M 100 m 9.10. Vind: +2.1 Finale A Finale | 9.10. | Vind: +2.1 | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel Londero Daniel Londero ('98) | 98 | ARG | 10.60 | w | |||||
2 | Bautista Diamante Bautista Diamante ('03) | 03 | ARG | 10.62 | w | |||||
3 | Juan Ignacio Ciampitti Juan Ignacio Ciampitti | 00 | ARG | 10.82 | w | |||||
4 | José Simo José Simo ('01) | 01 | ARG | 10.83 | w | |||||
5 | Francisco Santinelli Francisco Santinelli ('98) | 98 | ARG | 10.86 | w | |||||
Finale C 9.10. Vind: -1.3 | 9.10. | Vind: -1.3 | ||||||||
1 | Leonel Carrizo Leonel Carrizo ('96) | 96 | ARG | 11.00 | ||||||
Indledende heats | 9.10. | |||||||||
Indledende 2 9.10. Vind: +1.2 | 9.10. | Vind: +1.2 | ||||||||
1 | Bautista Diamante Bautista Diamante ('03) | 03 | ARG | 10.59 | ||||||
2 | José Ignacio José Ignacio ('01) | 01 | ARG | 10.97 | =PB | |||||
Indledende 3 9.10. Vind: 0.0 | 9.10. | Vind: 0.0 | ||||||||
1 | Daniel Londero Daniel Londero ('98) | 98 | ARG | 10.87 | ||||||
Indledende 6 9.10. Vind: +0.1 | 9.10. | Vind: +0.1 | ||||||||
1 | Juan Ignacio Ciampitti Juan Ignacio Ciampitti | 00 | ARG | 10.90 | ||||||
2 | José Simo José Simo ('01) | 01 | ARG | 10.94 | ||||||
Indledende 7 9.10. Vind: -0.3 | 9.10. | Vind: -0.3 | ||||||||
1 | Francisco Santinelli Francisco Santinelli ('98) | 98 | ARG | 10.82 | PB | |||||
Indledende 8 9.10. Vind: 0.0 | 9.10. | Vind: 0.0 | ||||||||
1 | Ignacio Fushimi Ignacio Fushimi ('01) | 01 | ARG | 11.00 | ||||||
M 200 m 10.10. Vind: -0.8 Finale A Finale | 10.10. | Vind: -0.8 | ||||||||
1 | Bautista Diamante Bautista Diamante ('03) | 03 | ARG | 21.58 | ||||||
2 | Renzo Cremaschi Renzo Cremaschi ('98) | 98 | ARG | 21.90 | ||||||
3 | José Simo José Simo ('01) | 01 | ARG | 21.98 | ||||||
4 | Francisco Santinelli Francisco Santinelli ('98) | 98 | ARG | 22.05 | ||||||
5 | Julian Pereyra Julian Pereyra ('99) | 99 | ARG | 22.20 | ||||||
6 | Juan Ignacio Ciampitti Juan Ignacio Ciampitti | 00 | ARG | 22.28 | ||||||
Indledende heats | 10.10. | |||||||||
Indledende 3 10.10. Vind: +0.8 | 10.10. | Vind: +0.8 | ||||||||
1 | Bautista Diamante Bautista Diamante ('03) | 03 | ARG | 21.37 | ||||||
2 | Eric Arnold Eric Arnold ('96) | 96 | ARG | 22.25 | ||||||
Indledende 4 10.10. Vind: -0.6 | 10.10. | Vind: -0.6 | ||||||||
1 | Renzo Cremaschi Renzo Cremaschi ('98) | 98 | ARG | 22.21 | ||||||
Indledende 5 10.10. Vind: -1.0 | 10.10. | Vind: -1.0 | ||||||||
1 | José Simo José Simo ('01) | 01 | ARG | 22.08 | ||||||
Indledende 6 10.10. Vind: +0.7 | 10.10. | Vind: +0.7 | ||||||||
1 | Francisco Santinelli Francisco Santinelli ('98) | 98 | ARG | 22.07 | ||||||
Indledende 10 10.10. Vind: +0.2 | 10.10. | Vind: +0.2 | ||||||||
1 | Julian Pereyra Julian Pereyra ('99) | 99 | ARG | 22.18 | ||||||
