M 100 m 6.4. Vind: +0.5 Finale A Finale | 6.4. | Vind: +0.5 | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Justin Cunningham Justin Cunningham ('03) | 03 | BAH | 10.66 | PB | ||||||||||||
2 | Tyreese James Tyreese James ('05) | 05 | IVB | 10.87 | PB | ||||||||||||
3 | Cole Brisbois Cole Brisbois | USA | 10.89 | SB | |||||||||||||
4 | Derrick Smith Derrick Smith | USA | 10.96 | SB | |||||||||||||
5 | Quinton Ellis Quinton Ellis ('03) | 03 | BAH | 10.98 | PB | ||||||||||||
6 | Joseph Sams Joseph Sams | USA | 11.00 | PB | |||||||||||||
7 | David Williams David Williams | USA | 11.04 | PB | |||||||||||||
Indledende heats | 6.4. | ||||||||||||||||
Indledende 1 6.4. Vind: +2.3 | 6.4. | Vind: +2.3 | |||||||||||||||
1 | Tyreese James Tyreese James ('05) | 05 | IVB | 10.77 | w | ||||||||||||
2 | Quinton Ellis Quinton Ellis ('03) | 03 | BAH | 11.01 | w | ||||||||||||
3 | David Williams David Williams | USA | 11.11 | w | |||||||||||||
Indledende 2 6.4. Vind: +1.3 | 6.4. | Vind: +1.3 | |||||||||||||||
1 | Cole Brisbois Cole Brisbois | USA | 11.03 | SB | |||||||||||||
2 | Austin Kunkle Austin Kunkle | USA | 11.07 | SB | |||||||||||||
Mohamed Temsah Mohamed Temsah | USA | DQ | |||||||||||||||
Indledende 3 6.4. Vind: +1.7 | 6.4. | Vind: +1.7 | |||||||||||||||
1 | Justin Cunningham Justin Cunningham ('03) | 03 | BAH | 10.73 | SB | ||||||||||||
2 | Joseph Sams Joseph Sams | USA | 11.05 | PB | |||||||||||||
3 | Aidan Gruver Aidan Gruver | USA | 11.18 | SB | |||||||||||||
4 | JD Elefson JD Elefson | USA | 11.23 | PB | |||||||||||||
Indledende 4 6.4. Vind: +1.1 | 6.4. | Vind: +1.1 | |||||||||||||||
1 | Derrick Smith Derrick Smith | USA | 11.02 | SB | |||||||||||||
2 | Jacob Kamara Jacob Kamara | USA | 11.21 | PB | |||||||||||||
M 200 m 6.4. Vind: +1.2 Finale A Finale | 6.4. | Vind: +1.2 | |||||||||||||||
1 | Brady Johnson Brady Johnson | USA | 22.10 | PB | |||||||||||||
2 | Joseph Sams Joseph Sams | USA | 22.13 | PB | |||||||||||||
3 | Cole Brisbois Cole Brisbois | USA | 22.24 | PB | |||||||||||||
4 | Kaleb Brand Kaleb Brand | USA | 22.43 | PB | |||||||||||||
5 | Titus Jackson Titus Jackson | USA | 22.59 | SB | |||||||||||||
Finale B 6.4. Vind: +3.0 | 6.4. | Vind: +3.0 | |||||||||||||||
1 | David Williams David Williams | USA | 22.50 | w | |||||||||||||
2 | Ted Rogers Ted Rogers | USA | 22.52 | w | |||||||||||||
Finale C 6.4. Vind: +3.1 | 6.4. | Vind: +3.1 | |||||||||||||||
1 | Terrence Thomas Terrence Thomas | SKN | 22.51 | w | |||||||||||||
M 400 m 6.4. Finale A Finale | 6.4. | ||||||||||||||||
1 | Quinton Ellis Quinton Ellis ('03) | 03 | BAH | 48.25 | |||||||||||||
2 | Arlo Heitler Arlo Heitler | USA | 48.81 | SB | |||||||||||||
