M 60 m Inde 29.2. Finale A Finale | Inde 29.2. | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lawrence Johnson Lawrence Johnson ('99) | 99 | USA | 6.76 | PB | ||||||||||
2 | Terrell Bradford Terrell Bradford | USA | 6.80 | SB | |||||||||||
3 | Alejandro Goldston Alejandro Goldston | USA | 6.82 | ||||||||||||
4 | Elijah Lilly Elijah Lilly | USA | 6.83 | SB | |||||||||||
5 | Garen Earley Garen Earley | USA | 6.89 | =PB | |||||||||||
6 | Ryan Eddings Ryan Eddings ('97) | 97 | USA | 6.89 | =PB | ||||||||||
7 | Roman Johnson Roman Johnson | USA | 6.91 | ||||||||||||
8 | Will Domier Will Domier | USA | 6.91 | ||||||||||||
Indledende heats | 28.2. | ||||||||||||||
Indledende 1 28.2. | 28.2. | ||||||||||||||
1 | Alejandro Goldston Alejandro Goldston | USA | 6.80 | PB | |||||||||||
2 | Lawrence Johnson Lawrence Johnson ('99) | 99 | USA | 6.81 | =PB | ||||||||||
3 | Roman Johnson Roman Johnson | USA | 6.90 | PB | |||||||||||
4 | Will Domier Will Domier | USA | 6.92 | ||||||||||||
Indledende 2 28.2. | 28.2. | ||||||||||||||
1 | Terrell Bradford Terrell Bradford | USA | 6.83 | =SB | |||||||||||
2 | Jalen Adams Jalen Adams | USA | 6.95 | PB | |||||||||||
3 | Braffer Morris Braffer Morris | USA | 6.97 | PB | |||||||||||
4 | John Fulton John Fulton | USA | 6.98 | PB | |||||||||||
5 | Austin Lane Austin Lane | USA | 6.99 | SB | |||||||||||
6 | Jose Rubio Jose Rubio | USA | 7.00 | ||||||||||||
Indledende 3 28.2. | 28.2. | ||||||||||||||
1 | Elijah Lilly Elijah Lilly | USA | 6.86 | =SB | |||||||||||
2 | Ryan Eddings Ryan Eddings ('97) | 97 | USA | 6.89 | PB | ||||||||||
3 | Garen Earley Garen Earley | USA | 6.93 | SB | |||||||||||
4 | David Pierce David Pierce ('99) | 99 | TTO | 7.00 | |||||||||||
M 200 m Inde 29.2. Finale A Finale | Inde 29.2. | ||||||||||||||
1 | Jay Griffin Jay Griffin | USA | 20.98 | ||||||||||||
2 | Alejandro Goldston Alejandro Goldston | USA | 21.28 | PB | |||||||||||
3 | John Fulton John Fulton | USA | 21.77 | PB | |||||||||||
4 | David Pierce David Pierce ('99) | 99 | TTO | 21.79 | =SB | ||||||||||
Finale B 29.2. | 29.2. | ||||||||||||||
1 | Caleb Hardy Caleb Hardy | USA | 21.48 | PB | |||||||||||
2 | Terrell Bradford Terrell Bradford | USA | 21.53 | ||||||||||||
3 | Skyler Andam Skyler Andam | USA | 21.74 | PB | |||||||||||
4 | Germain Barnes Germain Barnes | USA | 21.77 | ||||||||||||
Indledende heats | 28.2. | ||||||||||||||
Indledende 1 28.2. | 28.2. | ||||||||||||||
1 | Jay Griffin Jay Griffin | USA | 21.17 | ||||||||||||
2 | David Pierce David Pierce ('99) | 99 | TTO | 21.86 | |||||||||||
Indledende 2 28.2. | 28.2. | ||||||||||||||
1 | Terrell Bradford Terrell Bradford | USA | 21.67 | ||||||||||||
2 | Skyler Andam Skyler Andam | USA | 21.81 | ||||||||||||
3 | Jose Rubio Jose Rubio | USA | 21.91 | PB | |||||||||||
Indledende 3 28.2. | 28.2. | ||||||||||||||
1 | Alejandro Goldston Alejandro Goldston | USA | 21.36 | PB | |||||||||||
2 | John Fulton John Fulton | USA | 21.80 | PB | |||||||||||
Indledende 4 28.2. | 28.2. | ||||||||||||||
1 | Caleb Hardy Caleb Hardy | USA | 21.55 | ||||||||||||
2 | Garen Earley Garen Earley | USA | 21.96 | SB | |||||||||||
3 | Brayden Durfee Brayden Durfee | USA | 22.14 | PB | |||||||||||
Indledende 5 28.2. | 28.2. | ||||||||||||||
1 | Cedric Patterson Cedric Patterson | USA | 21.91 | ||||||||||||
2 | Jace Marx Jace Marx ('96) | 96 | USA | 21.97 | SB | ||||||||||
Indledende 6 28.2. | 28.2. | ||||||||||||||
1 | Germain Barnes Germain Barnes | USA | 21.87 | ||||||||||||
2 | Ryan Cavinta Ryan Cavinta | USA | 22.02 | PB | |||||||||||
M 400 m Inde 29.2. Finale A Finale | Inde 29.2. | ||||||||||||||
1 | Carlos Salcido Carlos Salcido | MEX | 47.07 | ||||||||||||
2 | Thomas Willems Thomas Willems | 00 | AUS | 47.20 | PB | ||||||||||
3 | Caleb Hardy Caleb Hardy | USA | 47.46 | PB | |||||||||||
4 | Devon Washington Devon Washington | USA | 48.63 | ||||||||||||
Finale B 29.2. | 29.2. | ||||||||||||||
1 | Zach Dicken Zach Dicken | USA | 47.33 | SB | |||||||||||
2 | Ben Parmoon Ben Parmoon | USA | 47.74 | PB | |||||||||||
3 | Adam Stark Adam Stark ('99) | 99 | USA | 48.02 | PB | ||||||||||
4 | Spencer Eldridge Spencer Eldridge | USA | 48.10 | PB | |||||||||||
Indledende heats | 28.2. | ||||||||||||||
Indledende 1 28.2. | 28.2. | ||||||||||||||
1 | Carlos Salcido Carlos Salcido | MEX | 47.15 | ||||||||||||
2 | Zach Dicken Zach Dicken | USA | 48.19 | ||||||||||||
3 | Ryan Cavinta Ryan Cavinta | USA | 49.02 | PB | |||||||||||
Indledende 2 28.2. | 28.2. | ||||||||||||||
1 | Caleb Hardy Caleb Hardy | USA | 48.02 | ||||||||||||
2 | Ben Parmoon Ben Parmoon | USA | 48.58 | ||||||||||||