M 400 m 9.10. Finale A Finale | 9.10. | |||||||||
1 | Leandro Paris Leandro Paris ('95) | 95 | ARG | 47.71 | PB | |||||
2 | Julián Alberto Julián Alberto ('98) | 98 | ARG | 47.87 | PB | |||||
3 | Pedro Emmert Pedro Emmert ('02) | 02 | ARG | 47.87 | PB | |||||
4 | Marcos Villagra Marcos Villagra ('01) | 01 | ARG | 48.74 | PB | |||||
5 | Julian Pereyra Julian Pereyra ('99) | 99 | ARG | 49.16 | PB | |||||
6 | Gonzalo Agustin Delgado Gonzalo Agustin Delgado ('96) | 96 | ARG | 49.63 | PB | |||||
Indledende heats | 9.10. | |||||||||
Indledende 2 9.10. | 9.10. | |||||||||
1 | Pedro Emmert Pedro Emmert ('02) | 02 | ARG | 49.64 | ||||||
Indledende 3 9.10. | 9.10. | |||||||||
1 | Julián Alberto Julián Alberto ('98) | 98 | ARG | 49.06 | ||||||
2 | Julian Pereyra Julian Pereyra ('99) | 99 | ARG | 49.51 | ||||||
Indledende 4 9.10. | 9.10. | |||||||||
1 | Leandro Paris Leandro Paris ('95) | 95 | ARG | 49.46 | ||||||
Indledende 7 9.10. | 9.10. | |||||||||
1 | Marcos Villagra Marcos Villagra ('01) | 01 | ARG | 49.76 | ||||||
M 800 m 10.10. Finale A Finale | 10.10. | |||||||||
1 | Leandro Paris Leandro Paris ('95) | 95 | ARG | 1:51.61 | SB | |||||
2 | Julián Alberto Julián Alberto ('98) | 98 | ARG | 1:51.76 | ||||||
3 | Augusto Mariano Cochet Augusto Mariano Cochet ('99) | 99 | ARG | 1:52.41 | PB | |||||
4 | Juan José Juan José ('98) | 98 | ARG | 1:52.93 | PB | |||||
5 | Pedro Emmert Pedro Emmert ('02) | 02 | ARG | 1:52.94 | ||||||
6 | Juan Ignacio Dutary Juan Ignacio Dutary ('98) | 98 | ARG | 1:53.18 | ||||||
7 | Daniel Oscar Penta Daniel Oscar Penta ('91) | 91 | ARG | 1:53.61 | ||||||
M 1500 m 9.10. Finale A Finale | 9.10. | |||||||||
1 | Ignacio Erario Ignacio Erario ('96) | 96 | ARG | 3:54.38 | PB | |||||
2 | Juan Ignacio Dutary Juan Ignacio Dutary ('98) | 98 | ARG | 3:55.19 | ||||||
3 | Alejandro Ezequiel Monin Alejandro Ezequiel Monin ('87) | 87 | ARG | 3:55.58 | SB | |||||
4 | Augusto Santiago Augusto Santiago ('91) | 91 | ARG | 3:57.05 | PB | |||||
5 | Agustin Da Silva Agustin Da Silva ('98) | 98 | ARG | 3:57.38 | PB | |||||
6 | Daniel Oscar Penta Daniel Oscar Penta ('91) | 91 | ARG | 3:57.97 | PB | |||||
7 | Augusto Mariano Cochet Augusto Mariano Cochet ('99) | 99 | ARG | 3:59.22 | PB | |||||
8 | Antonio Hernando Antonio Hernando ('97) | 97 | ARG | 3:59.43 | PB | |||||
9 | Antonio Ruiz Antonio Ruiz ('94) | 94 | ARG | 3:59.81 | SB | |||||
M 5000 m 10.10. Finale A Finale | 10.10. | |||||||||
1 | Ignacio Erario Ignacio Erario ('96) | 96 | ARG | 14:25.12 | PB | |||||
2 | Augustin Adrian Augustin Adrian ('98) | 98 | ARG | 14:30.32 | PB | |||||
3 | Gianfranco Presti Gianfranco Presti ('94) | 94 | ARG | 14:34.19 | ||||||
4 | Edgar Chavez Edgar Chavez ('95) | 95 | ARG | 14:41.98 | PB | |||||
