M 100 m Vind: -0.6 Finale A Finale | Vind: -0.6 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dorien Simon Dorien Simon | USA | 10.62 | SB | |||||||||||
2 | David Foster David Foster ('03) | 03 | USA | 10.76 | SB | ||||||||||
3 | Daquan Berry Daquan Berry | 00 | CAN | 10.91 | SB | ||||||||||
4 | Samir Thota Samir Thota | USA | 11.08 | ||||||||||||
5 | Jalen Adams Jalen Adams | USA | 11.10 | SB | |||||||||||
Finale B Vind: -0.5 | Vind: -0.5 | ||||||||||||||
1 | Ajani Ince Ajani Ince | BAR | 10.81 | SB | |||||||||||
2 | Roman Johnson Roman Johnson | USA | 10.83 | SB | |||||||||||
3 | Karson Lippert Karson Lippert | USA | 11.00 | PB | |||||||||||
4 | Kamau Carlisle Kamau Carlisle | USA | 11.07 | SB | |||||||||||
Finale C Vind: +0.1 | Vind: +0.1 | ||||||||||||||
1 | Nicholas Harper Nicholas Harper | USA | 11.01 | SB | |||||||||||
M 200 m Vind: -0.3 Finale A Finale | Vind: -0.3 | ||||||||||||||
1 | Udodi Onwuzurike Udodi Onwuzurike ('03) | 03 | NGR | 21.04 | SB | ||||||||||
2 | Ajani Ince Ajani Ince | BAR | 21.50 | PB | |||||||||||
3 | Nicholas Harper Nicholas Harper | USA | 21.83 | SB | |||||||||||
4 | George Monroe George Monroe | USA | 21.84 | SB | |||||||||||
5 | Gabriel Navarro Gabriel Navarro | USA | 21.99 | SB | |||||||||||
6 | Daquan Berry Daquan Berry | 00 | CAN | 22.12 | SB | ||||||||||
7 | Samir Thota Samir Thota | USA | 22.38 | ||||||||||||
Andrew Franco Andrew Franco | USA | DQ | |||||||||||||
Finale B Vind: 0.0 | Vind: 0.0 | ||||||||||||||
1 | Dorien Simon Dorien Simon | USA | 21.63 | SB | |||||||||||
2 | Bashar Barksdale Bashar Barksdale | USA | 21.98 | PB | |||||||||||
Finale C Vind: +0.5 | Vind: +0.5 | ||||||||||||||
1 | Josh Keller Josh Keller | USA | 22.34 | ||||||||||||
M 400 m Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Henry Larkin Henry Larkin | USA | 47.78 | SB | |||||||||||
2 | Duncan Agyemang Duncan Agyemang ('93) | 93 | GHA | 47.82 | SB | ||||||||||
3 | Markarios Page Markarios Page | USA | 47.91 | SB | |||||||||||
4 | Shareez Hamm Shareez Hamm ('98) | 98 | USA | 48.20 | PB | ||||||||||
5 | Gabriel Navarro Gabriel Navarro | USA | 48.82 | SB | |||||||||||
6 | Andrew Franco Andrew Franco | USA | 48.96 | SB | |||||||||||
Finale B | |||||||||||||||
1 | Mikael Tyler Mikael Tyler | USA | 49.61 | PB | |||||||||||
2 | Craig Cox Craig Cox ('86) | 86 | GBR | 50.12 | SB | ||||||||||
Josh Keller Josh Keller | USA | DQ | |||||||||||||
M 800 m Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Garrett MacQuiddy Garrett MacQuiddy | USA | 1:50.11 | SB | |||||||||||
2 | Ben Andrew Micallef Ben Andrew Micallef ('99) | 99 | MLT | 1:50.96 | SB | ||||||||||
3 | Moises Medrano Moises Medrano | USA | 1:51.89 | SB | |||||||||||
4 | Miles Smith Miles Smith ('98) | 98 | USA | 1:52.41 | SB | ||||||||||
5 | Abdelouakil Mustapha Abdelouakil Mustapha ('96) | 96 | FRA | 1:52.56 | SB | ||||||||||
Finale B | |||||||||||||||
1 | Robert Didonato Robert Didonato | USA | 1:53.52 | PB | |||||||||||
2 | Liam Conway Liam Conway | USA | 1:55.14 | SB | |||||||||||
3 | Nick Feffer Nick Feffer | USA | 1:55.49 | SB | |||||||||||
