M 100 m Vind: +2.6 Finale A Finale | Vind: +2.6 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jadae Moore Jadae Moore ('03) | 03 | USA | 10.65 | w | ||||||||||
2 | Zach Turner Zach Turner | USA | 10.78 | w | |||||||||||
3 | Connor Bradley Connor Bradley | USA | 10.84 | w | |||||||||||
4 | Aiden Mountain Aiden Mountain | USA | 10.93 | w | |||||||||||
5 | Christopher Vincent Christopher Vincent | USA | 10.96 | w | |||||||||||
6 | Theo Huber Theo Huber | USA | 11.00 | w | |||||||||||
7 | Mathieu Domkpo Mathieu Domkpo | USA | 11.04 | w | |||||||||||
8 | Waylon Sherman Waylon Sherman ('04) | 04 | USA | 11.15 | w | ||||||||||
Indledende heats | |||||||||||||||
Indledende 1 Vind: +3.9 | Vind: +3.9 | ||||||||||||||
1 | Connor Bradley Connor Bradley | USA | 10.79 | w | |||||||||||
2 | Christopher Vincent Christopher Vincent | USA | 10.96 | w | |||||||||||
3 | Waylon Sherman Waylon Sherman ('04) | 04 | USA | 11.15 | w | ||||||||||
Indledende 2 Vind: +5.9 | Vind: +5.9 | ||||||||||||||
1 | Zach Turner Zach Turner | USA | 10.72 | w | |||||||||||
2 | Aiden Mountain Aiden Mountain | USA | 10.97 | w | |||||||||||
3 | Marell Finks Marell Finks | USA | 11.23 | w | |||||||||||
Indledende 3 Vind: +2.6 | Vind: +2.6 | ||||||||||||||
1 | Theo Huber Theo Huber | USA | 10.98 | w | |||||||||||
2 | Joel Rathe Joel Rathe ('02) | 02 | USA | 11.18 | w | ||||||||||
Indledende 5 Vind: +2.3 | Vind: +2.3 | ||||||||||||||
1 | Jadae Moore Jadae Moore ('03) | 03 | USA | 10.90 | w | ||||||||||
2 | Mathieu Domkpo Mathieu Domkpo | USA | 11.17 | w | |||||||||||
3 | Wyatt Nissen Wyatt Nissen ('02) | 02 | USA | 11.18 | w | ||||||||||
M 200 m Vind: +6.0 Finale A Finale | Vind: +6.0 | ||||||||||||||
1 | Morgan Conner Morgan Conner | USA | 21.78 | w | |||||||||||
2 | Brock Brass Brock Brass | USA | 21.85 | w | |||||||||||
3 | Zach Turner Zach Turner | USA | 21.93 | w | |||||||||||
4 | Jackson Clausen Jackson Clausen | USA | 21.93 | w | |||||||||||
5 | Jadae Moore Jadae Moore ('03) | 03 | USA | 22.15 | w | ||||||||||
6 | Dallen Booker Dallen Booker | USA | 22.57 | w | |||||||||||
Steven Dalmeida Steven Dalmeida | USA | DNF | w | ||||||||||||
Finale B Vind: +6.0 | Vind: +6.0 | ||||||||||||||
1 | Connor Bradley Connor Bradley | USA | 21.98 | w | |||||||||||
2 | Austin Nauert Austin Nauert | USA | 22.38 | w | |||||||||||
3 | Theo Huber Theo Huber | USA | 22.43 | w | |||||||||||
4 | McClain Meyer McClain Meyer | USA | 22.45 | w | |||||||||||
5 | Caleb Mulder Caleb Mulder | USA | 22.55 | w | |||||||||||
M 400 m Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Micah Swedberg Micah Swedberg | USA | 48.13 | SB | |||||||||||
2 | Mitchell Deer Mitchell Deer | USA | 48.43 | PB | |||||||||||
3 | Conner Wells Conner Wells | USA | 49.68 | SB | |||||||||||
M 800 m Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Zachary VanBrocklin Zachary VanBrocklin | USA | 1:53.27 | PB | |||||||||||
2 | Payton Davis Payton Davis | USA | 1:53.84 | SB | |||||||||||
3 | Tanner Cooper Tanner Cooper | USA | 1:54.09 | ||||||||||||
4 | Landon Eckhardt Landon Eckhardt | USA | 1:54.54 | PB | |||||||||||
5 | Gabe Anderson Gabe Anderson | USA | 1:55.16 | PB | |||||||||||
6 | Javier Kenney Javier Kenney | USA | 1:55.31 | PB | |||||||||||
7 | Henri Stöckermann Henri Stöckermann ('02) | 02 | GER | 1:55.59 | SB | ||||||||||
8 | Lucas Søgaard HjortkjærLucas Søgaard Hjortkjær ('02) | 02 | DEN | 1:56.07 | PB | ||||||||||
9 | Gabe Peitz Gabe Peitz | USA | 1:57.00 | SB | |||||||||||
10 | Richard Marcoux Richard Marcoux | USA | 1:57.70 | PB | |||||||||||
Finale B | |||||||||||||||
1 | Oscar Aguado Oscar Aguado | USA | 1:57.50 | SB | |||||||||||
Finale C | |||||||||||||||
2 | Saba Khvichava Saba Khvichava | 00 | GEO | 2:03.08 | SB | ||||||||||
M 1500 m Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Calvin Rohde Calvin Rohde ('02) | 02 | USA | 3:59.65 | SB | ||||||||||
2 | Tyson Baker Tyson Baker | USA | 4:03.87 | PB | |||||||||||
7 | Henri Stöckermann Henri Stöckermann ('02) | 02 | GER | 4:16.56 | SB | ||||||||||
8 | Lucas Søgaard HjortkjærLucas Søgaard Hjortkjær ('02) | 02 | DEN | 4:17.88 | |||||||||||