3 | Sean Geither Sean Geither | USA | 48.72 | PB | |||||||||||
Indledende 3 28.2. | 28.2. | ||||||||||||||
1 | Thomas Willems Thomas Willems | 00 | AUS | 48.40 | |||||||||||
2 | Devon Washington Devon Washington | USA | 48.62 | ||||||||||||
3 | Terrell Davis Terrell Davis | USA | 48.81 | PB | |||||||||||
Indledende 4 28.2. | 28.2. | ||||||||||||||
1 | Adam Stark Adam Stark ('99) | 99 | USA | 48.40 | |||||||||||
2 | Spencer Eldridge Spencer Eldridge | USA | 48.71 | ||||||||||||
3 | Charles Price Charles Price | USA | 49.09 | PB | |||||||||||
M 800 m Inde 29.2. Finale A Finale | Inde 29.2. | ||||||||||||||
1 | Gavin Sleeter Gavin Sleeter ('97) | 97 | USA | 1:53.05 | |||||||||||
2 | Jacob Grinwis Jacob Grinwis | USA | 1:53.21 | PB | |||||||||||
3 | Max Wharton Max Wharton ('96) | 96 | GBR | 1:54.35 | |||||||||||
4 | Heston Anderson Heston Anderson | USA | 1:54.54 | PB | |||||||||||
5 | Michael Rhoads Michael Rhoads ('97) | 97 | USA | 1:54.90 | |||||||||||
Kristian Uldbjerg HansenKristian Uldbjerg Hansen ('96) | 96 | DEN | DNF | ||||||||||||
Indledende heats | 28.2. | ||||||||||||||
Indledende 1 28.2. | 28.2. | ||||||||||||||
1 | Michael Rhoads Michael Rhoads ('97) | 97 | USA | 1:54.26 | |||||||||||
2 | Jacob Grinwis Jacob Grinwis | USA | 1:54.68 | SB | |||||||||||
3 | Heston Anderson Heston Anderson | USA | 1:54.89 | PB | |||||||||||
4 | Aric Kedge Aric Kedge | USA | 1:55.66 | ||||||||||||
Indledende 2 28.2. | 28.2. | ||||||||||||||
1 | Max Wharton Max Wharton ('96) | 96 | GBR | 1:53.07 | |||||||||||
2 | Kristian Uldbjerg HansenKristian Uldbjerg Hansen ('96) | 96 | DEN | 1:53.20 | SB | ||||||||||
3 | Gavin Sleeter Gavin Sleeter ('97) | 97 | USA | 1:53.38 | |||||||||||
4 | Austen Apperson Austen Apperson | USA | 1:53.67 | PB | |||||||||||
5 | Ryan Birkmeier Ryan Birkmeier | USA | 1:53.68 | PB | |||||||||||
6 | Cade Greseth Cade Greseth | USA | 1:54.99 | SB | |||||||||||
7 | Iman Bayat Iman Bayat ('99) | 99 | FRA | 1:55.65 | PB | ||||||||||
M 1 mile Inde 29.2. Finale A Finale | Inde 29.2. | ||||||||||||||
1 | Ahmed Muhumed Ahmed Muhumed ('98) | 98 | USA | 4:13.01 | PB | ||||||||||
2 | Jonathan Shields Jonathan Shields ('98) | 98 | GBR | 4:13.12 | PB | ||||||||||
3 | Henry Mong Henry Mong ('99) | 99 | USA | 4:13.66 | PB | ||||||||||
4 | Jacob Brueckman Jacob Brueckman ('98) | 98 | USA | 4:14.04 | PB | ||||||||||
5 | Sam Gilman Sam Gilman | 00 | USA | 4:14.41 | SB | ||||||||||
6 | Scott Johnson Scott Johnson | USA | 4:15.41 | ||||||||||||
7 | Michael Downey Michael Downey | USA | 4:15.95 | SB | |||||||||||
8 | Colin Dwyer Colin Dwyer | USA | 4:16.92 | PB | |||||||||||
9 | Stokton Smith Stokton Smith | USA | 4:17.60 | ||||||||||||
10 | Iolo Hughes Iolo Hughes ('96) | 96 | GBR | 4:21.00 | |||||||||||
Indledende heats | 28.2. | ||||||||||||||
Indledende 1 28.2. | 28.2. | ||||||||||||||
2 | Jonathan Shields Jonathan Shields ('98) | 98 | GBR | 4:19.01 | PB | ||||||||||
Indledende 2 28.2. | 28.2. | ||||||||||||||
1 | Henry Mong Henry Mong ('99) | 99 | USA | 4:15.05 | PB | ||||||||||
2 | Stokton Smith Stokton Smith | USA | 4:15.41 | ||||||||||||
3 | Iolo Hughes Iolo Hughes ('96) | 96 | GBR | 4:16.05 | |||||||||||
4 | Sam Gilman Sam Gilman | 00 | USA | 4:16.34 | SB | ||||||||||
5 | Jacob Brueckman Jacob Brueckman ('98) | 98 | USA | 4:17.01 | PB | ||||||||||
6 | Scott Johnson Scott Johnson | USA | 4:17.64 | ||||||||||||
M 3000 m Inde 29.2. Finale A Finale | Inde 29.2. | ||||||||||||||
1 | Paul Roberts Paul Roberts ('98) | 98 | USA | 8:21.71 | SB | ||||||||||
2 | Eric Hamer Eric Hamer ('97) | 97 | USA | 8:22.85 | |||||||||||
3 | Christopher Henry Christopher Henry | USA | 8:22.87 | SB | |||||||||||
4 | Patrick Sullivan Patrick Sullivan | USA | 8:24.22 | PB | |||||||||||
5 | Harry Ewing Harry Ewing ('97) | 97 | NZL | 8:26.55 | |||||||||||
6 | Ryan Ioanidis Ryan Ioanidis | USA | 8:27.60 | PB | |||||||||||
7 | Justin Weber Justin Weber ('98) | 98 | USA | 8:28.65 | PB | ||||||||||
8 | JD Thorne JD Thorne | USA | 8:32.03 | PB | |||||||||||
9 | Adam Hendrickson Adam Hendrickson | USA | 8:34.55 | ||||||||||||
10 | Jonathan Shields Jonathan Shields ('98) | 98 | GBR | 8:36.15 | PB | ||||||||||
11 | Hunter Boyer Hunter Boyer ('99) | 99 | USA | 8:36.65 | PB | ||||||||||
12 | Jakob Tew Jakob Tew | USA | 8:38.22 | PB | |||||||||||
13 | Ahmed Muhumed Ahmed Muhumed ('98) | 98 | USA | 8:39.03 | SB | ||||||||||
14 | Forrest Barton Forrest Barton | USA | 8:39.12 | ||||||||||||
15 | Michael Downey Michael Downey | USA | 8:39.35 | PB | |||||||||||
16 | Scott Johnson Scott Johnson | USA | 8:44.00 | PB | |||||||||||
Finale B 29.2. | 29.2. | ||||||||||||||
