Keira Pienaar ('07) | 07 | RSA | 40.44 | PB | ||||
P16 Spydkast 500 gram Finale A Finale | |||||||||
1 | Simone Lourens Simone Lourens ('07) | 07 | RSA | 40.17 | SB |