Født: 2001
Klub: Hvidovre Atletik & Motion
Placering på verdens Top-100 liste ( ) efter årsbedste,
Placering på verdens U20 Top-100 liste ( ) efter årsbedste,
Placering på verdens U18 Top-100 liste ( ) efter årsbedste
Stangspring [2] | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3.30 i | SB | 1 | Hvidovre | Hvidovre | 23.1.24 | |||||||||
| ||||||||||||||
3.31 i | SB | 2 | Hvidovre | Hvidovre | 10.2.24 | |||||||||
|
Stangspring [6] | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3.50 i | =PB | 1 | Hvidovre | Hvidovre | 5.2.23 | |||||||||
| ||||||||||||||
3.50 i | PB | 1 | Hvidovre | Hvidovre | 5.2.23 | |||||||||
| ||||||||||||||
NH i | DMi | Randers | DMi, Randers | 19.2.23 | ||||||||||
3.60 i | PB | 1 | 22 | iDMU | Skive | iDMU, Skive | 5.3.23 | |||||||
| ||||||||||||||
3.60 i | =PB | 1 | 22 | iDMU | Skive | iDMU, Skive | 5.3.23 | |||||||
| ||||||||||||||
3.40 | SB | 1 | Hvidovre | Hvidovre | 15.6.23 | |||||||||
| ||||||||||||||
3.55 | PB | 5 | DM | Aalborg | DM, Aalborg | 24.6.23 | ||||||||
| ||||||||||||||
3.31 | 1 | 22 | DMU | Hvidovre | DMU, Hvidovre | 2.9.23 | ||||||||
| ||||||||||||||
4 x 100 m stafet [1] | ||||||||||||||
52.22 | SB | 1 | 22 | DMU | Hvidovre | DMU, Hvidovre | 2.9.23 | |||||||
Hvidovre Atletik & Motion | ||||||||||||||
Misja Brynjolf Jepsen, Emma Rokkjer Langball Alberte Riber Jakobsen, Beatrice Kristensen | ||||||||||||||
4 x 200 m stafet [2] | ||||||||||||||
1:42.79 i | PB | 3 | DMi | Randers | DMi, Randers | 19.2.23 | ||||||||
Hvidovre Atletik & Motion | ||||||||||||||
Louise Østergård, Zarah Buchwald Misja B. Jepsen, Alberte Riber Jakobsen | ||||||||||||||
1:52.16 i | 2 | 22 | iDMU | Skive | iDMU, Skive | 5.3.23 | ||||||||
Hvidovre Atletik & Motion | ||||||||||||||
Misja Brynjolf Jepsen, Beatrice Kristensen Emma Rokkjer Langball, Alberte Riber Jakobsen |
Stangspring [4] | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3.22 | SB | 7 | Hvidovre | Hvidovre | 12.6.22 | |||||||||
| ||||||||||||||
3.40 | SB | 1 | Hvidovre | Hvidovre | 18.8.22 | |||||||||
| ||||||||||||||
3.35 | 3 | Odense | Odense | 3.9.22 | ||||||||||
| ||||||||||||||
3.30 | 1 | 22 | DMU | Hvidovre | DMU, Hvidovre | 11.9.22 | ||||||||
| ||||||||||||||
Kuglestød 4.0 kg [1] | ||||||||||||||
9.24 | SB | Pen | Hvidovre | Hvidovre | 13.8.22 | |||||||||
| ||||||||||||||
Diskoskast 1.0 kg [1] | ||||||||||||||
27.34 | PB | Pen | Hvidovre | Hvidovre | 13.8.22 | |||||||||
| ||||||||||||||
Vægtkast 9.08 kg [1] | ||||||||||||||
10.79 | PB | Pen | Hvidovre | Hvidovre | 13.8.22 | |||||||||
| ||||||||||||||
Hammerkast 4.0 kg [1] | ||||||||||||||
22.77 | SB | Pen | Hvidovre | Hvidovre | 13.8.22 | |||||||||