1 | Konrad Steck Konrad Steck ('99) | 99 | USA | 8:34.16 | PB | ||||||||||
2 | Jose Pina Jose Pina | USA | 8:37.17 | SB | |||||||||||
3 | Tom Moulai Tom Moulai ('98) | 98 | NZL | 8:39.58 | PB | ||||||||||
4 | Roberto Porras Roberto Porras | USA | 8:41.07 | SB | |||||||||||
5 | Connor Zydek Connor Zydek | USA | 8:42.57 | PB | |||||||||||
6 | Will Kitzhaber Will Kitzhaber ('99) | 99 | USA | 8:47.36 | PB | ||||||||||
M 5000 m Inde 29.2. Finale A Finale | Inde 29.2. | ||||||||||||||
1 | Eric Hamer Eric Hamer ('97) | 97 | USA | 14:24.30 | |||||||||||
2 | Paul Roberts Paul Roberts ('98) | 98 | USA | 14:27.86 | PB | ||||||||||
3 | Dallin Farnsworth Dallin Farnsworth ('93) | 93 | USA | 14:33.13 | PB | ||||||||||
4 | Luke Beattie Luke Beattie | USA | 14:38.06 | SB | |||||||||||
5 | Christopher Henry Christopher Henry | USA | 14:38.99 | PB | |||||||||||
6 | Forrest Barton Forrest Barton | USA | 14:44.49 | PB | |||||||||||
7 | Riccardo Mugnosso Riccardo Mugnosso ('97) | 97 | ITA | 14:45.92 | PB | ||||||||||
8 | Ryan Ioanidis Ryan Ioanidis | USA | 14:46.44 | PB | |||||||||||
M 60 m hæk Inde 29.2. Finale A Finale | Inde 29.2. | ||||||||||||||
1 | Germain Barnes Germain Barnes | USA | 8.01 | PB | |||||||||||
2 | Andrew Doctor Andrew Doctor ('99) | 99 | USA | 8.19 | |||||||||||
3 | Cameron Harris Cameron Harris ('01) | 01 | USA | 8.21 | |||||||||||
4 | Caige McComb Caige McComb | USA | 8.38 | PB | |||||||||||
5 | Hunter Simonson Hunter Simonson | USA | 8.43 | ||||||||||||
6 | Tyler Lloyd Tyler Lloyd | USA | 8.45 | ||||||||||||
M Højdespring Inde 29.2. Finale A Finale | Inde 29.2. | ||||||||||||||
1 | Chandler Obray Chandler Obray | USA | 2.06 | SB | |||||||||||
| |||||||||||||||
1 | Chandler Obray Chandler Obray | USA | 2.05 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Addison Brown Addison Brown | USA | 2.06 | PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Hunter Simonson Hunter Simonson | USA | 2.06 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Jake Hall Jake Hall | USA | 2.06 | PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
5 | Kyle Brost Kyle Brost | USA | 2.03 | SB | |||||||||||
| |||||||||||||||
6 | Shane Gates Shane Gates | USA | 2.00 | =PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
7 | Hunter Brown Hunter Brown | USA | 2.00 | =PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
8 | Ryan Blake Ryan Blake | USA | 2.00 | =PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
9 | Trenton Wallace Trenton Wallace | USA | 2.00 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
11 | Eric Lundgren Eric Lundgren | USA | 1.95 | PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
11 | Wyatt Murphy Wyatt Murphy | USA | 1.95 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
M Stangspring Inde 29.2. Finale A Finale | Inde 29.2. | ||||||||||||||
1 | Mitch Lipe Mitch Lipe | USA | 5.15 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Connor Stevens Connor Stevens | USA | 5.05 | SB | |||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Ethan Gardner Ethan Gardner | USA | 4.95 | =PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Gabriel Brown Gabriel Brown | USA | 4.80 | PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
5 | Christopher Doerr Christopher Doerr | USA | 4.80 | PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
6 | Ryan Brown Ryan Brown | USA | 4.65 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
M Længdespring Inde 29.2. Finale A Finale | Inde 29.2. | ||||||||||||||
1 | Tanner Battikha Tanner Battikha | USA | 7.60 | PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Ryan Chase Ryan Chase ('97) | 97 | USA | 7.48 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
3 | James Burbank James Burbank | USA | 7.28 | PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Isa Bynum Isa Bynum | USA | 7.27 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
5 | William Nolan William Nolan | USA | 7.13 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
6 | Skyler Andam Skyler Andam | USA | 7.06 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
M Trespring Inde 29.2. Finale A Finale | Inde 29.2. | ||||||||||||||
1 | Aidan Quinn Aidan Quinn | 00 | GBR | 15.32 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Isa Bynum Isa Bynum | USA | 15.24 | PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Kyle Brost Kyle Brost | USA | 15.22 | PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Allam Bushara Allam Bushara | USA | 15.01 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
5 | LaShawn Taylor LaShawn Taylor | USA | 14.85 | PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
