M 100 m 18.6. Vind: +1.6 Finale A Finale | 18.6. | Vind: +1.6 | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Henri Sai Henri Sai | 00 | EST | 11.03 | SB | ||||||
Karl-Kevin Kalmus Karl-Kevin Kalmus | 00 | EST | 12.06 | PB | ||||||
Karli Keir Karli Keir | 00 | EST | 12.23 | |||||||
M 200 m 19.6. Vind: +3.3 Finale A Finale | 19.6. | Vind: +3.3 | ||||||||
Edward Henno Edward Henno ('01) | 01 | EST | 24.15 | w | ||||||
M 400 m 18.6. Finale A Finale | 18.6. | |||||||||
Olgerd Putškov Olgerd Putškov | 00 | EST | 52.20 | PB | ||||||
Edward Henno Edward Henno ('01) | 01 | EST | 52.49 | SB | ||||||
M Højdespring 19.6. Finale A Finale | 19.6. | |||||||||
Taavi Eistre Taavi Eistre ('01) | 01 | EST | 1.85 | |||||||
Marc Mäger Marc Mäger ('04) | 04 | EST | 1.50 | |||||||
M Stangspring 18.6. Finale A Finale | 18.6. | |||||||||
Robin Nool Robin Nool ('98) | 98 | EST | 5.10 | |||||||
Martin Paakspuu Martin Paakspuu ('96) | 96 | EST | 5.00 | PB | ||||||
Eerik Haamer Eerik Haamer ('01) | 01 | EST | 4.80 | =PB | ||||||
M Længdespring 19.6. Finale A Finale | 19.6. | |||||||||
Marttin Lepaste Marttin Lepaste | 00 | EST | 6.80 | w | +3.6 | |||||
Andre Kesküll Andre Kesküll ('96) | 96 | EST | 6.73 | w | +3.3 | |||||
Marttin Lepaste Marttin Lepaste | 00 | EST | 6.66 | +1.7 | SB | |||||
Andre Kesküll Andre Kesküll ('96) | 96 | EST | 6.51 | +0.9 | ||||||
Sander Marguste Sander Marguste ('96) | 96 | EST | 6.42 | w | +2.7 | |||||
Marten Freirik Marten Freirik ('97) | 97 | EST | 6.22 | +1.6 | ||||||
M Kuglestød 6.0 kg 19.6. Finale A Finale | 19.6. | |||||||||
Marttin Lepaste Marttin Lepaste | 00 | EST | 13.95 | |||||||
Karl-Kevin Kalmus Karl-Kevin Kalmus | 00 | EST | 11.16 | PB | ||||||
M Kuglestød 7.26 kg 19.6. Finale A Finale | 19.6. | |||||||||
Raido Kalbach Raido Kalbach ('81) | 81 | EST | 16.04 | SB | ||||||
M Hammerkast 6.0 kg 18.6. Finale A Finale | 18.6. | |||||||||
Herman Mõlder Herman Mõlder | 00 | EST | 55.56 | |||||||
M Hammerkast 7.26 kg 18.6. Finale A Finale | 18.6. | |||||||||
Georg Kaspar Räni Georg Kaspar Räni ('97) | 97 | EST | 61.05 | |||||||
K 100 m 18.6. Vind: +1.9 Finale A Finale | 18.6. | Vind: +1.9 | ||||||||
Dea Lepik Dea Lepik ('96) | 96 | EST | 13.01 | |||||||
Mariliis Kruve Mariliis Kruve ('03) | 03 | EST | 13.02 | PB | ||||||
Mirjam Toom Mirjam Toom ('98) | 98 | EST | 13.17 | |||||||
Katariina Asumaa Katariina Asumaa ('04) | 04 | EST | 13.56 | w | ||||||
K 200 m 19.6. Vind: +2.5 Finale A Finale | 19.6. | Vind: +2.5 | ||||||||
Ene Liis Lisovik Ene Liis Lisovik ('96) | 96 | EST | 26.80 | w | ||||||
Mariliis Kruve Mariliis Kruve ('03) | 03 | EST | 27.03 | w | ||||||
K 400 m 18.6. Finale A Finale | 18.6. | |||||||||
Laura-Liisa Väli Laura-Liisa Väli ('03) | 03 | EST | 1:04.14 | PB | ||||||
Laura Lokotar Laura Lokotar ('03) | 03 | EST | 1:05.59 | PB | ||||||
K 100m Hurdles (76.2cm, 8m) 19.6. Vind: -0.3 Finale A Finale | 19.6. | Vind: -0.3 | ||||||||
Mariliis Kruve Mariliis Kruve ('03) | 03 | EST | 15.79 | PB | ||||||
K 100 m hæk 76.2 cm 19.6. Vind: +4.3 Finale A Finale | 19.6. | Vind: +4.3 | ||||||||
Eliise Anijalg Eliise Anijalg ('01) | 01 | EST | 14.55 | w | ||||||
K Højdespring 19.6. Finale A Finale | 19.6. | |||||||||
Annika Teska Annika Teska ('98) | 98 | EST | 1.60 | |||||||
Laura-Liisa Väli Laura-Liisa Väli ('03) | 03 | EST | 1.59 | |||||||
Marlen Millerman Marlen Millerman ('97) | 97 | EST | 1.55 | |||||||
Laura Lokotar Laura Lokotar ('03) | 03 | EST | 1.47 | |||||||
Maria Pivnik Maria Pivnik ('04) | 04 | EST | 1.41 | |||||||
K Stangspring 18.6. Finale A Finale | 18.6. | |||||||||
Marleen Mülla Marleen Mülla ('01) | 01 | EST | 3.80 | PB | ||||||
Lembi Vaher Lembi Vaher ('87) | 87 | EST | 3.60 | |||||||
K Længdespring 18.6. Finale A Finale | 18.6. | |||||||||
Marleen Kesamaa Marleen Kesamaa ('05) | 05 | EST | 4.86 | w | +2.4 | |||||
Oona Koplimäe Oona Koplimäe ('03) | 03 | EST | 4.82 | w | +2.1 | |||||
Marleen Kesamaa Marleen Kesamaa ('05) | 05 | EST | 4.79 | +1.9 | PB | |||||
K Trespring 19.6. Finale A Finale | 19.6. | |||||||||
Eliise Anijalg Eliise Anijalg ('01) | 01 | EST | 12.17 | +1.1 | PB | |||||
Marilin Moor Marilin Moor ('99) | 99 | EST | 11.30 | +1.6 | ||||||
Karina Štork Karina Štork ('97) | 97 | EST | 11.25 | +1.2 | ||||||
Valerija Paskidova Valerija Paskidova ('03) | 03 | EST | 11.08 | +1.3 | PB | |||||
K Kuglestød 3.0 kg 19.6. Finale A Finale | 19.6. | |||||||||
Gendra Allikmaa Gendra Allikmaa ('01) | 01 | EST | 12.94 | |||||||
Laura Lokotar Laura Lokotar ('03) | 03 | EST | 9.06 | PB | ||||||
Laura-Liisa Väli Laura-Liisa Väli ('03) | 03 | EST | 8.90 | |||||||
K Kuglestød 4.0 kg 19.6. Finale A Finale | 19.6. | |||||||||
Airike Kapp Airike Kapp ('99) | 99 | EST | 11.24 | |||||||
K Diskoskast 1.0 kg 19.6. Finale A Finale | 19.6. | |||||||||
Airike Kapp Airike Kapp ('99) | 99 | EST | 38.34 | PB | ||||||
Gendra Allikmaa Gendra Allikmaa ('01) | 01 | EST | 28.24 | |||||||
K Hammerkast 4.0 kg 18.6. Finale A Finale | 18.6. | |||||||||
Rael Kalda Rael Kalda ('98) | 98 | EST | 52.28 | |||||||
K Spydkast 400 gram 18.6. Finale A Finale | 18.6. | |||||||||
Laura Lokotar Laura Lokotar ('03) | 03 | EST | 29.46 | |||||||
