Statletik 2.0
Dansk atletiks officielle statistikker
 

Resultater:

Malmö/A SWE: Malmö 24.1.2015 Inde

M 60 m    
Inde

Finale A

Finale
Inde
Mike KaliszMike Kalisz ('89)DEN7.01
  
 SB
Mike KaliszMike Kalisz ('89)DEN7.03
  
 
Benjamin GabrielsenBenjamin Gabrielsen ('95)DEN7.05
  
 PB
Simon HansenSimon Hansen ('98)DEN7.05
  
 PB
Benjamin GabrielsenBenjamin Gabrielsen ('95)DEN7.06
  
 =PB
Emil StrømEmil Strøm ('93)DEN7.08
  
 PB
Emil StrømEmil Strøm ('93)DEN7.11
  
 =PB
Morten JensenMorten Jensen ('82)DEN7.17
  
 SB
Peter AnderssonPeter Andersson ('99)DEN7.18
  
 PB
Peter TrajkovskiPeter Trajkovski ('96)DEN7.22
  
 =SB
Mathias LudvigsenMathias Ludvigsen ('82)DEN7.23
  
 SB
Nicolai Lind AndersenNicolai Lind Andersen ('98)DEN7.24
  
 PB
Peter AnderssonPeter Andersson ('99)DEN7.25
  
 
Peter TrajkovskiPeter Trajkovski ('96)DEN7.26
  
 
Sebastian Ree PedersenSebastian Ree Pedersen ('97)DEN7.27
  
 PB
Tobias Gorgone LarsenTobias Gorgone Larsen DEN7.27
  
 PB
Philip ReynoldsPhilip Reynolds ('96)DEN7.30
  
 PB
Kasper StærkKasper Stærk ('83)DEN7.31
  
 PB
Tobias Gorgone LarsenTobias Gorgone Larsen DEN7.31
  
 PB
Sebastian Ree PedersenSebastian Ree Pedersen ('97)DEN7.32
  
 
Lukas BredoLukas Bredo ('97)DEN7.33
  
 SB
Jakob H. AndersenJakob H. Andersen ('97)DEN7.33
  
 SB
Mathias SkouMathias Skou ('86)DEN7.34
  
 PB
Philip ReynoldsPhilip Reynolds ('96)DEN7.34
  
 
Nicolai Lind AndersenNicolai Lind Andersen ('98)DEN7.37
  
 
Sofus Rasmus ClausenSofus Rasmus Clausen ('98)DEN7.38
  
 PB
Mathias KirkMathias Kirk ('96)DEN7.39
  
 
Dennis SkødtDennis Skødt ('94)DEN7.40
  
 SB
Massin Ait BouziadMassin Ait Bouziad ('95)DEN7.40
  
 PB
Simon TraoréSimon Traoré ('98)DEN7.43
  
 SB
Anders LolleAnders Lolle ('96)DEN7.46
  
 PB
Emil StorgaardEmil Storgaard ('94)DEN7.47
  
 PB
Martin Holbøl KristensenMartin Holbøl Kristensen ('92)DEN7.47
  
 SB
Tummas Napoleon ArgeTummas Napoleon Arge ('95)DEN7.52
  
 PB
Felipe BahamondesFelipe Bahamondes ('99)DEN7.52
  
 PB
Felipe BahamondesFelipe Bahamondes ('99)DEN7.53
  
 PB
Kasper FilsøKasper Filsø ('90)DEN7.54
  
 
Sofus Rasmus ClausenSofus Rasmus Clausen ('98)DEN7.54
  
 
Frederik RegliFrederik Regli ('90)DEN7.55
  
 
Emil JespersenEmil Jespersen ('94)DEN7.57
  
 
