D15 50 m Inde Finale A Finale | Inde | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Magnus Kirkegaard MadsenMagnus Kirkegaard Madsen ('09) | 09 | Hvidovre AM | 7.23 | PB | ||||||||||
D15 Længdespring Inde Finale A Finale | Inde | ||||||||||||||
1 | Magnus Kirkegaard MadsenMagnus Kirkegaard Madsen ('09) | 09 | Hvidovre AM | 4.57 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
D15 Kuglestød 4.0 kg Inde Finale A Finale | Inde | ||||||||||||||
1 | Magnus Kirkegaard MadsenMagnus Kirkegaard Madsen ('09) | 09 | Hvidovre AM | 8.04 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
P15 50 m Inde Finale A Finale | Inde | ||||||||||||||
1 | Astrid ØstergaardAstrid Østergaard ('09) | 09 | Hvidovre AM | 7.68 | |||||||||||
2 | Clara Christine JørgensenClara Christine Jørgensen ('09) | 09 | Hvidovre AM | 8.07 | |||||||||||
3 | Merle Hvid MiillerMerle Hvid Miiller ('10) | 10 | Hvidovre AM | 8.50 | |||||||||||
4 | Viola Brandt AvnskjoldViola Brandt Avnskjold ('09) | 09 | Hvidovre AM | 8.87 | |||||||||||
5 | Luna Corina JønssonLuna Corina Jønsson ('09) | 09 | Hvidovre AM | 9.23 | PB | ||||||||||
P15 Længdespring Inde Finale A Finale | Inde | ||||||||||||||
1 | Astrid ØstergaardAstrid Østergaard ('09) | 09 | Hvidovre AM | 4.54 | |||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Silje Bergheim AhlesonSilje Bergheim Ahleson ('12) | 12 | Hvidovre AM | 4.40 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Clara Christine JørgensenClara Christine Jørgensen ('09) | 09 | Hvidovre AM | 4.08 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Merle Hvid MiillerMerle Hvid Miiller ('10) | 10 | Hvidovre AM | 3.80 | |||||||||||
| |||||||||||||||
5 | Luna Corina JønssonLuna Corina Jønsson ('09) | 09 | Hvidovre AM | 3.32 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
6 | Viola Brandt AvnskjoldViola Brandt Avnskjold ('09) | 09 | Hvidovre AM | 3.18 | |||||||||||
| |||||||||||||||
P15 Kuglestød 3.0 kg Inde Finale A Finale | Inde | ||||||||||||||
1 | Silje Bergheim AhlesonSilje Bergheim Ahleson ('12) | 12 | Hvidovre AM | 7.56 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Merle Hvid MiillerMerle Hvid Miiller ('10) | 10 | Hvidovre AM | 6.71 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Katrine HolstKatrine Holst ('09) | 09 | Hvidovre AM | 6.30 | |||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Astrid ØstergaardAstrid Østergaard ('09) | 09 | Hvidovre AM | 5.91 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
5 | Clara Christine JørgensenClara Christine Jørgensen ('09) | 09 | Hvidovre AM | 5.10 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
6 | Viola Brandt AvnskjoldViola Brandt Avnskjold ('09) | 09 | Hvidovre AM | 5.09 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
7 | Luna Corina JønssonLuna Corina Jønsson ('09) | 09 | Hvidovre AM | 5.04 | |||||||||||
| |||||||||||||||
D13 50 m Inde Finale A Finale | Inde | ||||||||||||||
1 | Storm Wagner NørgaardStorm Wagner Nørgaard ('11) | 11 | Hvidovre AM | 8.40 | PB | ||||||||||
2 | Karl Rehder-LindqvistKarl Rehder-Lindqvist ('11) | 11 | Hvidovre AM | 9.05 | PB | ||||||||||
D13 Længdespring 1 m zone Inde Finale A Finale | Inde | ||||||||||||||
1 | Storm Wagner NørgaardStorm Wagner Nørgaard ('11) | 11 | Hvidovre AM | 3.66 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Karl Rehder-LindqvistKarl Rehder-Lindqvist ('11) | 11 | Hvidovre AM | 3.44 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
