//
Statletik 2.0
Dansk atletiks officielle statistikker
 

DM Inde Kvalifikation









DM Senior inde 16.-17.2. 2024

DMU inde 2.-3.3. 2024

Loading...
D15 60 m (24)
Inde resultater 15.10.2023-23.2.2024
17.31   Daniel Nielsen 09, Greve Atletik09Greve AtletikGöteborg/FH2.12.2023
27.65   Oliver Krath Hansen 09, Viborg Atletik og Motionsforening09Viborg Atletik og MotionsforeningRanders10.2.2024
37.81   Esben Kjærsgaard 09, Herlev Løbe- og Atletikklub09Herlev Løbe- og AtletikklubBallerup20.1.2024
47.84   Noam Gilbjerg 10, Esbjerg Atletik og Motion10Esbjerg Atletik og MotionAarhus27.1.2024
57.85   Mark Zymaroiev (u) 09, Aarhus 1900 Atletik og Løb09Aarhus 1900 Atletik og LøbLviv9.2.2024
67.93   Luca Torres Sølager 09, Viborg Atletik og Motionsforening09Viborg Atletik og MotionsforeningRanders2.12.2023
67.93   Bastian Noam Haulund Nielsen 10, Herning Gf, Atletik/Motion10Herning Gf, Atletik/MotionRanders13.1.2024
87.98   Simon Hjørnet Nielsen 09, Aalborg Atletik og Motion09Aalborg Atletik og MotionAalborg14.2.2024
98.00   Willas Harrig Mogensbæk 09, Sæby Idrætsklub 8009Sæby Idrætsklub 80Randers2.12.2023
108.04   Albert Redestam 10, Helsingør If, Atletik10Helsingør If, AtletikHelsingør3.2.2024
118.05   Oliver Vesterager 09, Odense Atletik - O.G.F.09Odense Atletik - O.G.F.Randers10.2.2024
128.06   Raphaël Stefani 09, Sparta Atletik og Løb09Sparta Atletik og LøbBallerup20.1.2024
138.09   Tobias Dyrhave 09, Aalborg Atletik og Motion09Aalborg Atletik og MotionRanders13.1.2024
148.12   Edgar Merdrignac 10, Aalborg Atletik og Motion10Aalborg Atletik og MotionRanders10.2.2024
158.14   Seier Fischer Sønderby Mysager 09, Aalborg Atletik og Motion09Aalborg Atletik og MotionRanders10.2.2024
168.15   Vagn Bjørn 10, Amager Atletik Club10Amager Atletik ClubMalmö/A28.1.2024
178.16   Conrad Rohde 09, Sparta Atletik og Løb09Sparta Atletik og LøbHelsingør13.1.2024
188.20   Pablo Orellana 09, Sparta Atletik og Løb09Sparta Atletik og LøbBallerup20.1.2024
198.23   Balder Breinholst 10, Amager Atletik Club10Amager Atletik ClubBallerup20.1.2024
208.24   William Kühn Bjerre 10, Amager Atletik Club10Amager Atletik ClubMalmö/A28.1.2024
218.26   Oskar Søttrup Dinesen 09, Ballerup Atletik Klub09Ballerup Atletik KlubBallerup20.1.2024
228.29   Mathias Bruun Berthelsen 09, Ballerup Atletik Klub09Ballerup Atletik KlubBallerup16.12.2023
238.36   Noah Vittrup 10, Aalborg Atletik og Motion10Aalborg Atletik og MotionRanders10.2.2024
248.37   Tobias Højgaard Andersen 09, Sæby Idrætsklub 8009Sæby Idrætsklub 80Randers10.2.2024
258.46   Antoni Smigas 10, Skive A.M.10Skive A.M.Randers10.2.2024
268.51   Sophus Biering Müller 10, Haderslev Idræts-forening10Haderslev Idræts-foreningAarhus27.1.2024
278.52   Oscar Hørby Domino 09, Randers Sportsklub Freja09Randers Sportsklub FrejaAarhus27.1.2024
288.56   Laurits Scheffmann Kobborg 10, Fredericia Atletik Forening10Fredericia Atletik ForeningOdense5.2.2024
298.57   Stefan Henry Smith Sørensen 10, Ballerup Atletik Klub10Ballerup Atletik KlubBallerup16.12.2023
308.61   Sebastian Gjedsted 10, Aalborg Atletik og Motion10Aalborg Atletik og MotionRanders4.11.2023
318.68   Eske Mørup 09, Bagsværd Atletik Club09Bagsværd Atletik ClubHelsingør13.1.2024
328.74   Kaleb Berling 10, Aarhus 1900 Atletik og Løb10Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus28.12.2023
338.82   Alvin Juul Eskildsen 10, Randers Sportsklub Freja10Randers Sportsklub FrejaRanders10.2.2024
348.89   Thomas Furholm 10, Silkeborg Atletik Klub 7710Silkeborg Atletik Klub 77Aarhus27.1.2024
358.92   Carl August Bisgaard Klemmensen 10, Aalborg Atletik og Motion10Aalborg Atletik og MotionAalborg29.12.2023
368.94   Noah Thorgaard Enninful 10, Herning Gf, Atletik/Motion10Herning Gf, Atletik/MotionRanders10.2.2024
379.06   Magnus Rask Bak 09, Odense Atletik - O.G.F.09Odense Atletik - O.G.F.Odense5.2.2024
389.15   William E. S. Kruse 09, Hvirlan09HvirlanReykjavik20.1.2024
399.18   Oscar Leerbæk Pedersen 10, HI Skanderborg Atletik10HI Skanderborg AtletikAalborg29.12.2023
409.19   August Jensen 10, Kolding KFUM Atletik og Motion10Kolding KFUM Atletik og MotionRanders10.2.2024
419.26   Sylvester Veirum 10, Randers Sportsklub Freja10Randers Sportsklub FrejaAarhus27.1.2024
429.42   Karl Gnudtzmann 10, Randers Sportsklub Freja10Randers Sportsklub FrejaRanders4.11.2023
439.43   Olav Holst Gretlund 10, Randers Sportsklub Freja10Randers Sportsklub FrejaRanders22.11.2023
449.46   Carl Emil Küster Engen 09, Aalborg Atletik og Motion09Aalborg Atletik og MotionAalborg29.12.2023
459.66   Benjamin Birk Nielsen 10, Aalborg Atletik og Motion10Aalborg Atletik og MotionRanders10.2.2024
469.85   Jonas Morell 10, Silkeborg Atletik Klub 7710Silkeborg Atletik Klub 77Skive3.2.2024
479.96   Justin Maddox Frandsen 10, Herning Gf, Atletik/Motion10Herning Gf, Atletik/MotionRanders10.2.2024
4810.45   Labian Milaim Camili 09, Bagsværd Atletik Club09Bagsværd Atletik ClubHelsingør13.1.2024
4910.78   Kalle Søgaard Høj 10, Idrætsklubben Olympia10Idrætsklubben OlympiaBallerup16.12.2023
D15 200 m (20)
Inde & Ude resultater 15.4.2023-23.2.2024
123.26   Daniel Nielsen 09, Greve Atletik09Greve AtletikGreve23.9.2023
224.49   Emil Juul Elberg 09, Aarhus 1900 Atletik og Løb09Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus23.8.2023
324.57   Oliver Krath Hansen 09, Viborg Atletik og Motionsforening09Viborg Atletik og MotionsforeningAalborg9.9.2023
425.49   Mark Zymaroiev (u) 09, Aarhus 1900 Atletik og Løb09Aarhus 1900 Atletik og LøbLviv24.9.2023
525.81   Simon Hjørnet Nielsen 09, Aalborg Atletik og Motion09Aalborg Atletik og MotionRanders10.2.2024
625.91   Albert Redestam 10, Helsingør If, Atletik10Helsingør If, AtletikGreve23.9.2023
726.03   Howsikkan Suntharavadivel 09, Atletikklubben Heden09Atletikklubben HedenEsbjerg17.6.2023
826.11   Elakiyan Suntharavadivel 09, Atletikklubben Heden09Atletikklubben HedenEsbjerg17.6.2023
926.17   Bastian Noam Haulund Nielsen 10, Herning Gf, Atletik/Motion10Herning Gf, Atletik/MotionSkive3.2.2024
1026.23   Julius Burrild 09, Fredensborg Atletik Klub09Fredensborg Atletik KlubGreve23.9.2023
1126.31   Oliver Vesterager 09, Odense Atletik - O.G.F.09Odense Atletik - O.G.F.Hvidovre3.9.2023
1226.44   Vagn Bjørn 10, Amager Atletik Club10Amager Atletik ClubBallerup21.1.2024
1326.67   Tobias Dyrhave 09, Aalborg Atletik og Motion09Aalborg Atletik og MotionRanders13.1.2024
1426.72   Willas Harrig Mogensbæk 09, Sæby Idrætsklub 8009Sæby Idrætsklub 80Randers13.1.2024
1526.85   Carl Philip Glastrup 10, FIF Atletik og Motion10FIF Atletik og MotionFrederiksberg4.6.2023
1626.94   Luca Torres Sølager 09, Viborg Atletik og Motionsforening09Viborg Atletik og MotionsforeningRanders3.12.2023
1727.04   Balder Breinholst 10, Amager Atletik Club10Amager Atletik ClubGreve23.9.2023
1827.07   Emil Keller 10, Idrætsklubben Hellas, Roskilde10Idrætsklubben Hellas, RoskildeGreve23.9.2023
1927.14   Herman Marcussen 10, Amager Atletik Club10Amager Atletik ClubBallerup17.6.2023
2027.30   Noam Gilbjerg 10, Esbjerg Atletik og Motion10Esbjerg Atletik og MotionEsbjerg17.6.2023
2127.40   Oskar Søttrup Dinesen 09, Ballerup Atletik Klub09Ballerup Atletik KlubGreve23.9.2023
2227.43   Antoni Smigas 10, Skive A.M.10Skive A.M.Randers10.2.2024
2327.49   Samuel Voller Ros 09, Esbjerg Atletik og Motion09Esbjerg Atletik og MotionVejen22.4.2023
2427.65   Edgar Merdrignac 10, Aalborg Atletik og Motion10Aalborg Atletik og MotionRanders10.2.2024
2527.79   Pablo Orellana 09, Sparta Atletik og Løb09Sparta Atletik og LøbTårnby7.5.2023
2628.01   Noah Vittrup 10, Aalborg Atletik og Motion10Aalborg Atletik og MotionRanders10.2.2024
2728.24   Miquel-Alexander Rushton Ferrando 09, FIF Atletik og Motion09FIF Atletik og MotionFrederiksberg20.6.2023
2828.40   Viktor Orri Friduson 10, Silkeborg Atletik Klub 7710Silkeborg Atletik Klub 77Esbjerg17.6.2023
2928.49   Seier Fischer Sønderby Mysager 09, Aalborg Atletik og Motion09Aalborg Atletik og MotionAalborg17.6.2023
3028.58   Laurits Scheffmann Kobborg 10, Fredericia Atletik Forening10Fredericia Atletik ForeningEsbjerg17.6.2023
3128.95   Sophus Biering Müller 10, Haderslev Idræts-forening10Haderslev Idræts-foreningRanders10.2.2024
3229.09   Sebastian Gjedsted 10, Aalborg Atletik og Motion10Aalborg Atletik og MotionAalborg24.5.2023
3329.32   Bertil Dohn Ibsen 10, Rødding Atletik Klub10Rødding Atletik KlubViborg23.5.2023
3429.46   William Kühn Bjerre 10, Amager Atletik Club10Amager Atletik ClubBallerup21.1.2024
3529.47   Kaleb Berling 10, Aarhus 1900 Atletik og Løb10Aarhus 1900 Atletik og LøbRanders10.2.2024
3629.49   Oscar Leerbæk Pedersen 10, HI Skanderborg Atletik10HI Skanderborg AtletikRanders10.2.2024
3729.95   Stefan Henry Smith Sørensen 10, Ballerup Atletik Klub10Ballerup Atletik KlubBallerup16.12.2023
3829.96   Alvin Juul Eskildsen 10, Randers Sportsklub Freja10Randers Sportsklub FrejaRanders7.10.2023
3929.99   Frederik Dam 10, Esbjerg Atletik og Motion10Esbjerg Atletik og MotionEsbjerg17.6.2023
4030.01   Samuel Grønlund Brix 09, Sparta Atletik og Løb09Sparta Atletik og LøbTårnby7.5.2023
4130.21   Patrick O'Connor Jensen 09, Esbjerg Atletik og Motion09Esbjerg Atletik og MotionVejen22.4.2023
4230.37   Noah Thorgaard Enninful 10, Herning Gf, Atletik/Motion10Herning Gf, Atletik/MotionOdense4.6.2023
4230.37   Thomas Furholm 10, Silkeborg Atletik Klub 7710Silkeborg Atletik Klub 77Göteborg/FH2.12.2023
4431.11   Kristian Lehmkuhl Knudsen 10, Odense Atletik - O.G.F.10Odense Atletik - O.G.F.Odense4.6.2023
4531.43   Carl August Bisgaard Klemmensen 10, Aalborg Atletik og Motion10Aalborg Atletik og MotionSkive16.12.2023
4631.61   Magnus Stendell 10, HVRunners10HVRunnersGlostrup29.4.2023
4731.67   Magnus Rask Bak 09, Odense Atletik - O.G.F.09Odense Atletik - O.G.F.Odense11.12.2023
4831.73   Esben Hvid Borggaard 10, Esbjerg Atletik og Motion10Esbjerg Atletik og MotionEsbjerg30.9.2023
4931.86   Josias Hvannastein 10, Treysti10TreystiTårnby7.5.2023
5031.99   Noah Skjold Schmidt 10, Aaig - Atletik & Triathlon10Aaig - Atletik & TriathlonOdense4.6.2023
D15 800 m (18)
Inde & Ude resultater 15.4.2023-23.2.2024
11:59.04   Magnus Abildgaard Kofoed 09, Sparta Atletik og Løb09Sparta Atletik og LøbHvidovre3.9.2023
22:09.31   Emil Juul Elberg 09, Aarhus 1900 Atletik og Løb09Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus14.6.2023
32:19.80   Erik Nørgaard 10, Viborg Atletik og Motionsforening10Viborg Atletik og MotionsforeningAalborg17.6.2023
42:21.92   Justin Elias Andersen 09, Aaig - Atletik & Triathlon09Aaig - Atletik & TriathlonAabenraa20.9.2023
52:22.34   Silas Hjort Frederiksen 09, Randers Sportsklub Freja09Randers Sportsklub FrejaRanders13.1.2024
62:24.91   Magne Skotte Lippert 09, Aarhus 1900 Atletik og Løb09Aarhus 1900 Atletik og LøbOdense4.6.2023
72:25.76   Noah Skjold Schmidt 10, Aaig - Atletik & Triathlon10Aaig - Atletik & TriathlonSønderborg28.8.2023
82:25.89   Tristan Lund 10, Sparta Atletik og Løb10Sparta Atletik og LøbKøbenhavn11.5.2023
92:26.19   Simon Lykke Klemmensen 09, Herning Gf, Atletik/Motion09Herning Gf, Atletik/MotionRanders3.12.2023
102:26.27   Elias Hvass 09, Randers Sportsklub Freja09Randers Sportsklub FrejaRanders3.12.2023
112:26.68   Bastian Noam Haulund Nielsen 10, Herning Gf, Atletik/Motion10Herning Gf, Atletik/MotionRanders10.2.2024
122:28.76   Viktor Orri Friduson 10, Silkeborg Atletik Klub 7710Silkeborg Atletik Klub 77Aalborg9.9.2023
132:28.83   Vagn Bjørn 10, Amager Atletik Club10Amager Atletik ClubBallerup20.1.2024
142:32.00   Patrick O'Connor Jensen 09, Esbjerg Atletik og Motion09Esbjerg Atletik og MotionEsbjerg17.6.2023
152:32.19   Storm Wibskov Schack Balle Jensen 09, Sparta Atletik og Løb09Sparta Atletik og LøbFrederiksberg17.8.2023
162:32.41   Kasper Granlund 09, Greve Atletik09Greve AtletikHvidovre11.6.2023
172:34.43   Thomas Furholm 10, Silkeborg Atletik Klub 7710Silkeborg Atletik Klub 77Aalborg9.9.2023
182:34.95   Jeppe Grønbech 09, Bagsværd Atletik Club09Bagsværd Atletik ClubBallerup20.1.2024
192:35.64   Edgar Merdrignac 10, Aalborg Atletik og Motion10Aalborg Atletik og MotionRanders4.11.2023
202:37.00   Olav Holst Gretlund 10, Randers Sportsklub Freja10Randers Sportsklub FrejaRanders22.11.2023
212:37.37   Esben Hvid Borggaard 10, Esbjerg Atletik og Motion10Esbjerg Atletik og MotionAalborg9.9.2023
222:38.01   Viktor Thomsen 10, Aarhus 1900 Atletik og Løb10Aarhus 1900 Atletik og LøbHerning13.5.2023
232:39.05   Noah Vittrup 10, Aalborg Atletik og Motion10Aalborg Atletik og MotionRanders13.1.2024
242:39.10   Sophus Biering Müller 10, Haderslev Idræts-forening10Haderslev Idræts-foreningHaderslev1.10.2023
252:41.46   Asger Milo 10, Randers Sportsklub Freja10Randers Sportsklub FrejaSkive3.2.2024
262:43.37   Samuel Grønlund Brix 09, Sparta Atletik og Løb09Sparta Atletik og LøbKøbenhavn11.5.2023
272:47.03   Christian Andersen 09, Esbjerg Atletik og Motion09Esbjerg Atletik og MotionEsbjerg17.6.2023
282:47.95   Filip Henrik Nemo Krarup 09, Trongårdens Idræts Forening09Trongårdens Idræts ForeningLyngby21.6.2023
292:48.41   Daniel Boserup 10, GIC - Atletik & Motion10GIC - Atletik & MotionTårnby6.10.2023
302:48.72   Carl August Bisgaard Klemmensen 10, Aalborg Atletik og Motion10Aalborg Atletik og MotionAalborg29.12.2023
312:49.77   Laurits Scheffmann Kobborg 10, Fredericia Atletik Forening10Fredericia Atletik ForeningRanders4.11.2023
322:52.85   Frederik Dam 10, Esbjerg Atletik og Motion10Esbjerg Atletik og MotionVejen16.9.2023
332:57.90   Frederik Polino Søebek-Henk 09, KIF - København09KIF - KøbenhavnBallerup20.1.2024
342:58.02   Anders Thystrup 10, Haderslev Idræts-forening10Haderslev Idræts-foreningAabenraa20.9.2023
352:58.20   Bertram Schack Rørby Olsen 09, Vejen Atletik Forening09Vejen Atletik ForeningEsbjerg17.6.2023
362:59.19   Amin Ahmed 10, Sparta Atletik og Løb10Sparta Atletik og LøbBallerup20.1.2024
373:01.73   Magnus Rask Bak 09, Odense Atletik - O.G.F.09Odense Atletik - O.G.F.Aalborg9.9.2023
383:02.05   Sebastian Gjedsted 10, Aalborg Atletik og Motion10Aalborg Atletik og MotionAalborg28.10.2023
393:02.39   William E. S. Kruse 09, Hvirlan09HvirlanKlaksvík27.5.2023
403:02.46   Benjamin Birk Nielsen 10, Aalborg Atletik og Motion10Aalborg Atletik og MotionSkive16.12.2023
413:04.03   Jonas Morell 10, Silkeborg Atletik Klub 7710Silkeborg Atletik Klub 77Skive3.2.2024
423:04.51   Josias Hvannastein 10, Treysti10TreystiKlaksvík27.5.2023
433:05.74   Andreas Thystrup 10, Haderslev Idræts-forening10Haderslev Idræts-foreningHaderslev13.6.2023
443:12.57   Bogi Vang 10, Bragdið10BragdiðKlaksvík27.5.2023
453:17.14   Oliver Kronborg 10, Trongårdens Idræts Forening10Trongårdens Idræts ForeningLyngby21.6.2023
453:17.14   Oliver Vesterager 09, Odense Atletik - O.G.F.09Odense Atletik - O.G.F.Nyborg20.8.2023
473:17.82   Alfred Mørch 09, Trongårdens Idræts Forening09Trongårdens Idræts ForeningLyngby21.6.2023
483:19.10   Euan Loubser 10, Trongårdens Idræts Forening10Trongårdens Idræts ForeningLyngby21.6.2023
493:33.82   Charlie Ejner Grafström 10, Amager Atletik Club10Amager Atletik ClubTårnby6.10.2023
D15 1500 m (18)
Inde & Ude resultater 15.4.2023-23.2.2024
14:20.29   Magnus Abildgaard Kofoed 09, Sparta Atletik og Løb09Sparta Atletik og LøbGlostrup29.4.2023
24:35.92   Stefan Gogotic 09, HVRunners09HVRunnersHvidovre2.9.2023
34:37.62   Erik Nørgaard 10, Viborg Atletik og Motionsforening10Viborg Atletik og MotionsforeningViborg3.10.2023
44:41.32   Justin Elias Andersen 09, Aaig - Atletik & Triathlon09Aaig - Atletik & TriathlonRanders10.2.2024
54:42.69   Magne Skotte Lippert 09, Aarhus 1900 Atletik og Løb09Aarhus 1900 Atletik og LøbHerning23.9.2023
64:43.92   Simon Lykke Klemmensen 09, Herning Gf, Atletik/Motion09Herning Gf, Atletik/MotionRanders10.2.2024
74:52.54   Tristan Lund 10, Sparta Atletik og Løb10Sparta Atletik og LøbFrederiksberg4.6.2023
85:01.15   Julius Burrild 09, Fredensborg Atletik Klub09Fredensborg Atletik KlubGreve24.9.2023
95:09.38   Kasper Granlund 09, Greve Atletik09Greve AtletikFrederiksberg4.6.2023
105:12.45   Noah Skjold Schmidt 10, Aaig - Atletik & Triathlon10Aaig - Atletik & TriathlonRanders10.2.2024
115:18.22   Viktor Thomsen 10, Aarhus 1900 Atletik og Løb10Aarhus 1900 Atletik og LøbTårnby7.5.2023
125:18.62   Aksel Behr 09, Aarhus 1900 Atletik og Løb09Aarhus 1900 Atletik og LøbRanders13.1.2024
135:18.78   Storm Wibskov Schack Balle Jensen 09, Sparta Atletik og Løb09Sparta Atletik og LøbLyngby16.9.2023
145:26.34   Holger Fuusgaard-Olesen 10, Aarhus 1900 Atletik og Løb10Aarhus 1900 Atletik og LøbRanders10.2.2024
155:30.35   Christian Andersen 09, Esbjerg Atletik og Motion09Esbjerg Atletik og MotionOdense3.6.2023
165:32.83   Amin Ahmed 10, Sparta Atletik og Løb10Sparta Atletik og LøbGöteborg/S1.7.2023
175:33.42   Frederik Polino Søebek-Henk 09, KIF - København09KIF - KøbenhavnLyngby16.9.2023
185:34.59   Elias Hvass 09, Randers Sportsklub Freja09Randers Sportsklub FrejaHerning23.9.2023
195:40.59   Magnus Kirkegaard Madsen 09, Hvidovre Atletik & Motion09Hvidovre Atletik & MotionHvidovre2.9.2023
205:41.63   Casper Nielsen 09, HVRunners09HVRunnersGreve24.9.2023
216:00.89   Bertram Schack Rørby Olsen 09, Vejen Atletik Forening09Vejen Atletik ForeningVejle29.4.2023
D15 3000 m (18)
Inde & Ude resultater 15.4.2023-23.2.2024
19:45.91   Magne Skotte Lippert 09, Aarhus 1900 Atletik og Løb09Aarhus 1900 Atletik og LøbSkive3.2.2024
29:53.19   Erik Nørgaard 10, Viborg Atletik og Motionsforening10Viborg Atletik og MotionsforeningViborg24.8.2023
39:53.50   Stefan Gogotic 09, HVRunners09HVRunnersBallerup20.1.2024
410:02.06   Simon Lykke Klemmensen 09, Herning Gf, Atletik/Motion09Herning Gf, Atletik/MotionSkive3.2.2024
510:02.97   Tristan Lund 10, Sparta Atletik og Løb10Sparta Atletik og LøbKøbenhavn9.8.2023
610:21.22   Justin Elias Andersen 09, Aaig - Atletik & Triathlon09Aaig - Atletik & TriathlonSkive16.12.2023
710:43.70   Noah Skjold Schmidt 10, Aaig - Atletik & Triathlon10Aaig - Atletik & TriathlonSkive16.12.2023
810:44.09   Storm Willum Tang 09, Aarhus 1900 Atletik og Løb09Aarhus 1900 Atletik og LøbSkive3.2.2024
911:22.29   Aksel Behr 09, Aarhus 1900 Atletik og Løb09Aarhus 1900 Atletik og LøbSkive16.12.2023
1011:29.17   Viktor Orri Friduson 10, Silkeborg Atletik Klub 7710Silkeborg Atletik Klub 77Herning13.5.2023
1111:38.90   Kasper Granlund 09, Greve Atletik09Greve AtletikBallerup18.6.2023
1211:41.28   Storm Wibskov Schack Balle Jensen 09, Sparta Atletik og Løb09Sparta Atletik og LøbHvidovre3.9.2023
1312:09.67   Christian Andersen 09, Esbjerg Atletik og Motion09Esbjerg Atletik og MotionOdense3.6.2023
1412:26.06   Oliver Jensen 09, HVRunners09HVRunnersBallerup18.6.2023
1512:42.01   Bertram Schack Rørby Olsen 09, Vejen Atletik Forening09Vejen Atletik ForeningEsbjerg17.6.2023
1613:33.01   Magnus Rask Bak 09, Odense Atletik - O.G.F.09Odense Atletik - O.G.F.Odense3.6.2023
1713:38.14   Casper Nielsen 09, HVRunners09HVRunnersBallerup18.6.2023
1814:36.2h   Magnus Greve 09, Houlkær Løb & Motion/VEXA09Houlkær Løb & Motion/VEXAViborg30.4.2023
D15 60 m hæk 84.0 cm, 8.5 m (24)
Inde resultater 15.10.2023-23.2.2024
19.10   Willas Harrig Mogensbæk 09, Sæby Idrætsklub 8009Sæby Idrætsklub 80Randers2.12.2023
29.42   Esben Kjærsgaard 09, Herlev Løbe- og Atletikklub09Herlev Løbe- og AtletikklubBallerup16.12.2023
310.03   Noah Vittrup 10, Aalborg Atletik og Motion10Aalborg Atletik og MotionRanders10.2.2024
410.04   Vagn Bjørn 10, Amager Atletik Club10Amager Atletik ClubBallerup21.1.2024
510.27   Conrad Rohde 09, Sparta Atletik og Løb09Sparta Atletik og LøbRanders3.2.2024
610.48   Alvin Juul Eskildsen 10, Randers Sportsklub Freja10Randers Sportsklub FrejaRanders3.2.2024
711.13   Edgar Merdrignac 10, Aalborg Atletik og Motion10Aalborg Atletik og MotionAalborg14.2.2024
811.19   Frederik Polino Søebek-Henk 09, KIF - København09KIF - KøbenhavnHelsingør3.2.2024
911.35   Noah Thorgaard Enninful 10, Herning Gf, Atletik/Motion10Herning Gf, Atletik/MotionRanders10.2.2024
1011.57   Anders Østergaard Johansson 09, Herlev Løbe- og Atletikklub09Herlev Løbe- og AtletikklubMalmö/A28.1.2024
1111.96   Niels Peter Rovsing Meng 09, Sæby Idrætsklub 8009Sæby Idrætsklub 80Randers3.2.2024
1212.26   Carl August Bisgaard Klemmensen 10, Aalborg Atletik og Motion10Aalborg Atletik og MotionRanders13.1.2024
1312.64   Benjamin Birk Nielsen 10, Aalborg Atletik og Motion10Aalborg Atletik og MotionRanders3.2.2024
D15 Højdespring (18)
Inde resultater 15.10.2023-23.2.2024
11.70   Willas Harrig Mogensbæk 09, Sæby Idrætsklub 8009Sæby Idrætsklub 80Aalborg28.10.2023
21.58   Niels Peter Rovsing Meng 09, Sæby Idrætsklub 8009Sæby Idrætsklub 80Randers3.2.2024
31.55   Kaleb Berling 10, Aarhus 1900 Atletik og Løb10Aarhus 1900 Atletik og LøbRanders4.11.2023
41.54   Euan Loubser 10, Trongårdens Idræts Forening10Trongårdens Idræts ForeningHvidovre7.1.2024
51.52   Noah Vittrup 10, Aalborg Atletik og Motion10Aalborg Atletik og MotionRanders3.2.2024
61.50   Frederik Dam 10, Esbjerg Atletik og Motion10Esbjerg Atletik og MotionRanders4.11.2023
61.50   Esben Kjærsgaard 09, Herlev Løbe- og Atletikklub09Herlev Løbe- og AtletikklubHelsingør13.1.2024
61.50   Conrad Rohde 09, Sparta Atletik og Løb09Sparta Atletik og LøbBallerup21.1.2024
61.50   Oscar Hørby Domino 09, Randers Sportsklub Freja09Randers Sportsklub FrejaAarhus27.1.2024
101.45   Theo Pace Bjerregaard 10, HI Skanderborg Atletik10HI Skanderborg AtletikRanders4.11.2023
101.45   Viktor Orri Friduson 10, Silkeborg Atletik Klub 7710Silkeborg Atletik Klub 77Randers4.11.2023
101.45   Balder Breinholst 10, Amager Atletik Club10Amager Atletik ClubBallerup16.12.2023
101.45   Anders Østergaard Johansson 09, Herlev Løbe- og Atletikklub09Herlev Løbe- og AtletikklubHelsingør13.1.2024
101.45   Samuel Grønlund Brix 09, Sparta Atletik og Løb09Sparta Atletik og LøbBallerup21.1.2024
151.40   Albert Redestam 10, Helsingør If, Atletik10Helsingør If, AtletikHelsingør18.11.2023
151.40   Olav Holst Gretlund 10, Randers Sportsklub Freja10Randers Sportsklub FrejaRanders22.11.2023
151.40   Alvin Juul Eskildsen 10, Randers Sportsklub Freja10Randers Sportsklub FrejaRanders3.12.2023
151.40   Eske Mørup 09, Bagsværd Atletik Club09Bagsværd Atletik ClubHelsingør13.1.2024
191.35   Sofus Houman-Prassé 09, Sparta Atletik og Løb09Sparta Atletik og LøbHelsingør13.1.2024
191.35   Thomas Furholm 10, Silkeborg Atletik Klub 7710Silkeborg Atletik Klub 77Aarhus27.1.2024
211.31   Edgar Merdrignac 10, Aalborg Atletik og Motion10Aalborg Atletik og MotionRanders3.2.2024
221.30   Oscar Leerbæk Pedersen 10, HI Skanderborg Atletik10HI Skanderborg AtletikRanders3.12.2023
221.30   Sophus Biering Müller 10, Haderslev Idræts-forening10Haderslev Idræts-foreningRanders10.2.2024
221.30   Benjamin Birk Nielsen 10, Aalborg Atletik og Motion10Aalborg Atletik og MotionAalborg14.2.2024
251.25   Stefan Henry Smith Sørensen 10, Ballerup Atletik Klub10Ballerup Atletik KlubBallerup16.12.2023
251.25   Carl August Bisgaard Klemmensen 10, Aalborg Atletik og Motion10Aalborg Atletik og MotionRanders3.2.2024
251.25   Justin Maddox Frandsen 10, Herning Gf, Atletik/Motion10Herning Gf, Atletik/MotionRanders10.2.2024
281.21   Jonas Morell 10, Silkeborg Atletik Klub 7710Silkeborg Atletik Klub 77Göteborg/FH3.12.2023
291.10   Jacob Sunesen 09, Aalborg Atletik og Motion09Aalborg Atletik og MotionAalborg22.11.2023
291.10   Sylvester Veirum 10, Randers Sportsklub Freja10Randers Sportsklub FrejaRanders22.11.2023
D15 Stangspring (18)
Inde resultater 15.10.2023-23.2.2024
13.90   Alvin Juul Eskildsen 10, Randers Sportsklub Freja10Randers Sportsklub FrejaMalmö/A28.1.2024
23.00   Tobias Højgaard Andersen 09, Sæby Idrætsklub 8009Sæby Idrætsklub 80Randers10.2.2024
32.80   Conrad Rohde 09, Sparta Atletik og Løb09Sparta Atletik og LøbRanders3.2.2024
42.70   Willas Harrig Mogensbæk 09, Sæby Idrætsklub 8009Sæby Idrætsklub 80Randers3.2.2024
52.50   Sofus Houman-Prassé 09, Sparta Atletik og Løb09Sparta Atletik og LøbHelsingør3.2.2024
62.10   Niels Peter Rovsing Meng 09, Sæby Idrætsklub 8009Sæby Idrætsklub 80Randers3.2.2024
72.00   Benjamin Birk Nielsen 10, Aalborg Atletik og Motion10Aalborg Atletik og MotionRanders13.1.2024
D15 Længdespring (18)
Inde resultater 15.10.2023-23.2.2024
16.31   Daniel Nielsen 09, Greve Atletik09Greve AtletikVäxjö21.1.2024
25.50   Oliver Krath Hansen 09, Viborg Atletik og Motionsforening09Viborg Atletik og MotionsforeningAarhus28.1.2024
35.49   Oskar Søttrup Dinesen 09, Ballerup Atletik Klub09Ballerup Atletik KlubHvidovre7.1.2024
45.36   Esben Kjærsgaard 09, Herlev Løbe- og Atletikklub09Herlev Løbe- og AtletikklubBallerup20.1.2024
55.25   Conrad Rohde 09, Sparta Atletik og Løb09Sparta Atletik og LøbBallerup20.1.2024
55.25   Albert Redestam 10, Helsingør If, Atletik10Helsingør If, AtletikHelsingør3.2.2024
75.12   Vagn Bjørn 10, Amager Atletik Club10Amager Atletik ClubHvidovre10.2.2024
85.05   Raphaël Stefani 09, Sparta Atletik og Løb09Sparta Atletik og LøbHelsingør13.1.2024
95.03   Pablo Orellana 09, Sparta Atletik og Løb09Sparta Atletik og LøbBallerup20.1.2024
105.01   Simon Hjørnet Nielsen 09, Aalborg Atletik og Motion09Aalborg Atletik og MotionRanders10.2.2024
114.99   Balder Breinholst 10, Amager Atletik Club10Amager Atletik ClubHvidovre7.1.2024
124.96   Kaleb Berling 10, Aarhus 1900 Atletik og Løb10Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus28.1.2024
134.85   Storm Wibskov Schack Balle Jensen 09, Sparta Atletik og Løb09Sparta Atletik og LøbBallerup20.1.2024
144.84   Oliver Vesterager 09, Odense Atletik - O.G.F.09Odense Atletik - O.G.F.Aarhus28.1.2024
154.82   Tobias Dyrhave 09, Aalborg Atletik og Motion09Aalborg Atletik og MotionRanders13.1.2024
164.78   Noah Vittrup 10, Aalborg Atletik og Motion10Aalborg Atletik og MotionRanders13.1.2024
174.68   Edgar Merdrignac 10, Aalborg Atletik og Motion10Aalborg Atletik og MotionAalborg14.2.2024
184.64   Seier Fischer Sønderby Mysager 09, Aalborg Atletik og Motion09Aalborg Atletik og MotionRanders10.2.2024
194.60   Eske Mørup 09, Bagsværd Atletik Club09Bagsværd Atletik ClubHelsingør13.1.2024
204.54   Antoni Smigas 10, Skive A.M.10Skive A.M.Randers10.2.2024
214.52   Alfred Mørch 09, Trongårdens Idræts Forening09Trongårdens Idræts ForeningHvidovre7.1.2024
224.42   Luca Torres Sølager 09, Viborg Atletik og Motionsforening09Viborg Atletik og MotionsforeningRanders3.12.2023
234.31   Thomas Furholm 10, Silkeborg Atletik Klub 7710Silkeborg Atletik Klub 77Skive20.1.2024
244.07   Laurits Scheffmann Kobborg 10, Fredericia Atletik Forening10Fredericia Atletik ForeningOdense5.2.2024
254.05   Noah Thorgaard Enninful 10, Herning Gf, Atletik/Motion10Herning Gf, Atletik/MotionSkive20.1.2024
263.93   Benjamin Birk Nielsen 10, Aalborg Atletik og Motion10Aalborg Atletik og MotionAarhus28.1.2024
