M 100 m 29.6. Vind: +2.0 Finale A Finale | 29.6. | Vind: +2.0 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dennis Otieno Dennis Otieno ('91) | 91 | KEN | 10.42 | SB | ||||||||||
2 | William Trulsson William Trulsson ('06) | 06 | SWE | 10.47 | PB | ||||||||||
3 | Max Hrelja Max Hrelja ('98) | 98 | SWE | 10.62 | PB | ||||||||||
4 | Viktor Bondesson Viktor Bondesson ('98) | 98 | SWE | 10.90 | PB | ||||||||||
5 | Zacharias Parmatow Zacharias Parmatow ('03) | 03 | SWE | 11.05 | |||||||||||
6 | Noah Karlberg Noah Karlberg ('05) | 05 | SWE | 11.09 | PB | ||||||||||
Indledende heats | 29.6. | ||||||||||||||
Indledende 1 29.6. Vind: +1.5 | 29.6. | Vind: +1.5 | |||||||||||||
1 | Max Hrelja Max Hrelja ('98) | 98 | SWE | 10.70 | q | SB | |||||||||
2 | Noah Karlberg Noah Karlberg ('05) | 05 | SWE | 11.19 | q | ||||||||||
3 | Skjold AallmannSkjold Aallmann ('04) | 04 | DEN | 11.40 | PB | ||||||||||
4 | Simon Wennolf Simon Wennolf | 00 | SWE | 11.87 | SB | ||||||||||
5 | Niels Jensen Niels Jensen ('04) | 04 | SWE | 11.90 | PB | ||||||||||
6 | Nino Kusljic Nino Kusljic ('08) | 08 | SWE | 12.15 | PB | ||||||||||
Indledende 2 29.6. Vind: +1.6 | 29.6. | Vind: +1.6 | |||||||||||||
1 | Dennis Otieno Dennis Otieno ('91) | 91 | KEN | 10.54 | q | ||||||||||
2 | Viktor Bondesson Viktor Bondesson ('98) | 98 | SWE | 10.97 | q | PB | |||||||||
3 | Måns Bergström Måns Bergström ('05) | 05 | SWE | 11.28 | |||||||||||
4 | Johan Frithiofsson Johan Frithiofsson ('03) | 03 | SWE | 12.15 | PB | ||||||||||
5 | Lucas Cristea Lucas Cristea ('93) | 93 | SWE | 12.47 | SB | ||||||||||
Indledende 3 29.6. Vind: +0.7 | 29.6. | Vind: +0.7 | |||||||||||||
1 | William Trulsson William Trulsson ('06) | 06 | SWE | 10.68 | q | PB | |||||||||
2 | Melvin Vala Tefre Melvin Vala Tefre ('05) | 05 | SWE | 11.21 | |||||||||||
3 | Kalel Mudingay Kalel Mudingay ('06) | 06 | SWE | 11.44 | PB | ||||||||||
4 | Benjamin Kadestål Benjamin Kadestål ('03) | 03 | SWE | 11.54 | PB | ||||||||||
5 | Eric Segnon Eric Segnon ('06) | 06 | SWE | 11.82 | |||||||||||
6 | Alfons Ekerot Alfons Ekerot ('06) | 06 | SWE | 12.39 | PB | ||||||||||
Indledende 4 29.6. Vind: +0.9 | 29.6. | Vind: +0.9 | |||||||||||||
1 | Zacharias Parmatow Zacharias Parmatow ('03) | 03 | SWE | 11.12 | q | ||||||||||
2 | Sebastian Kadestål Sebastian Kadestål ('96) | 96 | SWE | 11.61 | SB | ||||||||||
3 | Isac Svensson Isac Svensson ('04) | 04 | SWE | 11.69 | SB | ||||||||||
4 | Samuel Carlsson Samuel Carlsson ('01) | 01 | SWE | 11.69 | |||||||||||
5 | Morgan Lindstedt Morgan Lindstedt ('05) | 05 | SWE | 11.74 | PB | ||||||||||
6 | Elias Toth Elias Toth ('05) | 05 | SWE | 12.50 | PB | ||||||||||
M 200 m | |||||||||||||||
Finale A 29.6. Vind: +0.3 | 29.6. | Vind: +0.3 | |||||||||||||
1 | Elias Wennolf Elias Wennolf ('03) | 03 | SWE | 23.02 | SB | ||||||||||
2 | Kalel Mudingay Kalel Mudingay ('06) | 06 | SWE | 23.51 | PB | ||||||||||
3 | Benjamin Kadestål Benjamin Kadestål ('03) | 03 | SWE | 23.56 | SB | ||||||||||
4 | Leo Strandh Leo Strandh ('05) | 05 | SWE | 24.04 | PB | ||||||||||
5 | Samuel Carlsson Samuel Carlsson ('01) | 01 | SWE | 24.13 | |||||||||||
Finale B 29.6. Vind: +0.3 | 29.6. | Vind: +0.3 | |||||||||||||
1 | Erik Johansson Erik Johansson ('94) | 94 | SWE | 24.28 | PB | ||||||||||
2 | Elias Toth Elias Toth ('05) | 05 | SWE | 26.27 | PB | ||||||||||
3 | Sigge Frolov Sigge Frolov ('63) | 63 | SWE | 27.75 | PB | ||||||||||
4 | Gunnar Gustafsson Gunnar Gustafsson ('73) | 73 | SWE | 27.79 | PB | ||||||||||
5 | Per Sjöstedt Per Sjöstedt ('75) | 75 | SWE | 29.29 | PB | ||||||||||