6 | Ryan Chase Ryan Chase ('97) | 97 | USA | 14.76 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
7 | William Nolan William Nolan | USA | 14.74 | SB | |||||||||||
| |||||||||||||||
10 | Mauricio Galindo Mauricio Galindo | 00 | GUA | 13.61 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
M Kuglestød 7.26 kg Inde 29.2. Finale A Finale | Inde 29.2. | ||||||||||||||
1 | Josh Barclay Josh Barclay | USA | 18.11 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Kyle Morris Kyle Morris ('98) | 98 | USA | 17.32 | |||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Beau Gordon Beau Gordon | USA | 16.49 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Mariano Kis Mariano Kis ('01) | 01 | ARG | 16.09 | |||||||||||
| |||||||||||||||
5 | Christian Sonnenberg Christian Sonnenberg ('99) | 99 | USA | 16.05 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
6 | Mikey DeRock Mikey DeRock | USA | 15.91 | PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
7 | Colton Paller Colton Paller | USA | 15.86 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
8 | James Heater James Heater | USA | 15.76 | PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
10 | Eric Lundgren Eric Lundgren | USA | 14.27 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
M Vægtkast 15.89 kg Inde 29.2. Finale A Finale | Inde 29.2. | ||||||||||||||
1 | Kirk Unland Kirk Unland ('98) | 98 | USA | 20.20 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
9 | Oran Wasserman Oran Wasserman ('95) | 95 | ISR | 15.99 | |||||||||||
| |||||||||||||||
M Syvkamp Inde 29.2. Finale A Finale | Inde 29.2. | ||||||||||||||
1 | Wyatt Murphy Wyatt Murphy | USA | 5170 | PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Eric Lundgren Eric Lundgren | USA | 5047 | PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Mauricio Galindo Mauricio Galindo | 00 | GUA | 4767 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Bryson Engebretson Bryson Engebretson | USA | 4479 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
K 60 m Inde 29.2. Finale A Finale | Inde 29.2. | ||||||||||||||
1 | Cassondra Hall Cassondra Hall ('97) | 97 | USA | 7.27 | =SB | ||||||||||
2 | DeAndra Greer DeAndra Greer ('96) | 96 | USA | 7.42 | PB | ||||||||||
3 | Kaysha Love Kaysha Love ('97) | 97 | USA | 7.48 | |||||||||||
4 | Tiana Ósk Whitworth Tiana Ósk Whitworth | 00 | ISL | 7.49 | SB | ||||||||||
5 | Tianna Randle Tianna Randle | USA | 7.55 | ||||||||||||
6 | Jada Moore Jada Moore ('01) | 01 | USA | 7.56 | |||||||||||
7 | Alexus Alexander Alexus Alexander ('01) | 01 | USA | 7.56 | |||||||||||
8 | Callista Fletcher Callista Fletcher | USA | 7.61 | ||||||||||||
Indledende heats | 28.2. | ||||||||||||||
Indledende 1 28.2. | 28.2. | ||||||||||||||
1 | Cassondra Hall Cassondra Hall ('97) | 97 | USA | 7.27 | SB | ||||||||||
2 | Jada Moore Jada Moore ('01) | 01 | USA | 7.50 | |||||||||||
3 | Callista Fletcher Callista Fletcher | USA | 7.54 | SB | |||||||||||
4 | Briyana Bunson Briyana Bunson | USA | 7.58 | ||||||||||||
5 | Jessica Ozoude Jessica Ozoude ('98) | 98 | USA | 7.61 | |||||||||||
6 | Tai McDonald Tai McDonald | USA | 7.63 | ||||||||||||
7 | Nia Powdrell Nia Powdrell | USA | 7.65 | SB | |||||||||||
Indledende 2 28.2. | 28.2. | ||||||||||||||
1 | Kaysha Love Kaysha Love ('97) | 97 | USA | 7.39 | |||||||||||
2 | Tianna Randle Tianna Randle | USA | 7.51 | PB | |||||||||||
3 | DeAndra Greer DeAndra Greer ('96) | 96 | USA | 7.53 | |||||||||||
4 | Tiana Ósk Whitworth Tiana Ósk Whitworth | 00 | ISL | 7.54 | SB | ||||||||||
5 | Alexus Alexander Alexus Alexander ('01) | 01 | USA | 7.54 | PB | ||||||||||
6 | Queen Okoh Queen Okoh | USA | 7.67 | SB | |||||||||||
7 | Lonsha Bradford Lonsha Bradford | USA | 7.72 | ||||||||||||
K 200 m Inde 29.2. Finale A Finale | Inde 29.2. | ||||||||||||||
1 | Cassondra Hall Cassondra Hall ('97) | 97 | USA | 23.42 | SB | ||||||||||
2 | Jessica Ozoude Jessica Ozoude ('98) | 98 | USA | 23.59 | SB | ||||||||||
3 | Jada Moore Jada Moore ('01) | 01 | USA | 24.09 | =PB | ||||||||||
4 | Emily Costello Emily Costello | USA | 24.33 | ||||||||||||
Finale B 29.2. | 29.2. | ||||||||||||||
1 | Danae Dyer Danae Dyer | 00 | USA | 23.55 | PB | ||||||||||
2 | Kaysha Love Kaysha Love ('97) | 97 | USA | 23.76 | |||||||||||
3 | Tiana Ósk Whitworth Tiana Ósk Whitworth | 00 | ISL | 24.08 | PB | ||||||||||
4 | Lauren Gale Lauren Gale | 00 | CAN | 24.17 | |||||||||||
Indledende heats | 28.2. | ||||||||||||||
Indledende 1 28.2. | 28.2. | ||||||||||||||
1 | Danae Dyer Danae Dyer | 00 | USA | 23.84 | PB | ||||||||||
2 | Neele Schuten Neele Schuten ('99) | 99 | GER | 24.29 | SB | ||||||||||