D13 Kuglestød 3.0 kg Inde Finale A Finale | Inde | ||||||||||||||
1 | Storm Wagner NørgaardStorm Wagner Nørgaard ('11) | 11 | Hvidovre AM | 5.56 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Karl Rehder-LindqvistKarl Rehder-Lindqvist ('11) | 11 | Hvidovre AM | 5.34 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
P13 50 m Inde Finale A Finale | Inde | ||||||||||||||
1 | Silje Bergheim AhlesonSilje Bergheim Ahleson ('12) | 12 | Hvidovre AM | 7.77 | |||||||||||
2 | Olivia Pi JanssonOlivia Pi Jansson ('11) | 11 | Hvidovre AM | 8.38 | |||||||||||
P13 Længdespring 1 m zone Inde Finale A Finale | Inde | ||||||||||||||
1 | Olivia Pi JanssonOlivia Pi Jansson ('11) | 11 | Hvidovre AM | 3.67 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
P13 Kuglestød 2.0 kg Inde Finale A Finale | Inde | ||||||||||||||
1 | Olivia Pi JanssonOlivia Pi Jansson ('11) | 11 | Hvidovre AM | 5.92 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
D11 50 m Inde Finale A Finale | Inde | ||||||||||||||
1 | Alexander Caliso Justesen Alexander Caliso Justesen ('14) | 14 | Hvidovre AM | 8.12 | |||||||||||
2 | Birk Fløe Møller Birk Fløe Møller ('14) | 14 | Hvidovre AM | 8.83 | |||||||||||
3 | Lauge Kappel Lauge Kappel ('14) | 14 | Hvidovre AM | 10.73 | PB | ||||||||||
D11 Længdespring 1 m zone Inde Finale A Finale | Inde | ||||||||||||||
1 | Alexander Caliso Justesen Alexander Caliso Justesen ('14) | 14 | Hvidovre AM | 4.01 | |||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Birk Fløe Møller Birk Fløe Møller ('14) | 14 | Hvidovre AM | 3.53 | |||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Lauge Kappel Lauge Kappel ('14) | 14 | Hvidovre AM | 2.74 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
D11 Kuglestød 2.0 kg Inde Finale A Finale | Inde | ||||||||||||||
1 | Alexander Caliso Justesen Alexander Caliso Justesen ('14) | 14 | Hvidovre AM | 6.28 | |||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Birk Fløe Møller Birk Fløe Møller ('14) | 14 | Hvidovre AM | 5.41 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Lauge Kappel Lauge Kappel ('14) | 14 | Hvidovre AM | 3.96 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
P11 50 m Inde Finale A Finale | Inde | ||||||||||||||
1 | Katharina Vilja Gade Katharina Vilja Gade ('13) | 13 | Hvidovre AM | 8.80 | |||||||||||
2 | Marie Bergheim Ahleson Marie Bergheim Ahleson ('14) | 14 | Hvidovre AM | 9.13 | |||||||||||
3 | Ella Holm Hansen Ella Holm Hansen ('14) | 14 | Hvidovre AM | 9.29 | |||||||||||
4 | Betty Østergaard Betty Østergaard ('14) | 14 | Hvidovre AM | 9.85 | |||||||||||
P11 Længdespring 1 m zone Inde Finale A Finale | Inde | ||||||||||||||
1 | Emilia Hultquist Hannibal Emilia Hultquist Hannibal ('14) | 14 | Hvidovre AM | 3.49 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Marie Bergheim Ahleson Marie Bergheim Ahleson ('14) | 14 | Hvidovre AM | 3.15 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Katharina Vilja Gade Katharina Vilja Gade ('13) | 13 | Hvidovre AM | 3.03 | |||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Ella Holm Hansen Ella Holm Hansen ('14) | 14 | Hvidovre AM | 2.92 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