M 400 m 29.6. Finale A Finale | 29.6. | ||||||||||||||
1 | Sebastian Persson Sebastian Persson ('91) | 91 | SWE | 54.53 | |||||||||||
M 800 m | |||||||||||||||
Finale A 29.6. | 29.6. | ||||||||||||||
1 | Michael Hansson Michael Hansson ('96) | 96 | SWE | 1:57.28 | |||||||||||
2 | Arvid Jiwestam Arvid Jiwestam ('04) | 04 | SWE | 2:03.34 | |||||||||||
3 | Kristoffer Karlsson Kristoffer Karlsson ('92) | 92 | SWE | 2:05.54 | |||||||||||
4 | David Arnesson David Arnesson ('91) | 91 | SWE | 2:08.51 | SB | ||||||||||
5 | Oscar Hajny-Landgren Oscar Hajny-Landgren ('05) | 05 | SWE | 2:10.52 | |||||||||||
6 | Melker Johansson Melker Johansson ('08) | 08 | SWE | 2:13.49 | PB | ||||||||||
7 | Fredrik Krantz Fredrik Krantz ('80) | 80 | SWE | 2:21.22 | |||||||||||
Finale B 29.6. | 29.6. | ||||||||||||||
1 | Karl Fridolf Karl Fridolf ('06) | 06 | SWE | 2:16.02 | PB | ||||||||||
2 | Simon Persson Simon Persson ('05) | 05 | SWE | 2:17.56 | PB | ||||||||||
3 | Magnus Sövgren Magnus Sövgren ('75) | 75 | SWE | 2:30.97 | |||||||||||
4 | Markus Berthilsson Markus Berthilsson ('97) | 97 | SWE | 2:34.66 | PB | ||||||||||
5 | Håkan Ekfors Håkan Ekfors ('68) | 68 | SWE | 2:43.81 | SB | ||||||||||
6 | Jerry Olsson Jerry Olsson ('57) | 57 | SWE | 2:50.66 | SB | ||||||||||
M 110 m hæk 29.6. Vind: +0.4 Finale A Finale | 29.6. | Vind: +0.4 | |||||||||||||
1 | Max Rosquist-Larsson Max Rosquist-Larsson ('01) | 01 | SWE | 15.22 | SB | ||||||||||
M Længdespring 29.6. Finale A Finale | 29.6. | ||||||||||||||
1 | Samuel Ekelund Samuel Ekelund ('03) | 03 | SWE | 7.14 | w | +2.1 | |||||||||
| |||||||||||||||
2 | Melker Jensfelt Melker Jensfelt ('06) | 06 | SWE | 6.54 | +1.9 | ||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Isac Svensson Isac Svensson ('04) | 04 | SWE | 6.41 | 0.0 | ||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Adan Chaudhry Adan Chaudhry ('04) | 04 | SWE | 6.17 | +1.6 | ||||||||||
| |||||||||||||||
5 | Max Rosquist-Larsson Max Rosquist-Larsson ('01) | 01 | SWE | 6.09 | +0.3 | SB | |||||||||
| |||||||||||||||
6 | Leo Strandh Leo Strandh ('05) | 05 | SWE | 5.79 | +0.9 | ||||||||||
| |||||||||||||||
7 | Melvin Preihs Melvin Preihs ('06) | 06 | SWE | 5.27 | +0.1 | PB | |||||||||
| |||||||||||||||
8 | Alfons Ekerot Alfons Ekerot ('06) | 06 | SWE | 5.14 | 0.0 | ||||||||||
| |||||||||||||||
M Kuglestød 7.26 kg 28.6. Finale A Finale | 28.6. | ||||||||||||||
1 | Anders Gunnarsson Anders Gunnarsson ('68) | 68 | SWE | 9.82 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Isak Gunnarsson Isak Gunnarsson ('04) | 04 | SWE | 9.12 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Anton Rosslin Anton Rosslin ('04) | 04 | SWE | 7.06 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Daniel Trollås Daniel Trollås ('04) | 04 | SWE | 6.42 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
M Diskoskast 2.0 kg 29.6. Finale A Finale | 29.6. | ||||||||||||||
1 | Mikael Persson Mikael Persson ('86) | 86 | SWE | 30.79 | |||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Anders Gunnarsson Anders Gunnarsson ('68) | 68 | SWE | 27.98 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Erik Ardengård Erik Ardengård ('92) | 92 | SWE | 27.15 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Isak Gunnarsson Isak Gunnarsson ('04) | 04 | SWE | 27.15 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
5 | Anton Rosslin Anton Rosslin ('04) | 04 | SWE | 24.40 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
M Spydkast 800 gram 28.6. Finale A Finale | 28.6. | ||||||||||||||