| ||||||||||||||
Spydkast 600 gram [1] | ||||||||||||||
18.92 | SB | Pen | Hvidovre | Hvidovre | 13.8.22 | |||||||||
| ||||||||||||||
4 x 100 m stafet [1] | ||||||||||||||
49.34 | PB | 4 | Odense | Odense | 3.9.22 | |||||||||
Hvidovre Atletik & Motion | ||||||||||||||
Zarah Buchwald, Misja B. Jepsen Signe Boelsmand, Alberte Riber Jakobsen | ||||||||||||||
4 x 400 m stafet [1] | ||||||||||||||
4:13.73 | PB | 7 | Odense | Odense | 3.9.22 | |||||||||
Hvidovre Atletik & Motion | ||||||||||||||
Zarah Buchwald, Misja B. Jepsen Signe Boelsmand, Alberte Riber Jakobsen | ||||||||||||||
Kaste 5-kamp [1] | ||||||||||||||
2041 | SB | 5 | Hvidovre | Hvidovre | 13.8.22 | |||||||||
22.77 9.24 27.34 18.92 10.79 |
60 m [2] | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8.05 i | SB | 5 | 19 h1 | iDMU | Skive | iDMU, Skive | 29.2.20 | |||||||
8.06 i | 5 | 19 | iDMU | Skive | iDMU, Skive | 29.2.20 | ||||||||
100 m [4] | ||||||||||||||
12.70 | PB | 1 | 19 | sprint | Hvidovre | sprint, Hvidovre | 23.5.20 | +1.6 | ||||||
12.68 | PB | 5 | h3 | DM | København | DM, København | 15.8.20 | -0.6 | ||||||
12.86 | 5 | Aarhus | Aarhus | 6.9.20 | -1.2 | |||||||||
12.70 | 4 | 19 | DMU | Aalborg | DMU, Aalborg | 12.9.20 | +0.1 | |||||||
200 m [4] | ||||||||||||||
26.96 i | PB | 2 | D | Malmö/A, SWE | Malmö/A, SWE | 9.2.20 | ||||||||
26.47 i | PB | 2 | 19 | iDMU | Skive | iDMU, Skive | 1.3.20 | |||||||
NT | SB | 1 | Hvidovre | Hvidovre | 7.6.20 | +0.9 | ||||||||
26.34 | SB | 5 | h1 | DM | København | DM, København | 16.8.20 | -1.1 | ||||||
Stangspring [5] | ||||||||||||||
3.30 | SB | 1 | Hvidovre | Hvidovre | 20.6.20 | |||||||||
| ||||||||||||||
3.32 | SB | 7 | Hvidovre | Hvidovre | 2.8.20 | |||||||||
| ||||||||||||||
3.20 | 6 | DM | København | DM, København | 15.8.20 | |||||||||
| ||||||||||||||
3.30 | 3 | Aarhus | Aarhus | 6.9.20 | ||||||||||
| ||||||||||||||
2.80 | 2 | 19 | DMU | Aalborg | DMU, Aalborg | 13.9.20 | ||||||||
| ||||||||||||||
Kuglestød 4.0 kg [1] | ||||||||||||||
8.91 | SB | Pen | Hvidovre | Hvidovre | 24.9.20 | |||||||||
| ||||||||||||||
Diskoskast 1.0 kg [1] | ||||||||||||||
23.51 | SB | Pen | Hvidovre | Hvidovre | 24.9.20 | |||||||||
Vægtkast 7.26 kg [1] | ||||||||||||||
12.17 | PB | Pen | 19 | Hvidovre | Hvidovre | 24.9.20 | ||||||||
Hammerkast 4.0 kg [1] | ||||||||||||||
29.48 | PB | Pen | Hvidovre | Hvidovre | 24.9.20 | |||||||||
Spydkast 600 gram [1] | ||||||||||||||
18.95 | PB | Pen | Hvidovre | Hvidovre | 24.9.20 | |||||||||
4 x 100 m stafet [1] | ||||||||||||||
DQ | B | Aarhus | Aarhus | 6.9.20 | ||||||||||
Hvidovre Atletik & Motion | ||||||||||||||