5 | Betty Østergaard Betty Østergaard ('14) | 14 | Hvidovre AM | 2.80 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
P11 Kuglestød 2.0 kg Inde Finale A Finale | Inde | ||||||||||||||
1 | Katharina Vilja Gade Katharina Vilja Gade ('13) | 13 | Hvidovre AM | 5.11 | |||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Ella Holm Hansen Ella Holm Hansen ('14) | 14 | Hvidovre AM | 4.96 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Marie Bergheim Ahleson Marie Bergheim Ahleson ('14) | 14 | Hvidovre AM | 4.95 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Emilia Hultquist Hannibal Emilia Hultquist Hannibal ('14) | 14 | Hvidovre AM | 4.93 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
5 | Betty Østergaard Betty Østergaard ('14) | 14 | Hvidovre AM | 4.28 | |||||||||||
| |||||||||||||||
D9 50 m Inde | Inde | ||||||||||||||
Finale B | |||||||||||||||
1 | Osvald Flemming Busck Osvald Flemming Busck ('16) | 16 | Hvidovre AM | 9.91 | PB | ||||||||||
2 | Storm Therkildsen Storm Therkildsen ('15) | 15 | Hvidovre AM | 10.28 | PB | ||||||||||
3 | Villum Slot Stauning Villum Slot Stauning ('15) | 15 | Hvidovre AM | 10.51 | PB | ||||||||||
4 | Alexander Munk Hoffmeyer Alexander Munk Hoffmeyer ('15) | 15 | Hvidovre AM | 11.01 | PB | ||||||||||
5 | Alexander Jensen Alexander Jensen ('16) | 16 | Hvidovre AM | 11.04 | PB | ||||||||||
Finale C | |||||||||||||||
1 | Johannes Munk Hoffmeyer Johannes Munk Hoffmeyer ('15) | 15 | Hvidovre AM | 9.69 | PB | ||||||||||
2 | William Andersen Dall William Andersen Dall ('15) | 15 | Hvidovre AM | 9.76 | PB | ||||||||||
3 | August Vølver August Vølver ('15) | 15 | Hvidovre AM | 10.57 | SB | ||||||||||
4 | Egon Brandt Avnskjold Egon Brandt Avnskjold ('15) | 15 | Hvidovre AM | 10.86 | PB | ||||||||||
D9 Længdespring 1 m zone Inde Finale A Finale | Inde | ||||||||||||||
1 | William Andersen Dall William Andersen Dall ('15) | 15 | Hvidovre AM | 2.90 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Villum Slot Stauning Villum Slot Stauning ('15) | 15 | Hvidovre AM | 2.75 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Storm Therkildsen Storm Therkildsen ('15) | 15 | Hvidovre AM | 2.62 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
4 | August Vølver August Vølver ('15) | 15 | Hvidovre AM | 2.49 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
5 | Alexander Munk Hoffmeyer Alexander Munk Hoffmeyer ('15) | 15 | Hvidovre AM | 2.49 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
6 | Johannes Munk Hoffmeyer Johannes Munk Hoffmeyer ('15) | 15 | Hvidovre AM | 2.35 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
7 | Egon Brandt Avnskjold Egon Brandt Avnskjold ('15) | 15 | Hvidovre AM | 2.33 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
8 | Osvald Flemming Busck Osvald Flemming Busck ('16) | 16 | Hvidovre AM | 2.21 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
9 | Alexander Jensen Alexander Jensen ('16) | 16 | Hvidovre AM | 2.08 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
D9 Kuglestød 2.0 kg Inde Finale A Finale | Inde | ||||||||||||||
1 | Villum Slot Stauning Villum Slot Stauning ('15) | 15 | Hvidovre AM | 4.82 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
2 | William Andersen Dall William Andersen Dall ('15) | 15 | Hvidovre AM | 4.63 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