Mike AndersenMike Andersen ('94)DEN7.59
  
 
Fuad Ahmad RagaFuad Ahmad Raga ('96)DEN7.60
  
 PB
Oliver LinnetOliver Linnet DEN7.61
  
 PB
Frankly DadeyFrankly Dadey ('99)DEN7.65
  
 PB
Oliver LinnetOliver Linnet DEN7.67
  
 
Frankly DadeyFrankly Dadey ('99)DEN7.72
  
 
Emil FrændeEmil Frænde DEN7.75
  
 SB
Mathias HolmMathias Holm ('97)DEN7.76
  
 PB
Emil FrændeEmil Frænde DEN7.77
  
 
Jens RaabymagleJens Raabymagle ('99)DEN7.78
  
 SB
Rasmus AalundRasmus Aalund DEN7.84
  
 SB
Ashraf Tayeb ElbaliAshraf Tayeb Elbali ('94)DEN7.85
  
 PB
Yousef Al BasariYousef Al Basari ('99)DEN7.85
  
 PB
Rasmus AalundRasmus Aalund DEN7.85
  
 
Gabriel LaustenGabriel Lausten DEN7.86
  
 
Jonathan AquinoJonathan Aquino ('99)CUB7.87
  
 SB
Rasmus Thornbjerg KlausenRasmus Thornbjerg Klausen DEN7.90
  
 PB
André FlorAndré Flor ('73)DEN7.92
  
 =PB
Magnus ØstergaardMagnus Østergaard ('94)DEN7.94
  
 SB
Lukas UjvariLukas Ujvari ('98)DEN8.02
  
 PB
Martin LindebjergMartin Lindebjerg DEN8.04
  
 SB
Christian CorneliusChristian Cornelius DEN8.06
  
 =SB
Mathias AstrupMathias Astrup ('99)DEN8.12
  
 PB
Leif Erik NielsenLeif Erik Nielsen ('57)DEN8.21
  
 SB
Haris KhanHaris Khan DEN8.29
  
 PB
Tobias AnderssonTobias Andersson ('02)DEN8.34
  
 PB
Frederik Engborg ThedeFrederik Engborg Thede DEN8.45
  
 PB
Tobias AnderssonTobias Andersson ('02)DEN8.49
  
 PB
Sebastian LarsenSebastian Larsen ('01)DEN8.64
  
 PB
Oliver Theodoor FeldvossOliver Theodoor Feldvoss ('99)DEN8.72
  
 PB
Rasmus NickelsenRasmus Nickelsen ('03)DEN8.83
  
 SB
Sebastian LarsenSebastian Larsen ('01)DEN8.89
  
 
Rasmus NickelsenRasmus Nickelsen ('03)DEN8.89
  
 
Jonathan AndersenJonathan Andersen DEN9.02
  
 PB
Oswald CarstensenOswald Carstensen ('02)DEN9.05
  
 PB
Oswald CarstensenOswald Carstensen ('02)DEN9.11
  
 
William WittendorffWilliam Wittendorff ('03)DEN9.21
  
 PB
William WittendorffWilliam Wittendorff ('03)DEN9.40
  
 SB
Tobias Vig-AndersenTobias Vig-Andersen ('01)DEN9.58
  
 PB
Nikolaj GrønbechNikolaj Grønbech ('02)DEN9.59
  
 PB
Frederik SirakFrederik Sirak ('03)DEN10.07
  
 PB
Oscar Langtved PallisgaardOscar Langtved Pallisgaard ('02)DEN10.09
  
 PB
Indledende heats
Indledende 5
2
Emmanuel Dawlson
Emmanuel Dawlson ('92)
SWE7.26
  
