Statletik 2.0
Dansk atletiks officielle statistikker
 

DM Inde Kvalifikation









Loading...
M 200 m (18)
Inde resultater 15.10.2020-14.4.2021, 15.10.2021-17.2.2022
120.49   Simon Hansen 98, Aarhus 1900 Atletik og Løb98Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus5.9.2021
220.53A   Tazana Kamanga-Dyrbak 02, Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbNairobi20.8.2021
320.62   Kojo Musah 96, Aarhus 1900 Atletik og Løb96Aarhus 1900 Atletik og LøbKladno15.6.2021
421.09   Frederik Schou-Nielsen 96, Sparta Atletik og Løb96Sparta Atletik og LøbBergen18.9.2021
521.24   Emil Mader Kjær 99, Skive A.M.99Skive A.M.Merksem21.8.2021
621.32   Mikkel Johansson 02, Hvidovre Atletik & Motion02Hvidovre Atletik & MotionHvidovre12.6.2022
721.36   Rasmus Overgaard Madsen 92, Randers Sportsklub Freja92Randers Sportsklub FrejaOdense27.6.2021
821.41   Gustav Lundholm Nielsen 98, Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbFrederiksberg24.8.2021
921.42   Jacob Hvorup 99, Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbHvidovre12.6.2022
1021.43   Benjamin Lobo Vedel 97, Sparta Atletik og Løb97Sparta Atletik og LøbFrederiksberg24.8.2021
1121.47   Frederik Andersson 01, Greve Atletik01Greve AtletikGreve30.5.2021
1221.51   Andreas Trajkovski 93, Hvidovre Atletik & Motion93Hvidovre Atletik & MotionSkopje29.5.2022
1221.51   Kasper Andersson 97, Greve Atletik97Greve AtletikHvidovre12.6.2022
1421.67   Nick Ekelund-Arenander 89, Hvidovre Atletik & Motion89Hvidovre Atletik & MotionMalmö/S14.8.2021
1521.72   Mathias Højen 05, Ballerup Atletik Klub05Ballerup Atletik KlubGöteborg/U19.6.2022
1622.00   Neloo Falck 03, KIF - København03KIF - KøbenhavnOdense27.6.2021
1722.11   Mads Lunø 99, Kolding KFUM Atletik og Motion99Kolding KFUM Atletik og MotionVejen27.5.2021
1822.15   Hector Wandt 05, Sparta Atletik og Løb05Sparta Atletik og LøbCaen21.5.2022
1922.19   Marius Glenner-Frandsen 95, KIF - København95KIF - KøbenhavnOdense27.6.2021
2022.22   Sofus Peter Lassen 03, Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbHvidovre12.6.2022
2122.23   Kasper Olsen 91, Hvidovre Track Club91Hvidovre Track ClubGreve30.5.2021
2222.30   Patrick Monga Bifuko (u) 96, Aarhus 1900 Atletik og Løb96Aarhus 1900 Atletik og LøbLillehammer27.6.2021
2322.31   Tobias Andersson 02, Greve Atletik02Greve AtletikHvidovre13.6.2021
2322.31   Victor Kiplagat Kondrup 02, Kolding KFUM Atletik og Motion02Kolding KFUM Atletik og MotionAarhus18.5.2022
2522.34   Christoph Hansen (u) 92, FIF atletik og motion92FIF atletik og motionHvidovre13.6.2021
2622.35   Iasonas Koniaris 97, FIF Atletik og Motion97FIF Atletik og MotionFrederiksberg5.6.2022
2722.36   Hans Christian Corlin 05, Sparta Atletik og Løb05Sparta Atletik og LøbKøbenhavn15.8.2021
2822.53   Luis F. Maillet 04, Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbHvidovre13.6.2021
2822.53   Christian Andersson 06, Greve Atletik06Greve AtletikHvidovre12.6.2022
3022.54   Andreas Christoffersen 01, Sparta Atletik og Løb01Sparta Atletik og LøbHvidovre13.6.2021
3122.55   Rasmus Søsted Andersen 02, Odense Atletik - O.G.F.02Odense Atletik - O.G.F.Hvidovre12.6.2022
3122.55   Jónas Gunnleivsson Isaksen 05, Bragdið05BragdiðGöteborg/U19.6.2022
3322.57   Mathias Astrup 99, Greve Atletik99Greve AtletikFrederiksberg24.8.2021
3422.58   Peter Andersson 99, Greve Atletik99Greve AtletikOdense27.6.2021
3522.70   Jacob Chua Ziska 97, Hvidovre Atletik & Motion97Hvidovre Atletik & MotionHvidovre12.6.2022
3622.72   Frankly Dadey 99, Greve Atletik99Greve AtletikOdense27.6.2021
3622.72   Sebastian Kordt Lassen 93, FIF atletik og motion93FIF atletik og motionAarhus5.9.2021
3822.74   Vilhelm Krüger 04, Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbKøbenhavn29.5.2021
3922.76   Christian Daniel Nørskov 04, Randers Sportsklub Freja04Randers Sportsklub FrejaRanders5.6.2022
4022.77   Jacob Aagaard Jensen 97, Aalborg Atletik og Motion97Aalborg Atletik og MotionAalborg8.5.2021
4022.77   Sofus Olivarius Vølund 04, Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbFrederiksberg6.6.2021
4222.79   Thomas Jersild Olsen 01, Holte Atletik01Holte AtletikHvidovre13.6.2021
4322.80   Asger Østerby 97, Aalborg Atletik og Motion97Aalborg Atletik og MotionAalborg8.5.2021
4322.80   Magnus Askov-Hansen 03, FIF atletik og motion03FIF atletik og motionBallerup20.6.2021
4322.80   Mathias A. Olsen 91, FIF atletik og motion91FIF atletik og motionFrederiksberg5.6.2022
4622.82   Carl Bruce Aabo 04, HG Atletik TM04HG Atletik TMHvidovre13.6.2021
4722.84   Carl Lund Larsen 05, Vejle Idrætsforening05Vejle IdrætsforeningEsbjerg18.6.2022
4722.84   Andreas Bjarnastein Antoft 02, Bragdið02BragdiðGöteborg/U19.6.2022
4922.86   Dlovan Baker 00, Hvidovre Atletik & Motion00Hvidovre Atletik & MotionHvidovre12.6.2022
5022.88   Dánjal Dahl Ljósheim 00, Hvirlan00HvirlanGöteborg/U19.6.2022
M 400 m (16)
Inde & Ude resultater 15.10.2020-17.2.2022
145.52   Benjamin Lobo Vedel 97, Sparta Atletik og Løb97Sparta Atletik og LøbGrosseto22.5.2022
245.93   Gustav Lundholm Nielsen 98, Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbLa Chaux-de-Fonds14.8.2021
346.83   Nick Ekelund-Arenander 89, Hvidovre Atletik & Motion89Hvidovre Atletik & MotionFrederiksberg24.8.2021
448.29   Mikkel Johansson 02, Hvidovre Atletik & Motion02Hvidovre Atletik & MotionFrederiksberg4.6.2022
548.36   Mathias Astrup 99, Greve Atletik99Greve AtletikMerksem21.8.2021
648.66   Iasonas Koniaris 97, FIF Atletik og Motion97FIF Atletik og MotionFrederiksberg4.6.2022
748.72   Luis F. Maillet 04, Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbKøbenhavn16.6.2022
848.73   Mathias Højen 05, Ballerup Atletik Klub05Ballerup Atletik KlubGöteborg/U18.6.2022
948.91   Christian Gundersen 99, Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbKøbenhavn8.6.2021
1049.01   Jeppe Ege Nielsen 02, Aarhus 1900 Atletik og Løb02Aarhus 1900 Atletik og LøbRanders19.6.2021
1149.31   Kasper Olsen 91, Hvidovre Track Club91Hvidovre Track ClubKøbenhavn8.6.2021
1249.35   Mathias A. Olsen 91, FIF atletik og motion91FIF atletik og motionFrederiksberg4.6.2022
1349.53   Jonathan Kure Friis 97, KIF - København97KIF - KøbenhavnHvidovre12.6.2021
1449.64   Sebastian Højriis Monneret 03, Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbKøbenhavn21.5.2022
1549.67   Jónas Gunnleivsson Isaksen 05, Bragdið05BragdiðGöteborg/U18.6.2022
1649.70   Nicolai Trock Hartling 94, Sparta Atletik og Løb94Sparta Atletik og LøbKøbenhavn21.5.2022
1749.75   Frederik Peschardt 95, Aarhus 1900 Atletik og Løb95Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus3.6.2021
1849.91   Kasper Andersson 97, Greve Atletik97Greve AtletikOslo25.8.2021
1949.94   Sofus Olivarius Vølund 04, Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbKøbenhavn21.5.2022
2050.01   Dánjal Dahl Ljósheim 00, Hvirlan00HvirlanGöteborg/U18.6.2022
2150.09   Sebastian Larvad 01, Hvidovre Track Club01Hvidovre Track ClubGöteborg/U10.7.2021
2250.20   Sebastian Kordt Lassen 93, FIF atletik og motion93FIF atletik og motionGlostrup30.4.2022
2350.35   Neloo Falck 03, KIF - København03KIF - KøbenhavnHvidovre11.9.2021
2450.50   Malte Bank 03, Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbKøbenhavn21.5.2022
2550.57   Philip Braun 90, Sparta Atletik og Løb90Sparta Atletik og LøbGreve23.5.2021
2550.57   Magnus Askov-Hansen 03, FIF atletik og motion03FIF atletik og motionFrederiksberg4.6.2022
2750.70   Tobias Andersson 02, Greve Atletik02Greve AtletikKøbenhavn8.6.2021
2850.84A   Nikolaj Grønbech 02, Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbNairobi20.8.2021
2950.89   Rasmus Overgaard Madsen 92, Randers Sportsklub Freja92Randers Sportsklub FrejaAalborg22.5.2021
3050.99   Thomas Jersild Olsen 01, Holte Atletik01Holte AtletikKøbenhavn8.6.2021
3151.08   Tobias Roed Garza 04, Randers Sportsklub Freja04Randers Sportsklub FrejaHvidovre11.9.2021
3251.19   Joel Frederik von d'Ahé 06, Sparta Atletik og Løb06Sparta Atletik og LøbKøbenhavn21.5.2022
3351.25   Søren A. Nørgaard 99, Kolding KFUM Atletik og Motion99Kolding KFUM Atletik og MotionRanders19.6.2021
3351.25   Mathias Lundkvist 93, FIF atletik og motion93FIF atletik og motionFrederiksberg24.8.2021
3551.47   Carl Lund Larsen 05, Vejle Idrætsforening05Vejle IdrætsforeningRanders4.6.2022
3651.50   Marius Glenner-Frandsen 95, KIF - København95KIF - KøbenhavnGreve23.5.2021
3651.50   Jakob Rose Hansen 02, Skive A.M.02Skive A.M.Randers4.6.2022
3851.55   Abdirisak Ahmed Mahamad 96, Odense Atletik - O.G.F.96Odense Atletik - O.G.F.Hvidovre11.6.2022
3951.66   Andreas Tissier 04, Esbjerg Atletik og Motion04Esbjerg Atletik og MotionHerning25.9.2021
4051.75   Mikkel Klejnstrup 86, Hvidovre Atletik & Motion86Hvidovre Atletik & MotionFrederiksberg4.6.2022
4151.83   William Asklund 01, Kolding KFUM Atletik og Motion01Kolding KFUM Atletik og MotionRanders19.6.2021
4251.84   Carl August Allerød 03, Aalborg Atletik og Motion03Aalborg Atletik og MotionRanders4.6.2022
4351.91   Victor Kiplagat Kondrup 02, Kolding KFUM Atletik og Motion02Kolding KFUM Atletik og MotionVejle30.4.2022
4452.09   Toke Toft Musabula Nielsen 97, Odense Atletik - O.G.F.97Odense Atletik - O.G.F.Odense18.5.2021
4552.12   Rasmus Mohr Ernst 97, Odense Atletik - O.G.F.97Odense Atletik - O.G.F.Odense18.5.2021
4652.13   Martin Johansen 95, Aarhus 1900 Atletik og Løb95Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus3.6.2021
4652.13   Eiri Jógvansson Glerfoss 05, Bragdið05BragdiðTórshavn3.9.2021
4852.21   Simon Fløj Thomsen 98, Aalborg Atletik og Motion98Aalborg Atletik og MotionAalborg15.6.2022
4952.22   Albert Nørholm 04, Aarhus Gymnastikforening af 188004Aarhus Gymnastikforening af 1880Aarhus3.6.2021
5052.23   Asger Østerby 97, Aalborg Atletik og Motion97Aalborg Atletik og MotionKøbenhavn21.8.2021
5052.23   Villads Fredsted Andersen 06, FIF atletik og motion06FIF atletik og motionFrederiksberg23.5.2022
M 800 m (16)
Inde & Ude resultater 15.10.2020-17.2.2022
11:47.13   Andreas Bube 87, Bagsværd Atletik Club87Bagsværd Atletik ClubOordegem29.5.2021
21:49.39   Benjamin Lobo Vedel 97, Sparta Atletik og Løb97Sparta Atletik og LøbOdense27.6.2021
31:49.44   Christoffer Frost Johansen 97, Bagsværd Atletik Club97Bagsværd Atletik ClubOdense27.6.2021
41:49.55   Kristian Uldbjerg Hansen 96, Randers Sportsklub Freja96Randers Sportsklub FrejaKarlsruhe15.5.2021
51:50.89   Jonathan Drechsler Sigvardsen 04, Viborg Atletik og Motionsforening04Viborg Atletik og MotionsforeningMannheim4.7.2021
61:52.11   William Devantier 00, Sparta Atletik og Løb00Sparta Atletik og LøbKessel-Lo7.8.2021
71:52.15   Mikael Johnsen 92, Aarhus Gymnastikforening af 188092Aarhus Gymnastikforening af 1880Aarhus18.5.2022
81:52.20   Jacob Ilbjerg Stengaard 94, Odense Atletik - O.G.F.94Odense Atletik - O.G.F.Odense27.6.2021
