M 100 m 7.4. Vind: +0.8 Finale A Finale | 7.4. | Vind: +0.8 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alex Mead Alex Mead ('94) | 94 | USA | 10.71 | SB | ||||||||||
2 | Zane Evans Zane Evans | USA | 10.73 | ||||||||||||
3 | Demetrius Graves Demetrius Graves | USA | 10.94 | =SB | |||||||||||
4 | Preston Foley Preston Foley | USA | 10.99 | SB | |||||||||||
Finale B 7.4. Vind: +0.9 | 7.4. | Vind: +0.9 | |||||||||||||
1 | Davion Taylor Davion Taylor | USA | 10.74 | SB | |||||||||||
2 | Cliford Charuka Cliford Charuka | USA | 10.95 | PB | |||||||||||
3 | Will Domier Will Domier | USA | 10.97 | ||||||||||||
4 | Caleb Franklin Caleb Franklin | USA | 11.08 | SB | |||||||||||
Finale C 7.4. Vind: +0.7 | 7.4. | Vind: +0.7 | |||||||||||||
1 | Nathan Gish Nathan Gish | USA | 10.83 | PB | |||||||||||
2 | Jonathan Clarke Jonathan Clarke ('92) | 92 | USA | 10.83 | |||||||||||
Finale D 7.4. Vind: +1.4 | 7.4. | Vind: +1.4 | |||||||||||||
1 | Orlando Mosely Orlando Mosely | USA | 11.00 | PB | |||||||||||
2 | Bailey Sexton Bailey Sexton | USA | 11.00 | PB | |||||||||||
Finale E 7.4. Vind: +1.0 | 7.4. | Vind: +1.0 | |||||||||||||
1 | Nikolas Polite Nikolas Polite | USA | 11.06 | PB | |||||||||||
M 200 m 7.4. Vind: -0.1 Finale A Finale | 7.4. | Vind: -0.1 | |||||||||||||
1 | Malcom Gardner Malcom Gardner | USA | 21.61 | SB | |||||||||||
2 | Nathan Gish Nathan Gish | USA | 21.64 | PB | |||||||||||
3 | Alex Mead Alex Mead ('94) | 94 | USA | 22.01 | SB | ||||||||||
4 | Zane Evans Zane Evans | USA | 22.08 | SB | |||||||||||
5 | Matt Larsen Matt Larsen | USA | 22.08 | PB | |||||||||||
Finale B 7.4. Vind: +0.3 | 7.4. | Vind: +0.3 | |||||||||||||
1 | Michael Dike Michael Dike | USA | 22.02 | =PB | |||||||||||
2 | Will Domier Will Domier | USA | 22.10 | ||||||||||||
M 400 m 7.4. Finale A Finale | 7.4. | ||||||||||||||
1 | Duane McClurkin Duane McClurkin ('97) | 97 | USA | 47.76 | SB | ||||||||||
2 | Ronald Sayles Ronald Sayles ('97) | 97 | USA | 48.21 | |||||||||||
3 | Dueth Vassell Dueth Vassell | USA | 48.26 | SB | |||||||||||
4 | Michael Dike Michael Dike | USA | 48.52 | ||||||||||||
5 | Jackson Wood Jackson Wood ('97) | 97 | USA | 48.67 | SB | ||||||||||
6 | Jon Maas Jon Maas ('98) | 98 | USA | 48.69 | |||||||||||
Finale B 7.4. | 7.4. | ||||||||||||||
1 | Taylor Hepp Taylor Hepp | USA | 48.60 | PB | |||||||||||
2 | Joshua Gregory Joshua Gregory | USA | 48.67 | ||||||||||||
6 | Andrew Ghizzone Andrew Ghizzone ('96) | 96 | USA | 50.21 | SB | ||||||||||
Finale C 7.4. | 7.4. | ||||||||||||||
1 | Kendal Smith Kendal Smith | USA | 49.07 | SB | |||||||||||
M 800 m 7.4. Finale A Finale | 7.4. | ||||||||||||||
1 | Dean Cronin Dean Cronin ('93) | 93 | IRL | 1:48.66 | PB | ||||||||||
2 | Weaver Patrick Weaver Patrick | USA | 1:50.69 | SB | |||||||||||
3 | Ricky Faure Ricky Faure ('96) | 96 | USA | 1:51.05 | |||||||||||
4 | Cole Rockhold Cole Rockhold ('95) | 95 | USA | 1:51.15 | PB | ||||||||||
5 | Brett Meyer Brett Meyer ('96) | 96 | USA | 1:51.21 | SB | ||||||||||