3 | Tai McDonald Tai McDonald | USA | 24.96 | ||||||||||||
Indledende 2 28.2. | 28.2. | ||||||||||||||
1 | Kaysha Love Kaysha Love ('97) | 97 | USA | 23.71 | PB | ||||||||||
2 | Tiana Ósk Whitworth Tiana Ósk Whitworth | 00 | ISL | 24.18 | PB | ||||||||||
3 | Aubrey Ridgeway Aubrey Ridgeway | USA | 24.81 | SB | |||||||||||
Indledende 3 28.2. | 28.2. | ||||||||||||||
1 | Emily Costello Emily Costello | USA | 24.18 | ||||||||||||
Indledende 4 28.2. | 28.2. | ||||||||||||||
1 | Cassondra Hall Cassondra Hall ('97) | 97 | USA | 23.69 | SB | ||||||||||
2 | Tianna Randle Tianna Randle | USA | 24.41 | PB | |||||||||||
Indledende 5 28.2. | 28.2. | ||||||||||||||
1 | Jada Moore Jada Moore ('01) | 01 | USA | 24.09 | PB | ||||||||||
2 | Jada Hick Jada Hick | USA | 24.51 | PB | |||||||||||
Indledende 6 28.2. | 28.2. | ||||||||||||||
1 | Lauren Gale Lauren Gale | 00 | CAN | 24.16 | PB | ||||||||||
2 | Callista Fletcher Callista Fletcher | USA | 24.32 | SB | |||||||||||
Indledende 7 28.2. | 28.2. | ||||||||||||||
1 | Jessica Ozoude Jessica Ozoude ('98) | 98 | USA | 23.69 | SB | ||||||||||
2 | Alexis Surrell Alexis Surrell | 00 | USA | 25.00 | |||||||||||
Indledende 8 28.2. | 28.2. | ||||||||||||||
1 | Jalyn Harris Jalyn Harris ('99) | 99 | USA | 24.25 | SB | ||||||||||
2 | Sydney Bentley Sydney Bentley | USA | 24.73 | PB | |||||||||||
Indledende 9 28.2. | 28.2. | ||||||||||||||
1 | Amelia Harvey Amelia Harvey | USA | 24.59 | ||||||||||||
2 | Daryia Greene Daryia Greene | USA | 24.81 | PB | |||||||||||
K 400 m Inde 29.2. Finale A Finale | Inde 29.2. | ||||||||||||||
1 | Lauren Gale Lauren Gale | 00 | CAN | 53.48 | PB | ||||||||||
2 | Sakura Roberson Sakura Roberson | USA | 53.81 | PB | |||||||||||
3 | Lauren Green Lauren Green | USA | 55.32 | PB | |||||||||||
4 | Maya Brosch Maya Brosch | USA | 55.75 | ||||||||||||
Finale B 29.2. | 29.2. | ||||||||||||||
1 | Jalyn Harris Jalyn Harris ('99) | 99 | USA | 54.33 | |||||||||||
2 | Karoline Maria Sauer Karoline Maria Sauer ('97) | 97 | GER | 54.48 | PB | ||||||||||
3 | Jasmine Chesson Jasmine Chesson | USA | 55.15 | PB | |||||||||||
4 | Alexis Surrell Alexis Surrell | 00 | USA | 55.48 | |||||||||||
Indledende heats | 28.2. | ||||||||||||||
Indledende 1 28.2. | 28.2. | ||||||||||||||
1 | Sakura Roberson Sakura Roberson | USA | 53.97 | PB | |||||||||||
2 | Maya Brosch Maya Brosch | USA | 55.34 | PB | |||||||||||
Indledende 2 28.2. | 28.2. | ||||||||||||||
1 | Lauren Gale Lauren Gale | 00 | CAN | 54.01 | PB | ||||||||||
2 | Jasmine Chesson Jasmine Chesson | USA | 55.81 | SB | |||||||||||
Indledende 3 28.2. | 28.2. | ||||||||||||||
1 | Jalyn Harris Jalyn Harris ('99) | 99 | USA | 54.65 | |||||||||||
2 | Sydney Bentley Sydney Bentley | USA | 56.19 | PB | |||||||||||
Indledende 4 28.2. | 28.2. | ||||||||||||||
1 | Karoline Maria Sauer Karoline Maria Sauer ('97) | 97 | GER | 55.18 | |||||||||||
2 | Daryia Greene Daryia Greene | USA | 56.17 | PB | |||||||||||
Indledende 5 28.2. | 28.2. | ||||||||||||||
1 | Lauren Green Lauren Green | USA | 55.83 | PB | |||||||||||
2 | Alexis Surrell Alexis Surrell | 00 | USA | 55.83 | |||||||||||
Indledende 6 28.2. | 28.2. | ||||||||||||||
1 | Amari Prude Amari Prude | USA | 55.93 | ||||||||||||
K 800 m Inde 29.2. Finale A Finale | Inde 29.2. | ||||||||||||||
1 | Avi'Tal Wilson-Perteete Avi'Tal Wilson-Perteete ('99) | 99 | USA | 2:06.80 | SB | ||||||||||
2 | Agnes Mansaray Agnes Mansaray | SLE | 2:08.31 | NR | PB | ||||||||||
3 | Nyjari McNeil Nyjari McNeil | 00 | USA | 2:08.53 | PB | ||||||||||
4 | Kristie Schoffield Kristie Schoffield ('99) | 99 | USA | 2:09.62 | SB | ||||||||||
5 | Jasmyne Cooper Jasmyne Cooper | USA | 2:09.92 | PB | |||||||||||
6 | Bailee Carr Bailee Carr | USA | 2:10.36 | PB | |||||||||||
7 | Elisa Rovere Elisa Rovere ('96) | 96 | ITA | 2:11.86 | |||||||||||
8 | MaLeigha Menegatti MaLeigha Menegatti | 00 | USA | 2:12.08 | PB | ||||||||||
9 | Steffi Jones Steffi Jones | USA | 2:12.98 | PB | |||||||||||
10 | Emma Wahlenmaier Emma Wahlenmaier | USA | 2:14.19 | ||||||||||||
Indledende heats | 28.2. | ||||||||||||||
Indledende 1 28.2. | 28.2. | ||||||||||||||
1 | Avi'Tal Wilson-Perteete Avi'Tal Wilson-Perteete ('99) | 99 | USA | 2:10.60 | |||||||||||
2 | Agnes Mansaray Agnes Mansaray | SLE | 2:10.63 | NR | SB | ||||||||||
3 | Bailee Carr Bailee Carr | USA | 2:10.86 | PB | |||||||||||
4 | Emma Wahlenmaier Emma Wahlenmaier | USA | 2:11.24 | PB | |||||||||||
5 | Karen Christensen Karen Christensen | USA | 2:13.50 | SB | |||||||||||
6 | Sonja Andenmatten Sonja Andenmatten ('99) | 99 | SUI | 2:14.28 | |||||||||||
Indledende 2 28.2. | 28.2. | ||||||||||||||