91:52.39   Nick Jensen 91, Vejle Idrætsforening91Vejle IdrætsforeningCelle Ligure22.7.2021
101:53.87   Nicolai Trock Hartling 94, Sparta Atletik og Løb94Sparta Atletik og LøbKøbenhavn16.6.2022
111:54.92   Mathias Lundkvist 93, FIF atletik og motion93FIF atletik og motionKøbenhavn22.5.2022
121:55.04   Peter Gerner Ejersbo 95, Odense Atletik - O.G.F.95Odense Atletik - O.G.F.Berlin9.6.2021
131:55.13   Elias Shifris 02, Viborg Atletik og Motionsforening02Viborg Atletik og MotionsforeningWien14.5.2022
141:55.39   Rasmus Gregersen 95, Odense Atletik - O.G.F.95Odense Atletik - O.G.F.Odense6.5.2021
151:55.79   Andreas Holst Lange 02, KIF - København02KIF - KøbenhavnFrederiksberg6.6.2021
161:56.17   Jonathan Makwarth 00, KIF - København00KIF - KøbenhavnKøbenhavn3.5.2022
171:56.22   Samuel Ettrup Larsen 00, Esbjerg Atletik og Motion00Esbjerg Atletik og MotionHvidovre12.6.2022
181:56.41   Christian Abild Larsen 93, Aarhus 1900 Atletik og Løb93Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus18.5.2022
191:56.47   Jacob Aagaard Jensen 97, Aalborg Atletik og Motion97Aalborg Atletik og MotionAalborg19.6.2021
201:56.72   Rasmus Jæger 04, Idrætsklubben Hellas, Roskilde04Idrætsklubben Hellas, RoskildeKøbenhavn22.5.2022
211:56.8h   Milan Axelgaard 04, Haderslev Idræts-forening04Haderslev Idræts-foreningKøbenhavn14.6.2022
221:57.2h   Jeppe Sidenius 92, Sparta Atletik og Løb92Sparta Atletik og LøbKøbenhavn14.6.2022
231:57.36   Søren Bøge Edlund Jøhnk 97, Bagsværd Atletik Club97Bagsværd Atletik ClubKøbenhavn15.8.2021
241:57.58   Rasmus Meldgaard Kristensen 96, Aalborg Atletik og Motion96Aalborg Atletik og MotionAalborg19.6.2021
251:58.01   Aksel Lylloff Qvortrup 00, Silkeborg Atletik Klub 7700Silkeborg Atletik Klub 77Odense27.6.2021
261:58.21   Alexander Krogh Johansen 88, Aarhus Gymnastikforening af 188088Aarhus Gymnastikforening af 1880Aalborg19.6.2021
271:58.40   Frederik Fürstenberg 93, Sparta Atletik og Løb93Sparta Atletik og LøbKøbenhavn15.8.2021
281:58.46   Lucas Søgaard Hjortkjær 02, Idrætsklubben Hellas, Roskilde02Idrætsklubben Hellas, RoskildeKøbenhavn22.5.2022
291:58.88   Thor Friis Skifte 97, Odense Atletik - O.G.F.97Odense Atletik - O.G.F.Odense18.5.2021
301:58.96   Khavaquiah Rasmusen 92, Sparta Atletik og Løb92Sparta Atletik og LøbKøbenhavn4.8.2021
311:59.0h   Andreas Nors Rebstrup 00, Aalborg Atletik og Motion00Aalborg Atletik og MotionAarhus8.6.2021
321:59.26   Carl August Allerød 03, Aalborg Atletik og Motion03Aalborg Atletik og MotionAalborg24.4.2021
331:59.29   Christian Lindgreen 02, Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbKøbenhavn4.8.2021
341:59.46   Nikolas Kraglund 01, Aalborg Atletik og Motion01Aalborg Atletik og MotionHvidovre12.6.2022
351:59.63   Roberto Sanchez 97, Aalborg Atletik og Motion97Aalborg Atletik og MotionAalborg24.4.2021
361:59.65   Tito Phiri 82, Aarhus 1900 Atletik og Løb82Aarhus 1900 Atletik og LøbAalborg15.6.2022
372:00.48   Jonas Lyngvald Schmidt 01, Odense Atletik - O.G.F.01Odense Atletik - O.G.F.Hvidovre12.9.2021
372:00.48   Jonathan M. Adamsen 95, KIF - København95KIF - KøbenhavnHvidovre12.6.2022
392:00.86   Sylvester Windahl 06, FIF Atletik og Motion06FIF Atletik og MotionFrederiksberg5.6.2022
402:01.0h   Jakob Vase Johannessen 00, Aarhus 1900 Atletik og Løb00Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus8.6.2021
412:01.12   Andrei-Stefan Ursea 05, FIF atletik og motion05FIF atletik og motionHvidovre12.6.2022
422:01.55   Linus Lindquist 02, Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbHvidovre13.6.2021
432:01.58   Richard Dion Jensen 85, Sparta Atletik og Løb85Sparta Atletik og LøbKøbenhavn4.8.2021
442:01.61   Lauge Rasmussen 03, Trongårdens Idræts Forening03Trongårdens Idræts ForeningHvidovre13.6.2021
452:01.71   Joel Frederik von d'Ahé 06, Sparta Atletik og Løb06Sparta Atletik og LøbKøbenhavn29.5.2021
462:02.0h   Brandon Van Haeren (u) 92, KIF - København92KIF - KøbenhavnKøbenhavn14.6.2022
472:02.16   Martin Møllgaard 03, FIF atletik og motion03FIF atletik og motionKøbenhavn15.8.2021
482:02.51   Hjalte Dalskov 05, Bagsværd Atletik Club05Bagsværd Atletik ClubKøbenhavn4.8.2021
492:02.56   Bertram Gitz-Johansen 96, Aalborg Atletik og Motion96Aalborg Atletik og MotionHvidovre12.6.2022
502:02.75   Marius M Szwed 05, Aalborg Atletik og Motion05Aalborg Atletik og MotionKøbenhavn22.5.2022
M 1500 m (12)
Inde & Ude resultater 15.10.2020-17.2.2022
13:39.55   Mikael Johnsen 92, Aarhus Gymnastikforening af 188092Aarhus Gymnastikforening af 1880Jyväskylä2.6.2021
23:41.73   Andreas Holst Lindgreen 98, Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbKarlsruhe21.5.2022
33:42.5h   Mikkel Dahl-Jessen 94, Aarhus Gymnastikforening af 188094Aarhus Gymnastikforening af 1880Aarhus7.9.2021
43:42.65   Joel Ibler Lillesø 03, Bagsværd Atletik Club03Bagsværd Atletik ClubKøbenhavn16.6.2022
53:42.98   Christoffer Frost Johansen 97, Bagsværd Atletik Club97Bagsværd Atletik ClubOordegem28.5.2022
63:43.51   Jacob Ilbjerg Stengaard 94, Odense Atletik - O.G.F.94Odense Atletik - O.G.F.København16.6.2022
73:44.30   Nick Jensen 91, Vejle Idrætsforening91Vejle IdrætsforeningHuizingen14.8.2021
83:44.49   William Devantier 00, Sparta Atletik og Løb00Sparta Atletik og LøbHuizingen14.8.2021
93:44.69   Andreas Bube 87, Bagsværd Atletik Club87Bagsværd Atletik ClubBagsværd11.5.2021
103:44.86   Kristian Uldbjerg Hansen 96, Randers Sportsklub Freja96Randers Sportsklub FrejaKarlsruhe21.5.2022
113:45.52   Markus Kirk Kjeldsen 01, Silkeborg Atletik Klub 7701Silkeborg Atletik Klub 77Göteborg/S2.6.2021
123:51.06   Peter Gerner Ejersbo 95, Odense Atletik - O.G.F.95Odense Atletik - O.G.F.København16.6.2022
133:52.22   Daniel Bentien Schmidt 01, Aarhus Gymnastikforening af 188001Aarhus Gymnastikforening af 1880Cleveland TN14.5.2022
143:52.25   Martin Egebjerg Olesen 95, Hechmann Racing Club95Hechmann Racing ClubHvidovre12.6.2021
153:52.5h   Jakob Dybdal Abrahamsen 94, Aarhus 1900 Atletik og Løb94Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus7.9.2021
163:53.45   Rasmus Gregersen 95, Odense Atletik - O.G.F.95Odense Atletik - O.G.F.Odense7.6.2021
173:53.7h   Jacob Sommer Simonsen 95, Aarhus Gymnastikforening af 188095Aarhus Gymnastikforening af 1880Aarhus7.9.2021
183:54.91   Jeppe Risvig 01, Skive A.M.01Skive A.M.Jersey City NJ15.5.2021
193:55.13   Jonathan Makwarth 00, KIF - København00KIF - KøbenhavnFrederiksberg13.5.2021
203:56.07   Andreas Holst Lange 02, KIF - København02KIF - KøbenhavnFrederiksberg13.5.2021
213:56.55   Magnus Dewett 95, Randers Sportsklub Freja95Randers Sportsklub FrejaAarhus5.9.2021
223:56.9h   Conrad Lind 01, Sparta Atletik og Løb01Sparta Atletik og LøbViby2.6.2022
233:57.35   Paul Hardiville (u) 01, Bagsværd Atletik Club01Bagsværd Atletik ClubOordegem28.5.2022
243:57.87   Thomas Sand Nielsen 98, Athletikklubben Holstebro98Athletikklubben HolstebroRichmond VA18.3.2022
253:58.23   Jeppe Sidenius 92, Sparta Atletik og Løb92Sparta Atletik og LøbKøbenhavn3.5.2022
263:58.65   Elias Shifris 02, Viborg Atletik og Motionsforening02Viborg Atletik og MotionsforeningAarhus3.6.2021
273:58.72   Alexander Krogh Johansen 88, Aarhus Gymnastikforening af 188088Aarhus Gymnastikforening af 1880Aarhus8.5.2021
283:59.27   Emil Aaskov Pallesen 01, Aarhus Gymnastikforening af 188001Aarhus Gymnastikforening af 1880Aarhus3.6.2021
293:59.88   Malthe Bøgebjerg 03, Silkeborg Atletik Klub 7703Silkeborg Atletik Klub 77Aalborg15.6.2022
304:00.0h   Jakob Vase Johannessen 00, Aarhus 1900 Atletik og Løb00Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus7.9.2021
314:00.16   Christian Lykkeby Olsen 93, Sparta Atletik og Løb93Sparta Atletik og LøbTokyo29.8.2021
324:01.25   Gustav Mørch 02, Blovstrød - Løverne02Blovstrød - LøverneEmporia KS8.5.2022
334:01.54   Richard Dion Jensen 85, Sparta Atletik og Løb85Sparta Atletik og LøbKøbenhavn20.7.2021
344:01.67   Samuel Ettrup Larsen 00, Esbjerg Atletik og Motion00Esbjerg Atletik og MotionRanders4.6.2022
354:01.93   Christian Abild Larsen 93, Aarhus 1900 Atletik og Løb93Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus3.6.2021
364:02.1h   Jeppe Kejser Dahl Jensen 00, Aarhus 1900 Atletik og Løb00Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus7.9.2021
374:02.2h   Khavaquiah Rasmusen 92, Sparta Atletik og Løb92Sparta Atletik og LøbKøbenhavn7.9.2021
384:02.51   Dean Cooper-Cunningham (u) 94, Sparta Atletik og Løb94Sparta Atletik og LøbAarhus3.6.2021
394:02.89   Thor Friis Skifte 97, Odense Atletik - O.G.F.97Odense Atletik - O.G.F.Bagsværd18.5.2022
404:03.17   Samuel Emil Gobina Sigala 03, Athletikklubben Holstebro03Athletikklubben HolstebroRanders4.6.2022
414:03.66   Christian Lindgreen 02, Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbHvidovre11.9.2021
424:03.78   Esben Hornum 89, Aarhus Fremad Atletik89Aarhus Fremad AtletikAarhus5.9.2021
434:04.47   Asbjørn Eller Skaarup 95, Sparta Atletik og Løb95Sparta Atletik og LøbAarhus3.6.2021
444:04.53   Jacob Rudjord Therkildsen 91, Aarhus Fremad Atletik91Aarhus Fremad AtletikAalborg5.6.2021
454:04.68   Rasmus Meldgaard Kristensen 96, Aalborg Atletik og Motion96Aalborg Atletik og MotionAarhus5.9.2021
464:05.14   Martin Skytte Glerup 03, Silkeborg Atletik Klub 7703Silkeborg Atletik Klub 77Hvidovre11.9.2021
474:05.33   Emil Hammer Lux 02, Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbKøbenhavn23.5.2022
484:05.59   Jonathan Drechsler Sigvardsen 04, Viborg Atletik og Motionsforening04Viborg Atletik og MotionsforeningHvidovre11.9.2021
494:05.88   Frederik Fürstenberg 93, Sparta Atletik og Løb93Sparta Atletik og LøbTårnby19.8.2021
494:05.88   Rasmus Jæger 04, Idrætsklubben Hellas, Roskilde04Idrætsklubben Hellas, RoskildeHvidovre11.6.2022
M Højdespring (12)
Inde & Ude resultater 15.10.2020-17.2.2022
12.11   Mads Moos Larsen 95, Aarhus 1900 Atletik og Løb95Aarhus 1900 Atletik og LøbOdense26.6.2021
22.00   David Tony Gobina Sigala 05, Athletikklubben Holstebro05Athletikklubben HolstebroRanders19.6.2021
22.00   Christoffer Åndahl 00, KIF - København00KIF - KøbenhavnOdense26.6.2021
22.00   Marius Hytholm Alex Petersen 01, Holte Atletik01Holte AtletikOdense26.6.2021
51.94   Sofus Olivarius Vølund 04, Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbKøbenhavn21.8.2021
51.94   Jonas N. Bjerremand 98, Aarhus 1900 Atletik og Løb98Aarhus 1900 Atletik og LøbKøbenhavn21.5.2022
71.91   Vilhelm Krüger 04, Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbKøbenhavn15.5.2021
81.90   Max Kørner Andersen 03, Randers Sportsklub Freja03Randers Sportsklub FrejaRanders19.6.2021
81.90   Jonas Strunge 04, Hvidovre Atletik & Motion04Hvidovre Atletik & MotionBallerup20.6.2021
81.90   Christian Gundersen 99, Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbTallinn10.7.2021
81.90   Sebastian Dysterdich 95, Skive A.M.95Skive A.M.Aarhus5.9.2021
121.88   Nikolaj Grønbech 02, Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbKøbenhavn15.5.2021