Bjørk Nørremark, Zarah Buchwald Alberte Riber Jakobsen, Misja B. Jepsen | ||||||||||||||
4 x 200 m stafet [1] | ||||||||||||||
1:47.64 i | PB | 2 | 19 | iDMU | Skive | iDMU, Skive | 1.3.20 | |||||||
Hvidovre Atletik & Motion | ||||||||||||||
Stine Engberg Mikkelsen, Alberte Riber Jakobsen Misja B. Jepsen, Elisabeth Holm Simonsen | ||||||||||||||
4 x 400 m stafet [1] | ||||||||||||||
4:19.85 | SB | 6 | Aarhus | Aarhus | 6.9.20 | |||||||||
Hvidovre Atletik & Motion | ||||||||||||||
Misja B. Jepsen, Zarah Buchwald Bjørk Nørremark, Alberte Riber Jakobsen | ||||||||||||||
Kaste 5-kamp [1] | ||||||||||||||
2177 | PB | 2 | Hvidovre | Hvidovre | 24.9.20 | |||||||||
29.48 8.91 23.51 18.95 |
60 m [4] | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8.20 i | PB | 1 | 19 h2 | Ballerup | Ballerup | 19.1.19 | ||||||||
8.17 i | PB | 2 | 19 | Ballerup | Ballerup | 19.1.19 | ||||||||
8.01 i | PB | 4 | 19 h1 | iDMU | Skive | iDMU, Skive | 23.2.19 | |||||||
8.05 i | 6 | 19 | iDMU | Skive | iDMU, Skive | 23.2.19 | ||||||||
100 m [7] | ||||||||||||||
13.08 | SB | Hvidovre | Hvidovre | 13.5.19 | 0.0 | |||||||||
13.17 | Hvidovre | Hvidovre | 13.5.19 | -1.5 | ||||||||||
12.75 | PB | Ballerup | Ballerup | 25.5.19 | +1.7 | |||||||||
12.97 | 4 | h1 | DM | Esbjerg | DM, Esbjerg | 27.7.19 | +0.7 | |||||||
13.10 | DMU | Greve | DMU, Greve | 24.8.19 | -2.4 | |||||||||
12.93 | DMU | Greve | DMU, Greve | 24.8.19 | -1.1 | |||||||||
12.78 | Aalborg | Aalborg | 14.9.19 | +1.8 | ||||||||||
200 m [5] | ||||||||||||||
26.74 | SB | Hvidovre | Hvidovre | 13.5.19 | +0.2 | |||||||||
26.47 w | Odense | Odense | 1.6.19 | +3.3 | ||||||||||
26.36 | SB | Hvidovre | Hvidovre | 9.6.19 | +2.0 | |||||||||
26.79 | 5 | h1 | DM | Esbjerg | DM, Esbjerg | 28.7.19 | -1.9 | |||||||
26.83 | Holte | Holte | 8.9.19 | -0.9 | ||||||||||
Stangspring [7] | ||||||||||||||
3.00 i | PB | Hvidovre | Hvidovre | 16.12.18 | ||||||||||
3.10 i | PB | Hvidovre | Hvidovre | 3.2.19 | ||||||||||
3.20 i | PB | 1 | 19 | iDMU | Skive | iDMU, Skive | 24.2.19 | |||||||
| ||||||||||||||
3.20 i | =PB | 1 | 19 | iDMU | Skive | iDMU, Skive | 24.2.19 | |||||||
| ||||||||||||||
3.05 | SB | Odense | Odense | 1.6.19 | ||||||||||
3.12 | PB | Hvidovre | Hvidovre | 8.6.19 | ||||||||||
3.15 | PB | 7 | DM | Esbjerg | DM, Esbjerg | 27.7.19 | ||||||||
3.41 | PB | Holte | Holte | 8.9.19 | ||||||||||
Kuglestød 4.0 kg [2] | ||||||||||||||
9.39 | PB | Alfaz del Pi, ESP | Alfaz del Pi, ESP | 15.4.19 | ||||||||||
9.07 | Hvidovre | Hvidovre | 28.9.19 | |||||||||||
Diskoskast 1.0 kg [1] | ||||||||||||||
25.43 | SB | Hvidovre | Hvidovre | 28.9.19 | ||||||||||
Vægtkast 7.26 kg [1] | ||||||||||||||