Laura-Liisa Väli Laura-Liisa Väli ('03) | 03 | EST | 29.23 | |||||||
K Spydkast 600 gram 18.6. Finale A Finale | 18.6. | |||||||||
Linda Katariina Grents Linda Katariina Grents ('98) | 98 | EST | 34.80 | |||||||
D19 100 m 18.6. Vind: +2.7 Finale A Finale | 18.6. | Vind: +2.7 | ||||||||
1 | Daniil Dudenkov Daniil Dudenkov ('99) | 99 | EST | 11.06 | w | |||||
2 | Mihkel Talivee Mihkel Talivee ('99) | 99 | EST | 11.34 | w | |||||
3 | Joonas Mattias Laur Joonas Mattias Laur ('99) | 99 | EST | 11.60 | w | |||||
4 | Kristo Forsel Kristo Forsel ('99) | 99 | EST | 11.83 | w | |||||
5 | Andrei Botšarov Andrei Botšarov | 00 | EST | 12.20 | w | |||||
D19 200 m 19.6. Vind: +2.6 Finale A Finale | 19.6. | Vind: +2.6 | ||||||||
1 | Lukas Lessel Lukas Lessel | 00 | EST | 22.73 | w | |||||
2 | Daniil Dudenkov Daniil Dudenkov ('99) | 99 | EST | 22.79 | w | |||||
3 | Harald Suurorg Harald Suurorg ('99) | 99 | EST | 23.09 | w | |||||
4 | Daniil Ennus Daniil Ennus | 00 | EST | 23.77 | w | |||||
5 | Joonas Mattias Laur Joonas Mattias Laur ('99) | 99 | EST | 23.91 | w | |||||
6 | Egert Sekk Egert Sekk | 00 | EST | 24.63 | w | |||||
7 | Christopher Kaare Christopher Kaare ('99) | 99 | EST | 25.10 | w | |||||
D19 400 m 18.6. Finale A Finale | 18.6. | |||||||||
1 | Lukas Lessel Lukas Lessel | 00 | EST | 50.64 | PB | |||||
2 | Daniil Ennus Daniil Ennus | 00 | EST | 53.06 | PB | |||||
3 | Markus Moora Markus Moora | 00 | EST | 53.64 | SB | |||||
4 | Erik Simson Erik Simson ('99) | 99 | EST | 54.98 | PB | |||||
5 | Christopher Kaare Christopher Kaare ('99) | 99 | EST | 55.45 | PB | |||||
6 | Karl Perens Karl Perens | 00 | EST | 55.71 | PB | |||||
D19 1500 m 19.6. Finale A Finale | 19.6. | |||||||||
1 | Rainer Kravets Rainer Kravets | 00 | EST | 4:21.79 | PB | |||||
2 | Carl Saem Carl Saem | 00 | EST | 4:26.82 | PB | |||||
D19 110 m hæk 99.1 cm 19.6. Vind: +4.4 Finale A Finale | 19.6. | Vind: +4.4 | ||||||||
1 | Martin Täht Martin Täht ('99) | 99 | EST | 14.72 | w | |||||
2 | Harald Suurorg Harald Suurorg ('99) | 99 | EST | 14.76 | w | |||||
3 | Egert Sekk Egert Sekk | 00 | EST | 15.44 | w | |||||
D19 Højdespring 19.6. Finale A Finale | 19.6. | |||||||||
1 | Reimo Sepp Reimo Sepp | 00 | EST | 1.80 | ||||||
D19 Længdespring 19.6. Finale A Finale | 19.6. | |||||||||
1 | Mihkel Talivee Mihkel Talivee ('99) | 99 | EST | 7.17 | +0.5 | PB | ||||
2 | Reimo Sepp Reimo Sepp | 00 | EST | 7.02 | +0.6 | |||||
3 | Kristo Forsel Kristo Forsel ('99) | 99 | EST | 6.44 | w | +3.5 | ||||
4 | Egert Sekk Egert Sekk | 00 | EST | 6.12 | +0.5 | PB | ||||
Kristo Forsel Kristo Forsel ('99) | 99 | EST | 6.28 | +0.2 | ||||||
D19 Trespring 18.6. Finale A Finale | 18.6. | |||||||||
1 | Rayan Napast Rayan Napast | 00 | EST | 12.96 | +1.7 | PB | ||||
D19 Kuglestød 6.0 kg 19.6. Finale A Finale | 19.6. | |||||||||
1 | Jan Henri Tälli Jan Henri Tälli ('99) | 99 | EST | 13.71 | ||||||
2 | Robert Vain Robert Vain | 00 | EST | 12.83 | ||||||
3 | Kristjan Maripuu Kristjan Maripuu | 00 | EST | 12.30 | SB | |||||
D19 Diskoskast 1.75 kg 19.6. Finale A Finale | 19.6. | |||||||||
1 | Jan Henri Tälli Jan Henri Tälli ('99) | 99 | EST | 48.68 | ||||||
2 | Gevin Genro Paas Gevin Genro Paas | 00 | EST | 45.41 | ||||||
3 | Robert Vain Robert Vain | 00 | EST | 36.24 | ||||||
4 | Kristjan Maripuu Kristjan Maripuu | 00 | EST | 34.96 | ||||||
5 | Hans Kristian Laur Hans Kristian Laur | 00 | EST | 34.23 | ||||||
6 | Martin Puškin Martin Puškin | 00 | EST | 32.74 | PB | |||||
D19 Hammerkast 6.0 kg 18.6. Finale A Finale | 18.6. | |||||||||
1 | Martin Puškin Martin Puškin | 00 | EST | 48.50 | ||||||
2 | Hans Kristian Laur Hans Kristian Laur | 00 | EST | 43.31 | PB | |||||
3 | Gevin Genro Paas Gevin Genro Paas | 00 | EST | 39.73 | PB | |||||
D19 Spydkast 800 gram 18.6. Finale A Finale | 18.6. | |||||||||
1 | Ivar Käsper Ivar Käsper ('99) | 99 | EST | 56.62 | ||||||
2 | Kristjan Maripuu Kristjan Maripuu | 00 | EST | 52.74 | PB | |||||
3 | Joonas Mattias Laur Joonas Mattias Laur ('99) | 99 | EST | 36.87 | PB | |||||
P19 100 m 18.6. Vind: +1.8 Finale A Finale | 18.6. | Vind: +1.8 | ||||||||
1 | Karoli Käärt Karoli Käärt | 00 | EST | 12.32 | PB | |||||
2 | Diana Stahovskaja Diana Stahovskaja | 00 | EST | 12.75 | ||||||
3 | Liina Valk Liina Valk ('99) | 99 | EST | 12.77 | ||||||
4 | Kätlin Kruus Kätlin Kruus ('99) | 99 | EST | 13.07 | PB | |||||
5 | Kristiina Krause Kristiina Krause | 00 | EST | 13.21 | SB | |||||
6 | Liiljan Neerot Liiljan Neerot ('99) | 99 | EST | 13.32 | SB | |||||
7 | Hanne Tõnts Hanne Tõnts | 00 | EST | 13.34 | PB | |||||
P19 200 m 19.6. Vind: +2.5 Finale A Finale | 19.6. | Vind: +2.5 | ||||||||
1 | Liina Valk Liina Valk ('99) | 99 | EST | 26.10 | w | |||||
2 | Diana Stahovskaja Diana Stahovskaja | 00 | EST | 27.12 | w | |||||
3 | Liiljan Neerot Liiljan Neerot ('99) | 99 | EST | 27.44 | w | |||||
4 | Kätlin Kruus Kätlin Kruus ('99) | 99 | EST | 27.47 | SB | |||||
5 | Hanne Tõnts Hanne Tõnts | 00 | EST | 27.71 | w | |||||
6 | Berit Kivisaar Berit Kivisaar ('99) | 99 | EST | 27.73 | ||||||
7 | Paula Mõik Paula Mõik | 00 | EST | 28.51 | ||||||
8 | Romi Neerot Romi Neerot | 00 | EST | 28.95 | SB | |||||