131.87   Malte Bank 03, Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbKøbenhavn21.8.2021
141.86   Maximilian Kluth (u) 00, Aarhus 1900 Atletik og Løb00Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus8.5.2021
141.86   Magnus Elsted 01, Sparta Atletik og Løb01Sparta Atletik og LøbKøbenhavn29.5.2021
161.85   Hugo Rasmussen 03, Idrætsklubben Hellas, Roskilde03Idrætsklubben Hellas, RoskildeKøbenhavn15.5.2021
161.85   Daniel K. Pedersen 06, Randers Sportsklub Freja06Randers Sportsklub FrejaHerning25.9.2021
161.85   Mads Rubek Vitoft 03, Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbKøbenhavn21.5.2022
191.84   Jakob Nissen Nielsen 03, Aarhus 1900 Atletik og Løb03Aarhus 1900 Atletik og LøbRanders19.6.2021
191.84   Noah Birk Meissner 03, Skive A.M.03Skive A.M.Randers19.6.2021
211.83   Till Maul 95, FIF atletik og motion95FIF atletik og motionFrederiksberg5.6.2021
211.83   Asger Pape Liboriussen 05, Sparta Atletik og Løb05Sparta Atletik og LøbHvidovre12.9.2021
231.82   Conrad Severin Strømgaard 04, Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbKøbenhavn21.5.2022
241.80   Sebastian Sund Frandsen 98, Aalborg Atletik og Motion98Aalborg Atletik og MotionAalborg18.9.2021
241.80   Jeppe Slot Stauning 84, Hvidovre Atletik & Motion84Hvidovre Atletik & MotionGreve8.6.2022
261.79   Sebastian Højriis Monneret 03, Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbKøbenhavn21.5.2022
271.78   Andreas Bjarnastein Antoft 02, Bragdið02BragdiðTórshavn19.6.2021
281.76   Tobias Andersson 02, Greve Atletik02Greve AtletikKøbenhavn21.5.2022
281.76   Jonas Danker Linnemann 00, Hvidovre Atletik & Motion00Hvidovre Atletik & MotionHvidovre11.6.2022
301.75   Jónas Gunnleivsson Isaksen 05, Bragdið05BragdiðTórshavn19.6.2021
301.75   Oliver Fabricius Thomsen 03, FIF atletik og motion03FIF atletik og motionFrederiksberg2.10.2021
301.75   Alfred Dahl Larsen 02, FIF atletik og motion02FIF atletik og motionFrederiksberg2.10.2021
301.75   Timoléon Rescan 05, FIF atletik og motion05FIF atletik og motionNantes22.5.2022
341.73   Oswald Carstensen 02, Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbKøbenhavn21.5.2022
351.72   Nikolaj Fechtenburg 05, Randers Sportsklub Freja05Randers Sportsklub FrejaRanders19.6.2021
361.71   Kasper Birk 06, Hvidovre Atletik & Motion06Hvidovre Atletik & MotionLyngby4.9.2021
361.71   Joel Frederik von d'Ahé 06, Sparta Atletik og Løb06Sparta Atletik og LøbTårnby7.5.2022
381.70   Alex Tesch 80, Odense Atletik - O.G.F.80Odense Atletik - O.G.F.Odense8.6.2021
381.70   Kenneth G. Thorsen 81, Hvidovre Atletik & Motion81Hvidovre Atletik & MotionHvidovre30.6.2021
381.70   Markus Køtlum 02, Bragdið02BragdiðTórshavn15.8.2021
381.70   Jakob Holt Jensen 97, Aalborg Atletik og Motion97Aalborg Atletik og MotionAarhus5.9.2021
421.69   Markus Dufresne 06, Randers Sportsklub Freja06Randers Sportsklub FrejaHvidovre12.6.2021
421.69   Peter Rasmussen 98, Odense Atletik - O.G.F.98Odense Atletik - O.G.F.København21.8.2021
421.69   Adam Sandbjerg Lind 05, Aarhus 1900 Atletik og Løb05Aarhus 1900 Atletik og LøbSeinäjoki11.6.2022
451.68   Noah Aaby Jørgensen 05, Aarhus 1900 Atletik og Løb05Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus8.5.2021
451.68   Peter Rasmussen 93, Amager Atletik Club93Amager Atletik ClubTårnby17.5.2021
451.68   Mads Elver Mørk 05, Allerød Atletik og Motion05Allerød Atletik og MotionHvidovre12.9.2021
451.68   Victor Coldberg 06, Ballerup Atletik Klub06Ballerup Atletik KlubTårnby7.5.2022
491.66   Emil Daniel Nielsen 04, Slagelse Atletik DELTA04Slagelse Atletik DELTASlagelse29.5.2021
501.65   Christoffer Holst Hahn 74, FIF atletik og motion74FIF atletik og motionBallerup29.8.2021
501.65   Mads Brunsgaard Clausen 95, Aarhus Fremad Atletik95Aarhus Fremad AtletikAarhus5.9.2021
501.65   Samuel Ettrup Larsen 00, Esbjerg Atletik og Motion00Esbjerg Atletik og MotionAarhus5.9.2021
501.65   Joshua Cullingford 04, Vidar Atletik04Vidar AtletikHvidovre12.9.2021
501.65   William Asklund 01, Kolding KFUM Atletik og Motion01Kolding KFUM Atletik og MotionVejen2.10.2021
501.65   Bastian Grove Stentoft 05, Aarhus 1900 Atletik og Løb05Aarhus 1900 Atletik og LøbVejen2.10.2021
501.65   William Marin Vedde 99, Aalborg Atletik og Motion99Aalborg Atletik og MotionAalborg15.6.2022
M Stangspring (12)
Inde & Ude resultater 15.10.2020-17.2.2022
15.00   Nikolaj Graves 98, Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbOdense27.6.2021
25.00A   Nikolaj Grønbech 02, Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbNairobi21.8.2021
34.90   Aske Valdemar Petersen 98, Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbOdense27.6.2021
44.70   Toke Staub Jørgensen 00, Odense Atletik - O.G.F.00Odense Atletik - O.G.F.Hvidovre11.9.2021
44.70   Mikkel Ringsted 96, KIF - København96KIF - KøbenhavnTårnby8.5.2022
44.70   Christian Gundersen 99, Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbSeinäjoki12.6.2022
74.63   Mathies Hartmann 95, Odense Atletik - O.G.F.95Odense Atletik - O.G.F.Aarhus5.9.2021
84.60   Jakob Holt Jensen 97, Aalborg Atletik og Motion97Aalborg Atletik og MotionOdense27.6.2021
94.55   Julius Haansbæk Mortensen 05, Sparta Atletik og Løb05Sparta Atletik og LøbHvidovre12.6.2022
104.47   Peter M. Adamsen 00, KIF - København00KIF - KøbenhavnKøbenhavn15.6.2021
114.33   Bertram Costa 02, Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbHvidovre13.6.2021
124.30   Jonas N. Bjerremand 98, Aarhus 1900 Atletik og Løb98Aarhus 1900 Atletik og LøbKøbenhavn22.5.2022
124.30   Sebastian Højriis Monneret 03, Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbKøbenhavn22.5.2022
144.20   Jens Sørensen 91, Randers Sportsklub Freja91Randers Sportsklub FrejaGöteborg/U17.6.2022
154.10   Anders Nyborg 05, Randers Sportsklub Freja05Randers Sportsklub FrejaRanders19.6.2021
164.00   Noah Birk Meissner 03, Skive A.M.03Skive A.M.København22.8.2021
164.00   Thomas Sabro Larsen 01, Aalborg Atletik og Motion01Aalborg Atletik og MotionHvidovre11.9.2021
164.00   Mads Rubek Vitoft 03, Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbKøbenhavn22.5.2022
193.97   Oswald Carstensen 02, Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbKøbenhavn15.6.2021
203.90   Adam Sandbjerg Lind 05, Aarhus 1900 Atletik og Løb05Aarhus 1900 Atletik og LøbHvidovre11.9.2021
213.83   Christoffer Holst Hahn 74, FIF atletik og motion74FIF atletik og motionAarhus5.9.2021
223.80   Morten Kyndbøl 68, Odense Atletik - O.G.F.68Odense Atletik - O.G.F.Odense8.6.2021
223.80   Jonathan Thulstrup 01, Sparta Atletik og Løb01Sparta Atletik og LøbHvidovre11.9.2021
223.80   Malte Bank 03, Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbKøbenhavn22.5.2022
223.80   Sofus Olivarius Vølund 04, Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbSeinäjoki12.6.2022
263.70   Markus Dufresne 06, Randers Sportsklub Freja06Randers Sportsklub FrejaKøbenhavn21.8.2021
263.70   Kaspar Henriksen 03, Odense Atletik - O.G.F.03Odense Atletik - O.G.F.Hvidovre11.9.2021
263.70   Tobias Andersson 02, Greve Atletik02Greve AtletikKøbenhavn22.5.2022
293.60   Hugo Rasmussen 03, Idrætsklubben Hellas, Roskilde03Idrætsklubben Hellas, RoskildeKøbenhavn16.5.2021
293.60   Peter Rasmussen 98, Odense Atletik - O.G.F.98Odense Atletik - O.G.F.København22.8.2021
313.50   Max Kørner Andersen 03, Randers Sportsklub Freja03Randers Sportsklub FrejaRanders5.6.2021
313.50   Kenneth G. Thorsen 81, Hvidovre Atletik & Motion81Hvidovre Atletik & MotionGreve4.9.2021
313.50   Joel Frederik von d'Ahé 06, Sparta Atletik og Løb06Sparta Atletik og LøbKøbenhavn22.5.2022
313.50   Ole Holst Bjerregaard 73, HI Skanderborg Atletik73HI Skanderborg AtletikRanders8.6.2022
353.30   Hentie Swiegers 75, Hvidovre Atletik & Motion75Hvidovre Atletik & MotionGreve8.6.2022
363.23   Rasmus Eybye Petersen 05, Ballerup Atletik Klub05Ballerup Atletik KlubHvidovre13.6.2021
363.23   Cornelius Birk Meissner 06, Skive A.M.06Skive A.M.Aarhus5.9.2021
383.20   Michael Skifter Andersen 69, Slagelse Atletik DELTA69Slagelse Atletik DELTASlagelse30.5.2021
383.20   Victor Coldberg 06, Ballerup Atletik Klub06Ballerup Atletik KlubKøbenhavn21.8.2021
383.20   Per Andersen 62, Atletikforeningen Fremad Holbæk62Atletikforeningen Fremad HolbækRanders10.6.2022
413.10   Asger Pape Liboriussen 05, Sparta Atletik og Løb05Sparta Atletik og LøbKøbenhavn16.5.2021
423.01   Emil Daniel Nielsen 04, Slagelse Atletik DELTA04Slagelse Atletik DELTAKøbenhavn22.8.2021
433.00   Till Maul 95, FIF atletik og motion95FIF atletik og motionKøbenhavn16.5.2021
433.00   Lukas Medina Sørensen 03, KIF - København03KIF - KøbenhavnKøbenhavn22.5.2022
452.85   Allan Stapelfeld 73, Esbjerg Atletik og Motion73Esbjerg Atletik og MotionOdense7.6.2022
462.80   Thomas Andersson 69, Greve Atletik69Greve AtletikSlagelse19.5.2021
472.70   Ole Biering 66, GIC - Atletik & Motion66GIC - Atletik & MotionBallerup16.6.2021
482.65   Alfred Dahl Larsen 02, FIF atletik og motion02FIF atletik og motionFrederiksberg22.5.2021
492.60   Søren Poulsen 65, Ben Hur Atletik og motion65Ben Hur Atletik og motionBallerup16.6.2021
492.60   Calle Jakobsen 63, FIF Hillerød63FIF HillerødBallerup16.6.2021
492.60   Kaj Hammargren 64, Ben Hur Atletik og motion64Ben Hur Atletik og motionGreve4.9.2021
492.60   Per Egge Rasmussen 59, Randers Sportsklub Freja59Randers Sportsklub FrejaRanders8.6.2022
M Længdespring (12)
Inde & Ude resultater 15.10.2020-17.2.2022
17.91   Sebastian Ree Pedersen 97, Sparta Atletik og Løb97Sparta Atletik og LøbKøbenhavn8.6.2021
27.83   Andreas Trajkovski 93, Hvidovre Atletik & Motion93Hvidovre Atletik & MotionOdense27.6.2021
37.57   Kasper Larsen 99, Aarhus 1900 Atletik og Løb99Aarhus 1900 Atletik og LøbKøbenhavn8.6.2021
47.33   Tobias Jappe Bjerre 04, Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbKøbenhavn8.6.2021
57.31   Bertram Costa 02, Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbKøbenhavn16.6.2022
67.23   Benjamin Gabrielsen 95, Sparta Atletik og Løb95Sparta Atletik og LøbKøbenhavn29.5.2021
77.06   Patrick Wolf 01, Esbjerg Atletik og Motion01Esbjerg Atletik og MotionHouston TX26.3.2022
87.03   Vilhelm Krüger 04, Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbKøbenhavn15.5.2021
97.00   Carl Bruce Aabo 04, HG Atletik TM04HG Atletik TMKøbenhavn22.5.2022
106.98   Nicolai Lind Andersen 98, Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbOdense27.6.2021
116.92   Torúr Mortensen 98, Aarhus 1900 Atletik og Løb98Aarhus 1900 Atletik og LøbOdense27.6.2021
126.91   Frederik Andersson 01, Greve Atletik01Greve AtletikKøbenhavn22.5.2022
136.85   Jónas Gunnleivsson Isaksen 05, Bragdið05BragdiðGöteborg/U17.6.2022
146.83   Eiri Jógvansson Glerfoss 05, Bragdið05BragdiðGöteborg/U17.6.2022
156.82   Nikolaj Grønbech 02, Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbKøbenhavn15.5.2021