273.85   Carl August Bisgaard Klemmensen 10, Aalborg Atletik og Motion10Aalborg Atletik og MotionRanders13.1.2024
283.83   August Jensen 10, Kolding KFUM Atletik og Motion10Kolding KFUM Atletik og MotionRanders10.2.2024
293.70   Jonas Morell 10, Silkeborg Atletik Klub 7710Silkeborg Atletik Klub 77Aarhus28.1.2024
303.67   Olav Holst Gretlund 10, Randers Sportsklub Freja10Randers Sportsklub FrejaAarhus28.1.2024
313.65   Magnus Rask Bak 09, Odense Atletik - O.G.F.09Odense Atletik - O.G.F.Odense5.2.2024
323.43   Amin Ahmed 10, Sparta Atletik og Løb10Sparta Atletik og LøbBallerup20.1.2024
333.31   Asger Milo 10, Randers Sportsklub Freja10Randers Sportsklub FrejaRanders10.2.2024
343.03   Labian Milaim Camili 09, Bagsværd Atletik Club09Bagsværd Atletik ClubHelsingør13.1.2024
D15 Trespring (18)
Inde resultater 15.10.2023-23.2.2024
111.95   Daniel Nielsen 09, Greve Atletik09Greve AtletikGöteborg/FH3.12.2023
211.27   Esben Kjærsgaard 09, Herlev Løbe- og Atletikklub09Herlev Løbe- og AtletikklubBallerup21.1.2024
311.03   Albert Redestam 10, Helsingør If, Atletik10Helsingør If, AtletikMalmö/A28.1.2024
410.50   Alfred Mørch 09, Trongårdens Idræts Forening09Trongårdens Idræts ForeningBallerup21.1.2024
510.03   Balder Breinholst 10, Amager Atletik Club10Amager Atletik ClubHvidovre7.1.2024
69.68   Euan Loubser 10, Trongårdens Idræts Forening10Trongårdens Idræts ForeningHvidovre7.1.2024
79.18   Anders Østergaard Johansson 09, Herlev Løbe- og Atletikklub09Herlev Løbe- og AtletikklubMalmö/A27.1.2024
88.93   Noam Gilbjerg 10, Esbjerg Atletik og Motion10Esbjerg Atletik og MotionAarhus27.1.2024
98.61   Alvin Juul Eskildsen 10, Randers Sportsklub Freja10Randers Sportsklub FrejaRanders2.12.2023
108.19   August Jensen 10, Kolding KFUM Atletik og Motion10Kolding KFUM Atletik og MotionRanders10.2.2024
D15 Kuglestød 4.0 kg (18)
Inde resultater 15.10.2023-23.2.2024
113.02   William Kühn Bjerre 10, Amager Atletik Club10Amager Atletik ClubMalmö/A28.1.2024
212.40   Sofus Houman-Prassé 09, Sparta Atletik og Løb09Sparta Atletik og LøbBallerup21.1.2024
312.39   Willas Harrig Mogensbæk 09, Sæby Idrætsklub 8009Sæby Idrætsklub 80Randers3.2.2024
412.20   Niels Peter Rovsing Meng 09, Sæby Idrætsklub 8009Sæby Idrætsklub 80Randers3.2.2024
510.98   Carl Emil Küster Engen 09, Aalborg Atletik og Motion09Aalborg Atletik og MotionAalborg29.12.2023
610.96   Conrad Rohde 09, Sparta Atletik og Løb09Sparta Atletik og LøbHelsingør13.1.2024
710.92   Karl Færgegaard Pedersen 10, Rødding Atletik Klub10Rødding Atletik KlubSkive3.2.2024
810.89   Jógvan Ingi F. Joensen 09, Hvirlan09HvirlanReykjavik21.1.2024
910.71   Simon Hjørnet Nielsen 09, Aalborg Atletik og Motion09Aalborg Atletik og MotionAalborg29.12.2023
1010.60   Vagn Bjørn 10, Amager Atletik Club10Amager Atletik ClubMalmö/A28.1.2024
119.95   Tobias Højgaard Andersen 09, Sæby Idrætsklub 8009Sæby Idrætsklub 80Sæby21.1.2024
128.89   Oscar Leerbæk Pedersen 10, HI Skanderborg Atletik10HI Skanderborg AtletikAarhus28.1.2024
138.64   Eske Mørup 09, Bagsværd Atletik Club09Bagsværd Atletik ClubHelsingør13.1.2024
148.58   Seier Fischer Sønderby Mysager 09, Aalborg Atletik og Motion09Aalborg Atletik og MotionAalborg29.12.2023
158.19   Euan Loubser 10, Trongårdens Idræts Forening10Trongårdens Idræts ForeningHvidovre7.1.2024
168.02   Baldur Persson 09, Hvirlan09HvirlanReykjavik21.1.2024
178.01   Samuel Grønlund Brix 09, Sparta Atletik og Løb09Sparta Atletik og LøbMalmö/A28.1.2024
187.70   Benjamin Birk Nielsen 10, Aalborg Atletik og Motion10Aalborg Atletik og MotionRanders3.2.2024
197.56   Edgar Merdrignac 10, Aalborg Atletik og Motion10Aalborg Atletik og MotionAalborg14.2.2024
207.55   Oliver Vesterager 09, Odense Atletik - O.G.F.09Odense Atletik - O.G.F.Aarhus28.1.2024
216.81   Noah Vittrup 10, Aalborg Atletik og Motion10Aalborg Atletik og MotionRanders3.2.2024
226.64   August Jensen 10, Kolding KFUM Atletik og Motion10Kolding KFUM Atletik og MotionRanders10.2.2024
236.45   Thomas Furholm 10, Silkeborg Atletik Klub 7710Silkeborg Atletik Klub 77Aarhus28.1.2024
246.33   Sylvester Veirum 10, Randers Sportsklub Freja10Randers Sportsklub FrejaRanders10.2.2024
255.41   Carl August Bisgaard Klemmensen 10, Aalborg Atletik og Motion10Aalborg Atletik og MotionAarhus28.1.2024
265.12   Labian Milaim Camili 09, Bagsværd Atletik Club09Bagsværd Atletik ClubHelsingør13.1.2024
274.78   Magnus Rask Bak 09, Odense Atletik - O.G.F.09Odense Atletik - O.G.F.Odense11.12.2023
284.38   Jacob Sunesen 09, Aalborg Atletik og Motion09Aalborg Atletik og MotionAalborg22.11.2023
D17 60 m (24)
Inde resultater 15.10.2023-23.2.2024
17.13   Samson Hesselbjerg Flou 08, Aalborg Atletik og Motion08Aalborg Atletik og MotionRanders13.1.2024
27.14   Carl Bäckström Nielsen 07, Amager Atletik Club07Amager Atletik ClubMalmö/A10.2.2024
37.18   Lars Ackland 07, Skive A.M.07Skive A.M.Skive16.12.2023
47.26   Samuel Kærhøg 07, KIF - København07KIF - KøbenhavnMalmö/A27.1.2024
57.28   Thor Knudsen 07, Sparta Atletik og Løb07Sparta Atletik og LøbBallerup20.1.2024
67.35   Simon Winther Tørring 07, Aarhus 1900 Atletik og Løb07Aarhus 1900 Atletik og LøbSkive3.2.2024
77.42   Mads Frahm 07, Sæby Idrætsklub 8007Sæby Idrætsklub 80Aarhus27.1.2024
77.42   Jonas Østergaard Stilling 08, Skive A.M.08Skive A.M.Randers10.2.2024
97.47   Christoffer Banke Jørgensen 07, HG Atletik TM07HG Atletik TMMalmö/A27.1.2024
107.48   Sebastian Nowotny 08, Amager Atletik Club08Amager Atletik ClubMalmö/A27.1.2024
117.49   Oliver Anakin Mikkelsen 08, Sparta Atletik og Løb08Sparta Atletik og LøbMalmö/A27.1.2024
127.50   Lukas Schiørring Dragø 08, Aalborg Atletik og Motion08Aalborg Atletik og MotionRanders10.2.2024
137.52   Herbert Hjorth Hågendal 08, Gentofte Idræts Klub08Gentofte Idræts KlubMalmö/A27.1.2024
147.53   Andreas C. Christoffersen 07, Roar Atletik07Roar AtletikBallerup20.1.2024
157.55   Mathias Kent 08, KIF - København08KIF - KøbenhavnMalmö/A10.2.2024
167.56   Sylvester Tau Mansachs Larsen 07, Silkeborg Atletik Klub 7707Silkeborg Atletik Klub 77Aarhus28.12.2023
167.56   Isaiah Ortega Harry 08, Sparta Atletik og Løb08Sparta Atletik og LøbBallerup20.1.2024
187.57   Noah Veirum 07, Randers Sportsklub Freja07Randers Sportsklub FrejaRanders10.2.2024
197.59   Mads Vincentsen 07, Sparta Atletik og Løb07Sparta Atletik og LøbBallerup20.1.2024
207.60   Oscar Laycock 08, Silkeborg Atletik Klub 7708Silkeborg Atletik Klub 77Göteborg/FH2.12.2023
217.64   Luka Meldgaard 08, FIF Atletik og Motion08FIF Atletik og MotionHelsingør13.1.2024
227.65   Sebastian Baan 07, Helsingør If, Atletik07Helsingør If, AtletikHelsingør3.2.2024
237.70   Gustav Monrad Hansen 08, Silkeborg Atletik Klub 7708Silkeborg Atletik Klub 77Skive16.12.2023
247.72   Marius Skovsgaard Pedersen 07, Viborg Atletik og Motionsforening07Viborg Atletik og MotionsforeningSkive3.2.2024
247.72   Manuel Munoz Garcia 08, Herning GF, Atletik/Motion08Herning GF, Atletik/MotionRanders10.2.2024
267.79   Rune Paludan Skovgaard 08, Gentofte Idræts Klub08Gentofte Idræts KlubBallerup20.1.2024
277.81   Anajan Sivarupan 08, Randers Sportsklub Freja08Randers Sportsklub FrejaRanders10.2.2024
287.85   Lucas Molbek 08, Fredericia Atletik Forening08Fredericia Atletik ForeningOdense5.2.2024
297.86   Jonathan Mansfeldt 07, KIF - København07KIF - KøbenhavnMalmö/A10.2.2024
307.89   Lucas Levring Jakobsen 07, Helsingør If, Atletik07Helsingør If, AtletikMalmö/A10.2.2024
317.90   Emil Bagnara 07, Sparta Atletik og Løb07Sparta Atletik og LøbMalmö/A27.1.2024
327.94   Lucas Wisthus 08, Randers Sportsklub Freja08Randers Sportsklub FrejaRanders10.2.2024
337.95   Mikkel Bang Andersen 08, Randers Sportsklub Freja08Randers Sportsklub FrejaRanders13.1.2024
337.95   Louis Vitus Borlund 08, Odense Atletik - O.G.F.08Odense Atletik - O.G.F.Aarhus27.1.2024
357.96   Mathias Gammelborg 08, FIF Hillerød08FIF HillerødHelsingør13.1.2024
367.97   Thor Rytter Larsen 07, Silkeborg Atletik Klub 7707Silkeborg Atletik Klub 77Göteborg/FH2.12.2023
367.97   Malthe Asmussen 08, Skive A.M.08Skive A.M.Randers10.2.2024
387.98   Emil Zilmer Lund 07, Amager Atletik Club07Amager Atletik ClubBallerup20.1.2024
387.98   Johan Elton Stenberg Gjerulff-Ebbesen 07, Hvidovre Atletik & Motion07Hvidovre Atletik & MotionMalmö/A27.1.2024
387.98   Mathias Corell Gammelbo 08, FIF Hillerød08FIF HillerødHelsingør3.2.2024
417.99   Gustav Odgaard 08, Aarhus 1900 Atletik og Løb08Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus27.1.2024
428.05   Ask Jørgensen 08, Idrætsklubben Hellas, Roskilde08Idrætsklubben Hellas, RoskildeBallerup20.1.2024
438.16   Elliot Zefanias Nache Jacobsen 08, Aarhus 1900 Atletik og Løb08Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus27.1.2024
448.23   Tristan Trzecieski 07, Amager Atletik Club07Amager Atletik ClubMalmö/A27.1.2024
458.26   Thor Steinicke Stride 08, FIF atletik og motion08FIF atletik og motionHelsingør13.1.2024
468.31   Victor Bentzen 07, Ballerup Atletik Klub07Ballerup Atletik KlubBallerup20.1.2024
478.34   Gustav Bryholt 08, Herning Gf, Atletik/Motion08Herning Gf, Atletik/MotionSkive20.1.2024
478.34   Albert Lysemose Nielsen 08, Idrætsklubben Hellas, Roskilde08Idrætsklubben Hellas, RoskildeBallerup20.1.2024
498.44   Maximilian Nikoukar 08, Aalborg Atletik og Motion08Aalborg Atletik og MotionRanders2.12.2023
508.72   Andreas Klitgaard-Romero 08, Herning Gf, Atletik/Motion08Herning Gf, Atletik/MotionRanders10.2.2024
D17 200 m (20)
Inde & Ude resultater 15.4.2023-23.2.2024
122.21   Lars Ackland 07, Skive A.M.07Skive A.M.Sydney27.1.2024
222.43   Carl Bäckström Nielsen 07, Amager Atletik Club07Amager Atletik ClubOdense17.2.2024
322.73   Birk Kryger 08, HG Atletik TM08HG Atletik TMFrederiksberg22.8.2023
422.79   Christoffer Banke Jørgensen 07, HG Atletik TM07HG Atletik TMVäxjö19.1.2024
522.85   Thor Knudsen 07, Sparta Atletik og Løb07Sparta Atletik og LøbHvidovre3.9.2023
623.04   Samuel Kærhøg 07, KIF - København07KIF - KøbenhavnFrederiksberg22.8.2023
723.11   August Juhl Horsgaard 07, KIF - København07KIF - KøbenhavnHvidovre3.9.2023
823.13   Samson Hesselbjerg Flou 08, Aalborg Atletik og Motion08Aalborg Atletik og MotionAalborg17.6.2023
923.28   William Kudsk Sejer 08, Skive A.M.08Skive A.M.Aarhus23.8.2023
1023.42   Sebastian Baan 07, Helsingør If, Atletik07Helsingør If, AtletikHvidovre3.9.2023
1123.57   Simon Winther Tørring 07, Aarhus 1900 Atletik og Løb07Aarhus 1900 Atletik og LøbSkive3.2.2024
1223.67   August Skytte Christensen 07, Ballerup Atletik Klub07Ballerup Atletik KlubHässleholm29.7.2023
1323.84   Oscar Laycock 08, Silkeborg Atletik Klub 7708Silkeborg Atletik Klub 77Esbjerg17.6.2023
1423.97   Oliver Anakin Mikkelsen 08, Sparta Atletik og Løb08Sparta Atletik og LøbKøbenhavn12.8.2023
1524.00   Jeppe Stetkær Bohr 07, Holte Atletik07Holte AtletikGreve24.9.2023
1624.02   Jonas Østergaard Stilling 08, Skive A.M.08Skive A.M.Hvidovre3.9.2023
1724.07   Theo Gervang 07, Aarhus 1900 Atletik og Løb07Aarhus 1900 Atletik og LøbSkive3.2.2024
1824.17   Jonathan Mansfeldt 07, KIF - København07KIF - KøbenhavnMalmö/A11.2.2024
1924.36   Luka Meldgaard 08, FIF Atletik og Motion08FIF Atletik og MotionFrederiksberg4.6.2023
2024.39   Isaiah Ortega Harry 08, Sparta Atletik og Løb08Sparta Atletik og LøbKøbenhavn12.8.2023
2124.42   Carl Emil Sehestedt Bohn 07, Aarhus 1900 Atletik og Løb07Aarhus 1900 Atletik og LøbHvidovre3.9.2023
2224.47   Sebastian Nowotny 08, Amager Atletik Club08Amager Atletik ClubFrederiksberg4.6.2023
2324.49   Mads Frahm 07, Sæby Idrætsklub 8007Sæby Idrætsklub 80Randers10.2.2024
2424.53   Lukas Schiørring Dragø 08, Aalborg Atletik og Motion08Aalborg Atletik og MotionAalborg17.6.2023
2524.57   Rune Paludan Skovgaard 08, Gentofte Idræts Klub08Gentofte Idræts KlubHvidovre3.9.2023
2624.71   Manuel Munoz Garcia 08, Herning GF, Atletik/Motion08Herning GF, Atletik/MotionHvidovre3.9.2023
2724.78   Emil Winther Tørring 07, Aarhus 1900 Atletik og Løb07Aarhus 1900 Atletik og LøbHvidovre3.9.2023
2824.86   Gustav Monrad Hansen 08, Silkeborg Atletik Klub 7708Silkeborg Atletik Klub 77Skive16.12.2023
2924.91   Linus Holst Sørensen 07, Aarhus 1900 Atletik og Løb07Aarhus 1900 Atletik og LøbOdense4.6.2023
3024.94   Ditlev Ravn Therkelsen 07, Odense Atletik - O.G.F.07Odense Atletik - O.G.F.Odense6.2.2024
3124.98   Mohamud Daher 07, HG Atletik TM07HG Atletik TMHvidovre3.9.2023
3225.02   Emil Zilmer Lund 07, Amager Atletik Club07Amager Atletik ClubKøbenhavn21.5.2023
3325.03   Louis Vitus Borlund 08, Odense Atletik - O.G.F.08Odense Atletik - O.G.F.Randers10.2.2024
3425.09   Mathias Kent 08, KIF - København08KIF - KøbenhavnMalmö/A11.2.2024
3525.13   Marius Skovsgaard Pedersen 07, Viborg Atletik og Motionsforening07Viborg Atletik og MotionsforeningSkive3.2.2024
3625.26   Simon Zaveri Poulsen 07, Bagsværd Atletik Club07Bagsværd Atletik ClubBallerup18.6.2023
3725.30   Jakob Hee Schmidt 07, Holte Atletik07Holte AtletikTårnby7.5.2023
3825.33   Óðin Jógvansson Glerfoss 08, Bragdið08BragdiðHvidovre3.9.2023
3925.40   Magnus Vielsøe-Nielsen 08, HG Atletik TM08HG Atletik TMMalmö/A28.1.2024
4025.47   Nico Schumacher 07, Randers Sportsklub Freja07Randers Sportsklub FrejaKøbenhavn21.5.2023
4025.47   Malthe Kjær Heesgaard 08, Herning Gf, Atletik/Motion08Herning Gf, Atletik/MotionRanders13.1.2024
4225.57   Christian Hallingsta Cousin 08, Aaig - Atletik & Triathlon08Aaig - Atletik & TriathlonRanders10.2.2024
4325.60   Malthe Nikolaj Godsk Jørgensen 08, Sparta Atletik og Løb08Sparta Atletik og LøbFrederiksberg4.6.2023
4425.67   Lucas Molbek 08, Fredericia Atletik Forening08Fredericia Atletik ForeningEsbjerg30.9.2023
4525.69   Malthe Asmussen 08, Skive A.M.08Skive A.M.Randers13.1.2024
4625.81   Villy Reedtz Funder 08, Sparta Atletik og Løb08Sparta Atletik og LøbTårnby7.5.2023
4725.90   Mathias Corell Gammelbo 08, FIF Hillerød08FIF HillerødBallerup18.6.2023
4825.92   Lucas Levring Jakobsen 07, Helsingør If, Atletik07Helsingør If, AtletikMalmö/A28.1.2024
4925.95   Johan Dahl Kokkegård 08, Sparta Atletik og Løb08Sparta Atletik og LøbFrederiksberg4.6.2023
5025.99   Andreas Michaelsen 08, Esbjerg Atletik og Motion08Esbjerg Atletik og MotionEsbjerg30.9.2023
D17 400 m (20)
Inde & Ude resultater 15.4.2023-23.2.2024
148.99   Carl Bäckström Nielsen 07, Amager Atletik Club07Amager Atletik ClubBallerup17.6.2023
249.69   Christoffer Banke Jørgensen 07, HG Atletik TM07HG Atletik TMBallerup17.6.2023
352.62   Simon Winther Tørring 07, Aarhus 1900 Atletik og Løb07Aarhus 1900 Atletik og LøbViby10.5.2023
452.72   Mads Vincentsen 07, Sparta Atletik og Løb07Sparta Atletik og LøbVejle6.9.2023
552.87   Nicklas Gravgaard Nielsen 07, Sparta Atletik og Løb07Sparta Atletik og LøbKøbenhavn20.5.2023
653.34   August Skytte Christensen 07, Ballerup Atletik Klub07Ballerup Atletik KlubKøbenhavn12.8.2023
753.45   Elias Skaarup 07, Aarhus 1900 Atletik og Løb07Aarhus 1900 Atletik og LøbRugby28.5.2023
853.46   Sofus Paavig 07, Aarhus 1900 Atletik og Løb07Aarhus 1900 Atletik og LøbViby10.5.2023
953.54   Jeppe Stetkær Bohr 07, Holte Atletik07Holte AtletikHvidovre2.9.2023
1054.61   Thor Rytter Larsen 07, Silkeborg Atletik Klub 7707Silkeborg Atletik Klub 77Hvidovre2.9.2023
1154.74   Rune Paludan Skovgaard 08, Gentofte Idræts Klub08Gentofte Idræts KlubMalmö/A28.1.2024
1254.86   Malthe Kjær Heesgaard 08, Herning Gf, Atletik/Motion08Herning Gf, Atletik/MotionSkive20.1.2024
1354.90   Simon Zaveri Poulsen 07, Bagsværd Atletik Club07Bagsværd Atletik ClubHvidovre10.6.2023
1454.98   Johan Dahl Kokkegård 08, Sparta Atletik og Løb08Sparta Atletik og LøbMalmö/A28.1.2024
1556.00   Hjalte Linnet Løndal 08, Skive A.M.08Skive A.M.Skive20.1.2024
1656.11   Marius Skovsgaard Pedersen 07, Viborg Atletik og Motionsforening07Viborg Atletik og MotionsforeningGöteborg/FH3.12.2023
1756.27   Malthe Asmussen 08, Skive A.M.08Skive A.M.Skive16.12.2023
1857.11   Nico Schumacher 07, Randers Sportsklub Freja07Randers Sportsklub FrejaAarhus9.9.2023
1957.28   Mohamud Daher 07, HG Atletik TM07HG Atletik TMKøbenhavn20.5.2023
2057.33   Christian Hallingsta Cousin 08, Aaig - Atletik & Triathlon08Aaig - Atletik & TriathlonHaderslev1.10.2023
2157.87   Sebastian Baan 07, Helsingør If, Atletik07Helsingør If, AtletikHelsingør18.8.2023
2258.01   Mathias Kent 08, KIF - København08KIF - KøbenhavnBerlin27.5.2023
2358.36   Magnus Vielsøe-Nielsen 08, HG Atletik TM08HG Atletik TMMalmö/A27.1.2024
2459.04   Lucas Levring Jakobsen 07, Helsingør If, Atletik07Helsingør If, AtletikFrederiksberg4.6.2023
2559.13   Enzo Glad Sorgenfri 07, Aarhus Fremad Atletik07Aarhus Fremad AtletikOdense3.6.2023
2659.77   Theodor Reedtz Lundsgaard 07, Gentofte Idræts Klub07Gentofte Idræts KlubKøbenhavn20.5.2023
271:00.11   Maximilian Nikoukar 08, Aalborg Atletik og Motion08Aalborg Atletik og MotionAalborg24.5.2023
281:00.22   Rico Jessen 07, Aaig - Atletik & Triathlon07Aaig - Atletik & TriathlonHaderslev1.10.2023
291:00.60   Sander Batz Højris 08, Athletikklubben Holstebro08Athletikklubben HolstebroHolstebro6.6.2023
301:01.84   Emil Bagnara 07, Sparta Atletik og Løb07Sparta Atletik og LøbMalmö/A28.1.2024
311:03.56   August Thomsen 08, FIF Atletik og Motion08FIF Atletik og MotionFrederiksberg20.6.2023
321:05.70   Gustav Bryholt 08, Herning Gf, Atletik/Motion08Herning Gf, Atletik/MotionRanders13.1.2024
331:15.59   Arni Joensen 08, Hvirlan08HvirlanTórshavn17.6.2023
D17 800 m (18)
Inde & Ude resultater 15.4.2023-23.2.2024
11:58.50   William Thøgersen 08, Sparta Atletik og Løb08Sparta Atletik og LøbHvidovre3.9.2023
21:59.62   Elias Skaarup 07, Aarhus 1900 Atletik og Løb07Aarhus 1900 Atletik og LøbWatford6.9.2023
31:59.78   Sebastian Smed Grønkjær 08, Vejle Idrætsforening08Vejle IdrætsforeningHvidovre3.9.2023
42:00.27   Mikkel Feldborg Nielsen 07, Idrætsklubben Hellas, Roskilde07Idrætsklubben Hellas, RoskildeVäxjö21.1.2024
52:02.97   Christoffer Banke Jørgensen 07, HG Atletik TM07HG Atletik TMHvidovre3.9.2023
62:03.04   William Knudsen 07, Vejle Idrætsforening07Vejle IdrætsforeningAarhus14.6.2023
72:04.09   Hjalte Linnet Løndal 08, Skive A.M.08Skive A.M.Skive3.2.2024
82:04.92   Sofus Paavig 07, Aarhus 1900 Atletik og Løb07Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus14.6.2023
92:05.32   Magnus Staal 08, Viborg Atletik og Motionsforening08Viborg Atletik og MotionsforeningSkive3.2.2024
102:05.83   Thor Rytter Larsen 07, Silkeborg Atletik Klub 7707Silkeborg Atletik Klub 77Viborg24.8.2023
112:05.99   Malthe Kjær Heesgaard 08, Herning Gf, Atletik/Motion08Herning Gf, Atletik/MotionSkive3.2.2024
122:06.47   Sitotaw Theo Sänger 08, FIF atletik og motion08FIF atletik og motionMalmö/A11.2.2024
132:07.27   Liam Simonsen 08, FIF atletik og motion08FIF atletik og motionHvidovre3.9.2023
142:08.86   Jeppe Rye Christensen 07, Aalborg Atletik og Motion07Aalborg Atletik og MotionAalborg17.6.2023
152:09.22   Rico Jessen 07, Aaig - Atletik & Triathlon07Aaig - Atletik & TriathlonRanders10.2.2024
162:09.43   Lukas Bredahl 08, Aalborg Atletik og Motion08Aalborg Atletik og MotionRanders10.2.2024
172:11.62   Marcus Hasle Tarp 08, Herning Gf, Atletik/Motion08Herning Gf, Atletik/MotionSkive16.9.2023
182:11.89   Maximilian Nikoukar 08, Aalborg Atletik og Motion08Aalborg Atletik og MotionOdense4.6.2023
192:12.25   Mikkel Clemmensen 07, Atletikklubben Kilen Struer07Atletikklubben Kilen StruerSkive3.2.2024
202:12.42   Bastian Lindholt Poulsen 07, Viborg Atletik og Motionsforening07Viborg Atletik og MotionsforeningHvidovre3.9.2023
212:12.58   Noah Andreas Dyrehauge 07, Odense Atletik - O.G.F.07Odense Atletik - O.G.F.Hvidovre3.9.2023
222:13.66   Thorkild Bjørn 07, Amager Atletik Club07Amager Atletik ClubGreve23.9.2023
232:14.33   Theodor Reedtz Lundsgaard 07, Gentofte Idræts Klub07Gentofte Idræts KlubHvidovre3.9.2023
242:14.38   Mads Augustinus Rasmussen 08, Sparta Atletik og Løb08Sparta Atletik og LøbMalmö/A28.1.2024
252:16.15   Oscar Laycock 08, Silkeborg Atletik Klub 7708Silkeborg Atletik Klub 77Viborg24.8.2023
262:16.48   Oliver Anakin Mikkelsen 08, Sparta Atletik og Løb08Sparta Atletik og LøbKøbenhavn13.8.2023
272:16.98   Christian Hallingsta Cousin 08, Aaig - Atletik & Triathlon08Aaig - Atletik & TriathlonSønderborg28.8.2023
282:20.06   Andreas Moors 08, Sparta Atletik og Løb08Sparta Atletik og LøbFrederiksberg3.6.2023
292:20.25   Valdemar Christensen 08, Vejle Idrætsforening08Vejle IdrætsforeningKolding26.8.2023
302:22.11   Malthe Nikolaj Godsk Jørgensen 08, Sparta Atletik og Løb08Sparta Atletik og LøbKøbenhavn13.8.2023
312:22.35   Isaiah Ortega Harry 08, Sparta Atletik og Løb08Sparta Atletik og LøbKøbenhavn13.8.2023
322:25.01   Sander Batz Højris 08, Athletikklubben Holstebro08Athletikklubben HolstebroSkive16.9.2023
332:25.15   Louis Vitus Borlund 08, Odense Atletik - O.G.F.08Odense Atletik - O.G.F.København13.8.2023
342:28.22   Andreas Michaelsen 08, Esbjerg Atletik og Motion08Esbjerg Atletik og MotionKolding26.8.2023
352:28.86   Johannes Dalgaard Eisenhardt 08, Odense Atletik - O.G.F.08Odense Atletik - O.G.F.Hvidovre3.9.2023
362:29.24   Johan Elton Stenberg Gjerulff-Ebbesen 07, Hvidovre Atletik & Motion07Hvidovre Atletik & MotionBallerup20.1.2024
372:31.40   Hans Erik Eiriksson 08, Bragdið08BragdiðKlaksvík27.5.2023
382:35.61   Kian Stapelfeld 08, Esbjerg Atletik og Motion08Esbjerg Atletik og MotionHerning13.5.2023
392:36.91   Valdemar Rath Amdersen 07, Køge Atletik07Køge AtletikTårnby6.10.2023
402:44.75   Tobias Michaelsen 08, Esbjerg Atletik og Motion08Esbjerg Atletik og MotionKolding26.8.2023
412:47.95   Vincent Breau 08, Trongårdens Idræts Forening08Trongårdens Idræts ForeningLyngby21.6.2023
422:52.06   Lucas Molbek 08, Fredericia Atletik Forening08Fredericia Atletik ForeningKolding26.8.2023
432:59.92   Jeppe Holm Christensen 08, Esbjerg Atletik og Motion08Esbjerg Atletik og MotionKolding26.8.2023
443:03.45   Arni Joensen 08, Hvirlan08HvirlanKlaksvík27.5.2023
D17 1500 m (18)
Inde & Ude resultater 15.4.2023-23.2.2024
13:59.34   Sebastian Smed Grønkjær 08, Vejle Idrætsforening08Vejle IdrætsforeningAarhus23.8.2023
23:59.57   William Thøgersen 08, Sparta Atletik og Løb08Sparta Atletik og LøbAarhus23.8.2023
34:10.20   Mikkel Feldborg Nielsen 07, Idrætsklubben Hellas, Roskilde07Idrætsklubben Hellas, RoskildeGöteborg/S1.7.2023
44:13.18   William Knudsen 07, Vejle Idrætsforening07Vejle IdrætsforeningViby10.5.2023
54:17.06   Magnus Staal 08, Viborg Atletik og Motionsforening08Viborg Atletik og MotionsforeningAalborg17.6.2023
64:19.68   Niels Elton Jokumsen 07, Blovstrød - Løverne07Blovstrød - LøverneBallerup17.6.2023
74:21.47   Elias Skaarup 07, Aarhus 1900 Atletik og Løb07Aarhus 1900 Atletik og LøbWatford28.6.2023
84:24.51   Sitotaw Theo Sänger 08, FIF atletik og motion08FIF atletik og motionHvidovre2.9.2023
94:25.32   Hjalte Linnet Løndal 08, Skive A.M.08Skive A.M.Viborg3.10.2023
104:25.50   Marcus Hasle Tarp 08, Herning Gf, Atletik/Motion08Herning Gf, Atletik/MotionHvidovre2.9.2023
114:26.87   Jeppe Rye Christensen 07, Aalborg Atletik og Motion07Aalborg Atletik og MotionHvidovre2.9.2023
124:27.00   Bastian Lindholt Poulsen 07, Viborg Atletik og Motionsforening07Viborg Atletik og MotionsforeningViborg3.10.2023
134:27.06   Thor Rytter Larsen 07, Silkeborg Atletik Klub 7707Silkeborg Atletik Klub 77Göteborg/FH2.12.2023
144:29.76   Nicholas Møllegaard Noach 08, Sparta Atletik og Løb08Sparta Atletik og LøbMalmö/A11.2.2024
154:32.37   Lukas Bredahl 08, Aalborg Atletik og Motion08Aalborg Atletik og MotionSkive20.1.2024
164:34.04   Rico Jessen 07, Aaig - Atletik & Triathlon07Aaig - Atletik & TriathlonHvidovre2.9.2023
174:35.12   Carl Torpdahl Hansen 08, FIF Atletik og Motion08FIF Atletik og MotionHvidovre2.9.2023
184:37.76   Valdemar Christensen 08, Vejle Idrætsforening08Vejle IdrætsforeningHvidovre2.9.2023
194:37.83   Maximilian Nikoukar 08, Aalborg Atletik og Motion08Aalborg Atletik og MotionHerning23.9.2023
204:38.34   Theodor Reedtz Lundsgaard 07, Gentofte Idræts Klub07Gentofte Idræts KlubBallerup17.6.2023
214:40.35   Noah Andreas Dyrehauge 07, Odense Atletik - O.G.F.07Odense Atletik - O.G.F.Hvidovre2.9.2023
224:42.23   Liam Simonsen 08, FIF atletik og motion08FIF atletik og motionTårnby7.5.2023
234:46.16   Thorkild Bjørn 07, Amager Atletik Club07Amager Atletik ClubBallerup17.6.2023
244:46.67   Gustav Slott Kjølby 07, Aarhus Gymnastikforening af 188007Aarhus Gymnastikforening af 1880Viborg3.10.2023
254:46.72   Nikolaj Christopher Soelberg 07, Gentofte Idræts Klub07Gentofte Idræts KlubHvidovre10.6.2023
264:47.15   Andreas Moors 08, Sparta Atletik og Løb08Sparta Atletik og LøbFrederiksberg4.6.2023
274:48.15   Mads Vincentsen 07, Sparta Atletik og Løb07Sparta Atletik og LøbKøbenhavn13.8.2023
284:49.25   Philip Kroner-Andersen 08, Greve Atletik08Greve AtletikTårnby7.5.2023
294:50.23   Ibai Elvar Villá Páramo 08, Vejle Idrætsforening08Vejle IdrætsforeningEsbjerg30.9.2023
304:53.48   Nicklas Gravgaard Nielsen 07, Sparta Atletik og Løb07Sparta Atletik og LøbBorås11.6.2023
315:03.46   August Skytte Christensen 07, Ballerup Atletik Klub07Ballerup Atletik KlubKøbenhavn21.5.2023
325:06.48   Christian Hallingsta Cousin 08, Aaig - Atletik & Triathlon08Aaig - Atletik & TriathlonHaderslev1.10.2023
335:15.26   David Rouchdi Nielsen 08, Sparta Atletik og Løb08Sparta Atletik og LøbBallerup17.6.2023
345:32.09   Emil Kundal Hansen 08, Bagsværd Atletik Club08Bagsværd Atletik ClubBagsværd17.5.2023
355:32.52   Christian Engedal 08, Sparta Atletik og Løb08Sparta Atletik og LøbBallerup21.1.2024
365:48.38   Tristan Parish 08, Esbjerg Atletik og Motion08Esbjerg Atletik og MotionKolding8.6.2023
376:21.52   Arni Joensen 08, Hvirlan08HvirlanTórshavn17.6.2023
387:04.12   Bertil Ploog Ditlev 08, Fredericia Atletik Forening08Fredericia Atletik ForeningVejle29.4.2023
D17 3000 m (18)
Inde & Ude resultater 15.4.2023-23.2.2024
18:45.39   Sebastian Smed Grønkjær 08, Vejle Idrætsforening08Vejle IdrætsforeningOdense17.2.2024
29:06.32   Mikkel Feldborg Nielsen 07, Idrætsklubben Hellas, Roskilde07Idrætsklubben Hellas, RoskildeKøbenhavn20.5.2023
39:09.52   William Knudsen 07, Vejle Idrætsforening07Vejle IdrætsforeningSkive16.12.2023
49:12.71   William Thøgersen 08, Sparta Atletik og Løb08Sparta Atletik og LøbBallerup18.6.2023
59:25.33   Magnus Staal 08, Viborg Atletik og Motionsforening08Viborg Atletik og MotionsforeningSkive16.12.2023
69:43.13   Lukas Bredahl 08, Aalborg Atletik og Motion08Aalborg Atletik og MotionSkive3.2.2024
79:44.71   Mikkel Clemmensen 07, Atletikklubben Kilen Struer07Atletikklubben Kilen StruerSkive3.2.2024
89:48.07   Valdemar Christensen 08, Vejle Idrætsforening08Vejle IdrætsforeningVejle6.9.2023
99:53.44   Marcus Hasle Tarp 08, Herning Gf, Atletik/Motion08Herning Gf, Atletik/MotionHvidovre3.9.2023
