M 100 m Vind: +1.0 Finale A Finale | Vind: +1.0 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andreas Vranken Andreas Vranken ('93) | 93 | BEL | 10.56 | PB | |||||
2 | Kobe Vleminckx Kobe Vleminckx ('98) | 98 | BEL | 10.58 | PB | |||||
3 | Yannick Meyer Yannick Meyer ('88) | 88 | BEL | 10.79 | SB | |||||
4 | Lars Herreman Lars Herreman ('87) | 87 | BEL | 10.84 | SB | |||||
5 | Joris Jamil Morobaba Joris Jamil Morobaba ('94) | 94 | BEL | 10.87 | PB | |||||
6 | Axel Viaene Axel Viaene ('98) | 98 | BEL | 10.88 | PB | |||||
7 | Brent De Pauw Brent De Pauw ('93) | 93 | BEL | 11.01 | PB | |||||
Niels Pittomvils Niels Pittomvils ('92) | 92 | BEL | 11.12 | PB | ||||||
Ben Willem Ben Willem ('94) | 94 | BEL | 11.12 | PB | ||||||
Indledende heats | ||||||||||
Indledende 1 Vind: +0.3 | Vind: +0.3 | |||||||||
1 | Brent De Pauw Brent De Pauw ('93) | 93 | BEL | 11.02 | PB | |||||
Indledende 2 Vind: +1.4 | Vind: +1.4 | |||||||||
1 | Kobe Vleminckx Kobe Vleminckx ('98) | 98 | BEL | 10.70 | PB | |||||
2 | Yannick Meyer Yannick Meyer ('88) | 88 | BEL | 10.80 | SB | |||||
3 | Victor Hofmans Victor Hofmans ('94) | 94 | BEL | 10.89 | PB | |||||
Indledende 3 Vind: +0.3 | Vind: +0.3 | |||||||||
1 | Andreas Vranken Andreas Vranken ('93) | 93 | BEL | 10.71 | SB | |||||
2 | Lars Herreman Lars Herreman ('87) | 87 | BEL | 10.86 | SB | |||||
3 | Axel Viaene Axel Viaene ('98) | 98 | BEL | 10.91 | PB | |||||
M 200 m Vind: +2.0 Finale A Finale | Vind: +2.0 | |||||||||
1 | Michael Rossaert Michael Rossaert ('95) | 95 | BEL | 21.22 | PB | |||||
2 | Christian Iguacel Christian Iguacel ('96) | 96 | BEL | 21.38 | PB | |||||
3 | Seppe Thijs Seppe Thijs ('92) | 92 | BEL | 21.60 | PB | |||||
4 | Yestin Scheldeman Yestin Scheldeman ('91) | 91 | BEL | 21.73 | SB | |||||
5 | Lars Herreman Lars Herreman ('87) | 87 | BEL | 21.82 | ||||||
6 | Kobe Vleminckx Kobe Vleminckx ('98) | 98 | BEL | 22.04 | ||||||
Yestin Scheldeman Yestin Scheldeman ('91) | 91 | BEL | 21.73 | =SB | ||||||
Yestin Scheldeman Yestin Scheldeman ('91) | 91 | BEL | 21.82 | w | ||||||
Indledende heats | ||||||||||
Indledende 1 Vind: +2.1 | Vind: +2.1 | |||||||||
1 | Arnout Matthys Arnout Matthys ('87) | 87 | BEL | 21.19 | w | |||||
2 | Yestin Scheldeman Yestin Scheldeman ('91) | 91 | BEL | 21.82 | w | |||||
3 | Dylan Calluy Dylan Calluy ('94) | 94 | BEL | 22.00 | w | |||||
Indledende 2 Vind: +1.2 | Vind: +1.2 | |||||||||
1 | Michael Rossaert Michael Rossaert ('95) | 95 | BEL | 21.37 | PB | |||||