166.80   Sofus Peter Lassen 03, Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbKøbenhavn29.5.2021
166.80   Malte Bank 03, Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbKøbenhavn21.5.2022
186.79   Christian Gundersen 99, Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbSeinäjoki11.6.2022
196.77   Anyel Weis 06, Sparta Atletik og Løb06Sparta Atletik og LøbFrederiksberg5.6.2022
206.74   Sebastian Højriis Monneret 03, Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbKøbenhavn21.5.2022
216.72   Carl Johan Zachariae 04, Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbKøbenhavn15.5.2021
216.72   Jonas N. Bjerremand 98, Aarhus 1900 Atletik og Løb98Aarhus 1900 Atletik og LøbKøbenhavn21.5.2022
236.71   Dennis Mägi 95, Aarhus Gymnastikforening af 188095Aarhus Gymnastikforening af 1880Herning21.5.2022
246.70   Tobias Andersson 02, Greve Atletik02Greve AtletikKøbenhavn21.5.2022
246.70   Thomas Christiansen 01, GIC - Atletik & Motion01GIC - Atletik & MotionHvidovre11.6.2022
246.70   Massin Ait Bouziad 95, Sparta Atletik og Løb95Sparta Atletik og LøbGöteborg/U17.6.2022
276.63   Magnus Askov-Hansen 03, FIF atletik og motion03FIF atletik og motionFrederiksberg6.6.2021
286.55   Sofus Olivarius Vølund 04, Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbKøbenhavn21.5.2022
296.52   Mathias Højen 05, Ballerup Atletik Klub05Ballerup Atletik KlubBallerup9.5.2021
306.44   Joel Frederik von d'Ahé 06, Sparta Atletik og Løb06Sparta Atletik og LøbHelsingør28.8.2021
316.41   William Korsgaard 01, Aalborg Atletik og Motion01Aalborg Atletik og MotionAalborg22.5.2021
316.41   Sebastian Sund Frandsen 98, Aalborg Atletik og Motion98Aalborg Atletik og MotionAarhus5.9.2021
336.40   Peter Rasmussen 98, Odense Atletik - O.G.F.98Odense Atletik - O.G.F.København21.8.2021
346.39   Lance Christian Aabo 06, HG Atletik TM06HG Atletik TMFrederiksberg5.6.2022
346.39   Adam Sandbjerg Lind 05, Aarhus 1900 Atletik og Løb05Aarhus 1900 Atletik og LøbSeinäjoki11.6.2022
366.36   Andreas Bjarnastein Antoft 02, Bragdið02BragdiðTórshavn14.8.2021
366.36   Noah Birk Meissner 03, Skive A.M.03Skive A.M.København21.8.2021
386.34   Hugo Rasmussen 03, Idrætsklubben Hellas, Roskilde03Idrætsklubben Hellas, RoskildeKøbenhavn15.5.2021
386.34   Robin Swann 97, Sparta Atletik og Løb97Sparta Atletik og LøbTårnby8.5.2022
386.34   Mads Rubek Vitoft 03, Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbKøbenhavn21.5.2022
416.28   Conrad Severin Strømgaard 04, Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbKøbenhavn22.5.2022
426.18   Oswald Carstensen 02, Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbKøbenhavn21.5.2022
436.16   Simon Larsen 05, Esbjerg Atletik og Motion05Esbjerg Atletik og MotionHerning25.9.2021
446.15   Lukas Medina Sørensen 03, KIF - København03KIF - KøbenhavnAarhus5.9.2021
446.15   Valentin Jensen 05, Sparta Atletik og Løb05Sparta Atletik og LøbGöteborg/U17.6.2022
466.13   Asger Østerby 97, Aalborg Atletik og Motion97Aalborg Atletik og MotionKøbenhavn21.8.2021
476.12   Victor Coldberg 06, Ballerup Atletik Klub06Ballerup Atletik KlubBallerup20.6.2021
476.12   Till Maul 95, FIF atletik og motion95FIF atletik og motionKøbenhavn4.8.2021
476.12   Christian Reusing 04, Atletikklubben Heden04Atletikklubben HedenGrindsted1.9.2021
506.10   Toke Staub Jørgensen 00, Odense Atletik - O.G.F.00Odense Atletik - O.G.F.Aarhus5.9.2021
M Trespring (12)
Inde & Ude resultater 15.10.2020-17.2.2022
115.45   Torúr Mortensen 98, Aarhus 1900 Atletik og Løb98Aarhus 1900 Atletik og LøbStara Zagora20.6.2021
215.11   Dennis Mägi 95, Aarhus Gymnastikforening af 188095Aarhus Gymnastikforening af 1880Greve26.9.2021
315.03   Peder P. Nielsen 88, Sparta Atletik og Løb88Sparta Atletik og LøbAarhus5.9.2021
414.64   Patrick Wolf 01, Esbjerg Atletik og Motion01Esbjerg Atletik og MotionOdense26.6.2021
513.76   Mikkel Ringsted 96, KIF - København96KIF - KøbenhavnOdense26.6.2021
613.69   Miso Buha 03, Hvirlan03HvirlanOdense26.6.2021
713.67   Massin Ait Bouziad 95, Sparta Atletik og Løb95Sparta Atletik og LøbGöteborg/U19.6.2022
813.55   Anders Møller 77, Sparta Atletik og Løb77Sparta Atletik og LøbJönköping15.5.2022
913.48   Martin Johansen 95, Aarhus 1900 Atletik og Løb95Aarhus 1900 Atletik og LøbRanders5.6.2022
1013.10   Dhruv Mehrotra 03, Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbBallerup19.6.2021
1112.72   Mike Andersen 94, Atletikforeningen Fremad Holbæk94Atletikforeningen Fremad HolbækGreve26.9.2021
1212.63   Andreas Bjarnastein Antoft 02, Bragdið02BragdiðTórshavn26.5.2022
1312.59   Till Maul 95, FIF atletik og motion95FIF atletik og motionOdense26.6.2021
1412.57   Jónas Gunnleivsson Isaksen 05, Bragdið05BragdiðTórshavn15.5.2021
1512.50   Christian Reusing 04, Atletikklubben Heden04Atletikklubben HedenHvidovre11.9.2021
1612.33   Jonathan Sass Møller 06, Randers Sportsklub Freja06Randers Sportsklub FrejaRanders5.6.2022
1712.14   Jakob Molander 83, KIF - København83KIF - KøbenhavnKøbenhavn4.8.2021
1811.93   Gustav Graff Esbensen 01, Silkeborg Atletik Klub 7701Silkeborg Atletik Klub 77Skive17.8.2021
1911.92   Peter M. Adamsen 00, KIF - København00KIF - KøbenhavnAarhus5.9.2021
2011.67   Lauge Preisler Villund 03, FIF atletik og motion03FIF atletik og motionHvidovre11.9.2021
2111.61   Tummas Sjóvará 02, Bragdið02BragdiðTórshavn26.5.2022
2211.40   Markus Dufresne 06, Randers Sportsklub Freja06Randers Sportsklub FrejaRanders20.6.2021
2311.28   Dánjal Dahl Ljósheim 00, Hvirlan00HvirlanTórshavn15.5.2021
2411.27   Mads Elver Mørk 05, Allerød Atletik og Motion05Allerød Atletik og MotionHvidovre11.9.2021
2511.11   Lasse Holm Jensen 05, Esbjerg Atletik og Motion05Esbjerg Atletik og MotionEsbjerg18.6.2022
2610.95   Leon Johannesen 02, Bragdið02BragdiðTórshavn15.8.2021
2710.94   Niels Skovsgaard 05, Dybvad Idrætsklub05Dybvad IdrætsklubAalborg5.6.2021
2810.92   William Burchardt Egendal 94, Aarhus Fremad Atletik94Aarhus Fremad AtletikAarhus5.9.2021
2910.69   Thomas Sabro Larsen 01, Aalborg Atletik og Motion01Aalborg Atletik og MotionAarhus5.9.2021
3010.40   Bertil WA Frederiksen 06, Trongårdens Idræts Forening06Trongårdens Idræts ForeningHvidovre11.9.2021
3110.39   Sebastian Skouboe 99, Skive A.M.99Skive A.M.Aarhus5.9.2021
3210.05   Jakob Lind Tolborg 72, Herlev Løbe- og Atletikklub72Herlev Løbe- og AtletikklubGreve26.9.2021
339.81   Hørður Joensen 04, Hvirlan04HvirlanTórshavn9.7.2021
349.62   Simon-Ronaldo Baun L Gonzales 04, Ballerup Atletik Klub04Ballerup Atletik KlubKøbenhavn14.8.2021
359.47   Thomas Christensen 72, Herlev Løbe- og Atletikklub72Herlev Løbe- og AtletikklubGreve26.9.2021
369.17   Stig Falkenblad 72, Herlev Løbe- og Atletikklub72Herlev Løbe- og AtletikklubBallerup29.8.2021
379.12   Valdemar Østerberg Qvistgaard 05, Trongårdens Idræts Forening05Trongårdens Idræts ForeningBallerup19.6.2021
388.91   Nicky Stapelfeld 06, Esbjerg Atletik og Motion06Esbjerg Atletik og MotionEsbjerg18.9.2021
398.49   Per Egge Rasmussen 59, Randers Sportsklub Freja59Randers Sportsklub FrejaBallerup29.8.2021
408.31   Jørgen Randløv Madsen 52, Slagelse Atletik DELTA52Slagelse Atletik DELTABallerup29.8.2021
415.62   Jørgen Plambeck 46, Idrætsklubben Olympia46Idrætsklubben OlympiaBallerup29.8.2021
M Kuglestød 7.26 kg (12)
Inde & Ude resultater 15.10.2020-17.2.2022
119.54   Kristoffer Thomsen 96, Aarhus 1900 Atletik og Løb96Aarhus 1900 Atletik og LøbDes Moines IA24.4.2021
217.10   Kenneth Mertz 89, FIF atletik og motion89FIF atletik og motionFrederiksberg6.6.2021
316.59   Casper Jørgensen 99, Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbOdense27.6.2021
415.88   Christopher Holmbjerg Jensen 97, Sparta Atletik og Løb97Sparta Atletik og LøbKøbenhavn9.5.2021
515.35   Thor Sørensen 89, Aalborg Atletik og Motion89Aalborg Atletik og MotionHerning21.5.2022
614.53   Matthias Hagen 97, Hvidovre Atletik & Motion97Hvidovre Atletik & MotionHvidovre4.6.2022
714.20   Maximilian Kluth (u) 00, Aarhus 1900 Atletik og Løb00Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus8.5.2021
814.03   Stefan Lehnert 99, Hvidovre Atletik & Motion99Hvidovre Atletik & MotionL’Alfas del Pi14.4.2022
913.73   Brian Nielsen 84, Esbjerg Atletik og Motion84Esbjerg Atletik og MotionEsbjerg13.6.2021
1013.69   Hans Barrett 99, Esbjerg Atletik og Motion99Esbjerg Atletik og MotionBagsværd21.8.2021
1113.62   Steffen Mertov 94, Odense Atletik - O.G.F.94Odense Atletik - O.G.F.Odense27.6.2021
1213.53   Jonas N. Bjerremand 98, Aarhus 1900 Atletik og Løb98Aarhus 1900 Atletik og LøbSeinäjoki11.6.2022
1313.51   Christian Gundersen 99, Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbKøbenhavn15.5.2021
1413.35   Sebastian Larsen 01, Amager Atletik Club01Amager Atletik ClubBallerup26.5.2022
1513.13   Stefan Miang Mortensen 96, Sparta Atletik og Løb96Sparta Atletik og LøbKøbenhavn15.4.2021
1613.02   Jeppe Emil Kristensen 99, Odense Atletik - O.G.F.99Odense Atletik - O.G.F.Slagelse29.5.2021
1712.93   Nicco Hattesen 02, Esbjerg Atletik og Motion02Esbjerg Atletik og MotionEsbjerg18.4.2022
1812.76   Mathias Peter Kveiborg 00, Ballerup Atletik Klub00Ballerup Atletik KlubBallerup24.5.2021
1812.76   Tobias Riber Jakobsen 01, Hvidovre Atletik & Motion01Hvidovre Atletik & MotionHvidovre12.9.2021
2012.60   Nikolaj Grønbech 02, Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbSeinäjoki11.6.2022
2112.57   Nikolaj Graves 98, Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbKøbenhavn15.5.2021
2212.49   Oswald Carstensen 02, Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbKøbenhavn21.5.2022
2312.48   Morten Nielsen 95, Esbjerg Atletik og Motion95Esbjerg Atletik og MotionEsbjerg13.6.2021
2412.27   Niels Uth 74, Randers Sportsklub Freja74Randers Sportsklub FrejaRanders4.6.2022
2512.18   Rasmus Jensen 99, Ballerup Atletik Klub99Ballerup Atletik KlubBallerup13.5.2021
2611.76   Tobias Andersson 02, Greve Atletik02Greve AtletikKøbenhavn21.5.2022
2711.68   Mathias Aastrup Jørgensen 99, Idrætsklubben Olympia99Idrætsklubben OlympiaHvidovre12.9.2021
2811.37   Mikael Chua Ziska 99, Hvidovre Atletik & Motion99Hvidovre Atletik & MotionHvidovre12.9.2021
2911.36   Hallur Simonsen 95, Aarhus 1900 Atletik og Løb95Aarhus 1900 Atletik og LøbTórshavn9.7.2021
3011.13   Asger Østerby 97, Aalborg Atletik og Motion97Aalborg Atletik og MotionKøbenhavn21.8.2021
3111.03   Kasper Ekberg Villumsen 87, Hvidovre Atletik & Motion87Hvidovre Atletik & MotionHvidovre3.7.2021
3210.99   Aldis Maslobojevs 78, Vejle Idrætsforening78Vejle IdrætsforeningVejle16.5.2022
3310.92   Peter Rasmussen 98, Odense Atletik - O.G.F.98Odense Atletik - O.G.F.København21.8.2021
3410.54   Thomas Christensen 72, Herlev Løbe- og Atletikklub72Herlev Løbe- og AtletikklubTårnby8.5.2022
3410.54   Rune Drongesen 96, Aarhus 1900 Atletik og Løb96Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus18.5.2022