12.03 | PB | Hvidovre | Hvidovre | 28.9.19 | ||||||||||
Hammerkast 4.0 kg [1] | ||||||||||||||
24.73 | PB | Hvidovre | Hvidovre | 28.9.19 | ||||||||||
Spydkast 600 gram [1] | ||||||||||||||
18.78 | PB | Hvidovre | Hvidovre | 28.9.19 |
100 m [6] | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13.03 | PB | København | København | 27.5.18 | +0.1 | |||||||||
13.29 | Hvidovre | Hvidovre | 9.6.18 | -1.3 | ||||||||||
12.90 w | Hvidovre | Hvidovre | 9.6.18 | +2.1 | ||||||||||
13.32 | Ballerup | Ballerup | 16.6.18 | -3.1 | ||||||||||
13.33 | Ballerup | Ballerup | 16.6.18 | -2.0 | ||||||||||
13.42 | Aalborg | Aalborg | 1.9.18 | -0.4 | ||||||||||
200 m [6] | ||||||||||||||
26.27 | PB | 2 | Skive | Skive | 19.5.18 | +2.0 | ||||||||
26.46 | Hvidovre | Hvidovre | 10.6.18 | 0.0 | ||||||||||
26.83 | Ballerup | Ballerup | 17.6.18 | -0.3 | ||||||||||
26.93 w | 4 | h1 | DM | Odense | DM, Odense | 26.8.18 | +2.3 | |||||||
26.74 | Aalborg | Aalborg | 2.9.18 | +0.8 | ||||||||||
27.13 | København | København | 8.9.18 | +1.6 | ||||||||||
Stangspring [7] | ||||||||||||||
2.50 i | PB | Hvidovre | Hvidovre | 7.1.18 | ||||||||||
2.59 | PB | 8 | Skive | Skive | 19.5.18 | |||||||||
2.60 | PB | København | København | 27.5.18 | ||||||||||
2.80 | PB | Aalborg | Aalborg | 2.9.18 | ||||||||||
2.94 | PB | København | København | 8.9.18 | ||||||||||
2.60 | 5 | 19 | Ballerup | Ballerup | 22.9.18 | |||||||||
| ||||||||||||||
3.10 | PB | Hvidovre | Hvidovre | 11.10.18 | ||||||||||
Kuglestød 3.0 kg [3] | ||||||||||||||
10.19 i | PB | Ballerup | Ballerup | 20.1.18 | ||||||||||
9.68 i | Skive | Skive | 24.2.18 | |||||||||||
9.90 | PB | Hvidovre | Hvidovre | 13.10.18 | ||||||||||
Diskoskast 1.0 kg [1] | ||||||||||||||
25.79 | PB | Hvidovre | Hvidovre | 13.10.18 | ||||||||||
Spydkast 500 gram [1] | ||||||||||||||
19.54 | SB | Hvidovre | Hvidovre | 13.10.18 | ||||||||||
4 x 100 m stafet [1] | ||||||||||||||
49.71 | PB | 4 | DM | Odense | DM, Odense | 25.8.18 | ||||||||
Hvidovre Atletik & Motion | ||||||||||||||
Mette B. Jepsen, Zarah Buchwald Alberte Riber Jakobsen, Carla Nørremark |
100 m [5] | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13.11 | PB | København | København | 17.6.17 | +0.7 | |||
13.40 | PB | København | København | 17.6.17 | +1.6 | |||
13.36 | København | København | 19.8.17 | +1.6 | ||||
13.11 w | Hvidovre | Hvidovre | 26.8.17 | +2.7 | ||||
13.34 | Aalborg | Aalborg | 2.9.17 | -0.5 | ||||
200 m [3] | ||||||||
27.26 w | København | København | 20.8.17 | +2.1 | ||||
27.40 | SB | Odense | Odense | 9.9.17 | +1.1 | |||
27.82 | Greve | Greve | 1.10.17 | -1.0 | ||||
Kuglestød 3.0 kg [3] | ||||||||