M 1500 m Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | John Lester John Lester ('02) | 02 | USA | 3:45.50 | PB | ||||||||||
2 | Hamza Driouch Hamza Driouch ('94) | 94 | QAT | 3:46.41 | SB | ||||||||||
3 | Cole Sawires Yager Cole Sawires Yager | USA | 3:47.22 | PB | |||||||||||
4 | Nolan Topper Nolan Topper | USA | 3:47.47 | PB | |||||||||||
5 | Miles Smith Miles Smith ('98) | 98 | USA | 3:48.85 | PB | ||||||||||
6 | Robert Didonato Robert Didonato | USA | 3:49.15 | PB | |||||||||||
7 | Sair Fernandez Sair Fernandez | USA | 3:50.76 | PB | |||||||||||
8 | Matthew Leach Matthew Leach ('93) | 93 | GBR | 3:52.37 | SB | ||||||||||
9 | Arjun Vadgama Arjun Vadgama | USA | 3:53.24 | PB | |||||||||||
10 | Nick Feffer Nick Feffer | USA | 3:54.25 | SB | |||||||||||
Finale B | |||||||||||||||
1 | Xavier Court Xavier Court | USA | 3:51.10 | PB | |||||||||||
2 | Jaden Rosenthal Jaden Rosenthal | USA | 3:52.59 | PB | |||||||||||
3 | Galen Topper Galen Topper | USA | 3:53.10 | PB | |||||||||||
4 | Joshua Schumacher Joshua Schumacher ('99) | 99 | USA | 3:54.38 | SB | ||||||||||
5 | Ryan Oosting Ryan Oosting ('01) | 01 | NED | 3:54.88 | PB | ||||||||||
6 | Daniel Maneloveg Daniel Maneloveg | USA | 3:55.01 | PB | |||||||||||
7 | Caleb Boutelle Caleb Boutelle | USA | 3:55.06 | PB | |||||||||||
8 | Gabe Abbes Gabe Abbes | USA | 3:55.22 | PB | |||||||||||
9 | Colin Fitzgerald Colin Fitzgerald | USA | 3:55.72 | PB | |||||||||||
10 | Liam Conway Liam Conway | USA | 3:57.87 | SB | |||||||||||
11 | Fabio Fornarelli Fabio Fornarelli ('97) | 97 | FRA | 3:58.79 | PB | ||||||||||
Finale C | |||||||||||||||
1 | Saba Khvichava Saba Khvichava | 00 | GEO | 4:00.11 | SB | ||||||||||
M 5000 m Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Ethan Bersley Ethan Bersley | USA | 14:49.42 | PB | |||||||||||
M 110 m hæk Vind: -0.2 Finale A Finale | Vind: -0.2 | ||||||||||||||
1 | Micah Hairston Micah Hairston | 00 | USA | 14.45 | |||||||||||
2 | Di'Niko Bates Di'Niko Bates | USA | 14.61 | PB | |||||||||||
3 | Jerome Campbell Jerome Campbell ('02) | 02 | JAM | 14.69 | PB | ||||||||||
4 | Riley Knott Riley Knott | USA | 22.01 | PB | |||||||||||
M 400 m hæk Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | William Sornberger William Sornberger | USA | 54.27 | SB | |||||||||||
M Højdespring Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Jai Williams Jai Williams | USA | 2.04 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Riley Knott Riley Knott | USA | 1.99 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
Elijah Roberts Elijah Roberts | USA | NH | |||||||||||||
| |||||||||||||||
M Stangspring Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | JT Herrscher JT Herrscher | 00 | USA | 5.05 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Garrett Brown Garrett Brown ('03) | 03 | USA | 4.90 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Max Manson Max Manson | 00 | USA | 4.90 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Tyler John Burns Tyler John Burns | USA | 4.60 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
Skyler Magula Skyler Magula | USA | NH | |||||||||||||
