M 100 m 29.4. Vind: +4.2 Finale A Finale | 29.4. | Vind: +4.2 | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tatenda Tsumba Tatenda Tsumba ('91) | 91 | ZIM | 10.29 | w | ||||||||||||
2 | Clark Brown Clark Brown | USA | 10.35 | w | |||||||||||||
3 | Alex Reece Alex Reece ('93) | 93 | USA | 10.44 | w | ||||||||||||
4 | Stetson Sartor Stetson Sartor | USA | 10.58 | w | |||||||||||||
5 | Derek Sorensen Derek Sorensen | USA | 10.60 | w | |||||||||||||
6 | Junior Tovar Junior Tovar | USA | 10.63 | w | |||||||||||||
7 | Jordan Carder Jordan Carder | USA | 10.67 | w | |||||||||||||
8 | Rickey Fantroy Rickey Fantroy ('98) | 98 | USA | 10.79 | w | ||||||||||||
9 | Jordan Peterson Jordan Peterson | USA | 10.81 | w | |||||||||||||
Semifinale | 28.4. | ||||||||||||||||
Semi 1 28.4. Vind: +2.9 | 28.4. | Vind: +2.9 | |||||||||||||||
1 | Clark Brown Clark Brown | USA | 10.38 | w | |||||||||||||
2 | Jordan Carder Jordan Carder | USA | 10.69 | w | |||||||||||||
3 | Jordan Peterson Jordan Peterson | USA | 10.79 | w | |||||||||||||
4 | Rickey Fantroy Rickey Fantroy ('98) | 98 | USA | 10.80 | w | ||||||||||||
5 | Logan Leavitt Logan Leavitt | USA | 10.97 | w | |||||||||||||
Semi 2 28.4. Vind: 0.0 | 28.4. | Vind: 0.0 | |||||||||||||||
1 | Stetson Sartor Stetson Sartor | USA | 10.76 | ||||||||||||||
2 | Derek Lord Derek Lord | USA | 10.84 | SB | |||||||||||||
3 | Tre James Tre James ('96) | 96 | USA | 10.95 | |||||||||||||
Semi 3 28.4. Vind: +1.4 | 28.4. | Vind: +1.4 | |||||||||||||||
1 | Alex Reece Alex Reece ('93) | 93 | USA | 10.64 | |||||||||||||
2 | Derek Sorensen Derek Sorensen | USA | 10.72 | PB | |||||||||||||
3 | Ramarco Thompson Ramarco Thompson ('97) | 97 | BAR | 10.88 | |||||||||||||
4 | Seth Fortin Seth Fortin | USA | 10.96 | =SB | |||||||||||||
Semi 4 28.4. Vind: +1.2 | 28.4. | Vind: +1.2 | |||||||||||||||
1 | Tatenda Tsumba Tatenda Tsumba ('91) | 91 | ZIM | 10.42 | |||||||||||||
2 | Junior Tovar Junior Tovar | USA | 10.84 | PB | |||||||||||||
3 | Justin Lewis Justin Lewis | USA | 10.91 | SB | |||||||||||||
4 | Tyler Liddiard Tyler Liddiard | USA | 10.92 | ||||||||||||||
M 200 m 29.4. Vind: +3.4 Finale A Finale | 29.4. | Vind: +3.4 | |||||||||||||||
1 | Tatenda Tsumba Tatenda Tsumba ('91) | 91 | ZIM | 20.69 | w | ||||||||||||
2 | Alex Reece Alex Reece ('93) | 93 | USA | 21.25 | w | ||||||||||||
3 | Derek Sorensen Derek Sorensen | USA | 21.32 | w | |||||||||||||
4 | Cole Lambourne Cole Lambourne ('93) | 93 | USA | 21.38 | w | ||||||||||||
5 | Ramarco Thompson Ramarco Thompson ('97) | 97 | BAR | 21.51 | w | ||||||||||||
6 | Jordan Carder Jordan Carder | USA | 21.65 | w | |||||||||||||
Semifinale | 28.4. | ||||||||||||||||
Semi 1 28.4. Vind: +1.3 | 28.4. | Vind: +1.3 | |||||||||||||||
1 | Cole Lambourne Cole Lambourne ('93) | 93 | USA | 21.63 | |||||||||||||