7.60 i | PB | Hvidovre | Hvidovre | 15.1.17 | ||||
9.31 | PB | Hvidovre | Hvidovre | 16.9.17 | ||||
9.13 | Hvidovre | Hvidovre | 30.9.17 | |||||
Diskoskast 1.0 kg [2] | ||||||||
22.83 | PB | Hvidovre | Hvidovre | 16.9.17 | ||||
24.49 | PB | Hvidovre | Hvidovre | 30.9.17 | ||||
Vægtkast 7.26 kg [2] | ||||||||
10.70 | PB | Hvidovre | Hvidovre | 16.9.17 | ||||
10.80 | PB | Hvidovre | Hvidovre | 30.9.17 | ||||
Hammerkast 3.0 kg [1] | ||||||||
28.58 | PB | Hvidovre | Hvidovre | 30.9.17 | ||||
Spydkast 500 gram [2] | ||||||||
22.33 | PB | Hvidovre | Hvidovre | 16.9.17 | ||||
18.51 | Hvidovre | Hvidovre | 30.9.17 |
50 m [3] | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7.36 i | PB | Hvidovre | Hvidovre | 3.1.16 | ||||
7.79 i | PB | Hvidovre | Hvidovre | 3.1.16 | ||||
7.25 i | PB (5) | Hvidovre | Hvidovre | 14.2.16 | ||||
60 m [6] | ||||||||
8.67 i | PB | Ballerup | Ballerup | 23.1.16 | ||||
8.61 i | PB | Ballerup | Ballerup | 23.1.16 | ||||
8.48 i | PB | Helsingør | Helsingør | 6.2.16 | ||||
8.53 i | PB | Helsingør | Helsingør | 6.2.16 | ||||
8.56 i | Skive | Skive | 5.3.16 | |||||
8.58 i | Helsingør | Helsingør | 12.3.16 | |||||
100 m [5] | ||||||||
13.80 | PB | Glostrup | Glostrup | 30.4.16 | -0.4 | |||
13.83 | PB | Glostrup | Glostrup | 30.4.16 | 0.0 | |||
13.61 | PB | Tårnby | Tårnby | 29.5.16 | -0.1 | |||
13.52 | PB | Hvidovre | Hvidovre | 11.6.16 | -1.6 | |||
13.71 | Greve | Greve | 18.9.16 | -0.8 | ||||
200 m [2] | ||||||||
27.31 | PB | Hvidovre | Hvidovre | 11.6.16 | +1.4 | |||
27.97 | Greve | Greve | 1.10.16 | -0.9 | ||||
300 m [1] | ||||||||
44.18 | PB | Tårnby | Tårnby | 29.5.16 | ||||
Længdespring [5] | ||||||||
4.37 i | PB | Helsingør | Helsingør | 6.2.16 | ||||
4.52 i | PB | Hvidovre | Hvidovre | 14.2.16 | ||||
4.16 i | Odense | Odense | 21.2.16 | |||||
3.97 i | Helsingør | Helsingør | 12.3.16 | |||||
4.19 | PB | Glostrup | Glostrup | 30.4.16 | 0.0 | |||
Kuglestød 3.0 kg [1] | ||||||||
7.55 | PB | Glostrup | Glostrup | 30.4.16 | ||||
Diskoskast 0.75 kg [1] | ||||||||
19.18 | PB | Greve | Greve | 18.9.16 |
Placering på danske alletiders liste på dato
50 m | |||||
---|---|---|---|---|---|
Inde | 7.25 | Hvidovre | 14.2.16 | ||
60 m | |||||
Inde | 8.01 | Skive | 23.2.19 | ||
100 m | |||||
Ude | 12.68 | København | 15.8.20 | -0.6 | |
200 m | |||||
Ude | 26.27 | Skive | 19.5.18 | +2.0 | |
Inde | 26.47 | Skive | 1.3.20 | ||
Stangspring | |||||
Ude | 3.55 | Aalborg | 24.6.23 | 22 | |
Inde | 3.60 | Skive | 5.3.23 | 16 | |
Længdespring | |||||
Ude | 4.19 | Glostrup | 30.4.16 | 0.0 | |
Inde | 4.52 | Hvidovre | 14.2.16 | ||
Kuglestød 4.0 kg | |||||
Ude | 9.39 | Alfaz del Pi, ESP | 15.4.19 | ||