| |||||||||||||||
M Længdespring Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Allan Hunter Allan Hunter | USA | 7.32 | +1.0 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Mason Mangum Mason Mangum | USA | 7.27 | +0.6 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Kamau Carlisle Kamau Carlisle | USA | 7.11 | -0.1 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
4 | King Keyshawn King Keyshawn | 00 | USA | 6.96 | -0.1 | PB | |||||||||
| |||||||||||||||
M Trespring Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | King Keyshawn King Keyshawn | 00 | USA | 15.45 | +0.4 | SB | |||||||||
| |||||||||||||||
2 | Qwazon Al-Khaliq Qwazon Al-Khaliq ('98) | 98 | USA | 15.12 | -0.9 | SB | |||||||||
| |||||||||||||||
3 | Mathieu Kabwakantanda Tshani Mathieu Kabwakantanda Tshani ('97) | 97 | FRA | 15.07 | +0.3 | SB | |||||||||
| |||||||||||||||
4 | Yacouba Gnacko Yacouba Gnacko ('98) | 98 | FRA | 14.80 | -0.4 | SB | |||||||||
| |||||||||||||||
5 | Kevin Yang Kevin Yang ('01) | 01 | USA | 14.37 | 0.0 | SB | |||||||||
| |||||||||||||||
6 | Isaiah Shaw Isaiah Shaw | USA | 14.19 | -0.8 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
7 | Marcus Floyd Marcus Floyd | 00 | USA | 13.81 | -0.4 | PB | |||||||||
| |||||||||||||||
M Kuglestød 7.26 kg Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Sam Liokumovich Sam Liokumovich | 00 | USA | 16.66 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Justin Wirtz Justin Wirtz | USA | 15.25 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
Gabriel Coronado Gabriel Coronado | USA | NM | |||||||||||||
| |||||||||||||||
Jake Porter Jake Porter | USA | NM | |||||||||||||
| |||||||||||||||
M Diskoskast 2.0 kg Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Mykolas Alekna Mykolas Alekna ('02) | 02 | LTU | 62.63 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Iffy Joyner Iffy Joyner ('99) | 99 | USA | 58.11 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Justin Wirtz Justin Wirtz | USA | 52.28 | PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
M Hammerkast 7.26 kg Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Ivar Moisander Ivar Moisander | 00 | SWE | 62.74 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Michael Gupta Michael Gupta | USA | 60.76 | PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Bryan Quintero Bryan Quintero | USA | 59.09 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
M 4 x 100 m stafet Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Stanford Stanford | USA | 40.46 | ||||||||||||
Dorien Simon, Andrew Franco, Karson Lippert, Udodi Onwuzurike | |||||||||||||||
M 4 x 400 m stafet Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Academy Of Art Academy Of Art | USA | 3:14.49 | ||||||||||||
Markarios Page, Duncan Agyemang, Ajani Ince, Shareez Hamm | |||||||||||||||
2 | California California | USA | 3:14.60 | ||||||||||||
Isaiah Shaw, Ben Andrew Micallef, Josh Keller, Henry Larkin | |||||||||||||||
K 100 m Vind: -1.2 Finale A Finale | Vind: -1.2 | ||||||||||||||
1 | Ezinne Abba Ezinne Abba | 00 | USA | 11.57 | SB | ||||||||||