109:55.62   Carl Torpdahl Hansen 08, FIF Atletik og Motion08FIF Atletik og MotionHvidovre3.9.2023
1110:05.37   Nicholas Møllegaard Noach 08, Sparta Atletik og Løb08Sparta Atletik og LøbBallerup20.1.2024
1210:10.68   Rico Jessen 07, Aaig - Atletik & Triathlon07Aaig - Atletik & TriathlonOdense3.6.2023
1310:30.66   Ibai Elvar Villá Páramo 08, Vejle Idrætsforening08Vejle IdrætsforeningSkive16.12.2023
1410:36.82   Noah Andreas Dyrehauge 07, Odense Atletik - O.G.F.07Odense Atletik - O.G.F.Odense11.12.2023
1510:38.11   Theodor Reedtz Lundsgaard 07, Gentofte Idræts Klub07Gentofte Idræts KlubTårnby7.5.2023
1611:05.48   Nikolaj Christopher Soelberg 07, Gentofte Idræts Klub07Gentofte Idræts KlubTårnby7.5.2023
1711:06.05   Thorkild Bjørn 07, Amager Atletik Club07Amager Atletik ClubTårnby7.5.2023
1812:09.82   Kasper Dyring 08, HVRunners08HVRunnersBallerup18.6.2023
1912:31.60   Lasse Blok Madsen 08, Korsør Atletik & Motion08Korsør Atletik & MotionKorsør 28.9.2023
2014:39.4h   Simon Greve 07, Houlkær Løb & Motion/VEXA07Houlkær Løb & Motion/VEXAViborg30.4.2023
D17 60 m hæk 91.4 cm (24)
Inde resultater 15.10.2023-23.2.2024
18.29   August Skytte Christensen 07, Ballerup Atletik Klub07Ballerup Atletik KlubBallerup21.1.2024
28.51   Mads Vincentsen 07, Sparta Atletik og Løb07Sparta Atletik og LøbMalmö/A28.1.2024
38.75   Oliver Anakin Mikkelsen 08, Sparta Atletik og Løb08Sparta Atletik og LøbMalmö/A28.1.2024
48.99   Malthe Nikolaj Godsk Jørgensen 08, Sparta Atletik og Løb08Sparta Atletik og LøbMalmö/A28.1.2024
59.09   Johan Dahl Kokkegård 08, Sparta Atletik og Løb08Sparta Atletik og LøbRanders3.2.2024
69.35   Emil Bagnara 07, Sparta Atletik og Løb07Sparta Atletik og LøbRanders3.2.2024
79.57   Louis Vitus Borlund 08, Odense Atletik - O.G.F.08Odense Atletik - O.G.F.Aarhus28.1.2024
810.15   Johan Elton Stenberg Gjerulff-Ebbesen 07, Hvidovre Atletik & Motion07Hvidovre Atletik & MotionRanders3.2.2024
910.25   Ask Jørgensen 08, Idrætsklubben Hellas, Roskilde08Idrætsklubben Hellas, RoskildeBallerup21.1.2024
D17 Højdespring (18)
Inde resultater 15.10.2023-23.2.2024
11.93   Pelle Armand Hulkvist 07, Ballerup Atletik Klub07Ballerup Atletik KlubMalmö/A28.1.2024
21.87   August Skytte Christensen 07, Ballerup Atletik Klub07Ballerup Atletik KlubMalmö/A28.1.2024
31.82   Malthe Nikolaj Godsk Jørgensen 08, Sparta Atletik og Løb08Sparta Atletik og LøbRanders3.2.2024
41.79   Oliver Anakin Mikkelsen 08, Sparta Atletik og Løb08Sparta Atletik og LøbRanders3.2.2024
51.69   Emil Bagnara 07, Sparta Atletik og Løb07Sparta Atletik og LøbMalmö/A28.1.2024
61.67   Louis Vitus Borlund 08, Odense Atletik - O.G.F.08Odense Atletik - O.G.F.Randers3.2.2024
61.67   Johan Dahl Kokkegård 08, Sparta Atletik og Løb08Sparta Atletik og LøbRanders3.2.2024
61.67   Mads Vincentsen 07, Sparta Atletik og Løb07Sparta Atletik og LøbRanders3.2.2024
91.65   Andreas C. Christoffersen 07, Roar Atletik07Roar AtletikBallerup16.12.2023
101.64   Albert Lysemose Nielsen 08, Idrætsklubben Hellas, Roskilde08Idrætsklubben Hellas, RoskildeHvidovre10.2.2024
111.55   Gustav Odgaard 08, Aarhus 1900 Atletik og Løb08Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus27.1.2024
121.45   Maximilian Nikoukar 08, Aalborg Atletik og Motion08Aalborg Atletik og MotionRanders2.12.2023
131.40   Andreas Klitgaard-Romero 08, Herning Gf, Atletik/Motion08Herning Gf, Atletik/MotionRanders10.2.2024
141.35   Johan Elton Stenberg Gjerulff-Ebbesen 07, Hvidovre Atletik & Motion07Hvidovre Atletik & MotionBallerup21.1.2024
151.15   Sander Kurland Bendtsen 08, Idrætsklubben Hellas, Roskilde08Idrætsklubben Hellas, RoskildeHvidovre10.2.2024
D17 Stangspring (18)
Inde resultater 15.10.2023-23.2.2024
14.30   Nico Schumacher 07, Randers Sportsklub Freja07Randers Sportsklub FrejaOdense16.2.2024
24.20   August Skytte Christensen 07, Ballerup Atletik Klub07Ballerup Atletik KlubBallerup20.1.2024
33.50   Johan Dahl Kokkegård 08, Sparta Atletik og Løb08Sparta Atletik og LøbRanders3.2.2024
33.50   Malthe Nikolaj Godsk Jørgensen 08, Sparta Atletik og Løb08Sparta Atletik og LøbRanders3.2.2024
33.50   Emil Bagnara 07, Sparta Atletik og Løb07Sparta Atletik og LøbRanders3.2.2024
33.50   Louis Vitus Borlund 08, Odense Atletik - O.G.F.08Odense Atletik - O.G.F.Randers10.2.2024
73.40   Nicklas Gravgaard Nielsen 07, Sparta Atletik og Løb07Sparta Atletik og LøbBallerup20.1.2024
83.00   Mads Vincentsen 07, Sparta Atletik og Løb07Sparta Atletik og LøbRanders3.2.2024
83.00   Oliver Anakin Mikkelsen 08, Sparta Atletik og Løb08Sparta Atletik og LøbRanders3.2.2024
102.90   Johan Elton Stenberg Gjerulff-Ebbesen 07, Hvidovre Atletik & Motion07Hvidovre Atletik & MotionRanders3.2.2024
D17 Længdespring (18)
Inde resultater 15.10.2023-23.2.2024
16.39   Nicklas Gravgaard Nielsen 07, Sparta Atletik og Løb07Sparta Atletik og LøbBallerup20.1.2024
26.22   Oliver Anakin Mikkelsen 08, Sparta Atletik og Løb08Sparta Atletik og LøbMalmö/A28.1.2024
36.21   Mads Vincentsen 07, Sparta Atletik og Løb07Sparta Atletik og LøbBallerup20.1.2024
46.12   Samson Hesselbjerg Flou 08, Aalborg Atletik og Motion08Aalborg Atletik og MotionRanders13.1.2024
56.09   Oscar Laycock 08, Silkeborg Atletik Klub 7708Silkeborg Atletik Klub 77Göteborg/FH2.12.2023
65.90   Simon Winther Tørring 07, Aarhus 1900 Atletik og Løb07Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus28.12.2023
75.89   Mads Frahm 07, Sæby Idrætsklub 8007Sæby Idrætsklub 80Aarhus28.1.2024
85.87   Jonas Østergaard Stilling 08, Skive A.M.08Skive A.M.Aarhus28.1.2024
95.80   Sebastian Nowotny 08, Amager Atletik Club08Amager Atletik ClubHvidovre7.1.2024
105.70   Emil Bagnara 07, Sparta Atletik og Løb07Sparta Atletik og LøbBallerup20.1.2024
115.66   Johan Dahl Kokkegård 08, Sparta Atletik og Løb08Sparta Atletik og LøbBallerup20.1.2024
115.66   Emil Zilmer Lund 07, Amager Atletik Club07Amager Atletik ClubBallerup20.1.2024
135.59   Malthe Asmussen 08, Skive A.M.08Skive A.M.Aarhus28.1.2024
145.57   Lucas Levring Jakobsen 07, Helsingør If, Atletik07Helsingør If, AtletikHelsingør3.2.2024
155.54   Louis Vitus Borlund 08, Odense Atletik - O.G.F.08Odense Atletik - O.G.F.Aarhus28.1.2024
165.49   Marius Skovsgaard Pedersen 07, Viborg Atletik og Motionsforening07Viborg Atletik og MotionsforeningRanders13.1.2024
175.45   Pelle Armand Hulkvist 07, Ballerup Atletik Klub07Ballerup Atletik KlubHvidovre7.1.2024
185.31   Gustav Monrad Hansen 08, Silkeborg Atletik Klub 7708Silkeborg Atletik Klub 77Göteborg/FH2.12.2023
195.19   Mikkel Bang Andersen 08, Randers Sportsklub Freja08Randers Sportsklub FrejaRanders13.1.2024
195.19   Lucas Wisthus 08, Randers Sportsklub Freja08Randers Sportsklub FrejaRanders10.2.2024
215.18   Luka Meldgaard 08, FIF Atletik og Motion08FIF Atletik og MotionHelsingør13.1.2024
225.14   Gustav Odgaard 08, Aarhus 1900 Atletik og Løb08Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus28.1.2024
235.08   Mathias Corell Gammelbo 08, FIF Hillerød08FIF HillerødHelsingør3.2.2024
245.07   Lukas Schiørring Dragø 08, Aalborg Atletik og Motion08Aalborg Atletik og MotionAalborg22.11.2023
254.85   Manuel Munoz Garcia 08, Herning GF, Atletik/Motion08Herning GF, Atletik/MotionRanders10.2.2024
264.75   Enzo Glad Sorgenfri 07, Aarhus Fremad Atletik07Aarhus Fremad AtletikSkive20.1.2024
264.75   Ask Jørgensen 08, Idrætsklubben Hellas, Roskilde08Idrætsklubben Hellas, RoskildeBallerup20.1.2024
284.67   Mathias Gammelborg 08, FIF Hillerød08FIF HillerødHelsingør13.1.2024
294.64   Maximilian Nikoukar 08, Aalborg Atletik og Motion08Aalborg Atletik og MotionRanders3.12.2023
304.62   Lucas Molbek 08, Fredericia Atletik Forening08Fredericia Atletik ForeningOdense5.2.2024
314.61   Gustav Bryholt 08, Herning Gf, Atletik/Motion08Herning Gf, Atletik/MotionSkive20.1.2024
324.56   Arni Joensen 08, Hvirlan08HvirlanReykjavik20.1.2024
333.80   Alfred Lildal 08, Aarhus 1900 Atletik og Løb08Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus28.12.2023
343.32   Andreas Birkegaard 08, Amager Atletik Club08Amager Atletik ClubHelsingør3.2.2024
352.44   Sander Kurland Bendtsen 08, Idrætsklubben Hellas, Roskilde08Idrætsklubben Hellas, RoskildeHvidovre10.2.2024
D17 Kuglestød 5.0 kg (18)
Inde resultater 15.10.2023-23.2.2024
114.16   Johan Dahl Kokkegård 08, Sparta Atletik og Løb08Sparta Atletik og LøbMalmö/A27.1.2024
214.15   August Skytte Christensen 07, Ballerup Atletik Klub07Ballerup Atletik KlubRanders3.2.2024
312.98   Birk Kryger 08, HG Atletik TM08HG Atletik TMHvidovre10.2.2024
412.78   Carl Emil Sehestedt Bohn 07, Aarhus 1900 Atletik og Løb07Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus28.1.2024
512.63   Emil Bagnara 07, Sparta Atletik og Løb07Sparta Atletik og LøbBallerup21.1.2024
611.82   Mads Vincentsen 07, Sparta Atletik og Løb07Sparta Atletik og LøbBallerup21.1.2024
711.73   Ask Jørgensen 08, Idrætsklubben Hellas, Roskilde08Idrætsklubben Hellas, RoskildeBallerup21.1.2024
811.58   Oliver Anakin Mikkelsen 08, Sparta Atletik og Løb08Sparta Atletik og LøbRanders3.2.2024
910.73   Johan Elton Stenberg Gjerulff-Ebbesen 07, Hvidovre Atletik & Motion07Hvidovre Atletik & MotionMalmö/A27.1.2024
910.73   Valdemar Alban 08, Roar Atletik08Roar AtletikHelsingør3.2.2024
1110.42   Louis Vitus Borlund 08, Odense Atletik - O.G.F.08Odense Atletik - O.G.F.Randers3.2.2024
129.91   Malthe Nikolaj Godsk Jørgensen 08, Sparta Atletik og Løb08Sparta Atletik og LøbRanders3.2.2024
139.45   Tristan Trzecieski 07, Amager Atletik Club07Amager Atletik ClubVäxjö/Ti3.2.2024
149.10   Gustav Odgaard 08, Aarhus 1900 Atletik og Løb08Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus28.1.2024
158.67   Lucas Wisthus 08, Randers Sportsklub Freja08Randers Sportsklub FrejaRanders10.2.2024
168.51   Mads Frahm 07, Sæby Idrætsklub 8007Sæby Idrætsklub 80Sæby21.1.2024
178.46   Victor Hede Kornvig 08, Silkeborg Atletik Klub 7708Silkeborg Atletik Klub 77Aarhus28.1.2024
178.46   Andreas Klitgaard-Romero 08, Herning Gf, Atletik/Motion08Herning Gf, Atletik/MotionRanders10.2.2024
198.41   Lukas Schiørring Dragø 08, Aalborg Atletik og Motion08Aalborg Atletik og MotionRanders10.2.2024
208.19   Mathias Corell Gammelbo 08, FIF Hillerød08FIF HillerødHelsingør3.2.2024
218.18   Thor Steinicke Stride 08, FIF atletik og motion08FIF atletik og motionHelsingør13.1.2024
227.55   Mathias Gammelborg 08, FIF Hillerød08FIF HillerødHelsingør13.1.2024
237.44   Albert Lysemose Nielsen 08, Idrætsklubben Hellas, Roskilde08Idrætsklubben Hellas, RoskildeHvidovre10.2.2024
246.72   Sander Kurland Bendtsen 08, Idrætsklubben Hellas, Roskilde08Idrætsklubben Hellas, RoskildeHvidovre10.2.2024
D19 60 m (24)
Inde resultater 15.10.2023-23.2.2024
16.79   Valentin Jensen 05, Sparta Atletik og Løb05Sparta Atletik og LøbBærum25.11.2023
26.92   Jónas Gunnleivsson Isaksen 05, Bragdið05BragdiðReykjavik20.1.2024
36.93   Sebastian Abildgaard Glyb 05, Holte Atletik05Holte AtletikBallerup20.1.2024
46.96   Simon Larsen 05, Esbjerg Atletik og Motion05Esbjerg Atletik og MotionRanders13.1.2024
46.96   Eiri Jógvansson Glerfoss 05, Bragdið05BragdiðOdense16.2.2024
67.00   Christian Andersson 06, Greve Atletik06Greve AtletikVäxjö20.1.2024
77.04   Tristan Rønn Poulsen 05, Aarhus 1900 Atletik og Løb05Aarhus 1900 Atletik og LøbOdense16.2.2024
87.08   Vitus Rosenkrands 05, Sparta Atletik og Løb05Sparta Atletik og LøbHelsingør13.1.2024
97.13   Anyel Weis 06, Sparta Atletik og Løb06Sparta Atletik og LøbMalmö/A10.2.2024
107.14   Sophus Emil Ramsgaard Jensen 06, Sparta Atletik og Løb06Sparta Atletik og LøbMalmö/A27.1.2024
117.15   Lance Christian Aabo 06, HG Atletik TM06HG Atletik TMMalmö/A10.2.2024
127.17   Cornelius Birk Meissner 06, Skive A.M.06Skive A.M.Randers3.2.2024
137.18   Adam Sandbjerg Lind 05, Aarhus 1900 Atletik og Løb05Aarhus 1900 Atletik og LøbSkive16.12.2023
147.19   Frederik Dahl Larsen 06, FIF atletik og motion06FIF atletik og motionHelsingør13.1.2024
147.19   Victor Colberg 06, Ballerup Atletik Klub06Ballerup Atletik KlubMalmö/A10.2.2024
167.20   Oliver Larsen 05, Amager Atletik Club05Amager Atletik ClubBallerup20.1.2024
167.20   Adam Skytte 06, KIF - København06KIF - KøbenhavnMalmö/A27.1.2024
187.21   Carl Lund Larsen 05, Vejle Idrætsforening05Vejle IdrætsforeningMalmö/A27.1.2024
197.31   Thomas Sitm Madsen 06, Randers Sportsklub Freja06Randers Sportsklub FrejaRanders10.2.2024
207.33   Tobias Krath Hansen 06, Viborg Atletik og Motionsforening06Viborg Atletik og MotionsforeningAarhus27.1.2024
217.35   Daniel Bisgaard 05, Ballerup Atletik Klub05Ballerup Atletik KlubBallerup16.12.2023
227.40   Sebastian Tvillinggaard 06, KIF - København06KIF - KøbenhavnMalmö/A10.2.2024
237.46   Christian Madsen Bordignon 05, Helsingør If, Atletik05Helsingør If, AtletikHelsingør13.1.2024
247.62   Viktor Sigge Greifenstein 06, Hvidovre Atletik & Motion06Hvidovre Atletik & MotionRanders13.1.2024
257.63   Tobias Lykke Nørgaard 06, Sparta Atletik og Løb06Sparta Atletik og LøbBallerup20.1.2024
267.65   Rumle Flindt-Egebak 06, Bagsværd Atletik Club06Bagsværd Atletik ClubMalmö/A10.2.2024
277.71   Pedro Baptista 06, Hvidovre Atletik & Motion06Hvidovre Atletik & MotionMalmö/A27.1.2024
287.79   Esben Ørum Madsen 05, Korsør Atletik & Motion05Korsør Atletik & MotionRanders3.2.2024
297.83   Mikkel Panduro Johansson 06, Helsingør If, Atletik06Helsingør If, AtletikHelsingør13.1.2024
307.91   Bjørn Rytter Larsen 05, Silkeborg Atletik Klub 7705Silkeborg Atletik Klub 77Aarhus28.12.2023
317.98   Anders Rosenberg Jessen 06, Bagsværd Atletik Club06Bagsværd Atletik ClubBallerup20.1.2024
328.42   Joseph Adel 06, Aalborg Atletik og Motion06Aalborg Atletik og MotionAalborg22.11.2023
D19 200 m (20)
Inde & Ude resultater 15.4.2023-23.2.2024
121.06   Jónas Gunnleivsson Isaksen 05, Bragdið05BragdiðGöteborg/S2.7.2023
221.48   Valentin Jensen 05, Sparta Atletik og Løb05Sparta Atletik og LøbOslo23.7.2023
321.89   Hans Christian Dirch Corlin 05, Sparta Atletik og Løb05Sparta Atletik og LøbFrederiksberg22.8.2023
422.12   Eiri Jógvansson Glerfoss 05, Bragdið05BragdiðOdense17.2.2024
522.14   Christian Andersson 06, Greve Atletik06Greve AtletikHvidovre11.6.2023
622.18   Carl Lund Larsen 05, Vejle Idrætsforening05Vejle IdrætsforeningGöteborg/S2.7.2023
722.24   Sophus Emil Ramsgaard Jensen 06, Sparta Atletik og Løb06Sparta Atletik og LøbOdense17.2.2024
822.25   Adam Skytte 06, KIF - København06KIF - KøbenhavnHvidovre11.6.2023
922.29   Simon Larsen 05, Esbjerg Atletik og Motion05Esbjerg Atletik og MotionAarhus9.9.2023
1022.66   Cornelius Birk Meissner 06, Skive A.M.06Skive A.M.Hvidovre3.9.2023
1122.76   Frederik Dahl Larsen 06, FIF atletik og motion06FIF atletik og motionHvidovre11.6.2023
1222.87   Tristan Rønn Poulsen 05, Aarhus 1900 Atletik og Løb05Aarhus 1900 Atletik og LøbOdense17.2.2024
1322.95   Gustav Stetkær Bohr 05, Holte Atletik05Holte AtletikHvidovre3.9.2023
1423.08   Oliver Larsen 05, Amager Atletik Club05Amager Atletik ClubHvidovre3.9.2023
1523.18   Thomas Sitm Madsen 06, Randers Sportsklub Freja06Randers Sportsklub FrejaOdense4.6.2023
1623.20   Villads Fredsted Andersen 06, FIF atletik og motion06FIF atletik og motionHvidovre3.9.2023
1723.52   Tobias Krath Hansen 06, Viborg Atletik og Motionsforening06Viborg Atletik og MotionsforeningSkive3.2.2024
1823.60   Kasper Birk 06, Hvidovre Atletik & Motion06Hvidovre Atletik & MotionTårnby7.5.2023
1923.87   Rumle Flindt-Egebak 06, Bagsværd Atletik Club06Bagsværd Atletik ClubHvidovre3.9.2023
2023.93   Emil Ellersgaard Kruse 06, Silkeborg Atletik Klub 7706Silkeborg Atletik Klub 77Hvidovre3.9.2023
2023.93   Jonathan Sass Møller 06, Randers Sportsklub Freja06Randers Sportsklub FrejaRanders3.12.2023
2224.29   Kasper Libak Rasmussen 06, Bagsværd Atletik Club06Bagsværd Atletik ClubBallerup18.6.2023
2324.30   Viktor Sigge Greifenstein 06, Hvidovre Atletik & Motion06Hvidovre Atletik & MotionHvidovre3.9.2023
2424.46   Mads Vielsøe-Nielsen 05, HG Atletik TM05HG Atletik TMMalmö/A28.1.2024
2524.58   Anders Rosenberg Jessen 06, Bagsværd Atletik Club06Bagsværd Atletik ClubMalmö/A27.1.2024
2624.81   Pedro Baptista 06, Hvidovre Atletik & Motion06Hvidovre Atletik & MotionTårnby7.5.2023
2624.81   Bertil WA Frederiksen 06, Trongårdens Idræts Forening06Trongårdens Idræts ForeningBallerup18.6.2023
2824.89   Christian Madsen Bordignon 05, Helsingør If, Atletik05Helsingør If, AtletikMalmö/A27.1.2024
2924.91   Oliver Kraglund 06, Aalborg Atletik og Motion06Aalborg Atletik og MotionAalborg24.5.2023
3025.51   Mikkel Panduro Johansson 06, Helsingør If, Atletik06Helsingør If, AtletikGreve24.9.2023
3125.55   Esben Ørum Madsen 05, Korsør Atletik & Motion05Korsør Atletik & MotionAalborg9.9.2023
3226.20   Bertram Anders Wolff Larsen 06, Helsingør If, Atletik06Helsingør If, AtletikBallerup18.6.2023
3326.94   Mathias Geertsen 06, Atletikforeningen Fremad Holbæk06Atletikforeningen Fremad HolbækHvidovre11.6.2023
3427.09   Amin Salih 06, Aalborg Atletik og Motion06Aalborg Atletik og MotionAalborg29.4.2023
3527.31   Mohammed Ali Moussa 05, Herning Gf, Atletik/Motion05Herning Gf, Atletik/MotionOdense4.6.2023
3627.70   Joseph Adel 06, Aalborg Atletik og Motion06Aalborg Atletik og MotionAalborg29.4.2023
3730.72   Ahmead Maartemesriny 06, Aalborg Atletik og Motion06Aalborg Atletik og MotionAalborg9.9.2023
D19 400 m (20)
Inde & Ude resultater 15.4.2023-23.2.2024
145.86   Jónas Gunnleivsson Isaksen 05, Bragdið05BragdiðJerusalem9.8.2023
249.27   Joel Frederik von d'Ahe 06, Sparta Atletik og Løb06Sparta Atletik og LøbKøbenhavn20.5.2023
350.36   Adam Skytte 06, KIF - København06KIF - KøbenhavnGöteborg/S1.7.2023
450.40   Carl Lund Larsen 05, Vejle Idrætsforening05Vejle IdrætsforeningVejle6.9.2023
550.84   Gustav Stetkær Bohr 05, Holte Atletik05Holte AtletikBallerup17.6.2023
651.13   Adam Sandbjerg Lind 05, Aarhus 1900 Atletik og Løb05Aarhus 1900 Atletik og LøbKøbenhavn12.8.2023
751.32   Eiri Jógvansson Glerfoss 05, Bragdið05BragdiðTórshavn17.6.2023
851.74   Mads Vielsøe-Nielsen 05, HG Atletik TM05HG Atletik TMHvidovre10.6.2023
951.76   Cornelius Birk Meissner 06, Skive A.M.06Skive A.M.København12.8.2023
1051.96   Kasper Birk 06, Hvidovre Atletik & Motion06Hvidovre Atletik & MotionHvidovre10.6.2023
1152.12   Laust Kaastrup Kjær 05, Silkeborg Atletik Klub 7705Silkeborg Atletik Klub 77Hvidovre10.6.2023
1252.58   Thomas Sitm Madsen 06, Randers Sportsklub Freja06Randers Sportsklub FrejaOdense3.6.2023
1352.93   Oliver Kraglund 06, Aalborg Atletik og Motion06Aalborg Atletik og MotionSkive16.12.2023
1453.02   Tobias Krath Hansen 06, Viborg Atletik og Motionsforening06Viborg Atletik og MotionsforeningOdense3.6.2023
1553.89   Kasper Libak Rasmussen 06, Bagsværd Atletik Club06Bagsværd Atletik ClubHvidovre10.6.2023
1653.96   Kasper Mørch 06, Silkeborg Atletik Klub 7706Silkeborg Atletik Klub 77Ballerup17.6.2023
1754.04   Pedro Baptista 06, Hvidovre Atletik & Motion06Hvidovre Atletik & MotionFrederiksberg4.6.2023
1854.78   Christopher Strandgaard 06, FIF Atletik og Motion06FIF Atletik og MotionFrederiksberg4.6.2023
1954.92   Jonathan Birk Nielsen 05, Aalborg Atletik og Motion05Aalborg Atletik og MotionSkive20.1.2024
2055.36   Jakob Haack Warnecke 06, Køge Atletik06Køge AtletikHelsingborg9.7.2023
2155.41   Marius M. Szwed 05, Aalborg Atletik og Motion05Aalborg Atletik og MotionSkive9.5.2023
2255.43   Anders Rosenberg Jessen 06, Bagsværd Atletik Club06Bagsværd Atletik ClubFrederiksberg4.6.2023
2356.07   Sylvester Windahl 06, FIF Atletik og Motion06FIF Atletik og MotionKøbenhavn20.5.2023
2456.42   Marvin Lumbye 06, Esbjerg Atletik og Motion06Esbjerg Atletik og MotionVejle29.4.2023
2556.81   Esben Ørum Madsen 05, Korsør Atletik & Motion05Korsør Atletik & MotionFrederiksberg4.6.2023
2657.30   Mikkel Panduro Johansson 06, Helsingør If, Atletik06Helsingør If, AtletikHvidovre2.9.2023
2758.35   Bertram Sundland 05, KIF - København05KIF - KøbenhavnFrederiksberg4.6.2023
2859.60   Niklas Aratz Villà Páramo 06, Vejle Idrætsforening06Vejle IdrætsforeningHerning23.9.2023
291:00.19   Mathias Geertsen 06, Atletikforeningen Fremad Holbæk06Atletikforeningen Fremad HolbækBallerup17.6.2023
301:04.35   Mohammed Ali Moussa 05, Herning Gf, Atletik/Motion05Herning Gf, Atletik/MotionHerning15.4.2023
311:04.68   Petur Olaf Conrad Larsen 06, Slagelse Atletik DELTA06Slagelse Atletik DELTASlagelse29.4.2023
321:05.89   Rumbin Lee 06, Sparta Atletik og Løb06Sparta Atletik og LøbKøbenhavn20.5.2023
D19 800 m (18)
Inde & Ude resultater 15.4.2023-23.2.2024
11:50.96   Laust Kaastrup Kjær 05, Silkeborg Atletik Klub 7705Silkeborg Atletik Klub 77Bærum11.2.2024
21:57.16   Hjalte Dalskov 05, Bagsværd Atletik Club05Bagsværd Atletik ClubHvidovre11.6.2023
31:57.62   Simon Mortensen Kirkeby 06, Skive A.M.06Skive A.M.Herning13.5.2023
41:57.75   Sylvester Windahl 06, FIF Atletik og Motion06FIF Atletik og MotionMalmö/A11.2.2024
51:59.12   Lasse Boesenbæk 05, Viborg Atletik og Motionsforening05Viborg Atletik og MotionsforeningViborg24.8.2023
61:59.79   Andrei-Stefan Ursea 05, Hvidovre Atletik & Motion05Hvidovre Atletik & MotionMalmö/A28.1.2024
72:01.92   Jonathan Birk Nielsen 05, Aalborg Atletik og Motion05Aalborg Atletik og MotionAarhus9.9.2023
82:02.53   Christian Gottlieb 05, Holte Atletik05Holte AtletikSpringfield MA17.2.2024
92:02.83   Marius M. Szwed 05, Aalborg Atletik og Motion05Aalborg Atletik og MotionRanders13.1.2024
102:03.14   Valdemar Østerberg Qvistgaard 05, Trongårdens Idræts Forening05Trongårdens Idræts ForeningLyngby21.6.2023
112:03.66   Christopher Strandgaard 06, FIF Atletik og Motion06FIF Atletik og MotionFrederiksberg20.6.2023
122:03.81   Emil Møller Schmidt 06, Viborg Atletik og Motionsforening06Viborg Atletik og MotionsforeningAalborg24.5.2023
132:04.33   Gustav Herold 05, Sparta Atletik og Løb05Sparta Atletik og LøbFrederiksberg3.6.2023
142:04.54   Sebastian Bræmer Nygaard 06, Aarhus Gymnastikforening af 188006Aarhus Gymnastikforening af 1880Skive3.2.2024
152:04.68   Kasper Mørch 06, Silkeborg Atletik Klub 7706Silkeborg Atletik Klub 77Viborg24.8.2023
162:04.82   Niels Gustav Melgaard Svendsen 06, Sparta Atletik og Løb06Sparta Atletik og LøbGreve23.9.2023
172:05.22   Jakob Haack Warnecke 06, Køge Atletik06Køge AtletikGreve23.9.2023
182:05.75   Johan Emil Nygård 06, KIF - København06KIF - KøbenhavnBourgoin-Jallieu27.5.2023
192:07.07   Jonathan Alfred Fensten 06, Aarhus 1900 Atletik og Løb06Aarhus 1900 Atletik og LøbViborg24.8.2023
202:09.33   Viktor Fynboe Madsen 05, Aarhus Gymnastikforening af 188005Aarhus Gymnastikforening af 1880Skive3.2.2024
212:11.21   Asger Brendstrup Johannessen 06, Aarhus Gymnastikforening af 188006Aarhus Gymnastikforening af 1880Odense4.6.2023
222:12.38   Storm Foged Sabroe 06, FIF atletik og motion06FIF atletik og motionFrederiksberg3.6.2023
232:12.71   Tobias Krath Hansen 06, Viborg Atletik og Motionsforening06Viborg Atletik og MotionsforeningSkive16.12.2023
242:14.04   Esben Ørum Madsen 05, Korsør Atletik & Motion05Korsør Atletik & MotionAalborg9.9.2023
252:18.33   Karl-Emil Dahl Dalbach 06, Aarhus Gymnastikforening af 188006Aarhus Gymnastikforening af 1880Hvidovre3.9.2023
262:18.97   Rumbin Lee 06, Sparta Atletik og Løb06Sparta Atletik og LøbFrederiksberg3.6.2023
272:24.92   Petur Olaf Conrad Larsen 06, Slagelse Atletik DELTA06Slagelse Atletik DELTASlagelse19.8.2023
282:25.4h   Jacob Larsen 05, Trongårdens Idræts Forening05Trongårdens Idræts ForeningLyngby7.10.2023
292:26.06   August Mumm 06, Aarhus Gymnastikforening af 188006Aarhus Gymnastikforening af 1880Odense4.6.2023
302:26.40   Albert Roulund Strande 06, Aarhus Gymnastikforening af 188006Aarhus Gymnastikforening af 1880Hvidovre3.9.2023
312:34.80   Aksel Schlodder 05, Haderslev Idræts-forening05Haderslev Idræts-foreningHaderslev13.6.2023
322:38.03   Bertil WA Frederiksen 06, Trongårdens Idræts Forening06Trongårdens Idræts ForeningLyngby21.6.2023
D19 1500 m (18)
Inde & Ude resultater 15.4.2023-23.2.2024
13:53.48   Lasse Bjørn Jensen 05, Odense Atletik - O.G.F.05Odense Atletik - O.G.F.Odense16.2.2024
23:59.72   Simon Mortensen Kirkeby 06, Skive A.M.06Skive A.M.Hvidovre2.9.2023
34:01.25   Sebastian Wikenczy Thomsen 06, Sparta Atletik og Løb06Sparta Atletik og LøbHvidovre2.9.2023
44:02.49   Hjalte Dalskov 05, Bagsværd Atletik Club05Bagsværd Atletik ClubBagsværd17.5.2023
54:07.00   Benjamin Azimi Khanlarkhani 06, Sparta Atletik og Løb06Sparta Atletik og LøbKøbenhavn7.6.2023
64:07.93   Laust Kaastrup Kjær 05, Silkeborg Atletik Klub 7705Silkeborg Atletik Klub 77Viby10.5.2023
74:09.14   Lasse Boesenbæk 05, Viborg Atletik og Motionsforening05Viborg Atletik og MotionsforeningAarhus9.9.2023
84:10.23   Lynge Mejlvang Hansen 06, Viborg Atletik og Motionsforening06Viborg Atletik og MotionsforeningRanders13.1.2024
94:12.16   Sebastian Bræmer Nygaard 06, Aarhus Gymnastikforening af 188006Aarhus Gymnastikforening af 1880Randers13.1.2024
104:12.98   Emil Møller Schmidt 06, Viborg Atletik og Motionsforening06Viborg Atletik og MotionsforeningRanders13.1.2024
114:13.85   Gustav Herold 05, Sparta Atletik og Løb05Sparta Atletik og LøbHvidovre2.9.2023
124:16.52   Valdemar Østerberg Qvistgaard 05, Trongårdens Idræts Forening05Trongårdens Idræts ForeningGreve24.9.2023
134:18.29   Jonathan Birk Nielsen 05, Aalborg Atletik og Motion05Aalborg Atletik og MotionRanders13.1.2024
144:20.79   Noah Norland De Witte 06, VO2RC06VO2RCBallerup17.6.2023
154:25.37   Niklas Aratz Villà Páramo 06, Vejle Idrætsforening06Vejle IdrætsforeningHerning23.9.2023
164:26.61   Jonathan Alfred Fensten 06, Aarhus 1900 Atletik og Løb06Aarhus 1900 Atletik og LøbHvidovre2.9.2023
174:26.71   Joel Frederik von d'Ahe 06, Sparta Atletik og Løb06Sparta Atletik og LøbKøbenhavn21.5.2023
184:30.59   Viktor Fynboe Madsen 05, Aarhus Gymnastikforening af 188005Aarhus Gymnastikforening af 1880Hvidovre2.9.2023
194:32.76   Niels Gustav Melgaard Svendsen 06, Sparta Atletik og Løb06Sparta Atletik og LøbMalmö/A27.1.2024
204:33.56   Lau Kjærsgaard 06, Herlev Løbe- og Atletikklub06Herlev Løbe- og AtletikklubGreve24.9.2023
214:35.43   Jakob Haack Warnecke 06, Køge Atletik06Køge AtletikHelsingborg8.7.2023
224:39.63   August Olsen 06, Skive A.M.06Skive A.M.Viborg3.10.2023
234:46.70   Asger Brendstrup Johannessen 06, Aarhus Gymnastikforening af 188006Aarhus Gymnastikforening af 1880Odense3.6.2023
244:46.83   Viktor Gjersen 06, Svendborg Gymnastikforening06Svendborg GymnastikforeningOdense3.6.2023
254:51.26   Karl-Emil Dahl Dalbach 06, Aarhus Gymnastikforening af 188006Aarhus Gymnastikforening af 1880Hvidovre2.9.2023
264:51.78   Rumbin Lee 06, Sparta Atletik og Løb06Sparta Atletik og LøbFrederiksberg4.6.2023
274:53.97   Cornelius Birk Meissner 06, Skive A.M.06Skive A.M.København21.5.2023
284:57.53   Adam Sandbjerg Lind 05, Aarhus 1900 Atletik og Løb05Aarhus 1900 Atletik og LøbKøbenhavn13.8.2023
