P15 60 m Vind: -2.1 Finale A Finale | Vind: -2.1 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tilde RavnsbækTilde Ravnsbæk ('09) | 09 | Greve Atletik | 9.7h | |||||||||||
P15 Kuglestød 3.0 kg Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Tilde RavnsbækTilde Ravnsbæk ('09) | 09 | Greve Atletik | 4.96 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
D13 60 m Vind: -2.1 Finale A Finale | Vind: -2.1 | ||||||||||||||
1 | Christian JensenChristian Jensen ('11) | 11 | Greve Atletik | 12.7h | |||||||||||
D13 Kuglestød 3.0 kg Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Christian JensenChristian Jensen ('11) | 11 | Greve Atletik | 4.35 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
P13 60 m Vind: -2.1 Finale A Finale | Vind: -2.1 | ||||||||||||||
1 | Sofie Juhl IvarsenSofie Juhl Ivarsen ('10) | 10 | Greve Atletik | 9.3h | |||||||||||
2 | Olivia V. NielsenOlivia V. Nielsen ('11) | 11 | Greve Atletik | 9.9h | |||||||||||
3 | Anna FrandsenAnna Frandsen ('10) | 10 | Greve Atletik | 11.2h | |||||||||||
P13 Kuglestød 2.0 kg Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Olivia V. NielsenOlivia V. Nielsen ('11) | 11 | Greve Atletik | 6.03 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Sofie Juhl IvarsenSofie Juhl Ivarsen ('10) | 10 | Greve Atletik | 5.17 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Lærke Fabricius DamborgLærke Fabricius Damborg ('11) | 11 | Greve Atletik | 5.17 | |||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Anna FrandsenAnna Frandsen ('10) | 10 | Greve Atletik | 3.95 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
D11 40 m | |||||||||||||||
Finale B Vind: -2.5 | Vind: -2.5 | ||||||||||||||
1 | Valentin Hertz Valentin Hertz ('13) | 13 | Greve Atletik | 9.0h | |||||||||||
D11 60 m Vind: -2.1 Finale A Finale | Vind: -2.1 | ||||||||||||||
1 | Milo Wallentino Milo Wallentino ('13) | 13 | Greve Atletik | 11.7h | |||||||||||
2 | Jayden Belton Weichel Jayden Belton Weichel ('13) | 13 | Greve Atletik | 12.3h | |||||||||||
D11 Længdespring 1 m zone Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Valentin Hertz Valentin Hertz ('13) | 13 | Greve Atletik | 2.42 | w | +4.7 | |||||||||
| |||||||||||||||
D11 Kuglestød 2.0 kg Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Milo Wallentino Milo Wallentino ('13) | 13 | Greve Atletik | 5.00 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Jayden Belton Weichel Jayden Belton Weichel ('13) | 13 | Greve Atletik | 4.69 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
P11 60 m Vind: -2.1 Finale A Finale | Vind: -2.1 | ||||||||||||||
1 | Liva Sørensen Liva Sørensen ('13) | 13 | Greve Atletik | 9.9h | |||||||||||
P11 Kuglestød 2.0 kg Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Liva Sørensen Liva Sørensen ('13) | 13 | Greve Atletik | 4.24 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
D9 40 m Vind: -2.2 Finale A Finale | Vind: -2.2 | ||||||||||||||
1 | Arthur Stougaard Arthur Stougaard ('16) | 16 | Greve Atletik | 8.8h | |||||||||||
1 | Frej Lorentzen Frej Lorentzen ('15) | 15 | Greve Atletik | 9.6h | |||||||||||
2 | Julius Meng Julius Meng ('15) | 15 | Greve Atletik | 8.9h | |||||||||||
3 | Carl Sørensen Carl Sørensen ('17) | 17 | Greve Atletik | 10.0h | |||||||||||
4 | Lukas Ørndrup Lukas Ørndrup ('18) | 18 | Greve Atletik | 14.4h | |||||||||||
Finale B Vind: -2.5 | Vind: -2.5 | ||||||||||||||
1 | Aksel Jakobsen Aksel Jakobsen ('18) | 18 | Greve Atletik | 9.4h | |||||||||||
2 | Julian Tilleman Julian Tilleman ('17) | 17 | Greve Atletik | 9.6h | |||||||||||
D9 Længdespring 1 m zone Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Julius Meng Julius Meng ('15) | 15 | Greve Atletik | 2.70 | +1.9 | PB | |||||||||
| |||||||||||||||
2 | Arthur Stougaard Arthur Stougaard ('16) | 16 | Greve Atletik | 2.35 | w | +2.4 | |||||||||
| |||||||||||||||
2 | Frej Lorentzen Frej Lorentzen ('15) | 15 | Greve Atletik | 2.32 | w | +5.0 | |||||||||
| |||||||||||||||
3 | Carl Sørensen Carl Sørensen ('17) | 17 | Greve Atletik | 2.04 | w | +4.9 | |||||||||
| |||||||||||||||
4 | Aksel Jakobsen Aksel Jakobsen ('18) | 18 | Greve Atletik | 1.73 | w | +2.2 | |||||||||
| |||||||||||||||
5 | Lukas Ørndrup Lukas Ørndrup ('18) | 18 | Greve Atletik | 1.66 | w | +3.8 | |||||||||
| |||||||||||||||
6 | Julian Tilleman Julian Tilleman ('17) | 17 | Greve Atletik | 1.65 | w | +4.6 | |||||||||
| |||||||||||||||
P9 40 m | |||||||||||||||
Finale B Vind: -2.5 | Vind: -2.5 | ||||||||||||||
1 | Annabell Laurenz Annabell Laurenz ('16) | 16 | Greve Atletik | 10.6h | |||||||||||
P9 Længdespring 1 m zone Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Saya Anni Andersen Backhausen Saya Anni Andersen Backhausen ('14) | 14 | Greve Atletik | 2.72 | w | +3.6 | |||||||||
| |||||||||||||||
3 | Annabell Laurenz Annabell Laurenz ('16) | 16 | Greve Atletik | 2.06 | w | +3.7 | |||||||||
|