P19 100 m hæk 84.0 cm 19.6. Vind: +4.3 Finale A Finale | 19.6. | Vind: +4.3 | ||||||||
1 | Kristi Pappel Kristi Pappel | 00 | EST | 14.52 | w | |||||
P19 Højdespring 19.6. Finale A Finale | 19.6. | |||||||||
1 | Romi Neerot Romi Neerot | 00 | EST | 1.55 | =PB | |||||
2 | Kerttu Jänes Kerttu Jänes ('99) | 99 | EST | 1.50 | =SB | |||||
P19 Længdespring 19.6. Finale A Finale | 19.6. | |||||||||
1 | Diana Stahovskaja Diana Stahovskaja | 00 | EST | 5.59 | w | +2.7 | ||||
2 | Kristi Pappel Kristi Pappel | 00 | EST | 5.23 | w | +5.4 | ||||
Diana Stahovskaja Diana Stahovskaja | 00 | EST | 5.07 | +0.1 | ||||||
Kristi Pappel Kristi Pappel | 00 | EST | 4.98 | +1.4 | ||||||
P19 Trespring 18.6. Finale A Finale | 18.6. | |||||||||
1 | Simone Kallas Simone Kallas | 00 | EST | 10.96 | w | +2.3 | ||||
Simone Kallas Simone Kallas | 00 | EST | 10.49 | +1.9 | SB | |||||
P19 Kuglestød 4.0 kg 19.6. Finale A Finale | 19.6. | |||||||||
1 | Carina Pullerits Carina Pullerits ('99) | 99 | EST | 10.03 | ||||||
P19 Diskoskast 1.0 kg 19.6. Finale A Finale | 19.6. | |||||||||
1 | Carina Pullerits Carina Pullerits ('99) | 99 | EST | 37.10 | ||||||
2 | Paula Mõik Paula Mõik | 00 | EST | 31.03 | PB | |||||
D17 100 m 18.6. Vind: +1.4 Finale A Finale | 18.6. | Vind: +1.4 | ||||||||
1 | Ken-Mark Minkovski Ken-Mark Minkovski ('01) | 01 | EST | 10.82 | SB | |||||
2 | Kenro Tohter Kenro Tohter ('01) | 01 | EST | 11.25 | PB | |||||
3 | Mark Heidmets Mark Heidmets ('01) | 01 | EST | 11.65 | ||||||
4 | Markus Vaher Markus Vaher ('01) | 01 | EST | 11.82 | PB | |||||
5 | Sten Buldas Sten Buldas ('01) | 01 | EST | 11.96 | PB | |||||
6 | Keorg Liiv Keorg Liiv ('02) | 02 | EST | 12.01 | ||||||
7 | Chris Matsiselts Chris Matsiselts ('02) | 02 | EST | 12.08 | PB | |||||
Indledende heats | 18.6. | |||||||||
Indledende ? 18.6. Vind: +3.4 | 18.6. | Vind: +3.4 | ||||||||
8 | Andreas Laksberg Andreas Laksberg ('02) | 02 | EST | 11.41 | w | |||||
9 | Andreas Toomas Kuusk Andreas Toomas Kuusk ('02) | 02 | EST | 12.01 | w | |||||
10 | Albert Beilinson Albert Beilinson ('02) | 02 | EST | 12.85 | w | |||||
Ken-Mark Minkovski Ken-Mark Minkovski ('01) | 01 | EST | 10.80 | w | ||||||
Kenro Tohter Kenro Tohter ('01) | 01 | EST | 11.22 | w | ||||||
Mark Heidmets Mark Heidmets ('01) | 01 | EST | 11.55 | w | ||||||
Keorg Liiv Keorg Liiv ('02) | 02 | EST | 11.78 | w | ||||||
Markus Vaher Markus Vaher ('01) | 01 | EST | 11.79 | w | ||||||
Chris Matsiselts Chris Matsiselts ('02) | 02 | EST | 11.90 | w | ||||||
D17 200 m 19.6. Vind: +3.3 Finale A Finale | 19.6. | Vind: +3.3 | ||||||||
1 | Ken-Mark Minkovski Ken-Mark Minkovski ('01) | 01 | EST | 22.09 | w | |||||
2 | Sten Buldas Sten Buldas ('01) | 01 | EST | 24.81 | w | |||||
3 | Andreas Toomas Kuusk Andreas Toomas Kuusk ('02) | 02 | EST | 25.07 | w | |||||
4 | Rainer Eha Rainer Eha ('01) | 01 | EST | 25.40 | w | |||||
D17 400 m 18.6. Finale A Finale | 18.6. | |||||||||
1 | Karl-Oskar Pajus Karl-Oskar Pajus ('01) | 01 | EST | 52.86 | ||||||
2 | Rainer Eha Rainer Eha ('01) | 01 | EST | 55.30 | PB | |||||
3 | Kristjan Murro Kristjan Murro ('02) | 02 | EST | 55.86 | PB | |||||
4 | Ats Oskar Laansalu Ats Oskar Laansalu ('01) | 01 | EST | 56.67 | PB | |||||
5 | Mihkel Paumverk Mihkel Paumverk ('02) | 02 | EST | 56.86 | PB | |||||
6 | Patrick Nellis Patrick Nellis ('01) | 01 | EST | 57.73 | SB | |||||
D17 1500 m 19.6. Finale A Finale | 19.6. | |||||||||
1 | Robert Telpt Robert Telpt ('01) | 01 | EST | 4:23.45 | SB | |||||
2 | Mihkel Paumverk Mihkel Paumverk ('02) | 02 | EST | 4:48.20 | ||||||
D17 400 m hæk 84.0 cm 18.6. Finale A Finale | 18.6. | |||||||||
1 | Taavi Verbo Taavi Verbo ('01) | 01 | EST | 56.16 | PB | |||||
D17 Højdespring 19.6. Finale A Finale | 19.6. | |||||||||
1 | Albert Beilinson Albert Beilinson ('02) | 02 | EST | 1.75 | ||||||
D17 Stangspring 18.6. Finale A Finale | 18.6. | |||||||||
1 | Mait Filipozzi Mait Filipozzi ('02) | 02 | EST | 4.20 | PB | |||||
D17 Længdespring 18.6. Finale A Finale | 18.6. | |||||||||
1 | Mait Filipozzi Mait Filipozzi ('02) | 02 | EST | 6.35 | +1.7 | PB | ||||
2 | Johannes Remmelkoor Johannes Remmelkoor ('01) | 01 | EST | 6.26 | +0.7 | PB | ||||
3 | Albert Beilinson Albert Beilinson ('02) | 02 | EST | 5.87 | w | +2.2 | ||||
D17 Trespring 19.6. Finale A Finale | 19.6. | |||||||||
1 | Igor Andrejev Igor Andrejev ('01) | 01 | EST | 13.50 | +1.0 | |||||
2 | Albert Beilinson Albert Beilinson ('02) | 02 | EST | 11.95 | +1.9 | PB | ||||
3 | Taavi Eistre Taavi Eistre ('01) | 01 | EST | 12.69 | +0.3 | PB | ||||
D17 Kuglestød 5.0 kg 19.6. Finale A Finale | 19.6. | |||||||||
1 | Markkus Ansip Markkus Ansip ('01) | 01 | EST | 15.11 | PB | |||||
D17 Diskoskast 1.5 kg 19.6. Finale A Finale | 19.6. | |||||||||
1 | Markkus Ansip Markkus Ansip ('01) | 01 | EST | 49.89 | PB | |||||
2 | Tony Ats Tamm Tony Ats Tamm ('02) | 02 | EST | 36.08 | PB | |||||
D17 Spydkast 700 gram 18.6. Finale A Finale | 18.6. | |||||||||
1 | Karl-Oskar Pajus Karl-Oskar Pajus ('01) | 01 | EST | 35.07 | PB | |||||
P17 100 m 18.6. Vind: +1.9 Finale A Finale | 18.6. | Vind: +1.9 | ||||||||
1 | Carina-Renne Valdek Carina-Renne Valdek ('01) | 01 | EST | 12.38 | ||||||
2 | Darja Pitšugina Darja Pitšugina ('02) | 02 | EST | 12.50 | PB | |||||
