M 100 m 17.7. Vind: +3.4 Finale A Finale | 17.7. | Vind: +3.4 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Indledende ? 17.7. Vind: +3.4 | 17.7. | Vind: +3.4 | |||||||||||||
7 | Martin Trumm Martin Trumm ('06) | 06 | EST | 13.91 | w | ||||||||||
10 | Hugo Kallaste Hugo Kallaste ('02) | 02 | EST | 11.91 | w | ||||||||||
13 | Bruno Filipozzi Bruno Filipozzi ('04) | 04 | EST | 13.37 | |||||||||||
14 | Asser Kahro Kadaja Asser Kahro Kadaja ('04) | 04 | EST | 13.39 | PB | ||||||||||
Marcus Mäll Marcus Mäll ('02) | 02 | EST | 11.18 | w | |||||||||||
Reimo Sepp Reimo Sepp | 00 | EST | 11.37 | w | |||||||||||
Igor Andrejev Igor Andrejev ('01) | 01 | EST | 11.71 | w | |||||||||||
Mihkel Lõpp Mihkel Lõpp ('02) | 02 | EST | 12.03 | w | |||||||||||
Kaspar HenriksenKaspar Henriksen ('03) | 03 | DEN | 12.35 | PB | |||||||||||
David Jaanson David Jaanson ('03) | 03 | EST | 12.49 | ||||||||||||
Uku Annamaa Uku Annamaa ('04) | 04 | EST | 12.60 | PB | |||||||||||
Erkki Pähn Erkki Pähn ('03) | 03 | EST | 13.04 | w | |||||||||||
Ruudi Pirnpuu Ruudi Pirnpuu ('04) | 04 | EST | 13.22 | w | |||||||||||
Andreas Kase Andreas Kase ('06) | 06 | EST | 13.35 | w | |||||||||||
Herman Seire Herman Seire ('06) | 06 | EST | 13.40 | w | |||||||||||
M 1500 m 17.7. Finale A Finale | 17.7. | ||||||||||||||
Egert Sekk Egert Sekk | 00 | EST | 4:21.98 | PB | |||||||||||
M 110 m hæk 84 cm, 8.5 m 18.7. Vind: +1.0 Finale A Finale | 18.7. | Vind: +1.0 | |||||||||||||
Indledende ? 18.7. Vind: +1.0 | 18.7. | Vind: +1.0 | |||||||||||||
6 | Varmo Pärnpuu Varmo Pärnpuu ('04) | 04 | EST | 17.03 | PB | ||||||||||
7 | Uku Aasrand Uku Aasrand ('04) | 04 | EST | 18.72 | PB | ||||||||||
Gregor Pilt Gregor Pilt ('03) | 03 | EST | 15.99 | ||||||||||||
Andry Harjakas Andry Harjakas ('03) | 03 | EST | 16.35 | ||||||||||||
David Jaanson David Jaanson ('03) | 03 | EST | 16.48 | PB | |||||||||||
Marten Roasto Marten Roasto ('04) | 04 | EST | 16.89 | ||||||||||||
Tambet Johanson Tambet Johanson ('04) | 04 | EST | 17.67 | PB | |||||||||||
M 110 m hæk 91.4 cm 18.7. Vind: +3.0 Finale A Finale | 18.7. | Vind: +3.0 | |||||||||||||
6 | Igor Andrejev Igor Andrejev ('01) | 01 | EST | 15.86 | w | ||||||||||
7 | Mihkel Lõpp Mihkel Lõpp ('02) | 02 | EST | 16.92 | w | ||||||||||
Steven Sepp Steven Sepp ('02) | 02 | EST | 15.10 | w | |||||||||||
Rasmus Kuningas Rasmus Kuningas ('01) | 01 | EST | 15.20 | ||||||||||||
Aleks Malm Aleks Malm ('02) | 02 | EST | 15.69 | w | |||||||||||
M Højdespring 18.7. Finale A Finale | 18.7. | ||||||||||||||
Reimo Sepp Reimo Sepp | 00 | EST | 1.79 | ||||||||||||
K 100 m 17.7. Vind: +2.5 Finale A Finale | 17.7. | Vind: +2.5 | |||||||||||||
Indledende ? 17.7. Vind: +2.5 | 17.7. | Vind: +2.5 | |||||||||||||
9 | Salme Laanemäe Salme Laanemäe ('05) | 05 | EST | 15.12 | w | ||||||||||
12 | Mona Linda Sikkal Mona Linda Sikkal ('03) | 03 | EST | 13.19 | w | ||||||||||
13 | Inkari Karmel Juurikas Inkari Karmel Juurikas ('03) | 03 | EST | 13.41 | w | ||||||||||
14 | Maily Märss Maily Märss ('04) | 04 | EST | 13.51 | w | ||||||||||
15 | Keity-Liina Kallas Keity-Liina Kallas ('03) | 03 | EST | 13.80 | w | ||||||||||
15 | Ida Liisa Junti Ida Liisa Junti ('03) | 03 | EST | 13.80 | w | ||||||||||
17 | Brita Mia Marran Brita Mia Marran ('04) | 04 | EST | 13.91 | w | ||||||||||
18 | Laura Lokotar Laura Lokotar ('03) | 03 | EST | 14.02 | w | ||||||||||
19 | Emma Goos Emma Goos ('04) | 04 | EST | 14.07 | w | ||||||||||
20 | Laura-Liisa Väli Laura-Liisa Väli ('03) | 03 | EST | 14.20 | PB | ||||||||||
21 | Annely Bankier Annely Bankier ('04) | 04 | EST | 14.26 | w | ||||||||||
21 | Kai Otsa Kai Otsa ('04) | 04 | EST | 14.26 | w | ||||||||||
23 | Annelise Pastarus Annelise Pastarus ('04) | 04 | EST | 14.32 | |||||||||||
24 | Laura Mõik Laura Mõik ('03) | 03 | EST | 14.36 | PB | ||||||||||
25 | Ethe-Liisa Parts Ethe-Liisa Parts ('04) | 04 | EST | 14.46 | w | ||||||||||
26 | Egle Leane Soonberg Egle Leane Soonberg ('04) | 04 | EST | 14.66 | PB | ||||||||||
27 | Marin Kassihin Marin Kassihin ('04) | 04 | EST | 14.67 | w | ||||||||||
28 | Eva-Maria Oberg Eva-Maria Oberg ('04) | 04 | EST | 14.77 | w | ||||||||||
29 | Karina Mihhailova Karina Mihhailova ('03) | 03 | EST | 15.07 | w | ||||||||||
Eliise Anijalg Eliise Anijalg ('01) | 01 | EST | 12.65 | w | |||||||||||
Grette-Ly Mäesalu Grette-Ly Mäesalu ('03) | 03 | EST | 12.67 | w | |||||||||||
Mari Silvia Lauri Mari Silvia Lauri ('05) | 05 | EST | 13.21 | w | |||||||||||
Destiny Lanelle Moses Destiny Lanelle Moses ('03) | 03 | EST | 13.27 | w | |||||||||||
Liina Rohtla Liina Rohtla ('01) | 01 | EST | 13.29 | w | |||||||||||
Hanna Maria Fatkin Hanna Maria Fatkin ('04) | 04 | EST | 13.29 | w | |||||||||||
Annaliise Tamm Annaliise Tamm ('04) | 04 | EST | 13.35 | w | |||||||||||
Iiris Rehme Iiris Rehme ('04) | 04 | EST | 13.37 | w | |||||||||||
Kadi-Liis Hansen Kadi-Liis Hansen ('02) | 02 | EST | 13.38 | w | |||||||||||
Cleer Põldsaar Cleer Põldsaar ('01) | 01 | EST | 13.44 | w | |||||||||||
Heidy Bergštein Heidy Bergštein ('02) | 02 | EST | 13.77 | w | |||||||||||
Hannaleena Liiv Hannaleena Liiv ('05) | 05 | EST | 13.99 | w | |||||||||||
Birgit Veldi Birgit Veldi ('02) | 02 | EST | 14.09 | w | |||||||||||
Kaili Terve Kaili Terve ('05) | 05 | EST | 14.34 | w | |||||||||||
Teneli Hain Teneli Hain ('05) | 05 | EST | 14.38 | w | |||||||||||
K 400 m 17.7. Finale A Finale | 17.7. | ||||||||||||||
Eliise-Triin Raun Eliise-Triin Raun | 00 | EST | 1:02.51 | ||||||||||||
K 800 m 18.7. Finale A Finale | 18.7. | ||||||||||||||
Melissa Maria Akkel Melissa Maria Akkel ('99) | 99 | EST | 2:27.70 | ||||||||||||
K 100m Hurdles (76.2cm, 8m) 18.7. Vind: +2.1 Finale A Finale | 18.7. | Vind: +2.1 | |||||||||||||
Indledende ? 18.7. Vind: +2.1 | 18.7. | Vind: +2.1 | |||||||||||||
11 | Amanda Allas Amanda Allas ('04) | 04 | EST | 16.30 | w | ||||||||||
12 | Keity-Liina Kallas Keity-Liina Kallas ('03) | 03 | EST | 16.66 | w | ||||||||||
13 | Terle Tomson Terle Tomson ('04) | 04 | EST | 16.78 | PB | ||||||||||
14 | Martha-Liset Rõõmussar Martha-Liset Rõõmussar ('04) | 04 | EST | 16.94 | w | ||||||||||
15 | Lisandra Nirgi Lisandra Nirgi ('04) | 04 | EST | 17.07 | PB | ||||||||||
Meelika Toom Meelika Toom ('04) | 04 | EST | 16.15 | w | |||||||||||
Nele Jõgeva Nele Jõgeva ('03) | 03 | EST | 16.35 | ||||||||||||
K 100 m hæk 76.2 cm 18.7. Vind: +2.8 Finale A Finale | 18.7. | Vind: +2.8 | |||||||||||||
Marilis Remmel Marilis Remmel ('01) | 01 | EST | 14.1h | w | |||||||||||
K Trespring 17.7. Finale A Finale | 17.7. | ||||||||||||||
Marilin Moor Marilin Moor ('99) | 99 | EST | 11.55 | +1.2 | |||||||||||
D17 100 m 17.7. Vind: +2.1 Finale A Finale | 17.7. | Vind: +2.1 | |||||||||||||
1 | Marcus Mäll Marcus Mäll ('02) | 02 | EST | 11.24 | w | ||||||||||
2 | Albert Annimäe Albert Annimäe ('01) | 01 | EST | 11.37 | w | ||||||||||
3 | Edward Henno Edward Henno ('01) | 01 | EST | 11.42 | w | ||||||||||
4 | Egert Naruson Egert Naruson ('01) | 01 | EST | 11.43 | w | ||||||||||
5 | Rasmus Kuningas Rasmus Kuningas ('01) | 01 | EST | 11.45 | w | ||||||||||
6 | Mait Filipozzi Mait Filipozzi ('02) | 02 | EST | 11.54 | w | ||||||||||
7 | Talis Timmi Talis Timmi ('02) | 02 | EST | 11.64 | PB | ||||||||||
8 | Igor Andrejev Igor Andrejev ('01) | 01 | EST | 11.82 | |||||||||||
9 | Mihkel Lõpp Mihkel Lõpp ('02) | 02 | EST | 12.31 | |||||||||||
D17 200 m 18.7. Vind: +2.7 Finale A Finale | 18.7. | Vind: +2.7 | |||||||||||||
1 | Marcus Mäll Marcus Mäll ('02) | 02 | EST | 22.59 | w | ||||||||||
2 | Edward Henno Edward Henno ('01) | 01 | EST | 22.97 | w | ||||||||||
3 | Mait Filipozzi Mait Filipozzi ('02) | 02 | EST | 23.34 | w | ||||||||||
4 | Talis Timmi Talis Timmi ('02) | 02 | EST | 23.68 | w | ||||||||||
5 | Karl-Oskar Pajus Karl-Oskar Pajus ('01) | 01 | EST | 23.76 | PB | ||||||||||
5 | Karl Kristjan Kajak Karl Kristjan Kajak ('01) | 01 | EST | 23.76 | w | ||||||||||