2 | Drew Tingey Drew Tingey | USA | 21.68 | SB | |||||||||||||
Semi 2 28.4. Vind: +4.3 | 28.4. | Vind: +4.3 | |||||||||||||||
1 | Derek Sorensen Derek Sorensen | USA | 21.31 | w | |||||||||||||
2 | Ramarco Thompson Ramarco Thompson ('97) | 97 | BAR | 21.47 | w | ||||||||||||
3 | Inoa Wahinehookae Inoa Wahinehookae | USA | 21.75 | w | |||||||||||||
4 | Jordan Peterson Jordan Peterson | USA | 21.78 | w | |||||||||||||
Semi 3 28.4. Vind: +4.9 | 28.4. | Vind: +4.9 | |||||||||||||||
1 | Clark Brown Clark Brown | USA | 21.20 | w | |||||||||||||
2 | Jordan Carder Jordan Carder | USA | 21.68 | w | |||||||||||||
3 | Cory Mullanix Cory Mullanix ('97) | 97 | USA | 21.93 | w | ||||||||||||
Semi 4 28.4. Vind: +1.4 | 28.4. | Vind: +1.4 | |||||||||||||||
1 | Alex Reece Alex Reece ('93) | 93 | USA | 21.52 | |||||||||||||
Semi 5 28.4. Vind: +0.4 | 28.4. | Vind: +0.4 | |||||||||||||||
1 | Tatenda Tsumba Tatenda Tsumba ('91) | 91 | ZIM | 21.18 | |||||||||||||
2 | Justin Lewis Justin Lewis | USA | 21.65 | ||||||||||||||
3 | Joshua Gordon Joshua Gordon | USA | 21.65 | ||||||||||||||
M 400 m 29.4. Finale A Finale | 29.4. | ||||||||||||||||
1 | Drew Tingey Drew Tingey | USA | 47.67 | ||||||||||||||
2 | Michael Bluth Michael Bluth ('96) | 96 | USA | 47.67 | |||||||||||||
3 | Cole Lambourne Cole Lambourne ('93) | 93 | USA | 47.68 | |||||||||||||
4 | Chase Heiner Chase Heiner | USA | 48.56 | ||||||||||||||
Finale B 29.4. | 29.4. | ||||||||||||||||
1 | Joshua Gordon Joshua Gordon | USA | 48.28 | SB | |||||||||||||
2 | Jake Morgan Jake Morgan | USA | 48.97 | SB | |||||||||||||
M 800 m 29.4. Finale A Finale | 29.4. | ||||||||||||||||
1 | Dylan Barker Dylan Barker | USA | 1:51.69 | PB | |||||||||||||
2 | Josh Hartford Josh Hartford | USA | 1:52.07 | ||||||||||||||
3 | Daniel Garz Daniel Garz | USA | 1:52.56 | ||||||||||||||
4 | Jesse Allen Jesse Allen ('96) | 96 | USA | 1:54.56 | PB | ||||||||||||
M 1 mile 29.4. Finale A Finale | 29.4. | ||||||||||||||||
1 | Marcus Dickson Marcus Dickson ('94) | 94 | USA | 4:05.53 | SB | ||||||||||||
2 | Rory Linkletter Rory Linkletter ('96) | 96 | CAN | 4:05.60 | PB | ||||||||||||
3 | Jake Heslington Jake Heslington ('94) | 94 | USA | 4:06.91 | PB | ||||||||||||
4 | Clayton Young Clayton Young ('93) | 93 | USA | 4:06.91 | PB | ||||||||||||
5 | Talem Franco Talem Franco ('95) | 95 | USA | 4:07.25 | PB | ||||||||||||
6 | Kramer Morton Kramer Morton | USA | 4:08.04 | PB | |||||||||||||
7 | Joe Maloney Joe Maloney | USA | 4:09.55 | PB | |||||||||||||
8 | Connor Ross Connor Ross ('97) | 97 | USA | 4:10.07 | PB | ||||||||||||
9 | Clayson Shumway Clayson Shumway | USA | 4:11.05 | PB | |||||||||||||
10 | Daniel Carney Daniel Carney ('93) | 93 | USA | 4:12.11 | PB | ||||||||||||
11 | Mitchell Briggs Mitchell Briggs ('92) | 92 | USA | 4:13.15 | PB | ||||||||||||