295:05.10   Albert Roulund Strande 06, Aarhus Gymnastikforening af 188006Aarhus Gymnastikforening af 1880Hvidovre2.9.2023
305:08.34   August Mumm 06, Aarhus Gymnastikforening af 188006Aarhus Gymnastikforening af 1880Odense3.6.2023
D19 3000 m (18)
Inde & Ude resultater 15.4.2023-23.2.2024
18:32.87   Lasse Bjørn Jensen 05, Odense Atletik - O.G.F.05Odense Atletik - O.G.F.Odense17.2.2024
28:45.02   Benjamin Azimi Khanlarkhani 06, Sparta Atletik og Løb06Sparta Atletik og LøbKøbenhavn20.5.2023
38:52.54   William Hvass 06, Sparta Atletik og Løb06Sparta Atletik og LøbGöteborg/FH3.2.2024
48:54.56   Lynge Mejlvang Hansen 06, Viborg Atletik og Motionsforening06Viborg Atletik og MotionsforeningSkive16.12.2023
58:59.32   Sebastian Bræmer Nygaard 06, Aarhus Gymnastikforening af 188006Aarhus Gymnastikforening af 1880Skive16.12.2023
69:04.12   Lasse Boesenbæk 05, Viborg Atletik og Motionsforening05Viborg Atletik og MotionsforeningSkive16.12.2023
79:04.94   Emil Møller Schmidt 06, Viborg Atletik og Motionsforening06Viborg Atletik og MotionsforeningSkive16.12.2023
89:12.40   Simon Mortensen Kirkeby 06, Skive A.M.06Skive A.M.Göteborg/S2.7.2023
99:13.03   Christopher Bjerne Jensen 05, Odense Triathlon Klub05Odense Triathlon KlubOdense6.2.2024
109:35.06   Niklas Aratz Villà Páramo 06, Vejle Idrætsforening06Vejle IdrætsforeningSkive16.12.2023
119:43.63   Noah Norland De Witte 06, VO2RC06VO2RCLuxembourg16.9.2023
129:49.98   Lau Kjærsgaard 06, Herlev Løbe- og Atletikklub06Herlev Løbe- og AtletikklubKøbenhavn9.8.2023
139:50.24   Karl-Emil Dahl Dalbach 06, Aarhus Gymnastikforening af 188006Aarhus Gymnastikforening af 1880Skive3.2.2024
149:53.16   Sebastian Brogaard 06, Odense Atletik - O.G.F.06Odense Atletik - O.G.F.Odense6.2.2024
159:58.6h   Nikolaj Blom 06, Viking Atletik06Viking AtletikRønne16.8.2023
1610:08.08   Rasmus Sønderlyng 05, Aarhus 1900 Atletik og Løb05Aarhus 1900 Atletik og LøbSkive16.12.2023
1710:15.95   Lau Husted Christiansen 06, Vejle Idrætsforening06Vejle IdrætsforeningSkive3.2.2024
1810:20.13   Noa Nielsen 06, Viborg Atletik og Motionsforening06Viborg Atletik og MotionsforeningSkive16.12.2023
1910:20.51   Viktor Fynboe Madsen 05, Aarhus Gymnastikforening af 188005Aarhus Gymnastikforening af 1880Skive16.12.2023
2010:21.72   Viktor Gjersen 06, Svendborg Gymnastikforening06Svendborg GymnastikforeningOdense3.6.2023
2111:02.9h   Lucas Staal 05, Houlkær Løb & Motion/VEXA05Houlkær Løb & Motion/VEXAViborg30.4.2023
2211:03.21   Rumbin Lee 06, Sparta Atletik og Løb06Sparta Atletik og LøbTårnby7.5.2023
2314:40.8h   Victor Greve 05, Viborg Atletik og Motionsforening05Viborg Atletik og MotionsforeningViborg30.4.2023
D19 60 m hæk 99.1 cm (24)
Inde resultater 15.10.2023-23.2.2024
18.54   Sebastian Abildgaard Glyb 05, Holte Atletik05Holte AtletikBallerup21.1.2024
28.90   Cornelius Birk Meissner 06, Skive A.M.06Skive A.M.Randers4.2.2024
39.03   Bertram Anders Wolff Larsen 06, Helsingør If, Atletik06Helsingør If, AtletikHelsingør3.2.2024
49.19   Esben Ørum Madsen 05, Korsør Atletik & Motion05Korsør Atletik & MotionRanders4.2.2024
D19 Højdespring (18)
Inde resultater 15.10.2023-23.2.2024
11.85   Asger Pape Liboriussen 05, Sparta Atletik og Løb05Sparta Atletik og LøbMalmö/A28.1.2024
21.80   Anders Rosenberg Jessen 06, Bagsværd Atletik Club06Bagsværd Atletik ClubMalmö/A28.1.2024
31.77   Cornelius Birk Meissner 06, Skive A.M.06Skive A.M.Randers3.2.2024
41.71   Esben Ørum Madsen 05, Korsør Atletik & Motion05Korsør Atletik & MotionRanders3.2.2024
51.70   Valdemar Østerberg Qvistgaard 05, Trongårdens Idræts Forening05Trongårdens Idræts ForeningHvidovre7.1.2024
61.68   Petur Olaf Conrad Larsen 06, Slagelse Atletik DELTA06Slagelse Atletik DELTABallerup21.1.2024
D19 Stangspring (18)
Inde resultater 15.10.2023-23.2.2024
14.82   Julius Haansbæk Mortensen 05, Sparta Atletik og Løb05Sparta Atletik og LøbVäxjö20.1.2024
24.00   Cornelius Birk Meissner 06, Skive A.M.06Skive A.M.Randers4.2.2024
33.50   Rasmus Eybye Petersen 05, Ballerup Atletik Klub05Ballerup Atletik KlubBallerup20.1.2024
D19 Længdespring (18)
Inde resultater 15.10.2023-23.2.2024
17.24   Anyel Weis 06, Sparta Atletik og Løb06Sparta Atletik og LøbOdense17.2.2024
27.01   Lance Christian Aabo 06, HG Atletik TM06HG Atletik TMBallerup20.1.2024
36.83   Eiri Jógvansson Glerfoss 05, Bragdið05BragdiðMalmö/A28.1.2024
46.63   Victor Colberg 06, Ballerup Atletik Klub06Ballerup Atletik KlubMalmö/A28.1.2024
56.44   Jonathan Sass Møller 06, Randers Sportsklub Freja06Randers Sportsklub FrejaAarhus28.12.2023
66.30   Cornelius Birk Meissner 06, Skive A.M.06Skive A.M.Randers3.2.2024
75.91   Sebastian Tvillinggaard 06, KIF - København06KIF - KøbenhavnMalmö/A28.1.2024
85.68   Tobias Krath Hansen 06, Viborg Atletik og Motionsforening06Viborg Atletik og MotionsforeningRanders10.2.2024
95.67   Viktor Sigge Greifenstein 06, Hvidovre Atletik & Motion06Hvidovre Atletik & MotionBallerup20.1.2024
105.55   Esben Ørum Madsen 05, Korsør Atletik & Motion05Korsør Atletik & MotionRanders3.2.2024
D19 Trespring (18)
Inde resultater 15.10.2023-23.2.2024
114.41   Jonathan Sass Møller 06, Randers Sportsklub Freja06Randers Sportsklub FrejaAarhus28.12.2023
211.06   Valdemar Østerberg Qvistgaard 05, Trongårdens Idræts Forening05Trongårdens Idræts ForeningHvidovre10.2.2024
310.60   Jacob Larsen 05, Trongårdens Idræts Forening05Trongårdens Idræts ForeningHvidovre7.1.2024
D19 Kuglestød 6.0 kg (18)
Inde resultater 15.10.2023-23.2.2024
114.93   Emil Degn Pedersen 05, Greve atletik05Greve atletikMalmö/A27.1.2024
214.52   Frederik Degn Pedersen 05, Greve Atletik05Greve AtletikBallerup21.1.2024
313.28   Adam Sandbjerg Lind 05, Aarhus 1900 Atletik og Løb05Aarhus 1900 Atletik og LøbSkive16.12.2023
412.07   Cornelius Birk Meissner 06, Skive A.M.06Skive A.M.Randers3.2.2024
511.75   Christian Andersson 06, Greve Atletik06Greve AtletikBallerup21.1.2024
68.11   Jacob Larsen 05, Trongårdens Idræts Forening05Trongårdens Idræts ForeningHvidovre7.1.2024
77.71   Esben Ørum Madsen 05, Korsør Atletik & Motion05Korsør Atletik & MotionRanders3.2.2024
D22 60 m (24)
Inde resultater 15.10.2023-23.2.2024
16.92   Bertram Costa 02, Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbOdense16.2.2024
26.95   Jacob Vejgaard Laustsen 04, Esbjerg Atletik og Motion04Esbjerg Atletik og MotionOdense16.2.2024
36.97   Mikkel Johansson 02, Hvidovre Atletik & Motion02Hvidovre Atletik & MotionLubbock TX9.2.2024
46.98   Andreas Tissier 04, KIF - København04KIF - KøbenhavnMalmö/A10.2.2024
56.99   Carl Bruce Aabo 04, HG Atletik TM04HG Atletik TMOdense16.2.2024
67.01   Victor Kiplagat Kondrup 02, Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbAarhus28.12.2023
77.10   Sofus Olivarius Vølund 04, Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbRanders3.2.2024
77.10   Vilhelm Krüger 04, Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbGöteborg/FH3.2.2024
97.13   Sofus Peter Lassen 03, Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbOdense16.2.2024
107.14   Zacharias Albert Gustafsen 04, Helsingør If, Atletik04Helsingør If, AtletikHelsingør13.1.2024
117.16   Magnus Antonio Askov-Hansen 03, Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbMalmö/A27.1.2024
117.16   Max Kørner Andersen 03, Randers Sportsklub Freja03Randers Sportsklub FrejaRanders3.2.2024
117.16   Rasmus Søsted Andersen 02, Odense Atletik - O.G.F.02Odense Atletik - O.G.F.Skive3.2.2024
117.16   Tobias Andersson 02, Greve Atletik02Greve AtletikOdense16.2.2024
157.17   Andreas Bjarnastein Antoft 02, KIF - København02KIF - KøbenhavnLund14.1.2024
157.17   Filip Aligrudic 04, KIF - København04KIF - KøbenhavnMalmö/A10.2.2024
177.21   Sebastian Vincent Tamstrup Kolind 04, Vejle Idrætsforening04Vejle IdrætsforeningSkive16.12.2023
187.22   Neloo Falck 03, KIF - København03KIF - KøbenhavnMalmö/A10.2.2024
197.36   Affou Adlouni 02, Hvidovre Atletik & Motion02Hvidovre Atletik & MotionRanders13.1.2024
207.45   Hans Sækmose 04, Vejle Idrætsforening04Vejle IdrætsforeningAarhus28.12.2023
207.45   Simon Tjalve 04, Odense Atletik - O.G.F.04Odense Atletik - O.G.F.Odense5.2.2024
227.47   Frederik Grud Agerbæk Madsen 02, Odense Atletik - O.G.F.02Odense Atletik - O.G.F.Odense5.2.2024
237.68   Niklas Haupt 03, Skive A.M.03Skive A.M.Skive20.1.2024
248.81   Christopher Zimmer 03, Aalborg Atletik og Motion03Aalborg Atletik og MotionAalborg28.10.2023
D22 200 m (20)
Inde & Ude resultater 15.4.2023-23.2.2024
121.22   Mikkel Johansson 02, Hvidovre Atletik & Motion02Hvidovre Atletik & MotionLubbock TX10.2.2024
221.80   Neloo Falck 03, KIF - København03KIF - KøbenhavnFrederiksberg4.6.2023
321.85   Victor Kiplagat Kondrup 02, Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbOdense4.6.2023
421.88A   Tazana Kamanga-Dyrbak 02, Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbSestriere6.8.2023
521.98   Carl Bruce Aabo 04, HG Atletik TM04HG Atletik TMFrederiksberg22.8.2023
622.09   Luis Felipe Maillet 04, Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbGöteborg/FH3.2.2024
722.28   Christian Daniel Nørskov 04, Randers Sportsklub Freja04Randers Sportsklub FrejaOdense4.6.2023
822.41   Tobias Andersson 02, Greve Atletik02Greve AtletikAalborg25.6.2023
922.49   Magnus Antonio Askov-Hansen 03, Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbAarhus14.6.2023
1022.57   Jacob Vejgaard Laustsen 04, Esbjerg Atletik og Motion04Esbjerg Atletik og MotionEsbjerg17.6.2023
1122.75   Filip Aligrudic 04, KIF - København04KIF - KøbenhavnMalmö/A11.2.2024
1222.77   Sofus Peter Lassen 03, Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbOdense17.2.2024
1322.87   Rasmus Søsted Andersen 02, Odense Atletik - O.G.F.02Odense Atletik - O.G.F.Odense17.2.2024
1422.88   Skjold Aallmann 04, Odense Atletik - O.G.F.04Odense Atletik - O.G.F.Odense4.6.2023
1522.97   Leon Johannesen 02, Bragdið02BragdiðAalborg25.6.2023
1622.99   Zacharias Albert Gustafsen 04, Helsingør If, Atletik04Helsingør If, AtletikMalmö/A28.1.2024
1723.17   Simon Tjalve 04, Odense Atletik - O.G.F.04Odense Atletik - O.G.F.Odense6.2.2024
1823.29   Tummas Sjóvará 02, KIF - København02KIF - KøbenhavnAalborg25.6.2023
1923.32   Andreas Bjarnastein Antoft 02, KIF - København02KIF - KøbenhavnVäxjö19.1.2024
2023.53   Obed Imani Utshu 04, Hvidovre Atletik & Motion04Hvidovre Atletik & MotionTårnby7.5.2023
2123.76   Tobias Feldborg Nielsen 03, Idrætsklubben Hellas, Roskilde03Idrætsklubben Hellas, RoskildeGöteborg/S2.7.2023
2223.87   Niklas Haupt 03, Skive A.M.03Skive A.M.Göteborg/S2.7.2023
2324.14   Christian Andreassen 04, Odense Atletik - O.G.F.04Odense Atletik - O.G.F.Odense4.6.2023
2424.17   Roman Simon Christensen 02, Vejle Idrætsforening02Vejle IdrætsforeningViborg24.8.2023
2524.76   Frederik Grud Agerbæk Madsen 02, Odense Atletik - O.G.F.02Odense Atletik - O.G.F.Skive3.2.2024
D22 400 m (20)
Inde & Ude resultater 15.4.2023-23.2.2024
148.04   Luis Felipe Maillet 04, Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbAarhus9.9.2023
248.60   Mikkel Johansson 02, Hvidovre Atletik & Motion02Hvidovre Atletik & MotionCambridge MA2.2.2024
348.87   Sebastian Højriis Monneret 03, Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbGöteborg/FH3.2.2024
449.02   Sofus Olivarius Vølund 04, Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbKøbenhavn20.5.2023
549.69   Simon Tjalve 04, Odense Atletik - O.G.F.04Odense Atletik - O.G.F.Aarhus9.9.2023
649.90   Malte Bank 03, Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbKøbenhavn12.8.2023
750.46   Leon Johannesen 02, Bragdið02BragdiðTórshavn18.4.2023
750.46   Nikolaj Grønbech 02, Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbNorman OK12.5.2023
950.50   Andreas Tissier 04, KIF - København04KIF - KøbenhavnKøbenhavn20.5.2023
1050.81   Tummas Sjóvará 02, KIF - København02KIF - KøbenhavnTórshavn17.6.2023
1151.23   Jakob Rose-Hansen 02, Skive A.M.02Skive A.M.Silkeborg1.10.2023
1251.63   Tobias Andersson 02, Greve Atletik02Greve AtletikKøbenhavn20.5.2023
1351.68   Rasmus Jæger 04, Idrætsklubben Hellas, Roskilde04Idrætsklubben Hellas, RoskildeHvidovre2.9.2023
1451.73   Tobias Feldborg Nielsen 03, Idrætsklubben Hellas, Roskilde03Idrætsklubben Hellas, RoskildeFrederiksberg4.6.2023
1551.98   Noah Birk Meissner 03, Skive A.M.03Skive A.M.København12.8.2023
1652.70   Lucas Søgaard Hjortkjær 02, Idrætsklubben Hellas, Roskilde02Idrætsklubben Hellas, RoskildeLincoln NE29.4.2023
1753.15   Roman Simon Christensen 02, Vejle Idrætsforening02Vejle IdrætsforeningHvidovre2.9.2023
1853.37   Christian Andreassen 04, Odense Atletik - O.G.F.04Odense Atletik - O.G.F.Odense5.8.2023
1955.18   Zacharias Albert Gustafsen 04, Helsingør If, Atletik04Helsingør If, AtletikHelsingør18.8.2023
2055.45   Obed Imani Utshu 04, Hvidovre Atletik & Motion04Hvidovre Atletik & MotionKøbenhavn11.5.2023
2157.69   Frederik Grud Agerbæk Madsen 02, Odense Atletik - O.G.F.02Odense Atletik - O.G.F.Odense16.2.2024
221:00.29   Christian Kjellman 02, Trongårdens Idræts Forening02Trongårdens Idræts ForeningAarhus9.9.2023
D22 800 m (18)
Inde & Ude resultater 15.4.2023-23.2.2024
11:50.59   Andreas Holst Lange 02, KIF - København02KIF - KøbenhavnChorzów20.6.2023
21:53.27   Jakob Rose-Hansen 02, Skive A.M.02Skive A.M.Odense17.2.2024
31:53.85   Rasmus Jæger 04, Idrætsklubben Hellas, Roskilde04Idrætsklubben Hellas, RoskildeVäxjö21.1.2024
41:55.15   Lucas Søgaard Hjortkjær 02, Idrætsklubben Hellas, Roskilde02Idrætsklubben Hellas, RoskildeBrookings SD1.12.2023
51:56.92   Milan Axelgaard 04, Haderslev Idræts-forening04Haderslev Idræts-foreningAarhus14.6.2023
61:57.15   Andreas Ahrndt Laursen 02, Esbjerg Atletik og Motion02Esbjerg Atletik og MotionViborg24.8.2023
71:57.47   Lauge Rasmussen 03, Trongårdens Idræts Forening03Trongårdens Idræts ForeningHvidovre11.6.2023
81:59.60   Simon Tjalve 04, Odense Atletik - O.G.F.04Odense Atletik - O.G.F.Svendborg22.6.2023
91:59.93   Carl August Allerød 03, Aalborg Atletik og Motion03Aalborg Atletik og MotionAalborg24.5.2023
102:02.23   Nils Christian Gregers 02, Trongårdens Idræts Forening02Trongårdens Idræts ForeningAarhus9.9.2023
112:03.96   Tobias Feldborg Nielsen 03, Idrætsklubben Hellas, Roskilde03Idrætsklubben Hellas, RoskildeGreve23.9.2023
122:06.16   Magnus Bundgaard 04, Esbjerg Atletik og Motion04Esbjerg Atletik og MotionHvidovre3.9.2023
132:06.71   Gustav Lund Liebing 04, Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbKøbenhavn11.5.2023
142:06.90   Jonas Mesbih 02, FIF atletik og motion02FIF atletik og motionFrederiksberg3.6.2023
152:08.29   Bertel Hammer 04, Aarhus Gymnastikforening af 188004Aarhus Gymnastikforening af 1880Odense4.6.2023
162:08.48   Elias Kongsted Misander 02, KIF - København02KIF - KøbenhavnGreve23.9.2023
172:11.47   Aksel Wetke Hallundbæk 04, KIF - København04KIF - KøbenhavnHvidovre3.9.2023
182:12.60   Philip Vikram Mohey 04, Aarhus Gymnastikforening af 188004Aarhus Gymnastikforening af 1880Hvidovre3.9.2023
D22 1500 m (18)
Inde & Ude resultater 15.4.2023-23.2.2024
13:43.60   Joel Ibler Lillesø 03, Bagsværd Atletik Club03Bagsværd Atletik ClubApeldoorn27.1.2024
23:54.73   Elias Shifris 02, Aarhus Gymnastikforening af 188002Aarhus Gymnastikforening af 1880Karlsruhe20.5.2023
33:56.76   Andreas Holst Lange 02, KIF - København02KIF - KøbenhavnHvidovre2.9.2023
43:56.94   Gustav Bendsen 03, KIF - København03KIF - KøbenhavnKøbenhavn7.6.2023
53:57.75   Gustav Mørch 02, Blovstrød - Løverne02Blovstrød - LøverneKøbenhavn7.6.2023
64:00.79   Rasmus Jæger 04, Idrætsklubben Hellas, Roskilde04Idrætsklubben Hellas, RoskildeOdense16.2.2024
74:00.82   Andreas Ahrndt Laursen 02, Esbjerg Atletik og Motion02Esbjerg Atletik og MotionOdense3.6.2023
84:02.53   Milan Axelgaard 04, Haderslev Idræts-forening04Haderslev Idræts-foreningAarhus23.8.2023
94:02.90   Bjarke Norre Rasmussen 03, Team DistanceRunning.dk03Team DistanceRunning.dkOdense16.2.2024
104:04.49   Jakob Rose-Hansen 02, Skive A.M.02Skive A.M.Skive20.1.2024
114:05.71   Lauge Rasmussen 03, Trongårdens Idræts Forening03Trongårdens Idræts ForeningBagsværd17.5.2023
124:07.22   Christian Lindgreen 02, Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbBagsværd17.5.2023
134:07.72   Malthe Bøgebjerg 03, Silkeborg Atletik Klub 7703Silkeborg Atletik Klub 77Aalborg17.6.2023
144:10.62   Marcus Rølling 03, Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbHvidovre2.9.2023
154:12.08   Nils Christian Gregers 02, Trongårdens Idræts Forening02Trongårdens Idræts ForeningGreve24.9.2023
164:20.78   Gustav Lund Liebing 04, Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbHvidovre10.6.2023
174:21.16   Magnus Bundgaard 04, Esbjerg Atletik og Motion04Esbjerg Atletik og MotionAarhus9.9.2023
184:22.41   Christian Kjellman 02, Trongårdens Idræts Forening02Trongårdens Idræts ForeningHvidovre10.6.2023
194:27.09   Lasse Odgaard Jakobsen 04, Lemvig Løbeklub04Lemvig LøbeklubHvidovre2.9.2023
204:28.46   Bertel Hammer 04, Aarhus Gymnastikforening af 188004Aarhus Gymnastikforening af 1880Odense3.6.2023
214:30.55   Aksel Wetke Hallundbæk 04, KIF - København04KIF - KøbenhavnHvidovre2.9.2023
224:39.11   Philip Vikram Mohey 04, Aarhus Gymnastikforening af 188004Aarhus Gymnastikforening af 1880Hvidovre2.9.2023
234:42.22   Mathias Noah Bøhrk 04, Vejle Idrætsforening04Vejle IdrætsforeningVejle29.4.2023
244:42.51   Malte Bank 03, Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbKøbenhavn21.5.2023
254:43.49   Mads Erting 03, Parasport Frederiksberg03Parasport FrederiksbergTårnby6.5.2023
264:48.16   Sofus Olivarius Vølund 04, Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbKøbenhavn21.5.2023
274:52.10   Noah Birk Meissner 03, Skive A.M.03Skive A.M.København13.8.2023
284:56.13   Nikolaj Grønbech 02, Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbNorman OK13.5.2023
294:57.44   Tobias Andersson 02, Greve Atletik02Greve AtletikKøbenhavn21.5.2023
30NT   Kevin Holm-Jensen 02, Odense Atletik - O.G.F.02Odense Atletik - O.G.F.Odense6.2.2024
30NT   Christian Andreassen 04, Odense Atletik - O.G.F.04Odense Atletik - O.G.F.Odense6.2.2024
D22 3000 m (18)
Inde & Ude resultater 15.4.2023-23.2.2024
17:49.02   Joel Ibler Lillesø 03, Bagsværd Atletik Club03Bagsværd Atletik ClubMetz3.2.2024
28:09.65   Elias Shifris 02, Aarhus Gymnastikforening af 188002Aarhus Gymnastikforening af 1880Skive20.1.2024
38:12.94   Gustav Bendsen 03, KIF - København03KIF - KøbenhavnNashville TN10.2.2024
48:33.05   Malthe Bøgebjerg 03, Silkeborg Atletik Klub 7703Silkeborg Atletik Klub 77Staten Island NY9.2.2024
58:33.13   Bjarke Norre Rasmussen 03, Team DistanceRunning.dk03Team DistanceRunning.dkOdense17.2.2024
68:33.59   Emil Hammer Lux 02, Aarhus Gymnastikforening af 188002Aarhus Gymnastikforening af 1880Odense17.2.2024
78:43.73   Victor Tvistholm Jørgensen 04, Greve Trim Motionsklub04Greve Trim MotionsklubLynchburg VA19.1.2024
88:46.23   Nicki Andersen 02, Odense Atletik - O.G.F.02Odense Atletik - O.G.F.Odense17.2.2024
98:54.05   Milan Axelgaard 04, Haderslev Idræts-forening04Haderslev Idræts-foreningSkive16.12.2023
109:07.67   Jakob Lund Frisk 03, Bagsværd Atletik Club03Bagsværd Atletik ClubTårnby7.5.2023
119:09.86   Marcus Rølling 03, Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbKøbenhavn20.5.2023
129:21.94   Christian Lindgreen 02, Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbKøbenhavn9.8.2023
139:22.3h   Rasmus Hansen 03, Viking Atletik03Viking AtletikRønne16.8.2023
149:24.08   Lasse Odgaard Jakobsen 04, Lemvig Løbeklub04Lemvig LøbeklubSkive16.12.2023
159:24.65   Gustav Lund Liebing 04, Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbGöteborg/FH3.2.2024
169:53.87   Frederik Mangor Madsen 02, Viborg Atletik og Motionsforening02Viborg Atletik og MotionsforeningViborg24.8.2023
179:57.73   Mads Klug Albertsen 04, Aarhus 1900 Atletik og Løb04Aarhus 1900 Atletik og LøbSkive3.2.2024
1810:06.78   Philip Vikram Mohey 04, Aarhus Gymnastikforening af 188004Aarhus Gymnastikforening af 1880Skive16.12.2023
1910:13.96   Jonas Aggerholm 03, Silkeborg Atletik Klub 7703Silkeborg Atletik Klub 77Skive3.2.2024
2010:29.71   Kevin Holm-Jensen 02, Odense Atletik - O.G.F.02Odense Atletik - O.G.F.Odense3.6.2023
D22 60 m hæk (24)
Inde resultater 15.10.2023-23.2.2024
18.15   Sofus Olivarius Vølund 04, Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbOdense17.2.2024
28.17   Vilhelm Krüger 04, Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbOdense17.2.2024
38.67   Max Kørner Andersen 03, Randers Sportsklub Freja03Randers Sportsklub FrejaAarhus28.12.2023
49.06   Andreas Bjarnastein Antoft 02, KIF - København02KIF - KøbenhavnMalmö/A28.1.2024
59.23   Tobias Andersson 02, Greve Atletik02Greve AtletikMalmö/A28.1.2024
D22 Højdespring (18)
Inde resultater 15.10.2023-23.2.2024
11.98   Sofus Olivarius Vølund 04, Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbRanders3.2.2024
21.90   Jonas Strunge 04, Hvidovre Atletik & Motion04Hvidovre Atletik & MotionHvidovre23.1.2024
31.80   Max Kørner Andersen 03, Randers Sportsklub Freja03Randers Sportsklub FrejaRanders3.2.2024
41.71   Tobias Andersson 02, Greve Atletik02Greve AtletikRanders3.2.2024
D22 Stangspring (18)
Inde resultater 15.10.2023-23.2.2024
14.90   Nikolaj Grønbech 02, Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbOdense16.2.2024
24.20   Sofus Olivarius Vølund 04, Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbRanders4.2.2024
33.50   Tobias Andersson 02, Greve Atletik02Greve AtletikRanders4.2.2024
43.20   Max Kørner Andersen 03, Randers Sportsklub Freja03Randers Sportsklub FrejaRanders4.2.2024
D22 Længdespring (18)
Inde resultater 15.10.2023-23.2.2024
17.23   Bertram Costa 02, Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbAarhus23.1.2024
27.04   Carl Bruce Aabo 04, HG Atletik TM04HG Atletik TMOdense17.2.2024
36.93   Vilhelm Krüger 04, Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbAarhus23.1.2024
46.69   Sofus Olivarius Vølund 04, Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbRanders3.2.2024
56.52   Magnus Antonio Askov-Hansen 03, Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbMalmö/A28.1.2024
66.44   Tobias Andersson 02, Greve Atletik02Greve AtletikOdense17.2.2024
76.09   Max Kørner Andersen 03, Randers Sportsklub Freja03Randers Sportsklub FrejaRanders3.2.2024
85.61   Hans Sækmose 04, Vejle Idrætsforening04Vejle IdrætsforeningSkive16.12.2023
D22 Trespring (18)
Inde resultater 15.10.2023-23.2.2024
113.53   Dhruv Mehrotra 03, Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbGöteborg/FH3.2.2024
210.09   Niklas Haupt 03, Skive A.M.03Skive A.M.Skive20.1.2024
D22 Kuglestød 7.26 kg (18)
Inde resultater 15.10.2023-23.2.2024
115.92   Mads Krogsgaard Nielsen 04, Esbjerg Atletik og Motion04Esbjerg Atletik og MotionKøbenhavn27.1.2024
214.10   Theodor Hennecke 04, Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbOdense17.2.2024
313.72   Oswald Carstensen 02, Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbMalmö/A11.2.2024
413.40   Sofus Olivarius Vølund 04, Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbKøbenhavn27.1.2024
513.03   Max Kørner Andersen 03, Randers Sportsklub Freja03Randers Sportsklub FrejaAalborg29.12.2023
612.91   Nikolaj Grønbech 02, Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbKøbenhavn27.1.2024
712.28   Tobias Andersson 02, Greve Atletik02Greve AtletikVäxjö20.1.2024
811.62   Sebastian R. Suurballe 02, Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbKøbenhavn27.1.2024
M 60 m (24)
Inde resultater 15.10.2022-14.4.2023, 15.10.2023-11.2.2024
16.58   Simon Hansen 98, Aarhus 1900 Atletik og Løb98Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus23.1.2024
26.66   Kojo Musah 96, Aarhus 1900 Atletik og Løb96Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus25.1.2023
36.73   Rasmus Thornbjerg Klausen 00, Sparta Atletik og Løb00Sparta Atletik og LøbAarhus23.1.2024
46.76   Jakub Sikorski (u) 01, Aarhus 1900 Atletik og Løb01Aarhus 1900 Atletik og LøbSpała10.2.2024
56.78   Rinalds Valts Zarins (u) 00, Aarhus 1900 Atletik og Løb00Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus23.1.2024
66.79   Tobias Gorgone Larsen 00, Sparta Atletik og Løb00Sparta Atletik og LøbAarhus25.1.2023
66.79   Frederik Schou-Nielsen 96, Sparta Atletik og Løb96Sparta Atletik og LøbMalmö/A11.2.2023
66.79   Valentin Jensen 05, Sparta Atletik og Løb05Sparta Atletik og LøbBærum25.11.2023
96.80   Emil Mader Kjær 99, Skive A.M.99Skive A.M.Randers10.2.2024
106.81   Jacob Hvorup 99, Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbMalmö/A11.2.2023
116.89   Christian Daniel Nørskov 04, Randers Sportsklub Freja04Randers Sportsklub FrejaSkive10.12.2022
126.90   Hector Wandt 05, Sparta Atletik og Løb05Sparta Atletik og LøbVal-de-Reuil14.1.2023
126.90   Steffen Udengaard Knudsen 98, Aarhus 1900 Atletik og Løb98Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus23.1.2024
146.92   Jónas Gunnleivsson Isaksen 05, Bragdið05BragdiðReykjavik20.1.2024
146.92   Emil Frænde 00, Sparta Atletik og Løb00Sparta Atletik og LøbGöteborg/FH3.2.2024
166.93   Andreas Trajkovski 93, Hvidovre Atletik & Motion93Hvidovre Atletik & MotionRanders18.2.2023
166.93   Sebastian Abildgaard Glyb 05, Holte Atletik05Holte AtletikBallerup20.1.2024
186.94   Peter Andersson 99, Greve Atletik99Greve AtletikRanders18.2.2023
196.96   Simon Larsen 05, Esbjerg Atletik og Motion05Esbjerg Atletik og MotionRanders13.1.2024
206.97   Frankly Dadey 99, Greve Atletik99Greve AtletikAarhus29.12.2022
206.97   Bertram Costa 02, Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbGöteborg/FH3.2.2024
206.97   Mikkel Johansson 02, Hvidovre Atletik & Motion02Hvidovre Atletik & MotionLubbock TX9.2.2024
236.98   Andreas Tissier 04, KIF - København04KIF - KøbenhavnMalmö/A10.2.2024
247.00   Christian Andersson 06, Greve Atletik06Greve AtletikVäxjö20.1.2024
247.00   Carl Bruce Aabo 04, HG Atletik TM04HG Atletik TMMalmö/A27.1.2024
267.01   Victor Kiplagat Kondrup 02, Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbAarhus28.12.2023
277.02   Eiri Jógvansson Glerfoss 05, Bragdið05BragdiðMalmö/A27.1.2024
287.03   Vilhelm Krüger 04, Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbRanders21.1.2023
287.03   Kasper Andersson 97, Greve Atletik97Greve AtletikMagglingen28.1.2023
307.05   Hans Christian Dirch Corlin 05, Sparta Atletik og Løb05Sparta Atletik og LøbSkive4.3.2023
307.05   Tristan Rønn Poulsen 05, Aarhus 1900 Atletik og Løb05Aarhus 1900 Atletik og LøbSkive3.2.2024
307.05   Jacob Vejgaard Laustsen 04, Esbjerg Atletik og Motion04Esbjerg Atletik og MotionSkive3.2.2024
337.07   Tobias Andersson 02, Greve Atletik02Greve AtletikRanders4.2.2023
347.08   Vitus Rosenkrands 05, Sparta Atletik og Løb05Sparta Atletik og LøbHelsingør13.1.2024