7 | Otto Kase Otto Kase ('01) | 01 | EST | 24.30 | PB | ||||||||||
8 | Märten Kala Märten Kala ('02) | 02 | EST | 24.61 | |||||||||||
9 | Tevian Thomson Tevian Thomson ('02) | 02 | EST | 24.94 | PB | ||||||||||
D17 400 m 17.7. Finale A Finale | 17.7. | ||||||||||||||
1 | Edward Henno Edward Henno ('01) | 01 | EST | 51.80 | |||||||||||
2 | Karl-Hendrik Palu Karl-Hendrik Palu ('02) | 02 | EST | 52.98 | |||||||||||
3 | Karl Kristjan Kajak Karl Kristjan Kajak ('01) | 01 | EST | 53.93 | |||||||||||
4 | Hugo Kallaste Hugo Kallaste ('02) | 02 | EST | 55.11 | |||||||||||
5 | Talis Timmi Talis Timmi ('02) | 02 | EST | 55.73 | PB | ||||||||||
6 | Kristian Tigane Kristian Tigane ('01) | 01 | EST | 56.79 | PB | ||||||||||
D17 800 m 18.7. Finale A Finale | 18.7. | ||||||||||||||
1 | Eric-Richard Pening Eric-Richard Pening ('02) | 02 | EST | 2:10.37 | PB | ||||||||||
2 | Ragnar Kolesnikovs Ragnar Kolesnikovs ('02) | 02 | EST | 2:12.54 | PB | ||||||||||
3 | Raul Viitmaa Raul Viitmaa ('02) | 02 | EST | 2:17.87 | |||||||||||
D17 1500 m 17.7. Finale A Finale | 17.7. | ||||||||||||||
1 | Mart Leo Ruus Mart Leo Ruus ('01) | 01 | EST | 4:33.72 | |||||||||||
2 | Tanel Rasmus Teesalu Tanel Rasmus Teesalu ('01) | 01 | EST | 4:45.06 | |||||||||||
3 | Eric-Richard Pening Eric-Richard Pening ('02) | 02 | EST | 4:46.34 | |||||||||||
4 | Kaur Taal Kaur Taal ('01) | 01 | EST | 4:48.52 | PB | ||||||||||
5 | Raul Viitmaa Raul Viitmaa ('02) | 02 | EST | 5:00.23 | |||||||||||
6 | Karel Taal Karel Taal ('01) | 01 | EST | 5:04.87 | |||||||||||
D17 110 m hæk 91.4 cm 18.7. Vind: +2.0 Finale A Finale | 18.7. | Vind: +2.0 | |||||||||||||
1 | Eerik Oolup Eerik Oolup ('02) | 02 | EST | 15.13 | PB | ||||||||||
3 | Karl-Hendrik Palu Karl-Hendrik Palu ('02) | 02 | EST | 15.48 | PB | ||||||||||
4 | Aleks Malm Aleks Malm ('02) | 02 | EST | 15.61 | |||||||||||
5 | Steven Sepp Steven Sepp ('02) | 02 | EST | 18.96 | |||||||||||
D17 300 m hæk 84.0 cm 17.7. Finale A Finale | 17.7. | ||||||||||||||
1 | Eerik Oolup Eerik Oolup ('02) | 02 | EST | 40.87 | PB | ||||||||||
2 | Karl-Oskar Pajus Karl-Oskar Pajus ('01) | 01 | EST | 40.92 | PB | ||||||||||
3 | Deniel Kedrov Deniel Kedrov ('01) | 01 | EST | 40.97 | SB | ||||||||||
4 | Otto Kase Otto Kase ('01) | 01 | EST | 42.86 | PB | ||||||||||
D17 Højdespring 18.7. Finale A Finale | 18.7. | ||||||||||||||
1 | Märten Kala Märten Kala ('02) | 02 | EST | 1.91 | PB | ||||||||||
2 | Rasmus Kuningas Rasmus Kuningas ('01) | 01 | EST | 1.85 | |||||||||||
3 | Rasmus Roosleht Rasmus Roosleht ('02) | 02 | EST | 1.79 | |||||||||||
4 | Taavi Eistre Taavi Eistre ('01) | 01 | EST | 1.79 | |||||||||||
5 | Aleks Malm Aleks Malm ('02) | 02 | EST | 1.76 | |||||||||||
6 | Mihkel Lõpp Mihkel Lõpp ('02) | 02 | EST | 1.65 | |||||||||||
D17 Stangspring 17.7. Finale A Finale | 17.7. | ||||||||||||||
1 | Mait Filipozzi Mait Filipozzi ('02) | 02 | EST | 4.25 | PB | ||||||||||
2 | Steven Sepp Steven Sepp ('02) | 02 | EST | 3.80 | PB | ||||||||||
3 | Herman Pärn Herman Pärn ('01) | 01 | EST | 3.60 | PB | ||||||||||
4 | Kristo Kõplas Kristo Kõplas ('01) | 01 | EST | 3.50 | |||||||||||
5 | Rasmus Kuningas Rasmus Kuningas ('01) | 01 | EST | 3.40 | =PB | ||||||||||
D17 Længdespring 18.7. Finale A Finale | 18.7. | ||||||||||||||
1 | Mait Filipozzi Mait Filipozzi ('02) | 02 | EST | 6.69 | +1.8 | PB | |||||||||
2 | Rasmus Kuningas Rasmus Kuningas ('01) | 01 | EST | 6.63 | w | +2.1 | |||||||||
3 | Karl Kristjan Kajak Karl Kristjan Kajak ('01) | 01 | EST | 6.55 | w | +3.6 | |||||||||
4 | Egert Naruson Egert Naruson ('01) | 01 | EST | 6.38 | w | +2.1 | |||||||||
5 | Kristjan Kesselmann Kristjan Kesselmann ('02) | 02 | EST | 6.15 | +1.5 | ||||||||||
6 | Jaagup Maidla Jaagup Maidla ('02) | 02 | EST | 6.12 | w | +2.3 | |||||||||
7 | Kristo Kõplas Kristo Kõplas ('01) | 01 | EST | 6.05 | w | +2.1 | |||||||||
8 | Frank Kuresaar Frank Kuresaar ('01) | 01 | EST | 5.71 | +1.1 | PB | |||||||||
Rasmus Kuningas Rasmus Kuningas ('01) | 01 | EST | 6.50 | +1.1 | |||||||||||
Egert Naruson Egert Naruson ('01) | 01 | EST | 6.29 | +1.5 | PB | ||||||||||
Karl Kristjan Kajak Karl Kristjan Kajak ('01) | 01 | EST | 5.92 | +0.8 | |||||||||||
Jaagup Maidla Jaagup Maidla ('02) | 02 | EST | 5.92 | +1.7 | PB | ||||||||||
Kristo Kõplas Kristo Kõplas ('01) | 01 | EST | 5.84 | +2.0 | SB | ||||||||||
D17 Trespring 17.7. Finale A Finale | 17.7. | ||||||||||||||
1 | Gregor Lepik Gregor Lepik ('01) | 01 | EST | 13.56 | w | +5.1 | |||||||||
2 | Kristjan Kesselmann Kristjan Kesselmann ('02) | 02 | EST | 13.25 | +2.0 | PB | |||||||||
3 | Jaagup Maidla Jaagup Maidla ('02) | 02 | EST | 12.75 | w | +2.8 | |||||||||
4 | Mihkel Lõpp Mihkel Lõpp ('02) | 02 | EST | 12.24 | +2.0 | PB | |||||||||
Gregor Lepik Gregor Lepik ('01) | 01 | EST | 13.22 | +1.6 | |||||||||||
Jaagup Maidla Jaagup Maidla ('02) | 02 | EST | 12.72 | +1.4 | PB | ||||||||||
D17 Kuglestød 5.0 kg 18.7. Finale A Finale | 18.7. | ||||||||||||||
1 | Enrico Hänilene Enrico Hänilene ('01) | 01 | EST | 15.67 | |||||||||||
2 | Rasmus Roosleht Rasmus Roosleht ('02) | 02 | EST | 15.55 | |||||||||||
3 | Chris Matsiselts Chris Matsiselts ('02) | 02 | EST | 13.95 | |||||||||||
4 | Steven Sepp Steven Sepp ('02) | 02 | EST | 13.78 | |||||||||||
5 | Karl-Oskar Pajus Karl-Oskar Pajus ('01) | 01 | EST | 13.32 | |||||||||||
6 | Jan Jürgen Luzgin Jan Jürgen Luzgin ('02) | 02 | EST | 11.49 | PB | ||||||||||
7 | Artjom Maksimtšuk Artjom Maksimtšuk ('01) | 01 | EST | 11.03 | PB | ||||||||||
D17 Diskoskast 1.5 kg 17.7. Finale A Finale | 17.7. | ||||||||||||||
1 | Rasmus Roosleht Rasmus Roosleht ('02) | 02 | EST | 46.95 | PB | ||||||||||
2 | Enrico Hänilene Enrico Hänilene ('01) | 01 | EST | 46.07 | |||||||||||
3 | Steven Sepp Steven Sepp ('02) | 02 | EST | 44.16 | |||||||||||
4 | Igor Andrejev Igor Andrejev ('01) | 01 | EST | 40.69 | PB | ||||||||||
5 | Deniel Kedrov Deniel Kedrov ('01) | 01 | EST | 40.26 | PB | ||||||||||
6 | Karlis Sipolainen Karlis Sipolainen ('02) | 02 | EST | 38.64 | PB | ||||||||||
7 | Gregor Lepik Gregor Lepik ('01) | 01 | EST | 38.56 | |||||||||||
8 | Oskar Filip Tammik Oskar Filip Tammik ('02) | 02 | EST | 38.55 | |||||||||||
9 | Karl-Oskar Pajus Karl-Oskar Pajus ('01) | 01 | EST | 31.13 | PB | ||||||||||
10 | Mait Filipozzi Mait Filipozzi ('02) | 02 | EST | 30.77 | PB | ||||||||||
11 | Karl-Hendrik Palu Karl-Hendrik Palu ('02) | 02 | EST | 30.08 | PB | ||||||||||
12 | Chris Matsiselts Chris Matsiselts ('02) | 02 | EST | 25.35 | |||||||||||
D17 Hammerkast 5.0 kg 17.7. Finale A Finale | 17.7. | ||||||||||||||
1 | Oskar Filip Tammik Oskar Filip Tammik ('02) | 02 | EST | 45.29 | |||||||||||
D17 Spydkast 700 gram 18.7. Finale A Finale | 18.7. | ||||||||||||||
1 | Enrico Hänilene Enrico Hänilene ('01) | 01 | EST | 61.41 | |||||||||||
2 | Rasmus Roosleht Rasmus Roosleht ('02) | 02 | EST | 56.47 | |||||||||||
3 | Steven Sepp Steven Sepp ('02) | 02 | EST | 54.71 | |||||||||||
4 | Igor Andrejev Igor Andrejev ('01) | 01 | EST | 48.02 | |||||||||||
5 | Frank Kuresaar Frank Kuresaar ('01) | 01 | EST | 45.90 | |||||||||||
6 | Jan Jürgen Luzgin Jan Jürgen Luzgin ('02) | 02 | EST | 45.31 | PB | ||||||||||
7 | Karl-Oskar Pajus Karl-Oskar Pajus ('01) | 01 | EST | 38.61 | PB | ||||||||||
8 | Mait Filipozzi Mait Filipozzi ('02) | 02 | EST | 38.22 | PB | ||||||||||
9 | Artjom Maksimtšuk Artjom Maksimtšuk ('01) | 01 | EST | 36.45 | PB | ||||||||||
P17 100 m 17.7. Vind: +2.0 Finale A Finale | 17.7. | Vind: +2.0 | |||||||||||||
1 | Maria-Eliisabet Avamere Maria-Eliisabet Avamere ('02) | 02 | EST | 12.52 | |||||||||||
2 | Eliise Anijalg Eliise Anijalg ('01) | 01 | EST | 12.69 | PB | ||||||||||
3 | Pritne Lember Pritne Lember ('01) | 01 | EST | 12.82 | |||||||||||
4 | Liina Rohtla Liina Rohtla ('01) | 01 | EST | 13.34 | |||||||||||
5 | Johanna Soover Johanna Soover ('01) | 01 | EST | 13.34 | PB | ||||||||||
6 | Kadi-Liis Hansen Kadi-Liis Hansen ('02) | 02 | EST | 13.45 | SB | ||||||||||