M 110 m hæk Vind: +5.7 Finale A Finale | Vind: +5.7 | ||||||||||||||
1 | Jack Drahota Jack Drahota | USA | 14.69 | w | |||||||||||
2 | Evan Shepard Evan Shepard | USA | 14.74 | w | |||||||||||
3 | Noah Smith Noah Smith ('90) | 90 | USA | 14.78 | w | ||||||||||
4 | Keaton Wattier Keaton Wattier | USA | 14.87 | w | |||||||||||
5 | Addison Croghan Addison Croghan | USA | 15.15 | w | |||||||||||
Indledende heats | |||||||||||||||
Indledende 1 Vind: +5.5 | Vind: +5.5 | ||||||||||||||
1 | Jack Drahota Jack Drahota | USA | 15.03 | w | |||||||||||
Indledende 2 Vind: +4.5 | Vind: +4.5 | ||||||||||||||
1 | Evan Shepard Evan Shepard | USA | 14.98 | w | |||||||||||
2 | Noah Smith Noah Smith ('90) | 90 | USA | 15.07 | w | ||||||||||
Indledende 3 Vind: +4.9 | Vind: +4.9 | ||||||||||||||
1 | Keaton Wattier Keaton Wattier | USA | 14.80 | w | |||||||||||
M Højdespring Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Brayden Sorensen Brayden Sorensen | 00 | USA | 2.11 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Robert Atwater Robert Atwater ('96) | 96 | USA | 2.08 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Ross Mcmahon Ross Mcmahon | USA | 2.08 | =PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Shandon Reitzell Shandon Reitzell ('01) | 01 | USA | 2.08 | |||||||||||
| |||||||||||||||
5 | Nolan Studley Nolan Studley | USA | 2.08 | PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
6 | Dylan Starr Dylan Starr | USA | 1.97 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
7 | Brady Creech Brady Creech | USA | 1.97 | SB | |||||||||||
| |||||||||||||||
7 | KeRon Blackwell KeRon Blackwell | USA | 1.97 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
Myles Sadd Myles Sadd ('04) | 04 | USA | NH | ||||||||||||
| |||||||||||||||
M Stangspring Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Zach Zohner Zach Zohner ('01) | 01 | USA | 5.00 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Alex Homan Alex Homan | USA | 4.80 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Robert Atwater Robert Atwater ('96) | 96 | USA | 4.60 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Mayson Ostermeyer Mayson Ostermeyer ('04) | 04 | USA | 4.45 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
5 | Owen Kaps Owen Kaps | USA | 4.30 | PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
6 | Mike Pulliam Mike Pulliam | USA | 4.30 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
6 | Jax Jacobson Jax Jacobson | USA | 4.30 | =PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
8 | Rafer Severson Rafer Severson | USA | 4.30 | PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
8 | Drew Garrison Drew Garrison | USA | 4.30 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
M Længdespring Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Joel Rathe Joel Rathe ('02) | 02 | USA | 7.02 | +1.7 | SB | |||||||||
| |||||||||||||||
2 | Braden Johnson Braden Johnson | USA | 6.90 | +1.9 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Colby Spangler Colby Spangler | USA | 6.76 | +1.1 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
M Trespring Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Dallen Booker Dallen Booker | USA | 14.21 | +1.6 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Lachlan Pickering Lachlan Pickering | USA | 14.07 | w | +2.5 | ||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Robert Atwater Robert Atwater ('96) | 96 | USA | 13.73 | -0.8 | ||||||||||
| |||||||||||||||
M Diskoskast 2.0 kg Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Turner Scow Turner Scow | USA | 50.49 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Alex Goracke Alex Goracke | USA | 50.46 | SB | |||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Daylin Mallory Daylin Mallory | USA | 49.50 | PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
4 | J'dyn Bullion J'dyn Bullion | USA | 48.89 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
5 | Trey Dickey Trey Dickey | USA | 48.73 | PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