6 | Bryce Ailshie Bryce Ailshie | USA | 1:51.29 | SB | |||||||||||
7 | Devundrick Walker Devundrick Walker | USA | 1:51.79 | ||||||||||||
8 | Blake Yount Blake Yount | USA | 1:52.47 | SB | |||||||||||
9 | Nick Harris Nick Harris ('94) | 94 | USA | 1:53.06 | SB | ||||||||||
10 | Justice Ramos Justice Ramos ('96) | 96 | USA | 1:53.81 | |||||||||||
11 | Eduardo Herrera Eduardo Herrera ('97) | 97 | MEX | 1:55.39 | SB | ||||||||||
Finale B 7.4. | 7.4. | ||||||||||||||
1 | Ryan Boucher Ryan Boucher | USA | 1:53.40 | PB | |||||||||||
2 | Evan Keely Evan Keely | USA | 1:53.76 | ||||||||||||
3 | Preston Roche Preston Roche | USA | 1:54.24 | ||||||||||||
4 | Alberto Rodríguez Alberto Rodríguez | ESP | 1:54.96 | SB | |||||||||||
Finale C 7.4. | 7.4. | ||||||||||||||
1 | Bill Oyet Bill Oyet | USA | 1:54.79 | SB | |||||||||||
M 1500 m 7.4. Finale A Finale | 7.4. | ||||||||||||||
1 | Austin Anaya Austin Anaya ('96) | 96 | USA | 3:46.72 | SB | ||||||||||
2 | Zach Perrin Zach Perrin ('95) | 95 | USA | 3:47.72 | SB | ||||||||||
3 | Ben Saarel Ben Saarel ('95) | 95 | USA | 3:47.91 | SB | ||||||||||
4 | Elias Gedyon Elias Gedyon ('93) | 93 | USA | 3:49.28 | SB | ||||||||||
5 | Ryan Forsyth Ryan Forsyth ('96) | 96 | GBR | 3:51.32 | PB | ||||||||||
6 | Daniel Hintz Daniel Hintz ('97) | 97 | NZL | 3:51.37 | SB | ||||||||||
7 | Carson Hume Carson Hume | USA | 3:52.53 | SB | |||||||||||
8 | Thomas Staines Thomas Staines ('98) | 98 | GBR | 3:52.81 | PB | ||||||||||
9 | Derrick Williams Derrick Williams | USA | 3:53.34 | SB | |||||||||||
10 | Matt Giannino Matt Giannino ('92) | 92 | USA | 3:53.88 | SB | ||||||||||
11 | Jackson Sayler Jackson Sayler ('95) | 95 | USA | 3:54.59 | SB | ||||||||||
12 | Richard Powell Richard Powell ('94) | 94 | GBR | 3:56.24 | SB | ||||||||||
Finale B 7.4. | 7.4. | ||||||||||||||
1 | Michael Duran Michael Duran | USA | 3:53.44 | SB | |||||||||||
3 | Paddy Robb Paddy Robb ('96) | 96 | IRL | 3:56.32 | PB | ||||||||||
11 | Seppe van t Westende Seppe van t Westende ('95) | 95 | NED | 4:01.13 | SB | ||||||||||
M 3000 m 7.4. Finale A Finale | 7.4. | ||||||||||||||
1 | Christopher Henry Christopher Henry | USA | 8:28.92 | PB | |||||||||||
2 | Marcelo Laguera Marcelo Laguera ('96) | 96 | MEX | 8:29.79 | PB | ||||||||||
3 | Alex Diltz Alex Diltz | USA | 8:33.26 | PB | |||||||||||
4 | Glen Ellingson Glen Ellingson | USA | 8:35.44 | PB | |||||||||||
5 | Will Norris Will Norris ('94) | 94 | USA | 8:36.38 | PB | ||||||||||
6 | Michael Downey Michael Downey | USA | 8:37.45 | PB | |||||||||||
7 | Kurt Roeser Kurt Roeser ('87) | 87 | USA | 8:39.27 | |||||||||||
8 | Paxton Smith Paxton Smith ('98) | 98 | USA | 8:41.32 | |||||||||||
9 | Jeremy Romero Jeremy Romero ('98) | 98 | USA | 8:42.13 | PB | ||||||||||
10 | Martin Medina Martin Medina ('90) | 90 | USA | 8:42.29 | PB | ||||||||||
11 | Luke Julian Luke Julian | USA | 8:42.51 | PB | |||||||||||
12 | Paul Roberts Paul Roberts ('98) | 98 | USA | 8:43.41 | PB | ||||||||||
13 | Christian Martin Christian Martin | USA | 8:43.55 | ||||||||||||