1 | Isak Gunnarsson Isak Gunnarsson ('04) | 04 | SWE | 38.21 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Anton Rosslin Anton Rosslin ('04) | 04 | SWE | 34.02 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
K 100 m 29.6. Vind: +0.6 Finale A Finale | 29.6. | Vind: +0.6 | |||||||||||||
1 | Emilia Franzén Emilia Franzén ('04) | 04 | SWE | 11.96 | |||||||||||
2 | Linnea Englund Linnea Englund ('06) | 06 | SWE | 12.10 | |||||||||||
3 | Ellinor Wennolf Ellinor Wennolf ('08) | 08 | SWE | 12.47 | PB | ||||||||||
4 | Felicia Ascard Felicia Ascard ('96) | 96 | SWE | 12.55 | SB | ||||||||||
5 | Elin Pihlström Elin Pihlström ('06) | 06 | SWE | 12.66 | |||||||||||
6 | Julia Englund Julia Englund ('06) | 06 | SWE | 12.71 | PB | ||||||||||
Indledende heats | 29.6. | ||||||||||||||
Indledende 1 29.6. Vind: +1.3 | 29.6. | Vind: +1.3 | |||||||||||||
1 | Linnea Englund Linnea Englund ('06) | 06 | SWE | 12.17 | q | ||||||||||
2 | Elin Pihlström Elin Pihlström ('06) | 06 | SWE | 12.58 | q | PB | |||||||||
3 | Ida Jexe Ek Ida Jexe Ek ('04) | 04 | SWE | 12.93 | =PB | ||||||||||
4 | Ebba Holgersson Ebba Holgersson ('06) | 06 | SWE | 13.33 | =PB | ||||||||||
5 | Marie Hansson Marie Hansson ('80) | 80 | SWE | 13.54 | =PB | ||||||||||
Indledende 2 29.6. Vind: +0.3 | 29.6. | Vind: +0.3 | |||||||||||||
1 | Felicia Ascard Felicia Ascard ('96) | 96 | SWE | 12.59 | q | SB | |||||||||
2 | Julia Englund Julia Englund ('06) | 06 | SWE | 12.76 | q | PB | |||||||||
3 | Elin Ekelund Elin Ekelund ('02) | 02 | SWE | 12.97 | SB | ||||||||||
4 | Karin Björk Karin Björk ('81) | 81 | SWE | 13.51 | PB | ||||||||||
Indledende 3 29.6. Vind: +0.8 | 29.6. | Vind: +0.8 | |||||||||||||
1 | Emilia Franzén Emilia Franzén ('04) | 04 | SWE | 12.06 | q | ||||||||||
2 | Ellinor Wennolf Ellinor Wennolf ('08) | 08 | SWE | 12.52 | q | PB | |||||||||
3 | Elina Brantvall Elina Brantvall ('06) | 06 | SWE | 13.10 | PB | ||||||||||
4 | Cèline Stjernfelt Cèline Stjernfelt ('05) | 05 | SWE | 13.16 | |||||||||||
5 | Ella Karmborg Ella Karmborg ('04) | 04 | SWE | 15.34 | PB | ||||||||||
K 200 m 29.6. Vind: +0.3 Finale A Finale | 29.6. | Vind: +0.3 | |||||||||||||
1 | Tilde Bjerager Tilde Bjerager ('04) | 04 | SWE | 25.48 | PB | ||||||||||
2 | Ida Jexe Ek Ida Jexe Ek ('04) | 04 | SWE | 26.27 | SB | ||||||||||
3 | Linnéa Säfström Linnéa Säfström ('05) | 05 | SWE | 26.92 | |||||||||||
4 | Cèline Stjernfelt Cèline Stjernfelt ('05) | 05 | SWE | 27.40 | |||||||||||
K 400 m 29.6. Finale A Finale | 29.6. | ||||||||||||||
1 | Denise Kemi Rehnborg Denise Kemi Rehnborg ('10) | 10 | SWE | 1:07.21 | PB | ||||||||||
2 | Alva Jeppsson Alva Jeppsson ('06) | 06 | SWE | 1:09.66 | SB | ||||||||||
K 800 m 29.6. Finale A Finale | 29.6. | ||||||||||||||
1 | Freja Bjerström Freja Bjerström ('07) | 07 | SWE | 2:20.03 | |||||||||||
2 | Beatrice Ask Beatrice Ask ('05) | 05 | SWE | 2:24.50 | PB | ||||||||||
3 | Maja Malm Maja Malm ('04) | 04 | SWE | 2:30.44 | PB | ||||||||||
4 | Lova Nilsson Lova Nilsson ('07) | 07 | SWE | 2:33.29 | |||||||||||
5 | Zelda Lukic Zelda Lukic ('09) | 09 | SWE | 2:33.76 | |||||||||||
6 | Selma Nordigården Selma Nordigården ('09) | 09 | CAN | 2:42.73 | PB | ||||||||||
7 | Filippa Persson Filippa Persson ('08) | 08 | SWE | 2:47.59 | |||||||||||
K Længdespring 29.6. Finale A Finale | 29.6. | ||||||||||||||
1 | Ella Jovanovic Ella Jovanovic ('04) | 04 | SWE | 5.28 | +0.9 | SB | |||||||||
| |||||||||||||||
2 | Emma Löfkvist Emma Löfkvist ('05) | 05 | SWE | 5.15 | +0.4 | SB | |||||||||
| |||||||||||||||
3 | Sofie Andersson Sofie Andersson ('05) | 05 | SWE | 4.50 | +0.9 | PB | |||||||||
| |||||||||||||||
4 | Lina Linke Lina Linke ('05) | 05 | SWE | 4.49 | +0.5 | PB | |||||||||
