M 100 m 9.4. Vind: +1.1 Finale A Finale | 9.4. | Vind: +1.1 | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Agustín Pinti Agustín Pinti ('01) | 01 | ARG | 10.56 | PB | |||||
2 | Franco Camiolo Franco Camiolo | 00 | ARG | 10.69 | PB | |||||
3 | Iraha Joel Dos Santos Iraha Joel Dos Santos | 00 | ARG | 10.71 | ||||||
4 | Ferreras Ezequiel Bustamante Ferreras Ezequiel Bustamante ('01) | 01 | ARG | 10.80 | =SB | |||||
5 | Alejo Pafundi Alejo Pafundi | 00 | ARG | 10.83 | ||||||
Indledende heats | 9.4. | |||||||||
Indledende 1 9.4. Vind: +1.3 | 9.4. | Vind: +1.3 | ||||||||
1 | Alejo Pafundi Alejo Pafundi | 00 | ARG | 10.74 | PB | |||||
2 | Matías Falchetti Matías Falchetti | 00 | ARG | 10.75 | ||||||
3 | Ferreras Ezequiel Bustamante Ferreras Ezequiel Bustamante ('01) | 01 | ARG | 10.80 | SB | |||||
Indledende 2 9.4. Vind: +1.5 | 9.4. | Vind: +1.5 | ||||||||
1 | Agustín Pinti Agustín Pinti ('01) | 01 | ARG | 10.68 | PB | |||||
2 | Franco Camiolo Franco Camiolo | 00 | ARG | 10.77 | PB | |||||
3 | Pablo Zuliani Pablo Zuliani ('98) | 98 | ARG | 10.90 | ||||||
4 | Gonzalo Agustin Delgado Gonzalo Agustin Delgado ('96) | 96 | ARG | 10.97 | PB | |||||
Indledende 3 9.4. Vind: +1.1 | 9.4. | Vind: +1.1 | ||||||||
1 | Iraha Joel Dos Santos Iraha Joel Dos Santos | 00 | ARG | 10.88 | ||||||
2 | Bautista Diamante Bautista Diamante ('03) | 03 | ARG | 10.93 | ||||||
M 200 m 11.4. Vind: +1.1 Finale A Finale | 11.4. | Vind: +1.1 | ||||||||
1 | Franco Camiolo Franco Camiolo | 00 | ARG | 21.33 | PB | |||||
2 | Agustín Pinti Agustín Pinti ('01) | 01 | ARG | 21.35 | PB | |||||
3 | Matías Falchetti Matías Falchetti | 00 | ARG | 21.44 | PB | |||||
4 | Daniel Londero Daniel Londero ('98) | 98 | ARG | 21.46 | SB | |||||
4 | Pablo Zuliani Pablo Zuliani ('98) | 98 | ARG | 21.46 | SB | |||||
6 | Renzo Cremaschi Renzo Cremaschi ('98) | 98 | ARG | 21.81 | PB | |||||
Indledende heats | 11.4. | |||||||||
Indledende 1 11.4. Vind: +0.6 | 11.4. | Vind: +0.6 | ||||||||
1 | Pablo Zuliani Pablo Zuliani ('98) | 98 | ARG | 21.53 | SB | |||||
2 | Daniel Londero Daniel Londero ('98) | 98 | ARG | 21.64 | ||||||
3 | Gonzalo Agustin Delgado Gonzalo Agustin Delgado ('96) | 96 | ARG | 22.23 | ||||||
4 | José Simo José Simo ('01) | 01 | ARG | 22.30 | SB | |||||
Indledende 2 11.4. Vind: +3.1 | 11.4. | Vind: +3.1 | ||||||||
1 | Agustín Pinti Agustín Pinti ('01) | 01 | ARG | 21.47 | w | |||||
2 | Matías Falchetti Matías Falchetti | 00 | ARG | 21.53 | w | |||||
Indledende 3 11.4. Vind: +0.2 | 11.4. | Vind: +0.2 | ||||||||
1 | Franco Camiolo Franco Camiolo | 00 | ARG | 21.69 | ||||||