2 | Christian Iguacel Christian Iguacel ('96) | 96 | BEL | 21.50 | PB | |||||
3 | Kobe Vleminckx Kobe Vleminckx ('98) | 98 | BEL | 21.86 | ||||||
4 | Tuur Bras Tuur Bras ('99) | 99 | BEL | 22.02 | PB | |||||
5 | Axel Viaene Axel Viaene ('98) | 98 | BEL | 22.04 | PB | |||||
Indledende 3 Vind: +1.0 | Vind: +1.0 | |||||||||
1 | Seppe Thijs Seppe Thijs ('92) | 92 | BEL | 21.76 | ||||||
2 | Lars Herreman Lars Herreman ('87) | 87 | BEL | 21.79 | SB | |||||
3 | Brent De Pauw Brent De Pauw ('93) | 93 | BEL | 22.00 | PB | |||||
M 400 m Finale A Finale | ||||||||||
1 | Alexander Doom Alexander Doom ('97) | 97 | BEL | 47.48 | PB | |||||
2 | Sven Van Den Bergh Sven Van Den Bergh ('99) | 99 | BEL | 47.65 | PB | |||||
3 | Vincent Vrijsen Vincent Vrijsen ('89) | 89 | BEL | 48.57 | SB | |||||
4 | Julian Cobbaert Julian Cobbaert ('98) | 98 | BEL | 48.79 | PB | |||||
5 | Jan Spaas Jan Spaas ('94) | 94 | BEL | 48.93 | PB | |||||
6 | Mathias Sanctorum Mathias Sanctorum ('93) | 93 | BEL | 49.05 | SB | |||||
M 800 m Finale A Finale | ||||||||||
1 | Viktor Benschop Viktor Benschop ('95) | 95 | BEL | 1:53.99 | ||||||
2 | Jonas Van Schoubroeck Jonas Van Schoubroeck ('92) | 92 | BEL | 1:54.95 | ||||||
3 | Nicolai Sake Nicolai Sake ('96) | 96 | BEL | 1:55.00 | ||||||
4 | Arthur Bruyneel Arthur Bruyneel ('94) | 94 | BEL | 1:55.02 | ||||||
5 | Pieter de Maersschalk Pieter de Maersschalk ('88) | 88 | BEL | 1:55.26 | SB | |||||
Finale B | ||||||||||
1 | Thibauld Guilbert Thibauld Guilbert | 00 | BEL | 1:55.96 | PB | |||||
M 1500 m Finale A Finale | ||||||||||
1 | Sven Bombeke Sven Bombeke ('93) | 93 | BEL | 3:52.55 | SB | |||||
2 | Sam Valgaeren Sam Valgaeren ('90) | 90 | BEL | 3:52.59 | SB | |||||
3 | Philip Cortvriendt Philip Cortvriendt ('94) | 94 | BEL | 3:52.82 | ||||||
4 | Jennen Mortier Jennen Mortier ('97) | 97 | BEL | 3:53.54 | PB | |||||
5 | Thijs van der Burgt Thijs van der Burgt ('94) | 94 | BEL | 3:53.70 | SB | |||||
6 | Ward D'Hoore Ward D'Hoore ('94) | 94 | BEL | 3:54.68 | SB | |||||
7 | Joren Pardaens Joren Pardaens ('95) | 95 | BEL | 3:55.03 | PB | |||||
M 5000 m Finale A Finale | ||||||||||
1 | Sander Verminck Sander Verminck ('89) | 89 | BEL | 14:47.85 | PB | |||||
M 110 m hæk Vind: +0.9 Finale A Finale | Vind: +0.9 | |||||||||
1 | Dario De Borger Dario De Borger ('92) | 92 | BEL | 13.70 | =SB | |||||
2 | Denis Hanjoul Denis Hanjoul ('91) | 91 | BEL | 13.73 | PB | |||||