1 | Nyjari McNeil Nyjari McNeil | 00 | USA | 2:10.00 | PB | ||||||||||
2 | MaLeigha Menegatti MaLeigha Menegatti | 00 | USA | 2:13.02 | |||||||||||
3 | Juliette Noyer Juliette Noyer | 00 | FRA | 2:15.40 | PB | ||||||||||
9 | Elisa Rovere Elisa Rovere ('96) | 96 | ITA | 2:32.83 | |||||||||||
Indledende 3 28.2. | 28.2. | ||||||||||||||
1 | Jasmyne Cooper Jasmyne Cooper | USA | 2:13.44 | ||||||||||||
2 | Kristie Schoffield Kristie Schoffield ('99) | 99 | USA | 2:13.50 | SB | ||||||||||
3 | Elise Thorner Elise Thorner ('01) | 01 | GBR | 2:13.66 | |||||||||||
4 | Elli Eastmond Elli Eastmond | USA | 2:14.28 | ||||||||||||
5 | Brid O'Connell Brid O'Connell | USA | 2:15.25 | PB | |||||||||||
K 1 mile Inde 29.2. Finale A Finale | Inde 29.2. | ||||||||||||||
1 | Adva Cohen Adva Cohen ('96) | 96 | ISR | 4:46.65 | SB | ||||||||||
2 | Mahala Norris Mahala Norris ('98) | 98 | USA | 4:46.73 | PB | ||||||||||
3 | Lydia Hallam Lydia Hallam ('97) | 97 | GBR | 4:49.59 | PB | ||||||||||
Indledende heats | 28.2. | ||||||||||||||
Indledende 1 28.2. | 28.2. | ||||||||||||||
1 | Lydia Hallam Lydia Hallam ('97) | 97 | GBR | 5:01.92 | |||||||||||
Indledende 3 28.2. | 28.2. | ||||||||||||||
1 | Adva Cohen Adva Cohen ('96) | 96 | ISR | 4:56.77 | SB | ||||||||||
K 3000 m Inde 29.2. Finale A Finale | Inde 29.2. | ||||||||||||||
1 | Maria Mettler Maria Mettler ('99) | 99 | USA | 9:26.04 | PB | ||||||||||
2 | Emily Martin Emily Martin | USA | 9:27.71 | PB | |||||||||||
3 | Hannah Nuttall Hannah Nuttall ('97) | 97 | GBR | 9:29.23 | SB | ||||||||||
4 | Gracelyn Larkin Gracelyn Larkin ('01) | 01 | CAN | 9:31.06 | PB | ||||||||||
5 | Mahala Norris Mahala Norris ('98) | 98 | USA | 9:49.00 | PB | ||||||||||
6 | Teri Brady Teri Brady | USA | 9:52.15 | PB | |||||||||||
7 | Jennifer Sandoval Jennifer Sandoval ('98) | 98 | USA | 9:53.60 | SB | ||||||||||
8 | Yukino Parle Yukino Parle | USA | 9:55.37 | PB | |||||||||||
9 | Lily Tomasula-Martin Lily Tomasula-Martin | USA | 9:57.87 | PB | |||||||||||
10 | Olivia Johnson Olivia Johnson | USA | 9:58.85 | ||||||||||||
11 | Devon Peterson Devon Peterson | USA | 10:01.49 | ||||||||||||
12 | Lindsey Blanks Lindsey Blanks | USA | 10:02.16 | SB | |||||||||||
13 | Jeanette Zambrano Jeanette Zambrano | USA | 10:03.85 | SB | |||||||||||
14 | Claire Graves Claire Graves | USA | 10:04.50 | PB | |||||||||||
16 | Julia Pleskaczyńska Julia Pleskaczyńska ('98) | 98 | POL | 10:19.45 | PB | ||||||||||
Lydia Hallam Lydia Hallam ('97) | 97 | GBR | DNF | ||||||||||||
Adva Cohen Adva Cohen ('96) | 96 | ISR | DNF | ||||||||||||
Finale B 29.2. | 29.2. | ||||||||||||||
1 | Tiahna Vladic Tiahna Vladic | USA | 9:59.46 | PB | |||||||||||
2 | Kacey Doner Kacey Doner | USA | 9:59.77 | PB | |||||||||||
3 | Mikayla Gallagher Mikayla Gallagher | USA | 10:03.77 | PB | |||||||||||
4 | Abby Jensen Abby Jensen | USA | 10:05.03 | PB | |||||||||||
5 | Sailor Hutton Sailor Hutton | USA | 10:05.20 | PB | |||||||||||
6 | Leann Larkin Leann Larkin ('98) | 98 | USA | 10:13.56 | PB | ||||||||||
7 | Maxine Paholek Maxine Paholek ('99) | 99 | AUS | 10:14.26 | SB | ||||||||||
8 | Micaela Rivera Micaela Rivera | 00 | USA | 10:14.78 | PB | ||||||||||
K 5000 m Inde 29.2. Finale A Finale | Inde 29.2. | ||||||||||||||
1 | Yukino Parle Yukino Parle | USA | 16:59.21 | PB | |||||||||||
2 | Jennifer Sandoval Jennifer Sandoval ('98) | 98 | USA | 17:03.70 | PB | ||||||||||
3 | Claire Graves Claire Graves | USA | 17:04.22 | PB | |||||||||||
4 | Teri Brady Teri Brady | USA | 17:12.28 | PB | |||||||||||
5 | Katie Struthers Katie Struthers | USA | 17:16.92 | PB | |||||||||||
6 | Hiley Dobbs Hiley Dobbs ('98) | 98 | CAN | 17:18.62 | PB | ||||||||||
7 | Jeanette Zambrano Jeanette Zambrano | USA | 17:21.23 | PB | |||||||||||
8 | Lily Tomasula-Martin Lily Tomasula-Martin | USA | 17:21.35 | PB | |||||||||||
9 | Ashlyn Hillyard Ashlyn Hillyard ('01) | 01 | USA | 17:29.65 | PB | ||||||||||
11 | Julia Pleskaczyńska Julia Pleskaczyńska ('98) | 98 | POL | 17:38.63 | PB | ||||||||||
K 60 m hæk 84.0 cm Inde 29.2. Finale A Finale | Inde 29.2. | ||||||||||||||
1 | Jada Hick Jada Hick | USA | 8.18 | PB | |||||||||||
2 | Danae Dyer Danae Dyer | 00 | USA | 8.21 | PB | ||||||||||
3 | Neele Schuten Neele Schuten ('99) | 99 | GER | 8.47 | |||||||||||
4 | Dafni Georgiou Dafni Georgiou ('99) | 99 | CYP | 8.48 | PB | ||||||||||
5 | Asia Smith Asia Smith ('99) | 99 | USA | 8.55 | PB | ||||||||||
6 | Aria Tate Aria Tate ('99) | 99 | USA | 8.63 | |||||||||||
7 | Agnese Mulatero Agnese Mulatero ('97) | 97 | ITA | 8.71 | SB | ||||||||||
Indledende heats | 28.2. | ||||||||||||||
Indledende 1 28.2. | 28.2. | ||||||||||||||