| |||||||||||||||
5 | Hanna Andersson Hanna Andersson ('05) | 05 | SWE | 4.39 | +0.8 | PB | |||||||||
| |||||||||||||||
6 | Emilia Malmlöf Emilia Malmlöf ('06) | 06 | SWE | 4.07 | 0.0 | ||||||||||
| |||||||||||||||
K Diskoskast 1.0 kg 29.6. Finale A Finale | 29.6. | ||||||||||||||
1 | Ebba Salomonsson Lind Ebba Salomonsson Lind ('04) | 04 | SWE | 49.48 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Tilde Grönwall Tilde Grönwall ('04) | 04 | SWE | 31.89 | |||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Saga Redestam Saga Redestam ('04) | 04 | SWE | 29.78 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Anna Lindholm Anna Lindholm ('98) | 98 | SWE | 29.56 | |||||||||||
| |||||||||||||||
K Hammerkast 4.0 kg 29.6. Finale A Finale | 29.6. | ||||||||||||||
1 | Thea Löfman Thea Löfman ('03) | 03 | SWE | 56.75 | |||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Hanna Grönwall Hanna Grönwall ('99) | 99 | SWE | 44.99 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Tilde Grönwall Tilde Grönwall ('04) | 04 | SWE | 44.01 | |||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Saga Redestam Saga Redestam ('04) | 04 | SWE | 38.02 | |||||||||||
| |||||||||||||||
5 | Matilda Karlsson Matilda Karlsson ('04) | 04 | SWE | 37.27 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
6 | Alicia Byström Alicia Byström ('01) | 01 | SWE | 33.32 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
K Spydkast 600 gram 28.6. Finale A Finale | 28.6. | ||||||||||||||
1 | Natalie Claesson Natalie Claesson ('92) | 92 | SWE | 29.79 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Hilda Belin Hilda Belin ('04) | 04 | SWE | 20.38 | |||||||||||
| |||||||||||||||
D17 Diskoskast 1.5 kg 29.6. Finale A Finale | 29.6. | ||||||||||||||
1 | Jakob Romberg Jakob Romberg ('05) | 05 | SWE | 42.53 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Isak Hjelm Isak Hjelm ('06) | 06 | SWE | 27.66 | |||||||||||
| |||||||||||||||
D17 Hammerkast 5.0 kg 29.6. Finale A Finale | 29.6. | ||||||||||||||
1 | Isak Hjelm Isak Hjelm ('06) | 06 | SWE | 34.21 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
D17 Spydkast 700 gram 28.6. Finale A Finale | 28.6. | ||||||||||||||
1 | Måns Bergström Måns Bergström ('05) | 05 | SWE | 56.57 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Elias Toth Elias Toth ('05) | 05 | SWE | 27.86 | |||||||||||
| |||||||||||||||
P17 100 m hæk 76.2 cm 29.6. Vind: 0.0 Finale A Finale | 29.6. | Vind: 0.0 | |||||||||||||
1 | Linnéa Säfström Linnéa Säfström ('05) | 05 | SWE | 15.19 | |||||||||||
P17 Kuglestød 3.0 kg 28.6. Finale A Finale | 28.6. | ||||||||||||||
1 | Emilia Malmlöf Emilia Malmlöf ('06) | 06 | SWE | 9.68 | |||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Hanna Andersson Hanna Andersson ('05) | 05 | SWE | 8.14 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Sofie Andersson Sofie Andersson ('05) | 05 | SWE | 8.04 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
P17 Diskoskast 1.0 kg 29.6. Finale A Finale | 29.6. | ||||||||||||||
1 | Sofie Andersson Sofie Andersson ('05) | 05 | SWE | 28.85 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
P17 Hammerkast 3.0 kg 29.6. Finale A Finale | 29.6. | ||||||||||||||
1 | Joanna Ek Joanna Ek ('05) | 05 | SWE | 42.04 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Maud Utter Maud Utter ('05) | 05 | SWE | 28.03 | |||||||||||
| |||||||||||||||
P17 Spydkast 500 gram 28.6. Finale A Finale | 28.6. | ||||||||||||||