14 | Alec Choury Alec Choury | USA | 8:48.36 | PB | |||||||||||
M 3000 m forh. 7.4. Finale A Finale | 7.4. | ||||||||||||||
1 | Evan Verbal Evan Verbal ('94) | 94 | USA | 9:10.33 | PB | ||||||||||
2 | Harry Ewing Harry Ewing ('97) | 97 | NZL | 9:12.74 | SB | ||||||||||
M 110 m hæk 7.4. Vind: 0.0 Finale A Finale | 7.4. | Vind: 0.0 | |||||||||||||
1 | Brendan Ames Brendan Ames ('88) | 88 | USA | 14.12 | SB | ||||||||||
2 | Jalen Hunter Jalen Hunter | USA | 14.21 | PB | |||||||||||
4 | Nick Kravec Nick Kravec ('96) | 96 | USA | 15.07 | SB | ||||||||||
Finale B 7.4. Vind: 0.0 | 7.4. | Vind: 0.0 | |||||||||||||
3 | Connor Mclean Connor Mclean ('96) | 96 | USA | 15.40 | PB | ||||||||||
4 | Austin Smith Austin Smith | USA | 15.59 | ||||||||||||
Finale C 7.4. | 7.4. | ||||||||||||||
1 | Hunter Powell Hunter Powell ('96) | 96 | USA | 16.25 | PB | ||||||||||
M 400 m hæk 7.4. Finale A Finale | 7.4. | ||||||||||||||
1 | Triston Sisneros Triston Sisneros | USA | 51.86 | PB | |||||||||||
2 | Quinton Harley Quinton Harley ('91) | 91 | USA | 52.62 | SB | ||||||||||
3 | Tristan Hepp Tristan Hepp | USA | 52.68 | ||||||||||||
4 | Darius Smith Darius Smith ('95) | 95 | USA | 53.23 | |||||||||||
5 | Mccade Johnson Mccade Johnson | USA | 54.41 | PB | |||||||||||
M Højdespring 7.4. Finale A Finale | 7.4. | ||||||||||||||
1 | Kolt Newell Kolt Newell | USA | 2.06 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Uche Obinnah Uche Obinnah | USA | 2.01 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Allan McDonnell Allan McDonnell | USA | 2.01 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Trenton Wallace Trenton Wallace | USA | 2.01 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
M Stangspring 7.4. Finale A Finale | 7.4. | ||||||||||||||
1 | Connor Mclean Connor Mclean ('96) | 96 | USA | 5.20 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Sam Dreiling Sam Dreiling ('97) | 97 | USA | 5.00 | |||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Christopher Doerr Christopher Doerr | USA | 4.85 | PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Bailey Stapleman Bailey Stapleman | USA | 4.85 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
5 | Jake Morrow Jake Morrow | USA | 4.70 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
5 | Bryce Boser Bryce Boser | USA | 4.70 | =SB | |||||||||||
| |||||||||||||||
5 | Hayden Williams Hayden Williams | USA | 4.70 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
8 | Zach Clark Zach Clark | USA | 4.70 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
9 | Ben Twombly Ben Twombly | USA | 4.70 | PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
M Længdespring 7.4. Finale A Finale | 7.4. | ||||||||||||||
1 | Gunner Rigsby Gunner Rigsby | USA | 7.04 | +0.8 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
2 | William Nolan William Nolan | USA | 6.96 | +1.6 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Caleb Seeton Caleb Seeton ('95) | 95 | USA | 6.68 | +0.4 | ||||||||||
| |||||||||||||||