3 | Dries Peeters Dries Peeters ('91) | 91 | BEL | 14.35 | PB | |||||
4 | Thomas Van Der Plaetsen Thomas Van Der Plaetsen ('90) | 90 | BEL | 14.39 | =PB | |||||
5 | Sander Maes Sander Maes ('92) | 92 | BEL | 14.79 | ||||||
Indledende heats | ||||||||||
Indledende 1 Vind: +1.6 | Vind: +1.6 | |||||||||
1 | Dario De Borger Dario De Borger ('92) | 92 | BEL | 13.70 | SB | |||||
2 | Thomas Van Der Plaetsen Thomas Van Der Plaetsen ('90) | 90 | BEL | 14.39 | PB | |||||
3 | Dries Peeters Dries Peeters ('91) | 91 | BEL | 14.54 | SB | |||||
Indledende 2 Vind: +1.2 | Vind: +1.2 | |||||||||
1 | Denis Hanjoul Denis Hanjoul ('91) | 91 | BEL | 13.82 | SB | |||||
2 | Sander Maes Sander Maes ('92) | 92 | BEL | 14.31 | PB | |||||
3 | Niels Pittomvils Niels Pittomvils ('92) | 92 | BEL | 14.44 | PB | |||||
M 400 m hæk Finale A Finale | ||||||||||
1 | Erik Heggen Erik Heggen ('92) | 92 | BEL | 52.01 | SB | |||||
2 | Tim Rummens Tim Rummens ('87) | 87 | BEL | 52.02 | SB | |||||
3 | Maarten Raes Maarten Raes ('96) | 96 | BEL | 53.01 | PB | |||||
4 | Jori Stroobants Jori Stroobants ('89) | 89 | BEL | 53.22 | ||||||
5 | Giovanni Pieters Giovanni Pieters ('94) | 94 | BEL | 54.37 | ||||||
M Højdespring Finale A Finale | ||||||||||
1 | Bram Ghuys Bram Ghuys ('93) | 93 | BEL | 2.11 | ||||||
2 | Emile Verdonck Emile Verdonck ('95) | 95 | BEL | 2.11 | PB | |||||
3 | Giebe Algoet Giebe Algoet ('98) | 98 | BEL | 2.04 | ||||||
4 | Lars Van Looy Lars Van Looy ('99) | 99 | BEL | 2.01 | PB | |||||
M Stangspring Finale A Finale | ||||||||||
1 | Ben Broeders Ben Broeders ('95) | 95 | BEL | 5.61 | PB | |||||
2 | Koen van der Wijst Koen van der Wijst ('97) | 97 | NED | 5.00 | ||||||
3 | Frederik Ausloos Frederik Ausloos ('96) | 96 | BEL | 5.00 | =PB | |||||
4 | Willem Geuskens Willem Geuskens ('95) | 95 | BEL | 4.60 | PB | |||||
5 | Mathias Leys Mathias Leys ('96) | 96 | BEL | 4.60 | SB | |||||
M Længdespring Finale A Finale | ||||||||||
1 | Jeroen Vanmulder Jeroen Vanmulder ('91) | 91 | BEL | 7.60 | +0.3 | SB | ||||
2 | Tobias Capiau Tobias Capiau ('97) | 97 | BEL | 7.56 | +1.7 | SB | ||||
3 | Wim Marynissen Wim Marynissen ('88) | 88 | BEL | 7.51 | +2.0 | SB | ||||
4 | Mathias Broothaerts Mathias Broothaerts ('94) | 94 | BEL | 7.44 | w | +2.2 | ||||
5 | Tristan Glorie Tristan Glorie | 00 | BEL | 7.24 | w | +3.9 | ||||
6 | Maxim Sanctorum Maxim Sanctorum ('93) | 93 | BEL | 7.04 | w | +2.2 | ||||
7 | Matthias De Leenheer Matthias De Leenheer ('91) | 91 | BEL | 7.02 | w | +3.1 | ||||