 PB
M 200 m    
Inde

Finale A

Finale
Inde
3
Isaq Ali Abdirahman
Isaq Ali Abdirahman ('97)
SWE24.00
  
 PB
Emil StrømEmil Strøm ('93)DEN22.43
  
 SB
Simon HansenSimon Hansen ('98)DEN22.56
  
 PB
Nicolai Trock HartlingNicolai Trock Hartling ('94)DEN22.64
  
 PB
Peter TrajkovskiPeter Trajkovski ('96)DEN22.66
  
 
Peter AnderssonPeter Andersson ('99)DEN22.95
  
 PB
Kasper StærkKasper Stærk ('83)DEN23.36
  
 
Sebastian Ree PedersenSebastian Ree Pedersen ('97)DEN23.38
  
 PB
Tobias Gorgone LarsenTobias Gorgone Larsen DEN23.38
  
 PB
Jacob Chua ZiskaJacob Chua Ziska ('97)DEN23.44
  
 PB
Emil StorgaardEmil Storgaard ('94)DEN23.48
  
 PB
Jakob H. AndersenJakob H. Andersen ('97)DEN23.48
  
 SB
Lukas BredoLukas Bredo ('97)DEN23.54
  
 SB
Mathias KirkMathias Kirk ('96)DEN23.60
  
 PB
Felipe BahamondesFelipe Bahamondes ('99)DEN23.60
  
 PB
Simon I. HansenSimon I. Hansen ('95)DEN23.62
  
 PB
Mathias LudvigsenMathias Ludvigsen ('82)DEN23.63
  
 SB
Simon HvelplundSimon Hvelplund ('84)DEN23.76
  
 PB
Nicolai Lind AndersenNicolai Lind Andersen ('98)DEN23.94
  
 PB
Anders LolleAnders Lolle ('96)DEN23.99
  
 PB
Sofus Rasmus ClausenSofus Rasmus Clausen ('98)DEN24.07
  
 PB
Johan K. ThomsenJohan K. Thomsen ('97)DEN24.27
  
 SB
Marc Hanselmann NielsenMarc Hanselmann Nielsen ('99)DEN24.44
  
 PB
Jacob HvorupJacob Hvorup ('99)DEN24.51
  
 PB
Kenneth PedersenKenneth Pedersen ('97)DEN24.52
  
 PB
Mads HolmMads Holm ('99)DEN24.56
  
 PB
Tummas Napoleon ArgeTummas Napoleon Arge ('95)DEN24.62
  
 PB
Magnus ØstergaardMagnus Østergaard ('94)DEN24.66
  
 PB
Emil FrændeEmil Frænde DEN24.73
  
 PB
Mike AndersenMike Andersen ('94)DEN24.76
  
 SB
Fuad Ahmad RagaFuad Ahmad Raga ('96)DEN24.80
  
 PB
Frankly DadeyFrankly Dadey ('99)DEN24.84
  
 PB
Frederik RegliFrederik Regli ('90)DEN24.93
  
 PB
Mathias HolmMathias Holm ('97)DEN24.93
  
 PB
Rasmus Thornbjerg KlausenRasmus Thornbjerg Klausen DEN25.02
  
 PB
Jens RaabymagleJens Raabymagle ('99)DEN25.18
  
 PB
Emil DamgaardEmil Damgaard ('99)DEN25.22
  
 PB
Usche AhamUsche Aham ('99)DEN25.24
  
 PB
Mathias AstrupMathias Astrup ('99)DEN25.34
  
 PB
Ashraf Tayeb ElbaliAshraf Tayeb Elbali ('94)DEN25.50
  
 PB
Gabriel LaustenGabriel Lausten DEN25.54
  
 PB
Christian CorneliusChristian Cornelius DEN25.83
  
 PB
Mathias Skifter AndersenMathias Skifter Andersen ('99)DEN25.91
  