12 | Tracen Warnick Tracen Warnick ('98) | 98 | USA | 4:13.86 | PB | ||||||||||||
Finale B 29.4. | 29.4. | ||||||||||||||||
6 | Luca Sinn Luca Sinn ('96) | 96 | AUT | 4:22.64 | PB | ||||||||||||
M 10000 m 29.4. Finale A Finale | 29.4. | ||||||||||||||||
1 | Nicolas Montañez Nicolas Montañez ('93) | 93 | USA | 30:27.94 | |||||||||||||
2 | Alex Hedquist Alex Hedquist | USA | 31:03.53 | PB | |||||||||||||
M 110 m hæk 29.4. Vind: +3.4 Finale A Finale | 29.4. | Vind: +3.4 | |||||||||||||||
1 | Devon Montgomery Devon Montgomery ('96) | 96 | USA | 14.41 | w | ||||||||||||
2 | Sean McGetrick Sean McGetrick | USA | 14.47 | w | |||||||||||||
M 400 m hæk 29.4. Finale A Finale | 29.4. | ||||||||||||||||
1 | AJ Boully AJ Boully ('92) | 92 | USA | 50.82 | |||||||||||||
2 | Scott Mecham Scott Mecham ('94) | 94 | USA | 51.52 | |||||||||||||
3 | Max Scheible Max Scheible ('93) | 93 | GER | 52.01 | |||||||||||||
4 | Joey Czellecz Joey Czellecz | USA | 53.46 | ||||||||||||||
Finale B 29.4. | 29.4. | ||||||||||||||||
1 | Samuel Wing Samuel Wing | USA | 53.48 | ||||||||||||||
M Højdespring 29.4. Finale A Finale | 29.4. | ||||||||||||||||
1 | Zach Blackham Zach Blackham ('92) | 92 | USA | 2.23 | PB | ||||||||||||
2 | Anthony Gregory Anthony Gregory | USA | 2.08 | SB | |||||||||||||
3 | Tray Deveraux Tray Deveraux | USA | 2.03 | SB | |||||||||||||
M Stangspring 28.4. Finale A Finale | 28.4. | ||||||||||||||||
1 | Victor Weirich Victor Weirich ('87) | 87 | USA | 5.32 | |||||||||||||
2 | Jameson Shirley Jameson Shirley | USA | 5.32 | PB | |||||||||||||
3 | Raúl Ríos Raúl Ríos ('95) | 95 | MEX | 4.97 | |||||||||||||
4 | Jake Jarvis Jake Jarvis | USA | 4.97 | ||||||||||||||
6 | Alex Lawrence Alex Lawrence ('99) | 99 | USA | 4.67 | PB | ||||||||||||
7 | Sam Nelson Sam Nelson | USA | 4.67 | ||||||||||||||
8 | Keaton Pace Keaton Pace | USA | 4.67 | PB | |||||||||||||
M Længdespring 29.4. Finale A Finale | 29.4. | ||||||||||||||||
1 | Tomi Adegoke Tomi Adegoke ('97) | 97 | USA | 7.29 | |||||||||||||
3 | Albert Macarthur Albert Macarthur ('97) | 97 | USA | 7.03 | |||||||||||||
M Trespring 29.4. Finale A Finale | 29.4. | ||||||||||||||||
1 | Oreoluwa Adegoke Oreoluwa Adegoke ('93) | 93 | USA | 14.79 | -0.1 | SB | |||||||||||
2 | Albert Macarthur Albert Macarthur ('97) | 97 | USA | 14.66 | +1.0 | PB | |||||||||||
M Kuglestød 7.26 kg 28.4. Finale A Finale | 28.4. | ||||||||||||||||
1 | Zack Stetler Zack Stetler ('91) | 91 | USA | 18.32 | |||||||||||||
2 | Leif Arrhenius Leif Arrhenius ('86) | 86 | SWE | 18.06 | SB | ||||||||||||
3 | Justin Franz Justin Franz | USA | 17.60 | ||||||||||||||
4 | David Hirschmann David Hirschmann ('95) | 95 | GER | 17.24 | |||||||||||||
5 | Dennis Christensen Dennis Christensen | USA | 16.74 | ||||||||||||||
6 | Jefferson Jarvis Jefferson Jarvis | USA | 16.55 | SB | |||||||||||||