3 | Brigitta Tamsar Brigitta Tamsar ('01) | 01 | EST | 12.78 | PB | |||||
4 | Anette Alapert Anette Alapert ('01) | 01 | EST | 13.44 | ||||||
Indledende heats | 18.6. | |||||||||
Indledende ? 18.6. Vind: +2.4 | 18.6. | Vind: +2.4 | ||||||||
5 | Mia Marii Märks Mia Marii Märks ('02) | 02 | EST | 13.34 | w | |||||
6 | Brigitta Lees Brigitta Lees ('01) | 01 | EST | 13.41 | w | |||||
7 | Laura-Marii Tammiste Laura-Marii Tammiste ('02) | 02 | EST | 13.53 | w | |||||
8 | Diana Šumilina Diana Šumilina ('02) | 02 | EST | 13.60 | w | |||||
9 | Helen Puškin Helen Puškin ('01) | 01 | EST | 13.83 | w | |||||
10 | Anette Kõiv Anette Kõiv ('95) | 95 | EST | 13.90 | w | |||||
Anette Alapert Anette Alapert ('01) | 01 | EST | 13.28 | w | ||||||
P17 200 m 19.6. Vind: +0.5 Finale A Finale | 19.6. | Vind: +0.5 | ||||||||
1 | Anette Alapert Anette Alapert ('01) | 01 | EST | 27.06 | PB | |||||
2 | Brigitta Lees Brigitta Lees ('01) | 01 | EST | 27.91 | PB | |||||
3 | Kamilla-Amanda Kulakova Kamilla-Amanda Kulakova ('02) | 02 | EST | 28.42 | PB | |||||
4 | Sophie Isabella Rooba Sophie Isabella Rooba ('02) | 02 | EST | 29.16 | SB | |||||
P17 400 m 18.6. Finale A Finale | 18.6. | |||||||||
1 | Darja Pitšugina Darja Pitšugina ('02) | 02 | EST | 59.35 | PB | |||||
2 | Kamilla-Amanda Kulakova Kamilla-Amanda Kulakova ('02) | 02 | EST | 1:03.93 | PB | |||||
3 | Stella Reinumägi Stella Reinumägi ('02) | 02 | EST | 1:05.31 | PB | |||||
4 | Sophie Isabella Rooba Sophie Isabella Rooba ('02) | 02 | EST | 1:06.94 | SB | |||||
5 | Karmen Langi Karmen Langi ('02) | 02 | EST | 1:07.22 | PB | |||||
6 | Loviisa Vahenurm Loviisa Vahenurm ('01) | 01 | EST | 1:07.89 | ||||||
P17 800 m 19.6. Finale A Finale | 19.6. | |||||||||
1 | Laura Reimets Laura Reimets ('01) | 01 | EST | 2:32.15 | ||||||
P17 100 m hæk 76.2 cm 19.6. Vind: +4.3 Finale A Finale | 19.6. | Vind: +4.3 | ||||||||
1 | Lilian Turban Lilian Turban ('01) | 01 | EST | 14.82 | w | |||||
2 | Iris Tamsalu Iris Tamsalu ('01) | 01 | EST | 15.68 | w | |||||
3 | Rhea Kõivutalu Rhea Kõivutalu ('02) | 02 | EST | 15.77 | w | |||||
P17 Højdespring 19.6. Finale A Finale | 19.6. | |||||||||
1 | Sofia Marlene Haug Sofia Marlene Haug ('02) | 02 | EST | 1.65 | ||||||
2 | Anna Igaševa Anna Igaševa ('02) | 02 | EST | 1.50 | ||||||
3 | Saskia Järv Saskia Järv ('01) | 01 | EST | 1.45 | ||||||
P17 Stangspring 18.6. Finale A Finale | 18.6. | |||||||||
1 | Johanna Soover Johanna Soover ('01) | 01 | EST | 2.90 | PB | |||||
2 | Mona Linda Sikkal Mona Linda Sikkal ('03) | 03 | EST | 2.70 | ||||||
3 | Meelika Toom Meelika Toom ('04) | 04 | EST | 2.40 | =PB | |||||
P17 Længdespring 18.6. Finale A Finale | 18.6. | |||||||||
1 | Lilian Turban Lilian Turban ('01) | 01 | EST | 5.81 | w | +3.1 | ||||
2 | Triine-Marie Land Triine-Marie Land ('02) | 02 | EST | 5.52 | +1.8 | |||||
3 | Iris Tamsalu Iris Tamsalu ('01) | 01 | EST | 5.49 | w | +2.8 | ||||
4 | Anette Alapert Anette Alapert ('01) | 01 | EST | 5.33 | +0.7 | SB | ||||
5 | Alexandra Heleri Lipp Alexandra Heleri Lipp ('02) | 02 | EST | 4.80 | w | +2.2 | ||||
6 | Rhea Kõivutalu Rhea Kõivutalu ('02) | 02 | EST | 4.79 | +1.9 | SB | ||||
Lilian Turban Lilian Turban ('01) | 01 | EST | 5.47 | +0.9 | ||||||
Iris Tamsalu Iris Tamsalu ('01) | 01 | EST | 5.21 | +1.5 | ||||||
Alexandra Heleri Lipp Alexandra Heleri Lipp ('02) | 02 | EST | 4.73 | +1.1 | ||||||
P17 Trespring 19.6. Finale A Finale | 19.6. | |||||||||
1 | Lilian Turban Lilian Turban ('01) | 01 | EST | 11.55 | +1.9 | PB | ||||
2 | Johanna Soover Johanna Soover ('01) | 01 | EST | 11.45 | +0.6 | |||||
3 | Iris Tamsalu Iris Tamsalu ('01) | 01 | EST | 10.91 | w | +2.9 | ||||
4 | Kärt Roossaar Kärt Roossaar ('02) | 02 | EST | 10.44 | +1.6 | PB | ||||
5 | Helen Puškin Helen Puškin ('01) | 01 | EST | 10.29 | +0.1 | |||||
Iris Tamsalu Iris Tamsalu ('01) | 01 | EST | 10.90 | -0.9 | PB | |||||
P17 Kuglestød 3.0 kg 19.6. Finale A Finale | 19.6. | |||||||||
1 | Lilian Turban Lilian Turban ('01) | 01 | EST | 13.69 | PB | |||||
P17 Hammerkast 3.0 kg 18.6. Finale A Finale | 18.6. | |||||||||
1 | Maria Elisa Tinnuri Maria Elisa Tinnuri ('01) | 01 | EST | 42.34 | PB | |||||
P17 Spydkast 500 gram 18.6. Finale A Finale | 18.6. | |||||||||
1 | Marleen Jauk Marleen Jauk ('02) | 02 | EST | 33.77 | SB | |||||
2 | Alexandra Heleri Lipp Alexandra Heleri Lipp ('02) | 02 | EST | 31.41 | ||||||
3 | Karmen Langi Karmen Langi ('02) | 02 | EST | 28.06 | PB | |||||
D15 100 m 18.6. Vind: +1.5 Finale A Finale | 18.6. | Vind: +1.5 | ||||||||
2 | Kaspar Rebane Kaspar Rebane ('03) | 03 | EST | 12.21 | PB | |||||
4 | Ralf Randver Ralf Randver ('04) | 04 | EST | 12.46 | PB | |||||
7 | Patrick Pässa Patrick Pässa ('04) | 04 | EST | 13.53 | PB | |||||
8 | Martin Värton Martin Värton ('04) | 04 | EST | 13.54 | PB | |||||
Indledende heats | 18.6. | |||||||||
Indledende ? 18.6. Vind: +1.7 | 18.6. | Vind: +1.7 | ||||||||
9 | Sander Piik Sander Piik ('03) | 03 | EST | 13.59 | PB | |||||
10 | Ingomar Lelov Ingomar Lelov ('04) | 04 | EST | 13.87 | w | |||||
Oliver Kruuspan Oliver Kruuspan ('03) | 03 | EST | 11.40 | PB | ||||||
Rhet Daniel Punt Rhet Daniel Punt ('03) | 03 | EST | 12.30 | PB | ||||||