7 | Cleer Põldsaar Cleer Põldsaar ('01) | 01 | EST | 13.56 | |||||||||||
8 | Rhea Kõivutalu Rhea Kõivutalu ('02) | 02 | EST | 13.71 | SB | ||||||||||
9 | Heidy Bergštein Heidy Bergštein ('02) | 02 | EST | 13.88 | |||||||||||
10 | Birgit Veldi Birgit Veldi ('02) | 02 | EST | 14.20 | |||||||||||
Pritne Lember Pritne Lember ('01) | 01 | EST | 12.79 | w | |||||||||||
P17 200 m 18.7. Vind: +3.0 Finale A Finale | 18.7. | Vind: +3.0 | |||||||||||||
1 | Ramona Eliis A. Metsäranta Ramona Eliis A. Metsäranta ('01) | 01 | EST | 26.85 | w | ||||||||||
2 | Kadi-Liis Hansen Kadi-Liis Hansen ('02) | 02 | EST | 27.21 | w | ||||||||||
3 | Anette Hantson Anette Hantson ('02) | 02 | EST | 27.50 | PB | ||||||||||
4 | Liina Rohtla Liina Rohtla ('01) | 01 | EST | 27.65 | w | ||||||||||
5 | Agate Tillmann Agate Tillmann ('01) | 01 | EST | 27.99 | |||||||||||
6 | Gedly Tugi Gedly Tugi ('01) | 01 | EST | 28.04 | PB | ||||||||||
7 | Brigitta Lees Brigitta Lees ('01) | 01 | EST | 28.35 | |||||||||||
8 | Heidy Bergštein Heidy Bergštein ('02) | 02 | EST | 28.86 | SB | ||||||||||
9 | Rhea Kõivutalu Rhea Kõivutalu ('02) | 02 | EST | 29.40 | w | ||||||||||
P17 400 m 17.7. Finale A Finale | 17.7. | ||||||||||||||
1 | Ann Marii Kivikas Ann Marii Kivikas ('02) | 02 | EST | 57.14 | PB | ||||||||||
2 | Pritne Lember Pritne Lember ('01) | 01 | EST | 1:02.81 | PB | ||||||||||
3 | Sirelin Punt Sirelin Punt ('02) | 02 | EST | 1:05.43 | PB | ||||||||||
4 | Stella Reinumägi Stella Reinumägi ('02) | 02 | EST | 1:09.22 | |||||||||||
P17 800 m 18.7. Finale A Finale | 18.7. | ||||||||||||||
1 | Laura Reimets Laura Reimets ('01) | 01 | EST | 2:22.27 | PB | ||||||||||
2 | Lisette Hanson Lisette Hanson ('01) | 01 | EST | 2:23.07 | PB | ||||||||||
3 | Kärtyn Kaljusalu Kärtyn Kaljusalu ('02) | 02 | EST | 2:30.57 | |||||||||||
4 | Kristina Joarand Kristina Joarand ('01) | 01 | EST | 2:31.12 | SB | ||||||||||
5 | Merily-Anett Hallik Merily-Anett Hallik ('02) | 02 | EST | 2:31.32 | PB | ||||||||||
6 | Birgit Veldi Birgit Veldi ('02) | 02 | EST | 2:36.01 | |||||||||||
7 | Karmen Langi Karmen Langi ('02) | 02 | EST | 2:36.78 | |||||||||||
8 | Hannabeth Hansen Hannabeth Hansen ('02) | 02 | EST | 2:51.04 | |||||||||||
P17 1500 m 17.7. Finale A Finale | 17.7. | ||||||||||||||
1 | Laura Reimets Laura Reimets ('01) | 01 | EST | 5:15.8h | |||||||||||
2 | Merily-Anett Hallik Merily-Anett Hallik ('02) | 02 | EST | 5:23.9h | |||||||||||
3 | Birgit Veldi Birgit Veldi ('02) | 02 | EST | 5:44.1h | |||||||||||
P17 100m Hurdles (76.2cm, 8m) 18.7. Vind: +1.1 Finale A Finale | 18.7. | Vind: +1.1 | |||||||||||||
1 | Mariliis Kruve Mariliis Kruve ('03) | 03 | EST | 15.07 | |||||||||||
2 | Marianne Kivi Marianne Kivi ('03) | 03 | EST | 15.25 | |||||||||||
3 | Maily Märss Maily Märss ('04) | 04 | EST | 15.30 | PB | ||||||||||
4 | Anabel Sarapuu Anabel Sarapuu ('04) | 04 | EST | 15.43 | PB | ||||||||||
5 | Annaliise Tamm Annaliise Tamm ('04) | 04 | EST | 15.73 | PB | ||||||||||
6 | Meelika Toom Meelika Toom ('04) | 04 | EST | 16.22 | |||||||||||
7 | Anna Lensment Anna Lensment ('03) | 03 | EST | 15.69 | PB | ||||||||||
8 | Laura-Liisa Väli Laura-Liisa Väli ('03) | 03 | EST | 16.01 | PB | ||||||||||
9 | Laura Lokotar Laura Lokotar ('03) | 03 | EST | 16.09 | PB | ||||||||||
P17 100 m hæk 76.2 cm 18.7. Vind: +2.6 Finale A Finale | 18.7. | Vind: +2.6 | |||||||||||||
1 | Marilis Remmel Marilis Remmel ('01) | 01 | EST | 14.48 | w | ||||||||||
2 | Eliise Anijalg Eliise Anijalg ('01) | 01 | EST | 14.98 | w | ||||||||||
3 | Johanna Soover Johanna Soover ('01) | 01 | EST | 15.18 | w | ||||||||||
4 | Marta Okas Marta Okas ('01) | 01 | EST | 15.48 | w | ||||||||||
P17 300 m hæk 17.7. Finale A Finale | 17.7. | ||||||||||||||
1 | Ramona Eliis A. Metsäranta Ramona Eliis A. Metsäranta ('01) | 01 | EST | 46.53 | PB | ||||||||||
2 | Kai-Melli Kapten Kai-Melli Kapten ('01) | 01 | EST | 48.44 | SB | ||||||||||
3 | Kelly-Anete Koik Kelly-Anete Koik ('02) | 02 | EST | 49.31 | PB | ||||||||||
4 | Triinu Lamp Triinu Lamp ('02) | 02 | EST | 49.62 | SB | ||||||||||
5 | Brigitta Lees Brigitta Lees ('01) | 01 | EST | 49.63 | SB | ||||||||||
6 | Anette Hantson Anette Hantson ('02) | 02 | EST | 49.96 | PB | ||||||||||
7 | Kristina Joarand Kristina Joarand ('01) | 01 | EST | 50.67 | PB | ||||||||||
8 | Liina Rohtla Liina Rohtla ('01) | 01 | EST | 52.98 | PB | ||||||||||
P17 Højdespring 18.7. Finale A Finale | 18.7. | ||||||||||||||
1 | Anna Neivelt Anna Neivelt ('03) | 03 | EST | 1.65 | |||||||||||
1 | Cleer Põldsaar Cleer Põldsaar ('01) | 01 | EST | 1.56 | |||||||||||
2 | Annabel Moor Annabel Moor ('03) | 03 | EST | 1.62 | |||||||||||
2 | Eliis-Maria Koit Eliis-Maria Koit ('02) | 02 | EST | 1.56 | |||||||||||
3 | Jane Roosimägi Jane Roosimägi ('04) | 04 | EST | 1.59 | |||||||||||
3 | Rhea Kõivutalu Rhea Kõivutalu ('02) | 02 | EST | 1.53 | |||||||||||
4 | Laura-Liisa Väli Laura-Liisa Väli ('03) | 03 | EST | 1.59 | |||||||||||
4 | Vanessa Nikitina Vanessa Nikitina ('02) | 02 | EST | 1.50 | |||||||||||
5 | Nele Jõgeva Nele Jõgeva ('03) | 03 | EST | 1.59 | |||||||||||
5 | Kristin Lepp Kristin Lepp ('02) | 02 | EST | 1.50 | SB | ||||||||||
6 | Merit Mäekalle Merit Mäekalle ('03) | 03 | EST | 1.56 | |||||||||||
7 | Eleriin Hirv Eleriin Hirv ('03) | 03 | EST | 1.53 | |||||||||||
8 | Anastassia Loskutova Anastassia Loskutova ('04) | 04 | EST | 1.50 | |||||||||||
9 | Lisandra Nirgi Lisandra Nirgi ('04) | 04 | EST | 1.45 | |||||||||||
9 | Isabell-Mary Luik Isabell-Mary Luik ('04) | 04 | EST | 1.45 | |||||||||||
11 | Maria Pivnik Maria Pivnik ('04) | 04 | EST | 1.45 | =PB | ||||||||||
12 | Annelise Pastarus Annelise Pastarus ('04) | 04 | EST | 1.35 | PB | ||||||||||
P17 Stangspring 17.7. Finale A Finale | 17.7. | ||||||||||||||
1 | Grete Hollo Grete Hollo ('01) | 01 | EST | 2.90 | |||||||||||
| |||||||||||||||
1 | Caroline Lehes Caroline Lehes ('02) | 02 | EST | 2.90 | |||||||||||
1 | Jaanika Roosimägi Jaanika Roosimägi ('02) | 02 | EST | 2.90 | |||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Ramona Eliis A. Metsäranta Ramona Eliis A. Metsäranta ('01) | 01 | EST | 2.90 | |||||||||||
| |||||||||||||||
5 | Eliis-Maria Koit Eliis-Maria Koit ('02) | 02 | EST | 2.50 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
6 | Linda Balodis Linda Balodis ('01) | 01 | EST | 2.20 | =PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
P17 Længdespring 18.7. Finale A Finale | 18.7. | ||||||||||||||
1 | Johanna Soover Johanna Soover ('01) | 01 | EST | 5.48 | +1.5 | PB | |||||||||
2 | Maria-Eliisabet Avamere Maria-Eliisabet Avamere ('02) | 02 | EST | 5.32 | +0.6 | ||||||||||
3 | Marta Okas Marta Okas ('01) | 01 | EST | 5.17 | w | +3.7 | |||||||||
4 | Eliis-Maria Koit Eliis-Maria Koit ('02) | 02 | EST | 4.95 | +1.8 | ||||||||||
5 | Kadi-Liis Hansen Kadi-Liis Hansen ('02) | 02 | EST | 4.86 | w | +2.1 | |||||||||
6 | Caroline Lehes Caroline Lehes ('02) | 02 | EST | 4.79 | +1.5 | SB | |||||||||
7 | Birgit Veldi Birgit Veldi ('02) | 02 | EST | 4.75 | w | +2.1 | |||||||||
8 | Hanna-Ketter Kivi Hanna-Ketter Kivi ('01) | 01 | EST | 4.74 | +1.8 | PB | |||||||||
9 | Kristin Lepp Kristin Lepp ('02) | 02 | EST | 4.62 | w | +4.1 | |||||||||
Marta Okas Marta Okas ('01) | 01 | EST | 5.08 | +0.6 | |||||||||||
Kadi-Liis Hansen Kadi-Liis Hansen ('02) | 02 | EST | 4.78 | +1.4 | SB | ||||||||||
Birgit Veldi Birgit Veldi ('02) | 02 | EST | 4.55 | +1.9 | |||||||||||
Kristin Lepp Kristin Lepp ('02) | 02 | EST | 4.55 | +1.3 | SB | ||||||||||
P17 Trespring 17.7. Finale A Finale | 17.7. | ||||||||||||||
1 | Johanna Soover Johanna Soover ('01) | 01 | EST | 11.33 | w | +2.1 | |||||||||
| |||||||||||||||
2 | Maria-Eliisabet Avamere Maria-Eliisabet Avamere ('02) | 02 | EST | 11.33 | w | +2.1 | |||||||||
3 | Anette Hantson Anette Hantson ('02) | 02 | EST | 11.14 | w | +2.3 | |||||||||
Johanna Soover Johanna Soover ('01) | 01 | EST | 11.30 | +1.2 | |||||||||||