3 | Hayden Cross Hayden Cross | USA | 48.81 | SB | |||||||||||||
4 | Ulysses Patterson Ulysses Patterson | USA | 50.28 | PB | |||||||||||||
5 | Hugo Massa Hugo Massa | USA | 50.44 | PB | |||||||||||||
Finale B 6.4. | 6.4. | ||||||||||||||||
1 | Alexander Croston Alexander Croston | USA | 50.50 | SB | |||||||||||||
2 | Tyreese James Tyreese James ('05) | 05 | IVB | 50.55 | SB | ||||||||||||
3 | Bruce Huggins Bruce Huggins | USA | 50.59 | PB | |||||||||||||
M 800 m 6.4. Finale A Finale | 6.4. | ||||||||||||||||
1 | Aidan Simon Aidan Simon | USA | 1:54.83 | PB | |||||||||||||
2 | Wyatt Schmidt Wyatt Schmidt | USA | 1:56.64 | SB | |||||||||||||
3 | Rylan Martin Rylan Martin | USA | 1:56.88 | PB | |||||||||||||
4 | Finn Youberg Finn Youberg | USA | 1:57.19 | SB | |||||||||||||
5 | Jack Burns Jack Burns | USA | 1:57.39 | SB | |||||||||||||
Finale B 6.4. | 6.4. | ||||||||||||||||
1 | Luke Benson Luke Benson | USA | 1:56.58 | PB | |||||||||||||
2 | Drew Getty Drew Getty | USA | 1:56.68 | PB | |||||||||||||
3 | Nick Jacobson Nick Jacobson | USA | 1:56.82 | PB | |||||||||||||
M 1500 m 6.4. Finale A Finale | 6.4. | ||||||||||||||||
1 | Christopher Collet Christopher Collet ('01) | 01 | USA | 3:51.90 | SB | ||||||||||||
2 | Noah Jorgenson Noah Jorgenson | USA | 3:52.21 | SB | |||||||||||||
3 | Juan Trasobares Juan Trasobares ('03) | 03 | ESP | 3:54.15 | SB | ||||||||||||
4 | Aidan Ramsey Aidan Ramsey | USA | 3:54.84 | SB | |||||||||||||
5 | Brogan Giffin Brogan Giffin | USA | 3:56.30 | SB | |||||||||||||
6 | Sam Schmitz Sam Schmitz | USA | 3:56.97 | PB | |||||||||||||
7 | Jack Kinzer Jack Kinzer | USA | 3:58.13 | SB | |||||||||||||
8 | James Murray James Murray | USA | 3:59.22 | SB | |||||||||||||
9 | Jack Brown Jack Brown ('04) | 04 | USA | 4:01.05 | PB | ||||||||||||
10 | Hutton Edney Hutton Edney | USA | 4:03.44 | PB | |||||||||||||
Isaac Basten Isaac Basten | 00 | USA | DNF | ||||||||||||||
Finale B 6.4. | 6.4. | ||||||||||||||||
1 | Connor Visnic Connor Visnic | USA | 3:55.42 | PB | |||||||||||||
2 | Reece McKee Reece McKee | USA | 3:57.99 | PB | |||||||||||||
3 | Carter Cruise Carter Cruise | USA | 3:57.99 | PB | |||||||||||||
4 | Clay Pehl Clay Pehl | USA | 4:00.62 | PB | |||||||||||||
5 | Nick Jacobson Nick Jacobson | USA | 4:00.80 | PB | |||||||||||||
6 | Brady Griebel Brady Griebel | USA | 4:03.05 | SB | |||||||||||||
7 | Ben Crotteau Ben Crotteau | USA | 4:03.46 | SB | |||||||||||||
8 | Isaiah Hammerand Isaiah Hammerand | USA | 4:04.31 | PB | |||||||||||||
9 | Nathan Kinzer Nathan Kinzer | USA | 4:05.41 | ||||||||||||||
Finale C 6.4. | 6.4. | ||||||||||||||||