1 | Hanna Andersson Hanna Andersson ('05) | 05 | SWE | 36.60 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Sofie Andersson Sofie Andersson ('05) | 05 | SWE | 29.32 | |||||||||||
| |||||||||||||||
M35 Hammerkast 7.26 kg 29.6. Finale A Finale | 29.6. | ||||||||||||||
1 | Mikael Persson Mikael Persson ('86) | 86 | SWE | 29.64 | |||||||||||
| |||||||||||||||
M40 100 m 29.6. Vind: +2.0 Finale A Finale | 29.6. | Vind: +2.0 | |||||||||||||
1 | Markus Rönnerling Markus Rönnerling ('81) | 81 | SWE | 12.28 | PB | ||||||||||
2 | Tim Malmström Tim Malmström ('79) | 79 | SWE | 12.67 | PB | ||||||||||
M40 Længdespring 29.6. Finale A Finale | 29.6. | ||||||||||||||
1 | Tim Malmström Tim Malmström ('79) | 79 | SWE | 5.33 | +1.6 | PB | |||||||||
| |||||||||||||||
M40 Kuglestød 7.26 kg 28.6. Finale A Finale | 28.6. | ||||||||||||||
1 | Markus Rönnerling Markus Rönnerling ('81) | 81 | SWE | 8.17 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
M40 Diskoskast 2.0 kg 29.6. Finale A Finale | 29.6. | ||||||||||||||
1 | Markus Rönnerling Markus Rönnerling ('81) | 81 | SWE | 23.35 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
M40 Hammerkast 7.26 kg 29.6. Finale A Finale | 29.6. | ||||||||||||||
1 | Markus Rönnerling Markus Rönnerling ('81) | 81 | SWE | 19.69 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
M40 Spydkast 800 gram 28.6. Finale A Finale | 28.6. | ||||||||||||||
1 | Markus Rönnerling Markus Rönnerling ('81) | 81 | SWE | 31.88 | |||||||||||
| |||||||||||||||
K40 100 m 29.6. Vind: +1.9 Finale A Finale | 29.6. | Vind: +1.9 | |||||||||||||
1 | Karin Björk Karin Björk ('81) | 81 | SWE | 13.37 | K40 1 | PB | |||||||||
2 | Marie Hansson Marie Hansson ('80) | 80 | SWE | 13.50 | K40 2 | PB | |||||||||
3 | Anna Lindström Anna Lindström ('82) | 82 | SWE | 14.57 | K40 3 | PB | |||||||||
4 | Camilla Persson Camilla Persson ('72) | 72 | SWE | 16.74 | K50 1 | PB | |||||||||
5 | Kerstin Nilsson Kerstin Nilsson ('42) | 42 | SWE | 18.72 | K80 1 | NR80 | SB | ||||||||
Kristina Ponting Kristina Ponting ('61) | 61 | SWE | 25.53 | K60 | PB | ||||||||||
K40 Diskoskast 1.0 kg 29.6. Finale A Finale | 29.6. | ||||||||||||||
1 | Lina Sövgren Lina Sövgren ('79) | 79 | SWE | 17.03 | |||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Cecilia Assiks Cecilia Assiks ('79) | 79 | SWE | 15.81 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
K40 Hammerkast 4.0 kg 29.6. Finale A Finale | 29.6. | ||||||||||||||
1 | Lina Sövgren Lina Sövgren ('79) | 79 | SWE | 20.23 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Cecilia Assiks Cecilia Assiks ('79) | 79 | SWE | 15.61 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
M45 100 m 29.6. Vind: +1.9 Finale A Finale | 29.6. | Vind: +1.9 | |||||||||||||
1 | Jonas Boijertz Jonas Boijertz ('74) | 74 | SWE | 12.19 | PB | ||||||||||
2 | Martin Bergström Martin Bergström ('76) | 76 | SWE | 12.95 | SB | ||||||||||
3 | Gunnar Gustafsson Gunnar Gustafsson ('73) | 73 | SWE | 13.45 | PB | ||||||||||
4 | Per Sjöstedt Per Sjöstedt ('75) | 75 | SWE | 13.90 | PB | ||||||||||
5 | Dennis Due Dennis Due ('73) | 73 | SWE | 14.03 | PB | ||||||||||
M45 Længdespring 29.6. Finale A Finale | 29.6. | ||||||||||||||
1 | Jonas Boijertz Jonas Boijertz ('74) | 74 | SWE | 5.36 | +1.5 | PB | |||||||||
| |||||||||||||||
2 | Martin Bergström Martin Bergström ('76) | 76 | SWE | 4.81 | +0.7 | PB | |||||||||
| |||||||||||||||
3 | Per Sjöstedt Per Sjöstedt ('75) | 75 | SWE | 4.39 | +1.4 | SB | |||||||||
| |||||||||||||||
4 | Dennis Due Dennis Due ('73) | 73 | SWE | 4.38 | +0.5 | PB | |||||||||
| |||||||||||||||
M45 Kuglestød 7.26 kg 28.6. Finale A Finale | 28.6. | ||||||||||||||