M Trespring Finale A Finale | ||||||||||
1 | Matthias De Leenheer Matthias De Leenheer ('91) | 91 | BEL | 14.38 | +1.5 | PB | ||||
M Kuglestød 7.26 kg Finale A Finale | ||||||||||
1 | Remco Goetheer Remco Goetheer ('92) | 92 | NED | 17.28 | ||||||
2 | Jarno Wagemans Jarno Wagemans ('89) | 89 | BEL | 16.30 | SB | |||||
3 | Jurgen Verbrugghe Jurgen Verbrugghe ('83) | 83 | BEL | 15.68 | SB | |||||
M Diskoskast 2.0 kg Finale A Finale | ||||||||||
1 | Sem Bras Sem Bras ('91) | 91 | BEL | 51.54 | SB | |||||
2 | Edwin Nys Edwin Nys ('86) | 86 | BEL | 51.36 | ||||||
M Hammerkast 7.26 kg Finale A Finale | ||||||||||
1 | Remi Malengreaux Remi Malengreaux ('95) | 95 | BEL | 60.13 | PB | |||||
2 | Walter De Wyngaert Walter De Wyngaert ('70) | 70 | BEL | 59.57 | SB | |||||
3 | Tim De Coster Tim De Coster ('83) | 83 | BEL | 58.12 | ||||||
M Spydkast 800 gram Finale A Finale | ||||||||||
1 | Timothy Herman Timothy Herman ('90) | 90 | BEL | 67.35 | SB | |||||
2 | Jarne Duchateau Jarne Duchateau ('96) | 96 | BEL | 64.26 | ||||||
K 100 m Vind: +1.7 Finale A Finale | Vind: +1.7 | |||||||||
1 | Sarah Rutjens Sarah Rutjens ('92) | 92 | BEL | 11.65 | PB | |||||
2 | Orphee Depuydt Orphee Depuydt ('95) | 95 | BEL | 11.79 | PB | |||||
3 | Hanne Claus Hanne Claus ('99) | 99 | BEL | 12.04 | ||||||
4 | Shana Vanhaen Shana Vanhaen ('93) | 93 | BEL | 12.05 | PB | |||||
5 | Hanne Vancamp Hanne Vancamp ('99) | 99 | BEL | 12.11 | PB | |||||
6 | Emma Coppenolle Emma Coppenolle ('96) | 96 | BEL | 12.14 | PB | |||||
7 | Frederique Teuwen Frederique Teuwen ('98) | 98 | BEL | 12.18 | PB | |||||
8 | Franne Flossy Franne Flossy ('98) | 98 | BEL | 12.29 | PB | |||||
Bo Nijs Bo Nijs ('97) | 97 | BEL | 12.37 | PB | ||||||
Indledende heats | ||||||||||
Indledende 1 Vind: +1.7 | Vind: +1.7 | |||||||||
1 | Shana Vanhaen Shana Vanhaen ('93) | 93 | BEL | 12.08 | PB | |||||
2 | Hanne Vancamp Hanne Vancamp ('99) | 99 | BEL | 12.14 | PB | |||||
Indledende 2 Vind: +1.0 | Vind: +1.0 | |||||||||
1 | Hanne Claus Hanne Claus ('99) | 99 | BEL | 12.03 | PB | |||||
2 | Emma Coppenolle Emma Coppenolle ('96) | 96 | BEL | 12.18 | PB | |||||
3 | Lien Torfs Lien Torfs ('98) | 98 | BEL | 12.25 | PB | |||||
4 | Charlotte Duyck Charlotte Duyck ('97) | 97 | BEL | 12.32 | PB | |||||
5 | Elke Vereecken Elke Vereecken ('84) | 84 | BEL | 12.34 | SB | |||||
Indledende 3 Vind: +2.7 | Vind: +2.7 | |||||||||
1 | Orphee Depuydt Orphee Depuydt ('95) | 95 | BEL | 11.81 | w | |||||