1 | Conner Sattler Conner Sattler | USA | 4:05.64 | ||||||||||||||
2 | Garrison Hubka Garrison Hubka | USA | 4:05.90 | PB | |||||||||||||
M 5000 m 6.4. Finale A Finale | 6.4. | ||||||||||||||||
1 | Aaron Fynaardt Aaron Fynaardt | USA | 15:06.02 | PB | |||||||||||||
M 3000 m forh. 6.4. Finale A Finale | 6.4. | ||||||||||||||||
1 | Aziz JDay Aziz JDay | USA | 9:12.42 | SB | |||||||||||||
2 | Lucas Selman Lucas Selman | USA | 9:27.57 | PB | |||||||||||||
3 | Julian Watson Julian Watson | USA | 9:29.77 | SB | |||||||||||||
4 | Xander Kwa Xander Kwa | USA | 9:29.86 | PB | |||||||||||||
5 | Brendan Cain Brendan Cain | USA | 9:40.03 | SB | |||||||||||||
M 110 m hæk 6.4. Vind: +2.9 Finale A Finale | 6.4. | Vind: +2.9 | |||||||||||||||
1 | Max Cleveland Max Cleveland | USA | 14.42 | w | |||||||||||||
2 | Carter Accola Carter Accola | USA | 14.54 | w | |||||||||||||
3 | Reid Pakkebier Reid Pakkebier | USA | 14.74 | w | |||||||||||||
4 | Grant Miller Grant Miller | USA | 14.75 | w | |||||||||||||
5 | Gunner Meyer Gunner Meyer | USA | 14.95 | w | |||||||||||||
6 | Brenden Godbout Brenden Godbout | USA | 15.05 | w | |||||||||||||
7 | Kale Hobart Kale Hobart | USA | 15.19 | w | |||||||||||||
Indledende heats | 6.4. | ||||||||||||||||
Indledende 1 6.4. Vind: +1.1 | 6.4. | Vind: +1.1 | |||||||||||||||
1 | Carter Accola Carter Accola | USA | 14.72 | PB | |||||||||||||
2 | Reid Pakkebier Reid Pakkebier | USA | 15.02 | PB | |||||||||||||
Indledende 2 6.4. Vind: +0.8 | 6.4. | Vind: +0.8 | |||||||||||||||
1 | Gunner Meyer Gunner Meyer | USA | 14.91 | PB | |||||||||||||
2 | Grant Miller Grant Miller | USA | 14.97 | SB | |||||||||||||
3 | Brenden Godbout Brenden Godbout | USA | 15.08 | PB | |||||||||||||
4 | Kale Hobart Kale Hobart | USA | 15.20 | PB | |||||||||||||
Indledende 3 6.4. Vind: +1.0 | 6.4. | Vind: +1.0 | |||||||||||||||
1 | Max Cleveland Max Cleveland | USA | 14.84 | SB | |||||||||||||
M 400 m hæk 6.4. Finale A Finale | 6.4. | ||||||||||||||||
1 | Brenden Godbout Brenden Godbout | USA | 54.85 | SB | |||||||||||||
2 | Max Cleveland Max Cleveland | USA | 55.18 | PB | |||||||||||||
3 | Kale Hobart Kale Hobart | USA | 55.62 | SB | |||||||||||||
4 | David Palmer David Palmer | USA | 55.70 | SB | |||||||||||||
M Højdespring 6.4. Finale A Finale | 6.4. | ||||||||||||||||
1 | Jaden Johnson Jaden Johnson | USA | 1.95 | SB | |||||||||||||
| |||||||||||||||||
2 | Clarke Latcham Clarke Latcham | USA | 1.95 | PB | |||||||||||||
| |||||||||||||||||
Luke Oberleitner Luke Oberleitner | USA | NH | |||||||||||||||
| |||||||||||||||||
M Stangspring 5.4. Finale A Finale | 5.4. | ||||||||||||||||