2 | Alexa Rossum Alexa Rossum ('01) | 01 | USA | 11.68 | SB | ||||||||||
3 | Kennedy Gamble Kennedy Gamble | 00 | USA | 11.81 | SB | ||||||||||
4 | Aysha Shaheed Aysha Shaheed | USA | 11.88 | SB | |||||||||||
5 | Maisie Stevens Maisie Stevens | 00 | AUS | 11.93 | SB | ||||||||||
6 | Selena Mariel Arjona Selena Mariel Arjona ('99) | 99 | PAN | 11.94 | SB | ||||||||||
7 | Liao Yan-Chun Liao Yan-Chun ('98) | 98 | TPE | 12.26 | SB | ||||||||||
Finale B Vind: -0.7 | Vind: -0.7 | ||||||||||||||
1 | Jenea Spinks Jenea Spinks | 00 | TTO | 12.12 | SB | ||||||||||
Finale C Vind: -0.5 | Vind: -0.5 | ||||||||||||||
1 | Gabrielle Spencer Gabrielle Spencer | USA | 12.16 | SB | |||||||||||
K 200 m Vind: +0.3 Finale A Finale | Vind: +0.3 | ||||||||||||||
1 | Ezinne Abba Ezinne Abba | 00 | USA | 23.78 | SB | ||||||||||
2 | Alexa Rossum Alexa Rossum ('01) | 01 | USA | 24.07 | SB | ||||||||||
3 | Maisie Stevens Maisie Stevens | 00 | AUS | 24.53 | SB | ||||||||||
4 | Daryia Greene Daryia Greene | USA | 24.82 | SB | |||||||||||
Kennedy Gamble Kennedy Gamble | 00 | USA | DNF | ||||||||||||
Finale B Vind: -0.3 | Vind: -0.3 | ||||||||||||||
1 | Ombretta Minkue-Meye Ombretta Minkue-Meye ('96) | 96 | FRA | 24.87 | SB | ||||||||||
2 | Jenea Spinks Jenea Spinks | 00 | TTO | 24.91 | SB | ||||||||||
Finale C Vind: +0.3 | Vind: +0.3 | ||||||||||||||
5 | Erine Collard Erine Collard ('03) | 03 | BEL | 25.98 | SB | ||||||||||
K 400 m Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Daryia Greene Daryia Greene | USA | 55.55 | SB | |||||||||||
2 | Sydney Bentley Sydney Bentley | USA | 55.79 | SB | |||||||||||
3 | Ombretta Minkue-Meye Ombretta Minkue-Meye ('96) | 96 | FRA | 56.11 | SB | ||||||||||
4 | Ryan Lacefield Ryan Lacefield | USA | 57.19 | ||||||||||||
5 | Aly Conyers Aly Conyers ('03) | 03 | USA | 57.30 | |||||||||||
6 | Alice Coisne Alice Coisne ('99) | 99 | FRA | 57.80 | SB | ||||||||||
7 | Wendria Moss Wendria Moss ('01) | 01 | BAH | 58.31 | SB | ||||||||||
8 | Camille Peisner Camille Peisner ('03) | 03 | USA | 58.50 | SB | ||||||||||
Finale B | |||||||||||||||
1 | Erine Collard Erine Collard ('03) | 03 | BEL | 58.90 | SB | ||||||||||
K 800 m Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Susan Aneno Susan Aneno ('96) | 96 | UGA | 2:07.28 | SB | ||||||||||
2 | Regina Mpigachai Regina Mpigachai ('01) | 01 | TAN | 2:09.91 | PB | ||||||||||
3 | Julia Morales Julia Morales | USA | 2:10.11 | PB | |||||||||||
4 | Mina Marie Anglero Mina Marie Anglero ('97) | 97 | NOR | 2:10.54 | SB | ||||||||||
5 | Lina Hanich Lina Hanich ('02) | 02 | GER | 2:12.55 | SB | ||||||||||
Finale B | |||||||||||||||
2 | Allie Jones Allie Jones | 00 | USA | 2:16.86 | SB | ||||||||||
K 1500 m Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Erin Archibeck Erin Archibeck | USA | 4:27.68 | PB | |||||||||||
2 | Abigail Pradere Abigail Pradere | USA | 4:28.12 | PB | |||||||||||
3 | Whitney Hessler Whitney Hessler | USA | 4:29.27 | SB | |||||||||||
4 | Melissa Tanaka Melissa Tanaka ('99) | 99 | USA | 4:29.64 | SB | ||||||||||
5 | Morgan Foster Morgan Foster | 00 | USA | 4:31.05 | SB | ||||||||||