7 | Daven Russell Daven Russell | USA | 16.39 | ||||||||||||||
8 | Nathan Dunivan Nathan Dunivan ('96) | 96 | USA | 16.01 | |||||||||||||
M Diskoskast 1.5 kg 29.4. Finale A Finale | 29.4. | ||||||||||||||||
2 | David Blair David Blair ('75) | 75 | USA | 60.60 | SB | ||||||||||||
M Diskoskast 2.0 kg 29.4. Finale A Finale | 29.4. | ||||||||||||||||
1 | Niklas Arrhenius Niklas Arrhenius ('82) | 82 | SWE | 62.26 | |||||||||||||
3 | Jayson Kovar Jayson Kovar ('94) | 94 | USA | 57.70 | SB | ||||||||||||
4 | Leif Arrhenius Leif Arrhenius ('86) | 86 | SWE | 56.74 | |||||||||||||
5 | David Hirschmann David Hirschmann ('95) | 95 | GER | 50.02 | |||||||||||||
M Hammerkast 7.26 kg 28.4. Finale A Finale | 28.4. | ||||||||||||||||
4 | Oran Wasserman Oran Wasserman ('95) | 95 | ISR | 51.64 | |||||||||||||
M Spydkast 800 gram 29.4. Finale A Finale | 29.4. | ||||||||||||||||
1 | Sindri Hrafn Gudmundsson Sindri Hrafn Gudmundsson ('95) | 95 | ISL | 68.90 | |||||||||||||
2 | Devin Wright Devin Wright | USA | 64.46 | ||||||||||||||
M Tikamp 27.4. Finale A Finale | 27.4. | ||||||||||||||||
1 | Kevin Nielsen Kevin Nielsen ('93) | 93 | USA | 7159 | |||||||||||||
| |||||||||||||||||
8 | Jackson Walker Jackson Walker ('92) | 92 | USA | 7361 | SB | ||||||||||||
| |||||||||||||||||
M 4 x 100 m stafet 29.4. Finale A Finale | 29.4. | ||||||||||||||||
1 | BYU BYU | USA | 39.76 | ||||||||||||||
K 100 m 29.4. Vind: +2.0 Finale A Finale | 29.4. | Vind: +2.0 | |||||||||||||||
1 | Ashley Snyder Ashley Snyder ('97) | 97 | USA | 11.68 | PB | ||||||||||||
2 | Keesha Miller Keesha Miller ('96) | 96 | BER | 11.77 | PB | ||||||||||||
3 | Shaye Springall Shaye Springall ('90) | 90 | USA | 11.97 | SB | ||||||||||||
4 | Haley Rogers Haley Rogers | USA | 11.99 | ||||||||||||||
5 | Diamond Thomas Diamond Thomas ('96) | 96 | TTO | 12.03 | SB | ||||||||||||
6 | Alena Gillespie Alena Gillespie | USA | 12.07 | SB | |||||||||||||
7 | Angela Cardon Angela Cardon | USA | 12.19 | ||||||||||||||
Semifinale | 28.4. | ||||||||||||||||
Semi 1 28.4. Vind: +0.7 | 28.4. | Vind: +0.7 | |||||||||||||||
1 | Keesha Miller Keesha Miller ('96) | 96 | BER | 11.89 | |||||||||||||
2 | Haley Rogers Haley Rogers | USA | 11.90 | PB | |||||||||||||
3 | Diamond Thomas Diamond Thomas ('96) | 96 | TTO | 12.09 | |||||||||||||
Semi 2 28.4. Vind: +3.9 | 28.4. | Vind: +3.9 | |||||||||||||||
1 | Shaye Springall Shaye Springall ('90) | 90 | USA | 11.93 | w | ||||||||||||
2 | Alena Gillespie Alena Gillespie | USA | 11.96 | w | |||||||||||||
3 | Mia Russell Mia Russell | USA | 12.26 | w | |||||||||||||
Semi 3 28.4. Vind: +0.1 | 28.4. | Vind: +0.1 | |||||||||||||||
1 | Ashley Snyder Ashley Snyder ('97) | 97 | USA | 11.99 | |||||||||||||
2 | Sydney Bricker Sydney Bricker | USA | 12.24 | PB | |||||||||||||