Aaron Sobush Aaron Sobush | USA | NH | |||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Carson Collet Carson Collet | USA | NH | |||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Trey Faherty Trey Faherty | USA | NH | |||||||||||||||
| |||||||||||||||||
M Længdespring 6.4. Finale A Finale | 6.4. | ||||||||||||||||
1 | Terrence Thomas Terrence Thomas | SKN | 7.24 | -3.0 | PB | ||||||||||||
| |||||||||||||||||
2 | Deyton Love Deyton Love | USA | 6.95 | w | +4.4 | ||||||||||||
| |||||||||||||||||
3 | Carter Berkey Carter Berkey | USA | 6.84 | w | +4.0 | ||||||||||||
| |||||||||||||||||
4 | Jay Gatto Jay Gatto | USA | 6.81 | +1.4 | PB | ||||||||||||
| |||||||||||||||||
M Trespring 6.4. Finale A Finale | 6.4. | ||||||||||||||||
1 | Terrence Thomas Terrence Thomas | SKN | 14.19 | w | +3.2 | ||||||||||||
| |||||||||||||||||
M Kuglestød 7.26 kg 6.4. Finale A Finale | 6.4. | ||||||||||||||||
1 | Cooper Cerese Cooper Cerese | USA | 15.57 | =PB | |||||||||||||
| |||||||||||||||||
2 | Colton Kostynick Colton Kostynick | USA | 15.40 | SB | |||||||||||||
| |||||||||||||||||
3 | Eli Bicek Eli Bicek | USA | 15.34 | PB | |||||||||||||
| |||||||||||||||||
4 | Jackson Weston Jackson Weston | USA | 15.04 | SB | |||||||||||||
| |||||||||||||||||
5 | Mason Lobeck Mason Lobeck | USA | 15.01 | ||||||||||||||
| |||||||||||||||||
M Diskoskast 2.0 kg 6.4. Finale A Finale | 6.4. | ||||||||||||||||
1 | Colton Kostynick Colton Kostynick | USA | 46.29 | SB | |||||||||||||
| |||||||||||||||||
M Hammerkast 7.26 kg 5.4. Finale A Finale | 5.4. | ||||||||||||||||
1 | Anthony Barmes Anthony Barmes | 00 | NZL | 71.07 | PB | ||||||||||||
| |||||||||||||||||
2 | Christian Nunley Christian Nunley | USA | 54.78 | SB | |||||||||||||
| |||||||||||||||||
3 | Eli Bicek Eli Bicek | USA | 53.22 | PB | |||||||||||||
| |||||||||||||||||
M Tikamp 6.4. Finale A Finale | 6.4. | ||||||||||||||||
1 | Zack Butcher Zack Butcher | USA | 7046 | PB | |||||||||||||
| |||||||||||||||||
K 100 m 6.4. Vind: +1.1 Finale A Finale | 6.4. | Vind: +1.1 | |||||||||||||||
1 | Briandrias Rhodes Briandrias Rhodes | USA | 12.16 | PB | |||||||||||||
2 | Eva Van De Mortel Eva Van De Mortel | USA | 12.19 | PB | |||||||||||||
3 | Josey Dunbar Josey Dunbar | USA | 12.31 | PB | |||||||||||||
4 | Katie Lavato Katie Lavato | USA | 12.36 | PB | |||||||||||||
Indledende heats | 6.4. | ||||||||||||||||
Indledende 1 6.4. Vind: -0.4 | 6.4. | Vind: -0.4 | |||||||||||||||
1 | Briandrias Rhodes Briandrias Rhodes | USA | 12.35 | PB | |||||||||||||
Indledende 2 6.4. Vind: +1.2 | 6.4. | Vind: +1.2 | |||||||||||||||
1 | Katie Lavato Katie Lavato | USA | 12.39 | PB | |||||||||||||
Indledende 3 6.4. Vind: +2.0 | 6.4. | Vind: +2.0 | |||||||||||||||