347.08   Jason Lubago 00, Aarhus 1900 Atletik og Løb00Aarhus 1900 Atletik og LøbRanders10.2.2024
367.09   Sebastian Højriis Monneret 03, Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbLund14.1.2023
367.09   Jacob Chua Ziska 97, Hvidovre Atletik & Motion97Hvidovre Atletik & MotionRanders21.1.2023
367.09   Andreas Bjarnastein Antoft 02, KIF - København02KIF - KøbenhavnMalmö/A28.1.2023
367.09   Rasmus Overgaard Madsen 92, Randers Sportsklub Freja92Randers Sportsklub FrejaRanders4.2.2023
407.10   Sofus Olivarius Vølund 04, Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbRanders3.2.2024
417.12   Mads Lunø 99, Kolding KFUM Atletik og Motion99Kolding KFUM Atletik og MotionRanders11.2.2023
417.12   Christian Gundersen 99, Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbRanders3.2.2024
437.13   Karl Mfeketo 96, Sparta Atletik og Løb96Sparta Atletik og LøbMalmö/A28.1.2023
437.13   Asger Østerby 97, Aalborg Atletik og Motion97Aalborg Atletik og MotionRanders11.2.2023
437.13   Samson Hesselbjerg Flou 08, Aalborg Atletik og Motion08Aalborg Atletik og MotionRanders13.1.2024
437.13   Anyel Weis 06, Sparta Atletik og Løb06Sparta Atletik og LøbMalmö/A10.2.2024
477.14   Carl Lund Larsen 05, Vejle Idrætsforening05Vejle IdrætsforeningRanders21.1.2023
477.14   Zacharias Albert Gustafsen 04, Helsingør If, Atletik04Helsingør If, AtletikHelsingør13.1.2024
477.14   Sophus Emil Ramsgaard Jensen 06, Sparta Atletik og Løb06Sparta Atletik og LøbMalmö/A27.1.2024
477.14   Sofus Peter Lassen 03, Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbMalmö/A27.1.2024
477.14   Carl Bäckström Nielsen 07, Amager Atletik Club07Amager Atletik ClubMalmö/A10.2.2024
M 200 m (18)
Inde resultater 15.10.2022-14.4.2023, 15.10.2023-11.2.2024
121.03   Benjamin Lobo 97, Sparta Atletik og Løb97Sparta Atletik og LøbVäxjö20.1.2023
221.22   Mikkel Johansson 02, Hvidovre Atletik & Motion02Hvidovre Atletik & MotionLubbock TX10.2.2024
321.60   Kasper Andersson 97, Greve Atletik97Greve AtletikVäxjö4.2.2023
321.60   Jónas Gunnleivsson Isaksen 05, Bragdið05BragdiðMalmö/A28.1.2024
521.86   Jacob Hvorup 99, Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbVäxjö19.1.2024
621.90   Rasmus Overgaard Madsen 92, Randers Sportsklub Freja92Randers Sportsklub FrejaRanders19.2.2023
721.96   Hector Wandt 05, Sparta Atletik og Løb05Sparta Atletik og LøbVal-de-Reuil15.1.2023
822.09   Luis Felipe Maillet 04, Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbGöteborg/FH3.2.2024
922.25   Carl Lund Larsen 05, Vejle Idrætsforening05Vejle IdrætsforeningMalmö/A12.2.2023
1022.27   Neloo Falck 03, KIF - København03KIF - KøbenhavnGöteborg/FH4.2.2023
1122.30   Sebastian Højriis Monneret 03, Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbRanders19.2.2023
1222.34   Sophus Emil Ramsgaard Jensen 06, Sparta Atletik og Løb06Sparta Atletik og LøbMalmö/A27.1.2024
1322.35   Thomas Jersild Olsen 01, Holte Atletik01Holte AtletikSkive5.3.2023
1322.35   Eiri Jógvansson Glerfoss 05, Bragdið05BragdiðReykjavik21.1.2024
1522.37   Mathias Højen 05, Ballerup Atletik Klub05Ballerup Atletik KlubVäxjö20.1.2023
1622.43   Adam Skytte 06, KIF - København06KIF - KøbenhavnVäxjö19.1.2024
1622.43   Iasonas Koniaris 97, KIF - København97KIF - KøbenhavnVäxjö19.1.2024
1822.49   Nick Ekelund-Arenander 89, Hvidovre Atletik & Motion89Hvidovre Atletik & MotionMalmö/A29.1.2023
1822.49   Carl Bäckström Nielsen 07, Amager Atletik Club07Amager Atletik ClubMalmö/A11.2.2024
2022.62   Victor Kiplagat Kondrup 02, Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbRanders19.2.2023
2122.71   Valentin Jensen 05, Sparta Atletik og Løb05Sparta Atletik og LøbBærum26.11.2022
2222.74   Jacob Chua Ziska 97, Hvidovre Atletik & Motion97Hvidovre Atletik & MotionRanders19.2.2023
2322.75   Filip Aligrudic 04, KIF - København04KIF - KøbenhavnMalmö/A11.2.2024
2422.79   Christoffer Banke Jørgensen 07, HG Atletik TM07HG Atletik TMVäxjö19.1.2024
2522.88   Dánjal Dahl Ljósheim 00, Sparta Atletik og Løb00Sparta Atletik og LøbMalmö/A28.1.2024
2622.89   Frederik Dahl Larsen 06, FIF atletik og motion06FIF atletik og motionMalmö/A11.2.2024
2722.99   Zacharias Albert Gustafsen 04, Helsingør If, Atletik04Helsingør If, AtletikMalmö/A28.1.2024
2722.99   Rasmus Søsted Andersen 02, Odense Atletik - O.G.F.02Odense Atletik - O.G.F.Odense6.2.2024
2923.00   Simon Larsen 05, Esbjerg Atletik og Motion05Esbjerg Atletik og MotionRanders13.1.2024
3023.10   Samuel Kærhøg 07, KIF - København07KIF - KøbenhavnVäxjö19.1.2024
3123.12   Magnus Antonio Askov-Hansen 03, Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbMalmö/A29.1.2023
3223.15   Tobias Andersson 02, Greve Atletik02Greve AtletikSkive5.3.2023
3323.17   Simon Tjalve 04, Odense Atletik - O.G.F.04Odense Atletik - O.G.F.Odense6.2.2024
3423.23   Thomas Sitm Madsen 06, Randers Sportsklub Freja06Randers Sportsklub FrejaRanders13.1.2024
3523.26   Asger Østerby 97, Aalborg Atletik og Motion97Aalborg Atletik og MotionVäxjö19.1.2024
3523.26   Villads Fredsted Andersen 06, FIF atletik og motion06FIF atletik og motionMalmö/A11.2.2024
3723.28   Obed Imani Utshu 04, Hvidovre Atletik & Motion04Hvidovre Atletik & MotionSkive5.3.2023
3823.29   Cornelius Birk Meissner 06, Skive A.M.06Skive A.M.Skive5.3.2023
3923.32   Andreas Bjarnastein Antoft 02, KIF - København02KIF - KøbenhavnVäxjö19.1.2024
4023.33   Christoph Hansen (u) 92, FIF atletik og motion92FIF atletik og motionMalmö/A28.1.2024
4123.35   Gustav Stetkær Bohr 05, Holte Atletik05Holte AtletikSkive5.3.2023
4223.40   Jacob Vejgaard Laustsen 04, Esbjerg Atletik og Motion04Esbjerg Atletik og MotionSkive3.2.2024
4323.45   Tristan Rønn Poulsen 05, Aarhus 1900 Atletik og Løb05Aarhus 1900 Atletik og LøbRanders13.1.2024
4423.47   Lars Ackland 07, Skive A.M.07Skive A.M.Skive16.12.2023
4523.52   Tobias Krath Hansen 06, Viborg Atletik og Motionsforening06Viborg Atletik og MotionsforeningSkive3.2.2024
4623.55   Affou Adlouni 02, Hvidovre Atletik & Motion02Hvidovre Atletik & MotionMalmö/A12.2.2023
4723.56   Birk Kryger 08, HG Atletik TM08HG Atletik TMMalmö/A11.2.2023
4723.56   Tummas Sjóvará 02, KIF - København02KIF - KøbenhavnMalmö/A11.2.2024
4923.57   Simon Winther Tørring 07, Aarhus 1900 Atletik og Løb07Aarhus 1900 Atletik og LøbSkive3.2.2024
5023.63   Jacob Moos Larsen 93, KIF - København93KIF - KøbenhavnMalmö/A28.1.2024
M 400 m (16)
Inde & Ude resultater 15.10.2022-11.2.2024
145.66   Gustav Lundholm Nielsen 98, Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbBudapest20.8.2023
245.86   Jónas Gunnleivsson Isaksen 05, Bragdið05BragdiðJerusalem9.8.2023
345.98   Benjamin Lobo 97, Sparta Atletik og Løb97Sparta Atletik og LøbMadrid22.2.2023
447.64   Jacob Hvorup 99, Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbAarhus9.9.2023
548.04   Luis Felipe Maillet 04, Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbAarhus9.9.2023
648.28   Nick Ekelund-Arenander 89, Hvidovre Atletik & Motion89Hvidovre Atletik & MotionMalmö/A11.2.2023
748.55   Sebastian Højriis Monneret 03, Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbRanders18.2.2023
848.60   Mikkel Johansson 02, Hvidovre Atletik & Motion02Hvidovre Atletik & MotionCambridge MA2.2.2024
948.64   Thomas Jersild Olsen 01, Holte Atletik01Holte AtletikBallerup17.6.2023
1048.78   Iasonas Koniaris 97, KIF - København97KIF - KøbenhavnVólos8.7.2023
1148.99   Carl Bäckström Nielsen 07, Amager Atletik Club07Amager Atletik ClubBallerup17.6.2023
1249.02   Sofus Olivarius Vølund 04, Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbKøbenhavn20.5.2023
1349.06   Dánjal Dahl Ljósheim 00, Sparta Atletik og Løb00Sparta Atletik og LøbSt. Peter Port10.7.2023
1449.19   Christian Gundersen 99, Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbKøbenhavn12.8.2023
1549.27   Joel Frederik von d'Ahe 06, Sparta Atletik og Løb06Sparta Atletik og LøbKøbenhavn20.5.2023
1649.29   Kasper Andersson 97, Greve Atletik97Greve AtletikFrederiksberg22.8.2023
1749.66   Jacob Chua Ziska 97, Hvidovre Atletik & Motion97Hvidovre Atletik & MotionKøbenhavn20.5.2023
1849.69   Christoffer Banke Jørgensen 07, HG Atletik TM07HG Atletik TMBallerup17.6.2023
1849.69   Simon Tjalve 04, Odense Atletik - O.G.F.04Odense Atletik - O.G.F.Aarhus9.9.2023
2049.90   Malte Bank 03, Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbKøbenhavn12.8.2023
2150.07   Jonathan Kure Friis 97, KIF - København97KIF - KøbenhavnHvidovre10.6.2023
2250.36   Adam Skytte 06, KIF - København06KIF - KøbenhavnGöteborg/S1.7.2023
2350.40   Carl Lund Larsen 05, Vejle Idrætsforening05Vejle IdrætsforeningVejle6.9.2023
2450.46   Leon Johannesen 02, Bragdið02BragdiðTórshavn18.4.2023
2450.46   Nikolaj Grønbech 02, Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbNorman OK12.5.2023
2650.49   Rasmus Overgaard Madsen 92, Randers Sportsklub Freja92Randers Sportsklub FrejaRanders4.2.2023
2750.50   Andreas Tissier 04, KIF - København04KIF - KøbenhavnKøbenhavn20.5.2023
2850.55   Sebastian Kordt Lassen 93, FIF atletik og motion93FIF atletik og motionFrederiksberg4.6.2023
2950.81   Tummas Sjóvará 02, KIF - København02KIF - KøbenhavnTórshavn17.6.2023
3050.84   Gustav Stetkær Bohr 05, Holte Atletik05Holte AtletikBallerup17.6.2023
3151.13   Adam Sandbjerg Lind 05, Aarhus 1900 Atletik og Løb05Aarhus 1900 Atletik og LøbKøbenhavn12.8.2023
3251.23   Jakob Rose-Hansen 02, Skive A.M.02Skive A.M.Silkeborg1.10.2023
3351.32   Eiri Jógvansson Glerfoss 05, Bragdið05BragdiðTórshavn17.6.2023
3451.63   Tobias Andersson 02, Greve Atletik02Greve AtletikKøbenhavn20.5.2023
3551.66   Jacob Moos Larsen 93, KIF - København93KIF - KøbenhavnAalborg24.6.2023
3651.68   Rasmus Jæger 04, Idrætsklubben Hellas, Roskilde04Idrætsklubben Hellas, RoskildeHvidovre2.9.2023
3751.73   Tobias Feldborg Nielsen 03, Idrætsklubben Hellas, Roskilde03Idrætsklubben Hellas, RoskildeFrederiksberg4.6.2023
3851.74   Mads Vielsøe-Nielsen 05, HG Atletik TM05HG Atletik TMHvidovre10.6.2023
3951.76   Cornelius Birk Meissner 06, Skive A.M.06Skive A.M.København12.8.2023
4051.96   Kasper Birk 06, Hvidovre Atletik & Motion06Hvidovre Atletik & MotionHvidovre10.6.2023
4151.98   Noah Birk Meissner 03, Skive A.M.03Skive A.M.København12.8.2023
4252.02   Samuel Ettrup Larsen 00, Aarhus 1900 Atletik og Løb00Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus9.9.2023
4352.12   Laust Kaastrup Kjær 05, Silkeborg Atletik Klub 7705Silkeborg Atletik Klub 77Hvidovre10.6.2023
4452.20   Bjørn Baunwall 93, Aarhus Fremad Atletik93Aarhus Fremad AtletikRanders3.2.2024
4552.40   Jonas N. Bjerremand 98, Aarhus 1900 Atletik og Løb98Aarhus 1900 Atletik og LøbKøbenhavn20.5.2023
4652.44   Emil Hviid Pedersen 00, Aarhus 1900 Atletik og Løb00Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus9.9.2023
4752.48   Mikkel Klejnstrup 86, Hvidovre Atletik & Motion86Hvidovre Atletik & MotionFrederiksberg4.6.2023
4852.58   Thomas Sitm Madsen 06, Randers Sportsklub Freja06Randers Sportsklub FrejaOdense3.6.2023
4952.62   Simon Winther Tørring 07, Aarhus 1900 Atletik og Løb07Aarhus 1900 Atletik og LøbViby10.5.2023
4952.62   Jeppe Emil Kristensen 99, Odense Atletik - O.G.F.99Odense Atletik - O.G.F.Odense3.6.2023
M 800 m (14)
Inde & Ude resultater 15.10.2022-11.2.2024
11:48.79   Kristian Uldbjerg Hansen 96, Aarhus Gymnastikforening af 188096Aarhus Gymnastikforening af 1880København28.5.2023
21:50.59   Andreas Holst Lange 02, KIF - København02KIF - KøbenhavnChorzów20.6.2023
31:50.96   Laust Kaastrup Kjær 05, Silkeborg Atletik Klub 7705Silkeborg Atletik Klub 77Bærum11.2.2024
41:52.17   Nick Jensen 91, Vejle Idrætsforening91Vejle IdrætsforeningMalmö/S5.8.2023
51:52.49   Andreas Holst Lindgreen 98, Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbFrederiksberg3.6.2023
61:53.36   Jacob Ejby Stengaard 94, Odense Atletik - O.G.F.94Odense Atletik - O.G.F.Frederiksberg3.6.2023
71:53.85   Rasmus Jæger 04, Idrætsklubben Hellas, Roskilde04Idrætsklubben Hellas, RoskildeVäxjö21.1.2024
81:54.05   Christoffer Frost-Jensen Johansen 97, Bagsværd Atletik Club97Bagsværd Atletik ClubRanders19.2.2023
91:54.76   Yusuf Alin 95, Sparta Atletik og Løb95Sparta Atletik og LøbOordegem27.5.2023
101:54.84   Jakob Rose-Hansen 02, Skive A.M.02Skive A.M.Hvidovre3.9.2023
111:55.06   Markus Kirk Kjeldsen 01, Silkeborg Atletik Klub 7701Silkeborg Atletik Klub 77Randers19.2.2023
121:55.15   Lucas Søgaard Hjortkjær 02, Idrætsklubben Hellas, Roskilde02Idrætsklubben Hellas, RoskildeBrookings SD1.12.2023
131:55.84   Noah Kurzmann Skibsted 99, Aarhus Gymnastikforening af 188099Aarhus Gymnastikforening af 1880Viborg24.8.2023
141:55.88   Benjamin Lobo 97, Sparta Atletik og Løb97Sparta Atletik og LøbAarhus9.9.2023
151:56.13   Jeppe Sidenius 92, Sparta Atletik og Løb92Sparta Atletik og LøbKøbenhavn9.8.2023
161:56.28   Mathias Lundkvist 93, FIF atletik og motion93FIF atletik og motionKarlstad12.2.2023
171:56.92   Milan Axelgaard 04, Haderslev Idræts-forening04Haderslev Idræts-foreningAarhus14.6.2023
181:57.15   Andreas Ahrndt Laursen 02, Esbjerg Atletik og Motion02Esbjerg Atletik og MotionViborg24.8.2023
191:57.16   Hjalte Dalskov 05, Bagsværd Atletik Club05Bagsværd Atletik ClubHvidovre11.6.2023
201:57.23   Jeppe Platz Schmidt 00, Aarhus Gymnastikforening af 188000Aarhus Gymnastikforening af 1880Aarhus23.8.2023
211:57.38   Christian Abild Larsen 93, Aarhus 1900 Atletik og Løb93Aarhus 1900 Atletik og LøbSkive3.2.2024
221:57.47   Lauge Rasmussen 03, Trongårdens Idræts Forening03Trongårdens Idræts ForeningHvidovre11.6.2023
231:57.62   Simon Mortensen Kirkeby 06, Skive A.M.06Skive A.M.Herning13.5.2023
241:57.75   Sylvester Windahl 06, FIF Atletik og Motion06FIF Atletik og MotionMalmö/A11.2.2024
251:57.81   Samuel Ettrup Larsen 00, Aarhus 1900 Atletik og Løb00Aarhus 1900 Atletik og LøbViborg24.8.2023
261:58.29   Christian Lindgreen 02, Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbMalmö/A29.1.2023
271:58.33   Emil Hviid Pedersen 00, Aarhus 1900 Atletik og Løb00Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus14.6.2023
281:58.50   William Thøgersen 08, Sparta Atletik og Løb08Sparta Atletik og LøbHvidovre3.9.2023
291:58.96   Tito Phiri 82, Aarhus 1900 Atletik og Løb82Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus14.6.2023
301:59.12   Lasse Boesenbæk 05, Viborg Atletik og Motionsforening05Viborg Atletik og MotionsforeningViborg24.8.2023
311:59.54   Tommy Clark Andersen 99, Aarhus Fremad Atletik99Aarhus Fremad AtletikAarhus14.6.2023
321:59.60   Simon Tjalve 04, Odense Atletik - O.G.F.04Odense Atletik - O.G.F.Svendborg22.6.2023
331:59.62   Elias Skaarup 07, Aarhus 1900 Atletik og Løb07Aarhus 1900 Atletik og LøbWatford6.9.2023
341:59.78   Sebastian Smed Grønkjær 08, Vejle Idrætsforening08Vejle IdrætsforeningHvidovre3.9.2023
351:59.79   Andrei-Stefan Ursea 05, Hvidovre Atletik & Motion05Hvidovre Atletik & MotionMalmö/A28.1.2024
361:59.85   Christian Østergaard Nielsen 97, Aarhus Gymnastikforening af 188097Aarhus Gymnastikforening af 1880Viborg16.5.2023
371:59.93   Carl August Allerød 03, Aalborg Atletik og Motion03Aalborg Atletik og MotionAalborg24.5.2023
382:00.03   Aksel Lylloff Qvortrup 00, KIF - København00KIF - KøbenhavnRanders19.2.2023
392:00.18   Jacob Qvist Jensen 95, Aarhus Fremad Atletik95Aarhus Fremad AtletikAarhus14.6.2023
392:00.18   Runi Seloy 94, Bragdið94BragdiðSt. Peter Port12.7.2023
412:00.27   Mikkel Feldborg Nielsen 07, Idrætsklubben Hellas, Roskilde07Idrætsklubben Hellas, RoskildeVäxjö21.1.2024
422:01.30   Tobias Roed Garza 04, Randers Sportsklub Freja04Randers Sportsklub FrejaSkive28.1.2023
432:01.31   Marius M. Szwed 05, Aalborg Atletik og Motion05Aalborg Atletik og MotionSkive28.1.2023
442:01.71   Thomas Sand Nielsen 98, Athletikklubben Holstebro98Athletikklubben HolstebroTowson MD1.4.2023
452:01.92   Jonathan Birk Nielsen 05, Aalborg Atletik og Motion05Aalborg Atletik og MotionAarhus9.9.2023
462:02.06   Jonas Bertelsen 00, FIF atletik og motion00FIF atletik og motionFrederiksberg20.6.2023
472:02.23   Nils Christian Gregers 02, Trongårdens Idræts Forening02Trongårdens Idræts ForeningAarhus9.9.2023
482:02.49   Anders Bøgh Hedegaard 98, Aalborg Atletik og Motion98Aalborg Atletik og MotionAarhus14.6.2023
492:02.76   Christoffer Banke Jørgensen 07, HG Atletik TM07HG Atletik TMSkive4.3.2023
502:02.92   Simon Festersen 00, Aarhus Gymnastikforening af 188000Aarhus Gymnastikforening af 1880Skive3.2.2024
M 1500 m (12)
Inde & Ude resultater 15.10.2022-11.2.2024
13:37.27   Kristian Uldbjerg Hansen 96, Aarhus Gymnastikforening af 188096Aarhus Gymnastikforening af 1880Budapest19.8.2023
23:41.53   Andreas Holst Lindgreen 98, Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbKortrijk8.7.2023
33:41.59   Jeppe Risvig 01, Aarhus Gymnastikforening af 188001Aarhus Gymnastikforening af 1880Bærum11.2.2024
43:41.79   Christoffer Frost-Jensen Johansen 97, Bagsværd Atletik Club97Bagsværd Atletik ClubAalborg24.6.2023
53:43.60   Joel Ibler Lillesø 03, Bagsværd Atletik Club03Bagsværd Atletik ClubApeldoorn27.1.2024
63:44.69   Jacob Ejby Stengaard 94, Odense Atletik - O.G.F.94Odense Atletik - O.G.F.København7.6.2023
73:46.00   Mikkel Dahl-Jessen 94, Aarhus Gymnastikforening af 188094Aarhus Gymnastikforening af 1880Odense5.8.2023
83:50.05   Markus Kirk Kjeldsen 01, Silkeborg Atletik Klub 7701Silkeborg Atletik Klub 77Randers18.2.2023
93:53.35   Jakob Dybdal Abrahamsen 94, Aarhus 1900 Atletik og Løb94Aarhus 1900 Atletik og LøbKortrijk8.7.2023
103:53.80   Lasse Bjørn Jensen 05, Odense Atletik - O.G.F.05Odense Atletik - O.G.F.Aalborg24.6.2023
113:53.98   Peter Gerner Ejersbo 95, Odense Atletik - O.G.F.95Odense Atletik - O.G.F.Aalborg24.6.2023
123:54.73   Elias Shifris 02, Aarhus Gymnastikforening af 188002Aarhus Gymnastikforening af 1880Karlsruhe20.5.2023
133:55.45   Noah Kurzmann Skibsted 99, Aarhus Gymnastikforening af 188099Aarhus Gymnastikforening af 1880Aalborg24.6.2023
143:55.58   Mubaarik Ibrahim 98, Odense Atletik - O.G.F.98Odense Atletik - O.G.F.Odense5.8.2023
153:56.76   Andreas Holst Lange 02, KIF - København02KIF - KøbenhavnHvidovre2.9.2023
163:56.94   Gustav Bendsen 03, KIF - København03KIF - KøbenhavnKøbenhavn7.6.2023
173:57.48   Paul Hardiville (u) 01, Bagsværd Atletik Club01Bagsværd Atletik ClubBasel29.5.2023
183:57.75   Gustav Mørch 02, Blovstrød - Løverne02Blovstrød - LøverneKøbenhavn7.6.2023
193:58.01   Christian Østergaard Nielsen 97, Aarhus Gymnastikforening af 188097Aarhus Gymnastikforening af 1880Aalborg24.6.2023
203:58.02   Conrad Lind 01, Sparta Atletik og Løb01Sparta Atletik og LøbAalborg24.6.2023
213:58.20   Thomas Sand Nielsen 98, Athletikklubben Holstebro98Athletikklubben HolstebroRichmond VA17.3.2023
223:58.91   Andreas Bjerring 96, Aarhus Gymnastikforening af 188096Aarhus Gymnastikforening af 1880Aalborg24.6.2023
233:59.22   Jeppe Platz Schmidt 00, Aarhus Gymnastikforening af 188000Aarhus Gymnastikforening af 1880Aarhus1.9.2023
243:59.34   Sebastian Smed Grønkjær 08, Vejle Idrætsforening08Vejle IdrætsforeningAarhus23.8.2023
253:59.50   Dean Cooper-Cunningham (u) 94, Sparta Atletik og Løb94Sparta Atletik og LøbHvidovre10.6.2023
263:59.56   Samuel Ettrup Larsen 00, Aarhus 1900 Atletik og Løb00Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus1.9.2023
273:59.57   William Thøgersen 08, Sparta Atletik og Løb08Sparta Atletik og LøbAarhus23.8.2023
283:59.72   Simon Mortensen Kirkeby 06, Skive A.M.06Skive A.M.Hvidovre2.9.2023
293:59.87   Christoffer Boll 92, Sparta Atletik og Løb92Sparta Atletik og LøbRanders18.2.2023
304:00.82   Andreas Ahrndt Laursen 02, Esbjerg Atletik og Motion02Esbjerg Atletik og MotionOdense3.6.2023
314:01.19   Andreas Eidorff Madsen 00, Vejle Idrætsforening00Vejle IdrætsforeningLawrence KS29.4.2023
324:01.25   Sebastian Wikenczy Thomsen 06, Sparta Atletik og Løb06Sparta Atletik og LøbHvidovre2.9.2023
334:01.60   Jakob Vase Johannessen 00, Aarhus 1900 Atletik og Løb00Aarhus 1900 Atletik og LøbSkive14.1.2023
344:02.45   Mohamed Mahad Farah Hersi 94, FIF atletik og motion94FIF atletik og motionAarhus1.9.2023
354:02.49   Hjalte Dalskov 05, Bagsværd Atletik Club05Bagsværd Atletik ClubBagsværd17.5.2023
364:02.53   Milan Axelgaard 04, Haderslev Idræts-forening04Haderslev Idræts-foreningAarhus23.8.2023
374:02.63   Jonathan Makwarth 00, KIF - København00KIF - KøbenhavnAarhus9.9.2023
384:03.95   Christian Lykkeby Olsen 93, Sparta Atletik og Løb93Sparta Atletik og LøbKøbenhavn7.6.2023
394:04.49   Jakob Rose-Hansen 02, Skive A.M.02Skive A.M.Skive20.1.2024
404:04.59   Rasmus Jæger 04, Idrætsklubben Hellas, Roskilde04Idrætsklubben Hellas, RoskildeMalmö/A27.1.2024
414:05.53   Jeppe Sjølin Andersen 01, Sparta Atletik og Løb01Sparta Atletik og LøbHouston TX22.4.2023
424:05.71   Lauge Rasmussen 03, Trongårdens Idræts Forening03Trongårdens Idræts ForeningBagsværd17.5.2023
434:05.92   Lucas Søgaard Hjortkjær 02, Idrætsklubben Hellas, Roskilde02Idrætsklubben Hellas, RoskildeEmporia KS24.3.2023
444:06.37   Aksel Lylloff Qvortrup 00, KIF - København00KIF - KøbenhavnViby10.5.2023
454:07.00   Benjamin Azimi Khanlarkhani 06, Sparta Atletik og Løb06Sparta Atletik og LøbKøbenhavn7.6.2023
464:07.02   Bjarke Norre Rasmussen 03, Team DistanceRunning.dk03Team DistanceRunning.dkFrederiksberg4.6.2023
474:07.22   Christian Lindgreen 02, Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbBagsværd17.5.2023
484:07.37   Sean Power 00, Trongårdens Idræts Forening00Trongårdens Idræts ForeningAarhus9.9.2023
494:07.42   Christian Andersen 95, Aarhus 1900 Atletik og Løb95Aarhus 1900 Atletik og LøbSkive14.1.2023
504:07.72   Malthe Bøgebjerg 03, Silkeborg Atletik Klub 7703Silkeborg Atletik Klub 77Aalborg17.6.2023
M 3000 m (12)
Inde & Ude resultater 15.10.2022-11.2.2024
17:49.02   Joel Ibler Lillesø 03, Bagsværd Atletik Club03Bagsværd Atletik ClubMetz3.2.2024
27:57.00   Mikael Johnsen 92, Aarhus Gymnastikforening af 188092Aarhus Gymnastikforening af 1880Skive20.1.2024
37:57.99   Mikkel Dahl-Jessen 94, Aarhus Gymnastikforening af 188094Aarhus Gymnastikforening af 1880Skive28.1.2023
48:00.19   Jonas Gertsen 98, Odense Atletik - O.G.F.98Odense Atletik - O.G.F.Seattle WA10.2.2023
58:00.72   Andreas Bock Bjørnsen 00, Aarhus Gymnastikforening af 188000Aarhus Gymnastikforening af 1880Sollentuna27.1.2024
68:08.12   Andreas Holst Lindgreen 98, Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbLuxembourg21.1.2024
78:09.65   Elias Shifris 02, Aarhus Gymnastikforening af 188002Aarhus Gymnastikforening af 1880Skive20.1.2024
88:12.94   Gustav Bendsen 03, KIF - København03KIF - KøbenhavnNashville TN10.2.2024
98:14.78   Ole Hesselbjerg 90, Sparta Atletik og Løb90Sparta Atletik og LøbKøbenhavn9.8.2023
108:15.06   Jeppe Risvig 01, Aarhus Gymnastikforening af 188001Aarhus Gymnastikforening af 1880Skive16.12.2023
118:21.06   Daniel Bentien Schmidt 01, Aarhus Gymnastikforening af 188001Aarhus Gymnastikforening af 1880Boston MA10.2.2024
128:23.67   Jacob Ejby Stengaard 94, Odense Atletik - O.G.F.94Odense Atletik - O.G.F.Randers19.2.2023
138:23.88   Jakob Dybdal Abrahamsen 94, Aarhus 1900 Atletik og Løb94Aarhus 1900 Atletik og LøbSkive16.12.2023
148:26.14   Andreas Eidorff Madsen 00, Vejle Idrætsforening00Vejle IdrætsforeningSkive3.2.2024
158:32.44   Conrad Lind 01, Sparta Atletik og Løb01Sparta Atletik og LøbGöteborg/FH3.2.2024
168:33.05   Malthe Bøgebjerg 03, Silkeborg Atletik Klub 7703Silkeborg Atletik Klub 77Staten Island NY9.2.2024
178:34.55   Jakob Vase Johannessen 00, Aarhus 1900 Atletik og Løb00Aarhus 1900 Atletik og LøbSkive20.1.2024
188:34.81   Lasse Bjørn Jensen 05, Odense Atletik - O.G.F.05Odense Atletik - O.G.F.Odense5.2.2023
198:36.25   Noah Kurzmann Skibsted 99, Aarhus Gymnastikforening af 188099Aarhus Gymnastikforening af 1880Skive10.12.2022
208:37.42   Emil Hammer Lux 02, Aarhus Gymnastikforening af 188002Aarhus Gymnastikforening af 1880Skive20.1.2024
218:37.90   Christian Østergaard Nielsen 97, Aarhus Gymnastikforening af 188097Aarhus Gymnastikforening af 1880Skive20.1.2024
228:39.37   Andreas Bjerring 96, Aarhus Gymnastikforening af 188096Aarhus Gymnastikforening af 1880Skive20.1.2024
238:43.73   Victor Tvistholm Jørgensen 04, Greve Trim Motionsklub04Greve Trim MotionsklubLynchburg VA19.1.2024
248:44.36   Magnus Dewett 95, Herning Løbeklub95Herning LøbeklubRanders19.2.2023
258:45.02   Benjamin Azimi Khanlarkhani 06, Sparta Atletik og Løb06Sparta Atletik og LøbKøbenhavn20.5.2023
268:46.14   Joachim Rønsholt 99, Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbKøbenhavn20.5.2023
278:46.62   Benjamin Savill 94, Hvidovre Atletik & Motion94Hvidovre Atletik & MotionLondon7.6.2023
288:47.52   Robin Lenz Ostenfeldt 99, Odense Atletik - O.G.F.99Odense Atletik - O.G.F.Odense5.2.2023
298:47.55   Sebastian Smed Grønkjær 08, Vejle Idrætsforening08Vejle IdrætsforeningKøbenhavn9.8.2023
308:47.74   Alexander Siedler Nielsen 99, Hvidovre Atletik & Motion99Hvidovre Atletik & MotionVichy5.6.2023
318:48.18   Mark Andersen 97, Aarhus Gymnastikforening af 188097Aarhus Gymnastikforening af 1880Skive20.1.2024
328:48.9h   Alex Mogensen 94, SÅN-Løberne94SÅN-LøberneRønne28.8.2023
338:50.37   Nicki Andersen 02, Odense Atletik - O.G.F.02Odense Atletik - O.G.F.Odense6.2.2024
348:50.87   Christian Stounberg 95, Aarhus Gymnastikforening af 188095Aarhus Gymnastikforening af 1880Randers19.2.2023
358:51.09   Jacob Steinthal 01, Blovstrød - Løverne01Blovstrød - LøverneGöteborg/FH3.2.2024
368:51.47   Peter Hærvig Rønning 91, Bagsværd Atletik Club91Bagsværd Atletik ClubTårnby7.5.2023
378:52.04   Jeppe Sjølin Andersen 01, Sparta Atletik og Løb01Sparta Atletik og LøbTopeka KS11.2.2023
388:52.08   Brandon Van Haeren (u) 92, KIF - København92KIF - KøbenhavnGöteborg/FH3.2.2024
398:52.54   William Hvass 06, Sparta Atletik og Løb06Sparta Atletik og LøbGöteborg/FH3.2.2024
408:52.86   Bjarke Norre Rasmussen 03, Team DistanceRunning.dk03Team DistanceRunning.dkSkive4.3.2023
418:54.05   Milan Axelgaard 04, Haderslev Idræts-forening04Haderslev Idræts-foreningSkive16.12.2023
428:54.29   Mathias Kristensen 94, Aarhus Gymnastikforening af 188094Aarhus Gymnastikforening af 1880Skive16.12.2023
438:54.56   Lynge Mejlvang Hansen 06, Viborg Atletik og Motionsforening06Viborg Atletik og MotionsforeningSkive16.12.2023
448:54.92   Jonas Bertelsen 00, FIF atletik og motion00FIF atletik og motionTårnby7.5.2023
458:59.32   Sebastian Bræmer Nygaard 06, Aarhus Gymnastikforening af 188006Aarhus Gymnastikforening af 1880Skive16.12.2023
468:59.36   Samuel Ettrup Larsen 00, Aarhus 1900 Atletik og Løb00Aarhus 1900 Atletik og LøbEsbjerg17.6.2023
479:00.02   Lauge Rasmussen 03, Trongårdens Idræts Forening03Trongårdens Idræts ForeningSkive10.12.2022
489:00.59   Carl Riisgaard 93, adidas Runners Copenhagen93adidas Runners CopenhagenKøbenhavn9.8.2023