6 | Carson Fehlhafer Carson Fehlhafer | USA | 47.57 | SB | |||||||||||
| |||||||||||||||
7 | Austen Rozelle Austen Rozelle | USA | 46.30 | SB | |||||||||||
| |||||||||||||||
Eli Jensen Eli Jensen | USA | NM | |||||||||||||
| |||||||||||||||
M Hammerkast 7.26 kg Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Chris Wren Chris Wren ('01) | 01 | USA | 60.50 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Alex Goracke Alex Goracke | USA | 57.00 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Daniel Elge Daniel Elge ('03) | 03 | USA | 54.53 | |||||||||||
| |||||||||||||||
M Spydkast 800 gram Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Rylan Bastart Rylan Bastart | USA | 61.86 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Matthew Boyer Matthew Boyer | USA | 59.15 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
K 100 m Vind: +5.6 Finale A Finale | Vind: +5.6 | ||||||||||||||
1 | Neryah Hekl Neryah Hekl ('05) | 05 | USA | 11.96 | w | ||||||||||
2 | Slayten Braun Slayten Braun | USA | 12.04 | w | |||||||||||
3 | Maya Couch Maya Couch ('03) | 03 | USA | 12.25 | w | ||||||||||
4 | Morgan Mahoney Morgan Mahoney | USA | 12.36 | w | |||||||||||
Indledende heats | |||||||||||||||
Indledende 1 Vind: +4.0 | Vind: +4.0 | ||||||||||||||
1 | Neryah Hekl Neryah Hekl ('05) | 05 | USA | 12.08 | w | ||||||||||
2 | Cambria Saunders Cambria Saunders | USA | 12.40 | w | |||||||||||
Indledende 2 Vind: +3.4 | Vind: +3.4 | ||||||||||||||
1 | Maya Couch Maya Couch ('03) | 03 | USA | 12.33 | w | ||||||||||
Indledende 3 Vind: +1.6 | Vind: +1.6 | ||||||||||||||
1 | Slayten Braun Slayten Braun | USA | 12.13 | PB | |||||||||||
K 400 m Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Anna Lindstrom Anna Lindstrom | USA | 59.75 | PB | |||||||||||
Finale B | |||||||||||||||
1 | Jenna Esch Jenna Esch | USA | 56.76 | ||||||||||||
2 | Maeli Meier Maeli Meier | USA | 58.29 | PB | |||||||||||
3 | Abby Rose Abby Rose | USA | 58.46 | ||||||||||||
4 | Hannah Anderson Hannah Anderson ('11) | 11 | USA | 59.26 | SB | ||||||||||
5 | Trinity Tuls Trinity Tuls | USA | 59.67 | SB | |||||||||||
6 | Kyla Carlson Kyla Carlson | USA | 59.97 | SB | |||||||||||
K 800 m Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Nicole Messbarger Nicole Messbarger | USA | 2:16.75 | PB | |||||||||||
K 1500 m Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Kylahn Freiberg Kylahn Freiberg | USA | 4:39.98 | PB | |||||||||||
2 | Charis Robinson Charis Robinson | USA | 4:44.62 | PB | |||||||||||
3 | Brynn Hirschfeld Brynn Hirschfeld | USA | 4:47.00 | PB | |||||||||||
K 100 m hæk 84.0 cm Vind: +3.7 Finale A Finale | Vind: +3.7 | ||||||||||||||
1 | Adrianna Rodencal Adrianna Rodencal ('04) | 04 | USA | 13.84 | w | ||||||||||
2 | Josie Garrett Josie Garrett | USA | 14.50 | w | |||||||||||
3 | Anna Coffee Anna Coffee | USA | 14.76 | w | |||||||||||
Indledende heats | |||||||||||||||
Indledende 1 Vind: +4.9 | Vind: +4.9 | ||||||||||||||
1 | Josie Garrett Josie Garrett | USA | 14.60 | w | |||||||||||
Indledende 2 Vind: +5.7 | Vind: +5.7 | ||||||||||||||
1 | Adrianna Rodencal Adrianna Rodencal ('04) | 04 | USA | 13.89 | w | ||||||||||
2 | Liberty Baker Liberty Baker | USA | 14.81 | w | |||||||||||
Indledende 3 Vind: +3.9 | Vind: +3.9 | ||||||||||||||
1 | Nisa Thomas Nisa Thomas ('01) | 01 | USA | 14.27 | w | ||||||||||
K 400 m hæk Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Jordan Koepke Jordan Koepke ('03) | 03 | USA | 1:03.48 | |||||||||||
K Højdespring Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Sydney Davis Sydney Davis | USA | 1.71 | PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Brianna Russell Brianna Russell | USA | 1.71 | SB | |||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Zoey Walker Zoey Walker | USA | 1.65 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
K Stangspring Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Kaylee Pribyl Kaylee Pribyl | USA | 3.95 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Gabrielle Oborny Gabrielle Oborny | USA | 3.55 | SB | |||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Kennedy Stanley Kennedy Stanley | USA | 3.55 | =PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Samantha Schemper Samantha Schemper | USA | 3.45 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