6 | Tania Jarreau Tania Jarreau ('98) | 98 | FRA | 4:32.96 | PB | ||||||||||
7 | Jessica Nye Jessica Nye | USA | 4:33.32 | SB | |||||||||||
8 | Fian Sweeney Fian Sweeney ('98) | 98 | IRL | 4:34.06 | PB | ||||||||||
9 | Lily Flynn Lily Flynn ('01) | 01 | USA | 4:37.38 | SB | ||||||||||
Baneet Bains Baneet Bains ('01) | 01 | CAN | DNF | ||||||||||||
Finale B | |||||||||||||||
1 | Juliette Noyer Juliette Noyer | 00 | FRA | 4:43.69 | SB | ||||||||||
K 5000 m Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Marea Zlatunich Marea Zlatunich | USA | 16:49.18 | SB | |||||||||||
2 | Audrey Suarez Audrey Suarez | USA | 16:50.38 | PB | |||||||||||
3 | Melodie Leroudier Melodie Leroudier ('98) | 98 | USA | 16:53.90 | PB | ||||||||||
4 | Grace Connolly Grace Connolly ('01) | 01 | USA | 16:54.27 | SB | ||||||||||
5 | Meredith Corda Meredith Corda | USA | 17:01.96 | PB | |||||||||||
Jessica Lawson Jessica Lawson ('99) | 99 | USA | DNF | ||||||||||||
K 3000 m forh. Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Piper Wilson Piper Wilson | USA | 11:25.68 | PB | |||||||||||
K 100 m hæk 84.0 cm Vind: -0.2 Finale A Finale | Vind: -0.2 | ||||||||||||||
1 | Jazlynn Shearer Jazlynn Shearer ('01) | 01 | USA | 13.55 | SB | ||||||||||
2 | Jada Hicks Jada Hicks | 00 | USA | 14.25 | SB | ||||||||||
3 | Jordyn Grady Jordyn Grady | USA | 14.54 | SB | |||||||||||
K 400 m hæk Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Gabriella Mace Gabriella Mace | USA | 1:03.17 | SB | |||||||||||
2 | Samantha Thomas Samantha Thomas ('02) | 02 | USA | 1:03.85 | SB | ||||||||||
K Højdespring Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Lina Schubert Lina Schubert ('02) | 02 | GER | 1.60 | |||||||||||
| |||||||||||||||
K Stangspring Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Amari Turner Amari Turner | USA | 3.75 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Sage Hintnaus-Gaudian Sage Hintnaus-Gaudian | USA | 3.60 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Lianne Kistler Lianne Kistler | USA | 3.60 | SB | |||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Laurel Wong Laurel Wong | USA | 3.60 | SB | |||||||||||
| |||||||||||||||
K Længdespring Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Marie-Jeanne Ourega Marie-Jeanne Ourega ('97) | 97 | FRA | 6.12 | -0.9 | SB | |||||||||
| |||||||||||||||
2 | Asha Fletcher Asha Fletcher | USA | 5.83 | +0.8 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Teagan Zwaanstra Teagan Zwaanstra | USA | 5.77 | +0.8 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Ijeoma Uche Ijeoma Uche ('99) | 99 | USA | 5.77 | +0.9 | SB | |||||||||
| |||||||||||||||
5 | Emilia Sjöstrand Emilia Sjöstrand ('02) | 02 | SWE | 5.67 | 0.0 | PB | |||||||||
| |||||||||||||||
6 | Mahkaia Lee Mahkaia Lee | USA | 5.62 | +0.5 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
Jennifer Luong Jennifer Luong | USA | NM | |||||||||||||
| |||||||||||||||
K Trespring Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Busola Akinduro Busola Akinduro ('02) | 02 | CAN | 12.82 | -1.0 | PB | |||||||||
| |||||||||||||||