5 | Alejandro Ezequiel Monin Alejandro Ezequiel Monin ('87) | 87 | ARG | 14:44.29 | SB | |||||
6 | Silvio Espindola Silvio Espindola ('83) | 83 | ARG | 14:45.05 | PB | |||||
7 | Lucas Leonardo Lucas Leonardo ('94) | 94 | ARG | 14:46.34 | PB | |||||
8 | Matías Luero Matías Luero ('88) | 88 | ARG | 14:46.81 | PB | |||||
M 10000 m 9.10. Finale A Finale | 9.10. | |||||||||
1 | Edgar Chavez Edgar Chavez ('95) | 95 | ARG | 30:09.04 | PB | |||||
2 | Luis Ariel Molina Luis Ariel Molina ('88) | 88 | ARG | 30:38.14 | ||||||
M 3000 m forh. 10.10. Finale A Finale | 10.10. | |||||||||
1 | Carlos Augusto Johnson Carlos Augusto Johnson ('97) | 97 | ARG | 9:06.71 | ||||||
2 | Tomas Vega Tomas Vega ('02) | 02 | ARG | 9:06.84 | PB | |||||
3 | German Vega German Vega ('02) | 02 | ARG | 9:07.89 | PB | |||||
4 | Antonio Ruiz Antonio Ruiz ('94) | 94 | ARG | 9:07.92 | PB | |||||
M 110 m hæk 9.10. Vind: -0.7 Finale A Finale | 9.10. | Vind: -0.7 | ||||||||
1 | Renzo Cremaschi Renzo Cremaschi ('98) | 98 | ARG | 14.36 | ||||||
M 400 m hæk 10.10. Finale A Finale | 10.10. | |||||||||
1 | Andrés Mendoza Andrés Mendoza ('90) | 90 | ARG | 54.52 | SB | |||||
2 | Gonzalo Rodriguez Gonzalo Rodriguez ('97) | 97 | ARG | 54.87 | SB | |||||
M Højdespring 10.10. Finale A Finale | 10.10. | |||||||||
1 | Carlos Layoy Carlos Layoy ('91) | 91 | ARG | 2.05 | ||||||
2 | Santiago Zezular Santiago Zezular ('01) | 01 | ARG | 2.00 | =SB | |||||
M Længdespring 9.10. Finale A Finale | 9.10. | |||||||||
1 | Brian López Brian López ('98) | 98 | ARG | 7.44 | +0.7 | |||||
2 | Luciano Ferrari Luciano Ferrari ('98) | 98 | ARG | 7.27 | -0.3 | SB | ||||
3 | Julian Farias Julian Farias ('92) | 92 | ARG | 7.26 | +0.6 | PB | ||||
4 | Maximiliano Díaz Maximiliano Díaz ('88) | 88 | ARG | 7.25 | -1.7 | SB | ||||
M Trespring 10.10. Finale A Finale | 10.10. | |||||||||
1 | Maximiliano Díaz Maximiliano Díaz ('88) | 88 | ARG | 15.89 | +1.1 | |||||
2 | Brian López Brian López ('98) | 98 | ARG | 15.19 | -0.8 | PB | ||||
3 | Federico GuerreroFederico Guerrero ('91) | 91 | ARG | 15.00 | -0.3 | |||||
4 | Valentin Romanach Valentin Romanach | 00 | ARG | 14.65 | +0.3 | =PB | ||||
5 | Maximiliano Albarracin Maximiliano Albarracin ('01) | 01 | ARG | 14.54 | +1.3 | |||||
M Kuglestød 7.26 kg 10.10. Finale A Finale | 10.10. | |||||||||
1 | Ignacio Carballo Ignacio Carballo ('94) | 94 | ARG | 17.12 | ||||||
M Diskoskast 2.0 kg 9.10. Finale A Finale | 9.10. | |||||||||
1 | Juan Solito Juan Solito ('93) | 93 | ARG | 52.54 | ||||||
2 | Ignacio Carballo Ignacio Carballo ('94) | 94 | ARG | 50.78 | SB | |||||
M Hammerkast 7.26 kg 10.10. Finale A Finale | 10.10. | |||||||||
1 | Joaquín Gómez Joaquín Gómez ('96) | 96 | ARG | 71.86 | ||||||
2 | Adrián Marzo Adrián Marzo ('68) | 68 | ARG | 55.80 | SB | |||||