3 | Amy Teal Amy Teal ('98) | 98 | GBR | 12.46 | SB | ||||||||||||
K 200 m 29.4. Vind: +1.1 Finale A Finale | 29.4. | Vind: +1.1 | |||||||||||||||
1 | Alena Gillespie Alena Gillespie | USA | 24.06 | ||||||||||||||
2 | Ashley Snyder Ashley Snyder ('97) | 97 | USA | 24.24 | |||||||||||||
3 | Haley Rogers Haley Rogers | USA | 24.60 | =PB | |||||||||||||
4 | Keesha Miller Keesha Miller ('96) | 96 | BER | 24.64 | |||||||||||||
5 | Tawnie Moore Tawnie Moore ('95) | 95 | USA | 24.78 | |||||||||||||
Semifinale | 28.4. | ||||||||||||||||
Semi 1 28.4. Vind: +2.5 | 28.4. | Vind: +2.5 | |||||||||||||||
1 | Samantha Reeves Samantha Reeves | USA | 24.91 | w | |||||||||||||
5 | Amy Teal Amy Teal ('98) | 98 | GBR | 26.00 | w | ||||||||||||
Semi 2 28.4. Vind: +1.6 | 28.4. | Vind: +1.6 | |||||||||||||||
1 | Haley Rogers Haley Rogers | USA | 24.94 | ||||||||||||||
Semi 3 28.4. Vind: +1.6 | 28.4. | Vind: +1.6 | |||||||||||||||
1 | Ashley Snyder Ashley Snyder ('97) | 97 | USA | 24.22 | |||||||||||||
2 | Tawnie Moore Tawnie Moore ('95) | 95 | USA | 24.74 | PB | ||||||||||||
Semi 4 28.4. Vind: +1.6 | 28.4. | Vind: +1.6 | |||||||||||||||
1 | Alena Gillespie Alena Gillespie | USA | 24.58 | ||||||||||||||
K 400 m 29.4. Finale A Finale | 29.4. | ||||||||||||||||
1 | Alissa Atisme Alissa Atisme ('94) | 94 | USA | 55.86 | |||||||||||||
2 | Linnea Saltz Linnea Saltz | USA | 56.20 | ||||||||||||||
3 | Deishane Honeycutt Deishane Honeycutt | USA | 56.42 | ||||||||||||||
Finale B 29.4. | 29.4. | ||||||||||||||||
1 | Brittney Rounkles Brittney Rounkles | USA | 56.99 | PB | |||||||||||||
K 800 m 29.4. Finale A Finale | 29.4. | ||||||||||||||||
1 | Madelyn Brooks Madelyn Brooks | USA | 2:10.63 | ||||||||||||||
2 | Heidi Fuhriman Heidi Fuhriman | USA | 2:12.68 | ||||||||||||||
3 | McKenna Neyman McKenna Neyman | USA | 2:13.86 | ||||||||||||||
4 | Michaella Hintze Michaella Hintze | USA | 2:14.04 | ||||||||||||||
5 | Elli Eastmond Elli Eastmond | USA | 2:14.23 | ||||||||||||||
K 1 mile 29.4. Finale A Finale | 29.4. | ||||||||||||||||
13 | Fiona Aschenbrenner Fiona Aschenbrenner ('97) | 97 | AUT | 5:25.24 | PB | ||||||||||||
Finale B 29.4. | 29.4. | ||||||||||||||||
1 | Anna Busatto Anna Busatto ('96) | 96 | ITA | 5:11.07 | PB | ||||||||||||
7 | Pihla Hokkanen Pihla Hokkanen ('93) | 93 | FIN | 5:22.89 | PB | ||||||||||||
K 100 m hæk 84.0 cm 29.4. Vind: +3.4 Finale A Finale | 29.4. | Vind: +3.4 | |||||||||||||||
1 | Tawnie Moore Tawnie Moore ('95) | 95 | USA | 13.65 | w | ||||||||||||
2 | Shaye Springall Shaye Springall ('90) | 90 | USA | 13.80 | w | ||||||||||||
3 | Kaitlyn Gunnerson Kaitlyn Gunnerson | USA | 14.21 | w | |||||||||||||
K 400 m hæk 29.4. Finale A Finale | 29.4. | ||||||||||||||||
1 | Brenna Porter Brenna Porter | USA | 59.70 | ||||||||||||||
2 | Lexi Shaw Lexi Shaw | USA | 1:01.19 | ||||||||||||||