Maria-Eliisabet Avamere Maria-Eliisabet Avamere ('02) | 02 | EST | 11.30 | +1.6 | PB | ||||||||||
Anette Hantson Anette Hantson ('02) | 02 | EST | 10.97 | +1.4 | PB | ||||||||||
P17 Kuglestød 3.0 kg 18.7. Finale A Finale | 18.7. | ||||||||||||||
1 | Gertu Küttmann Gertu Küttmann ('02) | 02 | EST | 12.80 | |||||||||||
2 | Heidy Bergštein Heidy Bergštein ('02) | 02 | EST | 11.91 | PB | ||||||||||
3 | Katre Marit Liiv Katre Marit Liiv ('02) | 02 | EST | 11.82 | |||||||||||
4 | Laura Pihlik Laura Pihlik ('02) | 02 | EST | 10.71 | |||||||||||
5 | Jane Lember Jane Lember ('01) | 01 | EST | 10.52 | |||||||||||
6 | Anete Loreen Saar Anete Loreen Saar ('02) | 02 | EST | 10.46 | |||||||||||
7 | Laura Kingo Laura Kingo ('01) | 01 | EST | 10.15 | PB | ||||||||||
8 | Pritne Lember Pritne Lember ('01) | 01 | EST | 9.18 | PB | ||||||||||
P17 Diskoskast 1.0 kg 17.7. Finale A Finale | 17.7. | ||||||||||||||
1 | Gertu Küttmann Gertu Küttmann ('02) | 02 | EST | 34.45 | PB | ||||||||||
2 | Gedly Tugi Gedly Tugi ('01) | 01 | EST | 32.55 | |||||||||||
3 | Katre Marit Liiv Katre Marit Liiv ('02) | 02 | EST | 32.26 | |||||||||||
4 | Anete Loreen Saar Anete Loreen Saar ('02) | 02 | EST | 30.81 | PB | ||||||||||
5 | Laura Pihlik Laura Pihlik ('02) | 02 | EST | 29.93 | |||||||||||
6 | Jaanika Roosimägi Jaanika Roosimägi ('02) | 02 | EST | 28.17 | |||||||||||
7 | Linda Balodis Linda Balodis ('01) | 01 | EST | 26.33 | SB | ||||||||||
8 | Jane Lember Jane Lember ('01) | 01 | EST | 24.14 | |||||||||||
| |||||||||||||||
P17 Hammerkast 3.0 kg 17.7. Finale A Finale | 17.7. | ||||||||||||||
1 | Annika Emily Kelly Annika Emily Kelly ('01) | 01 | EST | 57.89 | |||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Gertu Küttmann Gertu Küttmann ('02) | 02 | EST | 51.17 | |||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Karmen Kink Karmen Kink ('01) | 01 | EST | 49.33 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Hanna-Liisa Peerna Hanna-Liisa Peerna ('01) | 01 | EST | 38.63 | SB | ||||||||||
5 | Katre Marit Liiv Katre Marit Liiv ('02) | 02 | EST | 38.25 | SB | ||||||||||
6 | Laura Kingo Laura Kingo ('01) | 01 | EST | 29.19 | SB | ||||||||||
P17 Spydkast 500 gram 18.7. Finale A Finale | 18.7. | ||||||||||||||
1 | Gedly Tugi Gedly Tugi ('01) | 01 | EST | 53.27 | |||||||||||
2 | Marilis Remmel Marilis Remmel ('01) | 01 | EST | 49.49 | |||||||||||
3 | Katre Marit Liiv Katre Marit Liiv ('02) | 02 | EST | 45.46 | |||||||||||
4 | Jaanika Roosimägi Jaanika Roosimägi ('02) | 02 | EST | 37.40 | PB | ||||||||||
5 | Cleer Põldsaar Cleer Põldsaar ('01) | 01 | EST | 34.99 | |||||||||||
6 | Vanessa Nikitina Vanessa Nikitina ('02) | 02 | EST | 33.96 | |||||||||||
7 | Hanna Väät Hanna Väät ('02) | 02 | EST | 33.57 | |||||||||||
D15 100 m 17.7. Vind: +5.8 Finale A Finale | 17.7. | Vind: +5.8 | |||||||||||||
1 | Raul Randma Raul Randma ('03) | 03 | EST | 11.35 | w | ||||||||||
2 | Karl Jaco Daniel Karl Jaco Daniel ('03) | 03 | EST | 12.09 | w | ||||||||||
3 | Kaspar HenriksenKaspar Henriksen ('03) | 03 | DEN | 12.13 | w | ||||||||||
4 | Holger Dahl Holger Dahl ('03) | 03 | EST | 12.20 | w | ||||||||||
5 | David Jaanson David Jaanson ('03) | 03 | EST | 12.21 | w | ||||||||||
6 | Sander Statsenko Sander Statsenko ('03) | 03 | EST | 12.26 | w | ||||||||||
7 | Uku Annamaa Uku Annamaa ('04) | 04 | EST | 12.47 | w | ||||||||||
8 | Jaroslav Sivuha Jaroslav Sivuha ('04) | 04 | EST | 12.50 | w | ||||||||||
9 | Mart Ako Paris Mart Ako Paris ('04) | 04 | EST | 12.73 | w | ||||||||||
10 | Erkki Pähn Erkki Pähn ('03) | 03 | EST | 13.06 | w | ||||||||||
11 | Reiko Pruusapuu Reiko Pruusapuu ('04) | 04 | EST | 13.25 | w | ||||||||||
D15 200 m 18.7. Vind: +0.5 Finale A Finale | 18.7. | Vind: +0.5 | |||||||||||||
1 | Erko Räiss Erko Räiss ('03) | 03 | EST | 24.62 | PB | ||||||||||
2 | Roman Litvinov Roman Litvinov ('03) | 03 | EST | 25.10 | PB | ||||||||||
3 | Karl Jaco Daniel Karl Jaco Daniel ('03) | 03 | EST | 25.23 | PB | ||||||||||
4 | Uku Annamaa Uku Annamaa ('04) | 04 | EST | 25.91 | w | ||||||||||
5 | Franz Joseph Sinimäe Franz Joseph Sinimäe ('03) | 03 | EST | 25.94 | PB | ||||||||||
6 | Holger Dahl Holger Dahl ('03) | 03 | EST | 26.24 | |||||||||||
7 | Mart Ako Paris Mart Ako Paris ('04) | 04 | EST | 26.30 | w | ||||||||||
8 | Randar Vahtrik Randar Vahtrik ('03) | 03 | EST | 26.39 | w | ||||||||||
9 | Asser Kahro Kadaja Asser Kahro Kadaja ('04) | 04 | EST | 26.99 | PB | ||||||||||
10 | Reiko Pruusapuu Reiko Pruusapuu ('04) | 04 | EST | 27.33 | w | ||||||||||
D15 400 m 17.7. Finale A Finale | 17.7. | ||||||||||||||
1 | Kaspar HenriksenKaspar Henriksen ('03) | 03 | DEN | 54.56 | PB | ||||||||||
2 | Karl-Markus Purason Karl-Markus Purason ('04) | 04 | EST | 55.57 | PB | ||||||||||
3 | Franz Joseph Sinimäe Franz Joseph Sinimäe ('03) | 03 | EST | 58.69 | PB | ||||||||||
4 | Madis Voitk Madis Voitk ('03) | 03 | EST | 58.83 | |||||||||||
5 | Oskar Piik Oskar Piik ('03) | 03 | EST | 1:02.73 | PB | ||||||||||
6 | Tõnis Timmi Tõnis Timmi ('04) | 04 | EST | 1:05.06 | |||||||||||
7 | Reiko Pruusapuu Reiko Pruusapuu ('04) | 04 | EST | 1:05.10 | PB | ||||||||||
D15 800 m 18.7. Finale A Finale | 18.7. | ||||||||||||||
1 | Henri Ilves Henri Ilves ('04) | 04 | EST | 2:15.45 | PB | ||||||||||
2 | Kert Krillo Kert Krillo ('04) | 04 | EST | 2:17.70 | |||||||||||
3 | Taivo Muusikus Taivo Muusikus ('04) | 04 | EST | 2:19.71 | PB | ||||||||||
4 | Andreas Hantson Andreas Hantson ('04) | 04 | EST | 2:26.36 | |||||||||||
D15 1500 m 17.7. Finale A Finale | 17.7. | ||||||||||||||
1 | Taavet Tuisk Taavet Tuisk ('03) | 03 | EST | 4:45.9h | PB | ||||||||||
2 | Simo Aksalu Simo Aksalu ('03) | 03 | EST | 4:51.1h | PB | ||||||||||
3 | Andreas Hantson Andreas Hantson ('04) | 04 | EST | 4:55.6h | PB | ||||||||||
4 | Sander Aavik Sander Aavik ('04) | 04 | EST | 5:03.4h | PB | ||||||||||
5 | Taivo Muusikus Taivo Muusikus ('04) | 04 | EST | 5:10.7h | SB | ||||||||||
6 | Markko Gerassimov Markko Gerassimov ('04) | 04 | EST | 5:23.4h | PB | ||||||||||
D15 110 m hæk 84 cm, 8.5 m 18.7. Vind: +3.0 Finale A Finale | 18.7. | Vind: +3.0 | |||||||||||||
1 | Andry Harjakas Andry Harjakas ('03) | 03 | EST | 15.60 | w | ||||||||||
2 | Gregor Pilt Gregor Pilt ('03) | 03 | EST | 15.66 | w | ||||||||||
3 | David Jaanson David Jaanson ('03) | 03 | EST | 16.34 | w | ||||||||||
D15 300 m hæk 76.2 cm 17.7. Finale A Finale | 17.7. | ||||||||||||||
1 | Andry Harjakas Andry Harjakas ('03) | 03 | EST | 44.63 | |||||||||||
2 | Randar Vahtrik Randar Vahtrik ('03) | 03 | EST | 46.02 | PB | ||||||||||
3 | Henri Ilves Henri Ilves ('04) | 04 | EST | 46.58 | PB | ||||||||||
4 | Bruno Filipozzi Bruno Filipozzi ('04) | 04 | EST | 47.06 | PB | ||||||||||
5 | Uku Aasrand Uku Aasrand ('04) | 04 | EST | 48.13 | PB | ||||||||||
D15 Højdespring 18.7. Finale A Finale | 18.7. | ||||||||||||||
1 | David Jaanson David Jaanson ('03) | 03 | EST | 1.73 | |||||||||||
2 | Franz Krull Franz Krull ('04) | 04 | EST | 1.65 | PB | ||||||||||
2 | Oliver Pere Oliver Pere ('03) | 03 | EST | 1.65 | |||||||||||
4 | Jasper Haamer Jasper Haamer ('04) | 04 | EST | 1.65 | =PB | ||||||||||
5 | Sander Statsenko Sander Statsenko ('03) | 03 | EST | 1.60 | |||||||||||
6 | Gregor Pilt Gregor Pilt ('03) | 03 | EST | 1.60 | |||||||||||
7 | Madis Voitk Madis Voitk ('03) | 03 | EST | 1.55 | |||||||||||
8 | Jaroslav Sivuha Jaroslav Sivuha ('04) | 04 | EST | 1.50 | |||||||||||
9 | Franz Joseph Sinimäe Franz Joseph Sinimäe ('03) | 03 | EST | 1.50 | |||||||||||
D15 Stangspring 17.7. Finale A Finale | 17.7. | ||||||||||||||
1 | Madis Kaare Madis Kaare ('03) | 03 | EST | 3.65 | |||||||||||
2 | Marten Roasto Marten Roasto ('04) | 04 | EST | 3.50 | |||||||||||
3 | Jasper Haamer Jasper Haamer ('04) | 04 | EST | 3.10 | PB | ||||||||||
4 | Henri Vink Henri Vink ('04) | 04 | EST | 3.10 | PB | ||||||||||
5 | Madis Voitk Madis Voitk ('03) | 03 | EST | 3.00 | |||||||||||