Connor Mclean Connor Mclean ('96) | 96 | USA | NM | ||||||||||||
Nick Kravec Nick Kravec ('96) | 96 | USA | NM | ||||||||||||
M Trespring 7.4. Finale A Finale | 7.4. | ||||||||||||||
1 | Gunner Rigsby Gunner Rigsby | USA | 14.55 | +1.4 | |||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Jakeob Tagita Jakeob Tagita ('97) | 97 | USA | 14.49 | -0.2 | PB | |||||||||
| |||||||||||||||
M Kuglestød 7.26 kg 7.4. Finale A Finale | 7.4. | ||||||||||||||
1 | Austin Blaho Austin Blaho | USA | 17.10 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Alex Blaho Alex Blaho | USA | 16.73 | SB | |||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Jacob Bartling Jacob Bartling | USA | 16.41 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
18 | Hunter Powell Hunter Powell ('96) | 96 | USA | 12.46 | |||||||||||
| |||||||||||||||
19 | Nick Kravec Nick Kravec ('96) | 96 | USA | 11.71 | |||||||||||
| |||||||||||||||
M Diskoskast 2.0 kg 7.4. Finale A Finale | 7.4. | ||||||||||||||
Hunter Powell Hunter Powell ('96) | 96 | USA | NM | ||||||||||||
Austin Smith Austin Smith | USA | NM | |||||||||||||
M Hammerkast 7.26 kg 7.4. Finale A Finale | 7.4. | ||||||||||||||
1 | Damon Unland Damon Unland ('94) | 94 | USA | 60.15 | |||||||||||
| |||||||||||||||
M Spydkast 800 gram 7.4. Finale A Finale | 7.4. | ||||||||||||||
8 | Connor Mclean Connor Mclean ('96) | 96 | USA | 45.89 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
14 | Alex Jones Alex Jones ('92) | 92 | GBR | 39.63 | |||||||||||
| |||||||||||||||
K 100 m 7.4. Vind: -0.1 Finale A Finale | 7.4. | Vind: -0.1 | |||||||||||||
1 | Lettia Wilson Lettia Wilson | USA | 11.97 | SB | |||||||||||
2 | Amber Forbes Amber Forbes | USA | 12.08 | PB | |||||||||||
K 200 m 7.4. Vind: +0.9 Finale A Finale | 7.4. | Vind: +0.9 | |||||||||||||
1 | Rajon O'Quinn Rajon O'Quinn ('96) | 96 | USA | 24.10 | |||||||||||
2 | Kelly Wycoff Kelly Wycoff | USA | 24.44 | SB | |||||||||||
3 | Amber Forbes Amber Forbes | USA | 24.81 | PB | |||||||||||
Finale C 7.4. Vind: +2.3 | 7.4. | Vind: +2.3 | |||||||||||||
2 | Talia Marquez Talia Marquez | USA | 25.98 | w | |||||||||||
K 400 m 7.4. Finale A Finale | 7.4. | ||||||||||||||
1 | Jessica Ozoude Jessica Ozoude ('98) | 98 | USA | 55.99 | |||||||||||
2 | Kelly Wycoff Kelly Wycoff | USA | 56.17 | SB | |||||||||||
3 | Jasmine Chesson Jasmine Chesson | USA | 56.26 | ||||||||||||
4 | Alexandria Peters Alexandria Peters | USA | 56.70 | ||||||||||||
Finale B 7.4. | 7.4. | ||||||||||||||
1 | Kelsi Schuetz Kelsi Schuetz ('98) | 98 | USA | 56.18 | PB | ||||||||||
K 800 m 7.4. Finale A Finale | 7.4. | ||||||||||||||
1 | Sage Hurta Sage Hurta ('98) | 98 | USA | 2:08.47 | SB | ||||||||||
2 | Cammy Sargent Cammy Sargent ('97) | 97 | USA | 2:10.02 | |||||||||||
3 | Kerry White Kerry White ('94) | 94 | NZL | 2:13.49 | SB | ||||||||||
4 | Molly Reicher Molly Reicher | USA | 2:14.25 | PB | |||||||||||
5 | Abigail Regner Abigail Regner | USA | 2:14.56 | PB | |||||||||||
6 | Alicia Thompson Alicia Thompson ('96) | 96 | USA | 2:14.96 | SB | ||||||||||