1 | Eva Van De Mortel Eva Van De Mortel | USA | 12.29 | PB | |||||||||||||
Indledende 5 6.4. Vind: +0.5 | 6.4. | Vind: +0.5 | |||||||||||||||
1 | Caroline Benfeldt SørensenCaroline Benfeldt Sørensen ('02) | 02 | DEN | 11.85 | SB | ||||||||||||
K 400 m 6.4. Finale A Finale | 6.4. | ||||||||||||||||
1 | Rachel Nagel Rachel Nagel | USA | 59.29 | SB | |||||||||||||
2 | Mariana Guerra-Reese Mariana Guerra-Reese | USA | 59.91 | SB | |||||||||||||
K 800 m 6.4. Finale A Finale | 6.4. | ||||||||||||||||
1 | Emilie Meyer Emilie Meyer | USA | 2:14.33 | SB | |||||||||||||
2 | Savannah Schley Savannah Schley | USA | 2:15.65 | SB | |||||||||||||
3 | Amanda Radava Amanda Radava ('02) | 02 | LAT | 2:17.50 | SB | ||||||||||||
K 1500 m 6.4. Finale A Finale | 6.4. | ||||||||||||||||
1 | Megan Johnson Megan Johnson ('81) | 81 | USA | 4:33.63 | SB | ||||||||||||
2 | Aubrie Fisher Aubrie Fisher | USA | 4:35.49 | PB | |||||||||||||
3 | Caroline McMartin Caroline McMartin | USA | 4:36.87 | SB | |||||||||||||
4 | Peyton Steffen Peyton Steffen | USA | 4:38.00 | PB | |||||||||||||
5 | Barbara Vrhovac Barbara Vrhovac ('01) | 01 | CRO | 4:39.17 | SB | ||||||||||||
6 | Ellie Meyer Ellie Meyer | USA | 4:40.32 | PB | |||||||||||||
7 | Tyla Lumley Tyla Lumley ('02) | 02 | AUS | 4:41.43 | PB | ||||||||||||
8 | Franny Seidel Franny Seidel | USA | 4:42.52 | PB | |||||||||||||
9 | Kendra Nissen Kendra Nissen | USA | 4:45.10 | PB | |||||||||||||
10 | Anastasia Kirillov Anastasia Kirillov ('02) | 02 | ARG | 4:46.71 | SB | ||||||||||||
13 | Erin Macfarlane Erin Macfarlane ('05) | 05 | GBR | 5:03.08 | PB | ||||||||||||
Finale B 6.4. | 6.4. | ||||||||||||||||
1 | Savannah Schley Savannah Schley | USA | 4:40.86 | PB | |||||||||||||
2 | Rachel Ulrich Rachel Ulrich | USA | 4:42.65 | PB | |||||||||||||
3 | Haley Meyer Haley Meyer | USA | 4:48.09 | PB | |||||||||||||
K 3000 m forh. 6.4. Finale A Finale | 6.4. | ||||||||||||||||
1 | Erika Swanson Erika Swanson | USA | 11:39.95 | PB | |||||||||||||
2 | Caroline Collet Caroline Collet | USA | 11:49.65 | SB | |||||||||||||
3 | Ashley Bloomquist Ashley Bloomquist | USA | 11:55.74 | ||||||||||||||
4 | Elizabeth VanLoon Elizabeth VanLoon | USA | 11:58.17 | PB | |||||||||||||
K 100 m hæk 84.0 cm 6.4. Vind: +2.4 Finale A Finale | 6.4. | Vind: +2.4 | |||||||||||||||
1 | Olivia Bohlen Olivia Bohlen | USA | 15.06 | w | |||||||||||||
K 400 m hæk 6.4. Finale A Finale | 6.4. | ||||||||||||||||
1 | JoJo Tyynismaa JoJo Tyynismaa | USA | 1:01.93 | SB | |||||||||||||
2 | Megan Gilles Megan Gilles | USA | 1:03.65 | PB | |||||||||||||
3 | Carlie Jo Fusco Carlie Jo Fusco | USA | 1:04.03 | SB | |||||||||||||