 PB
Micki Borgen MorellMicki Borgen Morell DEN25.96
  
 PB
Magnus Skjøtt JensenMagnus Skjøtt Jensen ('01)DEN28.16
  
 PB
M 400 m    
Inde

Finale A

Finale
Inde
3
Daniel Skatt
Daniel Skatt ('91)
SWE52.32
  
 SB
4
Robin Sterner
Robin Sterner ('91)
SWE52.48
  
 PB
3
Adam Danielsson
Adam Danielsson ('93)
SWE49.23
  
 SB
Nicolai Trock HartlingNicolai Trock Hartling ('94)DEN48.99
  
 PB
Jacob Chua ZiskaJacob Chua Ziska ('97)DEN51.07
  
 PB
Philip BraunPhilip Braun ('90)DEN51.14
  
 SB
Andreas BruseliusAndreas Bruselius ('95)DEN51.14
  
 PB
Simon I. HansenSimon I. Hansen ('95)DEN51.48
  
 PB
Aladdin BouhaniaAladdin Bouhania ('84)DEN51.65
  
 PB
Frederik PeschardtFrederik Peschardt ('95)DEN51.78
  
 SB
Kasper StærkKasper Stærk ('83)DEN51.86
  
 PB
Brian Brandt JørgensenBrian Brandt Jørgensen ('74)DEN52.01
  
 SB
Runi SeloyRuni Seloy ('94)DEN52.16
  
 PB
Simon HvelplundSimon Hvelplund ('84)DEN52.24
  
 SB
Victor ThomsenVictor Thomsen ('99)DEN52.48
  
 PB
Nicholai ZickertNicholai Zickert ('84)DEN53.04
  
 PB
Jonathan G. ChristensenJonathan G. Christensen ('97)DEN53.65
  
 PB
Philip SchmidtPhilip Schmidt ('93)DEN56.54
  
 PB
Teitur BjarnasteinTeitur Bjarnastein ('97)DEN56.99
  
 SB
Frederik GottliebFrederik Gottlieb DEN1:00.66
  
 PB
Finale B
3
Dennis Karanda
Dennis Karanda ('89)
SWE51.19
  
 SB
Finale C
4
Hampus Forsberg
Hampus Forsberg ('89)
SWE51.83
  
 SB
M 800 m    
Inde

Finale A

Finale
Inde
Christian Sand ClausenChristian Sand Clausen ('96)DEN1:54.71
  
 SB
Aladdin BouhaniaAladdin Bouhania ('84)DEN1:55.22
  
 SB
Andreas BruseliusAndreas Bruselius ('95)DEN1:57.18
  
 PB
Runi SeloyRuni Seloy ('94)DEN1:58.83
  
 SB
Rasmus SparreagerRasmus Sparreager ('94)DEN2:00.14
  
 PB
Nicholai ZickertNicholai Zickert ('84)DEN2:02.28
  
 PB
Jonathan G. ChristensenJonathan G. Christensen ('97)DEN2:03.59
  
 PB
Christian DirksenChristian Dirksen ('99)DEN2:05.99
  
 PB
Teitur BjarnasteinTeitur Bjarnastein ('97)DEN2:06.20
  
 SB
Micki Borgen MorellMicki Borgen Morell DEN2:07.44
  
 PB
Raiey Samson BoboshaRaiey Samson Bobosha ('96)DEN2:08.71
  
 PB
Philip SchmidtPhilip Schmidt ('93)DEN2:12.97
  
 SB
Noah Grunnet NouriNoah Grunnet Nouri ('02)DEN2:22.86
  
 PB
Anders BangAnders Bang ('02)DEN2:25.46
  
 PB
Christian LindgreenChristian Lindgreen ('02)DEN2:31.07
  
 PB