6 | Franz Krull Franz Krull ('04) | 04 | EST | 2.90 | |||||||||||
7 | Joosep Balõnski Joosep Balõnski ('04) | 04 | EST | 2.80 | PB | ||||||||||
D15 Længdespring 18.7. Finale A Finale | 18.7. | ||||||||||||||
1 | Marten Roasto Marten Roasto ('04) | 04 | EST | 6.05 | +1.3 | PB | |||||||||
2 | Mart Ako Paris Mart Ako Paris ('04) | 04 | EST | 5.88 | +1.0 | PB | |||||||||
3 | Andry Harjakas Andry Harjakas ('03) | 03 | EST | 5.87 | +0.6 | PB | |||||||||
4 | Roman Litvinov Roman Litvinov ('03) | 03 | EST | 5.85 | +0.9 | PB | |||||||||
5 | Gregor Pilt Gregor Pilt ('03) | 03 | EST | 5.81 | +1.6 | ||||||||||
6 | Madis Kaare Madis Kaare ('03) | 03 | EST | 5.75 | +1.8 | PB | |||||||||
7 | Uku Annamaa Uku Annamaa ('04) | 04 | EST | 5.46 | +1.5 | PB | |||||||||
8 | Franz Joseph Sinimäe Franz Joseph Sinimäe ('03) | 03 | EST | 5.39 | +1.5 | ||||||||||
9 | Sander Statsenko Sander Statsenko ('03) | 03 | EST | 5.32 | w | +2.4 | |||||||||
10 | Ilmar Läänelaid Ilmar Läänelaid ('03) | 03 | EST | 5.16 | +1.8 | PB | |||||||||
11 | Henri Vink Henri Vink ('04) | 04 | EST | 4.99 | +2.0 | SB | |||||||||
12 | Ruudi Pirnpuu Ruudi Pirnpuu ('04) | 04 | EST | 4.92 | +1.6 | PB | |||||||||
Sander Statsenko Sander Statsenko ('03) | 03 | EST | 4.98 | +1.0 | |||||||||||
D15 Trespring 17.7. Finale A Finale | 17.7. | ||||||||||||||
1 | Andreas Hantson Andreas Hantson ('04) | 04 | EST | 12.12 | +1.6 | PB | |||||||||
2 | Kris Sipolainen Kris Sipolainen ('04) | 04 | EST | 11.38 | +1.9 | PB | |||||||||
3 | Martin Balõtšev Martin Balõtšev ('04) | 04 | EST | 11.21 | w | +2.1 | |||||||||
4 | Jaroslav Sivuha Jaroslav Sivuha ('04) | 04 | EST | 11.18 | w | +3.4 | |||||||||
5 | Aksel Tenno Aksel Tenno ('03) | 03 | EST | 10.99 | +1.6 | ||||||||||
6 | Ilmar Läänelaid Ilmar Läänelaid ('03) | 03 | EST | 10.90 | w | +2.5 | |||||||||
7 | Oliver Pere Oliver Pere ('03) | 03 | EST | 10.74 | +1.1 | PB | |||||||||
8 | Tõnis Timmi Tõnis Timmi ('04) | 04 | EST | 10.51 | +2.0 | ||||||||||
| |||||||||||||||
9 | Uku Annamaa Uku Annamaa ('04) | 04 | EST | 10.13 | +1.4 | PB | |||||||||
| |||||||||||||||
10 | Tambet Johanson Tambet Johanson ('04) | 04 | EST | 9.76 | +1.3 | PB | |||||||||
| |||||||||||||||
Jaroslav Sivuha Jaroslav Sivuha ('04) | 04 | EST | 11.16 | +1.6 | PB | ||||||||||
Martin Balõtšev Martin Balõtšev ('04) | 04 | EST | 11.09 | +0.7 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
Ilmar Läänelaid Ilmar Läänelaid ('03) | 03 | EST | 10.52 | +1.6 | PB | ||||||||||
D15 Kuglestød 4.0 kg 18.7. Finale A Finale | 18.7. | ||||||||||||||
1 | Hannes Remmelgas Hannes Remmelgas ('03) | 03 | EST | 15.18 | |||||||||||
2 | Varmo Pärnpuu Varmo Pärnpuu ('04) | 04 | EST | 14.11 | PB | ||||||||||
3 | Rasmus Virks Rasmus Virks ('03) | 03 | EST | 13.48 | |||||||||||
4 | Tõnis Lees Tõnis Lees ('04) | 04 | EST | 11.94 | PB | ||||||||||
5 | Jaroslav Sivuha Jaroslav Sivuha ('04) | 04 | EST | 11.91 | |||||||||||
6 | Jasper Haamer Jasper Haamer ('04) | 04 | EST | 11.87 | |||||||||||
7 | Andre Nahko Andre Nahko ('04) | 04 | EST | 10.90 | |||||||||||
8 | Aleks Sale Aleks Sale ('04) | 04 | EST | 10.72 | PB | ||||||||||
9 | Holger Dahl Holger Dahl ('03) | 03 | EST | 10.31 | |||||||||||
10 | Simo Verrev Simo Verrev ('04) | 04 | EST | 10.24 | |||||||||||
11 | Uku Aasrand Uku Aasrand ('04) | 04 | EST | 10.23 | PB | ||||||||||
D15 Diskoskast 1.0 kg 17.7. Finale A Finale | 17.7. | ||||||||||||||
1 | Hannes Remmelgas Hannes Remmelgas ('03) | 03 | EST | 52.05 | |||||||||||
2 | Karl-Martin Krapp Karl-Martin Krapp ('03) | 03 | EST | 41.47 | |||||||||||
3 | Martin Balõtšev Martin Balõtšev ('04) | 04 | EST | 39.41 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Andre Nahko Andre Nahko ('04) | 04 | EST | 38.16 | |||||||||||
| |||||||||||||||
5 | Jasper Haamer Jasper Haamer ('04) | 04 | EST | 36.42 | PB | ||||||||||
6 | Karmo Müür Karmo Müür ('04) | 04 | EST | 35.63 | |||||||||||
7 | Marten Roasto Marten Roasto ('04) | 04 | EST | 35.49 | PB | ||||||||||
8 | David Jaanson David Jaanson ('03) | 03 | EST | 34.95 | |||||||||||
9 | Andry Harjakas Andry Harjakas ('03) | 03 | EST | 34.92 | PB | ||||||||||
10 | Madis Kaare Madis Kaare ('03) | 03 | EST | 33.96 | |||||||||||
11 | Uku Aasrand Uku Aasrand ('04) | 04 | EST | 33.15 | PB | ||||||||||
12 | Simo Verrev Simo Verrev ('04) | 04 | EST | 31.11 | |||||||||||
13 | Markus Jõgi Markus Jõgi ('04) | 04 | EST | 29.67 | |||||||||||
14 | Lauri Vaine Lauri Vaine ('04) | 04 | EST | 29.53 | |||||||||||
15 | Andreas Hantson Andreas Hantson ('04) | 04 | EST | 28.43 | |||||||||||
16 | Jaroslav Sivuha Jaroslav Sivuha ('04) | 04 | EST | 28.20 | PB | ||||||||||
D15 Hammerkast 4.0 kg 17.7. Finale A Finale | 17.7. | ||||||||||||||
1 | Raitel Lokk Raitel Lokk ('03) | 03 | EST | 45.70 | PB | ||||||||||
2 | Andre Nahko Andre Nahko ('04) | 04 | EST | 41.96 | PB | ||||||||||
3 | Alar Reiljan Alar Reiljan ('04) | 04 | EST | 41.11 | |||||||||||
4 | Tristan Talts Tristan Talts ('04) | 04 | EST | 37.30 | |||||||||||
5 | Uku Aasrand Uku Aasrand ('04) | 04 | EST | 33.23 | PB | ||||||||||
D15 Spydkast 600 gram 18.7. Finale A Finale | 18.7. | ||||||||||||||
1 | Rasmus Virks Rasmus Virks ('03) | 03 | EST | 52.06 | |||||||||||
2 | Varmo Pärnpuu Varmo Pärnpuu ('04) | 04 | EST | 43.73 | |||||||||||
3 | Madis Kaare Madis Kaare ('03) | 03 | EST | 43.23 | PB | ||||||||||
4 | Tõnis Lees Tõnis Lees ('04) | 04 | EST | 41.86 | PB | ||||||||||
5 | Simo Verrev Simo Verrev ('04) | 04 | EST | 39.60 | PB | ||||||||||
6 | Marten Roasto Marten Roasto ('04) | 04 | EST | 38.42 | PB | ||||||||||
P15 100 m 17.7. Vind: +3.3 Finale A Finale | 17.7. | Vind: +3.3 | |||||||||||||
1 | Marit Kutman Marit Kutman ('03) | 03 | EST | 12.24 | w | ||||||||||
3 | Mariliis Kruve Mariliis Kruve ('03) | 03 | EST | 12.69 | w | ||||||||||
5 | Kätlin Koplus Kätlin Koplus ('03) | 03 | EST | 12.98 | w | ||||||||||
7 | Annabel Raudsepp Annabel Raudsepp ('03) | 03 | EST | 13.28 | |||||||||||
8 | Destiny Lanelle Moses Destiny Lanelle Moses ('03) | 03 | EST | 13.31 | PB | ||||||||||
9 | Hanna Maria Fatkin Hanna Maria Fatkin ('04) | 04 | EST | 13.38 | PB | ||||||||||
10 | Iiris Rehme Iiris Rehme ('04) | 04 | EST | 13.42 | PB | ||||||||||
11 | Annaliise Tamm Annaliise Tamm ('04) | 04 | EST | 13.50 | PB | ||||||||||
P15 200 m 18.7. Vind: +0.9 Finale A Finale | 18.7. | Vind: +0.9 | |||||||||||||
1 | Mariliis Kruve Mariliis Kruve ('03) | 03 | EST | 26.71 | =PB | ||||||||||
2 | Kätlin Koplus Kätlin Koplus ('03) | 03 | EST | 26.76 | PB | ||||||||||
3 | Emma Triin Seer Emma Triin Seer ('04) | 04 | EST | 27.40 | PB | ||||||||||
4 | Grete Karsna Grete Karsna ('04) | 04 | EST | 27.84 | w | ||||||||||
5 | Mona Linda Sikkal Mona Linda Sikkal ('03) | 03 | EST | 27.97 | |||||||||||
6 | Iiris Rehme Iiris Rehme ('04) | 04 | EST | 28.14 | PB | ||||||||||
7 | Rii Tartu Rii Tartu ('04) | 04 | EST | 28.34 | PB | ||||||||||
8 | Hanna Maria Fatkin Hanna Maria Fatkin ('04) | 04 | EST | 28.37 | w | ||||||||||
9 | Annabel Raudsepp Annabel Raudsepp ('03) | 03 | EST | 28.46 | w | ||||||||||
10 | Brita Mia Marran Brita Mia Marran ('04) | 04 | EST | 28.53 | PB | ||||||||||
11 | Anastassia Loskutova Anastassia Loskutova ('04) | 04 | EST | 28.59 | PB | ||||||||||
11 | Ida Liisa Junti Ida Liisa Junti ('03) | 03 | EST | 28.59 | PB | ||||||||||
13 | Destiny Lanelle Moses Destiny Lanelle Moses ('03) | 03 | EST | 28.65 | w | ||||||||||
14 | Terle Tomson Terle Tomson ('04) | 04 | EST | 28.66 | |||||||||||
15 | Laura-Liisa Väli Laura-Liisa Väli ('03) | 03 | EST | 28.70 | PB | ||||||||||
16 | Ester Liira Ester Liira ('03) | 03 | EST | 29.16 | PB | ||||||||||
17 | Meelika Toom Meelika Toom ('04) | 04 | EST | 29.16 | PB | ||||||||||
18 | Carmen Pajuste Carmen Pajuste ('03) | 03 | EST | 29.72 | PB | ||||||||||
19 | Carmen Beljaev Carmen Beljaev ('03) | 03 | EST | 29.74 | |||||||||||
20 | Käroliina Kask Käroliina Kask ('03) | 03 | EST | 29.85 | |||||||||||
21 | Annelise Pastarus Annelise Pastarus ('04) | 04 | EST | 29.88 | PB | ||||||||||