2 | Renzo Cremaschi Renzo Cremaschi ('98) | 98 | ARG | 21.99 | SB | |||||
M 400 m 10.4. Finale A Finale | 10.4. | |||||||||
1 | Elián Larregina Elián Larregina | 00 | ARG | 47.99 | ||||||
2 | Leandro Paris Leandro Paris ('95) | 95 | ARG | 48.36 | SB | |||||
3 | Pedro Emmert Pedro Emmert ('02) | 02 | ARG | 48.60 | ||||||
4 | Joaquin Gomez Joaquin Gomez ('01) | 01 | ARG | 49.25 | ||||||
Indledende heats | 9.4. | |||||||||
Indledende 1 9.4. | 9.4. | |||||||||
1 | Elián Larregina Elián Larregina | 00 | ARG | 49.25 | ||||||
2 | Pedro Emmert Pedro Emmert ('02) | 02 | ARG | 49.35 | ||||||
3 | Federico Hilchenbach Federico Hilchenbach ('99) | 99 | ARG | 49.88 | ||||||
Indledende 2 9.4. | 9.4. | |||||||||
1 | Joaquin Gomez Joaquin Gomez ('01) | 01 | ARG | 49.03 | ||||||
2 | Leandro Paris Leandro Paris ('95) | 95 | ARG | 49.04 | SB | |||||
3 | Julian Pereyra Julian Pereyra ('99) | 99 | ARG | 49.76 | ||||||
M 800 m 11.4. Finale A Finale | 11.4. | |||||||||
1 | Julián Alberto Julián Alberto ('98) | 98 | ARG | 1:51.90 | ||||||
2 | Diego Lacamoire Diego Lacamoire ('98) | 98 | ARG | 1:53.42 | ||||||
3 | Pedro Emmert Pedro Emmert ('02) | 02 | ARG | 1:53.79 | ||||||
4 | Juan Ignacio Dutary Juan Ignacio Dutary ('98) | 98 | ARG | 1:54.37 | ||||||
Finale B 11.4. | 11.4. | |||||||||
1 | Leandro Leonel Pérez-Lazarte Leandro Leonel Pérez-Lazarte ('01) | 01 | ARG | 1:53.01 | PB | |||||
2 | Tomas Kelly Tomas Kelly ('98) | 98 | ARG | 1:53.85 | SB | |||||
M 1500 m 9.4. Finale A Finale | 9.4. | |||||||||
1 | Federico Bruno Federico Bruno ('93) | 93 | ARG | 3:38.21 | NR | PB | ||||
2 | Diego Lacamoire Diego Lacamoire ('98) | 98 | ARG | 3:41.98 | PB | |||||
3 | José Zabala José Zabala ('99) | 99 | ARG | 3:45.55 | ||||||
4 | Fabián Manrique Fabián Manrique ('94) | 94 | ARG | 3:46.31 | ||||||
5 | Leandro Leonel Pérez-Lazarte Leandro Leonel Pérez-Lazarte ('01) | 01 | ARG | 3:48.17 | PB | |||||
6 | Dylan Damián Dylan Damián ('02) | 02 | ARG | 3:48.24 | PB | |||||
7 | Juan Ignacio Dutary Juan Ignacio Dutary ('98) | 98 | ARG | 3:49.06 | ||||||
8 | Juan Urrutia Juan Urrutia ('93) | 93 | ARG | 3:50.13 | PB | |||||
9 | Augustin Adrian Augustin Adrian ('98) | 98 | ARG | 3:55.82 | PB | |||||
M 5000 m 11.4. Finale A Finale | 11.4. | |||||||||
1 | Fabián Manrique Fabián Manrique ('94) | 94 | ARG | 14:32.55 | ||||||
2 | Gianfranco Presti Gianfranco Presti ('94) | 94 | ARG | 14:38.61 | ||||||
3 | José Zabala José Zabala ('99) | 99 | ARG | 14:44.52 | ||||||
4 | Matias Reynagas Matias Reynagas ('02) | 02 | ARG | 14:48.92 | ||||||