2 | Frederique Teuwen Frederique Teuwen ('98) | 98 | BEL | 12.19 | w | |||||
3 | Franne Flossy Franne Flossy ('98) | 98 | BEL | 12.20 | w | |||||
Indledende 4 Vind: +0.5 | Vind: +0.5 | |||||||||
1 | Sarah Rutjens Sarah Rutjens ('92) | 92 | BEL | 11.81 | SB | |||||
2 | Jolien Leemans Jolien Leemans ('94) | 94 | BEL | 12.21 | SB | |||||
3 | Kine Gaye Kine Gaye ('98) | 98 | BEL | 12.33 | PB | |||||
K 200 m Vind: +0.4 Finale A Finale | Vind: +0.4 | |||||||||
1 | Manon Depuydt Manon Depuydt ('97) | 97 | BEL | 23.73 | PB | |||||
2 | Imke Vervaet Imke Vervaet ('93) | 93 | BEL | 23.82 | SB | |||||
3 | Hanne Claes Hanne Claes ('91) | 91 | BEL | 23.89 | SB | |||||
4 | Laures Bauwens Laures Bauwens ('99) | 99 | BEL | 24.36 | PB | |||||
5 | Nenah De Coninck Nenah De Coninck ('96) | 96 | BEL | 24.44 | SB | |||||
6 | Hanne Claus Hanne Claus ('99) | 99 | BEL | 24.47 | ||||||
Indledende heats | ||||||||||
Indledende 1 Vind: +1.5 | Vind: +1.5 | |||||||||
1 | Imke Vervaet Imke Vervaet ('93) | 93 | BEL | 23.90 | SB | |||||
2 | Hanne Claes Hanne Claes ('91) | 91 | BEL | 24.01 | SB | |||||
3 | Noor Vidts Noor Vidts ('96) | 96 | BEL | 24.58 | PB | |||||
Indledende 2 Vind: +1.4 | Vind: +1.4 | |||||||||
1 | Manon Depuydt Manon Depuydt ('97) | 97 | BEL | 24.08 | SB | |||||
2 | Laures Bauwens Laures Bauwens ('99) | 99 | BEL | 24.41 | PB | |||||
3 | Lien Torfs Lien Torfs ('98) | 98 | BEL | 24.82 | PB | |||||
4 | Emma Coppenolle Emma Coppenolle ('96) | 96 | BEL | 24.92 | PB | |||||
5 | Franne Flossy Franne Flossy ('98) | 98 | BEL | 25.02 | PB | |||||
Indledende 3 Vind: -0.5 | Vind: -0.5 | |||||||||
1 | Hanne Claus Hanne Claus ('99) | 99 | BEL | 24.38 | PB | |||||
2 | Nenah De Coninck Nenah De Coninck ('96) | 96 | BEL | 24.53 | SB | |||||
3 | Shana Vanhaen Shana Vanhaen ('93) | 93 | BEL | 24.80 | PB | |||||
4 | Kine Gaye Kine Gaye ('98) | 98 | BEL | 24.86 | PB | |||||
K 400 m Finale A Finale | ||||||||||
1 | Justien Grillet Justien Grillet ('94) | 94 | BEL | 53.97 | SB | |||||
2 | Renée Eykens Renée Eykens ('96) | 96 | BEL | 55.18 | SB | |||||
3 | Ine Hugaerts Ine Hugaerts ('95) | 95 | BEL | 55.42 | SB | |||||
4 | Rani Baillievier Rani Baillievier ('98) | 98 | BEL | 55.45 | PB | |||||
5 | Elise Lasser Elise Lasser | 00 | BEL | 55.65 | PB | |||||
6 | Riet Vanfleteren Riet Vanfleteren ('91) | 91 | BEL | 56.00 | ||||||
7 | Isaura Rossaert Isaura Rossaert ('92) | 92 | BEL | 57.36 | SB | |||||
K 800 m Finale A Finale | ||||||||||