Mathias Hain Mathias Hain ('03) | 03 | EST | 12.57 | PB | ||||||
Bruno Filipozzi Bruno Filipozzi ('04) | 04 | EST | 13.30 | PB | ||||||
Patrick Pässa Patrick Pässa ('04) | 04 | EST | 13.41 | w | ||||||
Martin Värton Martin Värton ('04) | 04 | EST | 13.48 | w | ||||||
D15 200 m 19.6. Vind: +0.8 Finale A Finale | 19.6. | Vind: +0.8 | ||||||||
1 | Oliver Kruuspan Oliver Kruuspan ('03) | 03 | EST | 23.25 | PB | |||||
2 | Kaspar Rebane Kaspar Rebane ('03) | 03 | EST | 25.24 | PB | |||||
3 | Mathias Hain Mathias Hain ('03) | 03 | EST | 25.25 | PB | |||||
4 | Valter Eric Viisel Valter Eric Viisel ('04) | 04 | EST | 26.07 | PB | |||||
5 | Tuudur Jürgen Utt Tuudur Jürgen Utt ('03) | 03 | EST | 27.06 | w | |||||
6 | Martin Moistus Martin Moistus ('03) | 03 | EST | 27.12 | SB | |||||
7 | Tõnis Lees Tõnis Lees ('04) | 04 | EST | 27.51 | w | |||||
8 | Bruno Filipozzi Bruno Filipozzi ('04) | 04 | EST | 28.06 | PB | |||||
9 | Martin Värton Martin Värton ('04) | 04 | EST | 28.11 | w | |||||
10 | Patrick Pässa Patrick Pässa ('04) | 04 | EST | 28.20 | w | |||||
11 | Ingomar Lelov Ingomar Lelov ('04) | 04 | EST | 29.05 | w | |||||
D15 400 m 18.6. Finale A Finale | 18.6. | |||||||||
1 | Karel Niinepuu Karel Niinepuu ('95) | 95 | EST | 55.22 | PB | |||||
2 | Martin Moistus Martin Moistus ('03) | 03 | EST | 57.21 | PB | |||||
3 | Edvard Kallas Edvard Kallas ('03) | 03 | EST | 58.07 | PB | |||||
4 | Valter Eric Viisel Valter Eric Viisel ('04) | 04 | EST | 1:00.08 | PB | |||||
5 | Niklas Laur Niklas Laur ('03) | 03 | EST | 1:02.55 | PB | |||||
6 | Bruno Filipozzi Bruno Filipozzi ('04) | 04 | EST | 1:03.34 | PB | |||||
7 | Tuudur Jürgen Utt Tuudur Jürgen Utt ('03) | 03 | EST | 1:04.27 | PB | |||||
D15 1500 m 19.6. Finale A Finale | 19.6. | |||||||||
1 | Edvard Kallas Edvard Kallas ('03) | 03 | EST | 4:46.79 | ||||||
2 | Raimond Parts Raimond Parts ('03) | 03 | EST | 4:57.36 | ||||||
3 | Niklas Laur Niklas Laur ('03) | 03 | EST | 5:03.57 | PB | |||||
4 | Artjom Tšitšerin Artjom Tšitšerin ('04) | 04 | EST | 5:16.85 | ||||||
D15 110 m hæk 84 cm, 8.5 m 19.6. Vind: +2.7 Finale A Finale | 19.6. | Vind: +2.7 | ||||||||
1 | Oliver Kruuspan Oliver Kruuspan ('03) | 03 | EST | 15.24 | w | |||||
2 | Karel Niinepuu Karel Niinepuu ('95) | 95 | EST | 15.35 | w | |||||
3 | Kaspar HenriksenKaspar Henriksen ('03) | 03 | DEN | 15.83 | w | |||||
4 | Sander Piik Sander Piik ('03) | 03 | EST | 17.77 | w | |||||
D15 Stangspring 18.6. Finale A Finale | 18.6. | |||||||||
1 | Joosep Balõnski Joosep Balõnski ('04) | 04 | EST | 2.70 | PB | |||||
D15 Længdespring 19.6. Finale A Finale | 19.6. | |||||||||
1 | Oliver Kruuspan Oliver Kruuspan ('03) | 03 | EST | 5.93 | w | +3.9 | ||||
2 | Mathias Hain Mathias Hain ('03) | 03 | EST | 5.55 | w | +2.1 | ||||
3 | Martin Moistus Martin Moistus ('03) | 03 | EST | 5.03 | +1.0 | |||||
Oliver Kruuspan Oliver Kruuspan ('03) | 03 | EST | 5.63 | +1.2 | PB | |||||
Mathias Hain Mathias Hain ('03) | 03 | EST | 5.29 | +0.5 | ||||||
D15 Trespring 18.6. Finale A Finale | 18.6. | |||||||||
1 | Tõnis Lees Tõnis Lees ('04) | 04 | EST | 11.08 | 0.0 | PB | ||||
2 | Martin Värton Martin Värton ('04) | 04 | EST | 10.21 | -0.2 | PB | ||||
D15 Kuglestød 4.0 kg 19.6. Finale A Finale | 19.6. | |||||||||
1 | Reimond Hüvonen Reimond Hüvonen ('04) | 04 | EST | 11.81 | PB | |||||
2 | Rhet Daniel Punt Rhet Daniel Punt ('03) | 03 | EST | 11.14 | PB | |||||
3 | Tõnis Lees Tõnis Lees ('04) | 04 | EST | 11.04 | ||||||
4 | Taavi Tamme Taavi Tamme ('04) | 04 | EST | 10.85 | PB | |||||
5 | Roland Piperal Roland Piperal ('04) | 04 | EST | 10.10 | PB | |||||
D15 Diskoskast 1.0 kg 19.6. Finale A Finale | 19.6. | |||||||||
1 | Rhet Daniel Punt Rhet Daniel Punt ('03) | 03 | EST | 38.86 | PB | |||||
2 | Taavi Tamme Taavi Tamme ('04) | 04 | EST | 37.38 | PB | |||||
3 | Valter Eric Viisel Valter Eric Viisel ('04) | 04 | EST | 36.82 | PB | |||||
4 | Roland Piperal Roland Piperal ('04) | 04 | EST | 34.62 | PB | |||||
5 | Karl Eerik Kala Karl Eerik Kala ('03) | 03 | EST | 30.68 | PB | |||||
6 | Tõnis Lees Tõnis Lees ('04) | 04 | EST | 29.73 | ||||||
7 | Reimond Hüvonen Reimond Hüvonen ('04) | 04 | EST | 27.72 | ||||||
8 | Kaspar HenriksenKaspar Henriksen ('03) | 03 | DEN | 26.02 | PB | |||||
D15 Hammerkast 4.0 kg 18.6. Finale A Finale | 18.6. | |||||||||
1 | Raitel Lokk Raitel Lokk ('03) | 03 | EST | 41.03 | ||||||
2 | Tristan Talts Tristan Talts ('04) | 04 | EST | 40.05 | PB | |||||
3 | Alar Reiljan Alar Reiljan ('04) | 04 | EST | 39.09 | PB | |||||
D15 Spydkast 500 gram 18.6. Finale A Finale | 18.6. | |||||||||
1 | Valter Eric Viisel Valter Eric Viisel ('04) | 04 | EST | 48.53 | PB | |||||
2 | Tõnis Lees Tõnis Lees ('04) | 04 | EST | 41.74 | PB | |||||
3 | Ralph Kirsipuu Ralph Kirsipuu ('04) | 04 | EST | 41.09 | PB | |||||
4 | Rhet Daniel Punt Rhet Daniel Punt ('03) | 03 | EST | 35.56 | PB | |||||
5 | Ott Rattasepp Ott Rattasepp ('03) | 03 | EST | 35.14 | PB | |||||
P15 100 m 18.6. Vind: +1.1 Finale A Finale | 18.6. | Vind: +1.1 | ||||||||
1 | Marian Müürsepp Marian Müürsepp ('04) | 04 | EST | 12.89 | PB | |||||
2 | Kristin Kairit Sonn Kristin Kairit Sonn ('03) | 03 | EST | 12.96 | PB | |||||