M 10000 m 9.4. Finale A Finale | 9.4. | |||||||||
1 | Julián Molina Julián Molina ('93) | 93 | ARG | 28:33.90 | PB | |||||
M 3000 m forh. 10.4. Finale A Finale | 10.4. | |||||||||
1 | Carlos Augusto Johnson Carlos Augusto Johnson ('97) | 97 | ARG | 9:07.61 | ||||||
2 | Dylan Damián Dylan Damián ('02) | 02 | ARG | 9:10.87 | ||||||
3 | Tomas Vega Tomas Vega ('02) | 02 | ARG | 9:14.77 | ||||||
4 | Jose Sanchez Jose Sanchez ('87) | 87 | ARG | 9:20.13 | PB | |||||
5 | Juan Urrutia Juan Urrutia ('93) | 93 | ARG | 9:20.78 | SB | |||||
6 | German Vega German Vega ('02) | 02 | ARG | 9:23.14 | SB | |||||
M 110 m hæk 11.4. Vind: -0.2 Finale A Finale | 11.4. | Vind: -0.2 | ||||||||
1 | Renzo Cremaschi Renzo Cremaschi ('98) | 98 | ARG | 14.53 | ||||||
2 | Julián Berca Julián Berca | 00 | ARG | 14.89 | PB | |||||
M Højdespring 11.4. Finale A Finale | 11.4. | |||||||||
1 | Carlos Layoy Carlos Layoy ('91) | 91 | ARG | 2.10 | ||||||
2 | Tomás Ferrari Tomás Ferrari ('01) | 01 | ARG | 2.05 | ||||||
3 | Emiliano Gastón Benítez Emiliano Gastón Benítez ('02) | 02 | ARG | 2.05 | =PB | |||||
4 | Martín Carra Martín Carra ('96) | 96 | ARG | 2.00 | =PB | |||||
M Stangspring 11.4. Finale A Finale | 11.4. | |||||||||
1 | Germán Chiaraviglio Germán Chiaraviglio ('87) | 87 | ARG | 5.55 | ||||||
M Længdespring 9.4. Finale A Finale | 9.4. | |||||||||
1 | Brian López Brian López ('98) | 98 | ARG | 7.28 | +0.6 | |||||
2 | Iraha Joel Dos Santos Iraha Joel Dos Santos | 00 | ARG | 7.10 | +0.8 | |||||
M Trespring 11.4. Finale A Finale | 11.4. | |||||||||
1 | Maximiliano Díaz Maximiliano Díaz ('88) | 88 | ARG | 15.69 | +1.4 | |||||
2 | Federico GuerreroFederico Guerrero ('91) | 91 | ARG | 15.18 | +1.6 | |||||
3 | Brian López Brian López ('98) | 98 | ARG | 15.12 | w | +3.1 | ||||
4 | Gastón Larraburu Gastón Larraburu | 00 | ARG | 15.09 | +1.7 | PB | ||||
5 | Diego Dimaro Diego Dimaro ('92) | 92 | ARG | 14.96 | w | +2.2 | ||||
6 | José Emmanuel Alvarez José Emmanuel Alvarez ('97) | 97 | ARG | 14.93 | w | +4.3 | ||||
7 | Luciano Méndez Luciano Méndez ('01) | 01 | ARG | 14.63 | +0.4 | |||||
M Kuglestød 7.26 kg 11.4. Finale A Finale | 11.4. | |||||||||
1 | Ignacio Carballo Ignacio Carballo ('94) | 94 | ARG | 19.17 | ||||||
2 | Hugo Nieto Hugo Nieto ('90) | 90 | ARG | 17.51 | PB | |||||
3 | Juan Manuel Arrieguez Juan Manuel Arrieguez ('03) | 03 | ARG | 15.40 | PB | |||||
4 | Juan Pablo Sale Juan Pablo Sale ('93) | 93 | ARG | 15.29 | ||||||
M Diskoskast 2.0 kg 11.4. Finale A Finale | 11.4. | |||||||||