3 | August Vølver August Vølver ('15) | 15 | Hvidovre AM | 4.27 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Johannes Munk Hoffmeyer Johannes Munk Hoffmeyer ('15) | 15 | Hvidovre AM | 3.58 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
5 | Alexander Munk Hoffmeyer Alexander Munk Hoffmeyer ('15) | 15 | Hvidovre AM | 3.19 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
6 | Storm Therkildsen Storm Therkildsen ('15) | 15 | Hvidovre AM | 3.13 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
7 | Egon Brandt Avnskjold Egon Brandt Avnskjold ('15) | 15 | Hvidovre AM | 2.99 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
Birk Fløe Møller Birk Fløe Møller ('14) | 14 | Hvidovre AM | NM | ||||||||||||
| |||||||||||||||
P9 50 m Inde Finale A Finale | Inde | ||||||||||||||
1 | Saphira Bogs-Weisleder Saphira Bogs-Weisleder ('16) | 16 | Hvidovre AM | 9.67 | PB | ||||||||||
P9 Længdespring 1 m zone Inde Finale A Finale | Inde | ||||||||||||||
1 | Saphira Bogs-Weisleder Saphira Bogs-Weisleder ('16) | 16 | Hvidovre AM | 2.50 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
D7 50 m Inde Finale A Finale | Inde | ||||||||||||||
1 | Hjalte Vejlebo Gärtner Hjalte Vejlebo Gärtner ('17) | 17 | Hvidovre AM | 11.69 | PB | ||||||||||
Finale B | |||||||||||||||
1 | Leo Egelund Skærbæk Leo Egelund Skærbæk ('17) | 17 | Hvidovre AM | 11.94 | PB | ||||||||||
2 | Otto Lillevang Olesen Otto Lillevang Olesen ('17) | 17 | Hvidovre AM | 13.00 | PB | ||||||||||
3 | Axel Bjørn Møller Axel Bjørn Møller ('17) | 17 | Hvidovre AM | 13.21 | PB | ||||||||||
4 | Aslak Falsig Groth Aslak Falsig Groth ('17) | 17 | Hvidovre AM | 13.52 | PB | ||||||||||
D7 Længdespring 1 m zone Inde Finale A Finale | Inde | ||||||||||||||
1 | Otto Lillevang Olesen Otto Lillevang Olesen ('17) | 17 | Hvidovre AM | 2.00 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Hjalte Vejlebo Gärtner Hjalte Vejlebo Gärtner ('17) | 17 | Hvidovre AM | 1.99 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Aslak Falsig Groth Aslak Falsig Groth ('17) | 17 | Hvidovre AM | 1.73 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Axel Bjørn Møller Axel Bjørn Møller ('17) | 17 | Hvidovre AM | 1.72 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
5 | Leo Egelund Skærbæk Leo Egelund Skærbæk ('17) | 17 | Hvidovre AM | 1.38 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
Alexander Jensen Alexander Jensen ('16) | 16 | Hvidovre AM | NM | ||||||||||||
| |||||||||||||||
Osvald Flemming Busck Osvald Flemming Busck ('16) | 16 | Hvidovre AM | NM | ||||||||||||
| |||||||||||||||
P7 50 m Inde Finale A Finale | Inde | ||||||||||||||
1 | Sofia Ivanova Jensen Sofia Ivanova Jensen ('18) | 18 | Hvidovre AM | 11.49 | PB | ||||||||||
2 | Victoria D. Bogs-Weisleider Victoria D. Bogs-Weisleider ('18) | 18 | Hvidovre AM | 11.77 | PB | ||||||||||
P7 Længdespring 1 m zone Inde Finale A Finale | Inde | ||||||||||||||
1 | Sofia Ivanova Jensen Sofia Ivanova Jensen ('18) | 18 | Hvidovre AM | 1.96 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Victoria D. Bogs-Weisleider Victoria D. Bogs-Weisleider ('18) | 18 | Hvidovre AM | 1.94 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
Saphira Bogs-Weisleder Saphira Bogs-Weisleder ('16) | 16 | Hvidovre AM | NM | ||||||||||||
|