P15 400 m 17.7. Finale A Finale | 17.7. | ||||||||||||||
1 | Carmen Rääk Carmen Rääk ('04) | 04 | EST | 1:02.67 | PB | ||||||||||
2 | Grete Karsna Grete Karsna ('04) | 04 | EST | 1:04.49 | PB | ||||||||||
3 | Laura Mõik Laura Mõik ('03) | 03 | EST | 1:05.02 | |||||||||||
4 | Karoliine Käsper Karoliine Käsper ('04) | 04 | EST | 1:08.02 | PB | ||||||||||
5 | Käroliina Kask Käroliina Kask ('03) | 03 | EST | 1:09.74 | |||||||||||
6 | Iiris Rehme Iiris Rehme ('04) | 04 | EST | 1:12.36 | |||||||||||
P15 800 m 18.7. Finale A Finale | 18.7. | ||||||||||||||
1 | Anastassia Bogatõrjova Anastassia Bogatõrjova ('04) | 04 | EST | 2:20.34 | NU18R | PB | |||||||||
3 | Carmen Rääk Carmen Rääk ('04) | 04 | EST | 2:28.13 | |||||||||||
4 | Anete Randma Anete Randma ('03) | 03 | EST | 2:29.38 | PB | ||||||||||
5 | Mari Mai Ruus Mari Mai Ruus ('04) | 04 | EST | 2:32.38 | |||||||||||
6 | Laura Mõik Laura Mõik ('03) | 03 | EST | 2:36.67 | |||||||||||
7 | Annely Bankier Annely Bankier ('04) | 04 | EST | 2:44.68 | PB | ||||||||||
8 | Marii Maria Alund Marii Maria Alund ('04) | 04 | EST | 2:46.76 | |||||||||||
9 | Triinu Lota Lepp Triinu Lota Lepp ('03) | 03 | EST | 2:49.05 | SB | ||||||||||
P15 1500 m 17.7. Finale A Finale | 17.7. | ||||||||||||||
2 | Getriin Marii Lessing Getriin Marii Lessing ('03) | 03 | EST | 5:25.1h | PB | ||||||||||
3 | Eliise Luks Eliise Luks ('04) | 04 | EST | 5:48.2h | |||||||||||
4 | Gizela Gunin Gizela Gunin ('04) | 04 | EST | 6:06.0h | |||||||||||
P15 300 m hæk 17.7. Finale A Finale | 17.7. | ||||||||||||||
1 | Carmen Rääk Carmen Rääk ('04) | 04 | EST | 46.93 | |||||||||||
2 | Ester Liira Ester Liira ('03) | 03 | EST | 49.89 | PB | ||||||||||
3 | Keity-Liina Kallas Keity-Liina Kallas ('03) | 03 | EST | 51.20 | |||||||||||
4 | Anna Lensment Anna Lensment ('03) | 03 | EST | 51.76 | |||||||||||
5 | Meelika Toom Meelika Toom ('04) | 04 | EST | 51.83 | |||||||||||
6 | Marianne Kivi Marianne Kivi ('03) | 03 | EST | 52.56 | PB | ||||||||||
7 | Carmen Pajuste Carmen Pajuste ('03) | 03 | EST | 52.74 | PB | ||||||||||
8 | Keidi Keerberg Keidi Keerberg ('04) | 04 | EST | 53.83 | PB | ||||||||||
9 | Annely Bankier Annely Bankier ('04) | 04 | EST | 56.35 | |||||||||||
10 | Oona Koplimäe Oona Koplimäe ('03) | 03 | EST | 57.96 | PB | ||||||||||
P15 Stangspring 17.7. Finale A Finale | 17.7. | ||||||||||||||
1 | Marianne Kivi Marianne Kivi ('03) | 03 | EST | 3.50 | PB | ||||||||||
2 | Jane Roosimägi Jane Roosimägi ('04) | 04 | EST | 3.00 | |||||||||||
3 | Laure Kiivit Laure Kiivit ('04) | 04 | EST | 3.00 | PB | ||||||||||
4 | Mona Linda Sikkal Mona Linda Sikkal ('03) | 03 | EST | 2.90 | PB | ||||||||||
4 | Marion Köhler Marion Köhler ('03) | 03 | EST | 2.90 | PB | ||||||||||
6 | Martha-Liset Rõõmussar Martha-Liset Rõõmussar ('04) | 04 | EST | 2.70 | |||||||||||
7 | Johanna Elisabeth Ader Johanna Elisabeth Ader ('04) | 04 | EST | 2.60 | |||||||||||
8 | Isabell-Mary Luik Isabell-Mary Luik ('04) | 04 | EST | 2.50 | |||||||||||
9 | Meelika Toom Meelika Toom ('04) | 04 | EST | 2.50 | =PB | ||||||||||
10 | Annabel Moor Annabel Moor ('03) | 03 | EST | 2.20 | PB | ||||||||||
10 | Liset Kasepuu Liset Kasepuu ('04) | 04 | EST | 2.20 | |||||||||||
P15 Længdespring 18.7. Finale A Finale | 18.7. | ||||||||||||||
1 | Laura Lokotar Laura Lokotar ('03) | 03 | EST | 5.39 | +1.9 | PB | |||||||||
2 | Kaireen Penek Kaireen Penek ('04) | 04 | EST | 5.36 | +1.5 | ||||||||||
3 | Amanda Allas Amanda Allas ('04) | 04 | EST | 5.33 | +1.1 | PB | |||||||||
4 | Marion Köhler Marion Köhler ('03) | 03 | EST | 5.20 | +1.5 | PB | |||||||||
5 | Leelo Aino Jürgenstein Leelo Aino Jürgenstein ('03) | 03 | EST | 5.16 | +1.4 | PB | |||||||||
6 | Inkari Karmel Juurikas Inkari Karmel Juurikas ('03) | 03 | EST | 5.13 | +1.1 | PB | |||||||||
7 | Anabel Sarapuu Anabel Sarapuu ('04) | 04 | EST | 5.10 | +1.3 | ||||||||||
8 | Kätlin Koplus Kätlin Koplus ('03) | 03 | EST | 4.92 | w | +2.4 | |||||||||
9 | Rii Tartu Rii Tartu ('04) | 04 | EST | 4.92 | w | +2.9 | |||||||||
10 | Destiny Lanelle Moses Destiny Lanelle Moses ('03) | 03 | EST | 4.88 | +0.7 | PB | |||||||||
12 | Emma Goos Emma Goos ('04) | 04 | EST | 4.82 | +1.4 | ||||||||||
13 | Elit-Marlene Agu Elit-Marlene Agu ('04) | 04 | EST | 4.81 | +0.9 | PB | |||||||||
14 | Oona Koplimäe Oona Koplimäe ('03) | 03 | EST | 4.72 | +0.5 | ||||||||||
15 | Karoliine Käsper Karoliine Käsper ('04) | 04 | EST | 4.72 | +1.2 | ||||||||||
16 | Käroliina Kask Käroliina Kask ('03) | 03 | EST | 4.68 | w | +2.7 | |||||||||
17 | Annabel Raudsepp Annabel Raudsepp ('03) | 03 | EST | 4.64 | w | +2.1 | |||||||||
18 | Kamilla Samson Kamilla Samson ('03) | 03 | EST | 4.60 | +1.9 | PB | |||||||||
19 | Ida Liisa Junti Ida Liisa Junti ('03) | 03 | EST | 4.60 | +1.5 | PB | |||||||||
20 | Annelise Pastarus Annelise Pastarus ('04) | 04 | EST | 4.50 | +1.2 | ||||||||||
21 | Eva-Maria Oberg Eva-Maria Oberg ('04) | 04 | EST | 4.49 | +1.3 | PB | |||||||||
22 | Annaliise Tamm Annaliise Tamm ('04) | 04 | EST | 4.46 | +1.6 | ||||||||||
23 | Helen Holzmann Helen Holzmann ('04) | 04 | EST | 4.43 | w | +2.6 | |||||||||
24 | Iiris Rehme Iiris Rehme ('04) | 04 | EST | 4.38 | w | +2.2 | |||||||||
25 | Carmen Beljaev Carmen Beljaev ('03) | 03 | EST | 4.32 | +1.2 | ||||||||||
26 | Keidi Keerberg Keidi Keerberg ('04) | 04 | EST | 4.32 | w | +2.3 | |||||||||
Käroliina Kask Käroliina Kask ('03) | 03 | EST | 4.56 | +1.2 | |||||||||||
Rii Tartu Rii Tartu ('04) | 04 | EST | 4.45 | +0.5 | |||||||||||
Helen Holzmann Helen Holzmann ('04) | 04 | EST | 4.33 | +0.1 | |||||||||||
P15 Trespring 17.7. Finale A Finale | 17.7. | ||||||||||||||
1 | Amanda Allas Amanda Allas ('04) | 04 | EST | 11.15 | w | +3.6 | |||||||||
2 | Anna Lensment Anna Lensment ('03) | 03 | EST | 11.12 | +0.1 | PB | |||||||||
3 | Mirtel Klaar Mirtel Klaar ('05) | 05 | EST | 10.81 | +1.5 | PB | |||||||||
4 | Maily Märss Maily Märss ('04) | 04 | EST | 10.70 | +1.7 | PB | |||||||||
5 | Karoliine Käsper Karoliine Käsper ('04) | 04 | EST | 10.64 | w | +2.3 | |||||||||
7 | Leelo Aino Jürgenstein Leelo Aino Jürgenstein ('03) | 03 | EST | 10.43 | +1.5 | PB | |||||||||
8 | Oona Koplimäe Oona Koplimäe ('03) | 03 | EST | 10.23 | w | +2.4 | |||||||||
9 | Anna Liisa Kattai Anna Liisa Kattai ('03) | 03 | EST | 9.77 | +1.8 | SB | |||||||||
Amanda Allas Amanda Allas ('04) | 04 | EST | 10.79 | +1.9 | PB | ||||||||||
Karoliine Käsper Karoliine Käsper ('04) | 04 | EST | 10.48 | +1.9 | |||||||||||
Oona Koplimäe Oona Koplimäe ('03) | 03 | EST | 10.10 | +1.4 | PB | ||||||||||
P15 Kuglestød 3.0 kg 18.7. Finale A Finale | 18.7. | ||||||||||||||
1 | Kelly Heinpõld Kelly Heinpõld ('03) | 03 | EST | 14.00 | |||||||||||
2 | Mariliis Lääniste Mariliis Lääniste ('03) | 03 | EST | 12.02 | |||||||||||
3 | Eleriin Hirv Eleriin Hirv ('03) | 03 | EST | 11.77 | |||||||||||
4 | Berit Saar Berit Saar ('04) | 04 | EST | 11.21 | |||||||||||
5 | Maily Märss Maily Märss ('04) | 04 | EST | 10.58 | |||||||||||
6 | Doris Nurk Doris Nurk ('03) | 03 | EST | 9.98 | |||||||||||
7 | Anna-Marii Lette Anna-Marii Lette ('03) | 03 | EST | 9.97 | PB | ||||||||||
8 | Kärt Trinity Sillaots Kärt Trinity Sillaots ('03) | 03 | EST | 9.86 | |||||||||||
9 | Annabel Moor Annabel Moor ('03) | 03 | EST | 9.84 | PB | ||||||||||
10 | Johanna Elisabeth Ader Johanna Elisabeth Ader ('04) | 04 | EST | 9.20 | |||||||||||
11 | Katharina Kivi Katharina Kivi ('03) | 03 | EST | 9.10 | |||||||||||
12 | Liisi Lembit Liisi Lembit ('04) | 04 | EST | 8.83 | |||||||||||
13 | Eva-Maria Oberg Eva-Maria Oberg ('04) | 04 | EST | 8.75 | |||||||||||
P15 Diskoskast 0.75 kg 17.7. Finale A Finale | 17.7. | ||||||||||||||
1 | Kelly Heinpõld Kelly Heinpõld ('03) | 03 | EST | 45.88 | |||||||||||
2 | Mariliis Lääniste Mariliis Lääniste ('03) | 03 | EST | 41.97 | PB | ||||||||||
3 | Eleriin Hirv Eleriin Hirv ('03) | 03 | EST | 36.74 | PB | ||||||||||