1 | Juan Solito Juan Solito ('93) | 93 | ARG | 54.29 | ||||||
2 | Lázaro Bonora Lázaro Bonora ('01) | 01 | ARG | 50.75 | ||||||
M Hammerkast 7.26 kg 11.4. Finale A Finale | 11.4. | |||||||||
1 | Joaquín Gómez Joaquín Gómez ('96) | 96 | ARG | 70.70 | ||||||
2 | Julio Nóbile Julio Nóbile ('01) | 01 | ARG | 60.97 | ||||||
3 | Tobías Cacciabúe Tobías Cacciabúe | 00 | ARG | 55.57 | PB | |||||
K 100 m 9.4. Vind: +1.2 Finale A Finale | 9.4. | Vind: +1.2 | ||||||||
1 | María Florencia Lamboglia María Florencia Lamboglia ('92) | 92 | ARG | 11.76 | ||||||
2 | Leslie Tamara Leslie Tamara ('97) | 97 | ARG | 12.12 | PB | |||||
3 | Belen Fritzsche Belen Fritzsche ('97) | 97 | ARG | 12.14 | SB | |||||
Indledende heats | 9.4. | |||||||||
Indledende 1 9.4. Vind: +1.3 | 9.4. | Vind: +1.3 | ||||||||
1 | María Florencia Lamboglia María Florencia Lamboglia ('92) | 92 | ARG | 12.03 | ||||||
Indledende 2 9.4. Vind: +0.5 | 9.4. | Vind: +0.5 | ||||||||
1 | Belen Fritzsche Belen Fritzsche ('97) | 97 | ARG | 12.20 | SB | |||||
2 | Leslie Tamara Leslie Tamara ('97) | 97 | ARG | 12.27 | PB | |||||
K 200 m 11.4. Vind: +1.2 Finale A Finale | 11.4. | Vind: +1.2 | ||||||||
1 | Noeli Anahí Martínez Noeli Anahí Martínez ('96) | 96 | ARG | 24.75 | ||||||
2 | Ana Laura Catelén Ana Laura Catelén ('92) | 92 | ARG | 25.05 | PB | |||||
3 | Leslie Tamara Leslie Tamara ('97) | 97 | ARG | 25.24 | PB | |||||
Indledende heats | 11.4. | |||||||||
Indledende 1 11.4. Vind: +0.7 | 11.4. | Vind: +0.7 | ||||||||
1 | Noeli Anahí Martínez Noeli Anahí Martínez ('96) | 96 | ARG | 25.04 | ||||||
Indledende 2 11.4. Vind: +0.8 | 11.4. | Vind: +0.8 | ||||||||
1 | María Florencia Lamboglia María Florencia Lamboglia ('92) | 92 | ARG | 24.60 | ||||||
2 | Ana Laura Catelén Ana Laura Catelén ('92) | 92 | ARG | 25.41 | PB | |||||
Indledende 3 11.4. Vind: +2.7 | 11.4. | Vind: +2.7 | ||||||||
1 | Leslie Tamara Leslie Tamara ('97) | 97 | ARG | 25.36 | w | |||||
2 | Gisela Hernández Gisela Hernández ('88) | 88 | ARG | 25.50 | w | |||||
K 400 m 10.4. Finale A Finale | 10.4. | |||||||||
1 | Noeli Anahí Martínez Noeli Anahí Martínez ('96) | 96 | ARG | 56.46 | ||||||
2 | María Ayelén Diogo María Ayelén Diogo ('91) | 91 | ARG | 57.30 | ||||||
3 | Delfina Olivero Delfina Olivero ('99) | 99 | ARG | 58.24 | ||||||
4 | Gisela Hernández Gisela Hernández ('88) | 88 | ARG | 58.83 | ||||||
Indledende heats | 9.4. | |||||||||
Indledende 1 9.4. | 9.4. | |||||||||
1 | Noeli Anahí Martínez Noeli Anahí Martínez ('96) | 96 | ARG | 56.20 | ||||||
2 | Gisela Hernández Gisela Hernández ('88) | 88 | ARG | 58.21 | ||||||