3 | Christine Parker Christine Parker | USA | 1:02.09 | ||||||||||||||
4 | Kaitlyn Gunnerson Kaitlyn Gunnerson | USA | 1:02.97 | ||||||||||||||
K Højdespring 28.4. Finale A Finale | 28.4. | ||||||||||||||||
1 | Andrea Stapleton Andrea Stapleton | USA | 1.76 | ||||||||||||||
2 | Ellyana Long Ellyana Long ('97) | 97 | USA | 1.71 | =SB | ||||||||||||
12 | Garazi Larrakoetxea Garazi Larrakoetxea ('94) | 94 | ESP | 1.61 | |||||||||||||
K Stangspring 29.4. Finale A Finale | 29.4. | ||||||||||||||||
1 | Kylee Trageser Kylee Trageser | USA | 4.00 | SB | |||||||||||||
2 | Sierra Hansen Sierra Hansen | USA | 3.85 | SB | |||||||||||||
6 | Lara Buekens Lara Buekens ('97) | 97 | LUX | 3.40 | |||||||||||||
K Længdespring 29.4. Finale A Finale | 29.4. | ||||||||||||||||
1 | Grayson Magleby Grayson Magleby | USA | 6.35 | 0.0 | PB | ||||||||||||
2 | Aimee Wheeler Aimee Wheeler | USA | 5.73 | 0.0 | PB | ||||||||||||
3 | Bailey Woodbury Bailey Woodbury | USA | 5.67 | +1.3 | PB | ||||||||||||
K Trespring 29.4. Finale A Finale | 29.4. | ||||||||||||||||
1 | Shyandrea Jackson Shyandrea Jackson | USA | 12.48 | 0.0 | PB | ||||||||||||
2 | Chloe Hadley Chloe Hadley | USA | 12.16 | +0.1 | PB | ||||||||||||
3 | Kiyana Dixon Kiyana Dixon | USA | 12.00 | +0.9 | |||||||||||||
K Kuglestød 4.0 kg 28.4. Finale A Finale | 28.4. | ||||||||||||||||
1 | Brenn Flint Brenn Flint ('97) | 97 | USA | 14.76 | |||||||||||||
2 | Olivia Moriconi Olivia Moriconi ('96) | 96 | CAN | 14.68 | |||||||||||||
3 | Natasha Powell Natasha Powell | USA | 14.22 | ||||||||||||||
4 | Maia Garren Maia Garren ('98) | 98 | USA | 13.90 | |||||||||||||
5 | Kassie Nagel Kassie Nagel | USA | 13.62 | ||||||||||||||
K Diskoskast 1.0 kg 29.4. Finale A Finale | 29.4. | ||||||||||||||||
1 | Sadie Nielsen Sadie Nielsen | USA | 49.38 | ||||||||||||||
2 | Olivia Moriconi Olivia Moriconi ('96) | 96 | CAN | 47.50 | |||||||||||||
3 | Brenn Flint Brenn Flint ('97) | 97 | USA | 46.76 | |||||||||||||
4 | Dailyn Johnson Dailyn Johnson | USA | 43.92 | SB | |||||||||||||
5 | Terrell Womack Terrell Womack | USA | 43.92 | PB | |||||||||||||
6 | Maia Garren Maia Garren ('98) | 98 | USA | 43.52 | PB | ||||||||||||
7 | Leah Thompson Leah Thompson | USA | 43.16 | ||||||||||||||
8 | Amy Pouliot Amy Pouliot | USA | 42.96 | ||||||||||||||
9 | Chelsey Stegelmeier Chelsey Stegelmeier | USA | 42.74 | ||||||||||||||
K Spydkast 600 gram 29.4. Finale A Finale | 29.4. | ||||||||||||||||
1 | Payge Cuthbertson Payge Cuthbertson | USA | 46.88 | ||||||||||||||
2 | Whitney Fowers Whitney Fowers | USA | 46.10 | PB | |||||||||||||
3 | Rebecca Wenz Rebecca Wenz | USA | 45.84 | PB | |||||||||||||
K Syvkamp 27.4. Vind: w Finale A Finale | 27.4. | Vind: w | |||||||||||||||
9 | Halley Folsom Halley Folsom | USA | 4802 | w | |||||||||||||
|