499:01.03   Jeppe Platz Schmidt 00, Aarhus Gymnastikforening af 188000Aarhus Gymnastikforening af 1880Skive3.2.2024
509:02.55   Eskild Espenhain Landgrebe 90, Vejle Idrætsforening90Vejle IdrætsforeningRanders5.2.2023
M 60 m hæk (16)
Inde resultater 15.10.2022-14.4.2023, 15.10.2023-11.2.2024
18.18   Sebastian Sund Frandsen 98, Aalborg Atletik og Motion98Aalborg Atletik og MotionVäxjö22.1.2023
28.19   Sofus Olivarius Vølund 04, Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbAarhus23.1.2024
28.19   Vilhelm Krüger 04, Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbBærum11.2.2024
48.22   Andreas Christoffersen 01, Sparta Atletik og Løb01Sparta Atletik og LøbMalmö/A10.12.2023
58.25   Christian Gundersen 99, Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbRanders18.2.2023
68.58   Nikolaj Grønbech 02, Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbLubbock TX25.2.2023
78.65   Andreas Bjarnastein Antoft 02, KIF - København02KIF - KøbenhavnLund14.1.2023
88.67   Max Kørner Andersen 03, Randers Sportsklub Freja03Randers Sportsklub FrejaAarhus28.12.2023
98.72   Alfred Dahl Larsen 02, FIF atletik og motion02FIF atletik og motionHelsingør7.1.2023
108.82   Malte Bank 03, Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbRanders5.2.2023
119.20   Tobias Andersson 02, Greve Atletik02Greve AtletikRanders21.1.2023
129.28   Oswald Carstensen 02, Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbLund14.1.2023
139.34   Till Maul 95, Sparta Atletik og Løb95Sparta Atletik og LøbRanders4.2.2024
1413.25   Alfred Lildal 08, Aarhus 1900 Atletik og Løb08Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus28.12.2023
M Højdespring (16)
Inde & Ude resultater 15.10.2022-11.2.2024
Minimumresultat 1.80
12.11   Mads Moos Larsen 95, Aarhus 1900 Atletik og Løb95Aarhus 1900 Atletik og LøbChorzów22.6.2023
22.05   Marius Hytholm Alex Petersen 01, Sparta Atletik og Løb01Sparta Atletik og LøbMalmö/A28.1.2024
32.02   Daniel Kylmäluoma Pedersen 06, Randers Sportsklub Freja06Randers Sportsklub FrejaHerning13.5.2023
41.98   Sofus Olivarius Vølund 04, Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbRanders3.2.2024
51.95   Jonas Strunge 04, Hvidovre Atletik & Motion04Hvidovre Atletik & MotionHerlev14.6.2023
61.94   Jonas N. Bjerremand 98, Aarhus 1900 Atletik og Løb98Aarhus 1900 Atletik og LøbKøbenhavn20.5.2023
71.93   Pelle Armand Hulkvist 07, Ballerup Atletik Klub07Ballerup Atletik KlubMalmö/A28.1.2024
81.89   Nicklas Gravgaard Nielsen 07, Sparta Atletik og Løb07Sparta Atletik og LøbSkive4.3.2023
81.89   Janick Klausen 93, Aarhus 1900 Atletik og Løb93Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus9.9.2023
101.88   Max Kørner Andersen 03, Randers Sportsklub Freja03Randers Sportsklub FrejaRanders4.2.2023
101.88   Kasper Birk 06, Hvidovre Atletik & Motion06Hvidovre Atletik & MotionHerning13.5.2023
121.87   August Skytte Christensen 07, Ballerup Atletik Klub07Ballerup Atletik KlubMalmö/A28.1.2024
131.86   Nikolaj Grønbech 02, Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbLubbock TX26.1.2023
131.86   Asger Pape Liboriussen 05, Sparta Atletik og Løb05Sparta Atletik og LøbBallerup29.1.2023
131.86   Christoffer Åndahl 00, KIF - København00KIF - KøbenhavnAarhus9.9.2023
161.85   Christian Gundersen 99, Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbKøbenhavn12.8.2023
171.83   William Winkler 99, Aarhus 1900 Atletik og Løb99Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus28.12.2023
181.82   Viggo Lind Toustrup 05, Aarhus 1900 Atletik og Løb05Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus21.1.2023
181.82   Malte Bank 03, Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbRanders4.2.2023
181.82   Till Maul 95, Sparta Atletik og Løb95Sparta Atletik og LøbKøbenhavn20.5.2023
181.82   Malthe Nikolaj Godsk Jørgensen 08, Sparta Atletik og Løb08Sparta Atletik og LøbRanders3.2.2024
221.81   Oliver Anakin Mikkelsen 08, Sparta Atletik og Løb08Sparta Atletik og LøbKøbenhavn21.5.2023
221.81   Jonas Danker Linnemann 00, Hvidovre Atletik & Motion00Hvidovre Atletik & MotionHvidovre10.6.2023
241.80   Jonathan Sass Møller 06, Randers Sportsklub Freja06Randers Sportsklub FrejaHerning23.9.2023
241.80   Anders Möller 77, Sparta Atletik og Løb77Sparta Atletik og LøbKarlstad28.1.2024
241.80   Anders Rosenberg Jessen 06, Bagsværd Atletik Club06Bagsværd Atletik ClubMalmö/A28.1.2024
M Stangspring (16)
Inde & Ude resultater 15.10.2022-11.2.2024
Minimumresultat 4.20
15.10   Aske Valdemar Petersen 98, Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbGöteborg/FH3.2.2024
25.03   Nikolaj Graves 98, Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbBærum11.2.2024
35.00   Nikolaj Grønbech 02, Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbLubbock TX27.1.2023
44.90   Jakob Holt Jensen 97, Aalborg Atletik og Motion97Aalborg Atletik og MotionAalborg23.6.2023
54.82   Oliver Chabert 99, Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbMalmö/A28.1.2023
54.82   Julius Haansbæk Mortensen 05, Sparta Atletik og Løb05Sparta Atletik og LøbVäxjö20.1.2024
74.80   Christian Gundersen 99, Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbRanders4.2.2024
84.75   Mikkel Ringsted 96, KIF - København96KIF - KøbenhavnAalborg23.6.2023
94.60   Mathies Hartmann 95, Odense Atletik - O.G.F.95Odense Atletik - O.G.F.Randers10.2.2024
104.45   Toke Staub Jørgensen 00, Odense Atletik - O.G.F.00Odense Atletik - O.G.F.Aalborg23.6.2023
114.40   Noah Birk Meissner 03, Skive A.M.03Skive A.M.København13.8.2023
124.30   Jacob Aagaard Jensen 97, Aalborg Atletik og Motion97Aalborg Atletik og MotionRanders18.2.2023
124.30   Thomas Sabro Larsen 01, Aalborg Atletik og Motion01Aalborg Atletik og MotionSkive4.3.2023
124.30   Jens Sørensen 91, Randers Sportsklub Freja91Randers Sportsklub FrejaRanders8.6.2023
124.30   Peter M. Adamsen 00, KIF - København00KIF - KøbenhavnAarhus9.9.2023
164.23   Nico Schumacher 07, Randers Sportsklub Freja07Randers Sportsklub FrejaRanders2.12.2023
174.20   Sofus Olivarius Vølund 04, Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbRanders5.2.2023
174.20   August Skytte Christensen 07, Ballerup Atletik Klub07Ballerup Atletik KlubBallerup20.1.2024
M Længdespring (16)
Inde & Ude resultater 15.10.2022-11.2.2024
Minimumresultat 6.70
17.91   Andreas Trajkovski 93, Hvidovre Atletik & Motion93Hvidovre Atletik & MotionInneringen30.7.2023
27.67   Sebastian Ree Pedersen 97, Sparta Atletik og Løb97Sparta Atletik og LøbRanders19.2.2023
37.63   Kasper Larsen 99, Aarhus 1900 Atletik og Løb99Aarhus 1900 Atletik og LøbKarlstad12.2.2023
47.39   Bertram Costa 02, Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbKøbenhavn28.5.2023
57.36   Benjamin Gabrielsen 95, Sparta Atletik og Løb95Sparta Atletik og LøbRanders19.2.2023
67.35   Vilhelm Krüger 04, Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbSkive5.3.2023
77.32   Patrick Wolf 01, Esbjerg Atletik og Motion01Esbjerg Atletik og MotionKøbenhavn28.5.2023
87.30   Eiri Jógvansson Glerfoss 05, Bragdið05BragdiðRanders19.2.2023
97.18   Lance Christian Aabo 06, HG Atletik TM06HG Atletik TMAalborg25.6.2023
107.06   Anyel Weis 06, Sparta Atletik og Løb06Sparta Atletik og LøbHvidovre3.9.2023
117.02   Carl Bruce Aabo 04, HG Atletik TM04HG Atletik TMOslo23.7.2023
127.01   Mikkel Ringsted 96, KIF - København96KIF - KøbenhavnAarhus9.9.2023
136.97   Sofus Olivarius Vølund 04, Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbJerusalem9.8.2023
146.96   Nicolai Lind Andersen 98, Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbAalborg25.6.2023
156.87   Malte Bank 03, Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbRanders21.1.2023
166.86   Christian Gundersen 99, Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbRanders3.2.2024
176.83   Sofus Peter Lassen 03, Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbHvidovre3.9.2023
186.74   Dennis Mägi 95, Aarhus Gymnastikforening af 188095Aarhus Gymnastikforening af 1880Aarhus29.12.2022
196.73   Jónas Gunnleivsson Isaksen 05, Bragdið05BragdiðMalmö/A12.2.2023
206.72   Oliver Anakin Mikkelsen 08, Sparta Atletik og Løb08Sparta Atletik og LøbGöteborg/S30.6.2023
216.70   Kasper Andersson 97, Greve Atletik97Greve AtletikBulle8.7.2023
M Trespring (16)
Inde & Ude resultater 15.10.2022-11.2.2024
Minimumresultat 12.50
115.07   Dennis Mägi 95, Aarhus Gymnastikforening af 188095Aarhus Gymnastikforening af 1880København27.5.2023
215.05   Torúr Mortensen 98, Aarhus 1900 Atletik og Løb98Aarhus 1900 Atletik og LøbRanders18.2.2023
314.41   Jonathan Sass Møller 06, Randers Sportsklub Freja06Randers Sportsklub FrejaAarhus28.12.2023
414.26   Patrick Wolf 01, Esbjerg Atletik og Motion01Esbjerg Atletik og MotionHouston TX25.3.2023
514.19   Dhruv Mehrotra 03, Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbKøbenhavn11.5.2023
613.73   Mikkel Ringsted 96, KIF - København96KIF - KøbenhavnAarhus9.9.2023
713.47   Massin Ait Bouziad 95, Sparta Atletik og Løb95Sparta Atletik og LøbAalborg24.6.2023
813.43   Miso Buha 03, Hvirlan03HvirlanSt. Peter Port14.7.2023
913.34   Till Maul 95, Sparta Atletik og Løb95Sparta Atletik og LøbAalborg24.6.2023
1013.24   Mads Moos Larsen 95, Aarhus 1900 Atletik og Løb95Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus9.9.2023
1112.81   Jonas Strunge 04, Hvidovre Atletik & Motion04Hvidovre Atletik & MotionHvidovre5.2.2023
M Kuglestød 7.26 kg (16)
Inde & Ude resultater 15.10.2022-11.2.2024
Minimumresultat 12.00
117.21   Kenneth Mertz 89, Hvidovre Atletik & Motion89Hvidovre Atletik & MotionAalborg24.6.2023
216.74   Mads Krogsgaard Nielsen 04, Esbjerg Atletik og Motion04Esbjerg Atletik og MotionAalborg24.6.2023
315.85   Christopher Holmbjerg Jensen 97, Sparta Atletik og Løb97Sparta Atletik og LøbOdense27.6.2023
414.91   Thor Sørensen 89, Aalborg Atletik og Motion89Aalborg Atletik og MotionAalborg24.6.2023
514.76   Max Kørner Andersen 03, Randers Sportsklub Freja03Randers Sportsklub FrejaRanders18.2.2023
614.56   Stefan Lehnert 99, Hvidovre Atletik & Motion99Hvidovre Atletik & MotionRanders18.2.2023
714.25   Jonas N. Bjerremand 98, Aarhus 1900 Atletik og Løb98Aarhus 1900 Atletik og LøbMalmö/A12.2.2023
813.99   Theodor Hennecke 04, Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbKøbenhavn27.1.2024
913.72   Oswald Carstensen 02, Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbMalmö/A11.2.2024
1013.71   Maximilian Kluth (u) 00, Aarhus 1900 Atletik og Løb00Aarhus 1900 Atletik og LøbRanders18.2.2023
1113.61   Morten Nielsen 95, Esbjerg Atletik og Motion95Esbjerg Atletik og MotionHerning13.5.2023
1213.40   Sofus Olivarius Vølund 04, Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbKøbenhavn27.1.2024
1313.38   Christian Gundersen 99, Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbRanders3.2.2024
1413.34   Frederik Degn Pedersen 05, Greve Atletik05Greve AtletikHvidovre4.2.2024
1513.31   Sebastian Larsen 01, Sparta Atletik og Løb01Sparta Atletik og LøbTårnby7.5.2023
1613.18   Malte Bank 03, Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbKøbenhavn12.8.2023
1713.06   Nikolaj Grønbech 02, Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbLubbock TX26.1.2023
1812.96   Niels Uth 74, Randers Sportsklub Freja74Randers Sportsklub FrejaRanders11.2.2023
1912.94   Sebastian Højriis Monneret 03, Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbTårnby7.5.2023
2012.84   Jacob Slipsager 93, Sparta Atletik og Løb93Sparta Atletik og LøbKøbenhavn27.1.2024
2112.82   Steffen Mertov 94, Odense Atletik - O.G.F.94Odense Atletik - O.G.F.Odense26.9.2023
2212.72   Emil Degn Pedersen 05, Greve atletik05Greve atletikVäxjö/Ti3.2.2024
2312.54   Victor Bendix Beiter 01, Sparta Atletik og Løb01Sparta Atletik og LøbKøbenhavn27.1.2024
2412.41   Tobias Andersson 02, Greve Atletik02Greve AtletikRanders18.2.2023
2412.41   Nicco Hattesen 02, Esbjerg Atletik og Motion02Esbjerg Atletik og MotionHvidovre2.9.2023
2612.10   Sebastian Sund Frandsen 98, Aalborg Atletik og Motion98Aalborg Atletik og MotionKøbenhavn12.8.2023
2712.07   Rasmus Jensen 99, Ballerup Atletik Klub99Ballerup Atletik KlubEsbjerg16.9.2023
P15 60 m (24)
Inde resultater 15.10.2023-23.2.2024
17.54   Alma Børregaard Ravn , Sparta Atletik og Løb09Sparta Atletik og LøbMalmö/A10.2.2024
27.94   Alice Peters , Herlev Løbe- og Atletikklub09Herlev Løbe- og AtletikklubBallerup20.1.2024
27.94   Mia Christine Fruergaard , Skive A.M.09Skive A.M.Randers10.2.2024
48.02   Ida Jørgensen , Aarhus 1900 Atletik og Løb09Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus27.1.2024
58.11   Karla Kathrine Viggers Fabild , FIF atletik og motion10FIF atletik og motionMalmö/A10.2.2024
68.13   Cecilie Kræmmer Rasmussen , Randers Sportsklub Freja09Randers Sportsklub FrejaAarhus27.1.2024
78.15   Sophie Filtenborg Brandt , KIF - København09KIF - KøbenhavnHelsingør3.2.2024
88.17   Ella Marie Højholt Jensen , Sparta Atletik og Løb10Sparta Atletik og LøbMalmö/A28.1.2024
98.24   Maja Amadeu Møllerskov , Esbjerg Atletik og Motion10Esbjerg Atletik og MotionAarhus27.1.2024
108.27   Frida Laursen , Greve Atletik09Greve AtletikMalmö/A27.1.2024
118.34   Tilde Hegelund , Silkeborg Atletik Klub 7709Silkeborg Atletik Klub 77Aarhus28.12.2023
128.37   Anna Nivi Ruby Nissen , Esbjerg Atletik og Motion10Esbjerg Atletik og MotionRanders4.11.2023
138.39   Maj Flinch Biehl , Idrætsklubben Hellas, Roskilde09Idrætsklubben Hellas, RoskildeMalmö/A27.1.2024
138.39   Andrea Winther Glamoclija , Sparta Atletik og Løb10Sparta Atletik og LøbMalmö/A28.1.2024
158.43   Emmy Duelund , Aarhus 1900 Atletik og Løb10Aarhus 1900 Atletik og LøbSkive20.1.2024
168.44   Enya Thomesen , Silkeborg Atletik Klub 7710Silkeborg Atletik Klub 77Randers10.2.2024
178.45   Andrea Feldballe Lindekilde , Odense Atletik - O.G.F.09Odense Atletik - O.G.F.Aarhus27.1.2024
188.53   Saga Nimb , Bagsværd Atletik Club10Bagsværd Atletik ClubBallerup20.1.2024
198.59   Neema Erbs , Esbjerg Atletik og Motion10Esbjerg Atletik og MotionAarhus27.1.2024
208.60   Karoline Kristine Gatzwiller , Hvidovre Atletik & Motion09Hvidovre Atletik & MotionHelsingør13.1.2024
218.64   Caroline-Marie Rytter Nielsen , Viborg Atletik og Motionsforening09Viborg Atletik og MotionsforeningSkive16.12.2023
218.64   Mira Hansen , Kolding KFUM Atletik og Motion10Kolding KFUM Atletik og MotionRanders13.1.2024
238.65   Freya Harlund Nabi , Silkeborg Atletik Klub 7710Silkeborg Atletik Klub 77Randers10.2.2024
248.67   Ida Mathilde Jønson , Aalborg Atletik og Motion09Aalborg Atletik og MotionRanders13.1.2024
258.70   Sidsel Krogh Kristensen , Viborg Atletik og Motionsforening09Viborg Atletik og MotionsforeningGöteborg/FH3.12.2023
258.70   Signe Hejbøll Larsen , Aalborg Atletik og Motion09Aalborg Atletik og MotionAarhus27.1.2024
278.71   Karen Kirkeskov Sie , Sparta Atletik og Løb10Sparta Atletik og LøbHelsingør3.2.2024
288.72   Elinor Bach Larsen , Aalborg Atletik og Motion10Aalborg Atletik og MotionRanders10.2.2024
298.73   Signe Kjeldgaard Løber , Trongårdens Idræts Forening09Trongårdens Idræts ForeningBallerup20.1.2024
298.73   Johanne Hansen-Møller , Sparta Atletik og Løb10Sparta Atletik og LøbBallerup20.1.2024
298.73   Tara Green , Sparta Atletik og Løb09Sparta Atletik og LøbHelsingør3.2.2024
298.73   Vanessa Valle , FIF Atletik og Motion10FIF Atletik og MotionHelsingør3.2.2024
338.75   Safia Viktoria Abdullahi Larsen , Aalborg Atletik og Motion10Aalborg Atletik og MotionRanders10.2.2024
348.76   Sophie Kirchner , HSUF Sport, Atletik10HSUF Sport, AtletikFürth21.1.2024
358.79   Karoline Dahl Harbo , Aarhus 1900 Atletik og Løb10Aarhus 1900 Atletik og LøbSkive20.1.2024
358.79   Runa Stidsing Heerfordt , KIF - København09KIF - KøbenhavnHelsingør3.2.2024
378.81   Liva Krighaar , KIF - København09KIF - KøbenhavnHelsingør3.2.2024
378.81   Stella Elisabeth Hansen , Holte Atletik10Holte AtletikHelsingør3.2.2024
398.83   Martha Staal Johannesen , Aalborg Atletik og Motion09Aalborg Atletik og MotionAalborg22.11.2023
408.84   Wilma Caroline Nielsen , Sparta Atletik og Løb10Sparta Atletik og LøbMalmö/A28.1.2024
418.88   Sigga Smæra Næs , Bragdið10BragdiðReykjavik20.1.2024
418.88   Lea Frederikke Bang Vorre , Aarhus 1900 Atletik og Løb09Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus27.1.2024
438.89   Leonora Ludvigsen , Fredericia Atletik Forening10Fredericia Atletik ForeningRanders4.11.2023
438.89   Silke Brask , Sparta Atletik og Løb10Sparta Atletik og LøbHelsingør13.1.2024
438.89   Liva Blaser Fjeldsted , Aarhus 1900 Atletik og Løb10Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus27.1.2024
468.91   Ane Lund Larsen , Vejle Idrætsforening10Vejle IdrætsforeningRanders13.1.2024
468.91   Amalie Vestergaard , Odense Atletik - O.G.F.09Odense Atletik - O.G.F.Aarhus27.1.2024
488.92   Karoline Jacobsen , Helsingør If, Atletik09Helsingør If, AtletikHelsingør13.1.2024
488.92   Lea Birkegård Lillelund , Herlev Løbe- og Atletikklub10Herlev Løbe- og AtletikklubBallerup20.1.2024
488.92   Julia Hedegaard Hallsdottir , Sparta Atletik og Løb10Sparta Atletik og LøbBallerup20.1.2024
P15 200 m (20)
Inde & Ude resultater 15.4.2023-23.2.2024
124.47   Alma Børregaard Ravn , Sparta Atletik og Løb09Sparta Atletik og LøbKøbenhavn21.5.2023
226.05   Sophie Filtenborg Brandt , KIF - København09KIF - KøbenhavnAarhus9.9.2023
326.12   Mia Christine Fruergaard , Skive A.M.09Skive A.M.Skive3.2.2024
426.29   Cecilie Kræmmer Rasmussen , Randers Sportsklub Freja09Randers Sportsklub FrejaRanders10.2.2024
526.43   Karla Kathrine Viggers Fabild , FIF atletik og motion10FIF atletik og motionGöteborg/S2.7.2023
626.83   Maja Amadeu Møllerskov , Esbjerg Atletik og Motion10Esbjerg Atletik og MotionEsbjerg17.6.2023
727.14   Frida Laursen , Greve Atletik09Greve AtletikMalmö/A27.1.2024
827.40   Tilde Hegelund , Silkeborg Atletik Klub 7709Silkeborg Atletik Klub 77Randers10.2.2024
927.43   Lisa Sofie Christensen , Holte Atletik09Holte AtletikKøbenhavn21.5.2023
1027.66   Maj Flinch Biehl , Idrætsklubben Hellas, Roskilde09Idrætsklubben Hellas, RoskildeMalmö/A27.1.2024
1127.68   Ida Jørgensen , Aarhus 1900 Atletik og Løb09Aarhus 1900 Atletik og LøbOdense4.6.2023
1227.69   Andrea Winther Glamoclija , Sparta Atletik og Løb10Sparta Atletik og LøbGreve23.9.2023
1327.74   Andrea Feldballe Lindekilde , Odense Atletik - O.G.F.09Odense Atletik - O.G.F.Hvidovre3.9.2023
1427.78   Saga Nimb , Bagsværd Atletik Club10Bagsværd Atletik ClubGreve23.9.2023
1527.90   Caroline-Marie Rytter Nielsen , Viborg Atletik og Motionsforening09Viborg Atletik og MotionsforeningOdense4.6.2023
1627.92   Enya Thomesen , Silkeborg Atletik Klub 7710Silkeborg Atletik Klub 77Esbjerg17.6.2023
1727.97   Augusta Rath Andersen , Køge Atletik09Køge AtletikFrederiksberg4.6.2023
1828.35   Anna Nivi Ruby Nissen , Esbjerg Atletik og Motion10Esbjerg Atletik og MotionEsbjerg30.9.2023
1928.47   Emmy Duelund , Aarhus 1900 Atletik og Løb10Aarhus 1900 Atletik og LøbRanders4.11.2023
2028.51   Safia Viktoria Abdullahi Larsen , Aalborg Atletik og Motion10Aalborg Atletik og MotionRanders10.2.2024
2128.78   Ella Marie Højholt Jensen , Sparta Atletik og Løb10Sparta Atletik og LøbMalmö/A11.2.2024
2228.79   Johanne Hansen-Møller , Sparta Atletik og Løb10Sparta Atletik og LøbBallerup17.6.2023
2328.89   Laura Kjær Hansen , KIF - København09KIF - KøbenhavnBallerup18.6.2023
2429.02   Elinor Bach Larsen , Aalborg Atletik og Motion10Aalborg Atletik og MotionRanders10.2.2024
2529.08   Ingrid Lyngby Bärlund , Holte Atletik10Holte AtletikGreve23.9.2023
2529.08   Mira Hansen , Kolding KFUM Atletik og Motion10Kolding KFUM Atletik og MotionEsbjerg30.9.2023
2729.15   Sidsel Krogh Kristensen , Viborg Atletik og Motionsforening09Viborg Atletik og MotionsforeningGöteborg/FH2.12.2023
2829.22   Signe Hejbøll Larsen , Aalborg Atletik og Motion09Aalborg Atletik og MotionRanders13.1.2024
2929.23   Ida Mathilde Jønson , Aalborg Atletik og Motion09Aalborg Atletik og MotionAalborg9.9.2023
3029.33   Amelie Zemanova , Amager Atletik Club10Amager Atletik ClubBallerup21.1.2024
3129.34   Runa Stidsing Heerfordt , KIF - København09KIF - KøbenhavnFrederiksberg22.8.2023
3229.37   Sigga Smæra Næs , Bragdið10BragdiðGöteborg/S2.7.2023
3329.46   Karen Kirkeskov Sie , Sparta Atletik og Løb10Sparta Atletik og LøbMalmö/A27.1.2024
3429.66   Freya Harlund Nabi , Silkeborg Atletik Klub 7710Silkeborg Atletik Klub 77Skive3.2.2024
3529.77   Amalie Vestergaard , Odense Atletik - O.G.F.09Odense Atletik - O.G.F.Odense11.12.2023
3629.79   Kaja Petersen , Esbjerg Atletik og Motion09Esbjerg Atletik og MotionEsbjerg30.9.2023
3729.86   Merle Borre Andersen , Skive A.M.09Skive A.M.Randers10.2.2024
3829.87   Ellen Prahl Bårris , Haderslev Idræts-forening09Haderslev Idræts-foreningOdense4.6.2023
3829.87   Signe Kjeldgaard Løber , Trongårdens Idræts Forening09Trongårdens Idræts ForeningGreve23.9.2023
4029.88   Ilsa Roome (u) , Sparta Atletik og Løb10Sparta Atletik og LøbGöteborg/S2.7.2023
4129.92   Freja Abildgaard , Sparta Atletik og Løb10Sparta Atletik og LøbTårnby7.5.2023
4129.92   Sarah Emilie Hartmann Nielsen , Aalborg Atletik og Motion10Aalborg Atletik og MotionRanders10.2.2024
4330.11   Wilma Caroline Nielsen , Sparta Atletik og Løb10Sparta Atletik og LøbGlostrup29.4.2023
4430.13   Agnes Katrine Johnsen , Kolding KFUM Atletik og Motion10Kolding KFUM Atletik og MotionEsbjerg30.9.2023
4530.15   Martha Staal Johannesen , Aalborg Atletik og Motion09Aalborg Atletik og MotionAalborg24.5.2023
4630.19   Rose Wolsk , Sparta Atletik og Løb10Sparta Atletik og LøbMalmö/A11.2.2024
4730.25   Alberte Kristensen , Odense Atletik - O.G.F.10Odense Atletik - O.G.F.Randers10.2.2024
4830.27   Ida Winther-Hedegaard , HI Skanderborg Atletik09HI Skanderborg AtletikAalborg9.9.2023
4930.29   Tilde Brogaard , Slagelse Atletik DELTA10Slagelse Atletik DELTAFrederiksberg4.6.2023
5030.41   Guðrið Høgenni , Bragdið10BragdiðGöteborg/S2.7.2023
P15 800 m (18)
Inde & Ude resultater 15.4.2023-23.2.2024
12:29.88   Erika Livia Wischmann , Sparta Atletik og Løb09Sparta Atletik og LøbGöteborg/S30.6.2023
22:30.01   Freja Abildgaard , Sparta Atletik og Løb10Sparta Atletik og LøbAalborg9.9.2023
32:30.21   Alma Børregaard Ravn , Sparta Atletik og Løb09Sparta Atletik og LøbKøbenhavn13.8.2023
42:30.48   Dicte Bundgaard , Viborg Atletik og Motionsforening09Viborg Atletik og MotionsforeningViborg24.8.2023
52:30.69   Bjørk Adamsen , Kolding KFUM Atletik og Motion10Kolding KFUM Atletik og MotionAalborg9.9.2023
62:30.80   Ada Agerskov Perotti , Sparta Atletik og Løb09Sparta Atletik og LøbHvidovre11.6.2023
72:33.51   Alberte Risgard Ankerstjerne , Randers Sportsklub Freja09Randers Sportsklub FrejaHvidovre3.9.2023
82:33.64   Vigga Clausen , Fredericia Triathlon Team09Fredericia Triathlon TeamSkive16.12.2023
92:33.95   Cecilie Kræmmer Rasmussen , Randers Sportsklub Freja09Randers Sportsklub FrejaRanders3.2.2024
102:34.16   Ida Kim Heide , Svendborg Gymnastikforening09Svendborg GymnastikforeningOdense4.6.2023
112:36.51mx   Sofie Juhl Ivarsen , Greve Atletik10Greve AtletikBallerup20.1.2024
122:37.04   Safia Viktoria Abdullahi Larsen , Aalborg Atletik og Motion10Aalborg Atletik og MotionRanders3.2.2024
132:38.60   Alberte Risgaard Ankerstjerne , Randers Sportsklub Freja09Randers Sportsklub FrejaRanders13.1.2024
142:42.44   Elinor Bach Larsen , Aalborg Atletik og Motion10Aalborg Atletik og MotionRanders3.2.2024
152:43.35   Eva Balle Poulsen , Herning Gf, Atletik/Motion09Herning Gf, Atletik/MotionSkive16.9.2023
162:45.35   Lea Frederikke Bang Vorre , Aarhus 1900 Atletik og Løb09Aarhus 1900 Atletik og LøbRanders10.2.2024
172:45.88 mx   Tilde Hegelund , Silkeborg Atletik Klub 7709Silkeborg Atletik Klub 77Silkeborg6.6.2023
182:46.67   Agnes Katrine Johnsen , Kolding KFUM Atletik og Motion10Kolding KFUM Atletik og MotionVejen16.9.2023
192:46.94   Kaja Petersen , Esbjerg Atletik og Motion09Esbjerg Atletik og MotionVejen16.9.2023
202:47.02   Barbara Stemann Johansen , Sparta Atletik og Løb10Sparta Atletik og LøbBallerup20.1.2024
212:49.75   Mira Hansen , Kolding KFUM Atletik og Motion10Kolding KFUM Atletik og MotionVejen16.9.2023
222:50.09   Rose Wolsk , Sparta Atletik og Løb10Sparta Atletik og LøbMalmö/A11.2.2024
232:50.57   Eleanor E Klosterborg , FIF atletik og motion09FIF atletik og motionFrederiksberg3.6.2023
242:51.77   Johanne Hansen-Møller , Sparta Atletik og Løb10Sparta Atletik og LøbRanders3.2.2024
252:52.23 mx   Liv Jacobsen , Aalborg Atletik og Motion10Aalborg Atletik og MotionAalborg29.12.2023
262:52.50   Andrea Feldballe Lindekilde , Odense Atletik - O.G.F.09Odense Atletik - O.G.F.Randers3.2.2024
272:52.77   Andrea Winther Glamoclija , Sparta Atletik og Løb10Sparta Atletik og LøbRanders3.2.2024
282:53.36   Sarah Emilie Hartmann Nielsen , Aalborg Atletik og Motion10Aalborg Atletik og MotionRanders3.2.2024
292:55.34mx   Tilde Ravnsbæk , Greve Atletik09Greve AtletikBallerup20.1.2024
302:57.29   Signe Hejbøll Larsen , Aalborg Atletik og Motion09Aalborg Atletik og MotionRanders3.2.2024
312:57.34   Ilsa Roome (u) , Sparta Atletik og Løb10Sparta Atletik og LøbBallerup20.1.2024
322:58.10   Ronja Langgaard Andersen , Aalborg Atletik og Motion10Aalborg Atletik og MotionAalborg24.5.2023
332:59.08   Julia Hedegaard Hallsdottir , Sparta Atletik og Løb10Sparta Atletik og LøbRanders3.2.2024
342:59.15   Kajsa Kirk Petersen , Sparta Atletik og Løb10Sparta Atletik og LøbBallerup20.1.2024
352:59.46   Anna Nivi Ruby Nissen , Esbjerg Atletik og Motion10Esbjerg Atletik og MotionAalborg9.9.2023
363:00.94 mx   Andrea Agnete Guldager , Trongårdens Idræts Forening10Trongårdens Idræts ForeningLyngby21.6.2023
373:02.73   Katrine Holst , Hvidovre Atletik & Motion09Hvidovre Atletik & MotionLyngby16.9.2023
383:03.76   Maia Hylling Axelsson , Sparta Atletik og Løb10Sparta Atletik og LøbBallerup20.1.2024
393:03.85 mx   Isabella Westring , Trongårdens Idræts Forening10Trongårdens Idræts ForeningLyngby21.6.2023
403:04.78   Andrea Jørgensen , Ringe Gymnastikforenings Atletik og Løbeafdeling09Ringe Gymnastikforenings Atletik og LøbeafdelingAalborg9.9.2023
413:05.57   Neema Erbs , Esbjerg Atletik og Motion10Esbjerg Atletik og MotionRanders4.11.2023
423:09.03   Luna Maria Bang-Jensen , Fredericia Atletik Forening09Fredericia Atletik ForeningVejen16.9.2023
433:09.79   Julie Sønderlund , Aalborg Atletik og Motion09Aalborg Atletik og MotionKøbenhavn13.8.2023
443:10.21   Ida Mathilde Jønson , Aalborg Atletik og Motion09Aalborg Atletik og MotionKøbenhavn13.8.2023
453:17.61   Miria Jamal , Fredericia Atletik Forening09Fredericia Atletik ForeningVejen22.4.2023
463:20.95   Sirid Wied Christiansen , KIF - København09KIF - KøbenhavnLyngby16.9.2023
473:26.86 mx   Josephine Rouqin Chen , Trongårdens Idræts Forening09Trongårdens Idræts ForeningLyngby21.6.2023