4 | Kärt Trinity Sillaots Kärt Trinity Sillaots ('03) | 03 | EST | 34.57 | |||||||||||
5 | Johanna Elisabeth Ader Johanna Elisabeth Ader ('04) | 04 | EST | 32.78 | PB | ||||||||||
6 | Anna Liisa Kattai Anna Liisa Kattai ('03) | 03 | EST | 32.41 | PB | ||||||||||
7 | Maily Märss Maily Märss ('04) | 04 | EST | 30.37 | |||||||||||
8 | Kulla Saatmäe Kulla Saatmäe ('04) | 04 | EST | 28.53 | |||||||||||
9 | Anna-Marii Lette Anna-Marii Lette ('03) | 03 | EST | 25.93 | |||||||||||
10 | Doris Nurk Doris Nurk ('03) | 03 | EST | 25.54 | PB | ||||||||||
11 | Jane Roosimägi Jane Roosimägi ('04) | 04 | EST | 24.96 | |||||||||||
12 | Kamilla Samson Kamilla Samson ('03) | 03 | EST | 24.75 | PB | ||||||||||
13 | Liisi Lembit Liisi Lembit ('04) | 04 | EST | 23.97 | |||||||||||
14 | Eva-Maria Oberg Eva-Maria Oberg ('04) | 04 | EST | 23.85 | |||||||||||
15 | Ethe-Liisa Parts Ethe-Liisa Parts ('04) | 04 | EST | 21.61 | PB | ||||||||||
16 | Liset Kasepuu Liset Kasepuu ('04) | 04 | EST | 21.51 | PB | ||||||||||
17 | Carmen Beljaev Carmen Beljaev ('03) | 03 | EST | 21.45 | |||||||||||
P15 Hammerkast 3.0 kg 17.7. Finale A Finale | 17.7. | ||||||||||||||
1 | Kelly Heinpõld Kelly Heinpõld ('03) | 03 | EST | 58.31 | PB | ||||||||||
2 | Brit Marii Veri Brit Marii Veri ('03) | 03 | EST | 42.42 | |||||||||||
3 | Liisi Lembit Liisi Lembit ('04) | 04 | EST | 39.08 | |||||||||||
4 | Kulla Saatmäe Kulla Saatmäe ('04) | 04 | EST | 33.94 | PB | ||||||||||
5 | Violetta Pohlasalu Violetta Pohlasalu ('03) | 03 | EST | 31.32 | |||||||||||
6 | Kärt Trinity Sillaots Kärt Trinity Sillaots ('03) | 03 | EST | 29.77 | |||||||||||
P15 Spydkast 400 gram 18.7. Finale A Finale | 18.7. | ||||||||||||||
1 | Jane Roosimägi Jane Roosimägi ('04) | 04 | EST | 45.29 | |||||||||||
2 | Berit Saar Berit Saar ('04) | 04 | EST | 40.24 | |||||||||||
3 | Isabell-Mary Luik Isabell-Mary Luik ('04) | 04 | EST | 38.75 | |||||||||||
4 | Keity-Liina Kallas Keity-Liina Kallas ('03) | 03 | EST | 36.61 | PB | ||||||||||
5 | Loretta Pohlasalu Loretta Pohlasalu ('03) | 03 | EST | 34.89 | |||||||||||
6 | Johanna Elisabeth Ader Johanna Elisabeth Ader ('04) | 04 | EST | 34.80 | |||||||||||
7 | Anfisa Karyagina Anfisa Karyagina ('04) | 04 | EST | 34.04 | PB | ||||||||||
8 | Laura-Liisa Väli Laura-Liisa Väli ('03) | 03 | EST | 32.92 | |||||||||||
9 | Laura Lokotar Laura Lokotar ('03) | 03 | EST | 32.25 | |||||||||||
10 | Maily Märss Maily Märss ('04) | 04 | EST | 31.65 | |||||||||||
11 | Marion Köhler Marion Köhler ('03) | 03 | EST | 31.49 | |||||||||||
12 | Helen Holzmann Helen Holzmann ('04) | 04 | EST | 31.12 | PB | ||||||||||
13 | Karina Mihhailova Karina Mihhailova ('03) | 03 | EST | 30.43 | PB | ||||||||||
14 | Marii Maria Alund Marii Maria Alund ('04) | 04 | EST | 29.63 | PB | ||||||||||
15 | Elit-Marlene Agu Elit-Marlene Agu ('04) | 04 | EST | 28.42 | PB | ||||||||||
16 | Liisi Lembit Liisi Lembit ('04) | 04 | EST | 27.72 | |||||||||||
D13 100 m 17.7. Vind: +3.0 Finale A Finale | 17.7. | Vind: +3.0 | |||||||||||||
1 | Romet Kivi Romet Kivi ('05) | 05 | EST | 12.36 | w | ||||||||||
2 | Keio Essa Keio Essa ('05) | 05 | EST | 12.45 | w | ||||||||||
3 | Uku Nurk Uku Nurk ('05) | 05 | EST | 12.88 | w | ||||||||||
4 | Gaimo Salumäe Gaimo Salumäe ('05) | 05 | EST | 13.23 | w | ||||||||||
D13 200 m 18.7. Vind: +3.5 Finale A Finale | 18.7. | Vind: +3.5 | |||||||||||||
1 | Harry Richard Jääger Harry Richard Jääger ('05) | 05 | EST | 26.38 | w | ||||||||||
2 | Uku Nurk Uku Nurk ('05) | 05 | EST | 26.89 | w | ||||||||||
3 | Herman Seire Herman Seire ('06) | 06 | EST | 27.35 | w | ||||||||||
4 | Alexander Kapp Alexander Kapp ('05) | 05 | EST | 27.46 | w | ||||||||||
5 | Ralf Lepasson Ralf Lepasson ('06) | 06 | EST | 29.63 | w | ||||||||||
D13 400 m 17.7. Finale A Finale | 17.7. | ||||||||||||||
1 | Gaimo Salumäe Gaimo Salumäe ('05) | 05 | EST | 1:01.07 | |||||||||||
2 | Alexander Kapp Alexander Kapp ('05) | 05 | EST | 1:03.92 | |||||||||||
3 | Chris Marcus Krahv Chris Marcus Krahv ('05) | 05 | EST | 1:05.75 | |||||||||||
D13 800 m 18.7. Finale A Finale | 18.7. | ||||||||||||||
1 | Gaimo Salumäe Gaimo Salumäe ('05) | 05 | EST | 2:16.72 | PB | ||||||||||
2 | Rasmus Randoja Rasmus Randoja ('05) | 05 | EST | 2:17.12 | PB | ||||||||||
3 | Romet Kivi Romet Kivi ('05) | 05 | EST | 2:21.92 | PB | ||||||||||
4 | Timo Kaarus Timo Kaarus ('05) | 05 | EST | 2:29.14 | PB | ||||||||||
5 | Jesse Lauter Jesse Lauter ('06) | 06 | EST | 2:29.81 | PB | ||||||||||
6 | Rasmus Boisen Rasmus Boisen ('05) | 05 | EST | 2:30.59 | PB | ||||||||||
D13 200m Hurdles (68.6cm) 17.7. Vind: +4.0 Finale A Finale | 17.7. | Vind: +4.0 | |||||||||||||
1 | Kristjan Kari Kristjan Kari ('05) | 05 | EST | 30.51 | w | ||||||||||
2 | Andreas Trumm Andreas Trumm ('06) | 06 | EST | 30.79 | w | ||||||||||
3 | Mehis Meesaak Mehis Meesaak ('05) | 05 | EST | 31.87 | w | ||||||||||
4 | Ralf Lepasson Ralf Lepasson ('06) | 06 | EST | 32.0h | w | ||||||||||
5 | Karl Kristjan Pohlak Karl Kristjan Pohlak ('06) | 06 | EST | 33.00 | w | ||||||||||
6 | Reio Metsla Reio Metsla ('05) | 05 | EST | 33.48 | w | ||||||||||
D13 Højdespring 17.7. Finale A Finale | 17.7. | ||||||||||||||
1 | Aivar Ellam Aivar Ellam ('05) | 05 | EST | 1.63 | |||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Timo Kaarus Timo Kaarus ('05) | 05 | EST | 1.60 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Kristen Robin Mast Kristen Robin Mast ('06) | 06 | EST | 1.45 | |||||||||||
D13 Stangspring 18.7. Finale A Finale | 18.7. | ||||||||||||||
1 | Harry Richard Jääger Harry Richard Jääger ('05) | 05 | EST | 3.15 | PB | ||||||||||
2 | Andreas Trumm Andreas Trumm ('06) | 06 | EST | 2.95 | |||||||||||
3 | Ralf Lepasson Ralf Lepasson ('06) | 06 | EST | 2.85 | |||||||||||
4 | Karl Kristjan Pohlak Karl Kristjan Pohlak ('06) | 06 | EST | 2.80 | =PB | ||||||||||
5 | Kristjan Kari Kristjan Kari ('05) | 05 | EST | 2.80 | =PB | ||||||||||
6 | Martin Trumm Martin Trumm ('06) | 06 | EST | 2.70 | |||||||||||
7 | Risto Kalju Risto Kalju ('06) | 06 | EST | 2.50 | =PB | ||||||||||
8 | Timo Kaarus Timo Kaarus ('05) | 05 | EST | 2.50 | PB | ||||||||||
9 | Sigmard Aasa Sigmard Aasa ('05) | 05 | EST | 2.20 | |||||||||||
D13 Længdespring 17.7. Finale A Finale | 17.7. | ||||||||||||||
1 | Aivar Ellam Aivar Ellam ('05) | 05 | EST | 5.74 | w | +2.1 | |||||||||
2 | Romet Kivi Romet Kivi ('05) | 05 | EST | 5.40 | +1.7 | PB | |||||||||
3 | Andreas Trumm Andreas Trumm ('06) | 06 | EST | 5.05 | w | +3.4 | |||||||||
Aivar Ellam Aivar Ellam ('05) | 05 | EST | 5.55 | +1.1 | PB | ||||||||||
Andreas Trumm Andreas Trumm ('06) | 06 | EST | 5.04 | +1.7 | PB | ||||||||||
D13 Kuglestød 3.0 kg 18.7. Finale A Finale | 18.7. | ||||||||||||||
1 | Karl-Marti Kõivoste Karl-Marti Kõivoste ('05) | 05 | EST | 12.23 | PB | ||||||||||
2 | Tõnis Hendrik Tallo Tõnis Hendrik Tallo ('05) | 05 | EST | 10.50 | PB | ||||||||||
3 | Marko Gustavson Marko Gustavson ('06) | 06 | EST | 10.27 | |||||||||||
D13 Diskoskast 0.75 kg 17.7. Finale A Finale | 17.7. | ||||||||||||||
1 | Timo Kaarus Timo Kaarus ('05) | 05 | EST | 34.47 | PB | ||||||||||
2 | Keio Essa Keio Essa ('05) | 05 | EST | 33.01 | PB | ||||||||||
3 | Kristjan Kari Kristjan Kari ('05) | 05 | EST | 31.84 | |||||||||||
4 | Karl-Marti Kõivoste Karl-Marti Kõivoste ('05) | 05 | EST | 30.86 | PB | ||||||||||
5 | Hendrik Kookmaa Hendrik Kookmaa ('05) | 05 | EST | 29.61 | |||||||||||
6 | Marko Gustavson Marko Gustavson ('06) | 06 | EST | 29.59 | PB | ||||||||||
7 | Joonatan Jürimaa Joonatan Jürimaa ('05) | 05 | EST | 27.56 | |||||||||||
D13 Spydkast 500 gram 18.7. Finale A Finale | 18.7. | ||||||||||||||
1 | Romet Kivi Romet Kivi ('05) | 05 | EST | 39.01 | |||||||||||
2 | Joonatan Jürimaa Joonatan Jürimaa ('05) | 05 | EST | 35.24 | PB | ||||||||||
3 | Tõnis Hendrik Tallo Tõnis Hendrik Tallo ('05) | 05 | EST | 34.85 | PB | ||||||||||
4 | Marko Gustavson Marko Gustavson ('06) | 06 | EST | 31.85 | PB | ||||||||||