Oscar RiisOscar Riis ('03)DEN2:32.49
  
 PB
Jakob H B AndersenJakob H B Andersen ('03)DEN2:52.44
  
 PB
Oscar Langtved PallisgaardOscar Langtved Pallisgaard ('02)DEN3:02.20
  
 PB
M 1000 m    
Inde

Finale A

Finale
Inde
Micki Borgen MorellMicki Borgen Morell DEN2:53.57
  
 PB
William DevantierWilliam Devantier DEN2:59.79
  
 PB
Frederik GottliebFrederik Gottlieb DEN3:00.36
  
 PB
Sebastian NielsenSebastian Nielsen DEN3:00.58
  
 PB
Viktor KielstrupViktor Kielstrup DEN3:07.47
  
 PB
Kristian Brammer CarstensenKristian Brammer Carstensen ('01)DEN3:08.69
  
 PB
Magne Vethal KanneworffMagne Vethal Kanneworff DEN3:10.40
  
 PB
M 1500 m    
Inde

Finale A

Finale
Inde
1
Warsame Doley
Warsame Doley ('98)
SWE3:55.84
  
 PB
3
Christopher Nilsson
Christopher Nilsson ('94)
SWE4:11.15
  
 SB
Anders Essom-StenzAnders Essom-Stenz ('91)DEN4:10.97
  
 PB
Christoffer MadsenChristoffer Madsen ('92)DEN4:12.87
  
 PB
Lukas JensenLukas Jensen ('97)DEN4:21.23
  
 PB
Raiey Samson BoboshaRaiey Samson Bobosha ('96)DEN4:38.72
  
 PB
M 60 m hæk    
Inde

Finale A

Finale
Inde
Alexandre GuidjeAlexandre Guidje ('94)DEN8.54
  
 
M Højdespring    
Inde

Finale A

Finale
Inde
Kenneth PedersenKenneth Pedersen ('97)DEN1.90
  
 
Johannes GlueJohannes Glue DEN1.69
  
 
Frederik ThygesenFrederik Thygesen DEN1.55
  
 =PB
Marius Hytholm Alex PetersenMarius Hytholm Alex Petersen ('01)DEN1.55
  
 
Rasmus NickelsenRasmus Nickelsen ('03)DEN1.45
  
 PB
Nikolaj GrønbechNikolaj Grønbech ('02)DEN1.40
  
 
M Stangspring    
Inde

Finale A

Finale
Inde
1
Anton Evertsson
Anton Evertsson ('95)
SWE4.20
  
 SB
Oliver DurafourOliver Durafour ('97)DEN4.50
  
 PB
Oscar AbelgrenOscar Abelgren ('94)DEN4.40
  
 PB
Emil H. ChristensenEmil H. Christensen ('95)DEN4.40
  
 PB
Aske Valdemar PetersenAske Valdemar Petersen ('98)DEN3.90
  
 PB
Oliver ChabertOliver Chabert ('99)DEN3.80
  
 =PB
Peter M. AdamsenPeter M. Adamsen DEN3.50
  
 PB
Frederik Engborg ThedeFrederik Engborg Thede DEN3.00
  
 PB
M Længdespring    
Inde

Finale A

Finale
Inde
Massin Ait BouziadMassin Ait Bouziad ('95)DEN6.79
  
 PB
Simon TraoréSimon Traoré ('98)DEN6.65
  
 SB
Peter AnderssonPeter Andersson ('99)DEN6.56
  
 PB
Sebastian Ree PedersenSebastian Ree Pedersen ('97)DEN6.55
  
 SB
Sofus Rasmus ClausenSofus Rasmus Clausen ('98)DEN5.95
  
 SB
Nicolai Lind AndersenNicolai Lind Andersen ('98)DEN5.92
  