2 | Emilia Sjöstrand Emilia Sjöstrand ('02) | 02 | SWE | 12.51 | +0.4 | PB | |||||||||
| |||||||||||||||
3 | Asha Fletcher Asha Fletcher | USA | 12.17 | +1.1 | |||||||||||
| |||||||||||||||
5 | Greta Fraraccio Greta Fraraccio ('02) | 02 | ITA | 11.45 | -0.8 | SB | |||||||||
| |||||||||||||||
Zenab Ojibe Zenab Ojibe | USA | NM | |||||||||||||
| |||||||||||||||
K Kuglestød 4.0 kg Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Jordan Fong Jordan Fong | USA | 13.22 | SB | |||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Kaiah Fisher Kaiah Fisher | USA | 12.66 | SB | |||||||||||
| |||||||||||||||
K Diskoskast 1.0 kg Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Jasmine Blair Jasmine Blair | USA | 52.87 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Elena Bruckner Elena Bruckner ('98) | 98 | USA | 52.55 | |||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Amelia Flynt Amelia Flynt ('03) | 03 | USA | 48.83 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Kaiah Fisher Kaiah Fisher | USA | 45.86 | SB | |||||||||||
| |||||||||||||||
5 | Sara Edith Pettinger Sara Edith Pettinger ('02) | 02 | ITA | 44.74 | |||||||||||
| |||||||||||||||
6 | Kristin Smoot Kristin Smoot | USA | 44.63 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
K Hammerkast 4.0 kg Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Anna Purchase Anna Purchase ('99) | 99 | GBR | 67.25 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Jordan Fong Jordan Fong | USA | 58.49 | PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Rebecca Tomann Rebecca Tomann | 00 | GER | 55.79 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Linda Oseso Linda Oseso ('90) | 90 | KEN | 52.19 | |||||||||||
| |||||||||||||||
5 | Destiny Okoh Destiny Okoh | USA | 48.47 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
K Spydkast 600 gram Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Virginia Miller Virginia Miller | USA | 51.71 | SB | |||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Spencer Young Spencer Young ('05) | 05 | USA | 45.23 | |||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Allie Jones Allie Jones | 00 | USA | 37.49 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
K 4 x 100 m stafet Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | California California | USA | 44.51 | ||||||||||||
Jenea Spinks, Ezinne Abba, Maisie Stevens, Aysha Shaheed | |||||||||||||||
2 | Stanford Stanford | USA | 45.06 | ||||||||||||
Olivia Okoli, Alexa Rossum, Kennedy Gamble, Megan Olomu | |||||||||||||||
3 | Academy of Art Academy of Art | USA | 45.67 | ||||||||||||
Marie-Jeanne Ourega, Darria Matthias, Ombretta Minkue-Meye, Selena Mariel Arjona | |||||||||||||||
M 5000 m Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Cooper Teare Cooper Teare ('99) | 99 | USA | 13:06.73 | PB | ||||||||||
2 | Cole Hocker Cole Hocker ('01) | 01 | USA | 13:08.55 | PB | ||||||||||
3 | James West James West ('96) | 96 | GBR | 14:04.24 | SB | ||||||||||
Josef Tessema Josef Tessema ('89) | 89 | USA | DNF | ||||||||||||
Lawi Lalang Lawi Lalang ('91) | 91 | USA | DNF |