5 | Amira Cummings Amira Cummings ('02) | 02 | USA | 3.30 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
5 | Samantha Knapp Samantha Knapp | USA | 3.30 | PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
7 | Melanie Driewer Melanie Driewer | USA | 3.30 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
8 | Emily Druse Emily Druse | USA | 3.30 | PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
8 | Courtney Thee Courtney Thee | USA | 3.30 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
10 | Sydney Reichert Sydney Reichert | USA | 3.30 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
Kayla Svoboda Kayla Svoboda | USA | NH | |||||||||||||
| |||||||||||||||
K Længdespring Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Kiki Nyanok Kiki Nyanok | USA | 5.57 | w | +2.4 | ||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Josie Garrett Josie Garrett | USA | 5.50 | +1.2 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Natalie Cummins Natalie Cummins | USA | 5.48 | w | +2.8 | ||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Lindsay Adams Lindsay Adams | USA | 5.47 | +1.0 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
5 | Lindsey Kneifl Lindsey Kneifl | USA | 5.37 | w | +2.6 | ||||||||||
| |||||||||||||||
K Trespring Finale A Finale | |||||||||||||||
Hayley Miles Hayley Miles | USA | NM | |||||||||||||
| |||||||||||||||
K Diskoskast 1.0 kg Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Reilly Young Reilly Young ('02) | 02 | USA | 44.95 | |||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Lily Novacek Lily Novacek | USA | 42.34 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Toree Slavik Toree Slavik | USA | 41.03 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Michalee Brownawell Michalee Brownawell | USA | 40.56 | SB | |||||||||||
| |||||||||||||||
5 | Kaelyn Means Kaelyn Means | USA | 40.00 | SB | |||||||||||
| |||||||||||||||
6 | Brooklyn Kruse Brooklyn Kruse | USA | 39.75 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
7 | Anna Lundahl Anna Lundahl | USA | 39.62 | PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
Abby Meinke Abby Meinke | USA | NM | |||||||||||||
| |||||||||||||||
K Hammerkast 4.0 kg Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Hailey Baker Hailey Baker | USA | 52.57 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Ja'Dein Madison Ja'Dein Madison | USA | 48.40 | PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Olivia Schwarzrock Olivia Schwarzrock | USA | 47.56 | PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Reilly Young Reilly Young ('02) | 02 | USA | 46.24 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
5 | Kaelyn Means Kaelyn Means | USA | 45.22 | PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
Lily Novacek Lily Novacek | USA | NM | |||||||||||||
| |||||||||||||||
Abby Meinke Abby Meinke | USA | NM | |||||||||||||
| |||||||||||||||
K Spydkast 600 gram Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Avery Decker Avery Decker | USA | 44.32 | SB | |||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Gretchen Stottlemyre Gretchen Stottlemyre | USA | 40.05 | SB | |||||||||||
| |||||||||||||||
M Kuglestød 7.26 kg Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Alex Goracke Alex Goracke | USA | 17.03 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Daylin Mallory Daylin Mallory | USA | 16.43 | PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Darien Semedo Darien Semedo ('02) | 02 | USA | 15.97 | |||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Carson Fehlhafer Carson Fehlhafer | USA | 15.89 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
5 | Eric Lenz Eric Lenz | USA | 15.09 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
6 | Turner Scow Turner Scow | USA | 15.02 | PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