1 | Danae Dyer Danae Dyer | 00 | USA | 8.24 | =PB | ||||||||||
2 | Jazlynn Shearer Jazlynn Shearer ('01) | 01 | USA | 8.33 | PB | ||||||||||
3 | Aria Tate Aria Tate ('99) | 99 | USA | 8.54 | PB | ||||||||||
4 | Asia Smith Asia Smith ('99) | 99 | USA | 8.61 | PB | ||||||||||
5 | Agnese Mulatero Agnese Mulatero ('97) | 97 | ITA | 8.72 | SB | ||||||||||
7 | Anna-Maria Sommerfeld Anna-Maria Sommerfeld | 00 | GER | 9.20 | =PB | ||||||||||
Indledende 2 28.2. | 28.2. | ||||||||||||||
1 | Jada Hick Jada Hick | USA | 8.35 | ||||||||||||
2 | Neele Schuten Neele Schuten ('99) | 99 | GER | 8.45 | SB | ||||||||||
3 | Dafni Georgiou Dafni Georgiou ('99) | 99 | CYP | 8.55 | |||||||||||
5 | Noelina Isabel Madarieta Noelina Isabel Madarieta ('96) | 96 | ARG | 9.05 | |||||||||||
K Højdespring Inde 29.2. Finale A Finale | Inde 29.2. | ||||||||||||||
1 | Nicola Ader Nicola Ader ('98) | 98 | GER | 1.81 | |||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Ada'ora Chigbo Ada'ora Chigbo ('99) | 99 | GBR | 1.78 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Jamari Drake Jamari Drake ('98) | 98 | USA | 1.75 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Audrey Garrett Audrey Garrett | USA | 1.75 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
5 | Jartierra Grissom Jartierra Grissom | USA | 1.72 | PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
6 | Arianna Martinez Arianna Martinez | USA | 1.72 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
7 | Jordan Lanning Jordan Lanning | USA | 1.69 | SB | |||||||||||
| |||||||||||||||
9 | Asia Smith Asia Smith ('99) | 99 | USA | 1.64 | |||||||||||
| |||||||||||||||
9 | Lexie Keller Lexie Keller | 00 | USA | 1.64 | |||||||||||
| |||||||||||||||
15 | Kaja Bins Kaja Bins ('01) | 01 | GER | 1.59 | |||||||||||
| |||||||||||||||
19 | Sara Absten Sara Absten | 00 | USA | 1.59 | |||||||||||
| |||||||||||||||
K Stangspring Inde 29.2. Finale A Finale | Inde 29.2. | ||||||||||||||
1 | Kaitlin Heri Kaitlin Heri | USA | 4.21 | PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Molly Scharmann Molly Scharmann ('97) | 97 | USA | 4.16 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Elizabeth Funk Elizabeth Funk | 00 | USA | 4.03 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Alysia Allen Alysia Allen | USA | 3.95 | SB | |||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Gabrielle Palmer Gabrielle Palmer | USA | 3.95 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
6 | Celyn Stermer Celyn Stermer | USA | 3.85 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
7 | Tameryn Coryell Tameryn Coryell | USA | 3.85 | PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
7 | Shannon Fritz Shannon Fritz | USA | 3.85 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
9 | Josie Spitz Josie Spitz | USA | 3.75 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
10 | Erika Willis Erika Willis ('01) | 01 | USA | 3.75 | =PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
11 | Francesca Porambo Francesca Porambo | USA | 3.65 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
11 | Aliya Simpson Aliya Simpson | USA | 3.65 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
K Længdespring Inde 29.2. Finale A Finale | Inde 29.2. | ||||||||||||||
1 | Jonon Young Jonon Young | USA | 6.06 | PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Jazlynn Shearer Jazlynn Shearer ('01) | 01 | USA | 5.94 | |||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Shayla Howell Shayla Howell | USA | 5.91 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Mahkaia Lee Mahkaia Lee | USA | 5.85 | PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
5 | Tenia Landrum Tenia Landrum ('98) | 98 | USA | 5.82 | |||||||||||
| |||||||||||||||
6 | Holly Stallman Holly Stallman | USA | 5.78 | PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
7 | Amelia Harvey Amelia Harvey | USA | 5.75 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
8 | Abigail Dargan Abigail Dargan ('98) | 98 | AUS | 5.73 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
9 | Aria Tate Aria Tate ('99) | 99 | USA | 5.73 | |||||||||||
| |||||||||||||||
10 | Olaia Gisela Becerril Olaia Gisela Becerril ('01) | 01 | ESP | 5.69 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
11 | Lexie Keller Lexie Keller | 00 | USA | 5.67 | |||||||||||
| |||||||||||||||
12 | Hanah Smrt Hanah Smrt | USA | 5.62 | PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
13 | Andira Ferguson Andira Ferguson ('98) | 98 | BAH | 5.62 | |||||||||||
| |||||||||||||||
14 | Asia Smith Asia Smith ('99) | 99 | USA | 5.61 | |||||||||||
| |||||||||||||||