3610.51   Jakob Holt Jensen 97, Aalborg Atletik og Motion97Aalborg Atletik og MotionAalborg18.9.2021
3710.46   Sebastian Dysterdich 95, Skive A.M.95Skive A.M.Aarhus5.9.2021
3810.37   Thomas Sabro Larsen 01, Aalborg Atletik og Motion01Aalborg Atletik og MotionRanders19.6.2021
3810.37   Victor Bendix Beiter 01, Sparta Atletik og Løb01Sparta Atletik og LøbAlbufeira16.4.2022
4010.34   Jonas Dufresne 04, Randers Sportsklub Freja04Randers Sportsklub FrejaAarhus5.9.2021
4110.29   Christoffer Holst Hahn 74, FIF atletik og motion74FIF atletik og motionFrederiksberg3.10.2021
4210.17   Tróndur Arge 94, Hvirlan94HvirlanTórshavn9.7.2021
4310.13   Till Maul 95, FIF atletik og motion95FIF atletik og motionBallerup13.5.2021
4410.06   Dánjal Dahl Ljósheim 00, Hvirlan00HvirlanTórshavn19.6.2021
4510.05   Lukas Medina Sørensen 03, KIF - København03KIF - KøbenhavnAarhus5.9.2021
4610.04   Waldemar Svejstrup 97, FIF atletik og motion97FIF atletik og motionFrederiksberg3.10.2021
4710.01   Mik Radoor 72, Esbjerg Atletik og Motion72Esbjerg Atletik og MotionEsbjerg13.6.2021
489.67   Mads Lunø 99, Kolding KFUM Atletik og Motion99Kolding KFUM Atletik og MotionEsbjerg13.6.2021
499.37   Bjørn Binderup 74, Aalborg Atletik og Motion74Aalborg Atletik og MotionAalborg18.9.2021
509.19   Patrick Wolf 01, Esbjerg Atletik og Motion01Esbjerg Atletik og MotionEsbjerg13.6.2021
K 200 m (18)
Inde resultater 15.10.2020-14.4.2021, 15.10.2021-17.2.2022
122.67   Ida Kathrine Karstoft , Sparta Atletik og Løb95Sparta Atletik og LøbMadrid18.6.2022
223.76   Emma Beiter Bomme , Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbOordegem29.5.2021
323.96   Astrid Glenner-Frandsen , Sparta Atletik og Løb93Sparta Atletik og LøbKladno15.6.2021
424.10   Line Holm Jensen , KIF - København00KIF - KøbenhavnHvidovre13.6.2021
524.12   Mette Graversgaard , Aarhus 1900 Atletik og Løb95Aarhus 1900 Atletik og LøbKladno15.6.2021
624.15   Mathilde U. Kramer , FIF atletik og motion93FIF atletik og motionAarhus5.9.2021
724.44   Caroline Benfeldt Sørensen , FIF atletik og motion02FIF atletik og motionHvidovre13.6.2021
824.45   Anne Sofie Kirkegaard , Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbGreve30.5.2021
924.69   Anna Øbakke Lange , Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbHvidovre12.6.2022
1024.71   Cecilie Gedsø Færge , Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbHvidovre12.6.2022
1124.93   Rebekka Hillingsø , KIF - København00KIF - KøbenhavnHvidovre13.6.2021
1225.00   Celina Hagihara , KIF - København06KIF - KøbenhavnHvidovre13.6.2021
1325.02   Nickoline Skifter Andersen , Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbOdense27.6.2021
1425.04   Frederikke Voss Vestergaard , Aalborg Atletik og Motion06Aalborg Atletik og MotionHvidovre28.5.2022
1525.05   Christine Klitgaard , Aalborg Atletik og Motion04Aalborg Atletik og MotionRanders20.6.2021
1625.20   Amanda Sondrup Henriques , Randers Sportsklub Freja04Randers Sportsklub FrejaAarhus5.9.2021
1625.20   Zarah Buchwald , Hvidovre Atletik & Motion95Hvidovre Atletik & MotionHvidovre12.6.2022
1825.38   Line Grønbæk Andersen , Vejle Idrætsforening04Vejle IdrætsforeningRanders5.6.2022
1925.44   Anna Krab Scheibelein , KIF - København98KIF - KøbenhavnOdense27.6.2021
2025.45 mx   Olivia Thorsgaard , Sparta Atletik og Løb00Sparta Atletik og LøbKøbenhavn4.8.2021
2125.50   Mathilde Kreiberg Skou , Aarhus 1900 Atletik og Løb02Aarhus 1900 Atletik og LøbKøbenhavn15.5.2021
2225.54   Camilla Motzkus , Odense Atletik - O.G.F.97Odense Atletik - O.G.F.Odense27.6.2021
2325.64   Cecilie Carlsen , Odense Atletik - O.G.F.03Odense Atletik - O.G.F.Hvidovre13.6.2021
2425.67   Maja Felby , Køge Atletik02Køge AtletikBallerup20.6.2021
2525.71   Katrine Lund , KIF - København90KIF - KøbenhavnOdense27.6.2021
2625.75   Alma Søby Witt , KIF - København04KIF - KøbenhavnOdense27.6.2021
2725.79   Betty Marie Ramsgaard Jensen , Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbKøbenhavn21.8.2021
2825.84   Anna Pedersen , Sparta Atletik og Løb05Sparta Atletik og LøbHvidovre12.6.2022
2925.91   Sille Kurylak Hansen , Idrætsklubben Hellas, Roskilde06Idrætsklubben Hellas, RoskildeFrederiksberg5.6.2022
3025.92   Terese Salling Hansen , Aarhus 1900 Atletik og Løb01Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus5.9.2021
3125.99   Mille Fibiger Jensen , Esbjerg Atletik og Motion04Esbjerg Atletik og MotionEsbjerg18.9.2021
3226.03   Sandra Böll , Sparta Atletik og Løb94Sparta Atletik og LøbKøbenhavn15.5.2021
3326.04   Amaya Kruse Jørgensen , Sparta Atletik og Løb06Sparta Atletik og LøbTårnby8.5.2022
3426.18   Nora Grønnegaard Fischer , Holte Atletik05Holte AtletikKøbenhavn15.8.2021
3526.24   Solvej Møller , Greve Atletik05Greve AtletikGreve30.5.2021
3626.28   Mathilde Zeuthen Pedersen , KIF - København99KIF - KøbenhavnHvidovre13.6.2021
3626.28   Nikoline Lybæk Petersen , Aarhus 1900 Atletik og Løb98Aarhus 1900 Atletik og LøbSeinäjoki11.6.2022
3826.29   Aurora Suarez Alvarez Thostrup , Sparta Atletik og Løb06Sparta Atletik og LøbGöteborg/U19.6.2022
3926.31   Ida Beiter Bomme , Sparta Atletik og Løb01Sparta Atletik og LøbHvidovre13.6.2021
4026.33 mx   Marie Qvist Jensen , Aarhus Fremad Atletik97Aarhus Fremad AtletikAalborg12.8.2021
4126.37   Josefine Skifter Andersen , Slagelse Atletik DELTA03Slagelse Atletik DELTAKøbenhavn21.5.2022
4226.38   Oddvør Josephsen , Treysti01TreystiGöteborg/U19.6.2022
4326.39   Natalie Vaabengaard , Bagsværd Atletik Club02Bagsværd Atletik ClubHvidovre13.6.2021
4426.43   Filippa Roug , Ballerup Atletik Klub05Ballerup Atletik KlubFrederiksberg5.6.2022
4526.44   Misja B. Jepsen , Hvidovre Atletik & Motion01Hvidovre Atletik & MotionHvidovre12.6.2022
4626.46   Stine Baandrup Tindbæk , Ballerup Atletik Klub05Ballerup Atletik KlubGöteborg/U19.6.2022
4726.48   Emilie R Hansen , Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbBallerup20.6.2021
4726.48   Lærke Sindal , Randers Sportsklub Freja06Randers Sportsklub FrejaRanders20.6.2021
4926.50   Louise Bach Moore , Sparta Atletik og Løb01Sparta Atletik og LøbKøbenhavn15.5.2021
5026.52   Nanna Grubert , Ballerup Atletik Klub04Ballerup Atletik KlubGöteborg/U19.6.2022
K 400 m (16)
Inde & Ude resultater 15.10.2020-17.2.2022
154.60   Anne Sofie Kirkegaard , Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbFrederiksberg6.6.2021
254.72   Martha Danneskjold Rasmussen , Aarhus 1900 Atletik og Løb02Aarhus 1900 Atletik og LøbMannheim3.7.2021
354.81   Annemarie Nissen , Sparta Atletik og Løb94Sparta Atletik og LøbOdense26.6.2021
455.65   Olivia Thorsgaard , Sparta Atletik og Løb00Sparta Atletik og LøbOdense26.6.2021
555.70   Anna Øbakke Lange , Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbHvidovre11.6.2022
655.90   Line Holm Jensen , KIF - København00KIF - KøbenhavnAalborg24.4.2021
756.05   Amanda Sondrup Henriques , Randers Sportsklub Freja04Randers Sportsklub FrejaHerning25.9.2021
856.24   Louise Jørgensen , KIF - København91KIF - KøbenhavnHvidovre28.5.2022
956.77   Anna Krab Scheibelein , KIF - København98KIF - KøbenhavnOdense26.6.2021
1057.00   Nora Grønnegaard Fischer , Holte Atletik05Holte AtletikHvidovre11.9.2021
1157.06   Rebekka Hillingsø , KIF - København00KIF - KøbenhavnOdense26.6.2021
1257.09   Line Grønbæk Andersen , Vejle Idrætsforening04Vejle IdrætsforeningHvidovre11.6.2022
1357.27   Mia Helene Mørck , Bagsværd Atletik Club99Bagsværd Atletik ClubEugene OR7.5.2021
1457.45   Celina Hagihara , KIF - København06KIF - KøbenhavnKøbenhavn21.5.2022
1557.47   Marie Falkebo Jensen , Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbOdense26.6.2021
1657.80   Maja Felby , Køge Atletik02Køge AtletikOdense26.6.2021
1757.84   Katrine Lund , KIF - København90KIF - KøbenhavnOdense26.6.2021
1857.89   Zarah Buchwald , Hvidovre Atletik & Motion95Hvidovre Atletik & MotionKøbenhavn21.5.2022
1958.10   Caroline Aslerin , Odense Atletik - O.G.F.04Odense Atletik - O.G.F.Hvidovre11.6.2022
2058.48   Mille B. Olesen , Aalborg Atletik og Motion02Aalborg Atletik og MotionRanders19.6.2021
2158.76   Ida Jørgensen , Aalborg Atletik og Motion01Aalborg Atletik og MotionOdense26.6.2021
2258.98   Laura Kathrine Kornum , Aarhus Fremad Atletik98Aarhus Fremad AtletikAarhus5.9.2021
2359.02   Nathalie Richter-Mikkelsen , Sparta Atletik og Løb00Sparta Atletik og LøbOdense26.6.2021
2459.10   Christine Klitgaard , Aalborg Atletik og Motion04Aalborg Atletik og MotionAalborg24.4.2021
2559.14   Maria Biskopstø , Treysti02TreystiTórshavn14.8.2021
2659.28   Margit Weihe Fríðmundsdóttir , Bragdið99BragdiðTórshavn14.8.2021
2759.32   Lærke F. Thygesen , Randers Sportsklub Freja05Randers Sportsklub FrejaGöteborg/U18.6.2022
2859.66   Emma Kiplagat Kondrup , Aarhus 1900 Atletik og Løb04Aarhus 1900 Atletik og LøbRanders19.6.2021
2959.78   Cecilie Carlsen , Odense Atletik - O.G.F.03Odense Atletik - O.G.F.Frederiksberg6.6.2021
3059.84   Ida Marie Hartmann , Aarhus 1900 Atletik og Løb02Aarhus 1900 Atletik og LøbRanders19.6.2021
3159.98   Misja B. Jepsen , Hvidovre Atletik & Motion01Hvidovre Atletik & MotionHvidovre11.6.2022
321:00.08   Annabelle Viple , Sparta Atletik og Løb05Sparta Atletik og LøbGreve23.5.2021
331:00.17   Kathrine Holst Hahn , FIF atletik og motion04FIF atletik og motionKøbenhavn4.8.2021
341:00.33   Camilla F. R. Nissen , Sparta Atletik og Løb90Sparta Atletik og LøbKøbenhavn15.5.2021
351:00.59   Sophie Weymann , FIF Atletik og Motion95FIF Atletik og MotionGöttingen18.6.2021
361:00.63   Majken Lützen , Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbFrederiksberg4.6.2022
371:00.85   Emilie Birk Salomonsson , HI Skanderborg Atletik06HI Skanderborg AtletikAarhus18.5.2022
381:00.96   Camilla Høgh Sørensen , FIF atletik og motion98FIF atletik og motionFrederiksberg24.8.2021
391:01.18   Anne Bonderup Andersen , Aalborg Atletik og Motion01Aalborg Atletik og MotionAarhus18.5.2022
401:01.23   Celina Dyhring , KIF - København99KIF - KøbenhavnFrederiksberg4.6.2022
411:01.42   Maria Venborg , KIF - København91KIF - KøbenhavnFrederiksberg4.6.2022
421:01.72   Oddvør Josephsen , Treysti01TreystiGöteborg/U18.6.2022
431:01.78   Signe Lehmann , Aalborg Atletik og Motion02Aalborg Atletik og MotionHvidovre11.9.2021
441:01.81   Louise Høkilde Wassmann , Greve Atletik03Greve AtletikFrederiksberg6.6.2021
451:01.87   Alma Rath Andersen , Køge Atletik04Køge AtletikGlostrup30.4.2022
461:02.33   Cecilie Biltoft-Jensen , FIF atletik og motion94FIF atletik og motionGlostrup30.4.2022
471:02.38   April Webber Sørensen , FIF atletik og motion04FIF atletik og motionFrederiksberg4.6.2022
481:02.51 mx   Alma Eide Larsen , Allerød Atletik og Motion05Allerød Atletik og MotionKøbenhavn14.8.2021
491:02.65 mx   Karen Krogh Johansen , Aarhus Gymnastikforening af 188087Aarhus Gymnastikforening af 1880Aalborg18.9.2021
501:02.99   Ulrikke Boje Brun , KIF - København98KIF - KøbenhavnHvidovre28.5.2022
K 800 m (16)