3 | Virginia Cardozo Virginia Cardozo ('92) | 92 | ARG | 58.31 | ||||||
4 | Paulina Knees Paulina Knees ('94) | 94 | ARG | 58.82 | ||||||
5 | Celina Moyano Celina Moyano ('93) | 93 | ARG | 58.83 | ||||||
Indledende 2 9.4. | 9.4. | |||||||||
1 | Martina Escudero Martina Escudero ('96) | 96 | ARG | 56.08 | ||||||
2 | María Ayelén Diogo María Ayelén Diogo ('91) | 91 | ARG | 56.93 | ||||||
3 | Delfina Olivero Delfina Olivero ('99) | 99 | ARG | 57.64 | ||||||
4 | Camila Leonela Correa Camila Leonela Correa ('97) | 97 | ARG | 58.15 | PB | |||||
K 800 m 11.4. Finale A Finale | 11.4. | |||||||||
1 | Evangelina Thomas Evangelina Thomas ('91) | 91 | ARG | 2:07.54 | SB | |||||
2 | Martina Escudero Martina Escudero ('96) | 96 | ARG | 2:08.63 | ||||||
3 | Mariana Borelli Mariana Borelli ('92) | 92 | ARG | 2:09.75 | ||||||
4 | Antonella Guerrero Antonella Guerrero ('96) | 96 | ARG | 2:10.87 | ||||||
5 | Delfina Olivero Delfina Olivero ('99) | 99 | ARG | 2:11.21 | ||||||
6 | Micaela Levaggi Micaela Levaggi ('98) | 98 | ARG | 2:12.25 | PB | |||||
K 1500 m 9.4. Finale A Finale | 9.4. | |||||||||
1 | Mariana Borelli Mariana Borelli ('92) | 92 | ARG | 4:21.49 | SB | |||||
2 | Florencia Borelli Florencia Borelli ('92) | 92 | ARG | 4:23.58 | ||||||
3 | Micaela Levaggi Micaela Levaggi ('98) | 98 | ARG | 4:25.64 | SB | |||||
4 | Clara Baiocchi Clara Baiocchi ('99) | 99 | ARG | 4:26.30 | PB | |||||
5 | Eugenia Fairhurst Eugenia Fairhurst | 00 | ARG | 4:28.25 | PB | |||||
6 | Antonella Guerrero Antonella Guerrero ('96) | 96 | ARG | 4:29.24 | SB | |||||
7 | Evangelina Thomas Evangelina Thomas ('91) | 91 | ARG | 4:32.05 | SB | |||||
K 5000 m 11.4. Finale A Finale | 11.4. | |||||||||
1 | Florencia Borelli Florencia Borelli ('92) | 92 | ARG | 16:11.48 | ||||||
2 | Marcela Cristina Gómez Marcela Cristina Gómez ('84) | 84 | ARG | 16:44.96 | ||||||
3 | Agustina Landers Agustina Landers ('96) | 96 | ARG | 16:48.16 | PB | |||||
4 | Nair Dianes Nair Dianes ('90) | 90 | ARG | 17:11.87 | PB | |||||
5 | Eugenia Fairhurst Eugenia Fairhurst | 00 | ARG | 17:20.92 | ||||||
6 | Chiara Mainetti Chiara Mainetti ('88) | 88 | ARG | 17:23.76 | SB | |||||
K 10000 m 9.4. Finale A Finale | 9.4. | |||||||||
1 | Marcela Cristina Gómez Marcela Cristina Gómez ('84) | 84 | ARG | 34:31.99 | PB | |||||
2 | Chiara Mainetti Chiara Mainetti ('88) | 88 | ARG | 34:49.89 | PB | |||||
3 | Agustina Chretien Agustina Chretien ('89) | 89 | ARG | 36:45.42 | PB | |||||
K 3000 m forh. 10.4. Finale A Finale | 10.4. | |||||||||
1 | Carolina Lozano Carolina Lozano ('96) | 96 | ARG | 9:56.61 | PB | |||||