3 | Hella Tõnts Hella Tõnts ('04) | 04 | EST | 13.31 | PB | |||||
4 | Mari-Anna Meimer Mari-Anna Meimer ('03) | 03 | EST | 13.52 | SB | |||||
5 | Doris Nurk Doris Nurk ('03) | 03 | EST | 13.69 | PB | |||||
6 | Maiken Lipp Maiken Lipp ('03) | 03 | EST | 13.75 | PB | |||||
7 | Anna Neivelt Anna Neivelt ('03) | 03 | EST | 13.75 | PB | |||||
Indledende heats | 18.6. | |||||||||
Indledende ? 18.6. Vind: +4.6 | 18.6. | Vind: +4.6 | ||||||||
8 | Inkari Karmel Juurikas Inkari Karmel Juurikas ('03) | 03 | EST | 13.46 | w | |||||
9 | Karmen Mikiver Karmen Mikiver ('04) | 04 | EST | 13.89 | w | |||||
10 | Evelina Kulikova Evelina Kulikova ('03) | 03 | EST | 13.95 | w | |||||
11 | Elit-Marlene Agu Elit-Marlene Agu ('04) | 04 | EST | 13.97 | w | |||||
12 | Annaliise Tamm Annaliise Tamm ('04) | 04 | EST | 14.07 | PB | |||||
13 | Annelise Pastarus Annelise Pastarus ('04) | 04 | EST | 14.12 | w | |||||
14 | Evelina Hassanova Evelina Hassanova ('04) | 04 | EST | 14.18 | PB | |||||
15 | Eva Karmen Kasemets Eva Karmen Kasemets ('04) | 04 | EST | 14.22 | w | |||||
16 | Ida Liisa Junti Ida Liisa Junti ('03) | 03 | EST | 14.34 | PB | |||||
17 | Marin Kassihin Marin Kassihin ('04) | 04 | EST | 14.44 | PB | |||||
18 | Karmen Tilk Karmen Tilk ('03) | 03 | EST | 14.63 | =PB | |||||
19 | Hanna Sillaste Hanna Sillaste ('03) | 03 | EST | 14.66 | w | |||||
20 | Karmen Tilk Karmen Tilk ('03) | 03 | EST | 15.07 | w | |||||
Marian Müürsepp Marian Müürsepp ('04) | 04 | EST | 12.66 | w | ||||||
Kristin Kairit Sonn Kristin Kairit Sonn ('03) | 03 | EST | 12.89 | w | ||||||
Hella Tõnts Hella Tõnts ('04) | 04 | EST | 13.17 | w | ||||||
Mari-Anna Meimer Mari-Anna Meimer ('03) | 03 | EST | 13.33 | w | ||||||
Maiken Lipp Maiken Lipp ('03) | 03 | EST | 13.36 | w | ||||||
Doris Nurk Doris Nurk ('03) | 03 | EST | 13.46 | w | ||||||
Anna Neivelt Anna Neivelt ('03) | 03 | EST | 13.72 | w | ||||||
P15 200 m 19.6. Vind: +2.3 Finale A Finale | 19.6. | Vind: +2.3 | ||||||||
1 | Juliana Demeštšenko Juliana Demeštšenko ('03) | 03 | EST | 26.91 | w | |||||
2 | Kristin Kairit Sonn Kristin Kairit Sonn ('03) | 03 | EST | 27.07 | w | |||||
3 | Hella Tõnts Hella Tõnts ('04) | 04 | EST | 27.89 | w | |||||
4 | Mari-Anna Meimer Mari-Anna Meimer ('03) | 03 | EST | 28.47 | w | |||||
5 | Jane Leinfeld Jane Leinfeld ('04) | 04 | EST | 28.51 | w | |||||
6 | Anna Kottel Anna Kottel ('03) | 03 | EST | 28.75 | w | |||||
7 | Ida Liisa Junti Ida Liisa Junti ('03) | 03 | EST | 28.83 | w | |||||
8 | Ksenia Grudkina Ksenia Grudkina ('04) | 04 | EST | 29.13 | w | |||||
9 | Stella Hiovein Stella Hiovein ('03) | 03 | EST | 29.16 | w | |||||
10 | Eva Karmen Kasemets Eva Karmen Kasemets ('04) | 04 | EST | 29.18 | w | |||||
11 | Maria Lehtlaan Maria Lehtlaan ('03) | 03 | EST | 30.70 | w | |||||
P15 400 m 18.6. Finale A Finale | 18.6. | |||||||||
1 | Juliana Demeštšenko Juliana Demeštšenko ('03) | 03 | EST | 59.69 | PB | |||||
2 | Laura Mõik Laura Mõik ('03) | 03 | EST | 1:03.86 | ||||||
3 | Eva Karmen Kasemets Eva Karmen Kasemets ('04) | 04 | EST | 1:06.90 | PB | |||||
4 | Anete Randma Anete Randma ('03) | 03 | EST | 1:07.31 | PB | |||||
5 | Lisandra Nirgi Lisandra Nirgi ('04) | 04 | EST | 1:12.36 | PB | |||||
P15 800 m 19.6. Finale A Finale | 19.6. | |||||||||
1 | Laura Mõik Laura Mõik ('03) | 03 | EST | 2:38.87 | ||||||
2 | Anete Randma Anete Randma ('03) | 03 | EST | 2:42.73 | SB | |||||
P15 100m Hurdles (76.2cm, 8m) 19.6. Vind: -0.3 Finale A Finale | 19.6. | Vind: -0.3 | ||||||||
1 | Annaliise Tamm Annaliise Tamm ('04) | 04 | EST | 16.01 | PB | |||||
2 | Meelika Toom Meelika Toom ('04) | 04 | EST | 16.30 | PB | |||||
3 | Stella Hiovein Stella Hiovein ('03) | 03 | EST | 16.40 | PB | |||||
4 | Mari-Anna Meimer Mari-Anna Meimer ('03) | 03 | EST | 16.67 | PB | |||||
P15 Højdespring 19.6. Finale A Finale | 19.6. | |||||||||
1 | Anna Neivelt Anna Neivelt ('03) | 03 | EST | 1.65 | ||||||
2 | Kirke Talviste Kirke Talviste ('04) | 04 | EST | 1.62 | PB | |||||
3 | Meelika Toom Meelika Toom ('04) | 04 | EST | 1.56 | =PB | |||||
4 | Lisandra Nirgi Lisandra Nirgi ('04) | 04 | EST | 1.41 | ||||||
5 | Maria Lehtlaan Maria Lehtlaan ('03) | 03 | EST | 1.38 | PB | |||||
P15 Længdespring 19.6. Finale A Finale | 19.6. | |||||||||
1 | Inkari Karmel Juurikas Inkari Karmel Juurikas ('03) | 03 | EST | 5.05 | w | +3.8 | ||||
2 | Marian Müürsepp Marian Müürsepp ('04) | 04 | EST | 4.92 | w | +2.4 | ||||
3 | Annaliise Tamm Annaliise Tamm ('04) | 04 | EST | 4.82 | +0.7 | PB | ||||
4 | Anna Kottel Anna Kottel ('03) | 03 | EST | 4.75 | +0.8 | SB | ||||
5 | Ksenia Grudkina Ksenia Grudkina ('04) | 04 | EST | 4.74 | +0.2 | PB | ||||
6 | Mari-Anna Meimer Mari-Anna Meimer ('03) | 03 | EST | 4.60 | -0.2 | SB | ||||
7 | Annelise Pastarus Annelise Pastarus ('04) | 04 | EST | 4.51 | +0.7 | PB | ||||
8 | Marin Kassihin Marin Kassihin ('04) | 04 | EST | 4.39 | +0.7 | PB | ||||
Marian Müürsepp Marian Müürsepp ('04) | 04 | EST | 4.87 | +0.3 | PB | |||||
Inkari Karmel Juurikas Inkari Karmel Juurikas ('03) | 03 | EST | 4.86 | +2.0 | =PB | |||||
P15 Trespring 18.6. Finale A Finale | 18.6. | |||||||||
1 | Ksenia Oleinik Ksenia Oleinik ('03) | 03 | EST | 10.77 | +1.7 | PB | ||||