Inde & Ude resultater 15.10.2020-17.2.2022
12:03.86   Stina Troest , Sparta Atletik og Løb94Sparta Atletik og LøbMerksem21.8.2021
22:05.17   Mia Helene Mørck , Bagsværd Atletik Club99Bagsværd Atletik ClubPortland OR11.6.2022
32:08.89   Louise Jørgensen , KIF - København91KIF - KøbenhavnOdense27.6.2021
42:08.96 mx   Annemarie Nissen , Sparta Atletik og Løb94Sparta Atletik og LøbKøbenhavn16.5.2021
52:09.13   Anna Juul , Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbNew Haven CT9.4.2022
62:09.21   Olivia Thorsgaard , Sparta Atletik og Løb00Sparta Atletik og LøbOdense27.6.2021
72:09.29   Helene Holm Gottlieb , Holte Atletik98Holte AtletikJacksonville FL30.4.2021
82:10.32   Mathilde Diekema Jensen , Aarhus 1900 Atletik og Løb94Aarhus 1900 Atletik og LøbAalborg19.6.2021
92:11.88   Line K Schulz , Aarhus 1900 Atletik og Løb96Aarhus 1900 Atletik og LøbOdense27.6.2021
102:12.85   Helene Svane , Aarhus Fremad Atletik91Aarhus Fremad AtletikAarhus5.9.2021
112:12.89   Dagmar Olsen , Sparta Atletik og Løb94Sparta Atletik og LøbOdense27.6.2021
122:13.25   Emma Stentz Hansen , Aalborg Atletik og Motion03Aalborg Atletik og MotionAalborg22.5.2021
132:14.06   Emma Kiplagat Kondrup , Aarhus 1900 Atletik og Løb04Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus5.9.2021
132:14.06   Laura G. Andersen , Aalborg Atletik og Motion04Aalborg Atletik og MotionAalborg15.6.2022
152:14.18 mx   Josefine Rytter , Bagsværd Atletik Club94Bagsværd Atletik ClubKøbenhavn4.8.2021
162:14.34   Ida Jørgensen , Aalborg Atletik og Motion01Aalborg Atletik og MotionAalborg22.5.2021
172:14.63   Marie Falkebo Jensen , Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbHvidovre12.6.2022
182:14.96   Majken Lützen , Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbGöteborg/U17.6.2022
192:15.24   Mille B. Olesen , Aalborg Atletik og Motion02Aalborg Atletik og MotionOdense27.6.2021
202:16.43   Karen Krogh Johansen , Aarhus Gymnastikforening af 188087Aarhus Gymnastikforening af 1880Odense27.6.2021
212:16.88   Amalie Boeck , FIF atletik og motion03FIF atletik og motionGöteborg/U17.6.2022
222:17.02   Emilie Kirk Langschwager , Kolding KFUM Atletik og Motion04Kolding KFUM Atletik og MotionKøbenhavn22.5.2022
232:17.07   Ellen Nørding Christensen , FIF atletik og motion03FIF atletik og motionAarhus5.9.2021
242:17.67   Siv Bertelsen , Atletikklubben Heden06Atletikklubben HedenRanders5.6.2022
252:18.28   Rebekka Fuglø , Treysti93TreystiTórshavn29.5.2021
262:18.52   Maria Biskopstø , Treysti02TreystiHvidovre13.6.2021
272:18.82   Lærke F. Thygesen , Randers Sportsklub Freja05Randers Sportsklub FrejaRanders5.6.2022
282:19.75   Ida Duelund , Haderslev Idræts-forening04Haderslev Idræts-foreningGöteborg/U17.6.2022
292:20.35   Sophie Weymann , FIF Atletik og Motion95FIF Atletik og MotionBremen12.9.2021
302:20.70   Naomi Toft , Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbWormwood Scrubs7.7.2021
312:21.69   Ellen Olesen , Aalborg Atletik og Motion06Aalborg Atletik og MotionRanders5.6.2022
322:22.32   Betty Marie Ramsgaard Jensen , Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbSeinäjoki12.6.2022
332:22.41   Camilla F. R. Nissen , Sparta Atletik og Løb90Sparta Atletik og LøbFrederiksberg6.6.2021
342:22.44   Anna Diederich , Aarhus 1900 Atletik og Løb99Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus8.5.2021
352:22.45   Celina Hagihara , KIF - København06KIF - KøbenhavnKøbenhavn15.8.2021
362:22.58   Kathrine Holst Hahn , FIF atletik og motion04FIF atletik og motionKøbenhavn16.5.2021
372:22.79   Nickoline Skifter Andersen , Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbKøbenhavn16.5.2021
382:24.33   Vibeka Eihilt Sivertsen , Treysti05TreystiTórshavn9.7.2021
392:24.55   Laura Røhl Guldbæk Arentsen , Kolding KFUM Atletik og Motion03Kolding KFUM Atletik og MotionKøbenhavn22.5.2022
402:24.65 mx   Sofia Thirup , Viborg Atletik og Motionsforening04Viborg Atletik og MotionsforeningAalborg21.8.2021
412:25.14   Elisabeth Møller Rønnstad , Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbGöteborg/U17.6.2022
422:25.2h   Laura Lund Nørgaard , Aalborg Atletik og Motion98Aalborg Atletik og MotionAarhus8.6.2021
432:26.00   Anna Øbakke Lange , Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbKøbenhavn16.5.2021
442:26.19   Camilla Flyvbjerg , Aalborg Atletik og Motion04Aalborg Atletik og MotionAalborg8.5.2021
452:27.10   Mathilde Mikkelsen , Blovstrød - Løverne04Blovstrød - LøverneHvidovre12.6.2022
462:27.1hmx   Kamille My Bak Madsen , SG Atletik Svendborg05SG Atletik SvendborgSvendborg11.6.2021
472:27.2h   Anne Bonderup Andersen , Aalborg Atletik og Motion01Aalborg Atletik og MotionAarhus8.6.2021
482:28.06   Nanna Liva Krause Harrsen , FIF atletik og motion04FIF atletik og motionGöteborg/U19.6.2022
492:28.09mx   Alma Eide Larsen , Allerød Atletik og Motion05Allerød Atletik og MotionGreve25.9.2021
502:28.26   Karla Schärfe , Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbSeinäjoki12.6.2022
K 1500 m (12)
Inde & Ude resultater 15.10.2020-17.2.2022
14:19.18mx   Sofia Thøgersen , Sparta Atletik og Løb05Sparta Atletik og LøbFrederiksberg13.5.2021
24:20.30   Stina Troest , Sparta Atletik og Løb94Sparta Atletik og LøbTårnby19.8.2021
34:21.02   Anna Mark Helwigh , Sparta Atletik og Løb00Sparta Atletik og LøbPhiladelphia PA1.5.2021
44:21.92   Mia Helene Mørck , Bagsværd Atletik Club99Bagsværd Atletik ClubEugene OR17.4.2021
54:22.56   Anna Juul , Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbWilliamsburg VA14.5.2022
64:22.7h   Alberte Kjær Pedersen , Aarhus Gymnastikforening af 188098Aarhus Gymnastikforening af 1880Aarhus27.4.2021
74:25.02 mx   Line K Schulz , Aarhus 1900 Atletik og Løb96Aarhus 1900 Atletik og LøbAalborg12.8.2021
84:26.62   Mathilde Diekema Jensen , Aarhus 1900 Atletik og Løb94Aarhus 1900 Atletik og LøbKarlsruhe21.5.2022
94:27.32   Josephine Thestrup , Sparta Atletik og Løb96Sparta Atletik og LøbOdense26.6.2021
104:27.86   Helene Holm Gottlieb , Holte Atletik98Holte AtletikTampa FL14.5.2021
114:28.27   Carolien Millenaar , Herning Løbeklub97Herning LøbeklubDurham NC8.4.2022
124:32.9hmx   Laura Astrup , Aarhus 1900 Atletik og Løb00Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus7.9.2021
134:33.49   Maria Larsen , Sparta Atletik og Løb96Sparta Atletik og LøbOdense26.6.2021
144:34.32   Mathilde Meedom Larsen , Viborg Atletik og Motionsforening04Viborg Atletik og MotionsforeningMannheim3.7.2021
154:38.04   Siv Bertelsen , Atletikklubben Heden06Atletikklubben HedenRanders4.6.2022
164:38.13   Emilie Kirk Langschwager , Kolding KFUM Atletik og Motion04Kolding KFUM Atletik og MotionRanders4.6.2022
174:46.54   Terese Uhre Kristiansen , Esbjerg Atletik og Motion06Esbjerg Atletik og MotionRanders4.6.2022
184:46.56   Lea Tybirk , Aarhus Fremad Atletik89Aarhus Fremad AtletikAalborg5.6.2021
194:47.31 mx   Matilde Willer , Sparta Atletik og Løb00Sparta Atletik og LøbKøbenhavn20.7.2021
204:48.68 mx   Mie Gam Nielsen , Viborg Atletik og Motionsforening01Viborg Atletik og MotionsforeningAalborg15.6.2022
214:48.95 mx   Naomi Toft , Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbWormwood Scrubs27.4.2022
224:49.04   Freja Riegels Jakobsen , Esbjerg Atletik og Motion04Esbjerg Atletik og MotionHvidovre11.9.2021
234:49.73 mx   Rebekka Fuglø , Treysti93TreystiTórshavn19.6.2021
244:49.80 mx   Mathilde Helms Kjær , Viking Atletik98Viking AtletikTårnby19.8.2021
254:50.46   Mie Hylling Axelsson , Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbHvidovre11.9.2021
264:51.94   Emma Stentz Hansen , Aalborg Atletik og Motion03Aalborg Atletik og MotionAalborg5.6.2021
274:51.96 mx   Sofia Thirup , Viborg Atletik og Motionsforening04Viborg Atletik og MotionsforeningViborg12.10.2021
284:52.93 mx   Majken Lützen , Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbKøbenhavn23.5.2022
294:53.28mx   Tine Østergaard , KIF - København00KIF - KøbenhavnFrederiksberg13.5.2021
304:54.19   Ida Duelund , Haderslev Idræts-forening04Haderslev Idræts-foreningHvidovre11.9.2021
314:56.11   Marie-Louise Jørgensen , Kolding KFUM Atletik og Motion03Kolding KFUM Atletik og MotionVejen2.10.2021
324:56.30   Laura Røhl Guldbæk Arentsen , Kolding KFUM Atletik og Motion03Kolding KFUM Atletik og MotionKolding9.6.2022
334:56.94 mx   Katrine Risvig , Skive A.M.03Skive A.M.Skive17.8.2021
344:57.62   Camilla Flyvbjerg , Aalborg Atletik og Motion04Aalborg Atletik og MotionRanders19.6.2021
354:57.76   Frida Froberg , Aarhus Gymnastikforening af 188005Aarhus Gymnastikforening af 1880Randers19.6.2021
364:58.11 mx   Ida Jørgensen , Aalborg Atletik og Motion01Aalborg Atletik og MotionAalborg12.8.2021
374:58.43   Anna Diederich , Aarhus 1900 Atletik og Løb99Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus3.6.2021
384:58.74mx   Alberte Brok , Sparta Atletik og Løb06Sparta Atletik og LøbFrederiksberg13.5.2021
394:58.79mx   Elisabeth Møller Rønnstad , Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbFrederiksberg13.5.2021
404:59.70   Amalie Boeck , FIF atletik og motion03FIF atletik og motionAarhus5.9.2021
415:00.1h mx   Emma Dyrup Kleist , Aarhus Gymnastikforening af 188097Aarhus Gymnastikforening af 1880Viby2.6.2022
425:00.75   Ida Tveen Høgsberg , Skive A.M.04Skive A.M.Göteborg/U18.6.2022
435:03.91   Lærke F. Thygesen , Randers Sportsklub Freja05Randers Sportsklub FrejaAarhus5.9.2021
445:04.72   Helene Svane , Aarhus Fremad Atletik91Aarhus Fremad AtletikAarhus5.9.2021
455:04.76   Charlotte Schrøder Jensen , Aalborg Atletik og Motion02Aalborg Atletik og MotionAalborg5.6.2021
465:05.27   Laura Lund Nørgaard , Aalborg Atletik og Motion98Aalborg Atletik og MotionAalborg5.6.2021
475:05.74   Julie Meiner-Duedahl , Aarhus 1900 Atletik og Løb05Aarhus 1900 Atletik og LøbRanders19.6.2021
485:06.55   Wilma Birch Johansson , KIF - København99KIF - KøbenhavnFrederiksberg4.6.2022
495:06.70   Susanne Pallesen , Aarhus 1900 Atletik og Løb67Aarhus 1900 Atletik og LøbBallerup28.8.2021
505:06.71 mx   Christina Aarestrup Shifris , Viborg Atletik og Motionsforening72Viborg Atletik og MotionsforeningViborg12.10.2021
K Højdespring (12)
Inde & Ude resultater 15.10.2020-17.2.2022
11.80   Katrine Fjerbæk Olsen , Skive A.M.01Skive A.M.Hammond LA16.4.2022
21.77   Rikke Andersen , Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbKøbenhavn29.5.2021
31.75   Line Damsgaard Andersen , Aarhus 1900 Atletik og Løb99Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus3.6.2021
41.73   Sofie Albrechtsen , Aarhus 1900 Atletik og Løb95Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus5.9.2021
51.72   Karla Schärfe , Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbSeinäjoki11.6.2022
61.68   Sandra Böll , Sparta Atletik og Løb94Sparta Atletik og LøbKøbenhavn15.5.2021
61.68   Klara Winther Krustrup , Aarhus 1900 Atletik og Løb03Aarhus 1900 Atletik og LøbHvidovre11.9.2021