1 | Sara Segers Sara Segers ('85) | 85 | BEL | 2:12.53 | SB | |||||
2 | Febe Pardaens Febe Pardaens ('98) | 98 | BEL | 2:12.76 | PB | |||||
3 | Sofie Lauwers Sofie Lauwers ('91) | 91 | BEL | 2:12.80 | SB | |||||
4 | Eline Pinter Eline Pinter ('96) | 96 | BEL | 2:13.81 | SB | |||||
5 | Yentl Vandenberghe Yentl Vandenberghe ('91) | 91 | BEL | 2:14.07 | SB | |||||
K 1500 m Finale A Finale | ||||||||||
1 | Zenobie Vangansbeke Zenobie Vangansbeke ('92) | 92 | BEL | 4:40.09 | SB | |||||
2 | Vanessa Scaunet Vanessa Scaunet ('96) | 96 | BEL | 4:40.42 | SB | |||||
K 5000 m Finale A Finale | ||||||||||
1 | Nina Lauwaert Nina Lauwaert ('88) | 88 | BEL | 17:14.25 | PB | |||||
2 | Kabirato Nassam Alassani Kabirato Nassam Alassani ('87) | 87 | BEN | 17:28.31 | PB | |||||
Elke Steffens Elke Steffens ('87) | 87 | BEL | 17:40.71 | PB | ||||||
K 100 m hæk 84.0 cm Vind: +1.5 Finale A Finale | Vind: +1.5 | |||||||||
1 | Dorien Van Diest Dorien Van Diest ('93) | 93 | BEL | 13.63 | PB | |||||
2 | Chloe Beaucarne Chloe Beaucarne ('97) | 97 | BEL | 13.82 | ||||||
3 | Sarah Missinne Sarah Missinne ('95) | 95 | BEL | 14.08 | SB | |||||
4 | Elien Hooyberghs Elien Hooyberghs ('95) | 95 | BEL | 14.56 | ||||||
Indledende heats | ||||||||||
Indledende 1 Vind: +0.9 | Vind: +0.9 | |||||||||
1 | Dorien Van Diest Dorien Van Diest ('93) | 93 | BEL | 13.67 | PB | |||||
2 | Elien Hooyberghs Elien Hooyberghs ('95) | 95 | BEL | 14.48 | PB | |||||
Indledende 2 Vind: +0.5 | Vind: +0.5 | |||||||||
1 | Chloe Beaucarne Chloe Beaucarne ('97) | 97 | BEL | 13.75 | PB | |||||
2 | Sarah Missinne Sarah Missinne ('95) | 95 | BEL | 14.17 | SB | |||||
K 400 m hæk Finale A Finale | ||||||||||
1 | Marlien De Jans Marlien De Jans ('91) | 91 | BEL | 58.68 | PB | |||||
2 | Eva Duinslaeger Eva Duinslaeger ('88) | 88 | BEL | 58.86 | PB | |||||
3 | Anniina Laitinen Anniina Laitinen ('89) | 89 | FIN | 59.04 | SB | |||||
4 | Emma Van Laer Emma Van Laer ('98) | 98 | BEL | 1:01.24 | ||||||
5 | Inge Bellemans Inge Bellemans ('95) | 95 | BEL | 1:01.37 | SB | |||||
6 | Vreni Roesems Vreni Roesems ('89) | 89 | BEL | 1:02.89 | PB | |||||
7 | Jana Jansen Jana Jansen ('99) | 99 | BEL | 1:03.46 | PB | |||||
Finale B | ||||||||||
1 | Flavie Vanbesien Flavie Vanbesien ('95) | 95 | BEL | 1:02.69 | SB | |||||
2 | Axelle Vandorpe Axelle Vandorpe ('95) | 95 | BEL | 1:03.17 | PB | |||||
K Højdespring Finale A Finale | ||||||||||
1 | Hannelore Desmet Hannelore Desmet ('89) | 89 | BEL | 1.82 | SB | |||||