10 | Chloe Cook Chloe Cook ('94) | 94 | GBR | 2:20.14 | PB | ||||||||||
K 1500 m 7.4. Finale A Finale | 7.4. | ||||||||||||||
1 | Makena Morley Makena Morley ('96) | 96 | USA | 4:21.84 | PB | ||||||||||
2 | Amanda Rego Amanda Rego ('90) | 90 | USA | 4:22.90 | SB | ||||||||||
3 | Dominique Ward Dominique Ward | USA | 4:33.35 | SB | |||||||||||
4 | Skylyn Webb Skylyn Webb ('95) | 95 | USA | 4:34.90 | PB | ||||||||||
5 | Chloe Cook Chloe Cook ('94) | 94 | GBR | 4:35.10 | |||||||||||
6 | Molly Klotz Molly Klotz | USA | 4:35.15 | PB | |||||||||||
7 | Ali Kallner Ali Kallner | USA | 4:36.45 | SB | |||||||||||
8 | Molly Reicher Molly Reicher | USA | 4:37.54 | ||||||||||||
9 | Lauren Hamilton Lauren Hamilton ('85) | 85 | USA | 4:38.41 | SB | ||||||||||
10 | Miriam Roberts Miriam Roberts | USA | 4:38.98 | PB | |||||||||||
Finale B 7.4. | 7.4. | ||||||||||||||
1 | Clarissa Whiting Clarissa Whiting | USA | 4:36.93 | SB | |||||||||||
2 | Cleo Whiting Cleo Whiting | USA | 4:37.21 | SB | |||||||||||
K 3000 m 7.4. Finale A Finale | 7.4. | ||||||||||||||
1 | Val Constien Val Constien ('96) | 96 | USA | 10:04.50 | PB | ||||||||||
K 3000 m forh. 7.4. Finale A Finale | 7.4. | ||||||||||||||
1 | Emily Smith Emily Smith ('95) | 95 | GBR | 10:59.69 | SB | ||||||||||
K 100 m hæk 84.0 cm 7.4. Vind: +0.1 Finale A Finale | 7.4. | Vind: +0.1 | |||||||||||||
1 | Destinee Rocker Destinee Rocker ('99) | 99 | USA | 13.50 | |||||||||||
2 | Eriana Henderson Eriana Henderson ('97) | 97 | USA | 14.02 | PB | ||||||||||
3 | Semaye Johnson Semaye Johnson ('99) | 99 | USA | 14.20 | PB | ||||||||||
4 | Ariana Williams Ariana Williams | USA | 14.35 | PB | |||||||||||
5 | Micheala Hoffman Micheala Hoffman | USA | 14.49 | PB | |||||||||||
Finale B 7.4. Vind: +1.7 | 7.4. | Vind: +1.7 | |||||||||||||
1 | Talia Marquez Talia Marquez | USA | 14.97 | PB | |||||||||||
K 400 m hæk 7.4. Finale A Finale | 7.4. | ||||||||||||||
1 | Gabby Scott Gabby Scott ('97) | 97 | PUR | 59.61 | |||||||||||
2 | Emma Kratzberg Emma Kratzberg | USA | 1:01.11 | ||||||||||||
K Højdespring 7.4. Finale A Finale | 7.4. | ||||||||||||||
1 | Rajon O'Quinn Rajon O'Quinn ('96) | 96 | USA | 1.71 | |||||||||||
| |||||||||||||||
2 | McKenzie Wright McKenzie Wright | USA | 1.71 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
Maja Wichhart-Donzo Maja Wichhart-Donzo ('97) | 97 | USA | NH | ||||||||||||
K Stangspring 7.4. Finale A Finale | 7.4. | ||||||||||||||
1 | Alex Pevtsova Alex Pevtsova ('93) | 93 | USA | 3.95 | =SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Gabby Smith Gabby Smith ('93) | 93 | USA | 3.80 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Aliya Simpson Aliya Simpson | USA | 3.80 | PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Angelique Urenda Angelique Urenda | USA | 3.65 | SB | |||||||||||
| |||||||||||||||
5 | Josie Spitz Josie Spitz | USA | 3.65 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
K Længdespring 7.4. Finale A Finale | 7.4. | ||||||||||||||