61.68   Tina Bischoff Gellin , Holte Atletik98Holte AtletikKøbenhavn22.5.2022
91.67   Martyna Kresa (u) , Aarhus 1900 Atletik og Løb01Aarhus 1900 Atletik og LøbOdense27.6.2021
101.66   Josefine Skifter Andersen , Slagelse Atletik DELTA03Slagelse Atletik DELTASeinäjoki11.6.2022
111.65   Laura Bollerslev Andreasen , Amager Atletik Club05Amager Atletik ClubFrederiksberg5.6.2021
111.65   Sara Fredslund , Aarhus 1900 Atletik og Løb06Aarhus 1900 Atletik og LøbGöteborg/U18.6.2022
131.63   Sara Olsen , Sparta Atletik og Løb01Sparta Atletik og LøbHvidovre12.6.2021
131.63   Isabel Josefina B. Farup , Holte Atletik05Holte AtletikFrederiksberg4.6.2022
131.63   Nikoline Lybæk Petersen , Aarhus 1900 Atletik og Løb98Aarhus 1900 Atletik og LøbSeinäjoki11.6.2022
161.61   Nickoline Skifter Andersen , Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbLjungby7.8.2021
171.60   Kristine Skifter Bitsch , Randers Sportsklub Freja06Randers Sportsklub FrejaAalborg22.5.2021
171.60   Eva Sabro Larsen , Aalborg Atletik og Motion04Aalborg Atletik og MotionAalborg5.6.2021
171.60   Maja Tange Nordlien , Holte Atletik06Holte AtletikBallerup19.6.2021
171.60   Maya Cecilie Fruergaard , Skive A.M.06Skive A.M.Aarhus5.9.2021
171.60   Lydia Kure Friis , FIF atletik og motion06FIF atletik og motionAarhus5.9.2021
171.60   Teresa Fríðriksdóttir Bláhamar , Bragdið01BragdiðTórshavn5.9.2021
231.59   Aurora Suarez Alvarez Thostrup , Sparta Atletik og Løb06Sparta Atletik og LøbKøbenhavn21.8.2021
241.58   Lia Palmberg Nordhald , Bagsværd Atletik Club03Bagsværd Atletik ClubBallerup9.5.2021
251.57   Nanna Ilsøe Nygaard , Vejle Idrætsforening06Vejle IdrætsforeningKolding9.6.2022
261.56   Annabelle Viple , Sparta Atletik og Løb05Sparta Atletik og LøbKøbenhavn15.5.2021
261.56   Kathrine Holst Hahn , FIF atletik og motion04FIF atletik og motionFrederiksberg5.6.2021
261.56   Frederikke Voss Vestergaard , Aalborg Atletik og Motion06Aalborg Atletik og MotionKøbenhavn21.8.2021
291.55   Mathilde Kreiberg Skou , Aarhus 1900 Atletik og Løb02Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus3.6.2021
291.55   Mathilde Zeuthen Pedersen , KIF - København99KIF - KøbenhavnAarhus5.9.2021
291.55   Adriana Oprea , Atletikklubben Brøndby06Atletikklubben BrøndbyTårnby7.5.2022
321.53   Maya Korsgaard Nicholson , Silkeborg Atletik Klub 7706Silkeborg Atletik Klub 77Silkeborg29.5.2021
321.53   Ieva Stonciute (u) , Sparta Atletik og Løb05Sparta Atletik og LøbHelsingør28.8.2021
321.53   Rebekka Kordon , Haderslev Idræts-forening05Haderslev Idræts-foreningKøbenhavn21.5.2022
351.51   Anna Braad Olesen , Bagsværd Atletik Club05Bagsværd Atletik ClubBallerup19.6.2021
351.51   Betty Marie Ramsgaard Jensen , Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbSeinäjoki11.6.2022
371.50   Christine Kjestrup Jørgensen , Silkeborg Atletik Klub 7703Silkeborg Atletik Klub 77Silkeborg29.5.2021
371.50   Julie Kalstrup Schulz , Aarhus 1900 Atletik og Løb00Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus3.6.2021
371.50   Klara T. Bjerregaard , Randers Sportsklub Freja06Randers Sportsklub FrejaRanders19.6.2021
371.50   Ida Beiter Bomme , Sparta Atletik og Løb01Sparta Atletik og LøbKøbenhavn21.8.2021
371.50   Rosa Poulsen , FIF Hillerød06FIF HillerødKøbenhavn21.8.2021
371.50   Lærke Elgaard Larsen , Ballerup Atletik Klub05Ballerup Atletik KlubVejle8.9.2021
371.50   Signe B. Nielsen , Aalborg Atletik og Motion06Aalborg Atletik og MotionAalborg15.6.2022
441.48   Mathilde Herskind , Silkeborg Atletik Klub 7705Silkeborg Atletik Klub 77Hvidovre11.9.2021
451.47   Anna Øbakke Lange , Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbKøbenhavn15.5.2021
461.45   Bonnie Liefting , Odense Atletik - O.G.F.95Odense Atletik - O.G.F.Plymouth6.6.2021
461.45   Adriana Vennervald Opera , Atletikklubben Brøndby06Atletikklubben BrøndbyGreve25.9.2021
461.45   Bára Jógvansdóttir Glerfoss , Bragdið03BragdiðTórshavn4.6.2022
491.44   Ditte Stoltze , Slagelse Atletik DELTA03Slagelse Atletik DELTAKøbenhavn15.5.2021
491.44   Helena Halberg , Gentofte Idræts Klub06Gentofte Idræts KlubHvidovre12.6.2021
K Stangspring (12)
Inde & Ude resultater 15.10.2020-17.2.2022
14.45   Caroline Bonde Holm , Sparta Atletik og Løb90Sparta Atletik og LøbKøbenhavn16.6.2022
24.30   Line Renée Hyde , Sparta Atletik og Løb92Sparta Atletik og LøbTäby2.7.2021
34.01   Klara Skriver Loessl , Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbKøbenhavn16.6.2022
43.80   Caroline Ranners , Sparta Atletik og Løb95Sparta Atletik og LøbKøbenhavn8.6.2021
53.62   Laura Grønbech , Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbHvidovre12.6.2022
63.60   Anne Sofie Hyldtoft Olsen , KIF - København94KIF - KøbenhavnKøbenhavn27.5.2022
63.60   Klara T. Bjerregaard , Randers Sportsklub Freja06Randers Sportsklub FrejaGöteborg/U17.6.2022
83.42   Karen Sif Ársælsdóttir (u) , Odense Atletik - O.G.F.99Odense Atletik - O.G.F.Hvidovre12.6.2022
93.40   Annabelle Viple , Sparta Atletik og Løb05Sparta Atletik og LøbKøbenhavn8.6.2021
103.30   Ida Lønne Jespersen , Ballerup Atletik Klub00Ballerup Atletik KlubHvidovre12.9.2021
103.30   Sophie Bagger Bohn , Aarhus 1900 Atletik og Løb04Aarhus 1900 Atletik og LøbRanders5.6.2022
123.22   Alberte Riber Jakobsen , Hvidovre Atletik & Motion01Hvidovre Atletik & MotionHvidovre12.6.2022
133.12   Rebecca Spiegelhauer , Ballerup Atletik Klub02Ballerup Atletik KlubHvidovre12.6.2022
143.00   Eva Sabro Larsen , Aalborg Atletik og Motion04Aalborg Atletik og MotionHvidovre12.9.2021
152.95   Kathrine Holst Hahn , FIF atletik og motion04FIF atletik og motionFrederiksberg22.5.2021
162.80   Isabella Scherwin , Randers Sportsklub Freja06Randers Sportsklub FrejaHvidovre12.9.2021
172.70   Lærke Elgaard Larsen , Ballerup Atletik Klub05Ballerup Atletik KlubBallerup20.6.2021
182.62   Emma Rokkjer Langball , Hvidovre Atletik & Motion02Hvidovre Atletik & MotionHvidovre12.6.2022
192.53   Signe B. Nielsen , Aalborg Atletik og Motion06Aalborg Atletik og MotionAarhus5.9.2021
202.40   Ria Nylander , Randers Sportsklub Freja06Randers Sportsklub FrejaRanders13.7.2021
202.40   Bonnie Liefting , Odense Atletik - O.G.F.95Odense Atletik - O.G.F.Plymouth14.8.2021
222.30   Louise Sevelsted , Aarhus 1900 Atletik og Løb91Aarhus 1900 Atletik og LøbRanders16.6.2021
222.30   Eva Fontenot , Aarhus 1900 Atletik og Løb71Aarhus 1900 Atletik og LøbSkive11.5.2022
241.80   Ellen Lindberg Lassen , Aalborg Atletik og Motion06Aalborg Atletik og MotionAalborg22.5.2021
251.55   Svana Hesselbjerg Hjersing , Fredericia Atletik Forening06Fredericia Atletik ForeningEsbjerg18.6.2022
K Længdespring (12)
Inde & Ude resultater 15.10.2020-17.2.2022
16.13   Ida Boe Rasmussen , Greve Atletik03Greve AtletikKøbenhavn22.5.2022
26.06   Annette Juma Nielsen , KIF - København96KIF - KøbenhavnStara Zagora20.6.2021
36.05   Mathilde Zeuthen Pedersen , KIF - København99KIF - KøbenhavnFrederiksberg5.6.2022
46.00   Josefine Skifter Andersen , Slagelse Atletik DELTA03Slagelse Atletik DELTAFrederiksberg5.6.2022
55.99   Nickoline Skifter Andersen , Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbKøbenhavn22.5.2022
65.88   Ida Beiter Bomme , Sparta Atletik og Løb01Sparta Atletik og LøbTårnby8.5.2022
75.78   Betty Marie Ramsgaard Jensen , Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbKøbenhavn22.8.2021
85.74   Laura Tølløse , Sparta Atletik og Løb97Sparta Atletik og LøbFrederiksberg6.6.2021
85.74   Isabell Paprotny , Aarhus 1900 Atletik og Løb97Aarhus 1900 Atletik og LøbOdense27.6.2021
105.72   Mathilde Kreiberg Skou , Aarhus 1900 Atletik og Løb02Aarhus 1900 Atletik og LøbKøbenhavn16.5.2021
115.69   Frederikke Voss Vestergaard , Aalborg Atletik og Motion06Aalborg Atletik og MotionRanders19.6.2021
125.68   Sandra Böll , Sparta Atletik og Løb94Sparta Atletik og LøbKøbenhavn16.5.2021
135.67   Karla Schärfe , Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbKøbenhavn22.5.2022
145.66   Nikoline Lybæk Petersen , Aarhus 1900 Atletik og Løb98Aarhus 1900 Atletik og LøbAalborg7.5.2022
155.64   Sophie Roessler , FIF atletik og motion96FIF atletik og motionFrederiksberg6.6.2021
165.63   Nanna Grubert , Ballerup Atletik Klub04Ballerup Atletik KlubFrederiksberg5.6.2022
175.60   Louise Bach Moore , Sparta Atletik og Løb01Sparta Atletik og LøbKøbenhavn29.8.2021
185.58   Kathrine Holst Hahn , FIF atletik og motion04FIF atletik og motionTårnby8.5.2022
195.51   Amanda Sondrup Henriques , Randers Sportsklub Freja04Randers Sportsklub FrejaHerning25.9.2021
205.46   Victoria Lendal , Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbFrederiksberg6.6.2021
215.43   Aranya Kanakalingam , Aalborg Atletik og Motion03Aalborg Atletik og MotionAalborg8.5.2021
225.42   Sille Kurylak Hansen , Idrætsklubben Hellas, Roskilde06Idrætsklubben Hellas, RoskildeTårnby8.5.2022
235.41   Filippa Roug , Ballerup Atletik Klub05Ballerup Atletik KlubHvidovre11.6.2022
245.39   Klara T. Bjerregaard , Randers Sportsklub Freja06Randers Sportsklub FrejaHvidovre11.9.2021
245.39   Klara Winther Krustrup , Aarhus 1900 Atletik og Løb03Aarhus 1900 Atletik og LøbRanders4.6.2022
265.38   Stine Baandrup Tindbæk , Ballerup Atletik Klub05Ballerup Atletik KlubGöteborg/U-U17.6.2022
275.34   Natalie Vaabengaard , Bagsværd Atletik Club02Bagsværd Atletik ClubBallerup9.5.2021
275.34   Laura Grønbech , Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbKøbenhavn16.5.2021
295.29   Amalie Molander Pedersen , FIF atletik og motion00FIF atletik og motionFrederiksberg6.6.2021
295.29   Signe B. Nielsen , Aalborg Atletik og Motion06Aalborg Atletik og MotionHerning25.9.2021
315.25   Marie Qvist Jensen , Aarhus Fremad Atletik97Aarhus Fremad AtletikAarhus5.9.2021
325.23   Amalie Thrane , Bagsværd Atletik Club03Bagsværd Atletik ClubFrederiksberg5.6.2022
335.22   Rebekka Kordon , Haderslev Idræts-forening05Haderslev Idræts-foreningKøbenhavn22.5.2022
345.19   Anna Øbakke Lange , Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbKøbenhavn16.5.2021
345.19   Klara Lind Toustrup , Aarhus 1900 Atletik og Løb03Aarhus 1900 Atletik og LøbRanders19.6.2021
345.19   Sophie Weymann , FIF Atletik og Motion95FIF Atletik og MotionLingen19.9.2021
375.18   Bjørk Nørremark , Hvidovre Atletik & Motion02Hvidovre Atletik & MotionKøbenhavn16.5.2021
375.18   Ditte Schmidt , Sparta Atletik og Løb97Sparta Atletik og LøbKøbenhavn29.5.2021
395.16   Sofie Tidsvilde , FIF atletik og motion98FIF atletik og motionKøbenhavn4.8.2021
405.14   Maria Skov Kragh , Sparta Atletik og Løb01Sparta Atletik og LøbKøbenhavn29.5.2021
415.12   Klara Skriver Loessl , Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbHvidovre12.9.2021
425.11   Bára Jógvansdóttir Glerfoss , Bragdið03BragdiðHvidovre11.6.2022
435.10   Teresa Fríðriksdóttir Bláhamar , Bragdið01BragdiðTórshavn4.9.2021
445.05   Amalie Rudrasingam , Herning Gf, Atletik/Motion03Herning Gf, Atletik/MotionHerning21.5.2022