15 | Diamond Black Diamond Black | USA | 5.61 | PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
16 | Noelina Isabel Madarieta Noelina Isabel Madarieta ('96) | 96 | ARG | 5.58 | NR | PB | |||||||||
| |||||||||||||||
K Trespring Inde 29.2. Finale A Finale | Inde 29.2. | ||||||||||||||
1 | Jonon Young Jonon Young | USA | 12.78 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Mahkaia Lee Mahkaia Lee | USA | 12.46 | PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Diamond Black Diamond Black | USA | 12.35 | PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Jazlynn Shearer Jazlynn Shearer ('01) | 01 | USA | 12.32 | |||||||||||
| |||||||||||||||
5 | Breanna Covington Breanna Covington | USA | 12.19 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
6 | Aumni Ashby Aumni Ashby | USA | 12.08 | SB | |||||||||||
| |||||||||||||||
7 | Cathilee Mullings Cathilee Mullings ('97) | 97 | JAM | 12.05 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
8 | Amelia Harvey Amelia Harvey | USA | 12.00 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
K Kuglestød 4.0 kg Inde 29.2. Finale A Finale | Inde 29.2. | ||||||||||||||
1 | Tarynn Sieg Tarynn Sieg ('98) | 98 | USA | 16.93 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Mackenna Howard Mackenna Howard ('96) | 96 | USA | 16.36 | |||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Maria Muzzio Maria Muzzio ('98) | 98 | USA | 16.24 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Jasmine Pharms Jasmine Pharms | USA | 15.76 | PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
5 | Cassidy Osborne-Butler Cassidy Osborne-Butler | USA | 15.36 | SB | |||||||||||
| |||||||||||||||
6 | Addison Henry Addison Henry | USA | 14.79 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
7 | Ronja Sowalder Ronja Sowalder ('98) | 98 | GER | 14.65 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
8 | Brandi French Brandi French ('97) | 97 | USA | 14.33 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
9 | Dolly Gabri Dolly Gabri ('01) | 01 | CAN | 14.12 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
10 | Aaliyah Soa Aaliyah Soa | USA | 13.75 | PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
11 | Nienka Du Toit Nienka Du Toit ('97) | 97 | RSA | 13.60 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
12 | Felicia Crenshaw Felicia Crenshaw | USA | 13.53 | PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
13 | Addyson Smith Addyson Smith | USA | 13.38 | PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
14 | Amelia DiPaola Amelia DiPaola | USA | 13.07 | PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
K Vægtkast 9.08 kg Inde 29.2. Finale A Finale | Inde 29.2. | ||||||||||||||
1 | Tarynn Sieg Tarynn Sieg ('98) | 98 | USA | 19.70 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Acacia Astwood Acacia Astwood | 00 | BAH | 19.02 | NR | PB | |||||||||
| |||||||||||||||
3 | Cassidy Osborne-Butler Cassidy Osborne-Butler | USA | 19.01 | PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Haley Showalter Haley Showalter ('97) | 97 | USA | 18.58 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
5 | Aaliyah Soa Aaliyah Soa | USA | 18.36 | PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
6 | Mackenna Howard Mackenna Howard ('96) | 96 | USA | 18.26 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
7 | Kendra Noneman Kendra Noneman | USA | 18.19 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
8 | Addison Henry Addison Henry | USA | 17.74 | PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
K Femkamp Inde 29.2. Finale A Finale | Inde 29.2. | ||||||||||||||
1 | Asia Smith Asia Smith ('99) | 99 | USA | 4075 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Amelia Harvey Amelia Harvey | USA | 3870 | PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Lexie Keller Lexie Keller | 00 | USA | 3807 | |||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Neele Schuten Neele Schuten ('99) | 99 | GER | 3804 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
5 | Aria Tate Aria Tate ('99) | 99 | USA | 3790 | |||||||||||
| |||||||||||||||
6 | Sara Absten Sara Absten | 00 | USA | 3694 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
7 | Jordan Lanning Jordan Lanning | USA | 3594 | PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
8 | Kaja Bins Kaja Bins ('01) | 01 | GER | 3593 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
9 | Hanah Smrt Hanah Smrt | USA | 3434 | PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
10 | Noelina Isabel Madarieta Noelina Isabel Madarieta ('96) | 96 | ARG | 3394 | PB | ||||||||||
|