5 | Chris Marcus Krahv Chris Marcus Krahv ('05) | 05 | EST | 30.62 | PB | ||||||||||
6 | Andreas Kase Andreas Kase ('06) | 06 | EST | 30.51 | PB | ||||||||||
P13 100 m 17.7. Vind: +3.8 Finale A Finale | 17.7. | Vind: +3.8 | |||||||||||||
1 | Marie Randala Marie Randala ('05) | 05 | EST | 12.91 | w | ||||||||||
3 | Grethe Karoline Kaljaste Grethe Karoline Kaljaste ('05) | 05 | EST | 13.48 | w | ||||||||||
4 | Emily Soots Emily Soots ('06) | 06 | EST | 13.92 | w | ||||||||||
6 | Maribel Arge Maribel Arge ('05) | 05 | EST | 14.25 | w | ||||||||||
7 | Teneli Hain Teneli Hain ('05) | 05 | EST | 14.47 | PB | ||||||||||
8 | Kaili Terve Kaili Terve ('05) | 05 | EST | 14.66 | PB | ||||||||||
P13 200 m 18.7. Vind: +2.7 Finale A Finale | 18.7. | Vind: +2.7 | |||||||||||||
1 | Mirtel Klaar Mirtel Klaar ('05) | 05 | EST | 26.89 | w | ||||||||||
2 | Marie Randala Marie Randala ('05) | 05 | EST | 26.95 | w | ||||||||||
3 | Anna Theresa Gustavson Anna Theresa Gustavson ('05) | 05 | EST | 24.69 | w | ||||||||||
4 | Grethe Karoline Kaljaste Grethe Karoline Kaljaste ('05) | 05 | EST | 28.16 | w | ||||||||||
5 | Carmel Rebane Carmel Rebane ('06) | 06 | EST | 28.80 | w | ||||||||||
6 | Livia Filipozzi Livia Filipozzi ('06) | 06 | EST | 29.14 | w | ||||||||||
7 | Stella Seim Stella Seim ('06) | 06 | EST | 29.64 | w | ||||||||||
8 | Maria Kuris Maria Kuris ('05) | 05 | EST | 29.86 | w | ||||||||||
9 | Maribel Arge Maribel Arge ('05) | 05 | EST | 29.95 | w | ||||||||||
10 | Melani Väits Melani Väits ('05) | 05 | EST | 30.01 | PB | ||||||||||
11 | Teneli Hain Teneli Hain ('05) | 05 | EST | 30.09 | w | ||||||||||
12 | Liisbel Almet Liisbel Almet ('05) | 05 | EST | 30.62 | w | ||||||||||
13 | Hanna-Liisa Kaarmann Hanna-Liisa Kaarmann ('05) | 05 | EST | 30.72 | w | ||||||||||
14 | Senta Koplimäe Senta Koplimäe ('05) | 05 | EST | 31.05 | PB | ||||||||||
15 | Helene Teder Helene Teder ('06) | 06 | EST | 31.05 | PB | ||||||||||
16 | Mirtel Meribel Kaskema Mirtel Meribel Kaskema ('05) | 05 | EST | 31.10 | w | ||||||||||
P13 400 m 17.7. Finale A Finale | 17.7. | ||||||||||||||
1 | Livia Filipozzi Livia Filipozzi ('06) | 06 | EST | 1:07.95 | |||||||||||
2 | Marie Pihlap Marie Pihlap ('06) | 06 | EST | 1:09.39 | PB | ||||||||||
3 | Carmel Rebane Carmel Rebane ('06) | 06 | EST | 1:10.05 | |||||||||||
4 | Viktoria Tasane Viktoria Tasane ('05) | 05 | EST | 1:12.15 | PB | ||||||||||
5 | Andra Lepasson Andra Lepasson ('06) | 06 | EST | 1:13.19 | PB | ||||||||||
6 | Mia Maria Lipsmäe Mia Maria Lipsmäe ('05) | 05 | EST | 1:16.34 | PB | ||||||||||
P13 800 m 18.7. Finale A Finale | 18.7. | ||||||||||||||
1 | Marie Pihlap Marie Pihlap ('06) | 06 | EST | 2:40.97 | PB | ||||||||||
2 | Kaili Terve Kaili Terve ('05) | 05 | EST | 2:43.87 | SB | ||||||||||
3 | Anette Pets Anette Pets ('05) | 05 | EST | 2:44.35 | PB | ||||||||||
4 | Aljona Davõdova Aljona Davõdova ('05) | 05 | EST | 2:45.13 | PB | ||||||||||
5 | Bianka Uhtjärv Bianka Uhtjärv ('06) | 06 | EST | 2:45.56 | PB | ||||||||||
6 | Merili Käsper Merili Käsper ('06) | 06 | EST | 2:45.92 | PB | ||||||||||
P13 200 m hæk 68.6 cm 17.7. Vind: +2.3 Finale A Finale | 17.7. | Vind: +2.3 | |||||||||||||
1 | Emma Kathrina Hein Emma Kathrina Hein ('05) | 05 | EST | 31.25 | w | ||||||||||
2 | Berit Kukk Berit Kukk ('05) | 05 | EST | 31.58 | w | ||||||||||
3 | Livia Filipozzi Livia Filipozzi ('06) | 06 | EST | 32.50 | w | ||||||||||
4 | Kleer Jaani Kleer Jaani ('05) | 05 | EST | 32.66 | w | ||||||||||
5 | Stella Seim Stella Seim ('06) | 06 | EST | 33.89 | w | ||||||||||
6 | Edeli Hain Edeli Hain ('05) | 05 | EST | 34.66 | w | ||||||||||
P13 Højdespring 17.7. Finale A Finale | 17.7. | ||||||||||||||
1 | Emma Kathrina Hein Emma Kathrina Hein ('05) | 05 | EST | 1.54 | |||||||||||
2 | Alina Tamp Alina Tamp ('06) | 06 | EST | 1.51 | PB | ||||||||||
3 | Kleer Jaani Kleer Jaani ('05) | 05 | EST | 1.48 | =SB | ||||||||||
4 | Anett Saarjõe Anett Saarjõe ('05) | 05 | EST | 1.48 | |||||||||||
5 | Karmen Bruus Karmen Bruus ('05) | 05 | EST | 1.48 | |||||||||||
6 | Merili Käsper Merili Käsper ('06) | 06 | EST | 1.35 | |||||||||||
7 | Miia Tillmann Miia Tillmann ('05) | 05 | EST | 1.35 | =PB | ||||||||||
8 | Liisbel Almet Liisbel Almet ('05) | 05 | EST | 1.35 | |||||||||||
P13 Stangspring 18.7. Finale A Finale | 18.7. | ||||||||||||||
1 | Noora Liisa Ader Noora Liisa Ader ('05) | 05 | EST | 2.65 | |||||||||||
2 | Emma Kathrina Hein Emma Kathrina Hein ('05) | 05 | EST | 2.65 | PB | ||||||||||
3 | Lisett Sarap Lisett Sarap ('05) | 05 | EST | 2.65 | PB | ||||||||||
4 | Kleer Jaani Kleer Jaani ('05) | 05 | EST | 2.40 | =PB | ||||||||||
5 | Anett Saarjõe Anett Saarjõe ('05) | 05 | EST | 2.20 | PB | ||||||||||
6 | Andra Lepasson Andra Lepasson ('06) | 06 | EST | 2.10 | |||||||||||
7 | Janete Noodla Janete Noodla ('06) | 06 | EST | 2.00 | |||||||||||
P13 Længdespring 17.7. Finale A Finale | 17.7. | ||||||||||||||
2 | Mari Silvia Lauri Mari Silvia Lauri ('05) | 05 | EST | 5.10 | +1.5 | ||||||||||
3 | Marie Randala Marie Randala ('05) | 05 | EST | 4.87 | +2.0 | PB | |||||||||
4 | Berit Kukk Berit Kukk ('05) | 05 | EST | 4.81 | +1.2 | =PB | |||||||||
5 | Karmen Bruus Karmen Bruus ('05) | 05 | EST | 4.78 | w | +2.3 | |||||||||
6 | Mirtel Klaar Mirtel Klaar ('05) | 05 | EST | 4.77 | w | +4.8 | |||||||||
7 | Laura Kompus Laura Kompus ('05) | 05 | EST | 4.74 | +0.8 | PB | |||||||||
8 | Grethe Karoline Kaljaste Grethe Karoline Kaljaste ('05) | 05 | EST | 4.64 | +1.0 | ||||||||||
9 | Maribel Arge Maribel Arge ('05) | 05 | EST | 4.47 | w | +3.0 | |||||||||
10 | Noora Liisa Ader Noora Liisa Ader ('05) | 05 | EST | 4.47 | +1.1 | ||||||||||
11 | Stella Seim Stella Seim ('06) | 06 | EST | 4.38 | +1.0 | PB | |||||||||
12 | Edeli Hain Edeli Hain ('05) | 05 | EST | 4.34 | w | +2.7 | |||||||||
13 | Hannaleena Liiv Hannaleena Liiv ('05) | 05 | EST | 4.32 | w | +2.3 | |||||||||
Karmen Bruus Karmen Bruus ('05) | 05 | EST | 4.71 | +1.4 | |||||||||||
Mirtel Klaar Mirtel Klaar ('05) | 05 | EST | 4.68 | +1.9 | PB | ||||||||||
Maribel Arge Maribel Arge ('05) | 05 | EST | 4.38 | +1.1 | |||||||||||
P13 Kuglestød 2.0 kg 18.7. Finale A Finale | 18.7. | ||||||||||||||
1 | Greete-Liis Krapp Greete-Liis Krapp ('05) | 05 | EST | 12.79 | |||||||||||
2 | Gerli Endrekson Gerli Endrekson ('05) | 05 | EST | 12.11 | |||||||||||
3 | Helene Metsmaa Helene Metsmaa ('05) | 05 | EST | 11.12 | |||||||||||
4 | Kaili Terve Kaili Terve ('05) | 05 | EST | 10.03 | PB | ||||||||||
5 | Anett Saarjõe Anett Saarjõe ('05) | 05 | EST | 9.32 | |||||||||||
6 | Kaisa Vahula Kaisa Vahula ('05) | 05 | EST | 9.26 | |||||||||||
7 | Anni Isakar Anni Isakar ('05) | 05 | EST | 8.99 | PB | ||||||||||
8 | Marlen Olivia Krull Marlen Olivia Krull ('05) | 05 | EST | 8.75 | |||||||||||
P13 Diskoskast 0.6 kg 17.7. Finale A Finale | 17.7. | ||||||||||||||
1 | Gerli Endrekson Gerli Endrekson ('05) | 05 | EST | 32.41 | |||||||||||
2 | Noora Liisa Ader Noora Liisa Ader ('05) | 05 | EST | 29.21 | |||||||||||
3 | Lisett Sarap Lisett Sarap ('05) | 05 | EST | 28.01 | PB | ||||||||||
4 | Greete-Liis Krapp Greete-Liis Krapp ('05) | 05 | EST | 22.44 | PB | ||||||||||
5 | Merili Käsper Merili Käsper ('06) | 06 | EST | 21.85 | PB | ||||||||||
6 | Viktoria Tasane Viktoria Tasane ('05) | 05 | EST | 21.27 | |||||||||||
7 | Katarina Utsal Katarina Utsal ('06) | 06 | EST | 21.11 | PB | ||||||||||
P13 Hammerkast 2.0 kg 17.7. Finale A Finale | 17.7. | ||||||||||||||
1 | Gerli Endrekson Gerli Endrekson ('05) | 05 | EST | 26.87 | |||||||||||
2 | Lisett Sarap Lisett Sarap ('05) | 05 | EST | 26.51 | |||||||||||
P13 Spydkast 400 gram 18.7. Finale A Finale | 18.7. | ||||||||||||||
1 | Greete-Liis Krapp Greete-Liis Krapp ('05) | 05 | EST | 36.98 | PB | ||||||||||
2 | Annabel Kaas Annabel Kaas ('06) | 06 | EST | 28.47 | PB | ||||||||||
3 | Merili Käsper Merili Käsper ('06) | 06 | EST | 28.15 | PB | ||||||||||
4 | Kaisa Vahula Kaisa Vahula ('05) | 05 | EST | 27.58 |