M 100 m 30.5. Vind: +2.2 Finale A Finale | 30.5. | Vind: +2.2 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip Bøe Filip Bøe | 00 | NOR | 10.79 | w | ||||||||||
2 | Herman Ellingsen Herman Ellingsen ('02) | 02 | NOR | 10.83 | w | ||||||||||
3 | Daniel Alejandro Johnsen Daniel Alejandro Johnsen ('98) | 98 | NOR | 10.84 | w | ||||||||||
4 | Martin Roe Martin Roe ('92) | 92 | NOR | 10.99 | w | ||||||||||
M 200 m 28.5. Vind: +0.5 Finale A Finale | 28.5. | Vind: +0.5 | |||||||||||||
1 | Andreas Haara Bakketun Andreas Haara Bakketun ('01) | 01 | NOR | 21.33 | |||||||||||
2 | Filip Bøe Filip Bøe | 00 | NOR | 21.83 | SB | ||||||||||
3 | Daniel Alejandro Johnsen Daniel Alejandro Johnsen ('98) | 98 | NOR | 22.40 | |||||||||||
M 400 m 30.5. Finale A Finale | 30.5. | ||||||||||||||
1 | Andreas Haara Bakketun Andreas Haara Bakketun ('01) | 01 | NOR | 46.50 | PB | ||||||||||
2 | Thomas Strønstad-Løseth Thomas Strønstad-Løseth ('03) | 03 | NOR | 49.25 | SB | ||||||||||
M 800 m 28.5. Finale A Finale | 28.5. | ||||||||||||||
1 | Phillip Morken Phillip Morken ('04) | 04 | NOR | 1:55.54 | |||||||||||
M 3000 m 30.5. Finale A Finale | 30.5. | ||||||||||||||
1 | Marius Garmann Sørli Marius Garmann Sørli ('97) | 97 | NOR | 8:30.12 | |||||||||||
2 | Tore Akerlie Tore Akerlie ('99) | 99 | NOR | 8:32.45 | PB | ||||||||||
3 | Tobias Allers-Hansen Tobias Allers-Hansen ('03) | 03 | NOR | 8:40.68 | PB | ||||||||||
M 400 m hæk 29.5. Finale A Finale | 29.5. | ||||||||||||||
1 | Herman Ellingsen Herman Ellingsen ('02) | 02 | NOR | 52.23 | PB | ||||||||||
2 | Andreas Haara Bakketun Andreas Haara Bakketun ('01) | 01 | NOR | 54.14 | |||||||||||
M Højdespring 29.5. Finale A Finale | 29.5. | ||||||||||||||
1 | Vetle Raa Ellingsen Vetle Raa Ellingsen | 00 | NOR | 2.00 | SB | ||||||||||
M Stangspring 28.5. Finale A Finale | 28.5. | ||||||||||||||
1 | Pål Haugen Lillefosse Pål Haugen Lillefosse ('01) | 01 | NOR | 5.60 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
1 | Martin Roe Martin Roe ('92) | 92 | NOR | 4.60 | |||||||||||
M Længdespring 30.5. Finale A Finale | 30.5. | ||||||||||||||
1 | Viljar Helgestad Gjerde Viljar Helgestad Gjerde | 00 | NOR | 6.94 | +0.6 | PB | |||||||||
M Trespring 28.5. Finale A Finale | 28.5. | ||||||||||||||
1 | Viljar Helgestad Gjerde Viljar Helgestad Gjerde | 00 | NOR | 15.19 | +1.1 | PB | |||||||||
2 | Sondre Vie Ytrearne Sondre Vie Ytrearne ('01) | 01 | NOR | 14.96 | +0.4 | SB | |||||||||
3 | Elias Sanden Søvik Elias Sanden Søvik | 00 | NOR | 14.89 | +1.5 | PB | |||||||||
M Hammerkast 7.26 kg 29.5. Finale A Finale | 29.5. | ||||||||||||||