4 | Madison Bunton Madison Bunton | USA | 1:04.54 | SB | |||||||||||||
5 | Madison Hays Madison Hays | USA | 1:04.75 | ||||||||||||||
K Stangspring 5.4. Finale A Finale | 5.4. | ||||||||||||||||
1 | Alivia Silvestri Alivia Silvestri | USA | 3.50 | SB | |||||||||||||
| |||||||||||||||||
K Længdespring 6.4. Finale A Finale | 6.4. | ||||||||||||||||
1 | Josey Dunbar Josey Dunbar | USA | 5.73 | w | +3.3 | ||||||||||||
| |||||||||||||||||
2 | Shaniah Johnson Shaniah Johnson | USA | 5.47 | w | +4.2 | ||||||||||||
| |||||||||||||||||
3 | Myesha Thompson Myesha Thompson | USA | 5.36 | w | +3.0 | ||||||||||||
| |||||||||||||||||
Zofia Landowska Zofia Landowska ('03) | 03 | POL | NM | 0.0 | |||||||||||||
| |||||||||||||||||
K Kuglestød 4.0 kg 6.4. Finale A Finale | 6.4. | ||||||||||||||||
1 | Lily Meester Lily Meester | USA | 13.09 | SB | |||||||||||||
| |||||||||||||||||
2 | Allison Flanscha Allison Flanscha | USA | 12.93 | SB | |||||||||||||
| |||||||||||||||||
3 | Lara Smits Lara Smits ('04) | 04 | NED | 12.56 | |||||||||||||
| |||||||||||||||||
4 | Kristen Reicks Kristen Reicks | USA | 12.34 | SB | |||||||||||||
| |||||||||||||||||
5 | Haley Beminio Haley Beminio | USA | 12.28 | SB | |||||||||||||
| |||||||||||||||||
K Diskoskast 1.0 kg 6.4. Finale A Finale | 6.4. | ||||||||||||||||
1 | Lara Smits Lara Smits ('04) | 04 | NED | 43.79 | |||||||||||||
| |||||||||||||||||
2 | Allison Flanscha Allison Flanscha | USA | 41.53 | SB | |||||||||||||
| |||||||||||||||||
3 | Lily Meester Lily Meester | USA | 41.03 | SB | |||||||||||||
| |||||||||||||||||
4 | Talbot Kinney Talbot Kinney | USA | 38.57 | ||||||||||||||
| |||||||||||||||||
5 | Emma Joens Emma Joens | USA | 38.21 | ||||||||||||||
| |||||||||||||||||
6 | Tara Jochumsen Tara Jochumsen | USA | 38.05 | ||||||||||||||
| |||||||||||||||||
K Hammerkast 4.0 kg 5.4. Finale A Finale | 5.4. | ||||||||||||||||
1 | Centaine Noom-Duckworth Centaine Noom-Duckworth ('02) | 02 | NZL | 59.82 | |||||||||||||
| |||||||||||||||||
2 | Emma True Emma True | USA | 58.58 | PB | |||||||||||||
| |||||||||||||||||
3 | Chinemerem Iwuagwu Chinemerem Iwuagwu | USA | 53.51 | PB | |||||||||||||
| |||||||||||||||||
4 | Grace McCartan Grace McCartan | USA | 48.21 | PB | |||||||||||||
| |||||||||||||||||
5 | Haley Beminio Haley Beminio | USA | 46.96 | PB | |||||||||||||
| |||||||||||||||||
6 | Kayce Gielski Kayce Gielski | USA | 46.59 | PB | |||||||||||||
| |||||||||||||||||
7 | Tara Jochumsen Tara Jochumsen | USA | 45.86 | PB | |||||||||||||
| |||||||||||||||||
8 | Madeline Klun Madeline Klun | USA | 45.38 | PB | |||||||||||||
| |||||||||||||||||
10 | Kileigh Lachacz Kileigh Lachacz | USA | 47.26 | ||||||||||||||