 PB
Mads HolmMads Holm ('99)DEN5.92
  
 
Jens RaabymagleJens Raabymagle ('99)DEN5.92
  
 PB
Emil FrændeEmil Frænde DEN5.80
  
 
Martin LindebjergMartin Lindebjerg DEN5.66
  
 
Frankly DadeyFrankly Dadey ('99)DEN5.40
  
 
Christian CorneliusChristian Cornelius DEN4.97
  
 
Magnus Skjøtt JensenMagnus Skjøtt Jensen ('01)DEN4.75
  
 PB
Jonathan AndersenJonathan Andersen DEN3.79
  
 
Tobias Vig-AndersenTobias Vig-Andersen ('01)DEN3.33
  
 PB
M Trespring    
Inde

Finale A

Finale
Inde
Jannick BaggeJannick Bagge ('94)DEN14.65
  
 SB
Massin Ait BouziadMassin Ait Bouziad ('95)DEN14.53
  
 PB
Johannes GlueJohannes Glue DEN12.97
  
 
Daniel Kwadow KorangDaniel Kwadow Korang ('96)DEN12.12
  
 PB
M Kuglestød 7.26 kg    
Inde

Finale A

Finale
Inde
Mikkel JørgensenMikkel Jørgensen ('95)DEN13.67
  
 SB
K 60 m    
Inde

Finale A

Finale
Inde
2
Freja Andersdotter
Freja Andersdotter ('01)
SWE8.17
  
 PB
Indledende heats
Indledende 3
4
Malin Olsson
Malin Olsson ('90)
SWE7.83
  
 SB
K 200 m    
Inde

Finale A

Finale
Inde
2
Emmie Johansson
Emmie Johansson ('97)
SWE27.04
  
 PB
3
Julia Henriksson
Julia Henriksson 
SWE26.85
  
 
3
Ofelia Karlsson
Ofelia Karlsson ('96)
SWE27.40
  
 PB
Finale C
2
Sara Dahlén
Sara Dahlén 
SWE27.43
  
 PB
K 400 m    
Inde

Finale A

Finale
Inde
3
Heidi Huitula
Heidi Huitula ('95)
FIN1:03.26
  
 PB
4
Linnea Karlsson
Linnea Karlsson ('96)
SWE1:03.60
  
 PB
K 1500 m    
Inde

Finale A

Finale
Inde
2
Louise Nilsson
Louise Nilsson ('86)
SWE4:37.39
  
 PB
3
Isabell Norstedt
Isabell Norstedt ('95)
SWE4:38.23
  
 PB
K Højdespring    
Inde

Finale A

Finale
Inde
Karla SchärfeKarla Schärfe ('03)DEN1.50
  
 =PB
K Trespring     
Inde

Finale A

Finale
Inde
8
Dagny Olofsson-Hoffmann
Dagny Olofsson-Hoffmann ('97)
SWE10.64
  
 SB
D19 60 m    
Inde

Finale A

Finale
Inde
1
Thobias Nilsson Montler
Thobias Nilsson Montler ('96)
SWE6.96
  
 PB
3
Sebastian Kadestål
Sebastian Kadestål ('96)
SWE7.13
  
 PB
4
Sebastian Huynh
Sebastian Huynh ('97)
SWE7.20
  
 PB
Indledende heats
Indledende 1
2
Sebastian Gyllensten
Sebastian Gyllensten ('96)
SWE7.30
  
 PB
D19 Kuglestød 6.0 kg    
Inde

Finale A

Finale
Inde
3
Emil Berggren
Emil Berggren ('96)
SWE12.01
  
 PB
P19 60 m    
Inde
Inde
Indledende heats
Indledende 2
4
Linn Henriksson
Linn Henriksson ('96)
SWE8.12
  