Diskoskast 1.0 kg | |||||
Ude | 27.34 | Hvidovre | 13.8.22 | ||
Vægtkast 9.08 kg | |||||
Ude | 10.79 | Hvidovre | 13.8.22 | ||
Hammerkast 4.0 kg | |||||
Ude | 29.48 | Hvidovre | 24.9.20 | ||
Spydkast 600 gram | |||||
Ude | 18.95 | Hvidovre | 24.9.20 | ||
4 x 100 m stafet | |||||
Ude | 49.34 | Odense | 3.9.22 | ||
4 x 200 m stafet | |||||
Inde | 1:42.79 | Randers | 19.2.23 | ||
4 x 400 m stafet | |||||
Ude | 4:13.73 | Odense | 3.9.22 | ||
Kaste 5-kamp | |||||
Ude | 2177 | Hvidovre | 24.9.20 | 42 | |
300 m | |||||
Ude | 44.18 | Tårnby | 29.5.16 | ||
Kuglestød 3.0 kg | |||||
Ude | 9.90 | Hvidovre | 13.10.18 | ||
Inde | 10.19 | Ballerup | 20.1.18 | ||
Diskoskast 0.75 kg | |||||
Ude | 19.18 | Greve | 18.9.16 | ||
Vægtkast 7.26 kg | |||||
Ude | 12.17 | Hvidovre | 24.9.20 | ||
Hammerkast 3.0 kg | |||||
Ude | 28.58 | Hvidovre | 30.9.17 | ||
Spydkast 500 gram | |||||
Ude | 22.33 | Hvidovre | 16.9.17 |
50 m: | 3 |
60 m: | 12 |
100 m: | 27 |
200 m: | 20 |
300 m: | 1 |
Stangspring: | 31 |
Længdespring: | 5 |
Kuglestød 3.0 kg: | 7 |
Kuglestød 4.0 kg: | 4 |
Diskoskast 0.75 kg: | 1 |
Diskoskast 1.0 kg: | 6 |
Vægtkast 7.26 kg: | 4 |
Vægtkast 9.08 kg: | 1 |
Hammerkast 3.0 kg: | 1 |
Hammerkast 4.0 kg: | 3 |
Spydkast 500 gram: | 3 |
Spydkast 600 gram: | 3 |
4 x 100 m stafet: | 4 |
4 x 200 m stafet: | 3 |
4 x 400 m stafet: | 2 |
Kaste 5-kamp: | 2 |
Ude | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
100 m | |||||||
DM | 2019 | 4 | h1 | 12.97 | |||
DMU | 2019 | 12.93 | 13.10 | ||||
DM | 2020 | 5 | h3 | 12.68 | |||
200 m | |||||||
DM | 2018 | 4 | h1 | 26.93 | |||
DM | 2019 | 5 | h1 | 26.79 | |||
DM | 2020 | 5 | h1 | 26.34 | |||
Stangspring | |||||||
DM | 2019 | 7 | 3.15 | ||||
DM | 2020 | 6 | 3.20 | ||||
DM | 2023 | 5 | 3.55 | ||||
4 x 100 m stafet | |||||||
DM | 2018 | 4 | 49.71 | ||||
DM | 2020 | B | |||||
4 x 400 m stafet | |||||||
DM | 2020 | 6 | 4:19.85 | ||||
Inde | |||||||
Stangspring | |||||||
DMi | 2023 | ||||||
4 x 200 m stafet | |||||||
DMi | 2023 | 3 | 1:42.79 | ||||
Ungdom | |||||||
Ude | |||||||
100 m | |||||||
DMU | 2020 | 4 | 19 | 12.70 | |||
Stangspring | |||||||
DMU | 2020 | 2 | 19 | 2.80 | |||
DMU | 2022 | 1 | 22 | 3.30 | |||
DMU | 2023 | 1 | 22 | 3.31 | |||
4 x 100 m stafet | |||||||
DMU | 2023 | 1 | 22 | 52.22 | |||
Inde | |||||||
60 m | |||||||
iDMU | 2019 | 6 | 19 | 8.05 | 4 | 19 h1 | 8.01 |
iDMU | 2020 | 5 | 19 | 8.06 | 5 | 19 h1 | 8.05 |
200 m | |||||||
iDMU | 2020 | 2 | 19 | 26.47 | |||
Stangspring | |||||||
iDMU | 2019 | 1 | 19 | 3.20 | |||
iDMU | 2023 | 1 | 22 | 3.60 | |||
4 x 200 m stafet | |||||||
iDMU | 2020 | 2 | 19 | 1:47.64 | |||
iDMU | 2023 | 2 | 22 | 1:52.16 |