M Spydkast 800 gram 9.10. Finale A Finale | 9.10. | |||||||||
1 | Gastón Ezequiel Gastón Ezequiel ('96) | 96 | ARG | 60.66 | PB | |||||
M 20000 m kapgang 10.10. Finale A Finale | 10.10. | |||||||||
1 | Sebastian Javier Giuliani Sebastian Javier Giuliani ('02) | 02 | ARG | 1:37:24.6h | PB | |||||
M 4 x 100 m stafet 9.10. Finale A Finale | 9.10. | |||||||||
1 | SAVB SAVB | ARG | 40.83 | |||||||
Lucas Raczkowski, Bautista Diamante, Daniel Londero, José Simo | ||||||||||
K 100 m 9.10. Vind: 0.0 Finale A Finale | 9.10. | Vind: 0.0 | ||||||||
1 | María Florencia Lamboglia María Florencia Lamboglia ('92) | 92 | ARG | 11.69 | ||||||
2 | Melania Rosalez Melania Rosalez ('97) | 97 | ARG | 12.12 | ||||||
3 | Leslie Tamara Leslie Tamara ('97) | 97 | ARG | 12.13 | ||||||
4 | Sofia Tamara Casetta Sofia Tamara Casetta ('01) | 01 | ARG | 12.16 | ||||||
5 | Ana Laura Catelén Ana Laura Catelén ('92) | 92 | ARG | 12.16 | PB | |||||
6 | Abigail León-Rodríguez Abigail León-Rodríguez ('92) | 92 | VEN | 12.27 | ||||||
7 | Valentina Napolitano Valentina Napolitano ('04) | 04 | ARG | 12.28 | PB | |||||
Indledende heats | 9.10. | |||||||||
Indledende 1 9.10. Vind: +0.2 | 9.10. | Vind: +0.2 | ||||||||
1 | María Florencia Lamboglia María Florencia Lamboglia ('92) | 92 | ARG | 11.75 | ||||||
2 | Ana Laura Catelén Ana Laura Catelén ('92) | 92 | ARG | 12.23 | PB | |||||
Indledende 2 9.10. Vind: 0.0 | 9.10. | Vind: 0.0 | ||||||||
1 | Abigail León-Rodríguez Abigail León-Rodríguez ('92) | 92 | VEN | 12.24 | PB | |||||
2 | Sofia Tamara Casetta Sofia Tamara Casetta ('01) | 01 | ARG | 12.27 | ||||||
Indledende 5 9.10. Vind: +0.4 | 9.10. | Vind: +0.4 | ||||||||
1 | Leslie Tamara Leslie Tamara ('97) | 97 | ARG | 12.21 | ||||||
K 200 m 10.10. Vind: +0.3 Finale A Finale | 10.10. | Vind: +0.3 | ||||||||
1 | María Florencia Lamboglia María Florencia Lamboglia ('92) | 92 | ARG | 23.83 | PB | |||||
2 | Malena Gobbo Malena Gobbo ('04) | 04 | ARG | 25.14 | ||||||
3 | Ana Laura Catelén Ana Laura Catelén ('92) | 92 | ARG | 25.17 | ||||||
4 | Selene Luciani Selene Luciani ('01) | 01 | ARG | 25.18 | ||||||
Indledende heats | 10.10. | |||||||||
Indledende 1 10.10. Vind: -3.6 | 10.10. | Vind: -3.6 | ||||||||
1 | María Florencia Lamboglia María Florencia Lamboglia ('92) | 92 | ARG | 24.45 | ||||||
Indledende 2 10.10. Vind: -0.7 | 10.10. | Vind: -0.7 | ||||||||
1 | Malena Gobbo Malena Gobbo ('04) | 04 | ARG | 25.24 | ||||||
Indledende 4 10.10. Vind: -0.4 | 10.10. | Vind: -0.4 | ||||||||
1 | Ana Laura Catelén Ana Laura Catelén ('92) | 92 | ARG | 25.28 | ||||||
Indledende 5 10.10. Vind: +0.1 | 10.10. | Vind: +0.1 | ||||||||
1 | Selene Luciani Selene Luciani ('01) | 01 | ARG | 25.45 | ||||||
K 400 m 9.10. Finale A Finale | 9.10. | |||||||||