1 | Ja'la Henderson Ja'la Henderson ('97) | 97 | USA | 5.76 | w | +2.5 | |||||||||
| |||||||||||||||
2 | Maja Wichhart-Donzo Maja Wichhart-Donzo ('97) | 97 | USA | 5.56 | -0.1 | PB | |||||||||
| |||||||||||||||
K Kuglestød 4.0 kg 7.4. Finale A Finale | 7.4. | ||||||||||||||
1 | Tarynn Sieg Tarynn Sieg ('98) | 98 | USA | 14.86 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Maria Muzzio Maria Muzzio ('98) | 98 | USA | 14.52 | |||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Tiara Schmidt Tiara Schmidt | USA | 13.64 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Hannah Carr Hannah Carr ('96) | 96 | USA | 13.60 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
5 | Addison Henry Addison Henry | USA | 13.51 | PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
6 | Courtney Clark Courtney Clark | USA | 13.31 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
10 | Linnéa Jönsson Linnéa Jönsson ('95) | 95 | SWE | 12.08 | |||||||||||
| |||||||||||||||
17 | Maja Wichhart-Donzo Maja Wichhart-Donzo ('97) | 97 | USA | 10.46 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
19 | Michaela Wenning Michaela Wenning ('95) | 95 | USA | 9.94 | |||||||||||
| |||||||||||||||
K Diskoskast 1.0 kg 7.4. Finale A Finale | 7.4. | ||||||||||||||
1 | Kelcey Bedard Kelcey Bedard | USA | 50.48 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Maria Muzzio Maria Muzzio ('98) | 98 | USA | 49.10 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Hannah Carr Hannah Carr ('96) | 96 | USA | 47.67 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Tarynn Sieg Tarynn Sieg ('98) | 98 | USA | 45.94 | |||||||||||
| |||||||||||||||
5 | Mariah Walker Mariah Walker ('96) | 96 | USA | 44.12 | |||||||||||
| |||||||||||||||
6 | Courtney Geiger Courtney Geiger | USA | 42.74 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
K Hammerkast 4.0 kg 7.4. Finale A Finale | 7.4. | ||||||||||||||
1 | Linnéa Jönsson Linnéa Jönsson ('95) | 95 | SWE | 61.03 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Kelcey Bedard Kelcey Bedard | USA | 60.77 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Aimee Larrabee Aimee Larrabee | USA | 58.55 | PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Elisa Grandemange Elisa Grandemange ('96) | 96 | FRA | 54.69 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
5 | Emelda Malm-Annan Emelda Malm-Annan ('97) | 97 | GHA | 54.35 | |||||||||||
| |||||||||||||||
6 | Maria Muzzio Maria Muzzio ('98) | 98 | USA | 54.27 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
K Spydkast 600 gram 7.4. Finale A Finale | 7.4. | ||||||||||||||
1 | Madison Wolf Madison Wolf | USA | 49.30 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Alexcia Deutscher Alexcia Deutscher | USA | 42.40 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
11 | Michaela Wenning Michaela Wenning ('95) | 95 | USA | 33.21 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
16 | Maja Wichhart-Donzo Maja Wichhart-Donzo ('97) | 97 | USA | 27.86 | |||||||||||
|