1 | Niklas Malmlöf Niklas Malmlöf ('76) | 76 | SWE | 9.30 | |||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Martin Persson Martin Persson ('76) | 76 | SWE | 8.87 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
M45 Diskoskast 2.0 kg 29.6. Finale A Finale | 29.6. | ||||||||||||||
1 | Martin Persson Martin Persson ('76) | 76 | SWE | 23.07 | |||||||||||
| |||||||||||||||
M45 Spydkast 800 gram 28.6. Finale A Finale | 28.6. | ||||||||||||||
1 | Martin Bergström Martin Bergström ('76) | 76 | SWE | 35.67 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Martin Persson Martin Persson ('76) | 76 | SWE | 31.82 | |||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Gunnar Gustafsson Gunnar Gustafsson ('73) | 73 | SWE | 29.49 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Niklas Malmlöf Niklas Malmlöf ('76) | 76 | SWE | 24.87 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
5 | Per Sjöstedt Per Sjöstedt ('75) | 75 | SWE | 22.16 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
M50 100 m 29.6. Vind: +1.4 Finale A Finale | 29.6. | Vind: +1.4 | |||||||||||||
1 | Sigge Frolov Sigge Frolov ('63) | 63 | SWE | 13.11 | M55 1 | PB | |||||||||
2 | Cedrik Wreme Cedrik Wreme ('71) | 71 | SWE | 14.07 | M50 1 | PB | |||||||||
3 | Jonas Hemgren Jonas Hemgren ('66) | 66 | SWE | 14.58 | M55 2 | PB | |||||||||
4 | Tomas Nilsson Tomas Nilsson ('69) | 69 | SWE | 14.85 | M50 2 | PB | |||||||||
5 | Anders Håkansson Anders Håkansson ('69) | 69 | SWE | 15.71 | M50 3 | PB | |||||||||
6 | Håkan Ekfors Håkan Ekfors ('68) | 68 | SWE | 16.34 | M50 4 | PB | |||||||||
M50 Længdespring 29.6. Finale A Finale | 29.6. | ||||||||||||||
1 | Cedrik Wreme Cedrik Wreme ('71) | 71 | SWE | 4.39 | +1.6 | PB | |||||||||
| |||||||||||||||
2 | Tomas Nilsson Tomas Nilsson ('69) | 69 | SWE | 3.71 | w | +2.6 | |||||||||
| |||||||||||||||
M50 Kuglestød 6.0 kg 28.6. Finale A Finale | 28.6. | ||||||||||||||
1 | Tomas Jeansson Tomas Jeansson ('71) | 71 | SWE | 8.19 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
M50 Diskoskast 1.5 kg 29.6. Finale A Finale | 29.6. | ||||||||||||||
1 | Tomas Jeansson Tomas Jeansson ('71) | 71 | SWE | 26.85 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
K50 Kuglestød 3.0 kg 28.6. Finale A Finale | 28.6. | ||||||||||||||
1 | Stina Åkesson Stina Åkesson ('71) | 71 | SWE | 7.73 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
K50 Diskoskast 1.0 kg 29.6. Finale A Finale | 29.6. | ||||||||||||||
1 | Stina Åkesson Stina Åkesson ('71) | 71 | SWE | 18.51 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
K50 Hammerkast 3.0 kg 29.6. Finale A Finale | 29.6. | ||||||||||||||
1 | Stina Åkesson Stina Åkesson ('71) | 71 | SWE | 21.23 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
M55 Længdespring 29.6. Finale A Finale | 29.6. | ||||||||||||||
1 | Jonas Hemgren Jonas Hemgren ('66) | 66 | SWE | 4.39 | +1.0 | PB | |||||||||
| |||||||||||||||
M55 Kuglestød 6.0 kg 28.6. Finale A Finale | 28.6. | ||||||||||||||
1 | Peter Rosenlöf Peter Rosenlöf ('64) | 64 | SWE | 10.94 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
M55 Diskoskast 1.5 kg 29.6. Finale A Finale | 29.6. | ||||||||||||||
1 | Peter Rosenlöf Peter Rosenlöf ('64) | 64 | SWE | 29.88 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Per Heander Per Heander ('64) | 64 | SWE | 29.41 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Sigge Frolov Sigge Frolov ('63) | 63 | SWE | 21.78 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
M55 Hammerkast 6.0 kg 29.6. Finale A Finale | 29.6. | ||||||||||||||