455.04   Mette Klausen , Silkeborg Atletik Klub 7703Silkeborg Atletik Klub 77Randers19.6.2021
465.03   Aurora Suarez Alvarez Thostrup , Sparta Atletik og Løb06Sparta Atletik og LøbKøbenhavn22.8.2021
475.02   Anne Sofie Hyldtoft Olsen , KIF - København94KIF - KøbenhavnKøbenhavn4.8.2021
475.02   Julie Kalstrup Schulz , Aarhus 1900 Atletik og Løb00Aarhus 1900 Atletik og LøbAalborg7.5.2022
495.00   Line Grønbæk Andersen , Vejle Idrætsforening04Vejle IdrætsforeningAalborg21.8.2021
504.98   Katrine Vad , Silkeborg Atletik Klub 7701Silkeborg Atletik Klub 77Randers19.6.2021
504.98   Solvej Møller , Greve Atletik05Greve AtletikBallerup20.6.2021
K Trespring (12)
Inde & Ude resultater 15.10.2020-17.2.2022
113.26   Janne Nielsen , Aarhus 1900 Atletik og Løb93Aarhus 1900 Atletik og LøbForbach29.5.2022
213.13   Isabell Paprotny , Aarhus 1900 Atletik og Løb97Aarhus 1900 Atletik og LøbOdense26.6.2021
312.67   Katrine Holten Winther , KIF - København89KIF - KøbenhavnOdense26.6.2021
412.50   Annette Juma Nielsen , KIF - København96KIF - KøbenhavnAarhus5.9.2021
512.46   Nina Lund , Vejle Idrætsforening01Vejle IdrætsforeningKøbenhavn29.5.2021
612.17   Kathrine Holst Hahn , FIF atletik og motion04FIF atletik og motionAarhus5.9.2021
711.81   Laura Tølløse , Sparta Atletik og Løb97Sparta Atletik og LøbKøbenhavn8.6.2021
811.52   Victoria Lendal , Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbAllendale MI6.5.2022
911.50   Amalie Molander Pedersen , FIF atletik og motion00FIF atletik og motionOdense26.6.2021
1011.20   Smilla Hytholm Alex Petersen , Holte Atletik04Holte AtletikBallerup19.6.2021
1110.97   Thea Lei Hansgaard , Trongårdens Idræts Forening05Trongårdens Idræts ForeningHvidovre11.9.2021
1210.93   Margit Weihe Fríðmundsdóttir , Bragdið99BragdiðTórshavn15.8.2021
1310.76   Bára Jógvansdóttir Glerfoss , Bragdið03BragdiðHvidovre11.9.2021
1410.62   Frederikke Voss Vestergaard , Aalborg Atletik og Motion06Aalborg Atletik og MotionRanders20.6.2021
1510.36   Arina Ludvig Michelsen , Bragdið05BragdiðTórshavn15.8.2021
1610.25   Teresa Fríðriksdóttir Bláhamar , Bragdið01BragdiðTórshavn15.8.2021
1710.20   Amalie Nymann Thomsen , Trongårdens Idræts Forening05Trongårdens Idræts ForeningLyngby18.4.2021
1810.18   Signe B. Nielsen , Aalborg Atletik og Motion06Aalborg Atletik og MotionRanders5.6.2022
1910.01   Julie Hesselvig , Skive A.M.03Skive A.M.Odense26.6.2021
209.97   Malene Fisker , Skive A.M.02Skive A.M.Aarhus5.9.2021
219.83   Maria Biskopstø , Treysti02TreystiTórshavn15.5.2021
229.55   Sofie Puggard , Vejen Atletik Forening06Vejen Atletik ForeningVejle30.4.2022
239.42   Anne Sofie Michelsen , Aaig - Atletik & Triathlon05Aaig - Atletik & TriathlonAabenraa19.9.2021
249.36   Kamille Sølvbech Larsen , Esbjerg Atletik og Motion06Esbjerg Atletik og MotionEsbjerg13.6.2021
259.28   Jóhanna Pedersen , Hvirlan06HvirlanTórshavn28.4.2021
269.12   Alexandra Khristoforova , Aaig - Atletik & Triathlon05Aaig - Atletik & TriathlonAabenraa19.9.2021
279.01   Lærke Jønson , Aarhus 1900 Atletik og Løb06Aarhus 1900 Atletik og LøbHvidovre11.9.2021
289.00   Jelva Holmgaard Kristensen , Vejen Atletik Forening06Vejen Atletik ForeningEsbjerg18.6.2022
298.71   Sofie Søndergaard , Aarhus 1900 Atletik og Løb06Aarhus 1900 Atletik og LøbRanders20.6.2021
308.67   Mille Johanson , Randers Sportsklub Freja06Randers Sportsklub FrejaAarhus5.9.2021
318.49   Freja Ludvigsen , Fredericia Atletik Forening06Fredericia Atletik ForeningVejle30.4.2022
328.41   Bonnie Liefting , Odense Atletik - O.G.F.95Odense Atletik - O.G.F.Exeter20.6.2021
338.11   Ursula Weiglin , Aarhus Fremad Atletik01Aarhus Fremad AtletikAarhus5.9.2021
347.88   Sofie Søe , Fredericia Atletik Forening05Fredericia Atletik ForeningVejle30.4.2022
357.52   Kathrine Ellegaard , Vejen Atletik Forening06Vejen Atletik ForeningVejen2.10.2021
367.51   Svana Hesselbjerg Hjersing , Fredericia Atletik Forening06Fredericia Atletik ForeningVejle30.4.2022
377.01   Alzhbeta Ella Alexandrova , Herlev Løbe- og Atletikklub71Herlev Løbe- og AtletikklubBallerup29.8.2021
K Kuglestød 4.0 kg (12)
Inde & Ude resultater 15.10.2020-17.2.2022
116.97   Thea Jensen , Hvidovre Atletik & Motion99Hvidovre Atletik & MotionBloomington IN26.5.2022
214.77   Maria Sløk , Hvidovre Atletik & Motion83Hvidovre Atletik & MotionKøbenhavn16.6.2022
314.63   Nickoline Skifter Andersen , Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbKøbenhavn21.5.2022
413.82   Annesofie Hartmann Nielsen , Hvidovre Atletik & Motion00Hvidovre Atletik & MotionBallerup26.5.2022
513.80   Anna Sofia Mikkelsen , Odense Atletik - O.G.F.91Odense Atletik - O.G.F.Odense27.6.2021
613.34   Anna Øbakke Lange , Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbKøbenhavn15.5.2021
712.46   Sandra Böll , Sparta Atletik og Løb94Sparta Atletik og LøbKøbenhavn15.4.2021
812.33   Karla Schärfe , Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbBallerup19.6.2021
911.91   Sofie Albrechtsen , Aarhus 1900 Atletik og Løb95Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus5.9.2021
1011.62   Lise Lotte Jepsen , Odense Atletik - O.G.F.00Odense Atletik - O.G.F.Bagsværd21.8.2021
1111.48   Josefine Skifter Andersen , Slagelse Atletik DELTA03Slagelse Atletik DELTASeinäjoki11.6.2022
1211.34   Sara Kjær Andersen , Vejle Idrætsforening02Vejle IdrætsforeningHvidovre12.9.2021
1311.31   Betty Marie Ramsgaard Jensen , Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbKøbenhavn21.5.2022
1411.30   Nanna Tveen Høgsberg , Skive A.M.03Skive A.M.Skive15.6.2022
1511.26   Caroline Eckert (u) , Odense Atletik - O.G.F.97Odense Atletik - O.G.F.Odense27.6.2021
1611.25   Amalie Molander Pedersen , FIF atletik og motion00FIF atletik og motionBallerup26.5.2022
1711.05   Nikoline Lybæk Petersen , Aarhus 1900 Atletik og Løb98Aarhus 1900 Atletik og LøbOdense27.6.2021
1811.03   Ida Beiter Bomme , Sparta Atletik og Løb01Sparta Atletik og LøbHvidovre12.9.2021
1811.03   Rebecca Spiegelhauer , Ballerup Atletik Klub02Ballerup Atletik KlubKøbenhavn21.5.2022
2010.49   Anne Sofie Hyldtoft Olsen , KIF - København94KIF - KøbenhavnAarhus5.9.2021
2110.48   Julie Kalstrup Schulz , Aarhus 1900 Atletik og Løb00Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus8.5.2021
2210.38   Mette Overgaard Nielsen , Roar Atletik71Roar AtletikHvidovre7.8.2021
2310.26   Mathilde U. Kramer , FIF atletik og motion93FIF atletik og motionAarhus18.5.2022
2410.18   Margaret Darkwa , Ballerup Atletik Klub02Ballerup Atletik KlubBallerup19.6.2021
2410.18   Emilie Plet Nielsen , Odense Atletik - O.G.F.96Odense Atletik - O.G.F.Odense24.4.2022
2610.11   Mathilde Kreiberg Skou , Aarhus 1900 Atletik og Løb02Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus8.5.2021
2710.04   Lýdia Poula Simonsen , Hvirlan01HvirlanTórshavn4.6.2022
289.83   Cæcilie Højer McClure , Hvidovre Atletik & Motion00Hvidovre Atletik & MotionHvidovre4.6.2022
299.47   Mette Graversgaard , Aarhus 1900 Atletik og Løb95Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus18.5.2022
309.23   Anne Lorenzen , Hvidovre Atletik & Motion02Hvidovre Atletik & MotionHvidovre25.9.2021
319.07   Alberte Brogaard Jensen , Aalborg Atletik og Motion03Aalborg Atletik og MotionHerning21.5.2022
329.02   Caroline Bredsten Henriksen , FIF atletik og motion98FIF atletik og motionFrederiksberg6.6.2021
338.77   Sofie Møller , Aarhus Fremad Atletik99Aarhus Fremad AtletikAarhus5.9.2021
348.76   Elin Niclasen , Hvirlan03HvirlanTórshavn28.4.2021
358.71   Annika Mejls Ramsgaard , Athletikklubben Holstebro03Athletikklubben HolstebroHolstebro28.4.2021
368.64   Rebecca Nielsen , Ballerup Atletik Klub00Ballerup Atletik KlubBallerup10.6.2022
378.62   Ditte Stoltze , Slagelse Atletik DELTA03Slagelse Atletik DELTAKøbenhavn15.5.2021
388.19   Guðrið Káradóttir Petersen , Hvirlan00HvirlanTórshavn4.6.2022
398.18   Aranya Kanakalingam , Aalborg Atletik og Motion03Aalborg Atletik og MotionAarhus5.9.2021
408.16   Lovisa Niclasen , Hvirlan77HvirlanTórshavn9.7.2021
418.12   Cecilie Lindgaard Jensen , Randers Sportsklub Freja04Randers Sportsklub FrejaAarhus5.9.2021
428.11   Jasmin Boe Rasmussen , Greve Atletik00Greve AtletikGreve9.10.2021
437.95   Bonnie Liefting , Odense Atletik - O.G.F.95Odense Atletik - O.G.F.Plymouth14.8.2021
447.50   Christine Redestam , Helsingør If, Atletik72Helsingør If, AtletikHelsingør29.4.2021
457.33   Edna Maria Debes , Aarhus 1900 Atletik og Løb97Aarhus 1900 Atletik og LøbTórshavn15.8.2021
467.23   Sofie Skovgaard , Greve Atletik93Greve AtletikGreve9.10.2021
477.17   Marie Mendgaard , Herning Gf, Atletik/Motion98Herning Gf, Atletik/MotionHerning21.5.2022
487.12   Marie Møller Christiansen , Hvide Sande KFUM Atletik78Hvide Sande KFUM AtletikRanders16.6.2021
497.03   Louise Rosenhøj Nielsen , Aarhus 1900 Atletik og Løb01Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus18.5.2022
506.79   Lykke Bertelsen , Atletikklubben Heden04Atletikklubben HedenEsbjerg18.6.2022

Seneste resultater

1.7AabenraaSommer kast Aabenraa
29.6Skiveskivekast 5-22
28.6VejleVejle Kast
24‐26.6AalborgDM Senior
24.6BallerupFredagskast
22.6Maribo Point stævne
22.6BallerupSommerferiestævne
20.6VibyViby Sprint
19.6EsbjergKast igen
19.6StoholmNVJ Stævne i Stoholm
19.6KøgeKøge Summer Throwing
18.6EsbjergRegions-stor-stævne
16.6KøbenhavnCopenhagen Athletics Games
15.6AalborgAalborg Outdoor 2
15.6Skiveskivekast 4-22
14.6KøbenhavnTracks Østerbro
13.6HerlevHerlev High - højde og diskos
13.6Odense2. Nålestævne Odense
13.6Skiveskivekast 3-22
12.6AarhusBestseller Aarhus Halvmarathon
11.6EsbjergEsbjerg kast
11‐12.6HvidovreCopenhagen Open, 10 års jubilæum
10.6RandersDT Masters MIX 2. Runde
10.6BallerupFredags kast
9.6KoldingRegionsstævne
8.6RandersDT Masters 2. Runde
8.6GreveDT master, Sjælland, 2. runde
7.6OdenseMaster Holdkamp
7.6KøbenhavnTRACKS - Østerbro
6.6KøbenhavnRoyal Run Elitemile
4.6OdenseOdense Atletik Stangspring + diskos
4.6TórshavnBetri Stórkapping 3
4‐5.6FrederiksbergEurotrack 2022
4‐5.6RandersVestdanske Mesterskab Ungdom og Senior
4.6HvidovreThrows To Go
2.6VibyTracks 2
30.5AabenraaNålestævne
28.5HvidovreCopenhagen Athletics Festival
27.5AabenraaKirstens kaste mange kamp for venner
27.5KøbenhavnStangspringsstævne
26.5HelsingørKast og hop 2
26.5TórshavnBetri Stórkapping 2
26.5BallerupKasternes dag
23.5KøbenhavnHjortebjerg Invite
23.5FrederiksbergMandagsteststævne
23.5HerlevHerlevstafetten og UP-stævne
23.5RønneIndividuelle mesterskaber DGI
21.5HerningHerning Games
21.5Maribo Kastestævne
21‐22.5KøbenhavnSparta Copenhagen Games
21‐22.5KøbenhavnMangekamps Tribute Sparta
20.5HelsingørKast og hop
20.5KøbenhavnPB Night hosted by NBRO Running 2022
19.5ViborgNålestævne
18.5AarhusAtletik i Aarhus 1
18.5RønneBM 5000m på bane
18.5BagsværdTracks
18.5EsbjergDGI Nålestævne
17.5DybvadNålestævne i Dybvad
16.5VejleMasters holdkamp 1 vest/syd mix