483:29.38   Sigga Smæra Næs , Bragdið10BragdiðKlaksvík27.5.2023
493:34.05 mx   Elena Bulajic , Trongårdens Idræts Forening10Trongårdens Idræts ForeningLyngby21.6.2023
503:34.65   Guðrið Høgenni , Bragdið10BragdiðKlaksvík27.5.2023
P15 1500 m (18)
Inde & Ude resultater 15.4.2023-23.2.2024
14:52.03 mx   Dicte Bundgaard , Viborg Atletik og Motionsforening09Viborg Atletik og MotionsforeningViborg3.10.2023
24:55.49   Emma Hjortshøj Møller , Bagsværd Atletik Club09Bagsværd Atletik ClubHvidovre2.9.2023
35:02.34   Vigga Clausen , Fredericia Triathlon Team09Fredericia Triathlon TeamOdense3.6.2023
45:03.30   Alberte Risgard Ankerstjerne , Randers Sportsklub Freja09Randers Sportsklub FrejaHvidovre2.9.2023
55:07.44   Erika Livia Wischmann , Sparta Atletik og Løb09Sparta Atletik og LøbGreve24.9.2023
65:16.16   Freja Abildgaard , Sparta Atletik og Løb10Sparta Atletik og LøbBallerup21.1.2024
75:17.79   Barbara Stemann Johansen , Sparta Atletik og Løb10Sparta Atletik og LøbBallerup21.1.2024
85:20.44   Maya Elise Poulsen , Holte Atletik10Holte AtletikFrederiksberg4.6.2023
95:30.40   Ida Kim Heide , Svendborg Gymnastikforening09Svendborg GymnastikforeningHvidovre2.9.2023
105:44.10   Eva Balle Poulsen , Herning Gf, Atletik/Motion09Herning Gf, Atletik/MotionRanders10.2.2024
115:45.36   Bjørk Adamsen , Kolding KFUM Atletik og Motion10Kolding KFUM Atletik og MotionRanders13.1.2024
125:48.51   Lea Frederikke Bang Vorre , Aarhus 1900 Atletik og Løb09Aarhus 1900 Atletik og LøbSkive20.1.2024
135:59.37   Elisabeth Gaarde Høgsbro , FIF Atletik og Motion10FIF Atletik og MotionGöteborg/S1.7.2023
146:10.30 mx   Amelie Zemanova , Amager Atletik Club10Amager Atletik ClubTårnby6.10.2023
156:10.39   Kaja Petersen , Esbjerg Atletik og Motion09Esbjerg Atletik og MotionEsbjerg30.9.2023
166:15.33   Ronja Langgaard Andersen , Aalborg Atletik og Motion10Aalborg Atletik og MotionRanders10.2.2024
176:21.02   Isabella Sone Randrup , KIF - København10KIF - KøbenhavnFrederiksberg4.6.2023
186:28.78   Maia Hylling Axelsson , Sparta Atletik og Løb10Sparta Atletik og LøbGöteborg/S1.7.2023
196:48.00   Sarah Pil Olesen , Odense Atletik - O.G.F.10Odense Atletik - O.G.F.Randers10.2.2024
206:51.44   Miria Jamal , Fredericia Atletik Forening09Fredericia Atletik ForeningVejle29.4.2023
P15 3000 m (18)
Inde & Ude resultater 15.4.2023-23.2.2024
110:25.91   Dicte Bundgaard , Viborg Atletik og Motionsforening09Viborg Atletik og MotionsforeningSkive16.12.2023
210:39.52mx   Emma Hjortshøj Møller , Bagsværd Atletik Club09Bagsværd Atletik ClubHvidovre3.9.2023
312:15.12   Eva Balle Poulsen , Herning Gf, Atletik/Motion09Herning Gf, Atletik/MotionSkive3.2.2024
P15 60 m hæk 76.2 cm, 8 m (24)
Inde resultater 15.10.2023-23.2.2024
19.90   Frida Laursen , Greve Atletik09Greve AtletikBallerup21.1.2024
29.91   Sophie Filtenborg Brandt , KIF - København09KIF - KøbenhavnHelsingør3.2.2024
39.95   Cecilie Kræmmer Rasmussen , Randers Sportsklub Freja09Randers Sportsklub FrejaRanders3.2.2024
410.15   Andrea Feldballe Lindekilde , Odense Atletik - O.G.F.09Odense Atletik - O.G.F.Randers3.2.2024
510.16   Wilma Caroline Nielsen , Sparta Atletik og Løb10Sparta Atletik og LøbBallerup21.1.2024
510.16   Elinor Bach Larsen , Aalborg Atletik og Motion10Aalborg Atletik og MotionRanders10.2.2024
710.42   Agnes Katrine Johnsen , Kolding KFUM Atletik og Motion10Kolding KFUM Atletik og MotionRanders10.2.2024
810.49   Caroline-Marie Rytter Nielsen , Viborg Atletik og Motionsforening09Viborg Atletik og MotionsforeningAarhus28.1.2024
910.56   Johanne Hansen-Møller , Sparta Atletik og Løb10Sparta Atletik og LøbRanders3.2.2024
1010.75   Sarah Emilie Hartmann Nielsen , Aalborg Atletik og Motion10Aalborg Atletik og MotionAalborg14.2.2024
1110.76   Kajsa Kirk Petersen , Sparta Atletik og Løb10Sparta Atletik og LøbBallerup21.1.2024
1210.78   Liva Krighaar , KIF - København09KIF - KøbenhavnBallerup21.1.2024
1210.78   Safia Viktoria Abdullahi Larsen , Aalborg Atletik og Motion10Aalborg Atletik og MotionRanders3.2.2024
1411.02   Julia Hedegaard Hallsdottir , Sparta Atletik og Løb10Sparta Atletik og LøbRanders3.2.2024
1511.09   Amelie Zemanova , Amager Atletik Club10Amager Atletik ClubBallerup21.1.2024
1611.16   Mira Hansen , Kolding KFUM Atletik og Motion10Kolding KFUM Atletik og MotionAarhus28.1.2024
1711.36   Ilsa Roome (u) , Sparta Atletik og Løb10Sparta Atletik og LøbRanders3.2.2024
1811.41   Maria Rose Jørgensen , Sparta Atletik og Løb10Sparta Atletik og LøbBallerup21.1.2024
1911.47   Neema Erbs , Esbjerg Atletik og Motion10Esbjerg Atletik og MotionAarhus28.1.2024
2011.63   Sofie Juhl Ivarsen , Greve Atletik10Greve AtletikBallerup21.1.2024
2111.80   Karla Tiedemann Giese , FIF Hillerød10FIF HillerødHelsingør3.2.2024
2211.86   Andrea Winther Glamoclija , Sparta Atletik og Løb10Sparta Atletik og LøbRanders3.2.2024
2312.32   Signe Hejbøll Larsen , Aalborg Atletik og Motion09Aalborg Atletik og MotionRanders3.2.2024
2312.32   Sirid Wied Christiansen , KIF - København09KIF - KøbenhavnHelsingør3.2.2024
2512.59   Lea Birkegård Lillelund , Herlev Løbe- og Atletikklub10Herlev Løbe- og AtletikklubBallerup21.1.2024
2612.66   Aviaja Falhof , Holte Atletik10Holte AtletikHelsingør13.1.2024
2712.94   Sarah Pil Olesen , Odense Atletik - O.G.F.10Odense Atletik - O.G.F.Aarhus28.1.2024
2813.40   Isabella Sone Randrup , KIF - København10KIF - KøbenhavnHelsingør3.2.2024
P15 Højdespring (18)
Inde resultater 15.10.2023-23.2.2024
11.57   Karla Kathrine Viggers Fabild , FIF atletik og motion10FIF atletik og motionMalmö/A28.1.2024
21.56   Johanne Hansen-Møller , Sparta Atletik og Løb10Sparta Atletik og LøbMalmö/A27.1.2024
31.53   Sarah Emilie Hartmann Nielsen , Aalborg Atletik og Motion10Aalborg Atletik og MotionRanders4.11.2023
31.53   Mia Christine Fruergaard , Skive A.M.09Skive A.M.Randers10.2.2024
51.50   Anna Søttrup Dinesen , Ballerup Atletik Klub09Ballerup Atletik KlubBallerup20.1.2024
51.50   Sarah Hovmann Struer , Idrætsklubben Hellas, Roskilde09Idrætsklubben Hellas, RoskildeBallerup20.1.2024
71.46   Safia Viktoria Abdullahi Larsen , Aalborg Atletik og Motion10Aalborg Atletik og MotionRanders3.2.2024
71.46   Julia Hedegaard Hallsdottir , Sparta Atletik og Løb10Sparta Atletik og LøbRanders3.2.2024
71.46   Cecilie Kræmmer Rasmussen , Randers Sportsklub Freja09Randers Sportsklub FrejaRanders3.2.2024
101.45   Julie Sønderlund , Aalborg Atletik og Motion09Aalborg Atletik og MotionAalborg22.11.2023
101.45   Maria Rose Jørgensen , Sparta Atletik og Løb10Sparta Atletik og LøbMalmö/A27.1.2024
101.45   Laura Lehman Jensen , FIF atletik og motion10FIF atletik og motionMalmö/A27.1.2024
131.44   Neema Erbs , Esbjerg Atletik og Motion10Esbjerg Atletik og MotionAarhus28.1.2024
141.43   Agnes Katrine Johnsen , Kolding KFUM Atletik og Motion10Kolding KFUM Atletik og MotionRanders3.2.2024
151.40   Mille De Neergaard Larsen , Aalborg Atletik og Motion09Aalborg Atletik og MotionAalborg28.10.2023
151.40   Elinor Bach Larsen , Aalborg Atletik og Motion10Aalborg Atletik og MotionAalborg22.11.2023
151.40   Naya Duong Pedersen , Ballerup Atletik Klub09Ballerup Atletik KlubBallerup16.12.2023
151.40   Eleanor E Klosterborg , FIF atletik og motion09FIF atletik og motionMalmö/A28.1.2024
151.40   Andrea Agnete Guldager , Trongårdens Idræts Forening10Trongårdens Idræts ForeningHvidovre10.2.2024
201.39   Guðrið Høgenni , Bragdið10BragdiðReykjavik21.1.2024
211.38 mx   Ilsa Roome (u) , Sparta Atletik og Løb10Sparta Atletik og LøbHelsingør13.1.2024
221.35   Mira Hansen , Kolding KFUM Atletik og Motion10Kolding KFUM Atletik og MotionRanders4.11.2023
221.35   Naja Rosenkvist Vinter , Randers Sportsklub Freja10Randers Sportsklub FrejaRanders3.12.2023
241.35 mx   Silla Marie Peick-Kristensen , Holte Atletik10Holte AtletikHelsingør13.1.2024
241.35 mx   Aviaja Falhof , Holte Atletik10Holte AtletikHelsingør13.1.2024
261.35   Ida Winther-Hedegaard , HI Skanderborg Atletik09HI Skanderborg AtletikRanders10.2.2024
271.34   Andrea Winther Glamoclija , Sparta Atletik og Løb10Sparta Atletik og LøbRanders3.2.2024
281.30   Karoline Dahl Harbo , Aarhus 1900 Atletik og Løb10Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus28.1.2024
291.28   Signe Hejbøll Larsen , Aalborg Atletik og Motion09Aalborg Atletik og MotionRanders3.2.2024
291.28   Andrea Feldballe Lindekilde , Odense Atletik - O.G.F.09Odense Atletik - O.G.F.Randers3.2.2024
311.25   Emilia Milt Mikkelsen , Ballerup Atletik Klub09Ballerup Atletik KlubBallerup20.1.2024
321.22   Heiðrún Bogadóttir Enni , Bragdið10BragdiðReykjavik21.1.2024
331.15   Maja Bennour , Ballerup Atletik Klub10Ballerup Atletik KlubBallerup16.12.2023
341.10   Bergdis Svendsen , Odense Atletik - O.G.F.10Odense Atletik - O.G.F.Aarhus28.1.2024
351.00   Karla Christiansen , Skive A.M.10Skive A.M.Randers4.11.2023
351.00   Sarah Pil Olesen , Odense Atletik - O.G.F.10Odense Atletik - O.G.F.Aarhus28.1.2024
37.90   Kirstine Sørensen , Odense Atletik - O.G.F.10Odense Atletik - O.G.F.Odense11.12.2023
P15 Stangspring (18)
Inde resultater 15.10.2023-23.2.2024
12.20   Karoline Dahl Harbo , Aarhus 1900 Atletik og Løb10Aarhus 1900 Atletik og LøbRanders10.2.2024
22.00   Ilsa Roome (u) , Sparta Atletik og Løb10Sparta Atletik og LøbHelsingør13.1.2024
22.00   Julia Hedegaard Hallsdottir , Sparta Atletik og Løb10Sparta Atletik og LøbBallerup21.1.2024
41.70   Elise Ingemann Thygesen , Fredericia Atletik Forening10Fredericia Atletik ForeningOdense5.2.2024
51.50   Miria Jamal , Fredericia Atletik Forening09Fredericia Atletik ForeningOdense5.2.2024
P15 Længdespring (18)
Inde resultater 15.10.2023-23.2.2024
15.59   Alma Børregaard Ravn , Sparta Atletik og Løb09Sparta Atletik og LøbMalmö/A10.2.2024
25.35   Ida Jørgensen , Aarhus 1900 Atletik og Løb09Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus27.1.2024
35.14   Karla Kathrine Viggers Fabild , FIF atletik og motion10FIF atletik og motionMalmö/A10.2.2024
45.08   Tilde Hegelund , Silkeborg Atletik Klub 7709Silkeborg Atletik Klub 77Randers10.2.2024
55.04   Ella Marie Højholt Jensen , Sparta Atletik og Løb10Sparta Atletik og LøbMalmö/A27.1.2024
64.93   Frida Laursen , Greve Atletik09Greve AtletikHvidovre10.2.2024
74.83   Wilma Caroline Nielsen , Sparta Atletik og Løb10Sparta Atletik og LøbBallerup21.1.2024
84.70   Karoline Kristine Gatzwiller , Hvidovre Atletik & Motion09Hvidovre Atletik & MotionHelsingør13.1.2024
94.68   Safia Viktoria Abdullahi Larsen , Aalborg Atletik og Motion10Aalborg Atletik og MotionRanders10.2.2024
104.67   Signe Kjeldgaard Løber , Trongårdens Idræts Forening09Trongårdens Idræts ForeningBallerup21.1.2024
114.65   Enya Thomesen , Silkeborg Atletik Klub 7710Silkeborg Atletik Klub 77Randers10.2.2024
124.59   Ida Mathilde Jønson , Aalborg Atletik og Motion09Aalborg Atletik og MotionAarhus28.12.2023
124.59   Astrid Østergaard , Hvidovre Atletik & Motion09Hvidovre Atletik & MotionHvidovre10.2.2024
144.55   Johanne Hansen-Møller , Sparta Atletik og Løb10Sparta Atletik og LøbMalmö/A27.1.2024
144.55   Karoline Dahl Harbo , Aarhus 1900 Atletik og Løb10Aarhus 1900 Atletik og LøbRanders10.2.2024
164.53   Sarah Emilie Hartmann Nielsen , Aalborg Atletik og Motion10Aalborg Atletik og MotionRanders10.2.2024
174.51   Liva Krighaar , KIF - København09KIF - KøbenhavnHelsingør3.2.2024
184.46   Andrea Winther Glamoclija , Sparta Atletik og Løb10Sparta Atletik og LøbHelsingør13.1.2024
184.46   Eleanor E Klosterborg , FIF atletik og motion09FIF atletik og motionHelsingør3.2.2024
204.44   Vanessa Valle , FIF Atletik og Motion10FIF Atletik og MotionHelsingør3.2.2024
214.41   Andrea Feldballe Lindekilde , Odense Atletik - O.G.F.09Odense Atletik - O.G.F.Odense5.2.2024
224.39   Luna Maria Bang-Jensen , Fredericia Atletik Forening09Fredericia Atletik ForeningAarhus27.1.2024
234.36   Leonora Ludvigsen , Fredericia Atletik Forening10Fredericia Atletik ForeningOdense5.2.2024
244.33   Elisabeth Gaarde Høgsbro , FIF Atletik og Motion10FIF Atletik og MotionMalmö/A27.1.2024
244.33   Ellen Vatne Rasmussen , Silkeborg Atletik Klub 7709Silkeborg Atletik Klub 77Aarhus27.1.2024
264.31   Silke Brask , Sparta Atletik og Løb10Sparta Atletik og LøbHelsingør13.1.2024
274.28   Freya Harlund Nabi , Silkeborg Atletik Klub 7710Silkeborg Atletik Klub 77Aarhus28.12.2023
274.28   Maria Rose Jørgensen , Sparta Atletik og Løb10Sparta Atletik og LøbMalmö/A27.1.2024
294.27   Julia Hedegaard Hallsdottir , Sparta Atletik og Løb10Sparta Atletik og LøbBallerup21.1.2024
294.27   Sofia Modiga Gundesen , Aarhus Fremad Atletik09Aarhus Fremad AtletikAarhus27.1.2024
314.26   Amalie Vestergaard , Odense Atletik - O.G.F.09Odense Atletik - O.G.F.Odense5.2.2024
324.23   Anna Nivi Ruby Nissen , Esbjerg Atletik og Motion10Esbjerg Atletik og MotionRanders10.2.2024
334.22   Bjalla Beintudóttir Dalsgarð , Hvirlan09HvirlanReykjavik20.1.2024
344.20   Martha Staal Johannesen , Aalborg Atletik og Motion09Aalborg Atletik og MotionAalborg22.11.2023
344.20   Amelie Zemanova , Amager Atletik Club10Amager Atletik ClubHvidovre7.1.2024
364.18   Andrea Jørgensen , Ringe Gymnastikforenings Atletik og Løbeafdeling09Ringe Gymnastikforenings Atletik og LøbeafdelingOdense5.2.2024
374.15   Signe Hejbøll Larsen , Aalborg Atletik og Motion09Aalborg Atletik og MotionAarhus28.12.2023
384.14   Sigga Smæra Næs , Bragdið10BragdiðReykjavik20.1.2024
384.14   Hannah Damborg , Bagsværd Atletik Club09Bagsværd Atletik ClubHelsingør3.2.2024
404.13   Guðrið Høgenni , Bragdið10BragdiðReykjavik20.1.2024
414.07   Karen Kirkeskov Sie , Sparta Atletik og Løb10Sparta Atletik og LøbHelsingør3.2.2024
424.06   Sophie Kirchner , HSUF Sport, Atletik10HSUF Sport, AtletikFürth21.1.2024
434.05   Julie Sønderlund , Aalborg Atletik og Motion09Aalborg Atletik og MotionSkive16.12.2023
434.05   Elinor Bach Larsen , Aalborg Atletik og Motion10Aalborg Atletik og MotionAarhus27.1.2024
453.99   Fernanda Refsgård , KIF - København10KIF - KøbenhavnHelsingør3.2.2024
463.96   Edith Thoe Fuglsang , KIF - København10KIF - KøbenhavnHelsingør3.2.2024
463.96   Ronja Langgaard Andersen , Aalborg Atletik og Motion10Aalborg Atletik og MotionAalborg14.2.2024
483.93   Sarah Schinnerup Hejberg Petersen , FIF Atletik og Motion10FIF Atletik og MotionMalmö/A27.1.2024
493.87   Maia Hylling Axelsson , Sparta Atletik og Løb10Sparta Atletik og LøbHelsingør13.1.2024
493.87   Karla Tiedemann Giese , FIF Hillerød10FIF HillerødHelsingør3.2.2024
493.87   Lea Birkegård Lillelund , Herlev Løbe- og Atletikklub10Herlev Løbe- og AtletikklubHelsingør3.2.2024
P15 Trespring (18)
Inde resultater 15.10.2023-23.2.2024
110.60   Karoline Kristine Gatzwiller , Hvidovre Atletik & Motion09Hvidovre Atletik & MotionHvidovre7.1.2024
210.04   Tilde Hegelund , Silkeborg Atletik Klub 7709Silkeborg Atletik Klub 77Göteborg/FH2.12.2023
39.49   Liva Krighaar , KIF - København09KIF - KøbenhavnBallerup20.1.2024
49.42   Safia Viktoria Abdullahi Larsen , Aalborg Atletik og Motion10Aalborg Atletik og MotionRanders10.2.2024
59.31   Alice Peters , Herlev Løbe- og Atletikklub09Herlev Løbe- og AtletikklubBallerup20.1.2024
69.12   Elinor Bach Larsen , Aalborg Atletik og Motion10Aalborg Atletik og MotionRanders10.2.2024
79.02   Signe Hejbøll Larsen , Aalborg Atletik og Motion09Aalborg Atletik og MotionRanders10.2.2024
88.79   Julie Dalsgaard Ryssel , Herning GF, Atletik/Motion09Herning GF, Atletik/MotionSkive20.1.2024
98.71   Julie Sønderlund , Aalborg Atletik og Motion09Aalborg Atletik og MotionRanders2.12.2023
108.20   Lea Birkegård Lillelund , Herlev Løbe- og Atletikklub10Herlev Løbe- og AtletikklubBallerup20.1.2024
118.01   Vanessa Peters , Herlev Løbe- og Atletikklub09Herlev Løbe- og AtletikklubBallerup20.1.2024
P15 Kuglestød 3.0 kg (18)
Inde resultater 15.10.2023-23.2.2024
111.68   Sidsel Krogh Kristensen , Viborg Atletik og Motionsforening09Viborg Atletik og MotionsforeningAarhus27.1.2024
211.07   Cecilie Kræmmer Rasmussen , Randers Sportsklub Freja09Randers Sportsklub FrejaAarhus27.1.2024
310.54   Maja Amadeu Møllerskov , Esbjerg Atletik og Motion10Esbjerg Atletik og MotionAarhus27.1.2024
410.42   Julie Sønderlund , Aalborg Atletik og Motion09Aalborg Atletik og MotionRanders2.12.2023
510.36   Amalie Vestergaard , Odense Atletik - O.G.F.09Odense Atletik - O.G.F.Aarhus27.1.2024
610.31   Andrea Feldballe Lindekilde , Odense Atletik - O.G.F.09Odense Atletik - O.G.F.Randers3.2.2024
710.02   Laura Lehman Jensen , FIF atletik og motion10FIF atletik og motionBallerup20.1.2024
89.97   Vanessa Peters , Herlev Løbe- og Atletikklub09Herlev Løbe- og AtletikklubBallerup20.1.2024
99.75   Safia Viktoria Abdullahi Larsen , Aalborg Atletik og Motion10Aalborg Atletik og MotionAarhus27.1.2024
109.41   Ida Mathilde Jønson , Aalborg Atletik og Motion09Aalborg Atletik og MotionAalborg28.10.2023
109.41   Marie Haapanen , Idrætsklubben Olympia10Idrætsklubben OlympiaBallerup20.1.2024
129.24   Karen Leth-Sonne , Herlev Løbe- og Atletikklub09Herlev Løbe- og AtletikklubMalmö/A28.1.2024
139.17   Andrea Winther Glamoclija , Sparta Atletik og Løb10Sparta Atletik og LøbBallerup20.1.2024
139.17   Ida Winther-Hedegaard , HI Skanderborg Atletik09HI Skanderborg AtletikRanders10.2.2024
159.16   Hannah Damborg , Bagsværd Atletik Club09Bagsværd Atletik ClubBallerup20.1.2024
169.09   Sarah Hovmann Struer , Idrætsklubben Hellas, Roskilde09Idrætsklubben Hellas, RoskildeBallerup20.1.2024
179.03   Astrid Østergaard Stilling , Skive A.M.10Skive A.M.Randers10.2.2024
188.55   Sarah Emilie Hartmann Nielsen , Aalborg Atletik og Motion10Aalborg Atletik og MotionRanders10.2.2024
198.20   Miria Jamal , Fredericia Atletik Forening09Fredericia Atletik ForeningAarhus27.1.2024
207.87   Signe Hejbøll Larsen , Aalborg Atletik og Motion09Aalborg Atletik og MotionRanders3.2.2024
217.86   Kajsa Kirk Petersen , Sparta Atletik og Løb10Sparta Atletik og LøbBallerup20.1.2024
227.78   Adda Crone Köser Christensen , FIF Atletik og Motion09FIF Atletik og MotionMalmö/A28.1.2024
237.74   Elise Ingemann Thygesen , Fredericia Atletik Forening10Fredericia Atletik ForeningAarhus27.1.2024
247.55   Lea Birkegård Lillelund , Herlev Løbe- og Atletikklub10Herlev Løbe- og AtletikklubHelsingør3.2.2024
257.47   Alice Peters , Herlev Løbe- og Atletikklub09Herlev Løbe- og AtletikklubMalmö/A28.1.2024
267.40   Enya Thomesen , Silkeborg Atletik Klub 7710Silkeborg Atletik Klub 77Göteborg/FH3.12.2023
277.36   Eleanor E Klosterborg , FIF atletik og motion09FIF atletik og motionHelsingør3.2.2024
287.17   Tilde Brogaard , Slagelse Atletik DELTA10Slagelse Atletik DELTARanders10.2.2024
287.17   Andrea Agnete Guldager , Trongårdens Idræts Forening10Trongårdens Idræts ForeningHvidovre10.2.2024
307.14   Marie Odgaard Borup Hansen , Silkeborg Atletik Klub 7709Silkeborg Atletik Klub 77Göteborg/FH3.12.2023
317.01   Anna Nivi Ruby Nissen , Esbjerg Atletik og Motion10Esbjerg Atletik og MotionAarhus27.1.2024
317.01   Sarah Pil Olesen , Odense Atletik - O.G.F.10Odense Atletik - O.G.F.Randers10.2.2024
336.96   Anna Chachah , KIF - København10KIF - KøbenhavnHelsingør13.1.2024
336.96   Agnes Katrine Johnsen , Kolding KFUM Atletik og Motion10Kolding KFUM Atletik og MotionRanders3.2.2024
356.85   Luna Maria Bang-Jensen , Fredericia Atletik Forening09Fredericia Atletik ForeningAarhus27.1.2024
356.85   Julia Hedegaard Hallsdottir , Sparta Atletik og Løb10Sparta Atletik og LøbRanders3.2.2024
376.82   Ane Lund Larsen , Vejle Idrætsforening10Vejle IdrætsforeningRanders13.1.2024
386.80   Ilsa Roome (u) , Sparta Atletik og Løb10Sparta Atletik og LøbRanders3.2.2024
396.78   Mira Hansen , Kolding KFUM Atletik og Motion10Kolding KFUM Atletik og MotionAarhus27.1.2024
406.76   Ellen Olivarius , FIF Atletik og Motion09FIF Atletik og MotionHelsingør3.2.2024
416.66   Elinor Bach Larsen , Aalborg Atletik og Motion10Aalborg Atletik og MotionRanders3.2.2024
426.64   Naya Duong Pedersen , Ballerup Atletik Klub09Ballerup Atletik KlubBallerup16.12.2023
436.52   Katrine Holst , Hvidovre Atletik & Motion09Hvidovre Atletik & MotionHvidovre10.2.2024
446.49   Annabell Stritzinger , HI Skanderborg Atletik09HI Skanderborg AtletikRanders10.2.2024
456.47   Fraja Hansen , Fredericia Atletik Forening09Fredericia Atletik ForeningAarhus27.1.2024
466.42   Rose Wolsk , Sparta Atletik og Løb10Sparta Atletik og LøbBallerup20.1.2024
476.20   Freya Harlund Nabi , Silkeborg Atletik Klub 7710Silkeborg Atletik Klub 77Göteborg/FH3.12.2023
486.09   Jennhild Lydersen , Treysti10TreystiReykjavik20.1.2024
486.09   Johanne Hansen-Møller , Sparta Atletik og Løb10Sparta Atletik og LøbRanders3.2.2024
505.97   Ditte Brunkær , Odense Atletik - O.G.F.10Odense Atletik - O.G.F.Odense11.12.2023
P17 60 m (24)
Inde resultater 15.10.2023-23.2.2024
17.67   Laura Juul Lassen , Aalborg Atletik og Motion08Aalborg Atletik og MotionAarhus27.1.2024
27.96   Elin Lynge , Aalborg Atletik og Motion08Aalborg Atletik og MotionAarhus28.12.2023
37.98   Ronja Christophersen , Køge Atletik07Køge AtletikSkive3.2.2024
48.09   Rasmine Dyrgaard Tholstrup , Odense Atletik - O.G.F.07Odense Atletik - O.G.F.Aarhus27.1.2024
58.10   Asta Hübertz Christensen , Aarhus 1900 Atletik og Løb08Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus28.12.2023
68.13   Ella Hørsted-Toustrup , Aarhus 1900 Atletik og Løb08Aarhus 1900 Atletik og LøbSkive3.2.2024
78.15   Anizette L. Klitgaard , Randers Sportsklub Freja08Randers Sportsklub FrejaAarhus28.12.2023
78.15   Sophia Bonde , KIF - København07KIF - KøbenhavnMalmö/A10.2.2024
78.15   Asta Marie Holck Hansen , FIF atletik og motion07FIF atletik og motionMalmö/A10.2.2024
108.20   Freja Isabel Knudsen , Sparta Atletik og Løb07Sparta Atletik og LøbMalmö/A10.2.2024
118.22   Elise Martens Sloth , Ballerup Atletik Klub08Ballerup Atletik KlubBallerup20.1.2024
118.22   Annika Hassing , Bagsværd Atletik Club08Bagsværd Atletik ClubMalmö/A27.1.2024
138.23   Sofie Skovgaard Olesen , Greve Atletik08Greve AtletikBallerup20.1.2024
148.26   Aliya Dahl , KIF - København07KIF - KøbenhavnMalmö/A10.2.2024
158.27   Frederikke Weinreich Lundberg , Ballerup Atletik Klub07Ballerup Atletik KlubBallerup20.1.2024
158.27   Johanne Brogaard , Aarhus 1900 Atletik og Løb08Aarhus 1900 Atletik og LøbRanders10.2.2024
178.29   Clara Momme Jørgensen , Randers Sportsklub Freja08Randers Sportsklub FrejaAarhus28.12.2023
188.36   Agnete Vibe Bertelsen , Vejle Idrætsforening08Vejle IdrætsforeningSkive20.1.2024
188.36   Sarah Jansteen Eskesen , Ballerup Atletik Klub07Ballerup Atletik KlubMalmö/A27.1.2024
208.38   Agata Eva Jancewicz , Aalborg Atletik og Motion08Aalborg Atletik og MotionRanders10.2.2024
218.39   Filippa B. Clemmensen , Trongårdens Idræts Forening07Trongårdens Idræts ForeningHelsingør13.1.2024
228.42   Emilie Aaquist Christensen , Randers Sportsklub Freja08Randers Sportsklub FrejaRanders2.12.2023
228.42   Esther Falck , Sparta Atletik og Løb08Sparta Atletik og LøbMalmö/A27.1.2024
248.48   Vibe Konrad Olsen , Odense Atletik - O.G.F.07Odense Atletik - O.G.F.Skive3.2.2024
258.53   Klara Hatini Pedersen , KIF - København08KIF - KøbenhavnVäxjö20.1.2024
268.57   Silje Grønbæk Hovgaard , Odense Atletik - O.G.F.08Odense Atletik - O.G.F.Aarhus27.1.2024
278.59   Alma Bøge Crichton , Trongårdens Idræts Forening08Trongårdens Idræts ForeningBallerup20.1.2024
288.60   Natalia Lydersen , Treysti08TreystiReykjavik20.1.2024
298.64   Vilma Viggers Fabild , FIF atletik og motion08FIF atletik og motionMalmö/A10.2.2024
308.76   Caroline Bay von Schimmelmann , Aarhus 1900 Atletik og Løb08Aarhus 1900 Atletik og LøbRanders10.2.2024
318.77   Dagmar Mathilde L Karlsen , Ballerup Atletik Klub07Ballerup Atletik KlubSkive3.2.2024
328.83   Brá Mohr , Bragdið07BragdiðReykjavik20.1.2024
338.84   Elsa Kyster Hvelplund , FIF atletik og motion08FIF atletik og motionHelsingør13.1.2024
348.87   Selma Guldager Knudsen , Trongårdens Idræts Forening08Trongårdens Idræts ForeningBallerup20.1.2024
358.88   Isabella Cochran , Silkeborg Atletik Klub 7707Silkeborg Atletik Klub 77Skive16.12.2023
368.92   Sofía Højgaard , Bragdið08BragdiðMalmö/A27.1.2024
378.96   Nanna Trier Svendsen , FIF atletik og motion08FIF atletik og motionHelsingør13.1.2024
378.96   Isabella Petersen , FIF atletik og motion08FIF atletik og motionBallerup20.1.2024
399.04   Esther Korsholm , Fredericia Atletik Forening08Fredericia Atletik ForeningOdense5.2.2024
409.05   Elena E. Olsen , Hvirlan08HvirlanReykjavik20.1.2024
419.07   Sofia Toftalid , Aalborg Atletik og Motion08Aalborg Atletik og MotionAalborg29.12.2023
419.07   Hennie Maria Samuelsen , Bragdið07BragdiðReykjavik20.1.2024
439.11   Elisabeth Helga Unnarsdottir , Silkeborg Atletik Klub 7708Silkeborg Atletik Klub 77Göteborg/FH3.12.2023
449.18   Ida Marie Holm Sørensen , Aarhus 1900 Atletik og Løb08Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus27.1.2024
459.27   Naja M. Riis , Skive A.M.07Skive A.M.Skive20.1.2024
469.29   Milla Bjerggaard Damsted , Odense Atletik - O.G.F.08Odense Atletik - O.G.F.Aarhus27.1.2024
479.55   Lucia Sødergren , Hvirlan08HvirlanReykjavik20.1.2024
489.57   Matilde Marie Hauge , Aarhus 1900 Atletik og Løb08Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus27.1.2024
499.83   Elin Johnsdóttir , Hvirlan08HvirlanReykjavik20.1.2024
5010.39   Emma Clara Clausen , Ballerup Atletik Klub08Ballerup Atletik KlubBallerup20.1.2024
P17 200 m (20)
Inde & Ude resultater 15.4.2023-23.2.2024
125.00   Laura Juul Lassen , Aalborg Atletik og Motion08Aalborg Atletik og MotionOdense17.2.2024
225.55   Ronja Christophersen , Køge Atletik07Køge AtletikKøbenhavn21.5.2023
326.06   Asta Hübertz Christensen , Aarhus 1900 Atletik og Løb08Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus14.6.2023
426.18   Sophia Bonde , KIF - København07KIF - KøbenhavnVäxjö19.1.2024
526.33   Vibe Konrad Olsen , Odense Atletik - O.G.F.07Odense Atletik - O.G.F.Odense4.6.2023
526.33   Aliya Dahl , KIF - København07KIF - KøbenhavnBallerup18.6.2023
726.42   Rasmine Dyrgaard Tholstrup , Odense Atletik - O.G.F.07Odense Atletik - O.G.F.Odense4.6.2023
826.43   Thea Søgård Nissen , Kolding KFUM Atletik og Motion07Kolding KFUM Atletik og MotionOdense4.6.2023
926.82   Freja Isabel Knudsen , Sparta Atletik og Løb07Sparta Atletik og LøbMalmö/A11.2.2024
1026.87   Ida B. Nielsen , Aalborg Atletik og Motion07Aalborg Atletik og MotionOdense4.6.2023
1126.98   Ella Hørsted-Toustrup , Aarhus 1900 Atletik og Løb08Aarhus 1900 Atletik og LøbRanders10.2.2024
1227.06   Sofie Skovgaard Olesen , Greve Atletik08Greve AtletikTårnby7.5.2023
1327.08   Elin Lynge , Aalborg Atletik og Motion08Aalborg Atletik og MotionKøbenhavn12.8.2023
1427.09   Klara Hatini Pedersen , KIF - København08KIF - KøbenhavnFrederiksberg22.8.2023
1527.11   Milla Eskildsen , KIF - København07KIF - KøbenhavnVäxjö19.1.2024