1 | Per Heander Per Heander ('64) | 64 | SWE | 32.56 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Peter Rosenlöf Peter Rosenlöf ('64) | 64 | SWE | 30.93 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Anders Ek Anders Ek ('64) | 64 | SWE | 27.57 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
M55 Spydkast 700 gram 28.6. Finale A Finale | 28.6. | ||||||||||||||
1 | Peter Rosenlöf Peter Rosenlöf ('64) | 64 | SWE | 40.39 | |||||||||||
| |||||||||||||||
K55 Hammerkast 3.0 kg 29.6. Finale A Finale | 29.6. | ||||||||||||||
1 | Ann-Christin Lind Ann-Christin Lind ('65) | 65 | SWE | 36.80 | |||||||||||
| |||||||||||||||
M60 100 m 29.6. Vind: +1.2 Finale A Finale | 29.6. | Vind: +1.2 | |||||||||||||
1 | Lars Smedjebäck Lars Smedjebäck ('52) | 52 | SWE | 14.66 | M70 1 | SB | |||||||||
2 | Ove Persson Ove Persson ('58) | 58 | SWE | 15.94 | M60 1 | PB | |||||||||
3 | Lars Hallberg Lars Hallberg ('57) | 57 | SWE | 16.46 | M65 1 | SB | |||||||||
4 | Bengt Håkansson Bengt Håkansson ('58) | 58 | SWE | 18.28 | M60 2 | PB | |||||||||
5 | Kerry Linell Kerry Linell ('50) | 50 | SWE | 18.58 | M70 2 | PB | |||||||||
6 | Carl Almström Carl Almström ('51) | 51 | SWE | 19.45 | M70 3 | PB | |||||||||
M60 Længdespring 29.6. Finale A Finale | 29.6. | ||||||||||||||
1 | Bertil Dersén Bertil Dersén ('62) | 62 | SWE | 3.60 | 0.0 | PB | |||||||||
| |||||||||||||||
2 | Ove Persson Ove Persson ('58) | 58 | SWE | 3.57 | +1.4 | PB | |||||||||
| |||||||||||||||
3 | Bengt Håkansson Bengt Håkansson ('58) | 58 | SWE | 2.81 | 0.0 | PB | |||||||||
| |||||||||||||||
M60 Kuglestød 5.0 kg 28.6. Finale A Finale | 28.6. | ||||||||||||||
1 | Dan Lindahl Dan Lindahl ('60) | 60 | SWE | 10.06 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
M60 Diskoskast 1.0 kg 29.6. Finale A Finale | 29.6. | ||||||||||||||
1 | Dan Lindahl Dan Lindahl ('60) | 60 | SWE | 35.72 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Peter Dersén Peter Dersén ('58) | 58 | SWE | 24.08 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Magnus Broddesson Magnus Broddesson ('61) | 61 | SWE | 21.56 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Bertil Dersén Bertil Dersén ('62) | 62 | SWE | 21.31 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
M60 Hammerkast 5.0 kg 29.6. Finale A Finale | 29.6. | ||||||||||||||
1 | Dan Lindahl Dan Lindahl ('60) | 60 | SWE | 29.69 | |||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Magnus Broddesson Magnus Broddesson ('61) | 61 | SWE | 25.58 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Göran Olsson Göran Olsson ('61) | 61 | SWE | 15.67 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
K60 Kuglestød 3.0 kg 28.6. Finale A Finale | 28.6. | ||||||||||||||
1 | Torun Bredberg Torun Bredberg ('60) | 60 | SWE | 7.52 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Kristina Ponting Kristina Ponting ('61) | 61 | SWE | 3.72 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
K60 Diskoskast 1.0 kg 29.6. Finale A Finale | 29.6. | ||||||||||||||
1 | Torun Bredberg Torun Bredberg ('60) | 60 | SWE | 14.23 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
K60 Hammerkast 3.0 kg 29.6. Finale A Finale | 29.6. | ||||||||||||||
1 | Torun Bredberg Torun Bredberg ('60) | 60 | SWE | 16.66 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
K60 Spydkast 500 gram 28.6. Finale A Finale | 28.6. | ||||||||||||||
1 | Kristina Ponting Kristina Ponting ('61) | 61 | SWE | 8.01 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
M65 Længdespring 29.6. Finale A Finale | 29.6. | ||||||||||||||
1 | Lars Hallberg Lars Hallberg ('57) | 57 | SWE | 3.35 | +1.4 | SB | |||||||||