2 | Maiken Lipp Maiken Lipp ('03) | 03 | EST | 10.48 | +1.1 | PB | ||||
3 | Anna Kottel Anna Kottel ('03) | 03 | EST | 10.19 | +0.4 | PB | ||||
4 | Elit-Marlene Agu Elit-Marlene Agu ('04) | 04 | EST | 9.46 | w | +3.0 | ||||
5 | Marta Huimerind Marta Huimerind ('04) | 04 | EST | 9.30 | +1.8 | PB | ||||
6 | Kristin Kairit Sonn Kristin Kairit Sonn ('03) | 03 | EST | 8.90 | +1.2 | PB | ||||
Elit-Marlene Agu Elit-Marlene Agu ('04) | 04 | EST | 9.45 | +1.0 | PB | |||||
P15 Kuglestød 3.0 kg 19.6. Finale A Finale | 19.6. | |||||||||
1 | Liis Kristiin Kutsar Liis Kristiin Kutsar ('03) | 03 | EST | 10.72 | ||||||
2 | Doris Nurk Doris Nurk ('03) | 03 | EST | 10.51 | ||||||
3 | Johanna Elisabeth Ader Johanna Elisabeth Ader ('04) | 04 | EST | 10.39 | ||||||
P15 Diskoskast 0.75 kg 19.6. Finale A Finale | 19.6. | |||||||||
1 | Johanna Elisabeth Ader Johanna Elisabeth Ader ('04) | 04 | EST | 30.69 | PB | |||||
2 | Liis Kristiin Kutsar Liis Kristiin Kutsar ('03) | 03 | EST | 26.10 | PB | |||||
3 | Johanna Övel Johanna Övel ('03) | 03 | EST | 21.34 | =PB | |||||
P15 Hammerkast 3.0 kg 18.6. Finale A Finale | 18.6. | |||||||||
1 | Annabella Altjõe Annabella Altjõe ('03) | 03 | EST | 37.69 | PB | |||||
2 | Eileen Pärdu Eileen Pärdu ('04) | 04 | EST | 33.02 | ||||||
P15 Spydkast 400 gram 18.6. Finale A Finale | 18.6. | |||||||||
1 | Johanna Elisabeth Ader Johanna Elisabeth Ader ('04) | 04 | EST | 36.02 | PB | |||||
2 | Liis Kristiin Kutsar Liis Kristiin Kutsar ('03) | 03 | EST | 33.23 | PB | |||||
D13 100 m 18.6. Vind: +0.8 Finale A Finale | 18.6. | Vind: +0.8 | ||||||||
1 | Uku Nurk Uku Nurk ('05) | 05 | EST | 12.91 | PB | |||||
2 | Ronaldo Kaljo Ronaldo Kaljo ('05) | 05 | EST | 13.24 | PB | |||||
3 | Henri Palgi Henri Palgi ('05) | 05 | EST | 13.44 | PB | |||||
4 | Oskar Soosaar Oskar Soosaar ('05) | 05 | EST | 13.64 | PB | |||||
5 | Birk Parvelt Birk Parvelt ('06) | 06 | EST | 14.02 | PB | |||||
6 | Otto Markus Jõerand Otto Markus Jõerand ('05) | 05 | EST | 14.10 | PB | |||||
7 | Leonard Meresaar Leonard Meresaar ('05) | 05 | EST | 14.22 | PB | |||||
Indledende heats | 18.6. | |||||||||
Indledende ? 18.6. Vind: +4.3 | 18.6. | Vind: +4.3 | ||||||||
8 | Harry Richard Jääger Harry Richard Jääger ('05) | 05 | EST | 12.66 | w | |||||
9 | Holger Himuškin Holger Himuškin ('06) | 06 | EST | 13.98 | w | |||||
Uku Nurk Uku Nurk ('05) | 05 | EST | 12.81 | w | ||||||
Henri Palgi Henri Palgi ('05) | 05 | EST | 13.16 | w | ||||||
Ronaldo Kaljo Ronaldo Kaljo ('05) | 05 | EST | 13.18 | w | ||||||
Otto Markus Jõerand Otto Markus Jõerand ('05) | 05 | EST | 13.85 | w | ||||||
Leonard Meresaar Leonard Meresaar ('05) | 05 | EST | 13.90 | w | ||||||
Birk Parvelt Birk Parvelt ('06) | 06 | EST | 13.96 | w | ||||||
D13 200 m 19.6. Vind: +2.2 Finale A Finale | 19.6. | Vind: +2.2 | ||||||||
1 | Oliver Otlot Oliver Otlot ('05) | 05 | EST | 25.70 | w | |||||
2 | Harry Richard Jääger Harry Richard Jääger ('05) | 05 | EST | 26.02 | w | |||||
3 | Uku Nurk Uku Nurk ('05) | 05 | EST | 26.83 | w | |||||
4 | Ronaldo Kaljo Ronaldo Kaljo ('05) | 05 | EST | 27.39 | w | |||||
5 | Birk Parvelt Birk Parvelt ('06) | 06 | EST | 28.42 | w | |||||
6 | Robert Kompus Robert Kompus ('05) | 05 | EST | 29.28 | w | |||||
7 | Mihkel Vesingi Mihkel Vesingi ('05) | 05 | EST | 29.86 | w | |||||
D13 400 m 18.6. Finale A Finale | 18.6. | |||||||||
1 | Harry Richard Jääger Harry Richard Jääger ('05) | 05 | EST | 1:00.09 | PB | |||||
2 | Ronaldo Kaljo Ronaldo Kaljo ('05) | 05 | EST | 1:01.99 | PB | |||||
3 | Birk Parvelt Birk Parvelt ('06) | 06 | EST | 1:05.51 | PB | |||||
D13 1500 m 19.6. Finale A Finale | 19.6. | |||||||||
1 | Risto Kalju Risto Kalju ('06) | 06 | EST | 5:17.64 | PB | |||||
2 | Tristan Aik Sild Tristan Aik Sild ('05) | 05 | EST | 5:21.56 | ||||||
D13 Højdespring 19.6. Finale A Finale | 19.6. | |||||||||
1 | Harry Richard Jääger Harry Richard Jääger ('05) | 05 | EST | 1.65 | ||||||
D13 Stangspring 18.6. Finale A Finale | 18.6. | |||||||||
1 | Robi Mikk Robi Mikk ('05) | 05 | EST | 2.70 | =PB | |||||
2 | Robert Kompus Robert Kompus ('05) | 05 | EST | 2.60 | PB | |||||
3 | Karl Kristjan Pohlak Karl Kristjan Pohlak ('06) | 06 | EST | 2.50 | PB | |||||
4 | Risto Kalju Risto Kalju ('06) | 06 | EST | 2.50 | PB | |||||
5 | Ralf Lepasson Ralf Lepasson ('06) | 06 | EST | 2.40 | ||||||
D13 Længdespring 18.6. Finale A Finale | 18.6. | |||||||||
1 | Harry Richard Jääger Harry Richard Jääger ('05) | 05 | EST | 5.57 | w | +2.6 | ||||
2 | Henri Palgi Henri Palgi ('05) | 05 | EST | 4.99 | +0.8 | PB | ||||
3 | Tristan Aik Sild Tristan Aik Sild ('05) | 05 | EST | 4.94 | +1.7 | PB | ||||
4 | Oskar Soosaar Oskar Soosaar ('05) | 05 | EST | 4.91 | w | +2.8 | ||||
Harry Richard Jääger Harry Richard Jääger ('05) | 05 | EST | 5.32 | +1.3 | ||||||
D13 Kuglestød 3.0 kg 19.6. Finale A Finale | 19.6. | |||||||||
1 | Manfred Männamaa Manfred Männamaa ('05) | 05 | EST | 11.92 | PB | |||||
2 | Lauri Lennart Koch Lauri Lennart Koch ('05) | 05 | EST | 11.68 | PB | |||||
D13 Diskoskast 0.75 kg 19.6. Finale A Finale | 19.6. | |||||||||
1 | Manfred Männamaa Manfred Männamaa ('05) | 05 | EST | 34.74 | PB | |||||