1 | Håkon Eik Litland Håkon Eik Litland ('01) | 01 | NOR | 58.70 | |||||||||||
K 400 m 30.5. Finale A Finale | 30.5. | ||||||||||||||
1 | Naomi Van Den Broeck Naomi Van Den Broeck ('96) | 96 | BEL | 53.64 | PB | ||||||||||
K 1500 m 29.5. Finale A Finale | 29.5. | ||||||||||||||
1 | Nora Bergan Nora Bergan ('04) | 04 | NOR | 4:46.78 | |||||||||||
K 3000 m 30.5. Finale A Finale | 30.5. | ||||||||||||||
1 | Nora Bergan Nora Bergan ('04) | 04 | NOR | 10:08.47 | PB | ||||||||||
K Trespring 28.5. Finale A Finale | 28.5. | ||||||||||||||
1 | Rachel Ombeni Rachel Ombeni ('01) | 01 | NOR | 12.54 | -0.6 | ||||||||||
2 | Elise Sanden Søvik Elise Sanden Søvik ('97) | 97 | NOR | 12.45 | +1.3 | PB | |||||||||
K Diskoskast 1.0 kg 28.5. Finale A Finale | 28.5. | ||||||||||||||
1 | Solveig Fredriksen Solveig Fredriksen ('92) | 92 | NOR | 44.30 | |||||||||||
K Hammerkast 4.0 kg 29.5. Finale A Finale | 29.5. | ||||||||||||||
1 | Oda Marie Myklebust Oda Marie Myklebust ('01) | 01 | NOR | 53.99 | |||||||||||
2 | Solveig Fredriksen Solveig Fredriksen ('92) | 92 | NOR | 51.28 | |||||||||||
3 | Hedda Aasgaard Hedda Aasgaard ('01) | 01 | NOR | 48.29 | PB | ||||||||||
D19 110 m hæk 99.1 cm 28.5. Vind: -0.5 Finale A Finale | 28.5. | Vind: -0.5 | |||||||||||||
1 | Julian Skimmeland Aasheim Julian Skimmeland Aasheim ('03) | 03 | NOR | 14.65 | PB | ||||||||||
D19 Stangspring 29.5. Finale A Finale | 29.5. | ||||||||||||||
1 | Eskil Reier Njerve Eskil Reier Njerve ('02) | 02 | NOR | 4.50 | PB | ||||||||||
D19 Længdespring 30.5. Finale A Finale | 30.5. | ||||||||||||||
1 | Magnus Reigstad Magnus Reigstad ('03) | 03 | NOR | 6.99 | +1.2 | PB | |||||||||
P19 100 m 30.5. Vind: +0.4 Finale A Finale | 30.5. | Vind: +0.4 | |||||||||||||
1 | Emma Dahl Sørbo Emma Dahl Sørbo ('03) | 03 | NOR | 12.28 | PB | ||||||||||
P19 Kuglestød 4.0 kg 29.5. Finale A Finale | 29.5. | ||||||||||||||
1 | Mariell Morken Mariell Morken ('03) | 03 | NOR | 12.89 | |||||||||||
D17 Stangspring 29.5. Finale A Finale | 29.5. | ||||||||||||||
1 | Philip Andreas Kubon Philip Andreas Kubon ('04) | 04 | NOR | 4.70 | =PB | ||||||||||
D17 Hammerkast 5.0 kg 29.5. Finale A Finale | 29.5. | ||||||||||||||
1 | Niklas Liland Niklas Liland ('04) | 04 | NOR | 52.91 | |||||||||||
P17 100 m hæk 76.2 cm 28.5. Vind: +1.5 Finale A Finale | 28.5. | Vind: +1.5 | |||||||||||||
1 | Anna Solheim Anna Solheim ('04) | 04 | NOR | 14.47 | PB | ||||||||||
P17 Hammerkast 3.0 kg 29.5. Finale A Finale | 29.5. | ||||||||||||||
1 | Nora Ekroll Jaidi Nora Ekroll Jaidi ('05) | 05 | NOR | 49.21 | PB |