| |||||||||||||||
M65 Kuglestød 5.0 kg 28.6. Finale A Finale | 28.6. | ||||||||||||||
1 | George Mirkov George Mirkov ('56) | 56 | SWE | 9.48 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Mikael Sörensson Mikael Sörensson ('55) | 55 | SWE | 9.21 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
M65 Diskoskast 1.0 kg 29.6. Finale A Finale | 29.6. | ||||||||||||||
1 | Mikael Sörensson Mikael Sörensson ('55) | 55 | SWE | 30.43 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
2 | George Mirkov George Mirkov ('56) | 56 | SWE | 27.15 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
M65 Hammerkast 5.0 kg 29.6. Finale A Finale | 29.6. | ||||||||||||||
1 | Mikael Sörensson Mikael Sörensson ('55) | 55 | SWE | 24.00 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
M65 Spydkast 600 gram 28.6. Finale A Finale | 28.6. | ||||||||||||||
1 | Mikael Sörensson Mikael Sörensson ('55) | 55 | SWE | 28.84 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
M70 Længdespring 29.6. Finale A Finale | 29.6. | ||||||||||||||
1 | Lars Smedjebäck Lars Smedjebäck ('52) | 52 | SWE | 4.17 | +1.4 | PB | |||||||||
| |||||||||||||||
M70 Hammerkast 4.0 kg 29.6. Finale A Finale | 29.6. | ||||||||||||||
1 | Kenneth Jansson Kenneth Jansson ('49) | 49 | SWE | 43.27 | |||||||||||
| |||||||||||||||
K70 Diskoskast 1.0 kg 29.6. Finale A Finale | 29.6. | ||||||||||||||
1 | Anne-Marie Jönsson Anne-Marie Jönsson ('49) | 49 | SWE | 11.32 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
K70 Hammerkast 3.0 kg 29.6. Finale A Finale | 29.6. | ||||||||||||||
1 | Anne-Marie Jönsson Anne-Marie Jönsson ('49) | 49 | SWE | 17.31 | |||||||||||
| |||||||||||||||
M75 100 m 29.6. Vind: +1.2 Finale A Finale | 29.6. | Vind: +1.2 | |||||||||||||
Rune Persson Rune Persson ('47) | 47 | SWE | 18.36 | M75 | SB | ||||||||||
1 | Nils Bäck Nils Bäck ('43) | 43 | SWE | 16.11 | M75 1 | PB | |||||||||
2 | Lars-Gunnar Svensson Lars-Gunnar Svensson ('42) | 42 | SWE | 18.34 | M80 1 | SB | |||||||||
3 | Lars-Erik Granberg Lars-Erik Granberg ('42) | 42 | SWE | 18.99 | M80 2 | PB | |||||||||
4 | Klas Paulsson Klas Paulsson ('47) | 47 | SWE | 25.15 | M75 2 | PB | |||||||||
M75 Længdespring 29.6. Finale A Finale | 29.6. | ||||||||||||||
Rune Persson Rune Persson ('47) | 47 | SWE | 2.80 | +0.8 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
M75 Diskoskast 1.0 kg 29.6. Finale A Finale | 29.6. | ||||||||||||||
1 | Harald Henriksson Harald Henriksson ('45) | 45 | SWE | 24.11 | |||||||||||
| |||||||||||||||
M75 Hammerkast 4.0 kg 29.6. Finale A Finale | 29.6. | ||||||||||||||
1 | Carl-Herbert Wessely Carl-Herbert Wessely ('46) | 46 | SWE | 32.31 | |||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Harald Henriksson Harald Henriksson ('45) | 45 | SWE | 27.60 | |||||||||||
| |||||||||||||||
K75 Diskoskast 0.75 kg 29.6. Finale A Finale | 29.6. | ||||||||||||||
1 | Majken Henriksson Majken Henriksson ('45) | 45 | SWE | 9.98 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
K75 Hammerkast 2.0 kg 29.6. Finale A Finale | 29.6. | ||||||||||||||
1 | Majken Henriksson Majken Henriksson ('45) | 45 | SWE | 21.29 | |||||||||||
| |||||||||||||||
M80 Længdespring 29.6. Finale A Finale | 29.6. | ||||||||||||||
1 | Erling Johnsson Erling Johnsson ('42) | 42 | SWE | 2.71 | +0.5 | PB | |||||||||
| |||||||||||||||
2 | Lars-Erik Granberg Lars-Erik Granberg ('42) | 42 | SWE | 2.64 | +1.5 | =PB | |||||||||
| |||||||||||||||
K80 Længdespring 29.6. Finale A Finale | 29.6. | ||||||||||||||
1 | Kerstin Nilsson Kerstin Nilsson ('42) | 42 | SWE | 2.66 | +1.5 | SB | |||||||||
|