2 | Belén Casetta Belén Casetta ('94) | 94 | ARG | 10:08.31 | SB | |||||
3 | Clara Baiocchi Clara Baiocchi ('99) | 99 | ARG | 10:18.49 | PB | |||||
K 100 m hæk 84.0 cm 9.4. Vind: +0.3 Finale A Finale | 9.4. | Vind: +0.3 | ||||||||
1 | María Florencia Lamboglia María Florencia Lamboglia ('92) | 92 | ARG | 14.42 | ||||||
K 400 m hæk 11.4. Finale A Finale | 11.4. | |||||||||
1 | Valeria Mariana Barón Valeria Mariana Barón ('95) | 95 | ARG | 1:02.61 | SB | |||||
2 | Rocío Pérez Rocío Pérez ('94) | 94 | ARG | 1:03.28 | SB | |||||
K Højdespring 11.4. Finale A Finale | 11.4. | |||||||||
1 | Abril Okon Abril Okon ('04) | 04 | ARG | 1.70 | ||||||
K Stangspring 11.4. Finale A Finale | 11.4. | |||||||||
1 | Luciana Gómez-Iriondo Luciana Gómez-Iriondo ('03) | 03 | ARG | 3.90 | ||||||
2 | Valeria Chiaraviglio Valeria Chiaraviglio ('89) | 89 | ARG | 3.70 | ||||||
3 | Garibaldi Aldana Garibaldi Aldana ('99) | 99 | ARG | 3.50 | ||||||
3 | Josefina Brunet Josefina Brunet ('04) | 04 | ARG | 3.50 | =SB | |||||
5 | Sofía Hryncyszyn Sofía Hryncyszyn ('02) | 02 | ARG | 3.50 | ||||||
K Længdespring 9.4. Finale A Finale | 9.4. | |||||||||
1 | Indiana Holgado Indiana Holgado ('02) | 02 | ARG | 5.55 | +0.1 | |||||
K Trespring 11.4. Finale A Finale | 11.4. | |||||||||
1 | Silvina Ocampos Silvina Ocampos ('96) | 96 | ARG | 13.16 | w | +2.3 | ||||
2 | Indiana Holgado Indiana Holgado ('02) | 02 | ARG | 12.36 | -0.2 | |||||
3 | María Paz Milani María Paz Milani ('01) | 01 | ARG | 12.13 | +0.5 | |||||
4 | Luciana Gennari Luciana Gennari ('02) | 02 | ARG | 12.04 | w | +3.3 | ||||
K Kuglestød 4.0 kg 11.4. Finale A Finale | 11.4. | |||||||||
1 | Ailén Armada Ailén Armada ('98) | 98 | ARG | 15.44 | ||||||
2 | Iara Capurro Iara Capurro ('96) | 96 | ARG | 13.40 | ||||||
K Diskoskast 1.0 kg 11.4. Finale A Finale | 11.4. | |||||||||
1 | Ailén Armada Ailén Armada ('98) | 98 | ARG | 58.51 | PB | |||||
2 | Iara Capurro Iara Capurro ('96) | 96 | ARG | 54.65 | PB | |||||
3 | Ana Luz Sarli Ana Luz Sarli ('02) | 02 | ARG | 44.44 | PB | |||||
K Hammerkast 4.0 kg 11.4. Finale A Finale | 11.4. | |||||||||
1 | Jenny Dahlgren Jenny Dahlgren ('84) | 84 | ARG | 63.07 | ||||||
2 | Daniela Gómez Daniela Gómez ('93) | 93 | ARG | 57.50 | ||||||
3 | Caterina Massera Caterina Massera ('01) | 01 | ARG | 55.65 | PB | |||||
K Spydkast 600 gram 9.4. Finale A Finale | 9.4. | |||||||||
1 | Dominella Johana Arias Dominella Johana Arias ('94) | 94 | ARG | 48.14 | ||||||
2 | Abril Maria Caso Abril Maria Caso ('01) | 01 | ARG | 41.08 |