1627.23   Agata Eva Jancewicz , Aalborg Atletik og Motion08Aalborg Atletik og MotionRanders10.2.2024
1727.28   Anna Glinvad Krogh , Aalborg Atletik og Motion07Aalborg Atletik og MotionKøbenhavn12.8.2023
1827.29   Asta Marie Holck Hansen , FIF atletik og motion07FIF atletik og motionKøbenhavn21.5.2023
1927.36   Louise Bisgaard , Ballerup Atletik Klub07Ballerup Atletik KlubBallerup18.6.2023
2027.41   Mille Elmer , KIF - København07KIF - KøbenhavnBerlin28.5.2023
2127.42   Filippa B. Clemmensen , Trongårdens Idræts Forening07Trongårdens Idræts ForeningTårnby7.5.2023
2227.43   Esther Falck , Sparta Atletik og Løb08Sparta Atletik og LøbKøbenhavn12.8.2023
2327.47   Elise Martens Sloth , Ballerup Atletik Klub08Ballerup Atletik KlubMalmö/A11.2.2024
2427.54   Ingrid Olivarius Vølund , Sparta Atletik og Løb07Sparta Atletik og LøbGöteborg/S2.7.2023
2527.55   Johanne Brogaard , Aarhus 1900 Atletik og Løb08Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus14.6.2023
2527.55   Paprika Anna Maria Møller , Vidar Atletik08Vidar AtletikRanders10.2.2024
2727.62   Beatrice Kristensen , Hvidovre Atletik & Motion07Hvidovre Atletik & MotionTårnby7.5.2023
2827.69   Sarah Jansteen Eskesen , Ballerup Atletik Klub07Ballerup Atletik KlubMalmö/A11.2.2024
2927.91   Christine Emilie Næsby , Sparta Atletik og Løb07Sparta Atletik og LøbHvidovre3.9.2023
3027.98   Annika Aqraou , FIF atletik og motion07FIF atletik og motionGöteborg/S2.7.2023
3128.14   Alma Bøge Crichton , Trongårdens Idræts Forening08Trongårdens Idræts ForeningBallerup18.6.2023
3128.14   Agnete Vibe Bertelsen , Vejle Idrætsforening08Vejle IdrætsforeningKøbenhavn12.8.2023
3328.27   Emilie Aaquist Christensen , Randers Sportsklub Freja08Randers Sportsklub FrejaRanders3.12.2023
3328.27   Frederikke Weinreich Lundberg , Ballerup Atletik Klub07Ballerup Atletik KlubMalmö/A28.1.2024
3528.37   Gry Adamsen , Kolding KFUM Atletik og Motion08Kolding KFUM Atletik og MotionEsbjerg30.9.2023
3628.39   Laura Erdmann Chrestensen , Fredericia Atletik Forening07Fredericia Atletik ForeningOdense4.6.2023
3628.39   Sarah Nygaard Sand , Trongårdens Idræts Forening07Trongårdens Idræts ForeningHvidovre3.9.2023
3828.46   Vilma Viggers Fabild , FIF atletik og motion08FIF atletik og motionBallerup18.6.2023
3928.48   Gertrud Sander Clausen , FIF atletik og motion08FIF atletik og motionFrederiksberg4.6.2023
4028.52   Selma Guldager Knudsen , Trongårdens Idræts Forening08Trongårdens Idræts ForeningGreve23.9.2023
4128.60   Clara Momme Jørgensen , Randers Sportsklub Freja08Randers Sportsklub FrejaRanders3.12.2023
4228.71   Amalie Sofie Nielsen , Sparta Atletik og Løb07Sparta Atletik og LøbKøbenhavn20.5.2023
4328.73   Louise Lehman Jensen , FIF atletik og motion08FIF atletik og motionFrederiksberg4.6.2023
4428.81   Isabella Bonde , KIF - København08KIF - KøbenhavnBallerup18.6.2023
4528.89   Natalia Lydersen , Treysti08TreystiMalmö/A28.1.2024
4628.93   Bianca Baan , Sparta Atletik og Løb07Sparta Atletik og LøbKøbenhavn21.5.2023
4729.04   Sigrid Johanne Trojahn Kristiansen , Sparta Atletik og Løb08Sparta Atletik og LøbFrederiksberg4.6.2023
4829.10   Silje Grønbæk Hovgaard , Odense Atletik - O.G.F.08Odense Atletik - O.G.F.Odense11.12.2023
4929.15   Brá Mohr , Bragdið07BragdiðHvidovre3.9.2023
5029.27   Sofía Højgaard , Bragdið08BragdiðHvidovre3.9.2023
P17 400 m (20)
Inde & Ude resultater 15.4.2023-23.2.2024
158.72   Aliya Dahl , KIF - København07KIF - KøbenhavnHvidovre2.9.2023
259.66   Vibe Konrad Olsen , Odense Atletik - O.G.F.07Odense Atletik - O.G.F.Odense3.6.2023
31:00.35   Amanda Paaske Frederiksen , Kolding KFUM Atletik og Motion07Kolding KFUM Atletik og MotionOdense3.6.2023
41:01.17   Freja Isabel Knudsen , Sparta Atletik og Løb07Sparta Atletik og LøbBallerup17.6.2023
51:01.37   Filippa B. Clemmensen , Trongårdens Idræts Forening07Trongårdens Idræts ForeningKøbenhavn20.5.2023
61:02.03   Beatrice Kristensen , Hvidovre Atletik & Motion07Hvidovre Atletik & MotionHvidovre2.9.2023
71:02.37   Christine Emilie Næsby , Sparta Atletik og Løb07Sparta Atletik og LøbBallerup17.6.2023
81:03.21   Thea Friis , Aarhus 1900 Atletik og Løb08Aarhus 1900 Atletik og LøbHvidovre10.6.2023
91:03.61   Annika Aqraou , FIF atletik og motion07FIF atletik og motionGöteborg/S1.7.2023
101:03.93   Gry Adamsen , Kolding KFUM Atletik og Motion08Kolding KFUM Atletik og MotionHaderslev1.10.2023
111:04.22   Sophia Bonde , KIF - København07KIF - KøbenhavnBerlin27.5.2023
121:04.45   Paprika Anna Maria Møller , Vidar Atletik08Vidar AtletikHaderslev1.10.2023
131:05.30   Thea Søgård Nissen , Kolding KFUM Atletik og Motion07Kolding KFUM Atletik og MotionVejle29.4.2023
141:05.51   Clara Wellendorf , Idrætsklubben Hellas, Roskilde08Idrætsklubben Hellas, RoskildeMalmö/A28.1.2024
151:06.65   Sofía Højgaard , Bragdið08BragdiðTórshavn17.6.2023
161:07.24   Karoline Kalsmose Jakobsen , Aarhus 1900 Atletik og Løb07Aarhus 1900 Atletik og LøbViby10.5.2023
171:10.40   Agnete Silkjær Mortensen , Skive A.M.07Skive A.M.Aalborg17.6.2023
181:11.44 mx   Nanna Høgstrup , Randers Sportsklub Freja07Randers Sportsklub FrejaHerning23.9.2023
191:11.79   Brá Mohr , Bragdið07BragdiðTórshavn12.8.2023
201:12.20   Lily Rødgaard , FIF Atletik og Motion08FIF Atletik og MotionFrederiksberg20.6.2023
211:13.36   Olivia Bagger Thorsø , Vejle Idrætsforening07Vejle IdrætsforeningVejle29.4.2023
221:14.09   Sophie Maertens , KIF - København07KIF - KøbenhavnHvidovre10.6.2023
231:14.14   Selma Schielder-Kragh , KIF - København08KIF - KøbenhavnFrederiksberg4.6.2023
241:17.10   Tabita Hvannastein , Treysti08TreystiReykjavik20.1.2024
251:19.70   Lucie Hempel , Aaig - Atletik & Triathlon08Aaig - Atletik & TriathlonHaderslev1.10.2023
261:20.50   Lucia Sødergren , Hvirlan08HvirlanTórshavn17.6.2023
P17 800 m (18)
Inde & Ude resultater 15.4.2023-23.2.2024
12:15.88 mx   Signe Risvig , Skive A.M.07Skive A.M.Viborg24.8.2023
22:22.10   Gry Adamsen , Kolding KFUM Atletik og Motion08Kolding KFUM Atletik og MotionVejen16.9.2023
32:22.27   Klara Hatini Pedersen , KIF - København08KIF - KøbenhavnHvidovre3.9.2023
42:23.20   Paprika Anna Maria Møller , Vidar Atletik08Vidar AtletikRanders10.2.2024
52:23.48   Aliya Dahl , KIF - København07KIF - KøbenhavnBorås11.6.2023
62:23.99   Ellen Nørgaard , Viborg Atletik og Motionsforening08Viborg Atletik og MotionsforeningViborg24.8.2023
72:24.65   Amanda Paaske Frederiksen , Kolding KFUM Atletik og Motion07Kolding KFUM Atletik og MotionOdense4.6.2023
82:25.75   Claire Scott , Slagelse Atletik DELTA08Slagelse Atletik DELTASlagelse19.8.2023
92:27.48   Madison Hasle Tarp , Herning Gf, Atletik/Motion08Herning Gf, Atletik/MotionRanders10.2.2024
102:27.76   Filippa Tvistholm Jørgensen , Greve Atletik08Greve AtletikHvidovre11.6.2023
112:29.46   Agnete Vibe Bertelsen , Vejle Idrætsforening08Vejle IdrætsforeningRanders4.2.2024
122:29.53   Ingrid Olivarius Vølund , Sparta Atletik og Løb07Sparta Atletik og LøbKøbenhavn21.5.2023
132:29.88   Vibe Konrad Olsen , Odense Atletik - O.G.F.07Odense Atletik - O.G.F.København21.5.2023
142:32.63   Elin Lynge , Aalborg Atletik og Motion08Aalborg Atletik og MotionRanders4.2.2024
152:33.66   Beatrice Kristensen , Hvidovre Atletik & Motion07Hvidovre Atletik & MotionTårnby6.5.2023
162:34.79   Anna Glinvad Krogh , Aalborg Atletik og Motion07Aalborg Atletik og MotionKøbenhavn13.8.2023
172:36.82   Marguerite Weinreich Sørensen , Aalborg Øst Road Runners Club07Aalborg Øst Road Runners ClubHerning13.5.2023
182:36.96   Clara Wellendorf , Idrætsklubben Hellas, Roskilde08Idrætsklubben Hellas, RoskildeHvidovre3.9.2023
192:37.65 mx   Johanne Marie Lilleøre , Amager Atletik Club08Amager Atletik ClubTårnby6.10.2023
202:39.33   Louise Lehman Jensen , FIF atletik og motion08FIF atletik og motionRanders4.2.2024
212:40.11   Nora Krogh Jensen , Sparta Atletik og Løb08Sparta Atletik og LøbBallerup20.1.2024
222:40.34   Laura Juul Lassen , Aalborg Atletik og Motion08Aalborg Atletik og MotionKøbenhavn13.8.2023
232:41.36   Sofie Flyvbjerg , Aalborg Atletik og Motion07Aalborg Atletik og MotionKøbenhavn13.8.2023
242:43.02   Amalie Sofie Nielsen , Sparta Atletik og Løb07Sparta Atletik og LøbKøbenhavn21.5.2023
252:43.53   Karoline Kalsmose Jakobsen , Aarhus 1900 Atletik og Løb07Aarhus 1900 Atletik og LøbTårnby6.5.2023
262:44.55   Esther Falck , Sparta Atletik og Løb08Sparta Atletik og LøbKøbenhavn13.8.2023
272:47.32   Caroline Nordentoft , Viborg Atletik og Motionsforening08Viborg Atletik og MotionsforeningAalborg17.6.2023
282:47.6h mx   Selma Guldager Knudsen , Trongårdens Idræts Forening08Trongårdens Idræts ForeningLyngby21.6.2023
292:49.77   Sarah Pedersen , Viborg Atletik og Motionsforening08Viborg Atletik og MotionsforeningAalborg17.6.2023
302:53.76   Elena E. Olsen , Hvirlan08HvirlanKlaksvík27.5.2023
312:54.36   Milla Bjerggaard Damsted , Odense Atletik - O.G.F.08Odense Atletik - O.G.F.Randers10.2.2024
322:54.89 mx   Karoline Westring , Trongårdens Idræts Forening08Trongårdens Idræts ForeningLyngby21.6.2023
332:56.26   Laura Lone Windt-Lockett , Esbjerg Atletik og Motion08Esbjerg Atletik og MotionHerning13.5.2023
342:58.36   Ashanti Johansen , Korsør Atletik & Motion08Korsør Atletik & MotionAalborg9.9.2023
352:58.54   Ida Sofia Schmidt Meinich , Esbjerg Atletik og Motion08Esbjerg Atletik og MotionHerning13.5.2023
363:00.74   Emilie Vendelboe Madsen , Aaig - Atletik & Triathlon07Aaig - Atletik & TriathlonHaderslev13.6.2023
373:08.55   Ai Waagstein , Hvirlan07HvirlanKlaksvík27.5.2023
383:11.06   Tabita Hvannastein , Treysti08TreystiReykjavik21.1.2024
393:13.39   Alma Bøge Crichton , Trongårdens Idræts Forening08Trongårdens Idræts ForeningLyngby16.9.2023
403:13.64   Cecilie Lykke Melchior , Esbjerg Atletik og Motion08Esbjerg Atletik og MotionVejen16.9.2023
413:15.22   Lucia Sødergren , Hvirlan08HvirlanTórshavn13.8.2023
423:15.60   Elsa Kyster Hvelplund , FIF atletik og motion08FIF atletik og motionLyngby16.9.2023
433:17.62   Selma Madicken Vöge-Widding , Sparta Atletik og Løb08Sparta Atletik og LøbGlostrup29.4.2023
443:46.63 mx   Viola Lei Hansgaard , Trongårdens Idræts Forening08Trongårdens Idræts ForeningLyngby21.6.2023
P17 1500 m (18)
Inde & Ude resultater 15.4.2023-23.2.2024
14:39.96 mx   Signe Risvig , Skive A.M.07Skive A.M.Viborg3.10.2023
24:42.83   Aline Hedegård Bruhn , FIF Atletik og Motion08FIF Atletik og MotionMalmö/A27.1.2024
34:54.40 mx   Ellen Nørgaard , Viborg Atletik og Motionsforening08Viborg Atletik og MotionsforeningViborg3.10.2023
44:59.83   Filippa Tvistholm Jørgensen , Greve Atletik08Greve AtletikHvidovre2.9.2023
55:03.18   Madison Hasle Tarp , Herning Gf, Atletik/Motion08Herning Gf, Atletik/MotionHvidovre2.9.2023
65:03.91 mx   Gry Adamsen , Kolding KFUM Atletik og Motion08Kolding KFUM Atletik og MotionHerning23.9.2023
75:12.31   Nora Krogh Jensen , Sparta Atletik og Løb08Sparta Atletik og LøbMalmö/A27.1.2024
85:13.73   Paprika Anna Maria Møller , Vidar Atletik08Vidar AtletikHvidovre2.9.2023
95:15.10   Camilla T. Blaabjerg , Sparta Atletik og Løb07Sparta Atletik og LøbMalmö/A27.1.2024
105:18.97   Caroline Nordentoft , Viborg Atletik og Motionsforening08Viborg Atletik og MotionsforeningSkive20.1.2024
115:19.31   Katharina Zobel , Bagsværd Atletik Club07Bagsværd Atletik ClubVejen16.9.2023
125:41.67   Nanna Luka Brinchmann Holm , Sparta Atletik og Løb08Sparta Atletik og LøbBallerup21.1.2024
135:59.60   Elena E. Olsen , Hvirlan08HvirlanTórshavn17.6.2023
146:23.92   Ida Sofia Schmidt Meinich , Esbjerg Atletik og Motion08Esbjerg Atletik og MotionEsbjerg30.9.2023
156:29.18 mx   Emilie Aaquist Christensen , Randers Sportsklub Freja08Randers Sportsklub FrejaHerning23.9.2023
166:51.58   Tabita Hvannastein , Treysti08TreystiTórshavn17.6.2023
176:55.88   Lucia Sødergren , Hvirlan08HvirlanTórshavn17.6.2023
186:59.50   Sofía Højgaard , Bragdið08BragdiðTórshavn17.6.2023
P17 3000 m (18)
Inde & Ude resultater 15.4.2023-23.2.2024
110:40.46   Aline Hedegård Bruhn , FIF Atletik og Motion08FIF Atletik og MotionSkive16.12.2023
210:51.94   Ellen Nørgaard , Viborg Atletik og Motionsforening08Viborg Atletik og MotionsforeningSkive3.2.2024
311:28.86mx   Filippa Tvistholm Jørgensen , Greve Atletik08Greve AtletikBallerup18.6.2023
411:29.84   Madison Hasle Tarp , Herning Gf, Atletik/Motion08Herning Gf, Atletik/MotionSkive3.2.2024
511:52.04   Claire Scott , Slagelse Atletik DELTA08Slagelse Atletik DELTAKøbenhavn20.5.2023
611:54.77mx   Paprika Anna Maria Møller , Vidar Atletik08Vidar AtletikHvidovre3.9.2023
712:16.68   Camilla T. Blaabjerg , Sparta Atletik og Løb07Sparta Atletik og LøbBallerup20.1.2024
812:32.18   Nanna Luka Brinchmann Holm , Sparta Atletik og Løb08Sparta Atletik og LøbBallerup20.1.2024
P17 60 m hæk 76.2 cm (24)
Inde resultater 15.10.2023-23.2.2024
19.05   Elin Lynge , Aalborg Atletik og Motion08Aalborg Atletik og MotionRanders4.2.2024
29.12   Anizette L. Klitgaard , Randers Sportsklub Freja08Randers Sportsklub FrejaRanders13.1.2024
39.46   Filippa B. Clemmensen , Trongårdens Idræts Forening07Trongårdens Idræts ForeningMalmö/A28.1.2024
49.47   Agnete Vibe Bertelsen , Vejle Idrætsforening08Vejle IdrætsforeningRanders4.2.2024
59.55   Aliya Dahl , KIF - København07KIF - KøbenhavnVäxjö21.1.2024
69.58   Ingrid Olivarius Vølund , Sparta Atletik og Løb07Sparta Atletik og LøbRanders4.2.2024
69.58   Caroline Bay von Schimmelmann , Aarhus 1900 Atletik og Løb08Aarhus 1900 Atletik og LøbRanders10.2.2024
89.65   Esther Falck , Sparta Atletik og Løb08Sparta Atletik og LøbRanders4.2.2024
99.94   Sofie Flyvbjerg , Aalborg Atletik og Motion07Aalborg Atletik og MotionRanders4.2.2024
1010.05   Carla Sehrt Arnø , Gentofte Idræts Klub08Gentofte Idræts KlubMalmö/A28.1.2024
1110.27   Louise Lehman Jensen , FIF atletik og motion08FIF atletik og motionRanders4.2.2024
1210.33   Amalie Nielsen Hesthaven , Gentofte Idræts Klub08Gentofte Idræts KlubHelsingør13.1.2024
1311.12   Isabella Petersen , FIF atletik og motion08FIF atletik og motionBallerup21.1.2024
1411.98 mx   Donna Sørensen , Sæby Idrætsklub 8007Sæby Idrætsklub 80Aalborg29.12.2023
1512.62   Elisabeth Helga Unnarsdottir , Silkeborg Atletik Klub 7708Silkeborg Atletik Klub 77Göteborg/FH2.12.2023
P17 Højdespring (18)
Inde resultater 15.10.2023-23.2.2024
11.67   Celina C.S. Jensen , Amager Atletik Club07Amager Atletik ClubHelsingør13.1.2024
21.61   Louise Lehman Jensen , FIF atletik og motion08FIF atletik og motionRanders4.2.2024
31.60   Caroline Bay von Schimmelmann , Aarhus 1900 Atletik og Løb08Aarhus 1900 Atletik og LøbRanders10.2.2024
41.55   Elin Lynge , Aalborg Atletik og Motion08Aalborg Atletik og MotionRanders2.12.2023
41.55   Sarah Nygaard Sand , Trongårdens Idræts Forening07Trongårdens Idræts ForeningMalmö/A27.1.2024
41.55   Viola Lei Hansgaard , Trongårdens Idræts Forening08Trongårdens Idræts ForeningHvidovre10.2.2024
71.50   Anna Glinvad Krogh , Aalborg Atletik og Motion07Aalborg Atletik og MotionAarhus28.12.2023
81.49   Agnete Vibe Bertelsen , Vejle Idrætsforening08Vejle IdrætsforeningRanders4.2.2024
91.45   Frida Rengnér Fischer , Sæby Idrætsklub 8008Sæby Idrætsklub 80Aalborg22.11.2023
91.45   Hennie Maria Samuelsen , Bragdið07BragdiðReykjavik21.1.2024
111.43   Sofie Flyvbjerg , Aalborg Atletik og Motion07Aalborg Atletik og MotionRanders4.2.2024
111.43   Aliya Dahl , KIF - København07KIF - KøbenhavnRanders4.2.2024
131.42   Isabella Bonde , KIF - København08KIF - KøbenhavnVäxjö20.1.2024
141.40   Ida Marie Holm Sørensen , Aarhus 1900 Atletik og Løb08Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus28.1.2024
141.40   Esther Falck , Sparta Atletik og Løb08Sparta Atletik og LøbRanders4.2.2024
161.35   Agata Eva Jancewicz , Aalborg Atletik og Motion08Aalborg Atletik og MotionRanders2.12.2023
171.31   Ingrid Olivarius Vølund , Sparta Atletik og Løb07Sparta Atletik og LøbRanders4.2.2024
181.20   Sofia Toftalid , Aalborg Atletik og Motion08Aalborg Atletik og MotionAalborg22.11.2023
191.15   Donna Sørensen , Sæby Idrætsklub 8007Sæby Idrætsklub 80Aalborg29.12.2023
P17 Stangspring (18)
Inde resultater 15.10.2023-23.2.2024
13.30   Cathia Lindgaard Jensen , Randers Sportsklub Freja07Randers Sportsklub FrejaRanders10.2.2024
23.16   Klara Hatini Pedersen , KIF - København08KIF - KøbenhavnMalmö/A10.2.2024
33.06   Sophia Bonde , KIF - København07KIF - KøbenhavnMalmö/A10.2.2024
42.90   Nikoline Willadsen , Trongårdens Idræts Forening08Trongårdens Idræts ForeningBallerup21.1.2024
52.50   Alma Elisabeth Kühnell , Holte Atletik07Holte AtletikBallerup21.1.2024
62.30   Donna Sørensen , Sæby Idrætsklub 8007Sæby Idrætsklub 80Aarhus27.1.2024
P17 Længdespring (18)
Inde resultater 15.10.2023-23.2.2024
15.35   Asta Hübertz Christensen , Aarhus 1900 Atletik og Løb08Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus27.1.2024
25.28   Agnete Vibe Bertelsen , Vejle Idrætsforening08Vejle IdrætsforeningAarhus28.12.2023
35.24   Rasmine Dyrgaard Tholstrup , Odense Atletik - O.G.F.07Odense Atletik - O.G.F.Aarhus27.1.2024
45.18   Johanne Brogaard , Aarhus 1900 Atletik og Løb08Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus28.12.2023
55.17   Sofie Flyvbjerg , Aalborg Atletik og Motion07Aalborg Atletik og MotionAarhus27.1.2024
65.16   Aliya Dahl , KIF - København07KIF - KøbenhavnVäxjö20.1.2024
75.12   Laura Juul Lassen , Aalborg Atletik og Motion08Aalborg Atletik og MotionRanders10.2.2024
85.10   Milla Eskildsen , KIF - København07KIF - KøbenhavnRanders13.1.2024
95.09   Celina C.S. Jensen , Amager Atletik Club07Amager Atletik ClubBallerup21.1.2024
105.08   Elin Lynge , Aalborg Atletik og Motion08Aalborg Atletik og MotionRanders3.12.2023
115.06   Anna Glinvad Krogh , Aalborg Atletik og Motion07Aalborg Atletik og MotionAarhus28.12.2023
125.01   Ingrid Olivarius Vølund , Sparta Atletik og Løb07Sparta Atletik og LøbRanders4.2.2024
134.98   Frederikke Weinreich Lundberg , Ballerup Atletik Klub07Ballerup Atletik KlubMalmö/A28.1.2024
144.90   Agata Eva Jancewicz , Aalborg Atletik og Motion08Aalborg Atletik og MotionŁódź17.12.2023
154.88   Esther Falck , Sparta Atletik og Løb08Sparta Atletik og LøbBallerup21.1.2024
164.79   Louise Lehman Jensen , FIF atletik og motion08FIF atletik og motionRanders4.2.2024
174.74   Vilma Viggers Fabild , FIF atletik og motion08FIF atletik og motionBallerup21.1.2024
184.72   Annika Hassing , Bagsværd Atletik Club08Bagsværd Atletik ClubBallerup21.1.2024
194.55   Selma Guldager Knudsen , Trongårdens Idræts Forening08Trongårdens Idræts ForeningBallerup21.1.2024
204.52   Emilie Aaquist Christensen , Randers Sportsklub Freja08Randers Sportsklub FrejaRanders3.12.2023
214.38   Elena E. Olsen , Hvirlan08HvirlanReykjavik20.1.2024
214.38   Sarah Nygaard Sand , Trongårdens Idræts Forening07Trongårdens Idræts ForeningBallerup21.1.2024
234.29   Elsa Kyster Hvelplund , FIF atletik og motion08FIF atletik og motionHelsingør13.1.2024
244.20   Carla Sehrt Arnø , Gentofte Idræts Klub08Gentofte Idræts KlubBallerup21.1.2024
254.18   Sofia Toftalid , Aalborg Atletik og Motion08Aalborg Atletik og MotionAalborg29.12.2023
264.10   Lucia Sødergren , Hvirlan08HvirlanReykjavik20.1.2024
274.06   Milla Bjerggaard Damsted , Odense Atletik - O.G.F.08Odense Atletik - O.G.F.Odense5.2.2024
284.04   Natalia Lydersen , Treysti08TreystiReykjavik20.1.2024
294.03   Matilde Marie Hauge , Aarhus 1900 Atletik og Løb08Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus27.1.2024
303.84   Silje Grønbæk Hovgaard , Odense Atletik - O.G.F.08Odense Atletik - O.G.F.Odense5.2.2024
313.61   Esther Korsholm , Fredericia Atletik Forening08Fredericia Atletik ForeningOdense5.2.2024
323.51   Emma Clara Clausen , Ballerup Atletik Klub08Ballerup Atletik KlubBallerup21.1.2024
333.50   Donna Sørensen , Sæby Idrætsklub 8007Sæby Idrætsklub 80Aalborg28.10.2023
P17 Trespring (18)
Inde resultater 15.10.2023-23.2.2024
110.94   Agnete Vibe Bertelsen , Vejle Idrætsforening08Vejle IdrætsforeningAarhus28.1.2024
210.59   Amalie Nielsen Hesthaven , Gentofte Idræts Klub08Gentofte Idræts KlubMalmö/A27.1.2024
310.23   Agata Eva Jancewicz , Aalborg Atletik og Motion08Aalborg Atletik og MotionRanders10.2.2024
410.20   Emilie Aaquist Christensen , Randers Sportsklub Freja08Randers Sportsklub FrejaRanders2.12.2023
510.09   Elin Lynge , Aalborg Atletik og Motion08Aalborg Atletik og MotionRanders2.12.2023
69.79   Hennie Maria Samuelsen , Bragdið07BragdiðMalmö/A27.1.2024
79.30   Freja Lützhøft Sørensen , Aalborg Atletik og Motion07Aalborg Atletik og MotionRanders10.2.2024
89.01   Ingrid Bjerring Bove , Gentofte Idræts Klub07Gentofte Idræts KlubMalmö/A27.1.2024
98.81   Cecilie Lykke Melchior , Esbjerg Atletik og Motion08Esbjerg Atletik og MotionAarhus28.1.2024
P17 Kuglestød 3.0 kg (18)
Inde resultater 15.10.2023-23.2.2024
112.89   Viola Lei Hansgaard , Trongårdens Idræts Forening08Trongårdens Idræts ForeningHvidovre10.2.2024
212.49   Aliya Dahl , KIF - København07KIF - KøbenhavnVäxjö21.1.2024
312.20   Elin Lynge , Aalborg Atletik og Motion08Aalborg Atletik og MotionAarhus27.1.2024
412.17   Louise Lehman Jensen , FIF atletik og motion08FIF atletik og motionRanders4.2.2024
511.44   Annika Hedelund Nielsen , Ballerup Atletik Klub08Ballerup Atletik KlubBallerup19.12.2023
611.14   Charlie Redestam , Helsingør If, Atletik08Helsingør If, AtletikBallerup20.1.2024
710.90   Silke Marie Bach Madsen , Amager Atletik Club08Amager Atletik ClubVäxjö/Ti3.2.2024
810.62   Sofie Flyvbjerg , Aalborg Atletik og Motion07Aalborg Atletik og MotionRanders2.12.2023
910.41   Agnete Vibe Bertelsen , Vejle Idrætsforening08Vejle IdrætsforeningAarhus27.1.2024
109.42   Milla Bjerggaard Damsted , Odense Atletik - O.G.F.08Odense Atletik - O.G.F.Aarhus27.1.2024
109.42   Ingrid Olivarius Vølund , Sparta Atletik og Løb07Sparta Atletik og LøbRanders4.2.2024
128.97   Elise Martens Sloth , Ballerup Atletik Klub08Ballerup Atletik KlubBallerup16.12.2023
138.92   Laura Juul Lassen , Aalborg Atletik og Motion08Aalborg Atletik og MotionRanders2.12.2023
138.92   Freja Lützhøft Sørensen , Aalborg Atletik og Motion07Aalborg Atletik og MotionRanders10.2.2024
158.65   Gertrud Sander Clausen , FIF atletik og motion08FIF atletik og motionMalmö/A27.1.2024
168.62   Esther Falck , Sparta Atletik og Løb08Sparta Atletik og LøbMalmö/A27.1.2024
178.34   Cecilie Lykke Melchior , Esbjerg Atletik og Motion08Esbjerg Atletik og MotionAarhus27.1.2024
187.83   Donna Sørensen , Sæby Idrætsklub 8007Sæby Idrætsklub 80Aalborg28.10.2023
197.72   Elin Johnsdóttir , Hvirlan08HvirlanReykjavik20.1.2024
207.40   Agata Eva Jancewicz , Aalborg Atletik og Motion08Aalborg Atletik og MotionAalborg22.11.2023
217.39   Lisa Tummasardóttir Venned , Treysti07TreystiReykjavik20.1.2024
227.30   Helene Rus Andersen , Greve Atletik08Greve AtletikBallerup20.1.2024
237.07   Silje Grønbæk Hovgaard , Odense Atletik - O.G.F.08Odense Atletik - O.G.F.Odense11.12.2023
245.18   Emma Clara Clausen , Ballerup Atletik Klub08Ballerup Atletik KlubBallerup16.12.2023
P19 60 m (24)
Inde resultater 15.10.2023-23.2.2024
17.56   Celina Hagihara , KIF - København06KIF - KøbenhavnRanders13.1.2024
27.71   Frederikke Voss Vestergaard , Aalborg Atletik og Motion06Aalborg Atletik og MotionGöteborg/FH3.2.2024
37.79   Nora Grønnegaard Fischer , Holte Atletik05Holte AtletikHelsingør3.2.2024
47.86   Amaya Kruse Jørgensen , Sparta Atletik og Løb06Sparta Atletik og LøbMalmö/A10.2.2024
57.95   Sille Kurylak Hansen , Idrætsklubben Hellas, Roskilde06Idrætsklubben Hellas, RoskildeHelsingør13.1.2024
67.96   Sarah Engsig-Karup , Ballerup Atletik Klub06Ballerup Atletik KlubBallerup20.1.2024
78.10   Filippa Maja Roug , Ballerup Atletik Klub05Ballerup Atletik KlubMalmö/A10.2.2024
88.24   Christine Bjerre Jensen , Silkeborg Atletik Klub 7705Silkeborg Atletik Klub 77Göteborg/FH3.12.2023
98.29   Sara Fredslund , Aarhus 1900 Atletik og Løb06Aarhus 1900 Atletik og LøbSkive3.2.2024
108.39   Mille Lodahl , Aarhus 1900 Atletik og Løb06Aarhus 1900 Atletik og LøbSkive16.12.2023
108.39   Signe Kensø , Ballerup Atletik Klub06Ballerup Atletik KlubMalmö/A10.2.2024
128.44   Maya Korsgaard Nicholson , Silkeborg Atletik Klub 7706Silkeborg Atletik Klub 77Göteborg/FH3.12.2023
138.47   Inge Ackland , Skive A.M.05Skive A.M.Skive16.12.2023
148.56   Julianne Brammer Kristiansen , Skive A.M.05Skive A.M.Skive20.1.2024
158.71   Freja Ludvigsen , Vejle Idrætsforening06Vejle IdrætsforeningAarhus27.1.2024
168.73   Beatrise Rapacka (u) , Silkeborg Atletik Klub 7706Silkeborg Atletik Klub 77Göteborg/FH3.12.2023
178.75   Thinusa Aruchchunar , Herning Gf, Atletik/Motion05Herning Gf, Atletik/MotionRanders13.1.2024
188.90   Nanna Ilsøe Nygaard , Vejle Idrætsforening06Vejle IdrætsforeningAarhus28.12.2023
P19 200 m (20)
Inde & Ude resultater 15.4.2023-23.2.2024
124.52mx   Celina Hagihara , KIF - København06KIF - KøbenhavnGreve24.9.2023
224.61   Frederikke Voss Vestergaard , Aalborg Atletik og Motion06Aalborg Atletik og MotionGöteborg/S2.7.2023
325.20   Nora Grønnegaard Fischer , Holte Atletik05Holte AtletikHvidovre3.9.2023
425.69   Aurora Suarez Alvarez Thostrup , Sparta Atletik og Løb06Sparta Atletik og LøbGöteborg/S2.7.2023
525.78   Amaya Kruse Jørgensen , Sparta Atletik og Løb06Sparta Atletik og LøbMalmö/A11.2.2024
625.99   Filippa Maja Roug , Ballerup Atletik Klub05Ballerup Atletik KlubFrederiksberg22.8.2023
726.47   Solvej Møller , Greve Atletik05Greve AtletikMalmö/A11.2.2024
826.60   Matilde Mørch Jørgensen , Kolding KFUM Atletik og Motion05Kolding KFUM Atletik og MotionEsbjerg17.6.2023
926.88   Signe Kensø , Ballerup Atletik Klub06Ballerup Atletik KlubHelsingborg8.7.2023
1027.02   Sille Kurylak Hansen , Idrætsklubben Hellas, Roskilde06Idrætsklubben Hellas, RoskildeTårnby7.5.2023
1127.08   Mia Klostergaard Oldfield , Sparta Atletik og Løb05Sparta Atletik og LøbSheffield7.2.2024
1227.10   Rosa Min Poulsen , Holte Atletik06Holte AtletikGreve24.9.2023
1327.30   Rebekka Kordon , Haderslev Idræts-forening05Haderslev Idræts-foreningHvidovre3.9.2023
1427.45   Stine Baandrup Tindbæk , Trongårdens Idræts Forening05Trongårdens Idræts ForeningHvidovre3.9.2023
1527.75   Mille Lodahl , Aarhus 1900 Atletik og Løb06Aarhus 1900 Atletik og LøbOdense4.6.2023
1628.13   Maya Cecilie Fruergaard , Skive A.M.06Skive A.M.Aarhus9.9.2023
1728.19   Frida Revall , FIF atletik og motion06FIF atletik og motionFrederiksberg4.6.2023
1828.30   Mathilde Steenberg , Greve Atletik06Greve AtletikMalmö/A11.2.2024
1928.35   Manja Lund Jørgensen , Greve Atletik05Greve AtletikBallerup18.6.2023
1928.35   Sara Fredslund , Aarhus 1900 Atletik og Løb06Aarhus 1900 Atletik og LøbSkive3.2.2024
2128.56   Mathilde Mønsted Larsen , FIF atletik og motion05FIF atletik og motionTårnby7.5.2023
2228.59   Sara Fransisco Mouridsen , Bagsværd Atletik Club