1 | Martina Escudero Martina Escudero ('96) | 96 | ARG | 56.22 | ||||||
2 | Camila Molocznik Camila Molocznik ('96) | 96 | ARG | 58.05 | ||||||
3 | Malena Gobbo Malena Gobbo ('04) | 04 | ARG | 58.65 | PB | |||||
Indledende heats | 9.10. | |||||||||
Indledende 1 9.10. | 9.10. | |||||||||
1 | Martina Escudero Martina Escudero ('96) | 96 | ARG | 56.98 | ||||||
2 | Malena Gobbo Malena Gobbo ('04) | 04 | ARG | 58.95 | PB | |||||
Indledende 2 9.10. | 9.10. | |||||||||
1 | Camila Molocznik Camila Molocznik ('96) | 96 | ARG | 57.40 | PB | |||||
K 800 m 10.10. Finale A Finale | 10.10. | |||||||||
1 | Martina Escudero Martina Escudero ('96) | 96 | ARG | 2:05.91 | PB | |||||
2 | Antonella Guerrero Antonella Guerrero ('96) | 96 | ARG | 2:10.87 | ||||||
K 1500 m 9.10. Finale A Finale | 9.10. | |||||||||
1 | Antonella Guerrero Antonella Guerrero ('96) | 96 | ARG | 4:33.82 | ||||||
K Stangspring 9.10. Finale A Finale | 9.10. | |||||||||
1 | Luciana Gómez-Iriondo Luciana Gómez-Iriondo ('03) | 03 | ARG | 3.80 | ||||||
2 | Garibaldi Aldana Garibaldi Aldana ('99) | 99 | ARG | 3.70 | ||||||
K Længdespring 9.10. Finale A Finale | 9.10. | |||||||||
1 | Sofía Aylén Sofía Aylén ('01) | 01 | ARG | 5.87 | -1.0 | SB | ||||
2 | María Paz Milani María Paz Milani ('01) | 01 | ARG | 5.67 | +0.2 | SB | ||||
3 | Paula Dulcic Paula Dulcic ('92) | 92 | ARG | 5.55 | +0.9 | SB | ||||
K Trespring 10.10. Finale A Finale | 10.10. | |||||||||
1 | Silvina Ocampos Silvina Ocampos ('96) | 96 | ARG | 12.48 | +0.3 | |||||
2 | María Paz Milani María Paz Milani ('01) | 01 | ARG | 12.36 | +0.2 | |||||
3 | Sofía Aylén Sofía Aylén ('01) | 01 | ARG | 12.16 | +0.9 | |||||
4 | Luciana Gennari Luciana Gennari ('02) | 02 | ARG | 12.10 | 0.0 | |||||
5 | Paula Dulcic Paula Dulcic ('92) | 92 | ARG | 12.00 | +0.7 | |||||
K Kuglestød 4.0 kg 9.10. Finale A Finale | 9.10. | |||||||||
1 | Ailén Armada Ailén Armada ('98) | 98 | ARG | 15.28 | ||||||
2 | Iara Capurro Iara Capurro ('96) | 96 | ARG | 13.03 | ||||||
3 | Milagros Menoni Milagros Menoni | 00 | ARG | 12.00 | ||||||
K Diskoskast 1.0 kg 10.10. Finale A Finale | 10.10. | |||||||||
1 | Ailén Armada Ailén Armada ('98) | 98 | ARG | 53.16 | ||||||
2 | Iara Capurro Iara Capurro ('96) | 96 | ARG | 45.49 | ||||||
K Hammerkast 4.0 kg 9.10. Finale A Finale | 9.10. | |||||||||
1 | Daniela Gómez Daniela Gómez ('93) | 93 | ARG | 61.45 | ||||||
2 | Brunella de Zuani Brunella de Zuani ('94) | 94 | ARG | 47.03 | SB | |||||
K Spydkast 600 gram 9.10. Finale A Finale | 9.10. | |||||||||
1 | Dominella Johana Arias Dominella Johana Arias ('94) | 94 | ARG | 43.65 | ||||||
2 | Abril Maria Caso Abril Maria Caso ('01) | 01 | ARG | 42.14 | ||||||
3 | Bárbara López Bárbara López ('91) | 91 | ARG | 40.52 | SB |