K Kuglestød 4.0 kg Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Olivia Schwarzrock Olivia Schwarzrock | USA | 12.76 | PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Hailey Baker Hailey Baker | USA | 12.34 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Emmily Berglund Emmily Berglund ('05) | 05 | USA | 12.25 | |||||||||||
| |||||||||||||||
4 | McKenna Markle McKenna Markle | USA | 12.18 | PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
5 | Lily Novacek Lily Novacek | USA | 12.12 | SB | |||||||||||
| |||||||||||||||
M Kuglestød 7.26 kg Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Colton Dillon Colton Dillon | USA | 15.56 | PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Alphonse Jackson Alphonse Jackson | USA | 15.41 | SB | |||||||||||
| |||||||||||||||
Norman Smith Norman Smith ('04) | 04 | JAM | NM | ||||||||||||
| |||||||||||||||
M Hammerkast 7.26 kg Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Darien Semedo Darien Semedo ('02) | 02 | USA | 54.97 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Connor Asche Connor Asche | USA | 54.02 | PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Austen Rozelle Austen Rozelle | USA | 53.85 | PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
Alphonse Jackson Alphonse Jackson | USA | NM | |||||||||||||
| |||||||||||||||
K Kuglestød 4.0 kg Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Abigail Gerber Abigail Gerber ('02) | 02 | USA | 13.89 | |||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Claire Caspersen Claire Caspersen | USA | 13.65 | SB | |||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Alivia Baucom Alivia Baucom | USA | 13.50 | SB | |||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Maggie Heesch Maggie Heesch | USA | 13.18 | PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
5 | Kiara Anderson Kiara Anderson | USA | 13.14 | SB | |||||||||||
| |||||||||||||||
6 | Kamryn Pokorney Kamryn Pokorney ('02) | 02 | USA | 12.73 | |||||||||||
| |||||||||||||||
7 | Delaney Burge Delaney Burge | USA | 12.50 | PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
8 | Sydney Biermann Sydney Biermann | USA | 12.08 | PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
9 | Natylie Myers Natylie Myers | USA | 12.04 | PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
10 | Brittni Kinne Brittni Kinne | USA | 12.00 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
K Diskoskast 1.0 kg Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Kiara Anderson Kiara Anderson | USA | 44.54 | SB | |||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Emma Lloyd Emma Lloyd ('02) | 02 | USA | 42.47 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Sydney Biermann Sydney Biermann | USA | 40.95 | PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Alivia Baucom Alivia Baucom | USA | 40.49 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
5 | Maggie Heesch Maggie Heesch | USA | 39.88 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
6 | Kallie Sutton Kallie Sutton | USA | 38.05 | PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
K Hammerkast 4.0 kg Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Macy Fuller Macy Fuller | USA | 55.93 | PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Kiara Anderson Kiara Anderson | USA | 55.06 | SB | |||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Mia Knigge Mia Knigge | USA | 49.03 | PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Abigail Gerber Abigail Gerber ('02) | 02 | USA | 48.51 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
5 | Abi Wohlgemuth Abi Wohlgemuth ('02) | 02 | USA | 48.21 | |||||||||||
| |||||||||||||||
6 | Kamryn Pokorney Kamryn Pokorney ('02) | 02 | USA | 48.18 | |||||||||||
| |||||||||||||||
7 | Madison Gookin Madison Gookin | USA | 45.79 | PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
8 | Elizabeth Zaiger Elizabeth Zaiger | USA | 45.25 | PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
Candice Jones Candice Jones | USA | NM | |||||||||||||
| |||||||||||||||
Maggie Heesch Maggie Heesch | USA | NM | |||||||||||||
|