2 | Lauri Lennart Koch Lauri Lennart Koch ('05) | 05 | EST | 34.27 | PB | |||||
3 | Mihkel Kirtsi Mihkel Kirtsi ('05) | 05 | EST | 30.31 | PB | |||||
4 | Marko Gustavson Marko Gustavson ('06) | 06 | EST | 29.00 | PB | |||||
5 | Robi Mikk Robi Mikk ('05) | 05 | EST | 28.03 | ||||||
D13 Hammerkast 3.0 kg 18.6. Finale A Finale | 18.6. | |||||||||
1 | Lauri Lennart Koch Lauri Lennart Koch ('05) | 05 | EST | 40.22 | PB | |||||
2 | Manfred Männamaa Manfred Männamaa ('05) | 05 | EST | 36.03 | ||||||
P13 100 m 18.6. Vind: +1.4 Finale A Finale | 18.6. | Vind: +1.4 | ||||||||
1 | Marie Randala Marie Randala ('05) | 05 | EST | 13.06 | PB | |||||
2 | Anna Gordijenko Anna Gordijenko ('06) | 06 | EST | 13.40 | PB | |||||
3 | Anna Theresa Gustavson Anna Theresa Gustavson ('05) | 05 | EST | 13.41 | PB | |||||
4 | Caterina Cicetti Caterina Cicetti ('05) | 05 | EST | 13.44 | PB | |||||
5 | Nadiin Frolov Nadiin Frolov ('06) | 06 | EST | 14.07 | PB | |||||
6 | Livia Filipozzi Livia Filipozzi ('06) | 06 | EST | 14.27 | PB | |||||
7 | Maribel Arge Maribel Arge ('05) | 05 | EST | 14.38 | PB | |||||
Indledende heats | 18.6. | |||||||||
Indledende ? 18.6. Vind: +1.9 | 18.6. | Vind: +1.9 | ||||||||
9 | Greta Linda Pässa Greta Linda Pässa ('06) | 06 | EST | 14.37 | PB | |||||
10 | Miia Maiste Miia Maiste ('06) | 06 | EST | 14.63 | PB | |||||
11 | Victoria Raukas Victoria Raukas ('05) | 05 | EST | 14.73 | w | |||||
12 | Greta Paulus Greta Paulus ('06) | 06 | EST | 14.77 | w | |||||
13 | Valeria Smirnova Valeria Smirnova ('06) | 06 | EST | 14.81 | w | |||||
14 | Ruth Mary Onga Ruth Mary Onga ('06) | 06 | EST | 15.05 | PB | |||||
15 | Agne Bauman Agne Bauman ('06) | 06 | EST | 15.15 | w | |||||
Caterina Cicetti Caterina Cicetti ('05) | 05 | EST | 13.33 | w | ||||||
Anna Gordijenko Anna Gordijenko ('06) | 06 | EST | 13.37 | w | ||||||
Nadiin Frolov Nadiin Frolov ('06) | 06 | EST | 13.92 | w | ||||||
Iiris Jõgi Iiris Jõgi ('05) | 05 | EST | 14.11 | PB | ||||||
Maribel Arge Maribel Arge ('05) | 05 | EST | 14.28 | w | ||||||
P13 200 m 19.6. Vind: +3.8 Finale A Finale | 19.6. | Vind: +3.8 | ||||||||
1 | Marie Randala Marie Randala ('05) | 05 | EST | 27.32 | w | |||||
2 | Caterina Cicetti Caterina Cicetti ('05) | 05 | EST | 28.04 | w | |||||
3 | Anna Theresa Gustavson Anna Theresa Gustavson ('05) | 05 | EST | 28.09 | w | |||||
4 | Nadiin Frolov Nadiin Frolov ('06) | 06 | EST | 29.66 | w | |||||
5 | Maribel Arge Maribel Arge ('05) | 05 | EST | 30.18 | w | |||||
6 | Miia Maiste Miia Maiste ('06) | 06 | EST | 31.07 | w | |||||
P13 400 m 18.6. Finale A Finale | 18.6. | |||||||||
1 | Anna Theresa Gustavson Anna Theresa Gustavson ('05) | 05 | EST | 1:04.76 | PB | |||||
2 | Livia Filipozzi Livia Filipozzi ('06) | 06 | EST | 1:05.95 | PB | |||||
3 | Emma Priisaar Emma Priisaar ('06) | 06 | EST | 1:08.09 | PB | |||||
4 | Chiara Delfino Chiara Delfino ('05) | 05 | EST | 1:12.10 | PB | |||||
5 | Jete Mari Jürjo Jete Mari Jürjo ('05) | 05 | EST | 1:12.22 | PB | |||||
P13 800 m 19.6. Finale A Finale | 19.6. | |||||||||
1 | Aljona Davõdova Aljona Davõdova ('05) | 05 | EST | 2:51.94 | PB | |||||
2 | Kaisa Maria Oll Kaisa Maria Oll ('05) | 05 | EST | 2:54.45 | PB | |||||
3 | Chiara Delfino Chiara Delfino ('05) | 05 | EST | 2:54.53 | PB | |||||
4 | Jete Mari Jürjo Jete Mari Jürjo ('05) | 05 | EST | 2:54.70 | PB | |||||
P13 Højdespring 19.6. Finale A Finale | 19.6. | |||||||||
1 | Victoria Raukas Victoria Raukas ('05) | 05 | EST | 1.40 | ||||||
2 | Ruth Mary Onga Ruth Mary Onga ('06) | 06 | EST | 1.35 | ||||||
3 | Senta Koplimäe Senta Koplimäe ('05) | 05 | EST | 1.35 | ||||||
P13 Stangspring 18.6. Finale A Finale | 18.6. | |||||||||
1 | Noora Liisa Ader Noora Liisa Ader ('05) | 05 | EST | 2.40 | SB | |||||
2 | Joanna Laast Joanna Laast ('06) | 06 | EST | 2.10 | PB | |||||
3 | Andra Lepasson Andra Lepasson ('06) | 06 | EST | 2.00 | PB | |||||
P13 Længdespring 18.6. Finale A Finale | 18.6. | |||||||||
1 | Caterina Cicetti Caterina Cicetti ('05) | 05 | EST | 4.88 | +1.9 | |||||
2 | Marie Randala Marie Randala ('05) | 05 | EST | 4.74 | +1.1 | PB | ||||
3 | Maribel Arge Maribel Arge ('05) | 05 | EST | 4.70 | +1.9 | PB | ||||
4 | Nadiin Frolov Nadiin Frolov ('06) | 06 | EST | 4.62 | +1.3 | PB | ||||
5 | Noora Liisa Ader Noora Liisa Ader ('05) | 05 | EST | 4.36 | w | +2.2 | ||||
6 | Valeria Smirnova Valeria Smirnova ('06) | 06 | EST | 4.34 | +2.0 | PB | ||||
P13 Trespring 19.6. Finale A Finale | 19.6. | |||||||||
1 | Noora Liisa Ader Noora Liisa Ader ('05) | 05 | EST | 8.53 | PB | |||||
P13 Kuglestød 2.0 kg 19.6. Finale A Finale | 19.6. | |||||||||
1 | Iiris Jõgi Iiris Jõgi ('05) | 05 | EST | 11.39 | PB | |||||
2 | Hanka Maiste Hanka Maiste ('05) | 05 | EST | 10.87 | PB | |||||
3 | Emma Brit Leppoja Emma Brit Leppoja ('06) | 06 | EST | 8.91 | PB | |||||
4 | Kirsi Mari Lilles Kirsi Mari Lilles ('05) | 05 | EST | 8.75 | PB | |||||
5 | Noora Liisa Ader Noora Liisa Ader ('05) | 05 | EST | 8.62 | PB | |||||
6 | Mia-Marleen Jõgiste Mia-Marleen Jõgiste ('06) | 06 | EST | 8.94 | PB | |||||
P13 Diskoskast 0.6 kg 19.6. Finale A Finale | 19.6. | |||||||||
1 | Noora Liisa Ader Noora Liisa Ader ('05) | 05 | EST | 23.51 | PB |