2 | Hanne Van Hessche Hanne Van Hessche ('91) | 91 | BEL | 1.80 | SB | |||||
3 | Nicasina Rossaert Nicasina Rossaert ('99) | 99 | BEL | 1.71 | SB | |||||
K Stangspring Finale A Finale | ||||||||||
1 | Aurélie De Ryck Aurélie De Ryck ('92) | 92 | BEL | 4.20 | =PB | |||||
2 | Hanne De Baene Hanne De Baene ('98) | 98 | BEL | 3.90 | SB | |||||
3 | Nell Van Hansewyck Nell Van Hansewyck ('97) | 97 | BEL | 3.75 | PB | |||||
4 | Lise Morren Lise Morren | 00 | BEL | 3.60 | PB | |||||
4 | Steffi Dhont Steffi Dhont ('92) | 92 | BEL | 3.60 | SB | |||||
6 | Hanne Borstlap Hanne Borstlap | 00 | BEL | 3.60 | PB | |||||
K Længdespring Finale A Finale | ||||||||||
1 | Hanne Maudens Hanne Maudens ('97) | 97 | BEL | 6.48 | +0.8 | PB | ||||
2 | Jolien Leemans Jolien Leemans ('94) | 94 | BEL | 6.25 | +1.9 | PB | ||||
3 | Noor Vidts Noor Vidts ('96) | 96 | BEL | 6.05 | w | +4.5 | ||||
4 | Els De Wael Els De Wael ('90) | 90 | BEL | 5.95 | w | +2.4 | ||||
5 | Justine Bulcke Justine Bulcke ('98) | 98 | BEL | 5.82 | +1.8 | PB | ||||
6 | Bo Brasseur Bo Brasseur ('98) | 98 | BEL | 5.79 | w | +3.4 | ||||
7 | Jesse Vercruysse Jesse Vercruysse ('91) | 91 | BEL | 5.79 | +1.8 | SB | ||||
8 | Hanne Vancamp Hanne Vancamp ('99) | 99 | BEL | 5.71 | w | +2.3 | ||||
Regine Rutsaert Regine Rutsaert ('95) | 95 | BEL | 5.58 | +2.0 | PB | |||||
K Kuglestød 4.0 kg Finale A Finale | ||||||||||
1 | Jolien Boumkwo Jolien Boumkwo ('93) | 93 | BEL | 15.94 | ||||||
2 | Katelijne Lyssens Katelijne Lyssens ('95) | 95 | BEL | 13.26 | PB | |||||
3 | Sophie Verlinden Sophie Verlinden ('79) | 79 | BEL | 13.18 | SB | |||||
K Diskoskast 1.0 kg Finale A Finale | ||||||||||
1 | Annelies Peetroons Annelies Peetroons ('87) | 87 | BEL | 55.99 | SB | |||||
2 | Katelijne Lyssens Katelijne Lyssens ('95) | 95 | BEL | 49.32 | PB | |||||
3 | Anouska Hellebuyck Anouska Hellebuyck ('89) | 89 | BEL | 49.29 | SB | |||||
K Hammerkast 4.0 kg Finale A Finale | ||||||||||
1 | Vanessa Sterckendries Vanessa Sterckendries ('95) | 95 | BEL | 62.87 | ||||||
2 | Jolien Boumkwo Jolien Boumkwo ('93) | 93 | BEL | 59.95 | ||||||
3 | Patricia Blondeel Patricia Blondeel ('86) | 86 | BEL | 52.03 | ||||||
K Spydkast 600 gram Finale A Finale | ||||||||||
1 | Melissa Dupre Melissa Dupre ('86) | 86 | BEL | 53.61 | SB | |||||
2 | Kato Van Den Brulle Kato Van Den Brulle ('96) | 96 | BEL | 50.08 | SB | |||||
3 | Carolien van Royen Carolien van Royen ('92) | 92 | BEL | 42.60 | SB |