| |||||||||||||||||
11 | Katie Fare Katie Fare | 00 | USA | 45.21 | SB | ||||||||||||
| |||||||||||||||||
12 | Lara Smits Lara Smits ('04) | 04 | NED | 41.23 | |||||||||||||
| |||||||||||||||||
M 100 m 5.4. Vind: -0.2 Finale A Finale | 5.4. | Vind: -0.2 | |||||||||||||||
1 | Zack Butcher Zack Butcher | USA | 10.78 | PB | |||||||||||||
2 | Drew Bartels Drew Bartels ('03) | 03 | USA | 11.18 | SB | ||||||||||||
3 | Brody Lovell Brody Lovell | USA | 11.19 | PB | |||||||||||||
M 400 m 5.4. Finale A Finale | 5.4. | ||||||||||||||||
1 | Zack Butcher Zack Butcher | USA | 48.13 | PB | |||||||||||||
Drew Bartels Drew Bartels ('03) | 03 | USA | DNF | ||||||||||||||
M 1500 m 6.4. Finale A Finale | 6.4. | ||||||||||||||||
4 | Zack Butcher Zack Butcher | USA | 5:18.88 | SB | |||||||||||||
Drew Bartels Drew Bartels ('03) | 03 | USA | DNF | ||||||||||||||
M 110 m hæk 6.4. Vind: +2.2 Finale A Finale | 6.4. | Vind: +2.2 | |||||||||||||||
1 | Drew Bartels Drew Bartels ('03) | 03 | USA | 14.41 | w | ||||||||||||
2 | Zack Butcher Zack Butcher | USA | 15.13 | w | |||||||||||||
M Højdespring 5.4. Finale A Finale | 5.4. | ||||||||||||||||
2 | Zack Butcher Zack Butcher | USA | 1.74 | SB | |||||||||||||
| |||||||||||||||||
Drew Bartels Drew Bartels ('03) | 03 | USA | NH | ||||||||||||||
| |||||||||||||||||
M Stangspring 6.4. Finale A Finale | 6.4. | ||||||||||||||||
1 | Zack Butcher Zack Butcher | USA | 3.80 | PB | |||||||||||||
| |||||||||||||||||
4 | Drew Bartels Drew Bartels ('03) | 03 | USA | 3.20 | SB | ||||||||||||
| |||||||||||||||||
M Længdespring 5.4. Finale A Finale | 5.4. | ||||||||||||||||
1 | Zack Butcher Zack Butcher | USA | 7.18 | +0.8 | PB | ||||||||||||
| |||||||||||||||||
Drew Bartels Drew Bartels ('03) | 03 | USA | NM | ||||||||||||||
| |||||||||||||||||
M Kuglestød 7.26 kg 5.4. Finale A Finale | 5.4. | ||||||||||||||||
1 | Zack Butcher Zack Butcher | USA | 12.67 | SB | |||||||||||||
| |||||||||||||||||
4 | Drew Bartels Drew Bartels ('03) | 03 | USA | 10.43 | SB | ||||||||||||
| |||||||||||||||||
M Diskoskast 2.0 kg 6.4. Finale A Finale | 6.4. | ||||||||||||||||
1 | Zack Butcher Zack Butcher | USA | 37.13 | SB | |||||||||||||
| |||||||||||||||||
3 | Drew Bartels Drew Bartels ('03) | 03 | USA | 32.70 | PB | ||||||||||||
| |||||||||||||||||
M Spydkast 800 gram 6.4. Finale A Finale | 6.4. | ||||||||||||||||
1 | Zack Butcher Zack Butcher | USA | 57.09 | PB | |||||||||||||
| |||||||||||||||||
2 | Drew Bartels Drew Bartels ('03) | 03 | USA | 51.55 | PB | ||||||||||||
| |||||||||||||||||
K Kuglestød 4.0 kg 5.4. Finale A Finale | 5.4. | ||||||||||||||||
1 | Katy Stephens Katy Stephens | USA | 12.26 | PB | |||||||||||||
|