 PB
Indledende 3
2
Frida Grindheim
Frida Grindheim ('96)
SWE7.96
  
 PB
D17 60 m    
Inde

Finale A

Finale
Inde
1
Alexander Bengtsson
Alexander Bengtsson ('98)
SWE7.11
  
 PB
4
Viktor Bondesson
Viktor Bondesson ('98)
SWE7.25
  
 PB
Indledende heats
Indledende 1
2
Marcus Tornée
Marcus Tornée ('98)
SWE7.17
  
 PB
D17 Trespring    
Inde

Finale A

Finale
Inde
3
Mikael Vallin
Mikael Vallin ('98)
SWE11.20
  
 PB
P17 60 m    
Inde

Finale A

Finale
Inde
4Johanna BirgerssonJohanna Birgersson ('98)SWE8.06
  
 PB
P17 1500 m    
Inde

Finale A

Finale
Inde
2
Olivia Kempi
Olivia Kempi ('98)
SWE5:17.88
  
 
3
Linnea Isaksson
Linnea Isaksson ('98)
SWE5:22.17
  
 SB
6
Stina Nyström
Stina Nyström ('99)
SWE5:29.22
  
 PB
P17 Højdespring    
Inde

Finale A

Finale
Inde
1
Ebba Carlsson
Ebba Carlsson ('99)
SWE1.50
  
 SB
5
Saga Sjöberg
Saga Sjöberg ('99)
SWE1.63
  
 PB
9
Ida Nilsson
Ida Nilsson ('98)
SWE1.55
  
 PB
P16 60 m    
Inde

Finale A

Finale
Inde
4
Johanna Andersson
Johanna Andersson ('99)
SWE8.28
  
 
P16 Kuglestød 3.0 kg    
Inde

Finale A

Finale
Inde
3
Amanda Nilsson
Amanda Nilsson ('99)
SWE12.45
  
 PB
D15 Trespring    
Inde

Finale A

Finale
Inde
3
Karl Wållgren
Karl Wållgren ('01)
SWE11.16
  
 
P15 60 m    
Inde
Inde
Indledende heats
Indledende 2
2
Julia Henriksson
Julia Henriksson 
SWE7.98
  
 PB
P15 Trespring     
Inde

Finale A

Finale
Inde
2
Hanna Johansson
Hanna Johansson ('01)
SWE10.65
  
 PB

Seneste resultater

15.4KøbenhavnForårskast
14.4Rønne800 m testløb
10.4AalborgAAM Stævne 1
10.4EjbyVinterturneringen 4. runde 5 km landevej
10.4VejleKastestævne
9.4EsbjergKaste klubstævne
5.4HelsingørPåskestævne
3.4BallerupKastestævne
2.4GreveKastestævne
1.4EsbjergInternt klubstævne Esbjerg AM
1.4GreveKastestævne
30.3SkiveÅbningsstævne
30.3AabenraaAabenraa Intern Kast
30.3København1500m. Kval
27.3Rønne1500 m testløb
26.3EsbjergKasteklubstævne
24.3KøbenhavnForårskugle
22.3KøbenhavnForårshammer
18.3BallerupKastestævne
13.3EsbjergKastestævne
13.3Rønne5000 m testløb
6.3København800m og 1500m
6.3ViborgViborg 50km
4.3BallerupHammerkast
27.2Rønne3000 m testløb
24.2Randersindestævne mellem
24.2KøbenhavnHop med pind 2
23.2AarhusAarhus Indoor
20‐21.2AarhusDM Inde
20‐21.2OdenseDM Inde
20‐21.2RandersDM Inde
18.2BallerupHammerkast
14.2AalborgCorona Indoor 2
13.2SkiveEM Kvalifikation 1500 m
13.2KøbenhavnSparta Inde 3
13‐14.2RandersDM Mangekamp inde 2021
11.2AarhusVintersprint
10.2KøbenhavnHop med pind 1
9.2RandersRanders 1500 m
6.2KøbenhavnSparta Inde 2
6.2AarhusResultater Spring med Musik
6.2København3000m - Sub 8:45 min
6.2RandersRanders Indoor
5.2KøbenhavnSparta Hammer Challenge - 3
30.1KøbenhavnSparta Hammer Challenge - 2
30.1KøbenhavnSparta inde 1
26.1Randers1500 m inde - EM kvalifikation
23.1AalborgAAM Coronastævne
23.1AarhusSpringstævne
23.1HvidovreLængdespringsstævne
23.1OdenseOdense Indoor
21.1KøbenhavnSparta Hammer Challenge - 1
20.1AarhusAarhus springer i luften
19.1KøbenhavnSparta Kuglestødskonkurrence
16.1RandersVinterstævne
16.1SkiveEM Kvalifikation, 3000m Elite
1.1HvidovreKuglestødsstævne
31.12RandersNyt Års 5000 m
31.12HvidovreKuglestødsstævne
30.12AarhusSidste Chancen 2020